Перейти до вмісту

Віктор Ющенко

Повідомлень в темі: 2641

Опитування: Вибори Президента України у 2015році. (89 користувачів проголосувало)

Чи бажаєте Ви щоб Ющенко В.А. взяв участь у виборах Президента України у 2015 році?

1. За те щоб взяв участь у виборах (31 голосів [34.83%])

Процент голосів: 34.83%

2. Проти його участі у виборах (51 голосів [57.30%])

Процент голосів: 57.30%

3. Я не знаю, не визначився(лась) (7 голосів [7.87%])

Процент голосів: 7.87%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#2621 Кеп

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 20.06.2012 – 21:39

Юлькі, почитайте ось це.
http://razom.org.ua/news/14149/
Медведчук говорить про Ющенка те саме, що й ви. Він засуджує тих хто голосували «проти всіх» Юлькі, у вас з Медведчуком спільний шлях…
  • 1

#2622 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6047 повідомлень

Відправлено 20.06.2012 – 22:31

Ще одна новина для юлькоботів. За неї вступився Медведчук.
Медведчук: немає провини Тимошенко, Ющенко все зірвав | Українська правда
Народ коментує на Укрправді.

Цитата

Ще тебе, вилупку, тут бракувало!!! Ки краще закрий своє рило! Всі, за кого ти агітуєш, чи заступаєшся, автоматично в прольоті! Простим людям, важко розібратися в складних питаннях! Та існує принцип! За кого агітує Медведчук, того 100% не можна підтримувати! Твої послуги, це медвежі послуги!

• 1

#2623 Time5

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 7 повідомлень

Відправлено 21.06.2012 – 00:41

нє ну а чьо, чим Ющенко та вам не подобається, га?
  • 0

#2624 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 21.06.2012 – 07:54

Перегляд дописуTime5 (21.06.2012 – 00:41) писав:

нє ну а чьо, чим Ющенко та вам не подобається, га?
Та як не подобається! Подобається! Голосуватиму за партію, де він буде очолювати список.
  • 1

#2625 Кеп

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень

Відправлено 22.06.2012 – 00:39

Перегляд дописуWеbеr (21.06.2012 – 07:54) писав:

Та як не подобається! Подобається! Голосуватиму за партію, де він буде очолювати список.
Теж голосуватиму за партію Ющенка.
Ющенко - Так!

Зображення

Повідомлення відредагував Кеп: 22.06.2012 – 00:42

• 1

#2626 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 22.06.2012 – 09:41

Ющенко і його партія - це, ІМХО, дві великі різниці. На жаль.
  • 0

#2627 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 22.06.2012 – 09:57

А мене веселить риторика деяких нашоукраїнців, що мовляв, Ющенко винуватий в усьому, партію занедбав трири пири, рейтинг через нього малий. Ясно, що його провина була, коли він очолював цілу країну, але й не треба забувати, що його і ті самі люди підставляли, дезіформували, а фактичнона ньому виїхали. Я не захищаю Ющенка, бо він політик, а для мене вони усі чорного кольору, тільки одні сіріші, а другі темніші, але я осуджую таке, що входять в довіру, коли їм потрібно, а потім підставляють.
  • 1

#2628 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 22.06.2012 – 10:21

Перегляд дописуДруг Бобер (22.06.2012 – 09:57) писав:

А мене веселить риторика деяких нашоукраїнців, що мовляв, Ющенко винуватий в усьому, партію занедбав трири пири, рейтинг через нього малий. Ясно, що його провина була, коли він очолював цілу країну, але й не треба забувати, що його і ті самі люди підставляли, дезіформували, а фактичнона ньому виїхали. Я не захищаю Ющенка, бо він політик, а для мене вони усі чорного кольору, тільки одні сіріші, а другі темніші, але я осуджую таке, що входять в довіру, коли їм потрібно, а потім підставляють.

Але очолювати країну може тільки політик. Без варіантів. До Ющенка в нас, на жаль, країна не доросла. Я теж знаю багато його недоліків (а хто не знає). Але не згодна з твердженнями, що він нікудишній економіст. Одне те, що він - ставленик Гетьмана, мені багато про що говорить. Коли він прийшов до президентства, то всі чекали, що зараз манна небесна на голови попадає. Від Януковича вже цього ніхто не чекав, а від нього - так, бо до влади його привело надзвичайне явище - Майдан. А команда - продажна, от про те я й кажу, що він є одне - вони інше.
  • 1

#2629 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 22.06.2012 – 10:32

Перегляд дописуtaraBooka (22.06.2012 – 10:21) писав:

Але очолювати країну може тільки політик. Без варіантів.
Це правда. Є відомі визначення, чим політик відрізняється від державного діяча, який уже не хочу тут повторювати - усі знають. Але і навіть державний діяч повинен усе життя доводити свою правоту. От якою то потрібно бути людиною, щоби іти в політику усіма можливими силами здійснювати добрі наміри альтруїстично. Влада - це ж справжнє пекло. Якби можна було зробити так, щоби там люди йшли тільки на благо інших, а не для своєї користі, то тужи ніхто би не пішов.

Перегляд дописуtaraBooka (22.06.2012 – 10:21) писав:

До Ющенка в нас, на жаль, країна не доросла. Я теж знаю багато його недоліків (а хто не знає). Але не згодна з твердженнями, що він нікудишній економіст. Одне те, що він - ставленик Гетьмана, мені багато про що говорить. Коли він прийшов до президентства, то всі чекали, що зараз манна небесна на голови попадає. Від Януковича вже цього ніхто не чекав, а від нього - так, бо до влади його привело надзвичайне явище - Майдан. А команда - продажна, от про те я й кажу, що він є одне - вони інше.
Він і економіст чудовий, і політик того рівня, до якого наша держава не доросла, за скоро його Україна ніби отримала. Але один суттєвий недолік є у нього, що зробив його таким, яким він є зараз - він не є боєць за втілення своєї ідеї. А ще забагато довіряє людям.
  • 1

#2630 Кеп

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень

Відправлено 28.06.2012 – 21:17

Перегляд дописуtaraBooka (22.06.2012 – 09:41) писав:

Ющенко і його партія - це, ІМХО, дві великі різниці. На жаль.
Це було колись... Ніколи не знаєш до кінця точно з ким йдеш в бій доки не перевіриш, всі такі скрізь чесні і щиро вболівають за Україну... Тепер його команда перевірена боєм, полова відсіялася, залишилися найкращі.

Перегляд дописуДруг Бобер (22.06.2012 – 10:32) писав:

Він і економіст чудовий, і політик того рівня, до якого наша держава не доросла, за скоро його Україна ніби отримала.
Ні. Не за скоро. Саме вчасно.

А тим хто не доріс до нього, хто гальмує й досі, хочу сказати наступне.
Малята, давайте інтенсивніше хавайте кашу і доростайте швидше!

Цитата

Віктор Ющенко: На початку липня буде представлено Декларацію про об’єднання правих сил

Зображення
На початку липня буде представлено Декларацію про об’єднання правих сил. Про це сказав лідер «Нашої України», Президент України (2005-2010) Віктор Ющенко сьогодні на прес-конференції у Києві.

За його словами, до цієї Декларації приєднались понад 30 політичних сил, серед яких «Наша Україна», УНП, КУН, громадські організації, зокрема, «Просвіта», «Меморіал», Асоціація правників та інші.

Віктор Ющенко зауважив, що офіційне представлення цієї Декларації відбудеться 7 липня в Будинку вчителя. При цьому він додав, що Декларація відкрита для підписання іншими політичними силами.
Лідер «Нашої України» зауважив, що як тільки патріотичні демократичні сили почнуть говорити з виборцем, їх підтримка стрімко зросте.

«Ми наберемо не тільки 5%, а й більше», - сказав він, проанонсувавши об’єднання правих сил.

Ющенко розповів, що протягом останніх місяців він займався переговорами з демократичними силами - як партіями, так і громадськими організаціями, щодо об’єднання зусиль не тільки під час виборів, а й у майбутньому.
«Останніми місяцями я займався перемовами з демократичними силами, у яких в основі лежить національна політика, про консолідацію зусиль для формування політичного й виборчого проекту», - сказав лідер «Нашої України».
http://razom.org.ua/news/14264/

Повідомлення відредагував Кеп: 28.06.2012 – 21:31

• 1

#2631 Кеп

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень

Відправлено 29.06.2012 – 00:04

Ніхто нікуди не тікав. Прес-конференція пройшла нормально, були нормальні запитання і примітивні запитання – це не дивно. Не потрібно вимагати з Ющенка бути Богом. Ющенко не Бог – він лише людина. У кожної людини є свої недоліки, свої плюси і мінуси, і це нормально. Головне те, що Ющенко послідовно відстоює все українське. Він зараз працює над об’єднання правих сил в Україні, над об’єднанням партій і громадських організацій націоного спрямування таких як УНП, КУН, «Просвіта», «Меморіал» та інші. Українські національні сили здобудуть велику підтримку на виборах до Верховної Ради.
  • 1

#2632 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 29.06.2012 – 07:56

Перегляд дописуКеп (28.06.2012 – 21:17) писав:

Ні. Не за скоро. Саме вчасно.

А тим хто не доріс до нього, хто гальмує й досі, хочу сказати наступне.
Малята, давайте інтенсивніше хавайте кашу і доростайте швидше!

Про політиків пишу тільки один раз, і більше не повторюю, хіба що можу пояснити, коли щось незрозуміло.
Отож. Ющенко - не боєць. Так, він добрий банкір, добрий економіст, але організатор з нього просто нікудишній. У людях він не розбирається, підставити його легко, за дуже довірливий, за м'який, такий, який дозволяє на собі виїхати. А нашій країні потрібен був боєць, такий як Саакашвілі. Землю навіть в Грузії росіяни відібрали, війна була, а корупція подолана. Ющенко міг би бути хорошим прем'єр міністром, це мабуть вершина, якщо йому й цього не забагато, але аж ніяк не хорошим президентом.
А той вчинок, що Степанові Бандері і Роману Шухевичу присвоїв героя України в самому кінці каденції, то просто ганьба, і не тому що я якось там ставлюся до Бандери і Шухевича, а тому, що він просто кинув кістку і пішов. Хто йому порадив так чинити, я не знаю.
Погодься, не до нашого становища Ющенко був як президент.
А щоби відстоювати національні цінності не достатньо відкрити якийсь пам'ятник жертвам голодомору. Потрібний насамперед системний підхід. Цього не було зроблено.
Україна зараз потребує бійця у лідери нації і держави, але його немає. Правильно казав Корчинський колись про Ющенка - бухгалтер. Хоча і хороший бухгалтер. Але бухгалтер на підприємстві повинен рахувати, а не очолювати організацію виробництва.

Повідомлення відредагував Друг Бобер: 29.06.2012 – 07:58

• 1

#2633 Кеп

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень

Відправлено 29.06.2012 – 15:45

Ось на яких важливих моментах прес-конференції Ющенка наголошує КУН

Цитата

На початку липня українському суспільству буде представлено Декларацію про об’єднання правих сил. Про це заявив сьогодні на прес-конференції в Києві голова партії «Наша Україна», Президент України (2005-2010 рр.) Віктор Ющенко.
Він зазначив, що Декларацію на даний момент підписало понад 30 громадських та політичних організацій національно-демократичного спрямування, серед них Конгрес Українських Націоналістів, Українська народна партія, ВУТ «Просвіта» ім. Т. Шевченка, «Меморіал».
«Вперше може скластись ситуація за 20 років, коли патріотична сила не буде в парламенті. Мені від цього сумно. Я переконаний, що ситуацію потрібно змінювати. Нам потрібно по-серйозному говорити з суспільством. Нам треба говорити про те, що якщо ми не змінимо цю ситуацію, то Україна потрапить у дуже складний вибір свого майбутнього», – сказав Віктор Ющенко.
Говорячи про перспективи такого об’єднання на виборах, він зазначив, що як тільки патріотичні демократичні сили почнуть говорити з виборцем, їхня підтримка стрімко зросте і об’єднання правих сил набере не тільки 5, а й більше відсотків. При цьому Віктор Ющенко підкреслив, що не претендує на перше місце в списку нового об’єднання правих сил.

Зображення

Лідер «Нашої України» вважає, що наразі в країні спостерігається фобія до всього українського, Україна втрачає свободу, демократію та європейськість.
«Це квазі-політика, це квазі-час, в якому ми живемо», – сказав Віктор Ющенко, зауваживши, що в нашій державі квітнуть популізм та політичні маніпуляції.
Політик наголосив, що Українська держава через дії влади втрачає партнерів у Західній Європі, США, серед своїх сусідів. Водночас він розкритикував дії певних політичних сил, які закликають світ бойкотувати Україну на політичному та спортивному рівнях, назвавши це синдромом «кочубеївщини».
«З України хочуть зробити Білорусь-2», – резюмував Віктор Ющенко.
Він зазначив, що дві найвпливовіші політичні сили – БЮТ та Партія регіонів не мають ідеологічної платформи, не стоять на засадах національних вартостей, а використовують у своїй діяльності популізм. Віктор Ющенко вважає, що ці політичні сили не є біполярними.
«Я не бачу біполярності, коли одна політична сила підписує московську газову угоду, а друга сила підписує Харківську угоду – це дві угоди, які мають антиукраїнський зміст», – підкреслив він.
Також екс-президент нагадав факти співпраці БЮТ і Партії регіонів у минулому.
Зважаючи на загрози, які стоять перед Українською державою, Віктор Ющенко ініціював переговори в таборі національно-демократичних сил, в основі яких лежить національна політика, про консолідацію зусиль для формування політичного й виборчого проекту.
Віктор Ющенко розповів журналістам, що офіційне представлення Декларації про об’єднання правих сил відбудеться 7 липня в Будинку вчителя. При цьому він зауважив, що Декларація відкрита для підписання іншими політичними силами.
Прес-служба КУН
http://cun.org.ua/20...nya-pravih-sil/

Повідомлення відредагував Кеп: 29.06.2012 – 15:48

• 1

#2634 Кеп

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень

Відправлено 29.06.2012 – 19:40

Перегляд дописуshіver2005 (29.06.2012 – 18:25) писав:

КУНілінгусу та Ющу треба було патякати, коли національні інтереси здавали, а не зараз спритно танцювати під Яника.
юлька, годі вже брехати, брись звідси
*дає під сраку кошаку гг

Повідомлення відредагував Кеп: 29.06.2012 – 19:55

• 1

#2635 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 01.07.2012 – 15:04

Зображення
  • 1

#2636 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 22.09.2012 – 15:55

Екс - мер Ужгорода виправдовує Зварича :cool1:

Цитата

По его словам, должность председателей областных судов обходилась «заказчикам» в 1-5 млн. долл. «Игорь Зварыч не исключение. 2 млн. в его кабинете как раз и ждали „инкассатора“ от Ющенко-Балоги, но закарпатский „барыга“ был недоволен некоторыми решениями господина Зварыча, поэтому и нашептал „пчеловоду“ о том, что нужно перед выборами осуществить имитацию борьбы с коррупцией и „влупить“ кого-то на Западе. Чтобы не было „перекосов“ по Востоку. Вот вам и громкий процесс по Зварычу», — объяснил экс-мэр Ужгорода.

Прихований текст

• 0

#2637 лісовик

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 113 повідомлень
  • Місто:з лісу

Відправлено 22.09.2012 – 16:55

Ющенко і Балога - це різні люди, спільного немає нічого

Перегляд дописуЗварич (22.09.2012 – 15:55) писав:

Екс - мер Ужгорода виправдовує Зварича :cool1:

Цитата

По его словам, должность председателей областных судов обходилась «заказчикам» в 1-5 млн. долл. «Игорь Зварыч не исключение. 2 млн. в его кабинете как раз и ждали „инкассатора“ от Ющенко-Балоги, но закарпатский „барыга“ был недоволен некоторыми решениями господина Зварыча, поэтому и нашептал „пчеловоду“ о том, что нужно перед выборами осуществить имитацию борьбы с коррупцией и „влупить“ кого-то на Западе. Чтобы не было „перекосов“ по Востоку. Вот вам и громкий процесс по Зварычу», — объяснил экс-мэр Ужгорода.

це все брехливі вигадки, фантазія

Повідомлення відредагував лісовик: 22.09.2012 – 16:56

• -1

#2638 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 23.09.2012 – 08:40

Ющенко мав всю повноту влади, а в результаті навіть не зміг посадити Кучму, Ківалова та Януковича за грати.

Повідомлення відредагував Pavlo_Taiko: 23.09.2012 – 08:41

• 0

#2639 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 23.09.2012 – 11:56

Перегляд дописуPavlo_Taiko (23.09.2012 – 08:40) писав:

Ющенко мав всю повноту влади, а в результаті навіть не зміг посадити Кучму, Ківалова та Януковича за грати.

ну а хто б зміг тоді?
  • 0

#2640 лісовик

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 113 повідомлень
  • Місто:з лісу

Відправлено 23.09.2012 – 19:09

Перегляд дописуPavlo_Taiko (23.09.2012 – 08:40) писав:

Ні на мав він всю повноту влади бо відбулася конституційна реформа.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних