Перейти до вмісту

Віктор Ющенко

Повідомлень в темі: 2641

Опитування: Вибори Президента України у 2015році. (89 користувачів проголосувало)

Чи бажаєте Ви щоб Ющенко В.А. взяв участь у виборах Президента України у 2015 році?

1. За те щоб взяв участь у виборах (31 голосів [34.83%])

Процент голосів: 34.83%

2. Проти його участі у виборах (51 голосів [57.30%])

Процент голосів: 57.30%

3. Я не знаю, не визначився(лась) (7 голосів [7.87%])

Процент голосів: 7.87%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#1961 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 22.02.2010 – 14:09

Перегляд дописуkatapulta (22.02.2010 13:06) писав:

це вища міра політичного облудства!

Мовчки розвернулися і пішли разом з "цірукинічогонекрали" цілувати ручку "томущопослідовному" - може виділить щось зі своїх запасів :rolleyes:
  • 0

#1962 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 400 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 22.02.2010 – 18:42

Перегляд допису-=VJ=- (22.02.2010 09:01) писав:

Ізгібаєтесь разом з лінією партії? :rolleyes:
Цікаво, куди вас компроміси з бандитами доведуть.
Ні. Залишаюсь відданою своєму Президентові.

Особиста думка:
Бандити не бандити, пофігу, якщо вони можуть хоч щось на користь держави зробити. При владі завжди були бандити, просто одні це ВОНА та її клан, а інші - ВІН та його клан. І я не думаю, що їм вигідно руйнувати те, що їх годує. А в європі є солодкі кусмани, думаю Ринат перший, хто ЗА НАТО та ЄС. Не бійтеся. Вони не такі тупі як комусь хочеться. Не рубитимуть вони свої гілки. Все з Україною буде гаразд.
  • 0

#1963 WANUA

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 71 повідомлень

Відправлено 22.02.2010 – 18:55

Перегляд дописуПантерка Патріотка (22.02.2010 18:42) писав:

Особиста думка:
Бандити не бандити, пофігу, якщо вони можуть хоч щось на користь держави зробити. При владі завжди були бандити, просто одні це ВОНА та її клан, а інші - ВІН та його клан. І я не думаю, що їм вигідно руйнувати те, що їх годує. А в європі є солодкі кусмани, думаю Ринат перший, хто ЗА НАТО та ЄС. Не бійтеся. Вони не такі тупі як комусь хочеться. Не рубитимуть вони свої гілки. Все з Україною буде гаразд.
От тільки "гаразд" у нас специфічний)))
  • 0

#1964 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 22.02.2010 – 19:53

Це вже щось нагадує секту, їй бо...

Бандити не бандити, пофігу, якщо вони можуть хоч щось на користь держави зробити.

Ага, вони вже багато на користь країни наробили, нічого не скажеш.

думаю Ринат перший, хто ЗА НАТО та ЄС.

А я проти і того, і другого.

Вони не такі тупі як комусь хочеться. Не рубитимуть вони свої гілки.

Головна їхня гілка - народ, і вони її рубають вже другий десяток років.
  • 0

#1965 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 400 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 22.02.2010 – 20:53

Перегляд допису-=VJ=- (22.02.2010 20:53) писав:

Ага, вони вже багато на користь країни наробили, нічого не скажеш.
спокон віків владу ненавиділи люди. а якщо любили, ненадовго. і спокон віків влада між собою гризлася за крісла. то що змінилося? тільки напівбог зможе змінити систему, ніяк не людина.

Цитата

А я проти і того, і другого.
а за що ж ти? за Росію? за СРСР? позаблокова держава - це непогано, але якщо поруч сусідом керувати буде такий як Обама, а не такий як Путін.

Цитата

Головна їхня гілка - народ, і вони її рубають вже другий десяток років.
та ні...більше двох тисяч, ти помиляєшся...
  • 0

#1966 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 22.02.2010 – 21:02

Перегляд дописуПантерка Патріотка (22.02.2010 20:53) писав:

Тільки напівбог зможе змінити систему, ніяк не людина.

Тепер знатиму, хто такий Саакашвілі :rolleyes:

а за що ж ти? за Росію? за СРСР? позаблокова держава - це непогано, але якщо поруч сусідом керувати буде такий як Обама, а не такий як Путін.

Я за економічний сучасний аналог ВКЛ. А в усьому іншому - так, за позаблоковий статус. Оскільки з тих блоків сенсу ніякого - там кожен тебе продасть, якщо йому достатньо запропонують.

та ні...більше двох тисяч, ти помиляєшся...

То хоч чужа влада робила, а зараз своя.
  • 0

#1967 Tomis-S

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 144 повідомлень

Відправлено 23.02.2010 – 02:21

Президент України не "роздає" нагороди - нагороджує.
Президент України (кого б не вибрали люди) є службовою особою яка обмежена в своїх діях і особливо бажаннях, Конституцією і Законами України.Все решта....Кучмівсько-медведчуцькі новели в галузі права , Тимошенківські "павароті" в економіці ,азаровські "мьі наведем парядок"- від лукавого і для дурнів.
Народ України є владою(вони кажуть - джерелом...ну якщо їм так легше...).Всім цим "трудягам" ми лише делегуємо деякі права і платимо за це.
Коли ми всі зрозуміємо це на підсвідомості вільної людини , а не раба - їм ппц. Будуть такі як нам треба.Так уже живе цивілізований світ.

Ющенко В.А. спробував і робив все для зміни підсвідомості Українця. Згадайте. "Мій народе!" "Любі друзі!" "Моя націє!" . Зразу підняли на сміх. У мене питали? Може у вас? А може я теж так думаю . Думаю що є мій народ,моя нація, мої друзі,моя мова...моя країна.Чи ні,чи не маю я на це права? Так думати і відчувати? А чи мені приємно бачити як найнятий моїм народом Прем'єр України сміється над найнятим моїм народом Президентом України?Та ще й в присутності Президента іншої,далеко недружньої для нас країни, а точніше перед усім світом.

А тепер подумайте звідки у вас вся та інформація на підставі якої ви формуєте свої думки,переконання і політичні уподобання. Проаналізуйте свої джерела інформації. Тільки чесно , задля самих себе,заради правди.
  • 0

#1968 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 23.02.2010 – 02:32

Перегляд дописуTomis-S (23.02.2010 03:21) писав:

А тепер подумайте звідки у вас вся та інформація на підставі якої ви формуєте свої думки,переконання і політичні уподобання. Проаналізуйте свої джерела інформації. Тільки чесно , задля самих себе,заради правди.
З ЗМІ, ми повністю вірим усім. Вірим Юлі, що вона хороша, вірим Ющу, що Юля погана. Ми дуже послідовна і інтелігентна нація. так що не треба тут нас з толку збивати.
  • 0

#1969 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 23.02.2010 – 02:32

Eta uzhas сказав:

Президент України (кого б не вибрали люди) є службовою особою яка обмежена в своїх діях і особливо бажаннях, Конституцією і Законами України.Все решта....Кучмівсько-медведчуцькі новели в галузі права , Тимошенківські "павароті" в економіці ,азаровські "мьі наведем парядок"- від лукавого і для дурнів.
Серйозно? А може це все - непритомна маячня!
Твій сраний президент і тільки він призвів до перемоги януковича. він сприяв цьому. він сам не зробив нічого на посаді своїй такого шо б спонукало нас мати до нього крихти поваги. навпаки він умудрився зганьбити себе до непристойности і безславно звалює дійшовши в своїй шкідливости до того шо сприяє переданню влади до рук бандитьскої зграї відвертих ворогів України. від самого початку президентства твого ющенка стало видно наскільки ми помилились. гірше од кучми! але такі оце як ти вам хоч в очі плюй, а ви - Божа роса. моліться і далі на юща, равлики.
  • 0

#1970 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 23.02.2010 – 02:41

Перегляд допису-=VJ=- (22.02.2010 22:02) писав:

Угу, тільки єретики чомусь трапляються, в особі підкуплених Росією військових.

Перегляд дописуIA32 (23.02.2010 03:32) писав:

Твій сраний президент і тільки він призвів до перемоги януковича. він сприяв цьому. він сам не зробив нічого на посаді своїй такого шо б спонукало нас мати до нього крихти поваги. навпаки він умудрився зганьбити себе до непристойности і безславно звалює дійшовши в своїй шкідливости до того шо сприяє переданню влади до рук бандитьскої зграї відвертих ворогів України. від самого початку президентства твого ющенка стало видно наскільки ми помилились. гірше од кучми! але такі оце як ти вам хоч в очі плюй, а ви - Божа роса. моліться і далі на юща, равлики.
А може і це маячня.
Політики - усі бандити, і той, хто вірить в прихід янгола до влади - живе в наївній маячні про світле, радісне майбутнє. Відголосок комунізму.

Перегляд дописуIA32 (23.02.2010 03:32) писав:

Твій сраний президент і тільки він призвів до перемоги януковича. він сприяв цьому. він сам не зробив нічого на посаді своїй такого шо б спонукало нас мати до нього крихти поваги.
Так, треба було під розстріл усіх розкривавших писки. Тоді б і повага, і страх народу, і пам'ятники таваріщу Сталіну...тьфу Ющенку. Здається таке ми вже проходили.
  • 0

#1971 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 23.02.2010 – 03:00

Перегляд дописуyushchenko (23.02.2010 02:41) писав:

А може і це маячня.
Політики - усі бандити, і той, хто вірить в прихід янгола до влади - живе в наївній маячні про світле, радісне майбутнє. Відголосок комунізму.
Хто вірить в таке як ви сказали, дійсно наївно поступають. Маячня тут - це поклоніння ющенку. Написали про ганьбу з тими нагородами. От ви особисто раді за Підрахуя, Поебенька і інших орденоносців, га? Це якийсь нереальний симптом. Приходе людина і шось промямливши про те шо ющ не роздає а нагороджує, починає "глаголати". Спітч канєшно впічатляє. Але чим? Своєю затурканістю! Всі винні, всі. Навіть вітри на Сатурні не сприяли святому ющенку втілити святе діло розповсження слова добра і правди. Він казав: любі друзі, - а з його сміялися, він казав: Моя націє! І зводив очі до неба, але глумленим був, о яка несправделивість спіткала його на шляху його. Але він гідно пройшов пронісши полум*я любові і злагоди. І знайшлися адепти які пішли за ним він запалив в них так само як і світився сам. І вони теж сказали Українцям: любі друзі і моя нація. І тільки злі сили як завжди, ці чорні капелюхи нашої політичної сутности все попсули. Вони посміялись з нього при ішних і вони переконали люд шо ющ нічого не зробив, але він зробив. Люди прсто не готові зохавати такого президента як ющ. Він насправді політик з майбутнього і явно спустився до нас звідти, ну ви знаєте. Космічність Міхалича поверхнева, але юща - глибинна. Нічого. Ось ще побачите який був правий томіс.
ЗІ. Так ось чому Ющенко так небайдужий до комах! (:rolleyes: Згадалось з людей в чорному.)
  • 0

#1972 Tomis-S

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 144 повідомлень

Відправлено 23.02.2010 – 03:23

Цитата

від самого початку президентства твого ющенка стало видно наскільки ми помилились.

Мого? А потім стало видно як МИ помилились?

IA32 можливо я тільки прийшов , а ви тут уже давно сидите.Тільки що це міняє? Ну добре я буду затурканим,а ви ні ,тобто мій пост (бо спітч-це коротка промова ...голосом).Легше стало ? Для чого ви так слиною бризкаєте ? Вам за це платять ? Чи це хвороблива ненависть до Ющенко В.А. як особистості?

Саме нагороджує згідно поданню спеціального державного органу , а не роздає , в цьому суть. І в цьому біда сучасного українського законодавства. І не тільки в цьому.

Краще послухайте:

Я вважаю, що у 2004 році, коли люди вийшли на Майдан, це було демонстрацією відповідальності для світу. Це дуже вразило надзвичайно багато людей і в Європі, і в Америці, і в Канаді, і в інших країнах. Вони казали: «Ви нам нагадали про ціну свободи, ви це зробили так красиво, з усмішками, з позитивними емоціями, з миром, і ви для нас стали прикладом». Тому не потрібно говорити, що ми маємо стати іншими, навпаки – інші взяли з нас приклад. І цю відповідальність я бачу кожен день. Ми не можемо чекати, що кожен громадянин сьогодні стане відповідальним, тому що нам дуже багато років говорили: мовляв, не мішайся в ці справи – це питання високого вождя, а ти не мішайся.
Катерина Ющенко. Журнал «Український тиждень», №8, 21-27 грудня 2007 року

Повідомлення відредагував Tomis-S: 23.02.2010 – 03:34

• 0

#1973 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 23.02.2010 – 03:47

Перегляд дописуTomis-S (23.02.2010 03:23) писав:

Мого? А потім стало видно як МИ помилились?

IA32 можливо я тільки прийшов , а ви тут уже давно сидите.Тільки що це міняє? Ну добре я буду затурканим,а ви ні ,тобто мій пост (бо спітч-це коротка промова ...голосом).Легше стало ? Для чого ви так слиною бризкаєте ? Вам за це платять ? Чи це хвороблива ненависть до Ющенко В.А. як особистості?

Саме нагороджує згідно поданню спеціального державного органу , а не роздає , в цьому суть. І в цьому біда сучасного українського законодавства. І не тільки в цьому. Надобраніч.
Ви спочатку подружіться з коректим позиціонуванням розділових знаків (пробіл, кома, крапка, решта), і правильним відмінюванням прізвищ в українській мові перш, ніж когось поправляти. Бо якщо вже так їхати, то допис, бо пост - це там, де дядьки гладкі стоять в ідіотській формі, а на пузі чи спині написано ДАЙ. :rolleyes: /Форма й справді, - такий відстій. :)/ Ото таке. Хворобливої ненависти нема, ненависти нема взагалі. Лише несприйняття, неповагf і презирство, визрілі на ґрунті оцінки дій його на посаді президента. Я лиш як колишній виборець і прихильник можу сказати про нього: нікчема і мерзотник!
Про нагороди: не ганьбіться! Що ви доводите? Все було видно, всі зповна відчули обпльовування. І тільки ваш транс від ющенка завадив вам завважити як ви теж стоїте з роззявленим ротом в його бік, але так само обпльовані.
І вам того ж.

Перегляд дописуTomis-S (23.02.2010 03:23) писав:

Краще послухайте:

Я вважаю, що у 2004 році, коли люди вийшли на Майдан, це було демонстрацією відповідальності для світу. Це дуже вразило надзвичайно багато людей і в Європі, і в Америці, і в Канаді, і в інших країнах. Вони казали: «Ви нам нагадали про ціну свободи, ви це зробили так красиво, з усмішками, з позитивними емоціями, з миром, і ви для нас стали прикладом». Тому не потрібно говорити, що ми маємо стати іншими, навпаки – інші взяли з нас приклад. І цю відповідальність я бачу кожен день. Ми не можемо чекати, що кожен громадянин сьогодні стане відповідальним, тому що нам дуже багато років говорили: мовляв, не мішайся в ці справи – це питання високого вождя, а ти не мішайся.
Катерина Ющенко. Журнал «Український тиждень», №8, 21-27 грудня 2007 року
Шо ви мені за майдан? Скіке можна смакувати тим спалахом? Це тут нідочого. Бо ми за післямайдання балакаєм. За 5 років розчарувань, і остаточну поразку цього року. Зпихнути на нашу совковість все можна. Та не можна робити вигляд наче Ющенко не робив все можливе аж зі шкури пнувся бідолаха, щоб попсути тейтинг Тимошенко, що з кінцем взагалі стало видно - та він простопрацює на януковича. А ви тут розводитесь про невдале законодавство в орденонагородженні/орденороздаванні. І цитуєте відмазки всякі. Майдан - це заслуга всіх людей які його робили, жопа після нього - заслуга лузера і негідника юща, так!
  • 0

#1974 Real Deal

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 31 повідомлень

Відправлено 23.02.2010 – 06:01

Треба на світ дивитись своїми очами, а не тільки очами поводиря.

Особиста думка:
Бандити не бандити, пофігу, якщо вони можуть хоч щось на користь держави зробити.
Пробачте, а мені не байдуже хто буде керувати та яке обличчя буде мати Україна.
Один крок вперед та 10 назад - ні, такого Україні не треба ! Та наврядчи якийсь бандит-падло принесе користь для українців...

• 0

#1975 Marshal

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 309 повідомлень
  • Місто:Столиця Київської Русі - Київ

Відправлено 24.02.2010 – 11:13

Ще один доказ зради Ющенка Майдану та змови його з Януковичем: http://delo.ua/img/st_img/grafiki/pretende...gubernatora.jpg
  • 0

#1976 Завада

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 95 повідомлень

Відправлено 24.02.2010 – 12:55

Перегляд допису-=VJ=- (22.02.2010 22:02) писав:

Прізвище Міхо тре’ писати не так.
  • 0

#1977 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 24.02.2010 – 12:56

Перегляд дописуMarshal (24.02.2010 11:13) писав:

Ох і морди, прости боже...
Розстрільний список просто.
  • 0

#1978 Tomis-S

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 144 повідомлень

Відправлено 25.02.2010 – 01:05

Цитата

Бо якщо вже так їхати, то допис, бо пост - це там, де дядьки гладкі стоять
Ну, шодо пост чи допис можна довго сперечатись ,як і щодо лінк чи посилання...

IA32 Ви нічого з того що я писав не зрозуміли.В своїй сліпій ненависті чи несприйнятті (це вже вам краще знати) Президента Ющено В.А., ви, як і багато наших громадян не бажаєте зрозуміти що влада в Україні мусить базуватись на колективній відповідальності. Ющенко В.А. спробував це зробити. Але ви ж сліпі! У вас ЦАР перед очима.Таке сприйняття ОДНОГО з керівників держави скоріш за все сформульовано в підсвідомості наших громадян, ще совковими "вождями" + Кучмівські методи управління вся і всим в обхід Законів України і людської моралі, остаточно закріпили цей стереотип. Приклад?
Ось.Подаючи цитату з інтерв'ю К.Ющенко я хотів вам пояснити що вже тоді (2007) мова йшла як про громадянську так і про колективну відповідальність суспільства і влади. І зовсім не про майдан...
Вам заважає стереотип.Образ ,що якимось чином виник у вас в голові.Він заважає думати.Заважає бути громадянином.Як і більшості наших громадян.
Щоб вам було більш зрозуміло, я зовсім не захищаю Ющенко В.А. Як і пані Тимошенко разом з купою міністрів , Литвина з ще більшою купою (і від того ще більш вонючою)депутатів . Вони найманці. І до них потрібно відноситись як до найманців. Критично. Без ненависті чи любові.А це в свою чергу вимагає знання Законів, знання системи влади. Іншими словами.Цим одвічним плачем, скиглинням, прокльонами ми тільки поглиблюємо прірву між громадянином і бараном. В Закарпатті , русини кажуть: "Уці блеют , айбо йдут !" Нас хочуть бачити баранами. Багатолика влада кине нам на розтерзання одного з поміж них , потім іншого (років через 5-10) і так само буде безвідповідальна.

Про нагороди.

СКЛАД
Комісії державних нагород та геральдики
ОЛІЙНИК
Борис Ілліч - голова Правління Українського фонду культури, голова Комісії (за згодою)
ВАСЮНИК
Іван Васильович - Перший заступник Глави Секретаріату Президента України, заступник Голови Комісії
ПЕРЕХОДА
Іван Васильович - заступник Глави Секретаріату Президента України, заступник Голови Комісії
ВАКАРЧУК
Іван Олександрович - ректор Львівського національного університету імені Івана Франка, доктор фізико-математичних наук, професор
ГРЕЧИЛО
Андрій Богданович - голова Українського геральдичного товариства, кандидат історичних наук (за згодою)
ЗГУРОВСЬКИЙ
Михайло Захарович - ректор Національного технічного університету "Київський політехнічний інститут", доктор технічних наук, професор, академік НАН України

Решта членів ТУТ

ЗАКОН УКРАЇНИ Про державні нагороди України Читайте
Особливо статтю 20 цього Закону. Там написано про відповідальність... а точніше про відсутність такої.
А ще є області...

P.S. А як зрозуміти "коректне позиціонування розділових знаків в тексті" ??? Хтось може пояснити що це таке.
  • 0

#1979 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 25.02.2010 – 01:10

Перегляд дописуTomis-S (25.02.2010 01:05) писав:

P.S. А як зрозуміти "коректне позиціонування розділових знаків в тексті" ??? Хтось може пояснити що це таке.
Якщо вам це формулювання незрозуміле, то я безсилий.
  • 0

#1980 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 25.02.2010 – 01:47

Перегляд дописуTomis-S (25.02.2010 01:05) писав:

Ну, шодо пост чи допис можна довго сперечатись ,як і щодо лінк чи посилання...

IA32 Ви нічого з того що я писав не зрозуміли.В своїй сліпій ненависті чи несприйнятті (це вже вам краще знати) Президента Ющено В.А., ви, як і багато наших громадян не бажаєте зрозуміти що влада в Україні мусить базуватись на колективній відповідальності. Ющенко В.А. спробував це зробити. Але ви ж сліпі! У вас ЦАР перед очима.Таке сприйняття ОДНОГО з керівників держави скоріш за все сформульовано в підсвідомості наших громадян, ще совковими "вождями" + Кучмівські методи управління вся і всим в обхід Законів України і людської моралі, остаточно закріпили цей стереотип. Приклад?
Ось.Подаючи цитату з інтерв'ю К.Ющенко я хотів вам пояснити що вже тоді (2007) мова йшла як про громадянську так і про колективну відповідальність суспільства і влади. І зовсім не про майдан...
Вам заважає стереотип.Образ ,що якимось чином виник у вас в голові.Він заважає думати.Заважає бути громадянином.Як і більшості наших громадян.
Щоб вам було більш зрозуміло, я зовсім не захищаю Ющенко В.А. Як і пані Тимошенко разом з купою міністрів , Литвина з ще більшою купою (і від того ще більш вонючою)депутатів . Вони найманці. І до них потрібно відноситись як до найманців. Критично. Без ненависті чи любові.А це в свою чергу вимагає знання Законів, знання системи влади. Іншими словами.Цим одвічним плачем, скиглинням, прокльонами ми тільки поглиблюємо прірву між громадянином і бараном. В Закарпатті , русини кажуть: "Уці блеют , айбо йдут !" Нас хочуть бачити баранами. Багатолика влада кине нам на розтерзання одного з поміж них , потім іншого (років через 5-10) і так само буде безвідповідальна.
Спробував? Ну й шо, вийшло? Ах, так, я йому завадив, бо я ж сліпий. Знову психоделіка.... У мене цар? Цікаво, знатиму. :rolleyes:
Колективна колгоспна радгоспна. Все це факн демагогія. Прийшла людина до влади. Вона має повноваження. Вона в системі управління державою. Від її саме її думок, рішень, дій обов*язково буде залежати рух цієї системи. Є рух? Куди рух? Він або є, туди чи туди, або стагнація. Заховатися за ширмою колективної відповідальности - найс трай, але не катить, бо можна попунктно запитати, чого ти і саме ти те зробив, а того не зробив. Не вмієш - не берись. Чому ж здобутками так колективно не хочеться ділитися, як програшами? Думаю, переможи Ющенко зараз завдяки своїй ефективній праці, ви б по-іншому балакали. :) Сіль в тому, що нічим похвалитися, от і залишається тупо відмазуватися. Ющенко не використав своїх повноважень для провадження ефективних дій, реформ, обіцянок своїх ані разу, і колективна відповідальність тут якось некстаті. Кожен хай за свою роботу відповість.
А давайте про відповідальність громадянську. Пам*ятаю, інтерв*ю юща на Західній Україні. Ось одна відповідальна журналістка вирішила поставити йому питання: а шо це ви пане президенте, не те шо допускаєте, але є таки причетним до ставлення того ганебного памнятника угорського "во славу угорського оружія", з яким мадяри проти Украни такий билися. А він, невдоволено скривишись рік: моя нація поставе! Це приклад чого? Хто тут не готовий і до чого. Серед натовпу овець знайшовся сміливець поставити незручне питання. І шо ми чуємо. Так ось воно істинне лице "прозрівшого" в питаннях тру-громадянськости презика! Я мабуть тут за це вже згадував. Так і шо ви мені кажете? Чого це ви догматизуєте вашого юща як вищу силу, яка прохавала, а ми нє? Де це написано? Вас обдурили. А лиття води на млин чивокуні останній вже важко сказати який час, це шо? До чого він нас спонукав. Його газітьонки і досі рясніють блювотними відрижками на Тимошенко. Чого добивався він? Ви вірили шо переможете? Та ви ж шестачите на донецьких! У вас глузду нема, яка там колективна відповідальність. Психоз - да.
Я сказав, я особисто дав йому оцінку, як виборець. Решта - ваші кисломолочні домисли. От цей найманий працівник виявився таким відстоєм, шо тепер будете ганяти донецькі порожняки, шановні ющенкоїди. І ми з вами, хай вам біс.

Цитата

Про нагороди.

СКЛАД
Комісії державних нагород та геральдики
ОЛІЙНИК
Борис Ілліч - голова Правління Українського фонду культури, голова Комісії (за згодою)
ВАСЮНИК
Іван Васильович - Перший заступник Глави Секретаріату Президента України, заступник Голови Комісії
ПЕРЕХОДА
Іван Васильович - заступник Глави Секретаріату Президента України, заступник Голови Комісії
ВАКАРЧУК
Іван Олександрович - ректор Львівського національного університету імені Івана Франка, доктор фізико-математичних наук, професор
ГРЕЧИЛО
Андрій Богданович - голова Українського геральдичного товариства, кандидат історичних наук (за згодою)
ЗГУРОВСЬКИЙ
Михайло Захарович - ректор Національного технічного університету "Київський політехнічний інститут", доктор технічних наук, професор, академік НАН України

Решта членів ТУТ

ЗАКОН УКРАЇНИ Про державні нагороди України Читайте
Особливо статтю 20 цього Закону. Там написано про відповідальність... а точніше про відсутність такої.
А ще є області...
А от в Кучми було все чікіпікі. Роздавав кому хотів. І тіке Ющенок такий демократичний б**ть, його змусили...
Ппц. Ви хоч самі вірите в це лайно?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних