Перейти до вмісту

Віктор Ющенко

Повідомлень в темі: 2641

Опитування: Вибори Президента України у 2015році. (89 користувачів проголосувало)

Чи бажаєте Ви щоб Ющенко В.А. взяв участь у виборах Президента України у 2015 році?

1. За те щоб взяв участь у виборах (31 голосів [34.83%])

Процент голосів: 34.83%

2. Проти його участі у виборах (51 голосів [57.30%])

Процент голосів: 57.30%

3. Я не знаю, не визначився(лась) (7 голосів [7.87%])

Процент голосів: 7.87%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#2241 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 26.04.2010 – 20:04

Лидер партии Наша Украина, бывший президент Виктор Ющенко и лидер блока своего имени Юлия Тимошенко договорились о координации усилий 27 апреля в мероприятиях по препятствованию ратификации соглашения о продлении пребывания Черноморского флота России в Украине до 2042 года.

Цікаво, якого розміру стадо слонів померло десь в лісі?
  • 0

#2242 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 26.04.2010 – 20:10

Перегляд допису-=VJ=- (26.04.2010 20:04) писав:

Лидер партии Наша Украина, бывший президент Виктор Ющенко и лидер блока своего имени Юлия Тимошенко договорились о координации усилий 27 апреля в мероприятиях по препятствованию ратификации соглашения о продлении пребывания Черноморского флота России в Украине до 2042 года.

Ви щось теми переплутали. Юлька вміє домовлятись?
  • 0

#2243 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 27.04.2010 – 13:47

Перегляд допису-=VJ=- (26.04.2010 21:04) писав:

У лісі все живе!
"«Що таке об’єднання з Тимошенко, скажіть мені? Я двічі об’єднувався з Тимошенко, об’єднувався і результат був один - глибоке і ще більш глибоке роздроблення патріотичних і демократичних сил», - сказав Ющенко.
Він відзначив, що Україна має проблему демократичного руху. На його думку, опозиційним силам потрібна консолідація, яка нікого не знищує. «Не Янукович нас переміг. Бійня в оточенні Ющенка не від Януковича почалася і, пробачите, не від Симоненка. Не від їх позицій, а від тієї політичної некоректності і відсутності національних пріоритетів, а лише бачення одного - де ти знаходишся у владі», - підкреслив колишній Президент.
Крім того, Ющенко відзначив, що “Ю.Тимошенко, підписавши газові угоди 19 січня 2009 року з Росією, здала українські економічні інтереси, а Президент України Віктор Янукович, підписавши угоду з Росією 21 квітня, здав політичні інтереси України»."© http://ua.proua.com/.../27/122122.html
  • 0

#2244 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 27.04.2010 – 14:02

Перегляд дописуzav (27.04.2010 14:47) писав:

У лісі все живе!

А, я ж вже аж сумніватися став - та ні, воно янучарським чмом було, ним і залишиться.
  • 0

#2245 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 30.04.2010 – 21:58

Перегляд допису-=VJ=- (27.04.2010 15:02) писав:

А, я ж вже аж сумніватися став - та ні, воно янучарським чмом було, ним і залишиться.
Сумнівам нема місця!!1
"Відповідаючи на запитання про те, чи буде він працювати в опозиції разом із Тимошенко, Ющенко заявив, що готовий працювати з усіма.
«Якщо боротися проти речей, які шкодять українському державному становленню, то для цього треба консолідуватися з усіма. Якщо йдеться про те, чи підтримувати Тимошенко в приході до влади – я глибоко переконаний, що ні», – сказав Ющенко.
Він зауважив, що ідеологія Тимошенко та чинного Президента Януковича – «це ідеологія одного порядку».
«Газову угоду, яку підписала Тимошенко, не скасував Янукович, бо вона його влаштовує. Янукович і Тимошенко – це найкращий московський проект, я думаю, останнього століття. Флот, як ви пам’ятаєте, те, що сказав прем’єр Росії, проводивши закулісні, непублічні переговори з Прем’єр-міністром України, йшла домовленість про те, що Юлія Володимирівна готова у цьому питанні на 50 років прийняти рішення при отриманні президентства про дислокацію Чорноморського флоту на території України. Тимошенко і Янукович збігаються, як дві краплі води – тільки в одного на 25 років, в іншої – на 50. Це ж стосується теми НАТО», – сказав Ющенко."© http://ua.proua.com/.../30/103045.html
  • 0

#2246 vovchik2385

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 73 повідомлень
  • Місто:Енергодар

Відправлено 01.05.2010 – 22:08

Дуже багато було сказано до мене про цю людину, що зветься екс-президент України... На мій погляд, він спочтаку був лідером, якому українські виборці видали великий кредит довіри, дали можливість реалізувати себе і врятувати країну від кризи, піднести українську культуру і консолідувати моральний дух, створити міцну демократичну державу, та підняти її рейтинг у світових політичних, економічних колах. Ющенко міг увійти в історію героєм-визволителем, натомість увійшов як черговий "врємєнщік".....Але ж це риси справжнього патріота, борця з міцними руками і холодним розумом, який не йде на поступки власним амбіціям, не йде на компроміс з політичними силами, що не підтримують його кроки, не домовляється з будь ким, хто загрожує виконанню його обіцянок на щасливе життя віборців, і усіх громадян взагалі. Справжні борці приходять раз на сто років, але не усім Бог, час, історія дають шанс, тому залишається тільки чекати на прихід такої людини. Щодо Ющенка, то він вже бита політична фігура, без лиця, без довіри і підтримки...непопулярна політична фігура, зрадник.
  • 0

#2247 степовик

Профі

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 372 повідомлень
  • Місто:степу

Відправлено 01.05.2010 – 23:07

Перегляд дописуvovchik2385 (1.05.2010 23:08) писав:

Дуже багато було сказано до мене про цю людину, що зветься екс-президент України... На мій погляд, він спочтаку був лідером, якому українські виборці видали великий кредит довіри, дали можливість реалізувати себе і врятувати країну від кризи, піднести українську культуру і консолідувати моральний дух, створити міцну демократичну державу, та підняти її рейтинг у світових політичних, економічних колах. Ющенко міг увійти в історію героєм-визволителем, натомість увійшов як черговий "врємєнщік"

Схоже дятька перед тим як таке ляпати зовсім теми не читав. Бо як би прочитав хочаб декілька останніх сторінок то бачив би моє вичерпне пояснення щодо того чому Ющенко не зміг втілити в житя всі оті речі, що дятька тут нашкрябав. Тому мені тепер доведеться все повторити. блін!

Нагадаю. Коли ЮЩЕНКО в 2004 йшов на вибори зі своєю програмою, то ПОВНОВАЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ БУЛИ ВЕЛИЧЕЗНИМИ ! Які давали можливість втілити в життя це.

З 1 січня 2006 року почала діяти конституційна реформа, за якою Україна стала ПАРЛАМЕНТСЬКО-ПРЕЗИДЕНТСЬКОЮ. Тому майже УСІ ПОВНОВАЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ПЕРЕЙШЛИ ДО ПАРЛАМЕНТУ І ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА.

Дятьку ти хоч трохи за політикою слідкуєш, чи так собі заглянув сюди щоб показати тут всім який ти вумний? <_<

Повідомлення відредагував ОЛЕСЬ&@: 01.05.2010 – 23:23

• 0

#2248 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 04.05.2010 – 22:48

Перегляд дописуОЛЕСЬ&@ (2.05.2010 00:07) писав:

агадаю. Коли ЮЩЕНКО в 2004 йшов на вибори зі своєю програмою, то ПОВНОВАЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ БУЛИ ВЕЛИЧЕЗНИМИ ! Які давали можливість втілити в життя це.
З 1 січня 2006 року почала діяти конституційна реформа, за якою Україна стала ПАРЛАМЕНТСЬКО-ПРЕЗИДЕНТСЬКОЮ. Тому майже УСІ ПОВНОВАЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ПЕРЕЙШЛИ ДО ПАРЛАМЕНТУ І ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА.
Дятьку ти хоч трохи за політикою слідкуєш, чи так собі заглянув сюди щоб показати тут всім який ти вумний? <_<

Дитятко-ботятко, ти 2004 від 2006 відняти в змозі?

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 04.05.2010 – 22:48

• 0

#2249 степовик

Профі

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 372 повідомлень

Відправлено 05.05.2010 – 00:40

Перегляд допису-=VJ=- (4.05.2010 23:48) писав:

ти 2004 від 2006 відняти в змозі?
Ти напиши детально що ти маєш на у вазі, щоб було наглядно щоб не тільки я (бо я добре розумію що ти маєш на увазі), а всі бачили суть твого запитання і пиши не просто так по рокам, а точно пиши по місяцям. От тоді і позаймаємся всі разом матиматикою.

Перегляд допису-=VJ=- (4.05.2010 23:48) писав:

Дитятко-ботятко

-=VJ=- не наривайся на мої компліменти... <_<
  • 0

#2250 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 05.05.2010 – 02:02

Перегляд дописуОЛЕСЬ&@ (5.05.2010 01:40) писав:

-=VJ=- не наривайся на мої компліменти... <_<

Якщо маєш таку коротку пам"ять, то нагадаю, що це не я почав спілкування в такому стилі.

Перегляд дописуОЛЕСЬ&@ (5.05.2010 01:40) писав:

Ти напиши детально що ти маєш на у вазі, щоб було наглядно щоб не тільки я (бо я добре розумію що ти маєш на увазі), а всі бачили суть твого запитання і пиши не просто так по рокам, а точно пиши по місяцям. От тоді і позаймаємся всі разом матиматикою.

Та хоч по дням - 344 дні було президентства Ющенка при повноваженнях Кучми.
  • 0

#2251 степовик

Профі

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 372 повідомлень

Відправлено 05.05.2010 – 04:13

Перегляд допису-=VJ=- (5.05.2010 03:02) писав:

Та хоч по дням - 344 дні було президентства Ющенка при повноваженнях Кучми.

Перегляд дописуvovchik2385 (1.05.2010 23:08) писав:

...виборці видали великий кредит довіри, дали можливість реалізувати себе і врятувати країну від кризи, піднести українську культуру і консолідувати моральний дух, створити міцну демократичну державу, та підняти її рейтинг у світових політичних, економічних колах. Ющенко міг увійти в історію героєм-визволителем...

-=VJ=- ти дійсно вважаєш що це все можна було втілити у життя за 344 дні і стать героєм-визволителем чи ти вірішив трохи пожартувати? Якщо це ти так пожартував то це в тебе дійсно вийшло прикольно <_<
  • 0

#2252 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 05.05.2010 – 07:15

Перегляд дописуОЛЕСЬ&@ (5.05.2010 05:13) писав:

-=VJ=- ти дійсно вважаєш що це все можна було втілити у життя за 344 дні і стать героєм-визволителем

Це не я так вважаю - це так і є.
  • 0

#2253 степовик

Профі

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 372 повідомлень

Відправлено 05.05.2010 – 07:51

Перегляд допису-=VJ=- (5.05.2010 08:15) писав:

Перегляд дописуОЛЕСЬ&@ (5.05.2010 05:13) писав:

-=VJ=- ти дійсно вважаєш що це все можна було втілити у життя за 344 дні і стать героєм-визволителем чи ти вірішив трохи пожартувати? Якщо це ти так пожартував то це в тебе дійсно вийшло прикольно <_<
Це не я так вважаю - це так і є.

Ну так мабуть це так і є, дійсно раніше у нас завжди так і було щось схоже на
"Дайош странє угля"
"План випалнім і пєрєвипалнім"
"Випалнім пятілєтку за трі года"
А тепер схоже, що той хто вважає що "це так і є" пішов ще далі бо каже що
"Випалнім пятілєтку за 344 дня" оце дійсно круто, куда там братися нашим бувшим савєцкім
стаханавцам... :)
  • 0

#2254 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 05.05.2010 – 10:35

Перегляд дописуОЛЕСЬ&@ (5.05.2010 08:51) писав:

А тепер схоже, що той хто вважає що "це так і є" пішов ще далі бо каже що
"Випалнім пятілєтку за 344 дня" оце дійсно круто, куда там братися нашим бувшим савєцкім
стаханавцам... <_<

Поцікавтеся, якщо є хоч трохи розуму і об"єктивності, що зробив за 344 дні Саакашвілі.
  • 0

#2255 степовик

Профі

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 372 повідомлень

Відправлено 05.05.2010 – 10:57

Перегляд допису-=VJ=- (5.05.2010 11:35) писав:

Поцікавтеся, якщо є хоч трохи розуму і об"єктивності, що зробив за 344 дні Саакашвілі.
А ну, звісно між Грузією і Україною різниці зовсім немає, дарма що там населення 4 млн. а тут 46 млн. і різниці по площі території також не має і ми зовсім не беремо до уваги що там народ дружніший і значно активніший в них за НАТО проголосувало на референдумі 60% це таки свідчить що люди там більш прогресивні. Але навіщо нам це все враховувати нам же потрібно просто полялякать правда?
  • 0

#2256 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 05.05.2010 – 11:38

Перегляд дописуОЛЕСЬ&@ (5.05.2010 11:57) писав:

А ну, звісно між Грузією і Україною різниці зовсім немає, дарма що там населення 4 млн. а тут 46 млн. і різниці по площі території також не має і ми зовсім не беремо до уваги що там народ дружніший і значно активніший в них за НАТО проголосувало на референдумі 60% це таки свідчить що люди там більш прогресивні. Але навіщо нам це все враховувати нам же потрібно просто полялякать правда?
А ще там насправді купа ґамериканського бабла, котрим так несправедливо докоряли Ющенку.
http://www.google.com/search?hl=uk&cli...q=&gs_rfai=
  • 0

#2257 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 05.05.2010 – 19:21

А ну, звісно між Грузією і Україною різниці зовсім немає

Поїхали відмазки.

дарма що там населення 4 млн. а тут 46 млн.

"Трудно управлять 10 людьми. Когда этому научишься - уже нет разницы, что 100, что 1000"(с)Москва слезам не верит

різниці по площі території також не має

Бідося Ющенко - не пощастило йому стати президентом такої великої країни. Йому б мером Нових Безрадичів бути - ото саме його рівень.

що там народ дружніший

Ага, геть. І громадянської війни не було, і розгону демонстрацій.

в них за НАТО проголосувало на референдумі 60% це таки свідчить що люди там більш прогресивні.

Це свідчить про те, що там президент прогресивніший і працьовитіший. А люди - такі створіння, що роблять, як голова каже.

Але навіщо нам це все враховувати нам же потрібно просто полялякать правда?

Так я ж і бачу, що Вам аби попатякать та за Ющенка горло подерти. Хоч би вже поділилися, чи багато платять за таке.

Перегляд дописуzav (5.05.2010 12:38) писав:

А ще там насправді купа ґамериканського бабла, котрим так несправедливо докоряли Ющенку.

Ага, зовсім несправедливо :wub:
До речі, те, що купи туди продовжують йти значить лише одне - що перша купа була не розкрадена "руками, які нічого не крали", а відправлена в діло.
  • 0

#2258 степовик

Профі

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 372 повідомлень

Відправлено 05.05.2010 – 21:25

Перегляд допису-=VJ=- (5.05.2010 20:21) писав:

Поїхали відмазки.

"Трудно управлять 10 людьми. Когда этому научишься - уже нет разницы, что 100, что 1000"(с)Москва слезам не верит

Бідося Ющенко - не пощастило йому стати президентом такої великої країни. Йому б мером Нових Безрадичів бути - ото саме його рівень.

Це свідчить про те, що там президент прогресивніший і працьовитіший. А люди - такі створіння, що роблять, як голова каже.

Так я ж і бачу, що Вам аби попатякать та за Ющенка горло подерти. Хоч би вже поділилися, чи багато платять за таке.

Ага, зовсім несправедливо :)
До речі, те, що купи туди продовжують йти значить лише одне - що перша купа була не розкрадена "руками, які нічого не крали", а відправлена в діло.
Так так бачу що в тебе завершились всі вагомі аргументи і завершилась твоя об'єктивність і поїхали відмазки. :wub:

Повідомлення відредагував ОЛЕСЬ&@: 05.05.2010 – 21:38

• 0

#2259 Гість_djsmentya_*

• Гості

Відправлено 05.05.2010 – 21:34

А це модно писати з помилками? :wub: Чи все ж таки ненавмисне?
  • 0

#2260 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 05.05.2010 – 22:49

Громадянська війна?
Свій "Крим" Грузія вже втратила. Двічі навіть. Ви теж бажаєте?.. І громадянську війну заразом. /А в громадянській ми наваляємо не лише східнякам, а й москалям дістанеться./

Не бачити різниці між суспільством західної України та Східної можуть лише юлькоботи, що нездатні привернути навіть крихту підтримки на сході та півдні.

Не плутайте пряме фінансування з мрячними кредитами: Грузію натурально фінансують, а не підтримують кредитами.
Та й трохи дивне порівняння мирної країни з іншою, котра веде ту чи іншу війну уже 20 років.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних