Перейти до вмісту

Віктор Ющенко

Повідомлень в темі: 2641

Опитування: Вибори Президента України у 2015році. (89 користувачів проголосувало)

Чи бажаєте Ви щоб Ющенко В.А. взяв участь у виборах Президента України у 2015 році?

1. За те щоб взяв участь у виборах (31 голосів [34.83%])

Процент голосів: 34.83%

2. Проти його участі у виборах (51 голосів [57.30%])

Процент голосів: 57.30%

3. Я не знаю, не визначився(лась) (7 голосів [7.87%])

Процент голосів: 7.87%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#2581 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 11.10.2011 – 20:20

Зображення

"Дивись, який він наївний"
  • 0

#2582 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 11.10.2011 – 22:17

Перегляд дописуЗварич (11.10.2011 21:20) писав:

Зображення

"Дивись, який він наївний"

Ющенка ніхто ж зараз не чіпає, бо він витягнув Януковича:D
  • 0

#2583 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 12.10.2011 – 14:53

Перегляд дописуMr.Ripley (11.10.2011 23:17) писав:

Ющенка ніхто ж зараз не чіпає, бо він витягнув Януковича:gryzin:
Згоден. Але якщо хтось пише про Ющенка так, як пан Рембо, то в мене одразу виникає купа питань. Перше - що з нашим золотовалютним запасом? Він ніби на папері є. А в реалі? Перший раз гривню обвалили за Ющенка - прем"єра. Другий за ющенка президента (з 5 до 8 грн за доляр у 2008 році) і почали хапати іноземні кредити. І всі мовчать. :D
  • 0

#2584 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 667 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Золотоноша,Черкаси

Відправлено 12.10.2011 – 21:52

Перегляд дописуMr.Ripley (11.10.2011 23:17) писав:

Ющенка ніхто ж зараз не чіпає, бо він витягнув Януковича:gryzin:
Для чого так шаблонно мислити? Як стадо баранів, вибачайте на слові :D
  • 0

#2585 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 16.10.2011 – 19:59

Перегляд дописуRambo (10.10.2011 23:05) писав:

Ющенко, будучи Президентом, робив все лише на користь України.
З 1 січня 2006 року почала діяти конституційна реформа, за якою Україна стала ПАРЛАМЕНТСЬКО-ПРЕЗИДЕНТСЬКОЮ. Тому майже УСІ ПОВНОВАЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ПЕРЕЙШЛИ ДО ПАРЛАМЕНТУ І ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА.

Цікаво, чи ще хтось пам'ятає про те, хто цю реформу провів по законодавчих каналах і затвердив?

Це Ющенко відкрив архіви СБУ і тепер нарешті всі дізналися про те, як росія нищіла наших дідусів і бабусь, батьків і дітей, братів і сестер нищіла нашу націю голодом.

Архіви СБУ відкрив Кучма в 2001 році - для створення музею Шухевича в Білогорщі. При Ющенку лиш зробили веб-портал.

Це Ющенко створив Інститут Національної Пам'яті.

Постанова Кабінету Міністрів України від 31 травня 2006 р. N 764 ( 764-2006-п ) "Про утворення Українського інституту національної пам'яті" (Офіційний вісник України, 2006 р., N 22, ст. 1644).
Так що це кабмін створив, а не Президент, ги-ги.

Це Ющенко добився щоб в бюджеті 2008 було виділено на Українську Книгу і Українську Мову 80 млн. гр. (раніше було лише 8 млн. гр.)

А тут одразу три брехні.
По-перше рядок бюджету за номером 1701110 (він же "програма "Українська книга") з'явився вперше при Януковичі та Кучмі в 2004 році, і було там на перший раз 43.5 мільйони.
По-друге на 2008 рік в проекті було і підписано було 40 мільйонів. І це, до речі, теж бюджет Януковича, як би це не дивно звучало.
Ну і по-третє - Ющенко мав вплив лише на кабмін Єханурова та Тимошенко. Кабмін Януковича стабільно посилав його подалі. Так от за абсолютно проющенківського Єханурова цю програму зрізали до 18 мільйонів.

Це Ющенко добився збільшення фінансування Української Армії.

2004, Янукович - 4,4 млрд (100%)
2005, Тимошенко - 5,3 млрд (+20%)
2006, ющенківський Єхануров - 5,9 млрд (+11%)
2007, Янукович - 7,5 млрд (+27%)
2008, Тимошенко - 8,9 млрд (+19%)

Отак-от, малята, хе-хе...

Це Ющенко жорстко відмовив путіну залишити після 2017 року російський флот в Криму.

«Не выдавливал Ющенко моими руками флот из Севастополя, это неправда», – сказал Куницын в интервью газете «Крымский телеграф». По его словам, стать представителем президента Украины в Крыму ему предлагалось еще во времена правления Виктора Ющенко. «Мне поступило предложение от Ющенко, которое инициировал Анатолий Матвиенко, – стать губернатором Севастополя либо постпредом, на что я сказал: «Постпредом не могу – это моя политическая смерть: я не «оранжевый». А вот на Севастополь я согласен, но с одним условием – заниматься только экономикой», – рассказал Куницын. «Если вы спросите севастопольцев, никто обо мне ничего плохого не скажет. За эти годы в Севастополь вложено четыре миллиарда – скажите, что Куницын сделал «оранжевого» в Севастополе? Могу сказать, что мне предлагали и не только предлагали, но и пытались заставить возглавить штаб «Нашей Украины», отделение партии... Я ни разу не выступил против русского языка и за вступление в НАТО – могу сказать, что мне это давалось очень тяжело, но другому такие вещи Ющенко бы, наверное, не простил.», – похвалился Куницын.

Це Ющенко дав Героя України Степану Бандері.

Причому дав так, щоб його навіть ідіот міг відібрати.

Це Ющенко зробив так, що журналісти тепер сміливо пишуть про все і не бояться, що їм відріжуть голову або виженуть з роботи.

Ага, пишуть, аж записуються.
До речі, навіть голову Гонгадзе при Ющенку знайшли? Я вже про Пукача промовчу, при ньому він спокійно по магазинам ходив і на дачі жив, ги...

Це Ющенко зробив так, що ми тепер можемо вільно і спокійно обирати владу, зробив Вибори в Україні чесними і прозорими і це підтвердили спостерігачі з різних країн світу.

Вільно і спокійно обрати зека, ага...

Партія Ющенка «Наша Україна» - це команда поміркованих політиків, які спокійно, але рішуче і послідовно відстоюють національну політику, національні цінності, піднімають Українську націю.

І ця команда дала нинішній коаліцій найбільшу кількість тушок - помірковано, спокійно, рішуче і послідовно, ги...

Україна сьогодні потерпає від найвищої ціни за газ в Європі, але за цю справу посадили Юлію Тимошенко. У цій справі Ющенко є базовою персоналією. Я колись казав: Тимошенко у цій справі, очевидно, винна, хоча довести її пряму юридичну вину важко. Те, що зробив суд, є повний абсурд. Але вона винна. Вона завдала Україні шкоди своїми дуже дивними переговорами з Путіним, створенням якоїсь внутрішньої коаліції з ним, де обидві сторони про щось домовляються і поступки невідомо в чому. Але! При тому всьому, коли сьогодні садять в тюрму Тимошенко, то я можу сказати, що це було б лише частково справедливо у тому випадку, якби за півроку до цього в цій тюрмі з терміном аналогічним або більшим вже би сидів Віктор Ющенко. Він, перевищивши, при чому абсолютно відверто, свої повноваження, зробив те, що йому напряму було на той момент заборонено Конституцією. Він втрутився в хід переговорів напряму, він відкликав голову «Нафтогазу» під час переговорів, коли була погоджена і парафована адекватна для України ціна в 250 доларів, заявивши, що він не допустить цього підписання.

Він робив це в корисливих цілях, бо в його інтересах було повернути в систему «РосУкрЕнерго». Давайте не забувати, що «РосУкрЕнерго» не є породженням Януковича, воно напряму пов'язане з сім'єю Віктора Ющенка і він дуже активно проштовхував Україну з запуском «РосУкрЕнерго» в січні 2006 року. Це є його «кормушка», це є його портмане, звідки він брав свої гроші. І тому він у даному випадку фактично зривав вигідні для України переговори, тому що в цих переговорах не було місця для «РосУкрЕнерго». Я вважаю, що Ющенко – кримінальний злочинець. Це моя особиста думка. Я про це знав і раніше, про ці його здатності. Можливо, я був неправий, коли я в 2004 році підтримав Януковича, тому що мені важко сказати, яким би був Янукович, якби він тоді став Президентом. Але я дуже добре знав, що таку дрібнокримінальну постать як Віктор Ющенко і такого мерзотника допускати до влади не можна в принципі. На жаль, я тоді ні до кого не міг достукатися. Всі вважали, що це щось геніальне. Сьогодні Віктор Ющенко, перше, створив сам факт злочину, після якого Україна на невигідних умовах підписала договір. Після того він свою вину постарався перекласти на інших, у тому числі на Тимошенко, і це в чомусь, все ж, справедливо. Після того він фактично започаткував кримінальне переслідування, яке успадкував Янукович і став його реалізовувати. І останнє: Віктор Ющенко – єдина в Україні постать публічного масштабу, яка непросто підтримала вирок, а підтримала його без застережень, навіть Янукович почав заявляти, що цей вирок шкідливий для України. Всі про це заявили. Тільки Віктор Ющенко однозначно аплодував і казав, що він це схвалює, що він цим дуже задоволений. Як на мене, це дуже добра відповідь усім тим, хто пробував створити собі казочку про гарного, доброго європейського Президента. Я вважаю, що він мерзотник.
(с)
  • 0

#2586 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 19.10.2011 – 13:58

Колишній президент України Віктор Ющенко не вважає справу екс-прем'єра Юлії Тимошенко, яку у вівторок засудили до семи років позбавлення волі, політично вмотивованою

Як-то кажуть "хто б сумнівався" - весь демократичний світ визнав, а головна януковичівська "шістка" настільки захопливо лиже попу патрону, що нічого й не чує.
Класно Вітьок пенсію відпрацьовує.
  • 0

#2587 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 01.11.2011 – 21:01

Що буває, коли дитяткам не вправляють мізки змалку

31 жовтня, дружина Андрія Ющенка, старшого сина колишнього президента Віктора Ющенка, Єлизавета Єфросиніна потрапила в ДТП в передмісті Чікаго. Керуючи своїм «Феррарі», як пізніше з'ясувалося, в нетверезому стані, не впоралася з керуванням і протаранила загороджувальні цистерни з водою. Подію зафіксовано місцевою поліцією близько 23:15 за місцевим часом на перетині вулиць Chicago Skyway і Dan Ryan Expy, що на 90-й магістралі. Єлизавета Єфросиніна не постраждала і була доставлена ​​в місцеве відділення поліції, де їй було пред'явлено звинувачення відразу за двома статтями - керування автомобілем у нетверезому стані і перевищення швидкості. Американське законодавство досить жорстко ставиться до громадян, що керують транспортом з перевищенням рівня алкоголю в крові. За такого роду порушення люди караються позбавленням прав до двох років. Також справа може дійти до п'ятирічного тюремного ув'язнення в особливо тяжких випадках.

Це вам не Україна, американській поліції не скажеш "піди, синку, перед мордою того копа поклади рахунок".
  • 0

#2588 степовик

Профі

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 372 повідомлень
  • Місто:степу

Відправлено 21.11.2011 – 04:51

Зображення

Цитата

25.11.2011 року о 17:00 у Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький арсенал» відбудеться відкриття виставки-проекту «ПРАВДА РЯТУЄ ОД СМЕРТІ…», присвяченої трагедії, що сталася у Биківнянському лісі та пам’яті сотень тисяч невинно убієнних людей.

Ініціатор Проекту Президент України (2005-2010рр) Віктор Ющенко.
http://razom.org.ua/news/13269/

Ющенко не збирається йти з політики. Він буде нашим наступним Президентом.
Ось що він каже:

Цитата

— "Я переконаний, що завдання номер один, для будь-якого Президента, на багато років — плекати нашу державність"
http://yushchenkoins...g/institute/16/

Бачу в голосуванні підтримують Ющенка більше 30%
І це при тому, що деякі вумніки регулярно поливають Ющенка брудом в цій темі. РубЪятА ваша брудна праця - марна. ггг

Перегляд дописуkatapulta (12.10.2011 21:52) писав:

Для чого так шаблонно мислити?
Та не вміють вони взагалі мислити. То лише імітація. :(

Повідомлення відредагував степовик: 21.11.2011 – 04:54

• 0

#2589 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 21.11.2011 – 09:22

та після обвалу гривні з 5 до 8, після грабіжницької політики банків - більше трьох відсотків на президентських виборах він не отримає. хоч лусніть )))))

Повідомлення відредагував Власюк: 21.11.2011 – 09:22

• 0

#2590 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 21.11.2011 – 10:22

До Ющенка-президента наша країна не скоро доросте.
  • 0

#2591 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 22.11.2011 – 21:15

До сільського бугалтера, завдяки якому люди збідніли на 30% ? Згоден, тепер не скоро :rolleyes:
  • 0

#2592 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 22.11.2011 – 21:22

Перегляд дописуkatapulta (12.10.2011 21:52) писав:

Для чого так шаблонно мислити? Як стадо баранів, вибачайте на слові :rolleyes:
Це ти про мене написав?
  • 0

#2593 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1738 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 22.11.2011 – 21:26

Перегляд дописуОлеська (21.11.2011 10:22) писав:

Дозвольте товаришу модераторе вас покритикувати. Можна ж?
Звісно, адже їй би довелося втратити залишки розуму щоб дотУда "дорости". А ми, оптимітси десь глибоко (:rolleyes:), сподіваємося, шо за всієї жопи цього країна наша не втратить - глузду. Коротше, дурню ляпнули пане модераторе. Видатну своєю абсурдністю.
  • 0

#2594 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 22.11.2011 – 21:32

Перегляд допису_Ex (22.11.2011 21:26) писав:

Звісно, адже їй би довелося втратити залишки розуму щоб дотУда "дорости". А ми, оптимітси десь глибоко (:rolleyes:), сподіваємося, шо за всієї жопи цього країна наша не втратить - глузду. Коротше, дурню ляпнули пане модераторе. Видатну своєю абсурдністю.
не хами. маю право висловити свою думку, тим більше, що я не є в єдиному числі, хто так думає.

Коротше, дурню ляпнули пане модераторе. Видатну своєю абсурдністю.
то точно було звернення до мене? але ж ні, ти ніяк не можеш видати щось безглузде.)
  • 0

#2595 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 22.11.2011 – 23:21

Перегляд дописуMr.Ripley (22.11.2011 22:22) писав:

Це ти про мене написав?
Написав людині із засмальцьованими стереотипами :rolleyes:
  • 0

#2596 степовик

Профі

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 372 повідомлень

Відправлено 23.11.2011 – 02:55

Перегляд дописуОлеська (21.11.2011 10:22) писав:

Це правда. Дійсно наша країна ще не доросла до того. Ющенко був би чудовим Президентом будь якої європейської країни. Хочеться сподіватися, що наша країна зростатиме швидше. Україна не Расєя. Україна вже зробили достатньо серйозний крок вперед щодо демократії. Це свідчить про те, що наше суспільство прогресує. Багато зусиль до цього процесу доклав Президент Віктор Ющенко. Ніхто, наголошую, ніхто з Президентів України не дбав так про людей, про українську націю, про українську історію, про свободу волевиявлення, про верховенство права в державі, про демократичні свободи і взагалі про підтримку всього українського, як дбав Президент Ющенко.
Всі оті шмаркачі які скиглять, що їм Ющенко не такий, що він не виконав те, не виконав се, що ніби пообіцяв і не виконав, що ніби він кинув людей, так от всі недолугі шмаркачі засвідчують цим скигленням лише свою цілковиту дурість, засвідчують цим повну відсутність свого інтелекту. Людина, яка має інтелект, яка хоча б трохи має здорового глузду і здатна хоча б поверхово розбиратися в політиці ніколи б не скиглила бо розуміла б наступне. У Ющенка були забрані економічні і інші повноваження (бо відбулася конституційна реформа) і були передані ці повноваження до Парламенту і Уряду. В Парламенті у Ющенка не було більшості. Там більшість спочатку була прокучмівська, а потім підтримувала не Ющенка, а Уряд. Уряд не пішов шляхом реформ нажаль. Уряд пішов шляхом популізму. Саме Уряд визначав економічну політику в державі, а не Ющенко. І тому саме Уряд несе відповідальність за все, що відбувалося в економіці держави, а не Ющенко. Ющенко мав лише гуманітарні повноваження. Щоб це все зрозуміти, тим шмаркачам потрібно було б мати хоча б трохи інтелекту, ну хоча б пару ізвилен і навіть можна щоб одна із цих ізвилен була прямою, цього б вже вистачило щоб це все зрозуміти…

Перегляд дописуВласюк (21.11.2011 09:22) писав:

та після обвалу гривні з 5 до 8, після грабіжницької політики банків - більше трьох відсотків на президентських виборах він не отримає. хоч лусніть )))))

Перегляд дописуЗварич (22.11.2011 21:15) писав:

До сільського бугалтера, завдяки якому люди збідніли на 30% ? Згоден, тепер не скоро :rolleyes:
Тобто якщо я правильно вас зрозумів, ви вважаєте, що у Ющенка були економічні повноваження, вважаєте, що у Ющенка були такі самі повноваження, як у Кучми, вважаєте, що Сонце крутиться навколо Землі і вважаєте, що Земля тримається на трьох китах… :cool2: Я правильно вас зрозумів, чи я помиляюся?... B)

Звісно, адже їй би довелося втратити залишки розуму щоб дотУда "дорости". А ми, оптимітси десь глибоко (:ggggg:), сподіваємося, шо за всієї жопи цього країна наша не втратить - глузду. Коротше, дурню ляпнули пане модераторе. Видатну своєю абсурдністю.
Ви поспішили з критикою. Ваша критика необґрунтована – пуста ляпанина, пустий дзвін.
Своїм дописом Ви просто показали всім, що в політиці Ви зовсім не тямите. ггг

Перегляд дописуkatapulta (22.11.2011 23:21) писав:

Написав людині із засмальцьованими стереотипами
Влучно! :D

Ось що Ющенко сказав про День Свободи:

Цитата

Суть Дня Свободи полягає не в спогадах. Його суть – це цінності вільного життя, задля якого треба об’єднуватися сьогодні.

Все залежить від мільйонів українських громадян. Немає жодної влади, яка б зуміла проігнорувати нашу спільну волю жити в демократичній державі.

День Свободи дає нам приклад того, як треба діяти.

Я пишаюся цим Днем і вірю, що його цінності знову об’єднають всю Українську державу.
http://yushchenkoins.../main/view/141/

Повідомлення відредагував степовик: 23.11.2011 – 03:21

• 0

#2597 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 23.11.2011 – 14:39

Віктор Ющенко і Юлія Тимошенко - Аудіозапис телефонної розмови (2007 р.)

Дійсно, дурочку увімкнула ще ту, не знає вона про що говорила з ВВС. Просто неймовірна паскуда ця Тимошенка!
  • 0

#2598 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 24.11.2011 – 01:07

Перегляд дописуkatapulta (22.11.2011 23:21) писав:

Написав людині із засмальцьованими стереотипами :rolleyes:
Те, що Ющенко "витягнув" Януковича, коли він був ніхто - це стереотип? Мда.

Та і взагалі, Ю хотів відкрити Інститут мозку Хто він після цього?
  • 0

#2599 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1738 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 24.11.2011 – 02:17

Перегляд дописустеповик (23.11.2011 02:55) писав:

Ви поспішили з критикою. Ваша критика необґрунтована – пуста ляпанина, пустий дзвін.
Своїм дописом Ви просто показали всім, що в політиці Ви зовсім не тямите. ггг
Рембо в степах України, ти навіть не уявляєш, що я тобі показав у відповідь. :rolleyes: Сперечатися з ющефілами, зараз, у відповідь на їхні разом і жалюгідні і непритомні політфантазії, та ще й з такими накачаними, - це просто як кажуть начитані люди моветон.
  • 0

#2600 степовик

Профі

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 372 повідомлень

Відправлено 25.11.2011 – 20:47

Перегляд дописустеповик (21.11.2011 04:51) писав:

Зображення
У тому попередньому моєму дописі перестало працювати посилання бо цей матеріал перенесли на іншу сторінку. Ось нове посилання де можна більш детальніше про це все почитати.
http://yushchenkoins.../main/view/140/

25 листопада у «Мистецькому арсеналі» відкриття виставки-проекту «ПРАВДА РЯТУЄ ОД СМЕРТІ…»

Цитата

25.11.2011 року о 17:00 у Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький арсенал» відбудеться відкриття виставки-проекту «ПРАВДА РЯТУЄ ОД СМЕРТІ…», присвяченої трагедії, що сталася у Биківнянському лісі та пам’яті сотень тисяч невинно убієнних людей.

Ініціатор Проекту Президент України (2005-2010рр) Віктор Ющенко.

Основна тема проекту-виставки, ініційованого В.Ющенком, задана словами з Біблії «ПРАВДА РЯТУЄ ОД СМЕРТІ» (Притчі Соломона, 10:2 / Біблія в перекладі П.Куліша та І.Пулюя, 1871).

Відкрити правду – наш обов’язок перед світлою пам’яттю тисяч жертв, похованих у Биківнянському лісі, та перед прийдешніми поколіннями. Забуття чи замовчування нашої справжньої історії – прямий шлях до повторення цих злочинів!!!

Ми хочемо нагадати усім, що за страшними цифрами масових розстрілів стоять тисячі обірваних життів найкращих представників суспільства – лікарів, вчених, викладачів, священників, офіцерів. Усі ці люди були поховані у братських могилах без відправлення будь-якого поховального обряду чи то навіть громадянської панахиди.
http://yushchenkoins.../main/view/140/
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних