Перейти до вмісту

Віктор Ющенко

Повідомлень в темі: 2641

Опитування: Вибори Президента України у 2015році. (89 користувачів проголосувало)

Чи бажаєте Ви щоб Ющенко В.А. взяв участь у виборах Президента України у 2015 році?

1. За те щоб взяв участь у виборах (31 голосів [34.83%])

Процент голосів: 34.83%

2. Проти його участі у виборах (51 голосів [57.30%])

Процент голосів: 57.30%

3. Я не знаю, не визначився(лась) (7 голосів [7.87%])

Процент голосів: 7.87%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#1901 Kljakers

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Соломонові острови

Відправлено 05.02.2010 – 15:26

Однозначно що бухгалтер. про решту можна буде говорити за рік два.
  • 0

#1902 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 05.02.2010 – 15:26

Перегляд дописуIA32 (5.02.2010 01:41) писав:

Голосно? А шо це взагалі за тупа хрєнь традиція - заявляти голосно і не дуже, шо ми не расія з часів кучмовоза? Воно кому треба? Діла, діла, блін.
Росії точно не треба.
  • 0

#1903 Kljakers

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 05.02.2010 – 15:28

Лідер у нас один Чавунний а Ющенко щотовод.
  • 0

#1904 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 05.02.2010 – 15:35

"Ганьба" Ющенку сказала і омріяна ним Європа

ОБСЕ критически оценила внесение изменений в закон о выборах президента Украины за два дня до второго тура. Об этом сообщает пресс-служба ОБСЕ.
Как сообщалось, вчера, 4 февраля, принятие изменений к закону о выборах осудила докладчик ПАСЕ по Украине Рената Вольвенд.
Кроме того, несколько членов комитета Европарламента по международным делам призвали главу дипломатии Евросоюза баронессу Кэтрин Эштон официально отреагировать на внесение украинским парламентом изменений в закон о выборах президента страны.

Чудове закінчення терміну
  • 0

#1905 Kljakers

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 05.02.2010 – 15:38

А йому що Янукович у нього на гачку а не Тимошенко. тільки ющенко знає скільки боєвих шрамів на тілі Януковича і на якій стороні виколоті Лєнін зі Сталіним. Тому і вибирає Ющенко вічну ганьбу але спокійне життя.
  • 0

#1906 Julli Kryshtal

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Lviv

Відправлено 05.02.2010 – 16:46

Цитата

Мені з вас смішно, ібо в Ющенко цінності які не які є, на відміну від двох інших, що пройшли до другого туру.

ойой)) є є)) не смішіть)
  • 0

#1907 Буря

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 285 повідомлень
  • Місто:Херсон

Відправлено 05.02.2010 – 17:21

Перегляд допису=MAVKA= (5.02.2010 09:32) писав:

Ющ в агонії.
Вчора звільнив нашого Бондаря. Хто не знає - голова Дніпропетровської облдержадміністрації. Дуже шкода, тому що, по перше:

1. Ющ ще раз усім показав як він лиже Януковичу (бо Бондар агітував за Юльку)
2. Бездумно звільнив хазяйновитого молодого чоловіка, який на відміну від зажравшогося Куліченко (мер Дніпра), багато що зробив для області і обласного центру.

Дніпро в траурі. Дійсно шкода
Ось би нашого Силенкова звільнив!!! Так ні...
Аваков також підтримав Тимошенко, але його поки не звільнили...
  • 0

#1908 Kljakers

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 05.02.2010 – 20:39

Перегляд дописуJulli Kryshtal (5.02.2010 16:46) писав:

ойой)) є є)) не смішіть)
Цінності акумульовані в золото є в Петра Ющенка а Віктор перевів їх в земельні ніділи
  • 0

#1909 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 05.02.2010 – 21:34

Перегляд дописуJulli Kryshtal (5.02.2010 16:46) писав:

ойой)) є є)) не смішіть)
Як нема що відповісти, то й промовчали б.
  • 0

#1910 Kljakers

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 05.02.2010 – 21:39

Перегляд дописуБуря (5.02.2010 17:21) писав:

Ось би нашого Силенкова звільнив!!! Так ні...
Аваков також підтримав Тимошенко, але його поки не звільнили...
Не все відразу. Вже й Авакова встиг звівльнити. Хто наступний??
  • 0

#1911 Буря

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 285 повідомлень
  • Місто:Херсон

Відправлено 06.02.2010 – 05:01

О!
Ющенко зняв Харківського губернатора
  • 0

#1912 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 06.02.2010 – 09:10

Перегляд дописуKljakers (5.02.2010 21:39) писав:

Не все відразу. Вже й Авакова встиг звівльнити. Хто наступний??

Хтось, хто щось пискне проти Януковича і не забезпечить йому необхідної підтримки - це ж зрозуміло.
  • 0

#1913 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 06.02.2010 – 09:35

Цитата

Проект

Президент України

УКАЗ

«Про невідкладні заходи в зв´язку з завершенням мною президентських повноважень»

В зв´язку з тим, що Моя Нація виявилася глибоко невдячною щодо Моєї Особи і виявилася не в змозі оцінити всі Мої задуми та плани, а також враховуючи той факт, що на пенсії Мені, Моїй сім´ї та Моєму оточенню за щось потрібно буде жити,

наказую:
» Натисніть, щоб показати спойлер - натисніть ще раз, щоб приховати... «

1. Відібрати в Моєї Нації титул «Моя Нація»; з цього часу право іменуватися «Моєю нацією» матимуть представники родин Калнишевських, Ющенків, Чумаченків, Ульянченків, Карасьових, Тарасюків (окрім Бориса Івановича, якому оголошуємо нашу анафему за співпрацю з Тимошенко Ю.В.), Кириленків (окрім Івана Григоровича – анафема) та мешканців сіл Хоружівка і Безрадичі. Повний реєстр членів «Моєї Нації» додається на 325 сторінках. Цим пунктом скасовується попередній мій Указ «Про мою націю»

2. Представники «Моєї Нації» проголошуються нащадками племені Укрів. Права і обов´язки Укрів регламентуються Салічною Правдою та Нантським едиктом у статтях, які не суперечать чинній Конституції України.

3. Право іменуватися «маленькими українцями» віднині матимуть лише підлітки до 12 років, ліліпути та члени трупи стриптизу китайських карликів за умови набуття ними українського громадянства. Всі інші категорії українських громадян право гордо носити звання «маленьких українців» втрачають.

4. 5% громадян України, які голосували за Мене на виборах, отримують пільги при проїзді у міському транспорті та при оплаті комунальних послуг – за умови надання довідки від територіальної виборчої комісії про те, що вони дійсно голосували за Мене. У інших випадках достатньо довідки від психіатра.

5. Мешканці Донбасу та південного Сходу України урочисто проголошуються нащадками Скитів. Стосунки між Скитами та Украми регламентуються пунктами союзницької угоди царя Анахарсіса і князя праслав´ян Осеня від 1 липня 342 року до Різдва Христового, а також розмови по понятіям Януковича В.Ф. та Мене (Універсал Національної Згоди). Конституційному Суду в двотижневий термін дати тлумачення дії пунктів угоди, що стосуються майнових справ при функціонуванні гарему, та суперечок, які виникають при крадіжці Украми волів і ягнят, що належать Скитам.

6. Надати позачергове військове звання старшого прапорщика Тарасюку Ігорю Григоровичу.

7. Оголосити Нові Безрадичі Обухівського району Київської області вільною економічною зоною з особливим статусом і оффшором.

8. Надати звання Герой України групі громадян України (посмертно). Списки представлених до нагороди опубліковано у «Енциклопедії Українознавства» за редакцією В.Кубійовича.

9. Нагородити громадянина Київської Русі Мудрого Ярослава Володимировича орденом Ярослава Мудрого I ступеню.

10. Нагородити громадянку Київської Русі Княгиню Ольгу орденом Княгині Ольги I ступеню.

11. Нагородити громадянина Речі Посполитої Хмельницького Богдана-Зиновія Михайловича орденом Богдана Хмельницького.

12. Нагородити громадянина України Карасьова Вадима Юрійовича орденом Вадима Карасьова I ступеня (якщо такий є).

13. Оголосити проведення аукціону по розпродажу національного майна, яке ще не розпродано і не розкрадено (відповідальний – ст. пр-к Тарасюк І.Г.)

14. Створити робочу групу з підписання угоди про консорціум української газотранспортної системи. Визначити, що найкращий варіант консорціуму для управління ГТС – Ющенко П.А. та Фірташ Д.В. (з можливим наступним долученням у ранзі міноритарних членів консорціуму Медведєва Д.А. та Льовочкіна С.В.).

15. Оскільки Крим є чужим за духом всьому свідомому українству, а пляжі Майамі Мені подобаються більше, ніж пляжі Євпаторії, наказую денонсувати угоду від 1954 року про передачу Кримської області РРФСР Українській Радянській Соціалістичній Республіці. Хай забирають і подавляться!

16. Створити під Моїм керівництвом Уряд України в Екзилі, а також Верховну Раду України в Екзилі, Державне управління справами в Екзилі та інші важливі державні структури в Екзилі. Місце розташування Екзилю буде надіслано кур´єрською поштою всім, кому це потрібно знати.

17. Призначити Єханурова Ю.І. головою Уряду України в Екзилі (якщо він ще не прийняв аналогічну пропозицію від Уряду Бурятії в Екзилі).

18. Зберегти за Мною право вето (пожиттєво). У випадку Моєї смерті право вето переходить до мого старшого сина.

19. Кримінальні справи про Моє отруєння у 2004 році передати до Бібліотеки імені Вернадського, а також видати їх тиражем 50 мільйонів примірників всіма мовами світу.

20. Будинок на вулиці Банковій,11 перевести у житловий фонд і закріпити його за Моєю Сім´єю. У разі обрання президентом Януковича В.Ф. Секретаріат перенесуть в «Зоряний», у разі перемоги Тимошенко Ю.В. – на Турівську, 13. Навіщо їм ще один будинок?

21. Створити Державну комісію з увічнення Моєї пам´яті (хочу побачити, як Мене увічнюватимуть за життя).

22. Головою Комісії призначити Януковича Віктора Федоровича.

23. Назвати Моїм іменем вулиці, площі, державні установи, школи та ліцеї, атомний криголам (якщо в Україні є атомні криголами). Бо дійсно соромно – наразі іменем Ющенка названо лише Вінницьку обласну психіатричну лікарню. Несправедливо!

24. Перейменувати місто Тернопіль в місто Ющенкопіль, місто Недригайлів Сумської області в місто Вікторград

25. Встановити Моє зображення на колоні на Майдані Незалежності – замість алегоричного зображення, в якому хтось бачить риси Тимошенко Ю.В.

26. Встановити погруддя на батьківщині героя. Комісії з моралі і етики визначити у триденний термін, яка частина тіла – верхня чи нижня – виглядатиме більш естетично в якості погруддя.

27. Провести демонтаж голови статуї Родіни-Матєрі на Дніпрових схилах. Приладнати до тіла Родіни-Матєрі голову Ульянченко В.І. (діаметр – 25 м.). Встановити на голові нової статуї оглядовий майданчик з доступом усіх бажаючих. У випадку Моєї смерті відкрити в голові Ульянченко В.І. мавзолей і усипальницю Мого імені – щоб лани широкополі, і Дніпро, і кручі, і Хоружівку, так би мовити…

28. Вся сувенірна продукція, пов´язана з Голодомором, переходить у володіння сім´ї Чумаченко-Ющенко.

29. Надати першочергове право приватизації на пільгових умовах «Укртелекому» та Одеського припортового заводу громадянам, з якими Я домовлюся.

30. Заборонити вживання російської мови у приміщенні Івано-Франківської обласної філармонії.

31. Заборонити вживання суахілі в школах та вищих учбових закладах України.

32. Визнати, що Мій особистий внесок у справу розбудови держави був високим і неоціненним.

33. Подякувати Мені від Мого імені.
Київ,

Президент України Віктор Ющенко

http://lb.com.ua/analitic/politics/2010/02...prezidenta.html

Повідомлення відредагував Odonacer: 06.02.2010 – 09:44

• 0

#1914 KinoManiak

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 887 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 06.02.2010 – 10:33

Odonacer і толку з цієї статі, яку написала ця корова, Н.Приходько ?
Чи ви дійсно вирішили, що це реальний указ ?
  • 0

#1915 WANUA

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 71 повідомлень

Відправлено 06.02.2010 – 10:48

Це ж проект. Чого кричати?
  • 0

#1916 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 06.02.2010 – 11:37

Перегляд дописуKinoManiak (6.02.2010 10:33) писав:

Odonacer і толку з цієї статі, яку написала ця корова, Н.Приходько ?
Чи ви дійсно вирішили, що це реальний указ ?

Корови теж бувають лікувальними. В сенсі жарта-гумору.

А в цьому мавпячому проєкті указу можна змінити ім"я на Тюльку і зробити постановою, то буде ще смішніше. :itshe:

А що, політичний капустнік в Україні триває. Хто тільки від нього більше задоволення отримує? Бо мені іноді здається, що по справжньому регочуть як раз вони, а ми тільки як дурні посміхаємося.

Повідомлення відредагував Odonacer: 06.02.2010 – 11:43

• 0

#1917 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 06.02.2010 – 12:09

Перегляд дописуyushchenko (5.02.2010 15:26) писав:

Росії точно не треба.
Цей ідіотизм нам не потрібен в першу чергу! Може в Юща й були якісь сумніви, щодо того чи ми росія чи ні, але нічого було свій меншовартісний світогляд підносити на рівень державної позиції. При владі в сучасній Україні ще не стояв жоден політик, який би розумів, чи не боявся просто чітко заявляти наші позиції, з будь-яких питань. Коли він на випади з боку кацапів відповідав, шо ми стратегічні партнери, - блювотина! Все, шо йому приписують, якусь там патріотичну позицію - брехня повна. Якщо скласти до купи всі його заяви вийде звичайний ліберастичний понос, заурядний і не вартий ані відсотка тих кредитів, яких його обдарували. Дії ж його, що найголовніше, остаточно нас стверджують в думці - цей є ганьаба, безсумнівна і руйнівна. Власне януковощ який іде на зміну цьому, і якому він вже давно, а тепер так заповзято вислужує, і є плодом діяльности Ющенка.
  • 0

#1918 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 06.02.2010 – 14:12

Перегляд дописуIA32 (6.02.2010 12:09) писав:

Коли він на випади з боку кацапів відповідав, шо ми стратегічні партнери, - блювотина!
Знайдете спосіб позбутися сусідства Росії - розкажете!
А доти якось із нею поряд жити доведеться, і якщо особисто вам кортить повоювати - так прямо і кажіть, а не мруяку напускайте.
  • 0

#1919 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 06.02.2010 – 14:50

Чудово, прекрасно. Ющенко і Ко вже отримали свою пошану від народу.

І основні причини:
1. легітимізація бандюків
2. розвал демократичної команди
3. через саботаж Ющенка 6 млн. вкладників так і не отримали свою "тисячу" (це остаточна відповідь власюку)!
4. підняття курсу долара до 8 грн і вище. Збагатилися банкіри, котрі стоять за Ющенком, експортери, немало серед них жидів, ой немало. А простий українець зубожів, і в цьому ВЕЛИЧЕЗНА вина "патрійота" Ющенка. Те що він злигався з донецькими - дуже показово. Ющенко готовий продати Україну та себе самого хоч дідькові в зуби.
  • 0

#1920 Maryan

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 06.02.2010 – 15:10

Перегляд дописуРодослава09 (6.02.2010 14:50) писав:

Збагатилися банкіри, котрі стоять за Ющенком, експортери, немало серед них жидів, ой немало.

Шкода мені ваших діток в школі.

І звертаючись до нормальних людей про Юліну 1000. Вертаються ці гроші з бюджету, з податків котрі збирають з людей. Я ніфіга не розумію чому з моєї кишені мають виплачувати кожному по тисячі гривень. Я розумію коли з мене беруть щоб заплатити лікарю, побудувати дорогу (про те куди насправді йдуть гроші тут дискутувати напевно не варто), але де соціальна справедливість у тому щоб практично всім підряд видавати по 1000? Я розумію, що перший напевно прийде той кому найбільше треба, але це не обов'язкове правило.

Чому просто не купити на ті гроші обладнання в лікарні або дати допомогу дійсно нужденним? Беруть в нас наші гроші, прокручують через чиновницьку систему, роздають назад, списують з нас борги ощадних книжок (котрі насправді має віддати російський банк), і ще кажуть, що вони молодці. Це розвод!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних