Перейти до вмісту

Віктор Ющенко

Повідомлень в темі: 2641

Опитування: Вибори Президента України у 2015році. (89 користувачів проголосувало)

Чи бажаєте Ви щоб Ющенко В.А. взяв участь у виборах Президента України у 2015 році?

1. За те щоб взяв участь у виборах (31 голосів [34.83%])

Процент голосів: 34.83%

2. Проти його участі у виборах (51 голосів [57.30%])

Процент голосів: 57.30%

3. Я не знаю, не визначився(лась) (7 голосів [7.87%])

Процент голосів: 7.87%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#2001 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 27.02.2010 – 21:11

Перегляд дописуzav (27.02.2010 20:19) писав:

Рішуче витребуємо посилання на охвіційнй документ.

Ваш улюбленець никається з такими речами
  • 0

#2002 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 27.02.2010 – 22:07

Перегляд допису-=VJ=- (27.02.2010 21:11) писав:

Відколи це "найправдивіша українська газета"© набула право оприлюднювати державні нормативні акти?
Чекаємо посилання на "Урядовий кур'єр" або що.
Ви ж знаєте, що без оприлюднення указу він не набуде чинності, то й не прикидайтеся.
  • 0

#2003 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 27.02.2010 – 23:48

Добре, що є Гугль, гиги

Перегляд дописуzav (27.02.2010 22:07) писав:

Ви ж знаєте, що без оприлюднення указу він не набуде чинності, то й не прикидайтеся.

Акти Верховної Ради України і Президента України про
призначення відповідно до законодавства на посади і звільнення з
посад набирають чинності з моменту їх прийняття.
(с)Про порядок офіційного оприлюднення нормативно-правових актів та набрання ними чинності

Пан не знає законодавства?
  • 0

#2004 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 28.02.2010 – 00:12

Перегляд допису-=VJ=- (27.02.2010 23:48) писав:

Добре, що є Гугль, гиги

Акти Верховної Ради України і Президента України про
призначення відповідно до законодавства на посади і звільнення з
посад набирають чинності з моменту їх прийняття.
(с)Про порядок офіційного оприлюднення нормативно-правових актів та набрання ними чинності

Пан не знає законодавства?
О, тепер Google набув права оприлюднювати...
Усе ж одно мають оприлюднити указ, усе-одно.
  • 0

#2005 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 01.03.2010 – 00:09

Перегляд дописуzav (28.02.2010 00:12) писав:

О, тепер Google набув права оприлюднювати...
Усе ж одно мають оприлюднити указ, усе-одно.

Акти Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України, які не мають загального значення чи нормативного характеру, можуть не публікуватися за рішенням відповідного органу. .(с)Про порядок офіційного оприлюднення нормативно-правових актів та набрання ними чинності

Пан таки не знає законодавства.
  • 0

#2006 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 01.03.2010 – 00:54

Перегляд допису-=VJ=- (1.03.2010 00:09) писав:

Акти Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України, які не мають загального значення чи нормативного характеру, можуть не публікуватися за рішенням відповідного органу. .(с)Про порядок офіційного оприлюднення нормативно-правових актів та набрання ними чинності

Пан таки не знає законодавства.
Натомість ви не тямите у праві, ібо кожен може запитати Черновецького юлі він забув у вищій раді юстиції, й він змушений буде оприлюднити документ, який дає йому право там бути. Це, щоправда, якщо він там узагалі з'явиться, ібо доказів-то нема. Сама жовтопреса й мрячні здогади.
  • 0

#2007 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6683 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 01.03.2010 – 11:17

Перегляд дописуБогун* (27.02.2010 20:23) писав:

На мою думку Ющенко єдиний "український" президент що коли-небудь був чи буде. Я вірю що він справжній патріот своєї країни і хоче зробити якнайкраще.Але його слабодухість все псує. Якби на піку революції,у нього була величезна підтримка народу,він наважився посадити Януковича,то думаю все б налагодилося у нас в країні.Ще одна його погана риса так це демократизм,наш народ з демократією - це мавпа з гранатою! Може економіст він і непоганий,але лідер з нього ніякий......
От в темі про релігію є розмови, що знання заперечує віру. Тобто ніби якби точно знати, що бог існує, то тоді вже неможливо вірити в його існування.
Ось приклад - знання є, ніхто їх не ховає, є відомі факти. Але це не перешкода для віри.
  • 0

#2008 Tomis-S

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 144 повідомлень

Відправлено 02.03.2010 – 01:29

Не хотів сюди (в цю тему)взагалі більше писати,бо досить. Але , люди різних "національностей" змушують.... Ну панове українці , самі дивіться...
Цитата IA32 пост 578098

Цитата

А давайте про відповідальність громадянську. Пам*ятаю, інтерв*ю юща на Західній Україні. Ось одна відповідальна журналістка вирішила поставити йому питання: а шо це ви пане президенте, не те шо допускаєте, але є таки причетним до ставлення того ганебного памнятника угорського "во славу угорського оружія", з яким мадяри проти Украни такий билися. А він, невдоволено скривишись рік: моя нація поставе! Це приклад чого? Хто тут не готовий і до чого.
Мабуть це зрозуміють тільки українці , ще нас називають свідомими , бандерами, помилково хохлами, ю щ е н к о ї д а м и (це ж треба таке вигадати!!!),западенцАми,чокнутими, філармоністами,інтриганами, оранжоїдами(відчуваєте?) оранжИСТАМИ (фашистами саме напрошується, чому не комунИСТАМИ?)
ну і так до безкінечності... їх ненависті до українців.
Так ось.Як було насправді , не кажучи вже про правопис цього "українця"
http://www.gerhardt....howtopic=561960 таким чином "вони" нам історію роблять....і книжки переписують і потім правопису нас навчають...
Прихований текст
Зіичайно це не так і не те ... але СЛОВО сказано

Ще хочу відповісти VJ на його фразу

Цитата

Вам пункт 25 статті 106 Конституції хоч трохи знайомий? Чи ющефілія засліпила повністю?

Відповісти не йому , а українцям. Я не знаю що значить "ющефілія" , може по розумінню "віджі" , це якась хвороба.... Я здоровий.Чого і всім бажаю.
Щодо нагород. "ну геть український канал 1+ше хтось" вже все сказав про наші нагороди. В неділю... без ненависті, без розпалювання міжнаціональної ворожнечі , але з іронією, з приниженням . 10 секунд на інтерв'ю з працівницею птахоферми і 10 хвилин на ....ганьбу.

"цірукинічогонекрали" ,Твій сраний президент , ющенкофіли , презик , ющеботи,ющеботи-противсіхи , шрек,@ідер нації, ющ - це все "умоизвращения" (бо рідною просто не скажеш) "Справжніх Українців" - СУ.. ........І чуєте люди. І це все про нашого з вами Президента України! Про нас.

P.S.3 ---> А як зрозуміти "коректне позиціонування розділових знаків в тексті" ??? Хтось може пояснити що це таке. (бо пропишу в підписі)
  • 0

#2009 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 02.03.2010 – 02:21

Перегляд дописуTomis-S (2.03.2010 01:29) писав:

Мабуть це зрозуміють тільки українці , ще нас називають...
блаблабла
Давай ти не будеш розписуватися за всіх українців, о ізбранний /і це я не заперечую, привєт Черновецькому :lol:/.
Ти дав посилання на якусь кілометрову оповідку про смт. Королево з фотками. Міг би хоч вкратце сформулювати, шо хочеш сказати, окрім оракульства цього макулатурного, шось зі змістовної частини, шоб і не настіке "українці" так би мовити, (:lol:) могли в*їхати, хоч трохи. Зважаючи на то, шо не зробив, балакать - нІпрошо. Але в тобі я бачу істинного послідовника Ющенка. Ти - сабіратєльний образ його, який вималювався в мене в часах споглядання таких от представників в нашій ізвіняюсь, Иліті. Такий смішний, такий прикольний. Як Хуба Буба. :happy1: От зав не котить, він більше на юлічкіного послідовника змахує. :lol:

Цитата

P.S.3 ---> А як зрозуміти "коректне позиціонування розділових знаків в тексті" ??? Хтось може пояснити що це таке. (бо пропишу в підписі)
Ти надзвичайно наполегливий в своєму спротиві думці. :D Ну хіба ж я можу наламувати таку милу картіну.
  • 0

#2010 Завада

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 95 повідомлень

Відправлено 02.03.2010 – 10:26

Перегляд дописуTomis-S (2.03.2010 02:29) писав:

ще нас називають ю щ е н к о ї д а м и (це ж треба таке вигадати!!!)
Мо’, ти не там наголос ставиш. Тре’ - на літері "о": тиць сюди.

Перегляд дописуTomis-S (2.03.2010 02:29) писав:

ПОЗИЦІОНУВАТИ - 1. Ставити, поміщати. 2. Визначати місцезнаходження/позицію/положення; локалізувати. 3. Займати місце, вибирати позицію. 4. Випускати або рекламувати товар, призначений для певної категорії покупців. 5. Встановлювати у певному положенні, стані. 6. Розставляти. 7. Регулювати положення, юстирувати. 8. Орієнтувати.

До речі, писати "коректне позиціонування розділових знаків в тексті" - некоректно: не "в", а "у".

Даруйте за офтоп.

Повідомлення відредагував Zavada: 02.03.2010 – 10:30

• 0

#2011 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 03.03.2010 – 00:02

Перегляд дописуzav (1.03.2010 00:54) писав:

Натомість ви не тямите у праві, ібо кожен може запитати Черновецького юлі він забув у вищій раді юстиції

Хочу побачити, як Ви це питатимете :lol:

А тим часом Янукович скасував "заниканий" Ющенком подалі від людських очей Ющенком указ про призначення Черновецького.

Гиги

Экс-президент Виктор Ющенко был бы хорошим премьер-министром. Об этом заявила заместитель главы администрации президента Анна Герман в эфире 5 канала во вторник вечером, 2 марта. Об этом заявила заместитель главы администрации президента Анна Герман в эфире 5 канала во вторник вечером, 2 марта. "Вспомним премьерство Ющенко. Это было не наихудшее время для Украины. Мне кажется, он (Ющенко) был бы хорошим премьером, если бы он согласился на эту должность", - сказала она. При этом она подчеркнула, что критериями для кандидата на премьерскую должность являются профессионализм и умение объединить парламент, и фамилии и партийность кандидатов здесь не важны. В то же время Герман напомнила, что экс-президент Ющенко неоднократно заявлял о том, что его не интересует должность премьер-министра при Президенте Януковиче.

Лизнула - так лизнула :happy1:

Тепер чекаємо на другий акт комедії, який буде називатись "Я так не хочу, так не хочу, але раз просять - то виключно заради свого народу я, бог з ним, погоджуюся стати прем'єром".
  • 0

#2012 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 03.03.2010 – 00:11

Перегляд допису-=VJ=- (3.03.2010 00:02) писав:

Хочу побачити, як Ви це питатимете :happy1:

А тим часом Янукович скасував "заниканий" Ющенком подалі від людських очей Ющенком указ про призначення Черновецького.
Я не журналіст - мені навіть не цікаво.
Ну, так підіть похваліть Януковича у відповідній темі! Ги. Ще й голосувати за нього не бажали, а бачите як! Гигии.

Перегляд допису-=VJ=- (3.03.2010 00:02) писав:

Тепер чекаємо на другий акт комедії, який буде називатись "Я так не хочу, так не хочу, але раз просять - то виключно заради свого народу я, бог з ним, погоджуюся стати прем'єром".
Тю... Ющенко прилюдно обіцяв українського прем'єра за пів року - це ніфіґа не новина.
  • 0

#2013 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 03.03.2010 – 22:51

Президент Украины Виктор Янукович, руководство Верховной Рады и руководители парламентских фракций договорились о начале переговоров по трем вариантам формирования нового большинства в ВР. Об этом сообщил журналистам глава фракции КПУ Петр Симоненко по результатам встречи в Администрации Президента. Симоненко отметил, что речь шла о трех вариантах коалиции. "Первая - это коалиция большинства. Вторая - возможно, коалиция Партии регионов и НУ-НС. Третьим вариантом является роспуск парламента и объявление досрочных выборов в Верховную Раду", - заявил председатель КПУ.

і тут же

Партия Наша Украина готова быть участником дееспособной партнерской коалиции, которая сформирует Кабинет министров во главе с премьер-министром Виктором Ющенко. Об этом говорится в заявлении председателя политсовета партии Наша Украина Веры Ульянченко.

Навіть не знаю, чого від цього більше стає - смішно чи бридко.
  • 0

#2014 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 03.03.2010 – 22:59

Перегляд допису-=VJ=- (3.03.2010 22:51) писав:

Після вашої ТЮлічькі розгрібати аж ніяк не смішно.
  • 0

#2015 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 03.03.2010 – 23:06

Перегляд дописуzav (3.03.2010 22:59) писав:

Після вашої ТЮлічькі розгрібати аж ніяк не смішно.

Дякую, я і без Ваших підказок знаю, як це все буде подаватись.
  • 0

#2016 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 03.03.2010 – 23:09

Перегляд допису-=VJ=- (3.03.2010 23:06) писав:

Дякую, я і без Ваших підказок знаю, як це все буде подаватись.
А як же тут ще подати: ж..а, в якій є зараз Україна - вона як її не подавай, однією подачею ніц не зміниш.
П.С. Тільки не треба діставати щодо лінка ж..и.)))
  • 0

#2017 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 03.03.2010 – 23:09

Перегляд допису-=VJ=- (3.03.2010 22:51) писав:

Бридко від проукраїнського прем'єра. Проговорились.
  • 0

#2018 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 04.03.2010 – 07:55

Перегляд дописуyushchenko (3.03.2010 23:09) писав:

Бридко від проукраїнського прем'єра. Проговорились.

Віктор Андрійович - проукраїнський? Гиги... Останній жарт дня.
  • 0

#2019 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 04.03.2010 – 09:11

Перегляд допису-=VJ=- (4.03.2010 07:55) писав:

Віктор Андрійович - проукраїнський? Гиги... Останній жарт дня.
Він може ввижатися вам антинародним, але він таки проукраїнський, на відміну від.
Але навіть антинародним його важко називати - на це зважуються лише певні верстви населення, ґґґ.
  • 0

#2020 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 04.03.2010 – 10:09

Перегляд дописуzav (4.03.2010 09:11) писав:

Він може ввижатися вам антинародним, але він таки проукраїнський, на відміну від.

На відміну від кого? Від мене, від Вас, від Грушевського чи Петлюри?
Я прошу, не треба псувати мені враження від слова "проукраїнський", застосовуючи його до цього продажного холуя і бездаря.

Перегляд дописуОлеська (3.03.2010 23:09) писав:

А як же тут ще подати: ж..а, в якій є зараз Україна - вона як її не подавай, однією подачею ніц не зміниш.
П.С. Тільки не треба діставати щодо лінка ж..и.)))

А що з Вами робити, якщо особисто я нічого подібного не бачу. Виходить ми з Вами в різних Українах живемо.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних