Перейти до вмісту

Віктор Ющенко

Повідомлень в темі: 2641

Опитування: Вибори Президента України у 2015році. (89 користувачів проголосувало)

Чи бажаєте Ви щоб Ющенко В.А. взяв участь у виборах Президента України у 2015 році?

1. За те щоб взяв участь у виборах (31 голосів [34.83%])

Процент голосів: 34.83%

2. Проти його участі у виборах (51 голосів [57.30%])

Процент голосів: 57.30%

3. Я не знаю, не визначився(лась) (7 голосів [7.87%])

Процент голосів: 7.87%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#2281 посміховисько

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 106 повідомлень

Відправлено 28.08.2010 – 01:06

Мрійники зібралися.
Зараз, прилетить вам лідер нації в голубом вєртальотє і бєсплатно покажет.

Не буде в Україні ніяких нових розкладів, і політичних сил ще років 50.
Це вам всякий політолог скаже.

Тому або май політичну волю і силу зробити вибір, або ставай політичним шлаком, з яким ніхто не рахуєтсья.
І звинувачувати нема кого, і захід не поможе, бо самі винуваті, це ваш вибір. Вам дали демократію, ви назад в московію полізли. За вуха вас до цивілізації ніхто тягли не буде.
  • 0

#2282 Вадя Ротор

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 531 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:КИЇВ, Криве Озеро

Відправлено 28.08.2010 – 13:28

Перегляд дописузмій (27.08.2010 22:08) писав:

Ющенко – справжній лідер Української нації!
Шановний ющенколюбець! Чи можна побачити аргументи цього твердження? Чи ти здатен тільки на перекручування мого ніка та на особисті образи у приваті?

Якби ти жив під час правління Юща не в Африці, а в Україні, то побачив би, чого Ющ насправді вартий, чого вартий його синок, який любить постріляти з пістолета по людях і поїздити на БМВ М6, купленому невідомо на які гроші, і чого варта американський сексот Кетрін, яка зібрала з народу гроші на "лікарню майбутнього", та так і невідомо, куди ті гроші пішли, бо тема з будівництвом лікарні заглохла.

Зображення
  • 0

#2283 Вадя Ротор

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 531 повідомлень
  • Місто:КИЇВ, Криве Озеро

Відправлено 28.08.2010 – 18:31

Знову ухилився від відповіді по суті :wub:

Тобі треба податися до секти кришнаїтів: вони люблять повторювати беззмістовні мантри. Тільки замість "Харе Крішна, харе Рама" ти співатимеш свою мантру про Юща :D уявляю це видовище ;)

Розповім історію, яка є досить показовою для розуміння, ким Ющенко є насправді і яка йому ціна (як особистості і як посадовій особі, яка представляє український народ за кордоном), притому відбувалося це все на моїх очах (я був перекладачем у посольстві України в Туркменістані в той момент, як Ющенко туди наносив другий візит).

Під час свого другого візиту до Туркменістану (коли їхав домовлятися про те, щоб підписати з туркменами знову газовий контракт напряму, бо Туркменбаши відмовився постачати Україні газ напряму після того, як Ющенко при першому своєму візиті проявляв неповагу до туркменської влади), він мав прийти на переговори з новим туркменським президентом, аби встановити уже з ним відносини заново, з чистого аркушу. На переговорах також були туркменські міністри і провідні представники бізнесу. На зустріч Ющенко традиційно спізнився, притому ми всі знаємо, що він любить змушувати людей себе чекати, але мені випала нагода побачити, ЧОМУ він завжди запізнюється: насправді нічого важливого він не робив, а просто сидів на місці, втикав у вікно і писав есемески, не звертаючи увагу на те, що працівники посольства йому казали, що вже час іти на зустріч. Час від часу Віктор Андрійович дзвонив по телефону комусь і говорив ні про що. Зміст розмови був приблизно таким: "А ти де? О, а я тут. А як у тебе справи? О, і в мене теж нічого. А як там погода? О, а тут жарко..." і т.д. Шановні, одне діло - читати про це в Інтернеті, а друге - бачити це на власні очі!

Нарешті, коли йому здалося, що він уже достатньо потягнув час і люди, що його чекали, вже як слід відчули "важливість моменту" і вагомість його персони, Віктор Андрійович зволив підняти свою п"яту точку з крісла і почимчикувати на переговори, де його чекав президент приймаючої країни, її міністри і провідні бізнесмени, які зовсім не звикли до такого хамського відношення до себе. Худо-бідно переговори почалися, і певний час ішли, а потім, коли переговори були в самому розпалі і якраз висловлювався один із туркменських міністрів, Ющенко мовчки встав, розвернувся і вийшов з кабінету. Ось так переговори закінчились, ні до чого не прийшовши. А знаєте, куди він пішов? На базар. На "Руський базар" (це найвідоміший базар в Ашхабаді, єдиний, де можна в цій ісламській країні купити свинину, бо туди навідується багато немусульман, особливо росіян, через що він так і називається). І під час першого свого візиту у 2005 році Ющ гуляв по базару, і під час другого пішов туди - ходити між прилавками і пробувати на смак ту їжу, якою там торгували (хоч люди із посольства настійливо рекомендували йому не робити цього, аби від незвички та антисанітарії у нього не трапилося діареї). А потім він подався купувати туркменські національні костюми і туркменських бджіл - щоб привезти їх до України.

І якщо ви поговорите з дипломатами із інших країн, куди Ющ наносив візити, то вони всі як один скажуть, що його перш за все цікавили місцеві бджоли та національні костюми, а власне державницькі справи були, у кращому разі, на другому плані, притому ними він міг пожертвувати, завдяки чому Ющенко за 5 років свого бездарного панування зумів налаштувати проти України весь світ - і схід, і захід, і так нашкодити авторитету нашої країни, як ніхто інший. І повторюю: одне діло - балакати про це, а зовсім інше - бачити оце ганьбище на власні очі.

Тобто якщо такого нікчему хтось всерйоз вважає своїм лідером, то ким же є той хтось?

В принципі, ось цим 1 показовим прикладом обмежуся і більше не буду лишати пости у відповідь на мантри одного хама, оскільки не бачу смислу "метати бісер перед свинею", як каже одне прислів"я. Sorry

Повідомлення відредагував Вадя Ротор: 28.08.2010 – 18:33

• 0

#2284 змій

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 406 повідомлень
  • Місто:Африка

Відправлено 28.08.2010 – 21:28

Перегляд дописуВадя Ротор (28.08.2010 19:31) писав:

Знову ухилився від відповіді по суті :wub:

Тобі треба податися до секти кришнаїтів: вони люблять повторювати беззмістовні мантри. Тільки замість "Харе Крішна, харе Рама" ти співатимеш свою мантру про Юща :D уявляю це видовище ;)

Розповім історію, яка є досить показовою для розуміння, ким Ющенко є насправді і яка йому ціна (як особистості і як посадовій особі, яка представляє український народ за кордоном), притому відбувалося це все на моїх очах (я був перекладачем у посольстві України в Туркменістані в той момент, як Ющенко туди наносив другий візит).

Під час свого другого візиту до Туркменістану (коли їхав домовлятися про те, щоб підписати з туркменами знову газовий контракт напряму, бо Туркменбаши відмовився постачати Україні газ напряму після того, як Ющенко при першому своєму візиті проявляв неповагу до туркменської влади), він мав прийти на переговори з новим туркменським президентом, аби встановити уже з ним відносини заново, з чистого аркушу. На переговорах також були туркменські міністри і провідні представники бізнесу. На зустріч Ющенко традиційно спізнився, притому ми всі знаємо, що він любить змушувати людей себе чекати, але мені випала нагода побачити, ЧОМУ він завжди запізнюється: насправді нічого важливого він не робив, а просто сидів на місці, втикав у вікно і писав есемески, не звертаючи увагу на те, що працівники посольства йому казали, що вже час іти на зустріч. Час від часу Віктор Андрійович дзвонив по телефону комусь і говорив ні про що. Зміст розмови був приблизно таким: "А ти де? О, а я тут. А як у тебе справи? О, і в мене теж нічого. А як там погода? О, а тут жарко..." і т.д. Шановні, одне діло - читати про це в Інтернеті, а друге - бачити це на власні очі!

Нарешті, коли йому здалося, що він уже достатньо потягнув час і люди, що його чекали, вже як слід відчули "важливість моменту" і вагомість його персони, Віктор Андрійович зволив підняти свою п"яту точку з крісла і почимчикувати на переговори, де його чекав президент приймаючої країни, її міністри і провідні бізнесмени, які зовсім не звикли до такого хамського відношення до себе. Худо-бідно переговори почалися, і певний час ішли, а потім, коли переговори були в самому розпалі і якраз висловлювався один із туркменських міністрів, Ющенко мовчки встав, розвернувся і вийшов з кабінету. Ось так переговори закінчились, ні до чого не прийшовши. А знаєте, куди він пішов? На базар. На "Руський базар" (це найвідоміший базар в Ашхабаді, єдиний, де можна в цій ісламській країні купити свинину, бо туди навідується багато немусульман, особливо росіян, через що він так і називається). І під час першого свого візиту у 2005 році Ющ гуляв по базару, і під час другого пішов туди - ходити між прилавками і пробувати на смак ту їжу, якою там торгували (хоч люди із посольства настійливо рекомендували йому не робити цього, аби від незвички та антисанітарії у нього не трапилося діареї). А потім він подався купувати туркменські національні костюми і туркменських бджіл - щоб привезти їх до України.

І якщо ви поговорите з дипломатами із інших країн, куди Ющ наносив візити, то вони всі як один скажуть, що його перш за все цікавили місцеві бджоли та національні костюми, а власне державницькі справи були, у кращому разі, на другому плані, притому ними він міг пожертвувати, завдяки чому Ющенко за 5 років свого бездарного панування зумів налаштувати проти України весь світ - і схід, і захід, і так нашкодити авторитету нашої країни, як ніхто інший. І повторюю: одне діло - балакати про це, а зовсім інше - бачити оце ганьбище на власні очі.

Тобто якщо такого нікчему хтось всерйоз вважає своїм лідером, то ким же є той хтось?

В принципі, ось цим 1 показовим прикладом обмежуся і більше не буду лишати пости у відповідь на мантри одного хама, оскільки не бачу смислу "метати бісер перед свинею", як каже одне прислів"я. Sorry
Та ти ще більший сказачнік ніж я! ги :ggggg:
Таких казок про Ющенка я тобі можу на придумувати цілу купу, читати втомишся. Гиги :ggggg:
  • 0

#2285 bamik

салоїд

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 28.08.2010 – 21:30

Без образ :wub: Маєте усне попередження. Дописи видалено
  • 0

#2286 Tomis-S

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 144 повідомлень

Відправлено 06.09.2010 – 00:29

Цитата

але мені випала нагода побачити, ЧОМУ він завжди запізнюється: насправді нічого важливого він не робив, а просто сидів на місці, втикав у вікно і писав есемески, не звертаючи увагу на те, що працівники посольства йому казали, що вже час іти на зустріч. Час від часу Віктор Андрійович дзвонив по телефону комусь і говорив ні про що. Зміст розмови був приблизно таким: "А ти де? О, а я тут. А як у тебе справи? О, і в мене теж нічого. А як там погода? О, а тут жарко..." і т.д. Шановні, одне діло - читати про це в Інтернеті, а друге - бачити це на власні очі!

Вадя Ротор видав. :) Слухайте, це старий трюк - я дав ротор, чи вадя ротор...Я про інше.
Пам'ятаєте Горбачова М.С.??? А завдяки його світогляду і...скажемо ситуації, цій людині мусимо дякувати що стали Громадянами, а не совєтським бидлом,насєлєнієм, ким були... Правда дехто ним і залишається... B) , але вже за гроші.
Потім у нас був Кравчук,Кучма...лідери? Нації? Якої?
А ось це показово!

Цитата

Мрійники зібралися. Зараз, прилетить вам лідер нації в голубом вєртальотє і бєсплатно покажет.
Не буде в Україні ніяких нових розкладів, і політичних сил ще років 50. Це вам всякий політолог скаже.
Правильно!Обсміяти лідера,облити брудом саму думку про Українську націю,державу, а потім добити...ще 50 років, чекайте.
Чекати будете ви.Ющенко В.А. справжній лідер української нації. Української...решта читає вірша.

Я знаю-моє плем'я
Згубило душу,виродилось вщент!
Та серце висічене з кремня
Не дасть згубити України лет!

Можливо декому він здається не таким , яким би хотілося бачити (по типу максималізма) , ну щоб всією планетою,всією галактикою керував...Ну щоб був хоча б як "Ангела Меркіль" чи "БереЛусконі"...
  • 0

#2287 Вим’я Короля

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 87 повідомлень

Відправлено 06.09.2010 – 00:58

Перегляд дописуTomis-S (6.09.2010 01:29) писав:

Я знаю-моє плем'я
Згубило душу,виродилось вщент!
Та серце висічене з кремня
Не дасть згубити України лет!
Віршики це харашо, це потрібно.
"Серце кремінь тра-ля-ля..." - і одразу Україна стала жити харашо.

А головне набагато ефективніше за вибори.

Нічого що в нас країною керує російський зек, проте у нас є хооші віршуни.

Повідомлення відредагував Вим’я Короля: 06.09.2010 – 01:00

• 0

#2288 Tomis-S

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 144 повідомлень

Відправлено 12.09.2010 – 18:54

Перегляд дописуВим’я Короля (6.09.2010 01:58) писав:

Віршики це харашо, це потрібно.
"Серце кремінь тра-ля-ля..." - і одразу Україна стала жити харашо.

А головне набагато ефективніше за вибори.

Нічого що в нас країною керує російський зек, проте у нас є хооші віршуни.

Країною наразі керує не зек. Цим і обмежимось.
Волею громадян України був вибраний. Йому до речі не прийшлось Майдан збирати. Бо Ющенко В.А. забезпечив чесні вибори. Але хохляки перемогли... Нічого. Життя на цьому не скінчилось.

"і одразу Україна стала жити харашо." Це теж показово... Елементи пропаганди. В Україні живуть різні люди - всім "добре" ніколи не буде.

Ющенко В.А. - лідер нації українців. Не хохляків.
  • 0

#2289 змій

Писар

• Користувачі
  • 406 повідомлень

Відправлено 12.09.2010 – 23:20

Перегляд дописуTomis-S (12.09.2010 19:54) писав:

Бо Ющенко В.А. забезпечив чесні вибори. Але хохляки перемогли... Нічого. Життя на цьому не скінчилось.

Ющенко В.А. - лідер нації українців. Не хохляків.
І саме тому Ющенко на наступних виборах переможе!
Люди вже починають потроху прозрівати після дурману Тимошенчихи…
  • 0

#2290 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 12.09.2010 – 23:27

Перегляд дописузмій (12.09.2010 23:20) писав:

І саме тому Ющенко на наступних виборах переможе!
Люди вже починають потроху прозрівати після дурману Тимошенчихи…
пропоную парі. ставлю штуку євро, що Ющенко на наступних виборах не переможе.
  • 0

#2291 змій

Писар

• Користувачі
  • 406 повідомлень

Відправлено 12.09.2010 – 23:47

Перегляд дописуSensssorika (13.09.2010 00:27) писав:

Ваш WME трохи схудне...
Дівчатам властиво худнути... ги

Повідомлення відредагував змій: 12.09.2010 – 23:48

• 0

#2292 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 12.09.2010 – 23:52

Перегляд дописузмій (12.09.2010 23:47) писав:

Ваш WME трохи схудне...
Дівчатам властиво худнути... ги
коли жила в Україні, то в місяць на одну тільки їжу витрачала близько 5ти тис. гривень. нє баісь, не збіднію. кааарочє: згоден на парі, чи боїшся як ? бгг
  • 0

#2293 змій

Писар

• Користувачі
  • 406 повідомлень

Відправлено 13.09.2010 – 00:36

Перегляд дописуSensssorika (13.09.2010 00:52) писав:

коли жила в Україні, то в місяць на одну тільки їжу витрачала близько 5ти тис. гривень. нє баісь, не збіднію. кааарочє: згоден на парі, чи боїшся як ? бгг
О то Ви за кордоном, тепер мені зрозуміло звідки у вас така сміливість і впевненість, тікати від мене вам буде дуже просто… ги
В мене є одне важливе життєва правило. Ніколи не приймаю парі на гроші.
Разом з тим як що Ви дійсно така смілива і впевнена то пропоную іншу ставку парі (і перебування за кордоном тут вас не врятує) пропоную тому хто програє це парі написати 1000 разів тут в темі про Ющенка таку фразу, вам написати «Ющенко – справжній лідер», мені написати в разі програшу парі «Ющенко – справжня ганьба» То як приймаєте парі чи боїшся задній хід? бгг

Повідомлення відредагував змій: 13.09.2010 – 00:38

• 0

#2294 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 13.09.2010 – 00:48

Перегляд дописузмій (13.09.2010 00:36) писав:

О то Ви за кордоном, тепер мені зрозуміло звідки у вас така сміливість і впевненість, тікати від мене вам буде дуже просто… ги
В мене є одне важливе життєва правило. Ніколи не приймаю парі на гроші.
Разом з тим як що Ви дійсно така смілива і впевнена то пропоную іншу ставку парі (і перебування за кордоном тут вас не врятує) пропоную тому хто програє це парі написати 1000 разів тут в темі про Ющенка таку фразу, вам написати «Ющенко – справжній лідер», мені написати в разі програшу парі «Ющенко – справжня ганьба» То як приймаєте парі чи боїшся задній хід? бгг
та я ругулярно в Україны буваю, не сци :wacko:

ладно, жлоб, але ти нумеруватимеш, бо я не рахуватиму скільки ти там накопіпастив. бгг
  • 0

#2295 змій

Писар

• Користувачі
  • 406 повідомлень

Відправлено 13.09.2010 – 01:04

Перегляд дописуSensssorika (13.09.2010 01:48) писав:

та я ругулярно в Україны буваю, не сци :wacko:

ладно, жлоб, але ти нумеруватимеш, бо я не рахуватиму скільки ти там накопіпастив. бгг
Згода!
  • 0

#2296 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 13.09.2010 – 10:23

Перегляд дописуSensssorika (13.09.2010 00:27) писав:

Я взагалі сумніваюся, що він навіть участь у них братиме.
  • 0

#2297 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 13.09.2010 – 17:58

Перегляд дописуzav (13.09.2010 10:23) писав:

а ви не завАжайте. я теж не думаю, шо він братиме участь, але ж є "ті, хто сліпо свято вірить"
  • 0

#2298 змій

Писар

• Користувачі
  • 406 повідомлень

Відправлено 13.09.2010 – 22:52

Перегляд дописуzav (13.09.2010 11:23) писав:

А я сумніваюсь що не братиме.
Заве, я розумію що зараз настали прикрі часи, але щось у Вас аж занадто песимістичний настрій, це на Вас трохи не схоже.

Перегляд дописуSensssorika (13.09.2010 18:58) писав:

а ви не завАжайте. я теж не думаю, шо він братиме участь, але ж є "ті, хто сліпо свято вірить"
Коли Ющенко йшов з посади Президента, то сказав що не піде з політики бо немає права в такий час так чинити і ще додав, що я йду щоб повернутися. Саме так він вже казав один раз, коли йшов раніше з посади Прем’єр міністра і дотримав свого слова…
Ви недооцінюєте Ющенка. Але це нічого це мине, коли напишете в тисячний раз "Ющенко - справжній лідер нації". І після цього Ви теж почнете сліпо трохи більше вірити Ющенку.
  • 0

#2299 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 14.09.2010 – 11:49

Перегляд дописузмій (13.09.2010 23:52) писав:

А я сумніваюсь що не братиме.
Заве, я розумію що зараз настали прикрі часи, але щось у Вас аж занадто песимістичний настрій, це на Вас трохи не схоже.
Ідіть Ющенку розкажіть про можливість грати у політику ще п'ять років - бажаю бачити його пазіфтівчєґ, ги.

Перегляд дописузмій (13.09.2010 23:52) писав:

Коли Ющенко йшов з посади Президента, то сказав що не піде з політики бо немає права в такий час так чинити і ще додав, що я йду щоб повернутися. Саме так він вже казав один раз, коли йшов раніше з посади Прем’єр міністра і дотримав свого слова…
Ви недооцінюєте Ющенка. Але це нічого це мине, коли напишете в тисячний раз "Ющенко - справжній лідер нації". І після цього Ви теж почнете сліпо трохи більше вірити Ющенку.
Не йти з політки <> бути Президентом.
Може він надто переймається долею України, проте я не бачу підстав для його бажання повертатися в це багно.
  • 0

#2300 змій

Писар

• Користувачі
  • 406 повідомлень

Відправлено 14.09.2010 – 15:22

Перегляд дописуzav (14.09.2010 12:49) писав:

Ідіть Ющенку розкажіть про можливість грати у політику ще п'ять років - бажаю бачити його пазіфтівчєґ, ги.

Не йти з політки <> бути Президентом.
Може він надто переймається долею України, проте я не бачу підстав для його бажання повертатися в це багно.
Ви праві. І Ви і я і будь хто на місті Ющенка після всього, що він зробив для цих хохляків і яку отримав подяку у відповідь, вже б стомився, розчарувався, плюнув би на все, і ніколи б не повертався би в це багно. Так вчинив би будь хто (і я в тому числі), але не Ющенко! Саме цим він і відрізняється від інших. У Sensssorikи як завжди виникне тут запитання «з якої стелі ти це взяв?». А відповідь нескладна. Просто задумайтесь ось над чим. На президентських виборах 2004 року, Ющенко мало не помер. Тоді ж померла його мати. Дехто з людей близьких до Ющенка розповідав, що у його матері не витримало серце від отієї брехні яка тоді шалено лилася на Ющенка з усіх ЗМІ. Перед цим я якось бачив інтерв’ю з його матір’ю і вона розповідала з жалем і болем у голосі як їй соромно оте все чути по телевізору, що тоді брехали на Ющенка. Не змогла вона це пережити…
Також неодноразово були напади на його рідних і близьких йому людей.
Ющенко після отруєння переніс більше 20 великих операцій по 4 години, і безліч мікро операцій які відбувалися майже кожного вечора. Про це він розповів сам на прес-конференції і не під час виборів 2010 року, а вже після, сказавши, що вже можна розповісти про це. І потім додав, посміхнувшись, що нічого пережив, витримав – козак…

П.С. Це війна і схоже Ющенко це розуміє як ніхто, і розумів це завжди, думаю Він давно все для себе вирішив, ще тоді в 2004, а може і раніше, інакше б не починав би цей важкий шлях, на Говерлу і тому Ющенко не піде з цього поля бою, скоріше залишиться на цьому полі в траві назавжди…
Сліпий народ бачить Великих людей і починає цінувати цих людей лише після їхньої смерті. А доки ця людина жива тут, серед нас тупарів, поруч потребує нашої підтримки хоча б невеличкої для того щоб змінити наше ж життя на краще ми в упор не бачимо цю людину. Так було з Мазепою, Бандерою і іншими. Як же ж це прикро і тупо! Доки ж люди будуть такі… (далі одні матюки……….)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних