Перейти до вмісту

Віктор Ющенко

Повідомлень в темі: 2641

Опитування: Вибори Президента України у 2015році. (89 користувачів проголосувало)

Чи бажаєте Ви щоб Ющенко В.А. взяв участь у виборах Президента України у 2015 році?

1. За те щоб взяв участь у виборах (31 голосів [34.83%])

Процент голосів: 34.83%

2. Проти його участі у виборах (51 голосів [57.30%])

Процент голосів: 57.30%

3. Я не знаю, не визначився(лась) (7 голосів [7.87%])

Процент голосів: 7.87%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#2321 bamik

салоїд

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2443 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 22.09.2010 – 22:36

Кілька днів для голосування - надалі з'єдную з відповідною темою.
  • 0

#2322 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 22.09.2010 – 22:37

Я не проти, можливо б і за нього голосував
  • 0

#2323 Злодюжка

опозиціонер, дисидент, відомий антикассандрист

• Gamedev
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 883 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 22.09.2010 – 22:39

Це просто смішно. "Більшість людей вважає Ющенка лідером нації" Уточни - більшість україномовного форуму. І то це здебільшого люди, що не мають права голосу, а в 2015 подорослішають, порозумнішають і точно за Бджоляра не голосуватимуть.
  • 0

#2324 Вадя Ротор

Генеральний писар

• Користувачі
  • 531 повідомлень
  • Місто:КИЇВ, Криве Озеро

Відправлено 23.09.2010 – 09:40

Більшість людей вважає Ющенка долбойолопом. І, до речі, правильно вважає.

Він не буде брати участь у президентських виборах 2015 із кількох причин:

1) Він прийшов до влади завдяки підтримці впливових політиків, власного блоку "Наша Україна" та народу, який надто стомився від Кучми, а також завдяки грошам Березовського та Давида Жванії. За час свого президентства він втратив підтримку і політиків (яких він зраджував і звільняв), і блоку "НУ" (тому для його підтримки створювалися партія "ЄЦ" і депутатська група "За Україну", але вони відверто безсилі), і фінансистів (з Давидом Жванією посварився, і той перейшов підтримувати Луценка з його проектом "Народна самооборона") та, зрештою, народу, оскільки... ну, хто прожив в Україні оті жахливі 5 років його президентства, той розуміє, чому, бо відчув усе на власній шкурі. І головне - Ющенко не має більше підтримки з США, оскільки ще у 2005 році Білий Дім у ньому сильно розчарувався.

2) За чинним законодавством, кандидати в президенти мають віддати державі закладну суму у 2,5 мільйони гривень (і ця сума не буде зменшуватись, виборче законодавство можуть відкоригувати лише в сторону її збільшення). Держава віддає цю суму лише двом кандидатам, які пройшли у другий тур. Із народною підтримкою в районі 3% виборців Ющенко не може розраховувати на проходження у 2-й тур і повернення цієї суми (яким би мільйонером він не був, та це і для нього, мабуть, сума немала - а доведеться ж давати зі своєї кишені, а не з партійної, оскільки наразі нема партії, яка б підтримувала Ющенка). А нема жодних передумов для того, аби народна підтримка виросла вище 3%, крім того, Ющенко зараз поза політикою.

3) Навіщо йому це? І навіщо це будь-кому іншому (окрім членів його родини, які, звісно, були б у такому зацікавлені)? Але по-моєму, грошей, які пані Кетрін накрала під час оборудки з "Лікарнею майбутнього", вистачить їм на решту їхнього життя з головою.

Насамкінець, слід зазначити, що невідомо, чи у 2105 році будуть президентські вибори. Бо до того часу іще 5 років, всяке може статися... Давайте про вибори-2015 поговоримо у 2014 році, бо раніше нема смислу.
  • 0

#2325 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 23.09.2010 – 12:11

Перегляд дописуВадя Ротор (23.09.2010 10:40) писав:

+1, ггг...

по-моєму, грошей, які пані Кетрін накрала під час оборудки з "Лікарнею майбутнього", вистачить їм на решту їхнього життя з головою.

Ви забули ще про долю від створення майже одразу після приходу до влади та подальшої діяльності Фірташевської РосУкрЕнерго - а там рахунок йде на мільярди.
Тому ото буде він періодично погавкувати з чергового крутого курорту - на тому й все.
  • 0

#2326 Вадя Ротор

Генеральний писар

• Користувачі
  • 531 повідомлень

Відправлено 23.09.2010 – 15:51

Перегляд допису-=VJ=- (23.09.2010 13:11) писав:

долю від створення майже одразу після приходу до влади та подальшої діяльності Фірташевської РосУкрЕнерго - а там рахунок йде на мільярди.
Є таке діло.
Ну і ще був банк "Україна", кошти вкладників якого таємниче зникли...
  • 0

#2327 змій

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 406 повідомлень
  • Місто:Африка

Відправлено 23.09.2010 – 21:30

Я б хотів щоб Ющенко пішов на вибори в 2015 році, голосував би за нього. Ющенко будував справжню демократію в Україні, він ініціював зміни до виборчого законодавства, завдяки яким стало можливе проведення чесних виборів в державі, тепер ми обираємо владу, а не бандити між собою вирішують хто буде правити країною. Ющенко піднімав Українську мову, Українську культуру. Саме при ньому з'явилась справжня свобода слова, журналісти нарешті відчули що це таке. Ющенко розпочав відновлення історичної пам'яті, історичної справедливості, він піднімав націю з руїн. Це все фундамент на якому базується будь яка справжня, міцна демократична країна світу. Ющенко будував цей фундамент. Звісно, коли будуєш фундамент, то його погано всім видно бо він в землі, це не блискучі куполи... Але без фундаменту не буде ніяких куполів... Ющенко повинен завершити свою справу ми повинні надати йому таку можливість.
  • 0

#2328 Злодюжка

опозиціонер, дисидент, відомий антикассандрист

• Gamedev
  • 883 повідомлень

Відправлено 23.09.2010 – 22:20

І увергнути країну в чергову безодню стагнації та кумівства, під егідою ефемерної "українськості"? Хіба проженних майдаунів нічого не навчили ці втрачений 5 років? Їх ніщо не вчить, вони глухі до самої історії. Ющенко був ганчіркою-злодієм, який набивав собі кишені і давав набирати своєму клану - своїй дружині, Балозі, список можна продовжувати. Чим він відрізняється від Януковича, крім того що носить окуляри і любить красти у археологів древні черепки? Безвольна і злодійкувата ганчірка, він слухняно танцював як лялька за помахом руки США, адже він був наскрізь їх креатурою. Його Україна - це фікіція, це казка, де все ситі, задоволені й розїзжають на бугатті як його син Андрій, говорять українською мовою і трямут головами при кожному слові генерального секретаря НАТО. Він живе в іншій реальності, яка до справжнього життя мільйонів українців не має ніякого відношення. І результат на виборах показав це. Люди зрозуміли. Не зрозуміли тільки пара відсотків ідіотів, які не змогли, або не захотіли, зрозуміти, що ними скористувалися. Як дешевої повією. І викинули на смітник.
  • 0

#2329 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 23.09.2010 – 23:37

Символізував тіпа електорат.
  • 0

#2330 Вадя Ротор

Генеральний писар

• Користувачі
  • 531 повідомлень

Відправлено 24.09.2010 – 07:21

Перегляд дописуЗлодюжка (23.09.2010 22:20) писав:

Його Україна - це фікіція
Його Україна - це місце, де живуть "маленькі українці" - такі маленькі, як бджоли на його пасіці. Очевидно, його прибічники погоджуються з визначенням їх "маленькі українці" і не вважають це образою.
  • 0

#2331 tarasdzioba

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 234 повідомлень
  • Місто:Вижниця

Відправлено 24.09.2010 – 07:55

Думаю, що Ющ стане Канцлером України і жалізною мітлою зробить з тої території Україну.
  • 0

#2332 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 24.09.2010 – 12:42

Перегляд дописуВадя Ротор (24.09.2010 08:21) писав:

Його Україна - це місце, де живуть "маленькі українці"

Його Україна - село Безрадичі. От хай там головує.
А більшої посади йому доручати не можна.
Результати голосування надзвичайно красномовні.
  • 0

#2333 змій

Писар

• Користувачі
  • 406 повідомлень
  • Місто:Африка

Відправлено 25.09.2010 – 01:14

Ось дещо цікавеньке накопав. Це для тих хто думає, що Ющенко не збирається продовжувати далі активно займатися політикою, для тих хто думає, що у Ющенка не буде політичного майбутнього, що Ющенко вже опустив руки і пішов з поля бою. Читайте.

Прес-секретар Президента України (2005-2010) Віктора Ющенка Ірина Ванникова
в інтерв'ю газеті «Сегодня»
15:39, 23 Вересня
http://razom.org.ua/opinions/9398/http://razom.org.ua/opinions/9398/

Якщо на виборах 2010 року перемагає популізм, то це зовсім не означає, що справу демократії програно.

- Коли Віктор Андрійович дізнався про не дуже гарні для себе результати першого туру президентських виборів, чи впав він після цього в депресію? Адже він, чинний президент, зайняв аж ніяк не друге місце, як свого часу Леонід Кравчук, а п'яте!
- Віктор Ющенко і депресія - речі несумісні, це слова-антоніми. Він дуже сильна людина, а головне терплячий. Просто він розуміє, що та ідеологія, в яку він вірить, може і не взяти той відсоток, на який можна було б розраховувати, але, тим не менш, він твердий і впевнений в своїй позиції. Знаєте, може бути, «Наша Україна» і програла зараз битву за владу, але вона ще не програла війну. У нас країна демократична і через 5 років, я сподіваюся, що щось може змінитися.
- - Пробачте, Ющенко що, має намір брати участь у наступних президентських виборах?!
- Давайте, не будемо говорити так вузько «на наступних президентських виборах він має намір брати участь». Він буде активно брати участь у політичному житті країни.

Виступ Віктора Ющенка
на з’їзді партії ”Наша Україна”
Київ, 24 вересня 2010 року

Весь виступ можна почитати тут:
http://razom.org.ua/news/9405/

Шановні однопартійці,
Вітаю кожного, хто бере участь у нашому з’їзді. Хочу звернутися до патріотів України, і вважає себе українцем.
Зрозуміло, що після кожних політичних виборів, і тих що відбулись у 2010 році, відбувається політична розмова. Очевидно, що й сьогодні нас така розмова чекає.
Я добре знаю скепсис, який сьогодні є і в партії, і в суспільстві – починаючи від зневіри і безнадії, до іншої сторони – аж до радикалізму.
Хотів би розпочати з найважливішого.
Політика це череда перемог, поразок, буває навпаки спочатку поразок – потім перемог. Кожна поразка, якщо вона не вбиває тебе – вона робить тебе сильнішим! І з цим я звертаюсь перш за все до тих, хто вірить в національну ідею, нашу партію.
Наша партія має перспективу.
Партія має майбутнє.
Люди сьогодні очікують чесних висновків. Причому мені здається як політичних так і суспільних. Частину цих висновків я хотів би донести з’їзду. За п’ять років ми пережили велику політичну перемогу і поразку.
У 2004 році люди вийшли на підтримку Ющенка, але стояли не за нього, а за себе.
Можливо вперше у їх житті зародилась надія внести змінив життя країни, що їх почують, що вони є важливими.
Хочу надзвичайно ясно сказати, донести до вас і своєї нації - У 2010 році програла конкретна людина.
Програв я. І крапка. Цим я хочу сказати, що не програли ви.
Цим я хочу сказати, що не програли мільйони людей. Це саме головне, що ми робимо урок з президентських виборів 2010 року! Не програла колосальна людська енергія, яка з’явилася 2004 року. Ми вже ніколи не будемо рабами іншої держави.
Ця енергія акумулювалася у злості, у роздратуванні, у розчаруванні, можливо інших почуттях: чи то конкретним політиком, політиками, чи то політикою як такою, політиканством. Але я переконаний, що ніколи це розчарування не стосувалось України.
Переконаний, що це був конкретний бій.
Нехай нинішня влада не створює собі ілюзій.
Ніхто і ніколи, навіть найбільші циніки, навіть найбільш продажні душі не перекреслять тих демократичних і національних перетворень останніх п’яти років. Європейського поступу, свобод, які вдалось сформувати, і переконаний закріпити в нашому суспільстві.
Наші цінності, ідеї, мрія не програли, вони живі і за ними майбутнє.
Переконаний національна ідея, завжди стратегічно перемагає.
Мою позицію щодо уроків виборів Президента України у 2010 році перекручували в пресі і політичних колах багато разів.
Тому ще раз хочу повторити свій погляд на цей процес. Хочу сказати чітко і ясно, щоб не допускалися вільні тлумачення: найбільшу шкоду Україні несуть два зла – авторитаризм і махровий популізм, а по-простому – брехня. Повторюю ця брехня під національними одежами.
Авторитаризм – бо це завжди окупант. Це – загарбник. Він загарбує твої права, твої можливості, твій вибір, твоє майно, все, що тобі належить. Навіть твою мову, твою мрію – тому це є зло.
А махрова брехня – бо це завжди хвороба. Вона діє по-іншому. Спочатку, вона знищує організм зсередини. Вона спочатку конкурує, як рак в тілі, з його здоровими силами, крутить голову, засліплює, підминає, а потім забирає сили. І в решті решт забирає твою свободу, твою мрію. Хочу великим курсивом виписати для української нації – кінцевий результат цих двох сценаріїв для України один і той же – це втрата свободи, суверенітету, а за цим і державності. Питання лише в часі.
Час підтверджує мої слова.
Саме тому на президентських виборах для мене був конкретний бій. Нажаль на два фронти. Нажаль і обидва східні.
Але остаточна перемога все одно буде за могутньою, національною правдою.
Сьогодні багато людей мовчить, і це важке мовчання.
У що, до біса, можна вірити, коли «правда обнялася з неправдою і як рідні сестри світом гуляють»?!
Кому, до біса, вірити?!!
Переконаний, цей крик - німий.
Його не чує влада, його не бачить телебачення, його не помічають в парламенті, адміністраціях, коаліціях, опозиціях.
Людина хоче вірити і людина може помилятися.
Помилки треба виправляти.
Українська людина не може боятися пігмеїв, лакеїв, які не варті ані мізинця на її руці. Вони суть пил на нашій дорозі.
Українська людина розпочинається з великого усвідомлення своєї причетності до рідної землі, мови, простору, міста, річки, поля, неба і великого українського світу над нею.
Це і є наша нація, яку не забрати, яку не можна вивезти і заборонити.
Тому я стверджую: приреченості немає.
Якщо є зневіра в політиках, треба вірити собі і своєму серцю, своїм поглядам і цінностям.
Уся всесильність наймогутнішніх можновладців закінчується на найменшому порозі нашої гідності – особистої, громадянської, національної.
Треба просто бути собою, бути українцем і бити в чоло там, де наступають на тебе, на твої цінності. Бо демократія – це не те що тобі дали. Це те, що ти не можеш віддати
І тоді не буде розчарувань, оскільки доля в твоїх руках. А буде правда. І буде нація.

Отже як бачимо Ющенко не збирається йти з поля бою!!!
Я впевнений що люди ще змінять свою думку щодо Ющенка!

Повідомлення відредагував змій: 25.09.2010 – 01:17

• 0

#2334 Вадя Ротор

Генеральний писар

• Користувачі
  • 531 повідомлень

Відправлено 25.09.2010 – 05:21

Заспокойся!
Всі його виступи - це не його слова, а слова спічрайтерів. А знаєш, хто у нього спічрайтери? http://obkom.net.ua/...3/24.1009.shtml
  • 0

#2335 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 25.09.2010 – 11:35

Перегляд дописуВадя Ротор (25.09.2010 06:21) писав:

Заспокойся!

Робота у нього така.

Перегляд дописуВадя Ротор (25.09.2010 06:21) писав:

А знаєш, хто у нього спічрайтери?

не знаю, хто - але у них манія монархізму.

Ющенко: Ми не бачимо готовності влади забезпечити чесні вибори
Ющенко: Ми будемо з ним боротися. Ми будемо в жорсткій опозиції до такої влади. Ми повинні повернутися до людей. Ми повинні захистити людей.

Доктор Лайтман казав, що мова про себе в третій особі позначає патологічну брехню - і вочевидь вкотре був правий.

А тим часом різні зміюки зализують бідному екс-президенту останні отвори в організмі.

На склепіннях греко-католицької церкви архістратига Михаїла в селі Верин піді Львовом зобразили екс-президента Віктора Ющенка з дружиною Катериною та сином Тарасом по праву руку від Богородиці. "Ющенко з дружиною і молодшим сином символізують українську родину, святе сімейство", - зазначив настоятель церкви, отець Василь Говгера.
  • 0

#2336 dobdobdob

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 110 повідомлень
  • Місто:Krasnovodsk

Відправлено 25.09.2010 – 13:51

Перегляд допису-=VJ=- (24.09.2010 22:35) писав:

Доктор Лайтман казав, що мова про себе в третій особі позначає патологічну брехню
Ну взагалі-то "ми" - це множина першої особи. А третя особа - це "він/вона/воно". Приклад, коли говорять про себе у третій особі:
- Мачете не СМСить! Мачете імпровізує. (с)

Повідомлення відредагував dobdobdob: 25.09.2010 – 13:52

• 0

#2337 Елегантний

Писар

• Заблоковані
  • 402 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 25.09.2010 – 14:09

Ну що ж, тепер маєте кращого. Тіштеся.
  • 0

#2338 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 25.09.2010 – 14:42

Пропоную згадати молодість: Ющенко! Ющенко! Ющенко! Так!
  • 0

#2339 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 25.09.2010 – 20:30

Я не бажаю, щоб "нарцисичний рагуль" (за висловом Миколи Рябчука) знову став Президентом України.

МИ ПРЕКРАСНО ПАМ'ЯТАЄМО СПЕКУЛЯТИВНЕ ПІДВИЩЕННЯ КУРСУ ДОЛАРА З 5 ДО 8!!!
Може в Росії таке сталося, в Польщі чи Білорусії? І близько ні - національна валюта там вистояла, а в Україні - обвалилася. Обридли такі нікчеми-політики, як Ющенко. Цей горе-банкір нас киданув.!!! Ми пам'ятаємо про кризу, про зубожіння народу.

Тому ніколи це чвакало і нямкало не стане Президентом України.
Я знаю думку більшости нашого народу твердо.

Повідомлення відредагував Родослава09: 25.09.2010 – 20:33

• 0

#2340 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 25.09.2010 – 21:07

Перегляд дописуРодослава09 (25.09.2010 21:30) писав:

МИ ПРЕКРАСНО ПАМ'ЯТАЄМО СПЕКУЛЯТИВНЕ ПІДВИЩЕННЯ КУРСУ ДОЛАРА З 5 ДО 8!!!
Учителько, навіщо тобі доляри?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних