Перейти до вмісту

Віктор Ющенко

Повідомлень в темі: 2641

Опитування: Вибори Президента України у 2015році. (89 користувачів проголосувало)

Чи бажаєте Ви щоб Ющенко В.А. взяв участь у виборах Президента України у 2015 році?

1. За те щоб взяв участь у виборах (31 голосів [34.83%])

Процент голосів: 34.83%

2. Проти його участі у виборах (51 голосів [57.30%])

Процент голосів: 57.30%

3. Я не знаю, не визначився(лась) (7 голосів [7.87%])

Процент голосів: 7.87%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#301 Rush

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 256 повідомлень

Відправлено 05.11.2008 – 15:54

Перегляд дописуzav (5.11.2008 15:47) писав:

Коли комуністи забороняли віру, відбирали церкви - ви не були проти?
по вашій логіці тепер все має відібрати церква? але оскільки є багато конфесій, то відбирання на користь католиків чи православних певного майна призводить до дискримінації інших конфесій та релігій.
  • 0

#302 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 05.11.2008 – 16:06

Перегляд дописуzav (5.11.2008 15:47) писав:

Коли комуністи забороняли віру, відбирали церкви - ви не були проти?

О, то тепер церква повинна мати право на такі ж методи?
  • 0

#303 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 05.11.2008 – 16:08

Перегляд дописуRush (5.11.2008 15:54) писав:

по вашій логіці тепер все має відібрати церква?
В дупу церкву і разом з нею Ющенко! Бог є один і він є РОД!
  • 0

#304 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 05.11.2008 – 17:16

Перегляд допису-=VJ=- (5.11.2008 16:06) писав:

О, то тепер церква повинна мати право на такі ж методи?
Церква розпочала репресії, кроваві розправи, розстріли, організовує концтабори, підриває музеї, тероризує атеїстів? Коли? Я проґавив!

Перегляд дописуSotnik (5.11.2008 16:08) писав:

В дупу церкву і разом з нею Ющенко! Бог є один і він є РОД!
Нє, ну, ви ятрите несамовито!

Повідомлення відредагував zav: 05.11.2008 – 17:19

• 0

#305 Rush

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 256 повідомлень

Відправлено 05.11.2008 – 17:26

Перегляд дописуzav (5.11.2008 17:16) писав:

Церква розпочала репресії, кроваві розправи, розстріли, організовує концтабори, підриває музеї, тероризує атеїстів? Коли? Я проґавив!
ще цього не вистачало :prapor4:
  • 0

#306 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 05.11.2008 – 17:42

Церква розпочала репресії, кроваві розправи, розстріли

Аякже - досить згадати стрілянину по язичниках біля музею.

підриває музеї, тероризує атеїстів? Коли? Я проґавив!

Ще не підриває - тільки знищує безцінні фрески, зафарбовуючи їх і забиваючи в історичні картини цвяхи.
Прогавили, бо не хотіли бачити.

А щодо терору - для початку досить силоміць впровадженого християнства в світські установи і "храму" в Маріїнському парку.
  • 0

#307 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 05.11.2008 – 20:05

Перегляд допису-=VJ=- (5.11.2008 17:42) писав:

Аякже - досить згадати стрілянину по язичниках біля музею.
Овва!
Священикам дозволили вогнемальну зброю?
Оце так новина!

Ще не підриває - тільки знищує безцінні фрески, зафарбовуючи їх і забиваючи в історичні картини цвяхи.
Прогавили, бо не хотіли бачити.
А комуністи ті фрски кидали у полум'я, тож ваші натяки на такі самі методи повз.

А щодо терору - для початку досить силоміць впровадженого християнства в світські установи і "храму" в Маріїнському парку.
А де "силоміць" впровадили християнство - в які світські заклади? Та й що за світтськи заклади? І що значить силоміць?
  • 0

#308 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 597 повідомлень

Відправлено 05.11.2008 – 21:18

Перегляд допису-=VJ=- (5.11.2008 09:37) писав:

Не смішіть людей такими заявами.

Цитата

B.U.B.L.I.K: Якесь іноземне опудало- Черчілль, побільше б таких "опудал" у нас було. Мрії.

Це іноземне опудало чомусь жило і правило не за умов демократії, а за існуючої парламентської монархії. Дивно, чому б це?
Слава Юлі Тимошенко! Навіть видатний визананий у всьому світі діяч Уінстон Черчілль нічого не вартий перед високоінтелектуальною закрученою косою щирої українки Юлії Володимирівни. ;)
За Вашою логікою такі країни як Бельгія, Нідерланди, Швеція , Люксембург та ще більшість країн Західної Європи не є демократичними і багатими?? :prapor4:
Правильно пане Віджеє, пані Юля видумала набагато кращу державну систему ніж там в якійсь Андоррі чи Данії з їхніми бідними та затурканими громадянами. Вона геній сучасності, а Уінстон Черчілль - опудало.
Віктор Ющенко не розуміє, що в біднючий і тоталітарний Євросоюз не треба вступати.Навіщо? Є ж геніальний блок БЮТ , от в нього і вступимо. Позакручуємо собі коси для "убедительности", правда я їх зможу закрутити хіба на одному місці, бо зачіска у мене не дозволяє. Навіщо нам Віктор Ющенко зі своїм Голодомором і захистом укранської мови? Юля придумала нову систему - підстилайся під Путіна й жуй свій кусок сардельки. Ганьба Ющенко , бо українець! Слава Юлі , бо вона нам сардельку дасть!

Повідомлення відредагував B.U.B.L.I.K: 05.11.2008 – 21:21

• 0

#309 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 05.11.2008 – 21:34

Перегляд дописуB.U.B.L.I.K (5.11.2008 21:18) писав:

Слава Юлі Тимошенко! Навіть видатний визананий у всьому світі діяч Уінстон Черчілль нічого не вартий перед високоінтелектуальною закрученою косою щирої українки Юлії Володимирівни. :prapor4:

Оце в мені зараз переливається добрих півкварти щирого українського коньяку, тому я себе стримувати не буду, хай йому грець, тим відсоткам.
Пане B.U.B.L.I.K, Ви ще довго збираєтесь отаку маячню нести? Ви нормально писати вмієте, без репетування і бризкання слиною при одному погляді на червоне сердечко? Чи воно Вас до нестями дратує? То не дивіться, і усім буде добре.

Перегляд дописуB.U.B.L.I.K (5.11.2008 21:18) писав:

Віктор Ющенко не розуміє, що в біднючий і тоталітарний Євросоюз не треба вступати.
Навіщо нам Віктор Ющенко зі своїм Голодомором і захистом укранської мови?
Юля придумала нову систему - підстилайся під Путіна й жуй свій кусок сардельки.
Ганьба Ющенко , бо українець!

Ваш Ющенко наніс більшої шкоди українській справі, аніж усі комуністи та царат разом узяті. Зараз тільки лінивий не плюється при слові "помаранчева революція", тільки дурного не нудить від обіцянок когось там покарати і привести український народ до щасливого життя.
А отакі псевдопатріоти на зразок Вас у мене викликають стійку злість. Вам дай волю - Ви б давно вже поклали незалежну Україну під німецького бюргера та французького араба - жуйте, рідненькі, неньку, не вдавіться. Давайте нам євро, до біса наші дурнуваті гривні, давайте нам європродукти, єврозакони і єврочиновників, холоп-хохол нічого сам не може зробити, йому обов"язково треба єврея-наглядача та варяга-господаря над головою. Бридко мені оце бачити, пане B.U.B.L.I.K. Ви і такі як Ви і є найбільша шкода незалежності України - бо Росію ми добре вже пізнали і назад до неї навряд чи потрапимо, а Ви нас пхаєте в інший союз, якого наш народ не знає, тому розчинити нас там буде вдесятеро простіше. І коли років через двадцять після того, як Ваш любий Ющенко запхає нас в Євросоюз, не плачте, що Ваш народ наполовину втік до Європи жити і працювати, а інша половина базарить англійською і одружується на туркенях та арабках. Бо Ви самі того хотіли і до цього штовхали країну з усіх сил.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 05.11.2008 – 21:42

• 0

#310 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 05.11.2008 – 21:53

Перегляд допису-=VJ=- (5.11.2008 21:34) писав:

Ваш Ющенко наніс більшої шкоди українській справі, аніж усі комуністи та царат разом узяті.
Ятрите! Пешіть ще!
  • 0

#311 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 05.11.2008 – 22:10

...Може нам негра у президенти вибрати? гірше вже не буде.Нема куди. з цими перевиборами і тупістю нашого презика...гірше дурня може бути тільки ініціативний дурень. Єдина ініціатива Ющенка- його гра з ВР.Нехай з бджолами так грається.А Верховна Рада,сподіваюсь,його добряче покусає.
  • 0

#312 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6648 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 05.11.2008 – 22:35

Перегляд допису-=VJ=- (5.11.2008 14:52) писав:

Пан аргументує.
вбачайте що вмішуюсь, але де пан аргументує? пан лиш поливає брудом Ющенка, і огризається, коли критикують Юлю.

Перегляд дописуzav (5.11.2008 20:05) писав:

Овва!
Священикам дозволили вогнемальну зброю?
Згадується гра "Постал-2"
  • 0

#313 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 597 повідомлень

Відправлено 05.11.2008 – 22:35

Перегляд дописуРена (5.11.2008 23:10) писав:

...Може нам негра у президенти вибрати? гірше вже не буде.Нема куди. з цими перевиборами і тупістю нашого презика...гірше дурня може бути тільки ініціативний дурень. Єдина ініціатива Ющенка- його гра з ВР.Нехай з бджолами так грається.А Верховна Рада,сподіваюсь,його добряче покусає.
Угу! В Америці он негра вибрали і нічого. Чи може американці- повні ідіоти?
Тупий президент кажете? Ну-ну. Особливо його тупим визнає ВІКІпедія : (Для тих, хто забув. Перепрошую за повтор, бо тут деяким РОЗУМНИМ ліньки довідку навести ): "....Від січня 1993 до грудня 1999 року — голова правління Національного банку України (у 1997 вдруге переобраний на цю посаду). Під його керівництвом в Україні успішно провели грошову реформу, створили Державну скарбницю, почали будівництво Банкнотно-монетного двору, було успішно подолано фінансову кризу 1998 року. У 1997 році за рейтингом впливового фінансового журналу Global Finance Віктор Ющенко увійшов до шістки найкращих банкірів світу...."

Тупими можна називати людей тільки тоді, коли сам хоча б трошки розумніший. Або визнати себе тупішим за тупого. :prapor4: Ну іще це питання вихованності, але видно тепер час не такий.

Повідомлення відредагував B.U.B.L.I.K: 05.11.2008 – 22:51

• 0

#314 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 05.11.2008 – 22:54

Перегляд дописуDarkLordVillis (5.11.2008 23:35) писав:

вбачайте що вмішуюсь, але де пан аргументує? пан лиш поливає брудом Ющенка, і огризається, коли критикують Юлю.

А Ви читайте уважніше. От, зараз ще буде аргумент, точніше його повторення для особливо неуважних, слідкуйте

Перегляд дописуB.U.B.L.I.K (5.11.2008 23:35) писав:

Тупий президент кажете? Ну-ну. Особливо його тупим визнає ВІКІпедія : (Для тих, хто забув.

Для тих, хто читає виключно те, що подобається, повторно цитую вікіпедію

"Час для цього було обрано не цілком вдалий. Грошова реформа не була підкріплена іншими заходами у сфері податкової, бюджетної політики тощо, про що свідчило, зокрема, зосередження майже половини усієї грошової маси в наступні роки в сфері тіньової економіки, значне переважання купівлі населенням іноземної валюти над її продажем. Курс гривні майже два роки утримувався завдяки жорсткій монетарній політиці, тобто штучному заниженню грошової маси щодо валового внутрішнього продукту, що посилювало грошовий голод на гривню, бартеризацію торгівлі, кризу неплатежів та ін. Внаслідок цього курс долара в 1996 р. знизився на 24 % (вплив гривні був незначний, оскільки її було впроваджено на прикінці того ж року), в 1997 — на 9 %. У 1997 дещо зріс рівень монетаризації економіки. Разом з істотним зростанням дефіциту державного боргу та виплат відсотків по ньому, неефективним використанням бюджетних коштів, зменшенням валютних резервів НБУ, погіршенням фінансового становища підприємств тощо в 1998 це призвело до поступової девальвації гривні, яка становила 84 %. Водночас при запровадженні режиму конвертованості гривні не було дотримано основних вимог конвертованості."

Як це нагадує нинішню ситуацію, чи не так?...
  • 0

#315 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 05.11.2008 – 23:04

Перегляд дописуB.U.B.L.I.K (5.11.2008 22:35) писав:

Угу! В Америці он негра вибрали і нічого. Чи може американці- повні ідіоти?
Тупий президент кажете? Ну-ну. Особливо його тупим визнає ВІКІпедія : (Для тих, хто забув. Перепрошую за повтор, бо тут деяким РОЗУМНИМ ліньки довідку навести ): "....Від січня 1993 до грудня 1999 року — голова правління Національного банку України (у 1997 вдруге переобраний на цю посаду). Під його керівництвом в Україні успішно провели грошову реформу, створили Державну скарбницю, почали будівництво Банкнотно-монетного двору, було успішно подолано фінансову кризу 1998 року. У 1997 році за рейтингом впливового фінансового журналу Global Finance Віктор Ющенко увійшов до шістки найкращих банкірів світу...."
Не маю нічого проти негрів. Расизмом не страждаю. З американцями доводиться спілкуватись майже кожного дня.Більшість з них і справді- ідіоти.Та то нічого,бо й серед співвітчизників половина теж- ідіоти. Шо ти там понаписував про Юща- я не вважаю то ЙОГО заслугами. Ну,допомогли чуваку одного разу,поставили його,а він тим моментом скористувався. А зараз з ним шо? Коплекси "нікомунепотрібності" ,то він вважає своїм священним долгом зайвий раз нагадати про себе розпустивши ВР? Нехай застрелиться. "Ці руки нічого не крали"...бла-бла-бла..."еті рукі не держалі в руках нічего тяжелєє шпріца". така наука як нумерологія. Так за нею виходить шо Ющенко не те шоб дуже тупий..просто ним і "кухарка" керувати може.В ньому нема..в ньому немає ЧОЛОВІКА. Веде себе гірше "баби". Капризуля,блін.

Перегляд дописуB.U.B.L.I.K (5.11.2008 22:35) писав:

Тупими можна називати людей тільки тоді, коли сам хоча б трошки розумніший. Або визнати себе тупішим за тупого. :prapor4: Ну іще це питання вихованності, але видно тепер час не такий.
Так, я розумніша. Заздри;)
  • 0

#316 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 597 повідомлень

Відправлено 05.11.2008 – 23:09

Перегляд дописуРена (6.11.2008 00:04) писав:

Шо ти там понаписував про Юща- я не вважаю то ЙОГО заслугами. Капризуля,блін.
Так, я розумніша. Заздри;)
Ги-ги, я вже ВІКіпедію пишу, клас! :prapor4:
Ця людина відстоює українську мову і відкриває правду для світу про Голодомор. Чи тобі подобається , що наші прадіди їли прабаб?
  • 0

#317 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 05.11.2008 – 23:11

Перегляд дописуB.U.B.L.I.K (5.11.2008 23:09) писав:

Ця людина відстоює українську мову і відкриває правду для світу про Голодомор. Чи тобі подобається , що наші прадіди їли прабаб?
Я думаю, шо для того шоб робити ці благородні речі не обовязково бути президентом ;)
  • 0

#318 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 05.11.2008 – 23:14

Перегляд дописуB.U.B.L.I.K (5.11.2008 23:09) писав:

Нічого він не відстоює окрім власної ASS. Він мені взагалі нагадує Брєжнєва.Той любив ордєнами порозвішуватися,а цей придурок їх усім підряд роздає.Мало того...в нас криза,а Ющенко видає монету з власною мордою на звороті..ну на фіга?
  • 0

#319 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 597 повідомлень

Відправлено 05.11.2008 – 23:17

Перегляд дописуРена (6.11.2008 00:14) писав:

Нічого він не відстоює окрім власної ASS. Він мені взагалі нагадує Брєжнєва.Той любив ордєнами порозвішуватися,а цей придурок їх усім підряд роздає.Мало того...в нас криза,а Ющенко видає монету з власною мордою на звороті..ну на фіга?
Рено, будь ласка , давай не будем. Ти краще почитай про Юща в англійській періодиці, що вони думають про цю людину.
Яким чином впливає лице тої чи іншої людини на монетах на розвиток економічної ситуації? :prapor4: Щось я не розумію.
П.с.: Ти не права - Голодомор не можна називати словом задниця.

Повідомлення відредагував B.U.B.L.I.K: 05.11.2008 – 23:24

• 0

#320 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 05.11.2008 – 23:21

Перегляд дописуB.U.B.L.I.K (5.11.2008 23:17) писав:

Рено, будь ласка , давай не будем. Ти краще почитай про Юща в англійській періодиці, що вони думають про цю людину.
П.с.: Ти не права - Голодомор не можна називати словом задниця.
Блін, а чого англійську періодику читати? Давай може китайську чи японську.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних