Перейти до вмісту

Віктор Ющенко

Повідомлень в темі: 2641

Опитування: Вибори Президента України у 2015році. (89 користувачів проголосувало)

Чи бажаєте Ви щоб Ющенко В.А. взяв участь у виборах Президента України у 2015 році?

1. За те щоб взяв участь у виборах (31 голосів [34.83%])

Процент голосів: 34.83%

2. Проти його участі у виборах (51 голосів [57.30%])

Процент голосів: 57.30%

3. Я не знаю, не визначився(лась) (7 голосів [7.87%])

Процент голосів: 7.87%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#201 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 09.10.2008 – 14:27

Перегляд дописуkatapulta (9.10.2008 15:07) писав:

Геть свої смердючі руки від Президента! Він як ніхто інший стояв і стоїть на проукраїнських, державницьких позиціях на відміну від демагогів ЮТ і Я.

Зображення Зображення Зображення

:D

гарно написала одна моя знайома:

Було доброю традицією розказувати тим, хто підтримував Тимошенко чи бодай нейтрально до неї ставився, що вони фанатики, обкурені і обпоєні, загіпнотизовані і взагалі зі скляними очима нічого навколо не бачать. Зараз, читаючи стрічку та коменти в моєму журналі, спостерігаю фанатизм прихильників Ющенка, який на порядок-два перевищує всі вище описані закиди. Я просто бачу ці розширені зіниці. Вони підуть за чарівною сопілкою в найглибше болото.

Ще одне спостереження: всі прихильники чи нейтрали щодо ЮВТ у моїй стрічці - люди, схильні до аналізу. І дії Юлі так само розбираються, але без зарані заготованої агресії і наїздів, а просто як є. Від прихильників ВАЮ чуєш переважно "Ющенко ТАК!" і все. Цар непогрішний.

Найприкріше, що політика розділяє (формально чи реально, залежно від конкретних випадків) той найдавніший пласт моє стрічки, який складався зимою 2004 року. Коли так важливо було відчувати поруч плече однодумця під час віртуальних баталій. Прекрасно, що хтось із захисників з того боку барикад, коли пристрасті трохи ущухли, став френдом і досі ним залишається, бо що нам ділити? Україну? Тим прикріше, коли бачиш, як нещодавні поплічники кидають одне в одного добре, якщо багном, а то й лайном.

Я до чого? Люди! Давайте думати менше про Ющенка і Тимошенко, а більше про Україну. Нереально нам зразу замінити всіх депутатів, але! Йдіть на вибори! Не голосуйте проти всіх! Читайте списки! Ми ходили на Майдан, тому що ми не бидло. Так давайте не будемо бидлом і далі, бо тільки бидлові всеодно, тільки бидло вибере телевізор замість виборів або проголосує проти всіх, бо голосуючи проти всіх воно відсувається від процесу і знімає з себе свою мізерну відповідальність.

• 0

#202 Еней

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 366 повідомлень
  • Місто:Рогатин

Відправлено 09.10.2008 – 14:27

Перегляд дописуkatapulta (9.10.2008 15:07) писав:

Геть свої смердючі руки від Президента! Він як ніхто інший стояв і стоїть на проукраїнських, державницьких позиціях на відміну від демагогів ЮТ і Я.
Навіщо винити його в бідах які створила Тимошенко своєю бездарною, підкилимною діяльністю. Найбільша в Європі інфляція - її заслуга, і при цьому Президент повинен мовчати?
VJ та іже з ним, скільки разів повинна зрадити вас руса-коса щоб ви змінили свої абнормальні переконання?!?

Я б погодився з тобою до 2 розпуску Верховної Ради, бо те, що він зараз робить: по-перше - неефективно, по-друге - по-дурному, ну і це нічого не змінить, тільки декілька мільйонів витратить з нашої і так бідної української казни.
  • 0

#203 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 597 повідомлень

Відправлено 09.10.2008 – 15:07

Перегляд дописуDraWeR (9.10.2008 14:27) писав:

Я б погодився з тобою до 2 розпуску Верховної Ради, бо те, що він зараз робить: по-перше - неефективно, по-друге - по-дурному, ну і це нічого не змінить, тільки декілька мільйонів витратить з нашої і так бідної української казни.
Ющенко нарешті дав українській мові більш-менш гідне існування- ганьба йому ! МЄНЯ прікаливаєт русский язік .
Ющенко почав доносити правду всьому світу про страшний голодомор в Україні - Ганьба йому. ПАдумаєш, наши бабушкі нашіх дедушек кушалі.
Ющенко нарешті відкриває правду та генерує полеміку навколо визвольних змагань УПА за свободу українському народу- Ганьба, зачєм нам єта свабода, нам ліш би колбаски поесть да наміловатся нашєй красівай Юлей Тімашенко.
Ющенко веде Україну в НАТО- какой ужас, єто ж нас ат Расії отдєлять, ганьба Ющенку, я хачу бить малоросом і всю жізнь ползать перед німі на колєнях, вєдь оні наш старшій брат. И Путін очень демократічний агресор. Ганьба Ющенку , що він єдиний захотів свободи своєму народові.

ПУТІН- ТАК!
ЮЛЯ- Лучшая!
  • 0

#204 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень
  • Місто:Золотоноша,Черкаси

Відправлено 09.10.2008 – 15:11

Перегляд допису-=VJ=- (9.10.2008 15:27) писав:

:happy1:
От чому ти ржеш? Я не правий? Дай виправдання деструктивним діям ЮТ. Хто ще сумнівається щодо оцінки Президента діяльності БЮТу?

Цитата

гарно написала одна моя знайома:

Я до чого? Люди! Давайте думати менше про Ющенка і Тимошенко, а більше про Україну. Нереально нам зразу замінити всіх депутатів, але! Йдіть на вибори! Не голосуйте проти всіх! Читайте списки! Ми ходили на Майдан, тому що ми не бидло. Так давайте не будемо бидлом і далі, бо тільки бидлові всеодно, тільки бидло вибере телевізор замість виборів або проголосує проти всіх, бо голосуючи проти всіх воно відсувається від процесу і знімає з себе свою мізерну відповідальність.
Знайома дійсно гарно написала. Респект! +1 :angry2: Але ж тут тема про Ющенка... :D
  • 0

#205 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 09.10.2008 – 15:41

Перегляд дописуkatapulta (9.10.2008 16:11) писав:

От чому ти ржеш? Я не правий? Дай виправдання деструктивним діям ЮТ.

Істерика твоя смішна в постах вище.
Припиниш дитячий лемент - будемо розмовляти. А поки що мені просто часу шкода.

B.U.B.L.I.K це теж стосується, як я бачу.
  • 0

#206 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 09.10.2008 – 15:45

Часу тобі шкода? Скажи краще що бракує аргументів для випрадань злодіянь любимої народом ледіЮ :D
  • 0

#207 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 597 повідомлень

Відправлено 09.10.2008 – 15:46

Перегляд допису-=VJ=- (9.10.2008 15:41) писав:

Істерика твоя смішна в постах вище.
Припиниш дитячий лемент - будемо розмовляти. А поки що мені просто часу шкода.

B.U.B.L.I.K це теж стосується, як я бачу.
Браво пан Віджей! Всі в істериці, один Ви спокійний . Ваша Юля он як стелиться перед Путіним. Може тому Ви і спокійний , бо все йде по плану - Україну поступово перетворюєм на Малоросію . :D
  • 0

#208 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 09.10.2008 – 15:50

Перегляд дописуkatapulta (9.10.2008 16:45) писав:

Часу тобі шкода? Скажи краще що бракує аргументів для випрадань злодіянь любимої народом ледіЮ :D

Я тут вже аргументів наприводив стільки, що деякі почали мене звинувачувати, що їх забагато. Тому б краще ти мовчав(чи -ла?) щодо аргументів. У самих поки що одні "соплі та воплі", жодного конструктиву.
  • 0

#209 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 597 повідомлень

Відправлено 09.10.2008 – 15:58

Перегляд допису-=VJ=- (9.10.2008 15:50) писав:

... одні "соплі та воплі", жодного конструктиву....
Наводячи приклад про Ющенка , який відкриває очі світові про правду Голодомору, в мене не тільки воплі, соплі та ще й сльози і гнів, бажання когось задушити , хто тієї правди не розуміє...
  • 0

#210 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 09.10.2008 – 16:08

Перегляд дописуB.U.B.L.I.K (9.10.2008 16:46) писав:

Браво пан Віджей! Всі в істериці, один Ви спокійний .

Ну чому всі, тільки деякі.

Ваша Юля он як стелиться перед Путіним.

Це не вона йому надсилала побажання плідно продовжувати історічно рівноправні стосунки :D

бо все йде по плану - Україну поступово перетворюєм на Малоросію . :angry2:

наразі завдяки пану президенту ми
А) втратили шанс на ПДЧ щодо НАТО
Б) остаточно добили будь-які плани щодо інвестицій - в країни з виборами на носі, де щороку приходять до влади протилежні сили, ніхто гроші не вкладатиме - а отже і економіку в цілому, і це перед лицем світової кризи
В) приводимо до влади пана Я з, я так зрозумів, Вашими улюбленцями - регіоналами, бо в їх перемозі ні у кого нема сумніву. Коли через три місяці матимете на посаді міністра освіти Табачника, міністра культури - Колеснікова, а міністра фінансів - Азарова, я подивлюсь, якої Ви заспіваєте. В тому числі і про українську мову.
Г) прикінчили будь-які шанси на розкриття махінацій щодо незаконних приватизацій - отже підприємства і далі будуть падати в руки компаній. Російських компаній, зауважу. Я вже не кажу про русинську проблему, очолювану Головним Бородатим Русином і проблему Криму. Отже - знову розкол України.

Тобто на Малоросію успішно пропихає Україну президент - аби лише залишитись на другий термін. Так робить Лукашенко в Білорусі. Більше того - президент все намагається викрутити на конституційну асамблею, а це вже шлях Туркменбаші. Отже, Ви його так добре підтримуєте - тому, я так розумію, у Вас така нетерплячка - вже чимскоріш хочеться туди, в світле майбутнє. Зачекайте вже кілька місяців, не поспішайте, ще встигнете насолодитись.

Перегляд дописуB.U.B.L.I.K (9.10.2008 16:58) писав:

Наводячи приклад про Ющенка , який відкриває очі світові про правду Голодомору, в мене не тільки воплі, соплі та ще й сльози і гнів, бажання когось задушити , хто тієї правди не розуміє...

Смішні Ви. Світ ту правду знає ще з 1933 року. І чхати на неї хотів - він за неї взявся лише тому, що це спосіб дошкулити Росії, через що його досі не визнали лише російські друзі в світі.
А відкриття правді - це не катання по світу. Це фінансування наукових досліджень, це випуск літератури, це уточнення списків загиблих і багато чого ще. А вам знову кинули в лице одні лозунги - Ви й готові за них будь-кому горлянку порвати. До чого ж люди пішли марновірні.

Не задумуються навіть над тим, що в першу чергу важливо для Голодомору не пам"ятник в Буенос-Айресі, а хоча б уточнення кількості загиблих, а то досі не знаємо було їх три мільйони чи десять. Але цим не лише ніхто не займається, це навіть в голову не приходить комусь робити. Можемо лише парк Слави в Києві сплюндрувати черговою каплицею. Зате підтримка яка у народа - із засліпленими очима і відсутністю мислення.

Не забудьте пану президенту в плюси ще "мистецький Арсенал" записати - на який вже викинуто незрозуміло куди три мільярди, і ще п"ять хочуть зжерти, ненажери...За ці кошти там вже другий Лувр можна було б побудувати в трьох екземплярах. Я вже промовчу про "монстра на Грушевського", якого пан президент клятвенно обіцяв знести під фундамент, про вбивство Гонгадзе, яке нам на мітингах клятвенно обіцялось розкрити в найшвидші терміни, про Піскуна на посаді прокурора, про меморандум, про універсал, про нагородження Ківалова і ще багато про що. Тільки ж фанатикам всеодно не дійде, тому не буду і час свій витрачати.
  • 0

#211 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6673 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 09.10.2008 – 16:10

ХМ, щось заплуталось все... мабуть треба для народу обновити мою позицію:
Я проти ЮВТ, тому, що вона трудоголік, дії її деспотичні, економіку вона веде до соціалізму.
Я проти Ющенка, тому, що він аж ніякий не лідер, зі своєю роллю він ніяк не справляється. Його ривки туди-сюди безуспішні. Тупо борсається в клітці, незнає що робити.
От коли ним командують, то він добре виконує команди, а сам командувать не вміє, лиш розважає народ тупістю, так як і Буш.
  • 0

#212 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 597 повідомлень

Відправлено 09.10.2008 – 16:39

Перегляд дописуDarkLordVillis (9.10.2008 16:10) писав:

ХМ, щось заплуталось все... мабуть треба для народу обновити мою позицію:
Я проти ЮВТ, тому, що вона трудоголік, дії її деспотичні, економіку вона веде до соціалізму.
Я проти Ющенка, тому, що він аж ніякий не лідер, зі своєю роллю він ніяк не справляється. Його ривки туди-сюди безуспішні. Тупо борсається в клітці, незнає що робити.
От коли ним командують, то він добре виконує команди, а сам командувать не вміє, лиш розважає народ тупістю, так як і Буш.
Та всеж таки , напевно, проти когось ти трохи більш ПРОТИ.
Я теж не фанатію від Ющенка, просто він краще з гіршого, і відстоює національну ідею, як не відстоював ніхто до нього на посаді президента.
  • 0

#213 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 09.10.2008 – 16:42

Перегляд дописуB.U.B.L.I.K (9.10.2008 17:39) писав:

відстоює національну ідею, як не відстоював ніхто до нього на посаді президента.

Ось, виявляється, чудовий рецепт виграти на виборах - якомога більше говорити про те, що ти відстоюєш національну ідею (до речі, цікаво, в чому вона полягає?) - і тебе одразу виберуть. То до одного місця, що це буде тільки пустопорожня балаканина - народ у нас любить вухами :D
  • 0

#214 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 597 повідомлень

Відправлено 09.10.2008 – 16:45

Перегляд допису-=VJ=- (9.10.2008 16:42) писав:

Ось, виявляється, чудовий рецепт виграти на виборах - якомога більше говорити про те, що ти відстоюєш національну ідею (до речі, цікаво, в чому вона полягає?) - і тебе одразу виберуть. То до одного місця, що це буде тільки пустопорожня балаканина - народ у нас любить вухами :D
Мені здається, що не заради виборів її відстоює, тим більше, що людям це надоїло. Відстоює, бо патріот. А Юля Тимошенко - обіцяє всім заткнути рота ковбасою. То хіба не є любов вухами і шлунком ?
  • 0

#215 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 09.10.2008 – 16:53

Перегляд дописуB.U.B.L.I.K (9.10.2008 17:45) писав:

Мені здається

Коли здається - хреститись треба, як кажуть.

Перегляд дописуB.U.B.L.I.K (9.10.2008 17:45) писав:

не заради виборів її відстоює, тим більше, що людям це надоїло. Відстоює, бо патріот.

Ну звісно. Той самий патріот, який обзивав патріотів справжніх "фашистами" всього п"ять років тому. Ага, зараз ось.

Детальніше про ковбасу, шановний. Щоправда про ковбасу розмова погана, поки вона є - якби її у Вас не стало, я б побачив, якої б Ви заспівали про патріотизм, дивлячись голодним дітям в очі.
  • 0

#216 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 597 повідомлень

Відправлено 09.10.2008 – 17:08

Перегляд допису-=VJ=- (9.10.2008 16:53) писав:

Коли здається - хреститись треба, як кажуть.

Ну звісно. Той самий патріот, який обзивав патріотів справжніх "фашистами" всього п"ять років тому. Ага, зараз ось.

Детальніше про ковбасу, шановний. Щоправда про ковбасу розмова погана, поки вона є - якби її у Вас не стало, я б побачив, якої б Ви заспівали про патріотизм, дивлячись голодним дітям в очі.
А все дуже просто - Юля Тимошенко майже ніколи не згадує у своїх промовах про мову, НАТО, про недружні кроки збоку Росії. Вона боїться загубити свій російськомовний елекорат. Тільки тим й годує - покращення пенсій, покращення цін на ковбасу й т.п. Зовсім не згадує, що ми українці й хочемо , щоб наша мова не зникла, що був Голодомор й тоді людям не то що про ковбасу а й про хліб не мріялось. Що ж нормально, давайте віддамось Росії - буде у нас ковбаса, але перетворимось ми на бидло без роду та племені. Власне тому вважаю БЮТ ковбасним блоком (партією). Дешевка!
Цікаво, а яких це патріотів називав Ющенко фашистами ?
  • 0

#217 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 09.10.2008 – 17:29

Перегляд дописуB.U.B.L.I.K (9.10.2008 18:08) писав:

А все дуже просто - Юля Тимошенко майже ніколи не згадує у своїх промовах про мову, НАТО, про недружні кроки збоку Росії.

Треба ж, як перестрахувались :D

покращення цін на ковбасу

А цитатку можна?

Зовсім не згадує

Я ж казав - деякі вухами люблять, їм головне побільше говорити, вони і раді-радісінькі

Цікаво, а яких це патріотів називав Ющенко фашистами ?

А отих, які були проти Кучми.
  • 0

#218 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 09.10.2008 – 18:53

Перегляд допису-=VJ=- (9.10.2008 17:08) писав:

наразі завдяки пану президенту ми
А) втратили шанс на ПДЧ щодо НАТО
Б) остаточно добили будь-які плани щодо інвестицій - в країни з виборами на носі, де щороку приходять до влади протилежні сили, ніхто гроші не вкладатиме - а отже і економіку в цілому, і це перед лицем світової кризи
В) приводимо до влади пана Я з, я так зрозумів, Вашими улюбленцями - регіоналами, бо в їх перемозі ні у кого нема сумніву. Коли через три місяці матимете на посаді міністра освіти Табачника, міністра культури - Колеснікова, а міністра фінансів - Азарова, я подивлюсь, якої Ви заспіваєте. В тому числі і про українську мову.
Г) прикінчили будь-які шанси на розкриття махінацій щодо незаконних приватизацій - отже підприємства і далі будуть падати в руки компаній. Російських компаній, зауважу. Я вже не кажу про русинську проблему, очолювану Головним Бородатим Русином і проблему Криму. Отже - знову розкол України.
Яким краєм Президент до парламентської кризи?
І не треба лякати ПРегіонами: пролітає Юля з перемогою - то нехай і не заважає. "Ми тут з пустині сад зробимо!"©
  • 0

#219 Крендель

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 51 повідомлень
  • Місто:Дніпрпопетровськ

Відправлено 09.10.2008 – 19:10

Нові вибори нічого не дадуть.Одне незрозуміле чи вони гроші відробляють чи якого вони не можуть домовитися?!
п.с.І коли вже наше суспільство почне контролювати своє життя? :D

Повідомлення відредагував Крендель: 09.10.2008 – 19:11

• 0

#220 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 09.10.2008 – 20:25

Перегляд дописуКрендель (9.10.2008 20:10) писав:

Нові вибори нічого не дадуть.
Нові вибори - шанс показати основним політичним кланам велику народну Зображення
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних