Перейти до вмісту

Віктор Ющенко

Повідомлень в темі: 2641

Опитування: Вибори Президента України у 2015році. (89 користувачів проголосувало)

Чи бажаєте Ви щоб Ющенко В.А. взяв участь у виборах Президента України у 2015 році?

1. За те щоб взяв участь у виборах (31 голосів [34.83%])

Процент голосів: 34.83%

2. Проти його участі у виборах (51 голосів [57.30%])

Процент голосів: 57.30%

3. Я не знаю, не визначився(лась) (7 голосів [7.87%])

Процент голосів: 7.87%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#2121 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3760 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 14.03.2010 – 18:24

Перегляд допису-=VJ=- (14.03.2010 18:21) писав:

Хтозна - у них і запитайте. Деякі з них, як бачите, навіть за ніки собі прізвища роботодавців взяли.
По типу - Володимірівна, Юлія.

А Ви як думали? Це тільки в диктатурі йому на них начхати.
Так, диктаторам начхати, що про них каже народ, до такого ступіню, що аж сотнями тисяч виселяли в Сибір.
  • 0

#2122 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 14.03.2010 – 19:41

Перегляд дописуyushchenko (14.03.2010 18:24) писав:

По типу - Володимірівна, Юлія.
Так, диктаторам начхати, що про них каже народ, до такого ступіню, що аж сотнями тисяч виселяли в Сибір.

Пан все більше нагадує не просто бота, а комп"ютерного бота - щось пише, але логіки в дописах не прослідковується абсолютно.
  • 0

#2123 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 14.03.2010 – 20:38

Перегляд допису-=VJ=- (14.03.2010 19:41) писав:

Пан все більше нагадує не просто бота, а комп"ютерного бота - щось пише, але логіки в дописах не прослідковується абсолютно.
Хи-хи. Ну так ввімкніть логіку, щоб могли прослідкувати.

Повідомлення відредагував yushchenko: 14.03.2010 – 20:40

• 0

#2124 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 14.03.2010 – 23:03

Перегляд дописуРодослава09 (14.03.2010 14:09) писав:

блокував роботу уряду
Чим же він її блокував?.. Силою думки?

Перегляд дописуРодослава09 (14.03.2010 14:09) писав:

перешкоджав наповненню бюджету за рахунок приватизації у перекризовий час
Дуже шкода, що Укртелеком не продали за один-два млрд. гривень, ну, просто надзвичайно, аж плякаю.

Перегляд допису-=VJ=- (14.03.2010 15:43) писав:

Натомість мільйони робітників були викинути на вулицю і з робіт, і з домівок, гиги...
Вас теж викинули?..
Чи лише перспективних менеджерів із найближчого села?

Перегляд допису-=VJ=- (14.03.2010 18:15) писав:

Як не дивно (враховуючи сподівання 2004-го року) це визнавати - але кращі.
О, бот VJ готує суспільну думку до коаліції ПРиБ'ЮТЬ.
  • 0

#2125 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 14.03.2010 – 23:16

Перегляд дописуyushchenko (14.03.2010 20:38) писав:

Хи-хи. Ну так ввімкніть логіку, щоб могли прослідкувати.

Могли б хоч інколи розумні речі писати, а не тільки лічильник накручувати.

Перегляд дописуzav (14.03.2010 23:03) писав:

Дуже шкода, що Укртелеком не продали за один-два млрд. гривень, ну, просто надзвичайно, аж плякаю.

Так-так, тепер його продадуть Фірташу через дефолт по кредитам в 50 мільйонів гривень, заставою під які є обладнання вартістю в десять разів більшою - це ж набагато краще, ги...

Вас теж викинули?..

У мене нема іпотеки.

О, бот VJ готує суспільну думку до коаліції ПРиБ'ЮТЬ.

Пан zav традиційно намагається відмазатись, ліплячи дурниці і звинуваючи в своїй роботі інших.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 14.03.2010 – 23:16

• 0

#2126 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 14.03.2010 – 23:25

Перегляд допису-=VJ=- (14.03.2010 23:16) писав:

Могли б хоч інколи розумні речі писати, а не тільки лічильник накручувати.
Ага, мені, як боту зарплату за пости начисляють.

Добре, перефразую:

А Ви як думали? Це тільки в диктатурі йому на них начхати.
Ви вважаєте, що диктаторові начхати на симпатії народу. Я так не вважаю, оскільки люба диктатура розправляється з симпатіями, які якимось чином відрізняються від системного бачення диктатора: розстрілюють, висилають, садять в тюрми.
  • 0

#2127 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 14.03.2010 – 23:31

Перегляд допису-=VJ=- (14.03.2010 23:16) писав:

У мене нема іпотеки.
О, викидали лише працівників з іпотекую?
  • 0

#2128 степовик

Профі

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 372 повідомлень
  • Місто:степу

Відправлено 15.03.2010 – 02:33

Перегляд допису-=VJ=- (14.03.2010 18:15) писав:

Як не дивно (враховуючи сподівання 2004-го року) це визнавати - але кращі.

Ага, кращі! І байдуже що при кучмі журналістам голови відрізали. Може -=VJ=- і свою хоче підставити. А й справді нащо голова йому, якщо він єю некористується? А хоча стоп, він не зможе це зробити бо цеж бот експериментальної версії -=VJ=- тут у нас тестується. :yes:
  • 0

#2129 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 15.03.2010 – 08:05

Перегляд дописуzav (14.03.2010 23:31) писав:

О, викидали лише працівників з іпотекую?

Я - ні, але підприємству довелося багатьох звільнити, так. В тому числі і з іпотеками.

Перегляд дописуОЛЕСЬ&@ (15.03.2010 02:33) писав:

Ага, кращі! І байдуже що при кучмі журналістам голови відрізали.

Голови відрізали при Кучмі, а не Кучма.
Враховуючи, що сталося з цією історією - то і вуха тих, хто це робив, чудово проглядаються серед тих, кому були вигідні результати.

Перегляд дописуОЛЕСЬ&@ (15.03.2010 02:33) писав:

він не зможе це зробити бо цеж бот експериментальної версії -=VJ=- тут у нас тестується. :yes:

"Тут, у нас" - ги...
ЧЮдо, ти хоч десяток повідомлень напиши, перш ніж таку дурницю ляпати.
  • 0

#2130 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 15.03.2010 – 12:07

Перегляд допису-=VJ=- (15.03.2010 09:05) писав:

Я - ні, але підприємству довелося багатьох звільнити, так. В тому числі і з іпотеками.
Так і до чого тут Ющенко?
  • 0

#2131 Marshal

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 309 повідомлень
  • Місто:Столиця Київської Русі - Київ

Відправлено 15.03.2010 – 12:08

Перегляд дописуzav (13.03.2010 15:53) писав:

Яка ница брехня... Здобуток Януковича не підвищився - він як мав 11 млн. голосів, так і має. А що Тимошенко набрала менше - дик, сама винна, що не змогла загітувати за себе більше 10 млн. виборців. Сама винна, але вину вперто зіштовхує то на Ющенка, то на кризу... скоро на сонячні плями нарікатиме, або що зірки не так стали.
Тимошенко було складніше ніж Януковичу, бо проти неї агітував дічюий президент, який користується з нею одним електоральним полем! Агітування Ющенка проти всіх, теж було більше вигідне Януковичу і менше вигідне Тимошенко у зв’язку з цим.
  • 0

#2132 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 15.03.2010 – 12:17

Перегляд дописуMarshal (15.03.2010 13:08) писав:

Тимошенко було складніше ніж Януковичу, бо проти неї агітував дічюий президент, який користується з нею одним електоральним полем! Агітування Ющенка проти всіх, теж було більше вигідне Януковичу і менше вигідне Тимошенко у зв’язку з цим.
Мене, вибачте не ї.., легше їй було чи важче: не змогла - сама винна. Най шукає можливості, а не виправдання. Як заважали, то треба було зробити так, аби заважали не їй, а Януковича. Чьо, слабо?
А щодо того, чиїм полем хто користується, то як правильно зауважили вище, саме Б'ЮТ поховав під собою не одну політичну силу, ібо відібрати щось в ПРегінонів він не здатен, тільки у своїх тирити спроможен.
  • 0

#2133 Marshal

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 309 повідомлень
  • Місто:Столиця Київської Русі - Київ

Відправлено 15.03.2010 – 14:26

Перегляд дописуkatapulta (13.03.2010 19:08) писав:

А мені здається ви хворі поширеним зомботвердженням про менше зло а невеликий відсоток "проти всіх" показує наявність у нашій країні адекватно мислячих людей.
Голосування проти всіх, зіграло на руку Януковичу і проти Тимошенко. А ті що голосують проти всіх, ті ще гірші тих, хто голосували за Януковча, бо пускають долю держави на самотік.
  • 0

#2134 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 15.03.2010 – 14:45

Перегляд дописуMarshal (15.03.2010 15:26) писав:

Голосування проти всіх, зіграло на руку Януковичу і проти Тимошенко. А ті що голосують проти всіх, ті ще гірші тих, хто голосували за Януковча, бо пускають долю держави на самотік.
Від голосування проти всіх, голосів у Януковича не додалося - чим воно йому зіграло? Як було 12 481 266, так і залишилося.
Від голосування проти всіх, голосів у Тимошенко не поменшало - чим воно їй зіграло проти? Як було 11 593 357, так і залишилося.
Не на самотік, а передаємо вам у руки, ги. Ви незадоволені, що вам доводиться перейматися долею держави?
  • 0

#2135 Муляж Добра

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 129 повідомлень

Відправлено 15.03.2010 – 15:19

Перегляд дописуMarshal (15.03.2010 12:08) писав:

Тимошенко було складніше ніж Януковичу, бо проти неї агітував дічюий президент,
Де підтвердження? Я такого не чув. Вони між собою гризлися і провина у обох однакова. ВОНА звинувачувала ЙОГО у змовах з Януковичем, які щоразу непідтверджувалися. Він її звільняв із посади прем’єра, хоча на майдані були разом.

Перегляд допису-=VJ=- (14.03.2010 15:43) писав:

Всі несповна розуму схильні вважати виключно себе і невеликий відсоток таких самих схиблених єдино розумними.
З иншого боку є твердження, про те що більшість - це стадо. Вибори це підтверджують.

Перегляд дописуzav (15.03.2010 14:45) писав:

Від голосування проти всіх, голосів у Януковича не додалося - чим воно йому зіграло? Як було 12 481 266, так і залишилося.
Кількісно не додалося, але вісоток януковича завдяки противсіхам зріс.
А ви мабуть знаєте, що на виборах виграє той, в кого більший відсоток.
При чому відсоток вельми незначний, тобто якраз тих недоукуватих демократів, які віддали Україну зекові.

Ті, хто голосував за яцепришибея у 2004 вони і зараз проголосували. З ними усе ясно, вони вороги української незалежности і демократії. Але противсіхи, це ті, хто у 2004 були проти януковича, а зараз вчинили зраду, на полі бою відійшли в сторінку і спостерігали. Зрада це загальна трагедія Українців, яка іде червоною ниткою через уся історію. А історія повторюється.

Повідомлення відредагував Муляж Добра: 15.03.2010 – 15:24

• 0

#2136 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 15.03.2010 – 15:20

Перегляд дописуМуляж Добра (15.03.2010 15:16) писав:

З иншого боку є твердження, про те що більшість - це стадо. Вибори це підтверджують.
Котрі вибори? І ті, що були з танцями на майдані 2004 року?

Бо в усьому світі дещо, притаманне більшості, є нормою. а Ви собі якісь байки на ніч розповідаєте.
  • 0

#2137 Муляж Добра

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 129 повідомлень

Відправлено 15.03.2010 – 15:46

Перегляд дописуВласюк (15.03.2010 15:20) писав:

Котрі вибори? І ті, що були з танцями на майдані 2004 року?

Бо в усьому світі дещо, притаманне більшості, є нормою. а Ви собі якісь байки на ніч розповідаєте.
До 2010 року я б із вами погодився. Але тест на вошивість 2010 показав ки є українці.
Вибори 2010 підтвержили, що більшість у 2004 стояла на Майдані як стадо. Тільки незначна частина усвідомлювали для чого стоять.

Вибори 2004 поселили надію, що у своїй більшості українці є нацією, яка може відстоювати свої права. Що совок і московська імперія їм заважали і пригнічували. А якщо українцям дати волю, то вони житимуть як у цивілізованій країні.

Але вибори 2010 розвіяли цю примару. Якщо дати українцям право свободу вони не стануть вільними і европейськими. Вони знову полізуть в совок чи московське лайно. Так нам і жити. Поки "старший" брат не скомандує і не почне рухатися в демократичному напрямку сам, доти ми постійно сидітимемо втрьох у тому лайні.

Є звісно люди які бажають рухатися вперед. Але більшість влаштовує борсатися в навозній купі совдепії далі: одні радітимуть за єдність братських народів, инші розводитимуть соплі на кухні про занепад української мови. А свідома менцість не витягне обох лайнокопирсателів.

Навіть з тих, хто проголосував за Тимошенко не всі зробили це свідомо. Багато хто по інерції, або через культ особи. Але в цих людей принаймні працює інстинкт самозбереження.

Раніше авторитарні схильності Тимошенко я сприймав як недолік. Але зараз бачу в цьому тільки перевагу. Досвід показав що дуже небезпечно, коли країною править натовп. Демократія - це для демократів, а не стада. Стадо на волі загине.

Повідомлення відредагував Муляж Добра: 15.03.2010 – 15:48

• 0

#2138 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6693 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 15.03.2010 – 15:52

Цитата

Самый дорогой в Европе для налогоплательщика президент парламентской республики: содержание Ющенко стоило украинцам 1 млрд. 620 млн. грн. в год, что больше содержания вместе взятых парламента с 450 депутатами (около 500 млн.), правительства с премьером, вице-премьерами и министрами (около 1 млрд.) и равно затратам на содержание президента Леонида Кучмы почти за 4 года. После свержения Бокассы, Иди Амина и Дювалье ни один правитель мира не позволял себе тратить в бедной стране подобные средства на свое содержание.

такого западліста, диверсанта, саботажніка і взагалі... більш ніде не знайти.
всім напакостив. і Бандері орден героя дав - спеціально, на зло, аби зайвий привід був до українців вороже ставитись. це жах.
  • 0

#2139 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 15.03.2010 – 16:26

Перегляд дописуМуляж Добра (15.03.2010 16:19) писав:

Кількісно не додалося, але вісоток януковича завдяки противсіхам зріс.
А ви мабуть знаєте, що на виборах виграє той, в кого більший відсоток.
Ойпля... я знаю, що на виборах виграє той, хто набрав найбільшу кількість ГОЛОСІВ, а не відсотків. Голосування проти всіх не впливає на кількість ГОЛОСІВ ЗА того чи іншого кандидата.

При чому відсоток вельми незначний, тобто якраз тих недоукуватих демократів, які віддали Україну зекові.
Ну, то доведіть цим демократам, що вони мали голосувати ЗА, а не проти, доведіть, що вони мали голосувати ЗА Тимошенко, а не ЗА Януковича. Ібо вони не голосували ані ЗА Тимошенко, ані ЗА Януковича. Вони проголосували ПРОТИ Тимошенко, і ПРОТИ Януковича! Ви розрізняєте словосполучення "голосував за" і "голосував проти"? Чи у вас дах рве, коли різницю намагаєтеся вгледіти?

Ті, хто голосував за яцепришибея у 2004 вони і зараз проголосували. З ними усе ясно, вони вороги української незалежности і демократії. Але противсіхи, це ті, хто у 2004 були проти януковича, а зараз вчинили зраду, на полі бою відійшли в сторінку і спостерігали. Зрада це загальна трагедія Українців, яка іде червоною ниткою через уся історію. А історія повторюється.
Я вам відкрию таємницю: противсіхи - це ті, які у 2004 були не ПРОТИ Януковича, а ЗА Ющенка. Вони й цього разу були не ПРОТИ, а ЗА - у першому турі. Далі їхній кандидат вийшов із виборчих перегонів, не надавши своєї підтримки нікому з фаворитів. Тому у другому турі ті, хто був ЗА Ющенко або голосували ПРОТИ, абе не голосували взагалі, як я. Ібо Тимошенко я не підтримую - затямте нарешті цю просту думку. І не треба мене лякати Януковичем, якого я теж не підтримую - було би ким лякати, знаєте.

Перегляд дописуМуляж Добра (15.03.2010 16:46) писав:

Навіть з тих, хто проголосував за Тимошенко не всі зробили це свідомо. Багато хто по інерції, або через культ особи. Але в цих людей принаймні працює інстинкт самозбереження.
РЕ-ГО-ТАВ.

Перегляд дописуМуляж Добра (15.03.2010 16:46) писав:

Раніше авторитарні схильності Тимошенко я сприймав як недолік. Але зараз бачу в цьому тільки перевагу. Досвід показав що дуже небезпечно, коли країною править натовп. Демократія - це для демократів, а не стада. Стадо на волі загине.
А я завжди приймав авторитарні схильності Тимошенко як перевагу, проте вони останнім часом кволі, тому я Тимошенко й не підтримав. Тому демократ Ющенко на цьому тлі став кращим вибором.

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (15.03.2010 16:52) писав:

такого западліста, диверсанта, саботажніка і взагалі... більш ніде не знайти.
Джерело з переліком витрат надасте?
  • 0

#2140 степовик

Профі

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 372 повідомлень
  • Місто:степу

Відправлено 15.03.2010 – 21:37

Перегляд дописуzav (15.03.2010 16:26) писав:

Я вам відкрию таємницю: противсіхи - це ті, які у 2004 були не ПРОТИ Януковича, а ЗА Ющенка. Вони й цього разу були не ПРОТИ, а ЗА - у першому турі. Далі їхній кандидат вийшов із виборчих перегонів, не надавши своєї підтримки нікому з фаворитів. Тому у другому турі ті, хто був ЗА Ющенко або голосували ПРОТИ, абе не голосували взагалі, як я. Ібо Тимошенко я не підтримую - затямте нарешті цю просту думку. І не треба мене лякати Януковичем, якого я теж не підтримую - було би ким лякати, знаєте.

Підтримую цю думку. Саме так!
Партії БЮТ і ПР – це два найкращі кремлівські проекти, дві руки кремля і просто грають в свій - чужий, аферисти наперсточники на вокзалі часто використовують цю схему для заохочення людей до своєї гри. Я не бажаю грати в їхню гру і іншим не раджу,тому я також у другому турі голосував проти всіх.

Перегляд допису-=VJ=- (15.03.2010 08:05) писав:

"Тут, у нас" - ги...
ЧЮдо, ти хоч десяток повідомлень напиши, перш ніж таку дурницю ляпати.

Погляньте у нашого експериментального юлькабота -=VJ=- нерви з'явились і вони у нього здають. ;)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних