Перейти до вмісту

Віктор Ющенко

Повідомлень в темі: 2641

Опитування: Вибори Президента України у 2015році. (89 користувачів проголосувало)

Чи бажаєте Ви щоб Ющенко В.А. взяв участь у виборах Президента України у 2015 році?

1. За те щоб взяв участь у виборах (31 голосів [34.83%])

Процент голосів: 34.83%

2. Проти його участі у виборах (51 голосів [57.30%])

Процент голосів: 57.30%

3. Я не знаю, не визначився(лась) (7 голосів [7.87%])

Процент голосів: 7.87%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#321 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 597 повідомлень

Відправлено 05.11.2008 – 23:28

Перегляд дописуNomad (6.11.2008 00:21) писав:

Блін, а чого англійську періодику читати? Давай може китайську чи японську.
Перепрошую пане Номаде! А у Вас є щось по темі ? Чи так просто, за дівчину захищаєтесь? :prapor4:
Доречі пані Рена розмовляє українською, а саме при президенті Ющенкові проводиться політика захисту української мови від її повного винищення.
  • 0

#322 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 05.11.2008 – 23:31

Перегляд дописуB.U.B.L.I.K (6.11.2008 00:17) писав:

Ти краще почитай про Юща в англійській періодиці, що вони думають про цю людину.

Читаю

New York Times

Mr. Yushchenko has come under harsh criticism from human rights groups for failing to solve the crime.

Despite the turmoil, Mr. Yushchenko’s main focus in recent weeks has been on attacking Ms. Tymoshenko. He has issued presidential decrees blocking the majority of her decisions since she became prime minister for the second time in December.

Далі продовжувати? Бо там і гірше є.

Перегляд дописуB.U.B.L.I.K (6.11.2008 00:17) писав:

П.с.: Ти не права - Голодомор не можна називати словом задниця.

От же любитель перекручувати слова...
  • 0

#323 Rush

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 256 повідомлень

Відправлено 05.11.2008 – 23:32

Перегляд дописуB.U.B.L.I.K (5.11.2008 23:28) писав:

...а саме при президенті Ющенкові проводиться політика захисту української мови від її повного винищення.
тільки чомусь роблять це шляхом винищення російської (закриття шкіл, заборона мас медіа, що використовують російську мову...)
  • 0

#324 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 05.11.2008 – 23:33

Перегляд дописуB.U.B.L.I.K (5.11.2008 23:17) писав:

Рено, будь ласка , давай не будем. Ти краще почитай про Юща в англійській періодиці, що вони думають про цю людину.
Яким чином впливає лице тої чи іншої людини на монетах на розвиток економічної ситуації? :prapor4: Щось я не розумію.
П.с.: Ти не права - Голодомор не можна називати словом задниця.
Я ТАЙМС кожного дня читаю. І тобі раджу. Коли вони писали про той випадок з літаком..то якшо перекласти на російську мову(бо аналога такого слова в українській я не знаю),то англійці написали шо Бщенко "спіз...діл" літак у Тимошенко.не думаю,шо вони б так казали про нього якби ввважали розумною людиною.
На розвиток ек.ситуації ніяк не впливає. Ладна за власний кошт відправити його у гарячу точку шоб там літаки літали і не сідали.На політичній ситуації це тільки плюсом відізветься.
Йому по фіг на голодомор. Та й взагалі краще б він про шось більш прибуткове для країни думав.А про голодомор будемо заявляти тоді,коли в нас країна на ноги встане. Він же цьому аж ніяк не сприяє,навпаки- костилі наші забирає.

Повідомлення відредагував Рена: 05.11.2008 – 23:38

• 0

#325 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 05.11.2008 – 23:34

Перегляд дописуB.U.B.L.I.K (5.11.2008 23:28) писав:

Перепрошую пане Номаде! А у Вас є щось по темі ? Чи так просто, за дівчину захищаєтесь? :prapor4:
Доречі пані Рена розмовляє українською, а саме при президенті Ющенкові проводиться політика захисту української мови від її повного винищення.
Пане Бублик, я вже по темі написав пост - прочитайте його.
Рену не захищаю- вона і сама собі раду дає чудово, і можу сказати шо моя позиція відрізняється від її, причому серйозно.
А щодо ваших слів про мову, Голодомор- це все класно, і дуже патріотично, але коли в країні розруха- всім на це НАПЛЮВАТИ!

Перегляд дописуRush (5.11.2008 23:32) писав:

тільки чомусь роблять це шляхом винищення російської (закриття шкіл, заборона мас медіа, що використовують російську мову...)
Ой, держіть мене семеро- прямо так і винищує... Сміх та й годі
  • 0

#326 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 05.11.2008 – 23:35

Перегляд дописуB.U.B.L.I.K (6.11.2008 00:28) писав:

саме при президенті Ющенкові проводиться політика захисту української мови від її повного винищення.

При останніх десятиліттях радянської влади я мав купу українських книжок вдома і в бібліотеці, зокрема чудові переклади - наприклад першого "Муфтика", а також чудові українські твори - хоча б і "Бухтик".
При Кравчукові я прочитав два продовження "Муфтика" в тому ж чудовому перекладі.
При Кучмі я вперше прочитав "Гобіта" українською.
При усіх них центр Києва був набитий книгарнями.
При Ющенкові я тільки й чую, як вони закриваються, натомість там виростають ресторани та бутіки. Єдині дві книгарні, які відкрилися, є виключно приватними ризикованими справами.
Це такий захист української мови "по-ющенківськи"?
  • 0

#327 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 597 повідомлень

Відправлено 05.11.2008 – 23:42

Перегляд допису-=VJ=- (6.11.2008 00:31) писав:

Читаю

New York Times

Mr. Yushchenko has come under harsh criticism from human rights groups for failing to solve the crime.

Despite the turmoil, Mr. Yushchenko’s main focus in recent weeks has been on attacking Ms. Tymoshenko. He has issued presidential decrees blocking the majority of her decisions since she became prime minister for the second time in December.

Далі продовжувати? Бо там і гірше є.

От же любитель перекручувати слова...
Ги-ги! Нью-Йорк Таймс - англійська преса. Ото Ви пане не обираєте , що Вам подобається. І чому тільки вирване з контексту.
П.С.: Якщо говорили про Голодомор, а пані перейшла до задниці, то яке тут перекручування. Чи то така розумна аргументація?

Перегляд дописуРена (6.11.2008 00:33) писав:

Я ТАЙМС кожного дня читаю. І тобі раджу. Коли вони писали про той випадок з літаком..то якшо перекласти на російську мову(бо аналога такого слова в українській я не знаю),то англійці написали шо Бщенко "спіз...діл" літак у Тимошенко.не думаю,шо вони б так казали про нього якби ввважали розумною людиною.
На розвиток ек.ситуації ніяк не впливає. Ладна за власний кошт відправити його у гарячу точку шоб там літаки літали і не сідали.На політичній ситуації це тільки плюсом відізветься.
Йому по фіг на голодомор. Та й взагалі краще б він про шось більш прибуткове для країни думв.А про голодомор будемо заявляти тоді,коли в нас країна на ноги встане. Він же цьому аж ніяк не сприєя,навпаки- костилі наші забирає.
Рено , якщо ти знаєш, то за кордоном матюкливі слова вживаються в пресі на ТБ привселюдно. Тобто вони не звучать так приголомшливо , як для нас. Чи не так?

Перегляд дописуNomad (6.11.2008 00:34) писав:

Пане Бублик, я вже по темі написав пост - прочитайте його.
В даному випадку, у Вашому пості не було й натяку на тему про Ющенко.Йшлось про якусь там китайську мову.

Повідомлення відредагував B.U.B.L.I.K: 05.11.2008 – 23:42

• 0

#328 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 05.11.2008 – 23:44

Перегляд дописуB.U.B.L.I.K (6.11.2008 00:40) писав:

Ги-ги! Нью-Йорк Таймс - англійська преса. Ото Ви пане не обираєте , що Вам подобається. І чому тільки вирване з контексту.

Нате Вам британську, і не вирване, а конкретно про Ющенка

But the populist leader, who is locked in a bitter power struggle with former ally, President Victor Yushchenko...
twice named Miss Tymoshenko prime minister but has been constantly at odds with her almost since his election.

• 0

#329 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 05.11.2008 – 23:47

Перегляд дописуB.U.B.L.I.K (5.11.2008 23:42) писав:

В даному випадку, у Вашому пості не було й натяку на тему про Ющенко.Йшлось про якусь там китайську мову.
Пан трошки неуважний - ось цей пост
  • 0

#330 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 05.11.2008 – 23:48

Перегляд допису-=VJ=- (5.11.2008 23:35) писав:

Це такий захист української мови "по-ющенківськи"?
Та й Голодомор по-ющенковськи дуже дивно виглядає:

Цитата

• 0

#331 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 597 повідомлень

Відправлено 05.11.2008 – 23:49

Перегляд допису-=VJ=- (6.11.2008 00:44) писав:

Нате Вам британську, і не вирване, а конкретно про Ющенка

But the populist leader, who is locked in a bitter power struggle with former ally, President Victor Yushchenko...
twice named Miss Tymoshenko prime minister but has been constantly at odds with her almost since his election.
А Тимошенко дійсно біла і пухнаста?
  • 0

#332 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 05.11.2008 – 23:50

Перегляд дописуB.U.B.L.I.K (5.11.2008 23:42) писав:

Рено , якщо ти знаєш, то за кордоном матюкливі слова вживаються в пресі на ТБ привселюдно. Тобто вони не звучать так приголомшливо , як для нас. Чи не так?
Це англійці. Вони дуже і дуже дотримуються своїх традицій.А матюкатись- то не є їхньою традицією. Вони могли написати шо він "вкрав","позичив", "забрав", тобто висловити це будь-яким пристойним словом,але вони вирішили шо доречним буде саме цей.
  • 0

#333 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 597 повідомлень

Відправлено 05.11.2008 – 23:57

Перегляд дописуРена (6.11.2008 00:50) писав:

Це англійці. Вони дуже і дуже дотримуються своїх традицій.А матюкатись- то не є їхньою традицією. Вони могли написати шо він "вкрав","позичив", "забрав", тобто висловити це будь-яким пристойним словом,але вони вирішили шо доречним буде саме цей.
Тобто , як виходить: дуже пристойних і консервативних англійців настільки схвилював факт викрадення літака далеким українським президентом, що аж почали матюкатись у пресі? ;)

Перегляд дописуNomad (6.11.2008 00:47) писав:

Пан трошки неуважний - ось цей пост
Ні , ну я просто не знав , що пані Рена ще й китайську та японську знає, окрім англійської. Може той Ваш пост дійсно вартий уваги. :prapor4:

Повідомлення відредагував B.U.B.L.I.K: 05.11.2008 – 23:55

• 0

#334 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 06.11.2008 – 00:01

Перегляд дописуB.U.B.L.I.K (5.11.2008 23:57) писав:

Тобто , як виходить: дуже пристойних і консервативних англійців настільки схвилював факт викрадення літака далеким українським президентом, що аж почали матюкатись у пресі? :prapor4:
ТО я тобі як мат переклала. Бо однослівного аналога своєю російською не існує. В них то цілком пристойне слово.Я лише сказала,шо не треба мені вказувати шо і де читати. Жождна з іноземних країн не вважає нашого преза - лідером.А про нашу ганьбу ми кожного дня чуємо і бачимо. Навіть і західній пресі.
  • 0

#335 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 06.11.2008 – 00:02

Пан Бублик взагалі схоже не розуміє іронії, але менше з тим :prapor4:
Всім прихильникам Ющенка повинно бути ясно одне- його правління завершилося, хоча важко взагалі сказати, шо Ющенко правивив чимось- хіба шо власною пасікою.
  • 0

#336 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 597 повідомлень

Відправлено 06.11.2008 – 00:20

Перегляд дописуРена (6.11.2008 01:01) писав:

ТО я тобі як мат переклала. Бо однослівного аналога своєю російською не існує. В них то цілком пристойне слово.Я лише сказала,шо не треба мені вказувати шо і де читати. Жождна з іноземних країн не вважає нашого преза - лідером.А про нашу ганьбу ми кожного дня чуємо і бачимо. Навіть і західній пресі.
Добре Рена! Я здаюсь перед твоєю залізною логікою. Особливо мене вбив той факт , що для мене перекладають англійську по-особливому. Дякую Рена, ти дуже мила :prapor4:

Перегляд дописуРена (6.11.2008 01:01) писав:

Власне Рено! Нарешті! Наша ганьба в тому , що нам начхати на страшну трагедію , що була у 30-ті роки, нам начхати на нашу мову- нам лиш ковбасу подавай та російське шоу на телебаченні. А Ющенку не начхати! Можливо, якщо б він нам закрив пики шматом сала та Галкіним по ТБ тоді б і був лідером Ковбасної нації, як Пукін. ;)

Перегляд дописуNomad (6.11.2008 01:02) писав:

Пан Бублик взагалі схоже не розуміє іронії, але менше з тим :ggggg:
Всім прихильникам Ющенка повинно бути ясно одне- його правління завершилося, хоча важко взагалі сказати, шо Ющенко правивив чимось- хіба шо власною пасікою.
Ну це ще спірне питання , чим він правив а чим ні.А щодо іронії-чесне слово, поважаю за Вас за Ваше почуття гумору, в тому Ви неперевершені , напевно

К.О.....

Повідомлення відредагував B.U.B.L.I.K: 06.11.2008 – 00:29

• 0

#337 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 06.11.2008 – 03:16

Читаю те все і так прикро стає... Що ми за народ такий, що постійно щось нам не так. Один не такий, як треба, - терпимо і закриваємо очі, як розкрадає українську казну, обрали іншого. Інший прийшов до влади, знову не те, і знову терпимо та мовчки споголядаємо, як продовжує процвітати бандитизм та далі розкрадається державна казна та землі. Ніфіга, обираємо і на інший срок, і далі терпимо і втихаря поносимо на чім світ стоїть... Нарешті обираємо ніби вже те, що хочемо, - і ще більше обс...ємо... Може досить? Чи може дійсно треба дочекатись новоявленого Сталіна, тільки в спідниці? Так, Ющенко занадто м"ягкосердний. Йому би одразу було взяти всіх за ср..ку і розказати що і по чому... Правильно сказав хтось із закордонних політиків: ми ще не доросли до такого президента, як Ющенко. Не уміємо толерантно і з гідністю вирішувати проблеми. Та й нема з ким - ті, хто "по понятіям", в принципі не знають про існування такого терміну, як толерантність...

Шановний Віджею, та перестаньте вже так сліпо захищати свою Юлю. Повірте, розчаруєтесь.
  • 0

#338 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень
  • Місто:драстуй, рідне село!

Відправлено 06.11.2008 – 04:59

Перегляд дописуОлеська (6.11.2008 04:16) писав:

Читаю те все і так прикро стає... Що ми за народ такий, що постійно щось нам не так. Один не такий, як треба, - терпимо і закриваємо очі, як розкрадає українську казну, обрали іншого. Інший прийшов до влади, знову не те, і знову терпимо та мовчки споголядаємо, як продовжує процвітати бандитизм та далі розкрадається державна казна та землі. Ніфіга, обираємо і на інший срок...
Умовила, на найближчих парламентських виборах не голосуватиму за жодну з політичних сил, представлених у Раді нинішнього скликання. Я так розумію, ти теж це збираєшся робити? :ggggg:

Так, Ющенко занадто м"ягкосердний. Йому би одразу було взяти всіх за ср..ку і розказати що і по чому...
Так брав уже! Спершу очистив владу від усіх паразитів, які в'їхали туди на його горбі й затіяли між собою чвари, будучи не в змозі поділити награбоване. Потім сформував реально працездатну команду компетентних у своїх справах професіоналів, здатну покласти край усім незгодам і вести країну до процвітання. Але цій команді не вистачило часу - втрутився грьобаний електорат, на чергових виборах змінивши розклАд політичних сил у ВР.

Правильно сказав хтось із закордонних політиків: ми ще не доросли до такого президента, як Ющенко. Не уміємо толерантно і з гідністю вирішувати проблеми. Та й нема з ким - ті, хто "по понятіям", в принципі не знають про існування такого терміну, як толерантність...
;) От від кого не чекав це слово почути! Олесько, шкода, що ти вже не модер, я б тобі порадив витерти негайно цей свій допис разом з моїм цитуванням, щоб поменше бачило. :prapor4:
  • 0

#339 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 06.11.2008 – 07:28

Перегляд дописуB.U.B.L.I.K (6.11.2008 00:49) писав:

А Тимошенко дійсно біла і пухнаста?

Або б написали, що нема чого сказати, або вже промовчали б, аніж отак ганебно стрілки переводити.

Що ми за народ такий, що постійно щось нам не так.

А треба як росіяни "о, великий цар-батюшка" і підтримку в 87%? Чи може як Лукашенко - 107%?

Нарешті обираємо ніби вже те, що хочемо

Хто хоче? Таке враження, що Ви в Україні з'явились лише останніх кілька років. Згадайте 2004 рік і який відсоток людей говорив "ми не за Ющенка, ми проти Януковича".

і ще більше обс...ємо...

Цікава яка оцінка критики.
Все, треба усім стулити пельки і дивитись на зірки - не треба ані словом чіпати великого Ющенка.

Правильно сказав хтось із закордонних політиків

Жоден закордонний політик так не казав, не треба вигадок.

Шановний Віджею, та перестаньте вже так сліпо захищати свою Юлю.

Шановна Олеська, я б Вам порадив поставити собі десять відсотків за оффтоп і видалити оцей свій пост. Тут тема про Ющенка і обговорюємо ми виключно його. Особисто я тут і словом Тимошенко не згадав, тільки ющенкофіли її сюди постійно запихують.

Перегляд дописуАтеїст (6.11.2008 05:59) писав:

Олесько, шкода, що ти вже не модер

Особисто я бачу в статусі " Група: Модератори".
  • 0

#340 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 06.11.2008 – 09:40

Перегляд допису-=VJ=- (6.11.2008 07:28) писав:

Хто хоче? Таке враження, що Ви в Україні з'явились лише останніх кілька років. Згадайте 2004 рік і який відсоток людей говорив "ми не за Ющенка, ми проти Януковича".
Не розумію я людей: за Януковича не голосували, бо проти, а за Ющенка чомусь проголосували, хоча, як вивилося щойно, теж проти. Це лицемірство, знаєте. Або недолугість. Або безвідповідальність. Є багато слів для означення такої постави.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних