Перейти до вмісту

Віктор Ющенко

Повідомлень в темі: 2641

Опитування: Вибори Президента України у 2015році. (89 користувачів проголосувало)

Чи бажаєте Ви щоб Ющенко В.А. взяв участь у виборах Президента України у 2015 році?

1. За те щоб взяв участь у виборах (31 голосів [34.83%])

Процент голосів: 34.83%

2. Проти його участі у виборах (51 голосів [57.30%])

Процент голосів: 57.30%

3. Я не знаю, не визначився(лась) (7 голосів [7.87%])

Процент голосів: 7.87%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#1981 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3760 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 25.02.2010 – 01:57

Перегляд дописуIA32 (23.02.2010 03:00) писав:

Хто вірить в таке як ви сказали, дійсно наївно поступають. Маячня тут - це поклоніння ющенку. Написали про ганьбу з тими нагородами. От ви особисто раді за Підрахуя, Поебенька і інших орденоносців, га?
Ні, не радий. В країні, що розділена навпіл мабуть це єдиний шлях - домовлятись з політичними опонентами, щоб не зчиняли галас щодо Бандери, інших ненависних східному електорату фігур, героїв. А як інакше?

Поклоніння? Та важайте як хочете, чи я поклоняюсь чи ні. З самого початку його не ідеалізував, а ідеалізували власне Ви, коли куплялись на обіцнки цацянки Юща в 2004. Але ж то політик, він брудний і поганий, тому що політик, закинув пару казок невпевненим виборцям, щоб набрати недостаючого голосу. робота в нбого така, як і всіх політиків - якнайкрасивіше дурити народ, щоб сподобатись. Обираю його, тому що проукраїнський бандит, а не проросійський. Це мені ближче. А Ви живіть казками по прихід месії, який буде ідеальним і придертись ні до чого. То хто тут з космосу?

Перегляд дописуIA32 (25.02.2010 01:47) писав:

Спробував? Ну й шо, вийшло? Ах, так, я йому завадив, бо я ж сліпий. Знову психоделіка.... У мене цар? Цікаво, знатиму. :rolleyes:
Колективна колгоспна радгоспна. Все це факн демагогія. Прийшла людина до влади. Вона має повноваження. Вона в системі управління державою. Від її саме її думок, рішень, дій обов*язково буде залежати рух цієї системи.
Система, ну. Та в більшості успішних країн Світу вона побудована на владі олігархів. Не заперечую, це негуманно , погано, жаба давить, але наразі ні до чого кращого уми людства не спромоглись. І знову ж, будуємо утопічний справедливий Світ, тут, в Україні. При чому перестрибнувши цей важливий етап, початкового накопичення капіталів, хай бде і поагними людьми. Проте так було усюди на різних проміжках історії. А ми - ні. Ми такі особливі, що винайдемо свій шлях, забуваючи, що той шлях винайдено в працях Леніна. Щоправда заводить він в нікуди, приклади є, здається.
  • 0

#1982 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 25.02.2010 – 02:04

Перегляд дописуyushchenko (25.02.2010 01:48) писав:

Ні, не радий. В країні, що розділена навпіл мабуть це єдиний шлях - домовлятись з політичними опонентами, щоб не зчиняли галас щодо Бандери, інших ненависних східному електорату фігур, героїв. А як інакше?
Я вас прошу! Нагородити Ківалова, шоб потім Бандері дати. Це вже навіть не смішно.

Цитата

Поклоніння? Та важайте як хочете, чи я поклоняюсь чи ні. З самого початку його не ідеалізував, а ідеалізували власне Ви, коли куплялись на обіцнки цацянки Юща в 2004. Але ж то політик, він брудний і поганий, тому що політик, закинув пару казок невпевненим виборцям, щоб набрати недостаючого голосу. робота в нбого така, як і всіх політиків - якнайкрасивіше дурити народ, щоб сподобатись. Обираю його, тому що проукраїнський бандит, а не проросійський. Це мені ближче. А Ви живіть казками по прихід месії, який буде ідеальним і придертись ні до чого. То хто тут з космосу?
Та не вірив я ніяким казкам. Я сподівався, шо посадять фальсифікаторів, шо підуть сприяти українському, з книжками там, з освітою, почнуть потихеньку українізацію. В економіці думав, шаре, підуть реформи... Багато чого РЕАЛЬНОГО. Але ніц нєма. Він почав свою удодську політику: шось кажу, а шо й сам не вкурю, нічо ліш би і всі так ніхєра не поняли. Ганьба з усим. З прокурорами, зі справами Гонгадзе, отруєнням, з бандитами, з тюрмами, з екононміками і українізаціями. Накрилось все мокрим рядном. Зато п*ята колона, побачивши якого лоха обрали бандєравци, оборзіла. Ми почули, і про непотрібність української мови бай Левченко, і пам*ятники Катерині поставили (прівєт ющенкоїду Гурвіцу). Парад регіональних мов, зриви міжнародних навчань, як осатанілі бабкивітреківки розкачували автобус з американськими військовими, закриття українських садків в Донецьку, виділення грошей на "захист" росмови (прівєт назначеному ющем Логвиненку) і теде і тепе. От така х**ня, малята. Як казав дідусь Панас. Такі казки.
  • 0

#1983 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 25.02.2010 – 02:22

Перегляд дописуIA32 (25.02.2010 02:04) писав:

Я вас прошу! Нагородити Ківалова, шоб потім Бандері дати. Це вже навіть не смішно.

Та не вірив я ніяким казкам. Я сподівався, шо посадять фальсифікаторів, шо підуть сприяти українському, з книжками там, з освітою, почнуть потихеньку українізацію. В економіці думав, шаре, підуть реформи... Багато чого РЕАЛЬНОГО. Але ніц нєма.
Ну як нема? Тільки за Ющенка почав наповну працювати інститут кредитування, тільки за нього, нарешті Україна стала бити рекорди по продажу авто ( а це між іншим, один з головних неофіційних показників добробуту населення). Не знаю, що у вас там в Донбасі, але в моєму регіоні реально покращились доходи громадян...хоча звісно всі сильно нарікають і сварять владу, президента, і що все погано. А реально..а реально народ звик усіх клясти, це їх наркотик. Так, пане, усе погано і усі козли.

Маємо офіційно героєм України Степана Бандеру. Цього ж хотіли? А мета виправдовує засоби. Оскільки в нас дві України, то в кожного свої герої. У вас ківалов, у нас - Бандера. Ківалова забудуть, а можливо потім відберуть звання. Ну а як інакше? Чи дозволив би Схід-Пвідень ось так просто подумати тільки...Бааандееруу зробити героєм? А маємо відносний спокій, нема мітингів комуняк, Донбас та Крим не рвуться в Росію. Компроміс. Для сучасної України іншого виходу нема...ну хіба що розкол налопопам, громадянська війна. Обираємо з двох зол найменше. Нормально, вважаю.

Повідомлення відредагував yushchenko: 25.02.2010 – 02:23

• 0

#1984 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Roma

Відправлено 25.02.2010 – 02:22

Перегляд дописуyushchenko (25.02.2010 01:14) писав:

Не знаю, що у вас там в Донбасі, але в моєму регіоні реально покращились доходи громадян...
ух ти, класно! а де ти живеш, де цей казковий регіон? Backside of the Moon? )))
  • 0

#1985 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 25.02.2010 – 02:25

Перегляд дописучорно-біла (25.02.2010 02:22) писав:

Угу, Лунохода знайшов, тіпа "тачку" маю.
  • 0

#1986 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 25.02.2010 – 02:26

Та Жмеринка яка-небудь. :rolleyes: Чи Крижопіль)))))
  • 0

#1987 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 25.02.2010 – 02:30

Перегляд дописуyushchenko (25.02.2010 01:22) писав:

нарешті Україна стала бити рекорди по продажу авто

Перегляд дописуyushchenko (25.02.2010 01:25) писав:

Угу, Лунохода знайшов, тіпа "тачку" маю.
все зрозуміло. Ющенко -так! :rolleyes:
  • 0

#1988 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 25.02.2010 – 02:41

Ми почули, і про непотрібність української мови бай Левченко,
Левченко, дурень, взагалі проговорився. Якось в прямому ефірі він так і сказав, що йому всерівно мова, і цілком можна поторгуватись, щоб замість питання мови, відмовитись від НАТО. Тобто елементарний політичний торг: "Ми не підіймаємо питання мови - ви не підіймаєте питання НАТО, або навпаки" нема різниці, це всього навсього розмінна монета, на яку купляється виборець. Ги, треба ж якось відрізнятись від опонентів.

Перегляд дописуIA32 (25.02.2010 02:26) писав:

Та Жмеринка яка-небудь. :rolleyes: Чи Крижопіль)))))
Хутор бліз Діканьки, нет на фірах доставляють.

Та Жмеринка яка-небудь
Жмеринка. то мій баян на цьому сайті. Плагіатор.

Перегляд дописучорно-біла (25.02.2010 02:30) писав:

все зрозуміло. Ющенко -так! :)
От, лиш би поржати. Свіжий жарт, і смішний ага.

Для тебе, напевно, казковим регіоном є усілякі довідники.
  • 0

#1989 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 25.02.2010 – 02:54

Перегляд дописуyushchenko (25.02.2010 02:41) писав:

Левченко, дурень, взагалі проговорився. Якось в прямому ефірі він так і сказав, що йому всерівно мова, і цілком можна поторгуватись, щоб замість питання мови, відмовитись від НАТО. Тобто елементарний політичний торг: "Ми не підіймаємо питання мови - ви не підіймаєте питання НАТО, або навпаки" нема різниці, це всього навсього розмінна монета, на яку купляється виборець. Ги, треба ж якось відрізнятись від опонентів.
Я навів загальну картину жопи в країні з такими питананнями де президентствува пан Ющенко. Деталізація, шо там мав на увазі той дятел - ні до чого! За президента Ющенка яким він обіцявся бути, подібні речі мали б наслідки. І при тому все в демократичному руслі. Не було задіяно жодних впливів, жодних кроків. Навпаки - суцільне напліватільство. Розгул українофобії набув широких масштабів саме за Ющенка, і саме через його безхребетність в діяльності, зокрема тут - в національній, як її називають, незнаючи як назвати цей феномен необхідності розгребтися в постколоніальних болячках суспільства. Ющ не розгріб ні грама. Все погіршилось.

Цитата

Жмеринка. то мій баян на цьому сайті. Плагіатор.
Я кароль реміксаф.

Цитата

От, лиш би поржати. Свіжий жарт, і смішний ага.
Зря ви оце. Жарт діствітільно беручкий, вам не понять, ви ж ета, Ющенко, так! :rolleyes:
  • 0

#1990 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 25.02.2010 – 03:07

Перегляд дописуIA32 (25.02.2010 02:54) писав:

Зря ви оце. Жарт діствітільно беручкий, вам не понять, ви ж ета, Ющенко, так! :rolleyes:
Так я поняв,і валяюсь під столом...ой забув додати цеєво "бугага"

І при тому все в демократичному руслі. Не було задіяно жодних впливів, жодних кроків. Навпаки - суцільне напліватільство. Розгул українофобії набув широких масштабів саме за Ющенка,
Ну, за такою логіко донецький електорат мав ненавидіти Яника на фоні жовто-синього прапора. Чомусь воно не так.

Розгул українофобії набув широких масштабів саме за Ющенка,
Скоріш разгул свободи слова. Раніше Вам просто цього не показували.
  • 0

#1991 Булка Ісус

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 101 повідомлень

Відправлено 25.02.2010 – 07:07

Перегляд дописуБуря (20.01.2010 00:39) писав:

Мені здається, Яник питанням історії займатися взагалі не буде. Або перепише її під диктовку москви.
Для противсіхів це є одним і тим самим?

Перегляд дописуВласюк (21.01.2010 13:18) писав:

будемо пильнувати, аби у нас не вкрали наш вибір!
Бгггг :rolleyes:

Повідомлення відредагував Булка Ісус: 25.02.2010 – 07:10

• 0

#1992 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 25.02.2010 – 09:23

Перегляд дописуyushchenko (25.02.2010 02:22) писав:

Тільки за Ющенка почав наповну працювати інститут кредитування, тільки за нього, нарешті Україна стала бити рекорди по продажу авто ( а це між іншим, один з головних неофіційних показників добробуту населення). Не знаю, що у вас там в Донбасі, але в моєму регіоні реально покращились доходи громадян...

Бггг...
Як мене тішать ющенкофіли - коли мова йде про президента Ющенка, то "добробут покращився", коли згадують про прем"єра Тимошенко, то "добробут погіршився, а президент не має впливу на економіку".
Смішні такі...
  • 0

#1993 Tomis-S

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 144 повідомлень

Відправлено 27.02.2010 – 01:51

Сота сторінка!
Відробили панове свої грошики. :ggggg:
Тепер настав час підбити підсумки, по своїй суті дебільного питання....Ющенко лідер чи ганьба України?
Так лідер чи ганьба?
Як громадянин України скажу - нормальний Президент був. Не пив на службі, не чужомовив (іноземною не розмовляв), не перевищував свої повноваження, кожен день на роботу ходив, журналюг в міру ненавидів, ворогів своїх,близьких і чужих, не нищив вогнем і мечем, дружину свою в перші леді по західному і по східному взірцю НЕ випирав, ДАІ змусив перейти на "прибори" та так, шо до цих пір не розберуться чи "в законі" ці прибори чи ні, Конституцію не дав зганьбити, дітей від пропащих батьків забрав, не знаю як там щодо сексу, але дітей більше народжуватись стало, не палить, не дурень, очима папірець не шукає.Як до найманця, як до людини - претензій нема. Якщо всі такими будуть , років через 20-ть будемо гордитися своєю країною.

Накінець....

Цитата

Ппц. Ви хоч самі вірите в це лайно?
ІА я просто це знаю.

Цитата

Чорно-біла. Якщо не працювати, а чекати від царя "покращення життя вже сьогодні!!!" то не тільки на "backside of the Moon" , а і "desired paradise for all the our people " не настане ніколи. В нашому регіоні люди теж краще жити стали.

P.S.2 ---> А як зрозуміти "коректне позиціонування розділових знаків в тексті" ??? Хтось може пояснити що це таке.

Повідомлення відредагував Tomis-S: 27.02.2010 – 02:18

• 0

#1994 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 27.02.2010 – 10:15

Перегляд дописуTomis-S (25.02.2010 01:05) писав:

ЗАКОН УКРАЇНИ Про державні нагороди України Читайте
Особливо статтю 20 цього Закону. Там написано про відповідальність... а точніше про відсутність такої.

Ви самі той закон хоч читали? Чи пункт при Президентові України утворюється Комісія державних нагород та геральдики, яка є дорадчим органом трохи пропустили?
Вам пункт 25 статті 106 Конституції хоч трохи знайомий? Чи ющефілія засліпила повністю?

Перегляд дописуyushchenko (25.02.2010 01:57) писав:

В країні, що розділена навпіл мабуть це єдиний шлях - домовлятись з політичними опонентами

Тупа відмазка слабаків.
В країні було призначено третій тур через тотальні фальсифікації "опонентів". На самих "опонентів" лежать вже давно пухкенькі справи - від вбивств до корупції. Тому всього місяця-двох мало б вистачити, щоб зачистити від опонентів схід України, об"єднавши її раз і навіки.
Вас тупо прокинули, "подєрібанивши" країну ще в 2004 на трьох (Кучма з двома "синами") - а ви досі ведетеся.

Перегляд дописуyushchenko (25.02.2010 01:57) писав:

Система, ну. Та в більшості успішних країн Світу вона побудована на владі олігархів.

Приклади в студію

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 27.02.2010 – 10:11

• 0

#1995 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 27.02.2010 – 11:58

Перегляд допису-=VJ=- (27.02.2010 11:15) писав:

Тупа відмазка слабаків.
В країні було призначено третій тур через тотальні фальсифікації "опонентів". На самих "опонентів" лежать вже давно пухкенькі справи - від вбивств до корупції.
Так би опоненти і погодились на третій тур, якби їм загрожували судові процеси та тюрми. Не смішіть.

Перегляд допису-=VJ=- (27.02.2010 11:15) писав:

Приклади в студію
Існує таке поняття, як лобізм:

Лобі́зм (англ. lobbyism) — скоординована практика відстоювання інтересів чи чинення тиску на законодавців і чиновників неурядовими організаціями, фінансово-промисловими групами чи етнічними спільнотами на користь того, або іншого рішення.

Як Ви думаєте, олігархи, фінансові групи не користають з цього інструменту демократії?
  • 0

#1996 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 27.02.2010 – 12:26

Та Жмеринка яка-небудь. :angry12: Чи Крижопіль)))))
От люблять зачіпати Вінницьку область!)

Перегляд дописуTomis-S (27.02.2010 01:51) писав:

Сота сторінка!
Відробили панове свої грошики. :ggggg:
Тепер настав час підбити підсумки, по своїй суті дебільного питання....
Погоджуюсь, треба підбивати підсумки. І починати нове опитування "Янукович - лідер чи ганьба України?" (хоча то анекдотичне питання вийде).))
  • 0

#1997 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 27.02.2010 – 19:30

Перегляд дописуyushchenko (27.02.2010 11:58) писав:

Так би опоненти і погодились на третій тур, якби їм загрожували судові процеси та тюрми. Не смішіть.

То у нас вже не суд виносить вирок, а підсудний вирішує, що з ним робитимуть? Це ще хто кого смішить.

Перегляд дописуyushchenko (27.02.2010 11:58) писав:

Існує таке поняття, як лобізм

Злив зараховано

А тим часом днями відбувся "Останній привіт киянам від того, кого вони зробили президентом".

24 лютого В.Ющенко підписав указ про призначення голови Київської міської державної адміністрації Л.Черновецького членом Вищої ради юстиції.

Отже відтепер Космос, проти якого всього кілька днів назад було зібрано парламентську слідчу комісію, буде наглядати над суддями. Апофеоз, так би мовити, правління Ющенка.

Цікаво, що на це ющеботи скажуть, гиги...
  • 0

#1998 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 27.02.2010 – 20:19

Перегляд допису-=VJ=- (27.02.2010 19:30) писав:

А тим часом днями відбувся "Останній привіт киянам від того, кого вони зробили президентом".

24 лютого В.Ющенко підписав указ про призначення голови Київської міської державної адміністрації Л.Черновецького членом Вищої ради юстиції.

Отже відтепер Космос, проти якого всього кілька днів назад було зібрано парламентську слідчу комісію, буде наглядати над суддями. Апофеоз, так би мовити, правління Ющенка.

Цікаво, що на це ющеботи скажуть, гиги...
Рішуче витребуємо посилання на охвіційнй документ.
  • 0

#1999 Богун*

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 7 повідомлень

Відправлено 27.02.2010 – 20:23

На мою думку Ющенко єдиний "український" президент що коли-небудь був чи буде.Я вірю що він справжній патріот своєї країни і хоче зробити якнайкраще.Але його слабодухість все псує.Якби на піку революції,у нього була величезна підтримка народу,він наважився посадити Януковича,то думаю все б налагодилося у нас в країні.Ще одна його погана риса так це демократизм,наш народ з демократією - це мавпа з гранатою!Може економіст він і непоганий,але лідер з нього ніякий......

Повідомлення відредагував Богун*: 27.02.2010 – 20:24

• 0

#2000 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 27.02.2010 – 20:27

Перегляд дописуБогун* (27.02.2010 20:23) писав:

На мою думку Ющенко єдиний "український" президент що коли-небудь був чи буде.Я вірю що він справжній патріот своєї країни і хоче зробити якнайкраще.Але його слабодухість все псує.Якби на піку революції,у нього була величезна підтримка народу,він наважився посадити Януковича,то думаю все б налагодилося у нас в країні.Ще одна його погана риса так це демократизм,наш народ з демократією - це мавпа з гранатою!Може економіст він і непоганий,але лідер з нього ніякий......
Вказівник на Богуна? :ggggg: /вибачте, але дуже хотілось написати))))/
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних