Перейти до вмісту

Віктор Ющенко

Повідомлень в темі: 2641

Опитування: Вибори Президента України у 2015році. (89 користувачів проголосувало)

Чи бажаєте Ви щоб Ющенко В.А. взяв участь у виборах Президента України у 2015 році?

1. За те щоб взяв участь у виборах (31 голосів [34.83%])

Процент голосів: 34.83%

2. Проти його участі у виборах (51 голосів [57.30%])

Процент голосів: 57.30%

3. Я не знаю, не визначився(лась) (7 голосів [7.87%])

Процент голосів: 7.87%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#2141 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 776 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 16.03.2010 – 13:31

Перегляд дописуОЛЕСЬ&@ (15.03.2010 21:37) писав:

Підтримую цю думку. Саме так!
Партії БЮТ і ПР – це два найкращі кремлівські проекти, дві руки кремля і просто грають в свій - чужий, аферисти наперсточники на вокзалі часто використовують цю схему для заохочення людей до своєї гри. Я не бажаю грати в їхню гру і іншим не раджу,тому я також у другому турі голосував проти всіх.

Погляньте у нашого експериментального юлькабота -=VJ=- нерви з'явились і вони у нього здають. ;)
Ви тільки з'явилися на форумі, а вже такі зухвалі.
А як Ви поясните таке:

Цитата

багаті поділяться з бідними,буде податок на розкіш
?

То що - тільки Юля бреше? Нмд, Ющенко теж гнав, так шо мало не було:

Цитата

бандитам - тюрми, чиновники та їх рідні будуть звітувати за свої доходи, ля-ля-тополя

• 0

#2142 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 16.03.2010 – 13:32

Перегляд дописуzav (15.03.2010 16:26) писав:

Я вам відкрию таємницю: противсіхи - це ті, які у 2004 були не ПРОТИ Януковича, а ЗА Ющенка. Вони й цього разу були не ПРОТИ, а ЗА - у першому турі. Далі їхній кандидат вийшов із виборчих перегонів, не надавши своєї підтримки нікому з фаворитів. Тому у другому турі ті, хто був ЗА Ющенко або голосували ПРОТИ, абе не голосували взагалі, як я.

Дякую, що нарешті визнали свою підтримку Януковича в суперечці "біло-блакитні проти учасників помаранчевої революції".

Перегляд дописуВласюк (16.03.2010 13:31) писав:

Ви тільки з'явилися на форумі, а вже такі зухвалі.

Буде так продовжувати - то ненадовго з'явиться.
  • 0

#2143 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 16.03.2010 – 13:47

Перегляд допису-=VJ=- (16.03.2010 14:32) писав:

Дякую, що нарешті визнали свою підтримку Януковича в суперечці "біло-блакитні проти учасників помаранчевої революції".
Цитату наведіть, будь ласка, де я висловлюю підтримку Януковича, і виділіть у ній слова, які свідчать про цю саму підтримку.
  • 0

#2144 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 16.03.2010 – 13:52

Перегляд дописуzav (16.03.2010 13:47) писав:

Цитату наведіть, будь ласка, де я висловлюю підтримку Януковича, і виділіть у ній слова, які свідчать про цю саму підтримку.

Та на здоров"я - якщо вже у пана така пам"ять коротка - "у другому турі ті, хто був ЗА Ющенко або голосували ПРОТИ, абе не голосували взагалі, як я."
  • 0

#2145 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 16.03.2010 – 14:33

Перегляд допису-=VJ=- (16.03.2010 14:52) писав:

Та на здоров"я - якщо вже у пана така пам"ять коротка - "у другому турі ті, хто був ЗА Ющенко або голосували ПРОТИ, абе не голосували взагалі, як я."
Не бачу прізвища Янукович, і тим більше не бачу вислову "підтримав Януковича", "проголосував за Януковича" тощо. Бачу, що я не голосував, відповідно нікого не підтримав. Отже бот VJ - брехло. Але я добрий - даю вам останній шанс: знайдіть мої слова про підтримку мною на виборах Президента України у 2010 році тов. Януковича.
  • 0

#2146 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 16.03.2010 – 15:55

Перегляд дописуzav (16.03.2010 14:33) писав:

Не бачу прізвища Янукович

То у пана просто проблеми і з логікою, і з математикою - але я в цьому не дохтур.
Та я добрий, хоч пан і хамло добряче, тому останній раз спробую втовкмачити - був перший тур, який вивів в другий двох фаворитів, при цьому перший ненабагато, але рішуче обганяв другого. Відповідно у тих, хто не хотів привести до влади першого - того самого, якого ледь стримали від приходу до влади п"ять років тому, був простий вибір - голосувати за другого, одного з головних "гравців" помаранчевої революції. Як пан і сказав, електорат Ющенка забив і відійшов в сторону, чим залишив результати першого туру незмінними - себто привів до влади Януковича. Проголосував за нього ногами, якщо хочете. Або "не зашкодив йому прийти до влади", якщо Вам таке формулювання більше до вподоби.
  • 0

#2147 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 16.03.2010 – 18:37

Перегляд допису-=VJ=- (16.03.2010 15:55) писав:

То у пана просто проблеми і з логікою, і з математикою - але я в цьому не дохтур.
Та я добрий, хоч пан і хамло добряче, тому останній раз спробую втовкмачити - був перший тур, який вивів в другий двох фаворитів, при цьому перший ненабагато, але рішуче обганяв другого. Відповідно у тих, хто не хотів привести до влади першого - того самого, якого ледь стримали від приходу до влади п"ять років тому, був простий вибір - голосувати за другого, одного з головних "гравців" помаранчевої революції. Як пан і сказав, електорат Ющенка забив і відійшов в сторону, чим залишив результати першого туру незмінними - себто привів до влади Януковича. Проголосував за нього ногами, якщо хочете. Або "не зашкодив йому прийти до влади", якщо Вам таке формулювання більше до вподоби.
Отже, зважаючи на відсутність цитати, бот VJ - брехло, спроможне лише на вимріяні у його обмеженому штучному інтелекті звинувачення.
Хоча перекручування "не голосував за Юлю - підтримав Януковича", посміхає не на жарт.
Напевно, лише запеклим революціонерам зрозуміло, чому потрібно зашкоджувати приходу до влади Януковича шляхом прямої підтримки Тимошенко.

bamik: Усне попередження. За наступні образи каратиму несамовито
  • 0

#2148 степовик

Профі

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 372 повідомлень
  • Місто:степу

Відправлено 16.03.2010 – 19:24

Перегляд дописуВласюк (16.03.2010 13:31) писав:

А як Ви поясните таке:

Цитата

багаті поділяться з бідними,буде податок на розкіш
?
То що - тільки Юля бреше? Нмд, Ющенко теж гнав, так шо мало не було:

Цитата

бандитам - тюрми, чиновники та їх рідні будуть звітувати за свої доходи, ля-ля-тополя

Мабуть шановний слабенько слідкує за політикою.
Нагадаю. Коли ЮЩЕНКО в 2004 йшов на вибори з ціми обіцянками, то ПОВНОВАЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ БУЛИ ВЕЛИЧЕЗНИМИ ! Які давали можливість втілити в життя це. ;)
З 1 січня 2006 року почала діяти конституційна реформа, за якою Україна стала ПАРЛАМЕНТСЬКО-ПРЕЗИДЕНТСЬКОЮ. Тому майже УСІ ПОВНОВАЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ПЕРЕЙШЛИ ДО ПАРЛАМЕНТУ І ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА. :rolleyes:

Перегляд допису-=VJ=- (16.03.2010 15:55) писав:

Оооо... Експериментальний юлькабот -=VJ=- пишається своєю логікою і математикою... :)
  • 0

#2149 Tomis-S

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 144 повідомлень

Відправлено 18.03.2010 – 23:53

Голосування те ж саме.Аналіз показує - всі нормальні ,що якось попали в цю тему (по гуглу,чи випадково(тим більш зарегились)) вже все сказали. Залишились "притерті".Теревені стали продажними , а мо' й були такими? Бо я би цю тему закрив в день "кінь-навгурації" нинішнього презика.

Голосування те ж саме... Ющенко - лідер нації. Без пропаганди...

(р.s.-тихенько так , аби не чули...хохляки... скажу вам люди , та ср@ли ми на такі темі...правда? Най си пишуть що хУЙтять... :ggggg: )

bamik: ПОПЕРЕДЖЕННЯ(за пунктом правил 2.2.2).
  • 0

#2150 Tomis-S

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 144 повідомлень

Відправлено 19.03.2010 – 00:38

До попереднього мого поста :
А це фото якими нас УКРАЇНЦІВ годували на протязі всього президенства В.А.Ющенко...
Зображення
Не вірите? А введіть слово ющенко в будь-який пошуковик...

Повідомлення відредагував Tomis-S: 19.03.2010 – 00:47

• 0

#2151 Самотня

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 483 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Раша

Відправлено 19.03.2010 – 08:08

Вважаю Ющенка великою ганьбою для України. Щоб так зіпсувати стосунки з Росією - треба бути великим телепнем.
  • 0

#2152 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 19.03.2010 – 10:47

Перегляд дописуОЛЕСЬ&@ (16.03.2010 19:24) писав:

Нагадаю. Коли ЮЩЕНКО в 2004 йшов на вибори з ціми обіцянками, то ПОВНОВАЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ БУЛИ ВЕЛИЧЕЗНИМИ ! Які давали можливість втілити в життя це. :ggggg:
П'ятнадцять місяців ВЕЛИЧЕЗНИХ повноважень - це не так уже й мало. Бандитів вивести на чисту воду можна було при бажанні. А можна - "мандалями" нагородити.

До того ж, саме цих 15 місяців виявилося достатньо, аби переважна більшість вибоців зрозуміла, що Ющенко - НІЯКУЩИЙ, що виконувати 99 відсотків обіцянок він і не починав. Тому цей політик і втратив підтримку у новообраній ВР.

От Януковичу зараз нічо не заважає: навіть Конституцію не міняв - а прем'єра тримає під контролем. Чи не так? (сподіваюсь, Ви стежите за політичними подіями).

Повідомлення відредагував Власюк: 19.03.2010 – 10:48

• 0

#2153 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 19.03.2010 – 12:30

Перегляд дописуВласюк (19.03.2010 10:47) писав:

От Януковичу зараз нічо не заважає: навіть Конституцію не міняв - а прем'єра тримає під контролем. Чи не так? (сподіваюсь, Ви стежите за політичними подіями).
Ви, наче, жалкуєте, що ященко не вчинив так, як Янукович - не тримав свого прем'єра незважаючи на обмеження Конституції?
До речі, згадайте, скільки було галасу, коли Ющенко призначив Єханурова, при тому, що мав для цього всі повноваження.
  • 0

#2154 Marshal

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 309 повідомлень
  • Місто:Столиця Київської Русі - Київ

Відправлено 24.03.2010 – 10:33

Янукович показує приклад як президент працює з Урядом та ВР. Ющенко цього за 5 років не навчився.
А галас щодо Єханурова був, бо він призначений як результат зради Ющенком свого головного союзника на Помаранчевій революції Тимошенко!
  • 0

#2155 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 24.03.2010 – 11:01

Перегляд дописуОЛЕСЬ&@ (16.03.2010 19:24) писав:

Нагадаю. Коли ЮЩЕНКО в 2004 йшов на вибори з ціми обіцянками, то ПОВНОВАЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ БУЛИ ВЕЛИЧЕЗНИМИ ! Які давали можливість втілити в життя це. :)
З 1 січня 2006 року почала діяти конституційна реформа, за якою Україна стала ПАРЛАМЕНТСЬКО-ПРЕЗИДЕНТСЬКОЮ. Тому майже УСІ ПОВНОВАЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ПЕРЕЙШЛИ ДО ПАРЛАМЕНТУ І ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА. ;)
А шановний не підкаже як голосувала сила Юсчінка? Ну як його хряпція голосувала за тую реформу? Як Юлька за неї голосувала, не підкаже шановний? Ну хто герой, шо забрав у нашого президента (сто прапорів, многа капса, і один грузін впридачу), ті повноваження, які б дали йому втілити, якби не цей герой, шо допоміг Мєдвєдьчуку. Ну то хто гирой? Мммм?
  • 0

#2156 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 24.03.2010 – 19:57

:rolleyes:
ющенко сам собі зробив таке обрізання

Повідомлення відредагував Родослава09: 24.03.2010 – 19:58

• 0

#2157 кокоджамбо

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень
  • Місто:Sh{i}t

Відправлено 25.03.2010 – 13:11

Ющенко - Спасітєль :rolleyes: замінусуйте мене будь-ласка!
  • 0

#2158 степовик

Профі

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 372 повідомлень
  • Місто:степу

Відправлено 25.03.2010 – 18:19

Перегляд дописуDreamWeaver (25.03.2010 13:11) писав:

Ющенко - Спасітєль :ggggg: замінусуйте мене будь-ласка!

Так друже. Ці нездари тільки і вміють того, що робити поганства.

Перегляд дописуIA32 (24.03.2010 11:01) писав:

А шановний не підкаже як голосувала сила Юсчінка? Ну як його хряпція голосувала за тую реформу? Як Юлька за неї голосувала, не підкаже шановний? Ну хто герой, шо забрав у нашого президента (сто прапорів, многа капса, і один грузін впридачу), ті повноваження, які б дали йому втілити, якби не цей герой, шо допоміг Мєдвєдьчуку. Ну то хто гирой? Мммм?

Перегляд дописуРодослава09 (24.03.2010 19:57) писав:

:rolleyes:
ющенко сам собі зробив таке обрізання
Так. Але якби він не пішов на такі домовленості то кучма, янукович і медведчук не передали би владу мирним шляхом і небуло би третього туру виборів, незважаючи на масові фальсифікації, а КИЇВСЬКИЙ МАЙДАН був би залитим кров’ю…

Ви ніколи не зможете мене переграти бо для вас це гра, в якій ви намагаєтесь виграти собі шматок по жирніше, обдурюючи інших людей, перекручуючи факти, а для мене це життя…
  • 0

#2159 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 25.03.2010 – 18:28

Перегляд дописуОЛЕСЬ&@ (25.03.2010 18:19) писав:

Так. Але якби він не пішов на такі домовленості то кучма, янукович і медведчук не передали би владу мирним шляхом і небуло би третього туру виборів, незважаючи на масові фальсифікації, а КИЇВСЬКИЙ МАЙДАН був би залитим кров’ю…
Ну взагалі третій тур був за результатами рішень Верховного Суду через масові фальсифікації в турі другому, так? А взагалі, класне виправдання. Класичне. Про танцюриста.
ЗІ. Досить було і першого речення.

Цитата

Ви ніколи не зможете мене переграти бо для вас це гра, в якій ви намагаєтесь виграти собі шматок по жирніше, обдурюючи інших людей, перекручуючи факти, а для мене це життя…
Да да. "Шо курім?"©
  • 0

#2160 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 25.03.2010 – 19:52

Перегляд дописуОЛЕСЬ&@ (25.03.2010 18:19) писав:

Мо', це Ющ знічев'я пописує на Теревені ))))

Але найімовірніше - товариш Олесь обкурився... :rolleyes:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних