Перейти до вмісту

Віктор Ющенко

Повідомлень в темі: 2641

Опитування: Вибори Президента України у 2015році. (89 користувачів проголосувало)

Чи бажаєте Ви щоб Ющенко В.А. взяв участь у виборах Президента України у 2015 році?

1. За те щоб взяв участь у виборах (31 голосів [34.83%])

Процент голосів: 34.83%

2. Проти його участі у виборах (51 голосів [57.30%])

Процент голосів: 57.30%

3. Я не знаю, не визначився(лась) (7 голосів [7.87%])

Процент голосів: 7.87%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#2161 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3760 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 25.03.2010 – 20:47

Перегляд дописуРодослава09 (25.03.2010 19:52) писав:

Мо', це Ющ знічев'я пописує на Теревені ))))
Угу, пописую.
І я обкурився.

Хмм. По темі: За часів Юща ввели більш агресивну антипропаганду куріння, зараз вона займає третину пачки.
  • 0

#2162 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 25.03.2010 – 22:00

Перегляд допису---- (25.03.2010 20:47) писав:

Хмм. По темі: За часів Юща ввели більш агресивну антипропаганду куріння, зараз вона займає третину пачки.
Мені що подобається, так розділення: як були певні досягнення при Президентові Юшенку - так це чи-то уряд попрацював, чи-то Верховна Рада, а щойно погане - це Ющенка вина. А як кажуть, що уряд фіґню робив, і Верховна Рада, так одразу то "генпрокуратура під Президентом", то "Балога не так проголосував"... відмовки совіцького зразка: "усе добре від Сталіна, а погане - від головокружіння на місцях"©.
  • 0

#2163 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 25.03.2010 – 23:48

Перегляд дописуzav (25.03.2010 22:00) писав:

Мені що подобається, так розділення: як були певні досягнення при Президентові Юшенку - так це чи-то уряд попрацював, чи-то Верховна Рада, а щойно погане - це Ющенка вина. А як кажуть, що уряд фіґню робив, і Верховна Рада, так одразу то "генпрокуратура під Президентом", то "Балога не так проголосував"... відмовки совіцького зразка: "усе добре від Сталіна, а погане - від головокружіння на місцях"©.
Пане заве. Млинець, та визнали б хоч щось в Ющеві доброго. Але ваша аргументація джеркальна. Чи не видно? Те саме можна сказати й про вашу критику Тимошенко. Ви списуєте все недобре на неї, в той час як здобутки вішаєте В.А. Ющенкові. Але от дивіться. Я не знаю, ректорів хто, презик назнача? Нє? От зараз 18 ректорів лизнули в одне місце табачніка. Ці ректори ким призначувані? Чого пан президент не забезпечив ці кузні кадрів наступних поколінь еліти справжньої зараз головами університетів справді українськими патріотами, які б за жодних обставин не кинулись на чолобитну до цього ушльопка табачніка? Чого наш Ющ сидів як срака в штАнях, і навіть цього не зробив? В Донецькому універзитету як був за кучми Шевченко так і лишився. Шо Ющенко зробив? Навіть перйменувати ВНЗ в ім*я В. Стуса не спрмоглися за нинішнього керівництва.
  • 0

#2164 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 26.03.2010 – 10:01

Перегляд дописуIA32 (25.03.2010 23:48) писав:

Пане заве. Млинець, та визнали б хоч щось в Ющеві доброго. Але ваша аргументація джеркальна. Чи не видно? Те саме можна сказати й про вашу критику Тимошенко. Ви списуєте все недобре на неї, в той час як здобутки вішаєте В.А. Ющенкові. Але от дивіться. Я не знаю, ректорів хто, презик назнача? Нє? От зараз 18 ректорів лизнули в одне місце табачніка. Ці ректори ким призначувані? Чого пан президент не забезпечив ці кузні кадрів наступних поколінь еліти справжньої зараз головами університетів справді українськими патріотами, які б за жодних обставин не кинулись на чолобитну до цього ушльопка табачніка? Чого наш Ющ сидів як срака в штАнях, і навіть цього не зробив? В Донецькому універзитету як був за кучми Шевченко так і лишився. Шо Ющенко зробив? Навіть перйменувати ВНЗ в ім*я В. Стуса не спрмоглися за нинішнього керівництва.
На відміну від Ющенка, Тимошенко, по-перше, має у Верховні Раді значну частку, по-друге, три роки була прем'єром, причому останні два не з вини Ющенка, а повноважень по керуванню /а не контролю/ прем'єр має набагато більше, ніж Президент. Тому критика керманича економіки країна - справа так само нормальна, як і звинувачення Ющенка в недостатньому контролі цього керманича.
Тільки така наївна людина як ви може вважати, що будь-кого у політиці призначають на посаду виходячи з якихось інших міркувань, окрім особистих того, хто власне призначає. Ющенко багато чого не зробив, бо демократ у повному сенсі цього слова. Просто вам демократія не подобається. Ну, то заспокойтеся - мені теж не подобається. Але між нами різниця в тому, що ви бачите пристойну кандидатуру монарха, а я - ні.
Ой, мля, головне поперейменовувати, ага. Ви забули, кому підпорядковується Міністерство науки та освіти? Так я можу нагадати.
  • 0

#2165 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 26.03.2010 – 10:11

Перегляд дописуzav (26.03.2010 10:01) писав:

Ющенко багато чого не зробив, бо демократ у повному сенсі цього слова.
:rolleyes: заве, по-моєму його демократія йому дозволяла лише хаяти уряд і усюди на нього жалітися. це як мінімум дурний тон.
ну ніякий з нього глава держави. ніякий. нема "стержня". я навіть чоловіка у ньому не бачу. шось середнє)
  • 0

#2166 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 26.03.2010 – 10:22

Перегляд дописуSensssorika (26.03.2010 10:11) писав:

:rolleyes: заве, по-моєму його демократія йому дозволяла лише хаяти уряд і усюди на нього жалітися. це як мінімум дурний тон.
ну ніякий з нього глава держави. ніякий. нема "стержня". я навіть чоловіка у ньому не бачу. шось середнє)
Демократія дозволяла йому також скасовувати постанови КМУ та давати йому вказівки - на що жалілася вже Тимошенко. Крім того, вона по-другому звинувачувала його у впливі на курс гривні відносно вільноконвертованих валют. Також Ющенко у судовому порядку оскаржував неконституційність прийнятих Верховною Радою законів.
Я ж кажу, не подобається вам демократія: ну, не має Президент країни бути схожим на монарха, не має, бо це дурня. Якщо бажаєте монарха, то навіщо називати його Президентом? Навіщо обирати його голосуванням? Здавна монарх призначає себе самотужки, всім і кожному доводячи, що він найкращий. Так от Тимошенко - не найкращий монарх, ібо пролетіланах.
p.s. До речі, про призначення ректорів:

Закон України Про вищу освіту сказав:

Стаття 37. Органи громадського самоврядування у вищих навчальних закладах
Вищий колегіальний орган громадського самоврядування:
обирає претендента на посаду керівника вищого навчального
закладу шляхом таємного голосування і подає свої пропозиції
власнику (власникам) або уповноваженому ним (ними) органу (особі);
Обрання ректора проводиться зборами самого закладу, а Президент лише затверджує рішення зборів.
  • 0

#2167 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 26.03.2010 – 10:38

Перегляд дописуzav (26.03.2010 10:22) писав:

Демократія дозволяла йому також скасовувати постанови КМУ та давати йому вказівки - на що жалілася вже Тимошенко. Крім того, вона по-другому звинувачувала його у впливі на курс гривні відносно вільноконвертованих валют. Також Ющенко у судовому порядку оскаржував неконституційність прийнятих Верховною Радою законів.
Я ж кажу, не подобається вам демократія: ну, не має Президент країни бути схожим на монарха, не має, бо це дурня. Якщо бажаєте монарха, то навіщо називати його Президентом? Навіщо обирати його голосуванням? Здавна монарх призначає себе самотужки, всім і кожному доводячи, що він найкращий. Так от Тимошенко - не найкращий монарх, ібо пролетіланах.
тю,заве, я вам про Ющенка, Ви мені про Тимошенко :ggggg: вона теж не "айс", якшо Вам легше від того стане. Але,мушу визнати,керівник із неї кращий,ніж з Ющенка(це не значить, що вона хороший керівник,лише кращий, а то знаю,зараз і тут до слів причепитесь).
ну не знаю. може б і монарха. не маю досвіду життя в монархічній країні. хоча.... :rolleyes:
я б взагалі просто посаду президента скасувала. нашо вона нам? лишні "вибори" лише)
  • 0

#2168 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 26.03.2010 – 10:42

Перегляд дописуSensssorika (26.03.2010 10:38) писав:

тю,заве, я вам про Ющенка, Ви мені про Тимошенко :rolleyes:

То це ж така політика Юща, а зав - його вірний апологет.

Ви останнє інтерв"ю з Ющем не читали? Там вся його гнила натура гарно назовні вилізла.
  • 0

#2169 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 26.03.2010 – 11:32

тю,заве, я вам про Ющенка, Ви мені про Тимошенко :ggggg: вона теж не "айс", якшо Вам легше від того стане. Але,мушу визнати,керівник із неї кращий,ніж з Ющенка(це не значить, що вона хороший керівник,лише кращий, а то знаю,зараз і тут до слів причепитесь).
Заждіть, ви ж самі написали, що Ющенко лаяв уряд, отже він лаяв найперше прем'єра - голову уряду. То як це у вас так виходить, що говорячи про уряд ви говорите лише про Ющенка?.. Якщо мова про уряд, то це мова навіть про Верховну Раду, котра його затвердила, й котра несе за нього відповідальність.
Не знаю чим вона краща Ющенка: от вони обоє були прем'єрами, і я не бачу переваги діяльності Тимошенко на цій посаді. Ну, а Президентом Тимошенко не була, тому порівняти не виходить.

ну не знаю. може б і монарха. не маю досвіду життя в монархічній країні. хоча.... :rolleyes:
я б взагалі просто посаду президента скасувала. нашо вона нам? лишні "вибори" лише)
Ви жили в СРСР, гигиги. Там була монархія, тіко занепала в кінці.
Скасовуючи посаду Президента, ви саме СРСР і отримаєте, до речі.
  • 0

#2170 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 26.03.2010 – 11:57

Перегляд дописуzav (26.03.2010 11:32) писав:

Заждіть, ви ж самі написали, що Ющенко лаяв уряд, отже він лаяв найперше прем'єра - голову уряду. То як це у вас так виходить, що говорячи про уряд ви говорите лише про Ющенка?.. Якщо мова про уряд, то це мова навіть про Верховну Раду, котра його затвердила, й котра несе за нього відповідальність.
Не знаю чим вона краща Ющенка: от вони обоє були прем'єрами, і я не бачу переваги діяльності Тимошенко на цій посаді. Ну, а Президентом Тимошенко не була, тому порівняти не виходить.
та кому він тільки нагород не роздававго він тільки не лаяв)))
шо Я сказала про уряд?

Перегляд дописуzav (26.03.2010 11:32) писав:

Ви жили в СРСР, гигиги. Там була монархія, тіко занепала в кінці.
Скасовуючи посаду Президента, ви саме СРСР і отримаєте, до речі.
ну йооопт) заве, ну Ви ж самі прекрасно знаєте скільки я в СРСР прожила :rolleyes: шо я там пам"ятаю. щасливе дитинство хіба що)
ну є ж країни, в яких президент тільки для галочки, а сам в принципі нічо не вирішує. в нас теж начебто так, ан нєт, наші можуть пакостити власній же країні((

Перегляд допису-=VJ=- (26.03.2010 10:42) писав:

Ви останнє інтерв"ю з Ющем не читали? Там вся його гнила натура гарно назовні вилізла.
нєа. якось не слідкую за таким)
  • 0

#2171 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 26.03.2010 – 12:06

Перегляд дописуSensssorika (26.03.2010 11:57) писав:

шо Я сказала про уряд?
Що уряд облаював Президент. Так я кажу: правильно облаював. Не було в роботі уряду значих досягнень, натомість мали місце прорахунки. То Президент мав мовчати, чи що?
А те, що ви не згодні з оцінкою здобутків роботи уряду Президентом - ну, це ж ваше право, хіба його хтось обмежує?

Перегляд дописуSensssorika (26.03.2010 11:57) писав:

ну йооопт) заве, ну Ви ж самі прекрасно знаєте скільки я в СРСР прожила :rolleyes: шо я там пам"ятаю. щасливе дитинство хіба що)
ну є ж країни, в яких президент тільки для галочки, а сам в принципі нічо не вирішує. в нас теж начебто так, ан нєт, наші можуть пакостити власній же країні((
Напевно тому вас тягне повернутися в СРСР, бугога!
У нас Президент теж більше для птасі, якщо хтось не помітив. Поки Азарова не призначила прем'єром Верховна Рада, ..й би що Янукович зробив. Хіба до суду щоразу звертався, як і Ющенко... У нас функції Президента обмежилися робою виключно в закордонних српвах та державній безпеці. Решта його функцій - виключно контролюючі, і більшість з них неє прямо залежними від нього - лише опосередковано.
  • 0

#2172 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 26.03.2010 – 12:20

Перегляд дописуzav (26.03.2010 12:06) писав:

Що уряд облаював Президент. Так я кажу: правильно облаював. Не було в роботі уряду значих досягнень, натомість мали місце прорахунки. То Президент мав мовчати, чи що?
А те, що ви не згодні з оцінкою здобутків роботи уряду Президентом - ну, це ж ваше право, хіба його хтось обмежує?
так а нашо сміття з дому виносити було? хай би вдома і лаяв.
я взагалі з усією його"персоною" не згодна. завдяки йому,в країні купа героїв України звідкілясь узялися. хто всі ті люди? за що їм так почесті?

Перегляд дописуzav (26.03.2010 12:06) писав:

Напевно тому вас тягне повернутися в СРСР, бугога!
У нас Президент теж більше для птасі, якщо хтось не помітив. Поки Азарова не призначила прем'єром Верховна Рада, ..й би що Янукович зробив.
заве, в Пітер,а не СРСР. і геть з інших причин :ggggg:
ахах)) довго думала що значить Ваше "..й" :rolleyes:
Яник уже повсюду сваїх данєцкіх попризначав. мені чогось страшно тут жити.
в нас виборі міського голови очевидно цього року мають бути, по місту висять білборди з мужичком у бежевій полосатій футболці. типу балотуватиметься. я не знаю, з якої він партії, але один тільки зовнішній вид мене лякає.
  • 0

#2173 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 26.03.2010 – 14:39

Перегляд дописуSensssorika (26.03.2010 12:20) писав:

так а нашо сміття з дому виносити було? хай би вдома і лаяв.
Де-де, лаяв?.. В якому домі, з якої хати?
Уряд призначає Верховна Рада - президент до діяльності ряду прямого відношення не має. Він може лише давати вказівки, скасовувати дещо й звертатися до суду. Він нічого не створює, він або сприяє, або скасовує.

заве, в Пітер,а не СРСР. і геть з інших причин :rolleyes:
Який ще Петро? Я про ваші дитячі мрії, що вас так тягнуть в... грм... навпаки, во.

А Юлька попризначала би своїх жидів, ішо? Ви досі бачите різницю?
  • 0

#2174 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 26.03.2010 – 15:02

Ви бачите сенс в суперечці з людиною, яка досі не бачить ніякої різниці? :rolleyes:
  • 0

#2175 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 26.03.2010 – 22:59

Перегляд допису-=VJ=- (26.03.2010 15:02) писав:

Ви бачите сенс в суперечці з людиною, яка досі не бачить ніякої різниці? :D
Можу наперед пророкнути, що й не побачу. Ібо різниці таки нема, по-перше, і моя точка зору так далеко від ідіотських бійок за українську владу, що з відстані різницю вгледіти неможливо навіть озброєним психотропними засобами мозком, по-друге.
  • 0

#2176 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 28.03.2010 – 09:36

нічого цей ющенко на посту президента доброго не зробив. невдаха він.
  • 0

#2177 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 28.03.2010 – 10:32

Перегляд дописуРодослава09 (28.03.2010 10:36) писав:

нічого цей ющенко на посту президента доброго не зробив. невдаха він.

Аргументацію пліз. Заяви такого типу викликають відразу. Якщо вже написали дане твердження, розширте допис чому невдаха..
  • 0

#2178 ЛЕО

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 38 повідомлень
  • Місто:РІВНЕ

Відправлено 28.03.2010 – 13:23

він мало шо зробив для України значить балога :D
  • 0

#2179 степовик

Профі

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 372 повідомлень
  • Місто:степу

Відправлено 28.03.2010 – 21:51

Перегляд дописуbamik (28.03.2010 10:32) писав:

Аргументацію пліз. Заяви такого типу викликають відразу. Якщо вже написали дане твердження, розширте допис чому невдаха..

А що Родослава09 може сказати, коли справжньої аргументації немає, а вигадувати вже мабуть соромно чи НЕСОРОМНО?...
  • 0

#2180 Marshal

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 309 повідомлень
  • Місто:Столиця Київської Русі - Київ

Відправлено 31.03.2010 – 10:10

Перегляд дописуbamik (28.03.2010 11:32) писав:

Наприклад ледь не розвалив банківську систему, наслідком чого стало неповернення вкладів громадян в окремих банках, зменшення українського капіталу в українських банках, здорожчання у двічі курсу долара, що зменшило купівельну спроможність грмадян та збільшило їх витрати за виплатами за кредитами, неможливість громадянами отримати нові кредити за ліберальних умов! Нічого не зробив, що не допустити до влади Януковича! Тощо!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних