Перейти до вмісту

Віктор Ющенко

Повідомлень в темі: 2641

Опитування: Вибори Президента України у 2015році. (89 користувачів проголосувало)

Чи бажаєте Ви щоб Ющенко В.А. взяв участь у виборах Президента України у 2015 році?

1. За те щоб взяв участь у виборах (31 голосів [34.83%])

Процент голосів: 34.83%

2. Проти його участі у виборах (51 голосів [57.30%])

Процент голосів: 57.30%

3. Я не знаю, не визначився(лась) (7 голосів [7.87%])

Процент голосів: 7.87%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#181 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 28.09.2008 – 17:41

Перегляд дописуWeber (28.09.2008 18:09) писав:

Ви малисьте на увазі Катеринчука? Так той там де більше платять.

Я мав на увазі Стецьківа, який висунув пропозицію коаліції "Європейський вибір". Більш я з 1998 року це словосполучення ніде не чув.
Але питання неточності вже з"ясувалось.

Перегляд дописуSotnik (28.09.2008 18:34) писав:

;) Та у нас же, слава Богу, СБУ, а не КДБ. От якби б було КДБ, то ми б вже всім форумом сніг в Сибіру прибирали...

Помиляєтесь.
Просто не було б ні форуму, ні інтернету.
  • 0

#182 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 02.10.2008 – 11:26

Пан президент зі своїми любими друзями навіть в дрібницях готовий напакостити, хай навіть мова йде про міжнародний імідж України.

Ющенко полетів до Львова, але за 20 хвилин повернувся в Бориспіль через неполадки.
Корреспондент пише: але йому зразу надали інший літак і він продовжив поїздку.
УНІАН пояснює, що йому віддали літак, який призначався для польоту Тимошенко до Москви на перемовини щодо ціни на газ на наступний рік.
Обоз ще наводить слова Балоги до Тимошенко: "Це щоб ви до Москви не летіли".
Тимошенко змушена самостійно шукати транспорт на Москву. "Будемо наймати, перемовини відбудуться". В результаті вона, міністри і журналісти летять до Москви різними чартерними літаками.
І всі написали, що коли Ющенко міняв літаки, Тимошенко якраз прибула в аеропорт і одразу попрямувала в зал віп-делегацій.
Як цитує Корреспондент пресс-секретаря Ющенка Ваннікову: Тимошенко не підійшла і не привіталася з Президентом "в обхід протоколу і норм людської етики".

Тепер давайте абстрагуємося від осіб і прізвищ. Дивлюся на цю ситуацію під іншим кутом: якщо зважити на терезах, що важливіше - поточна робоча поїздка в обласний центр на відкриття школи чи міжнародні перемовини щодо енергоносіїв? Ставити під загрозу візит в іншу країну через субординаційні та жабомишодраківськи примочки - це прєлєсно і в дусі нашої вітчизняної політики.

Звичайно, не по потоколу не привітатися з Татком, який випадково в цей час опинився в Борисполі. Мабуть, по протоколу було б запізнитися чи зовсім не полетіти на перемовини, треба було поздоровкатися з Татком, поохати, що він повернувся, радо запропонувати свій літачок і поїхати на поїзді. Чом не брати приклад з Татка, який завжди і всюди на годину-дві спізнюється? Згідно з нормами людської етики.

• 0

#183 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 02.10.2008 – 11:51

Зранку весь Львів сипав прокльони на "тридвараса, через якого вимкнули у Львові всі світлофори" і зробили стовпотворіння з самого ранку. Тепер ясно на кого ці прокльони сипались.)
  • 0

#184 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 02.10.2008 – 13:27

Перегляд допису-=VJ=- (2.10.2008 12:26) писав:

Пан президент зі своїми любими друзями навіть в дрібницях готовий напакостити....
Якось воно у них не по-людськи, все через дупу складається.
Кожен з вищих політиків так і прагне підкласти соратнику якусь капость.
Хай їм всім чорт!
Цікаво, а у нас вже припинилися ракетні навчання? А то дуже жирні "пєрнаті" літають... Гріх не влучити випадково... :happy1:
  • 0

#185 kitty_bon

Генеральний писар

• Користувачі
  • 625 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 02.10.2008 – 13:30

ганьба, бо 2 слів не звяже ніяк :happy1:
  • 0

#186 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 04.10.2008 – 21:44

Міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко в інтерв'ю українському тижневику Дзеркало тижня розповів про план дестабілізації ситуації в Криму, що носить умовну назву "300 спартанців". "Він (цей план - ред.) розроблений консультантом президентського секретаріату і припускає організацію провокацій, спрямованих проти Чорноморського флоту. Ці провокації повинні викликати ланцюгову реакцію і можуть привести до непередбачуваних наслідків. Сподіваюся, що це брудне куховаріння так і залишиться на папері", - поділився міністр.

"Простій приклад. Чимала кількість землі абсолютно незаконно захоплена кримськими татарами. Вже втретє я одержую лист з Мінюсту, в якому від мене вимагають відновити законність силами міліції. З урахуванням того, що в акцію буде неминуче залучено до п'яти тисяч радикально настроєних і озлоблених громадян. Що я роблю? Пропоную відкласти. Спочатку до закінчення курортного сезону, потім - до завершення процесу політичного врегулювання. Днями з СНБОУ приходить лист, в якому міститься вимога, - виконати відповідне рішення суду негайно. З юридичної точки зору, це необхідно робити, з політичною - це чисте безумство. Кожному очевидно, що за цим почнеться", - ставить риторичне питання міністр. "Пан Балога проводить небезпечну політику заспокоєння сепаратистів, підсовуючи Президентові указ про нагородження спікера кримського парламенту і блокування призначення повноцінного начальника кримської міліції", - додав Луценко. Результати такої політики в наявності: кримський парламент практично визнав незалежність Абхазії і Південної Осетії. Не так давно я на засіданні Ради національної безпеки і оборони ставив питання: що робитиме центральна влада, якщо Верховна Рада АРК (що має, до речі, повноваження в особливих випадках створювати Раду оборони Криму) прийме аналогічну сепаратистську відозву? Що робитимемо? Роздавати чергові ордени? Далі руйнувати вертикаль МВС Криму?

А справді цікаво - що?
  • 0

#187 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 597 повідомлень

Відправлено 04.10.2008 – 22:21

Перегляд допису-=VJ=- (4.10.2008 21:44) писав:

Міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко в інтерв'ю українському тижневику Дзеркало тижня розповів про план дестабілізації ситуації в Криму, що носить умовну назву "300 спартанців". "Він (цей план - ред.) розроблений консультантом президентського секретаріату і припускає організацію провокацій, спрямованих проти Чорноморського флоту. Ці провокації повинні викликати ланцюгову реакцію і можуть привести до непередбачуваних наслідків. Сподіваюся, що це брудне куховаріння так і залишиться на папері", - поділився міністр.

"Простій приклад. Чимала кількість землі абсолютно незаконно захоплена кримськими татарами. Вже втретє я одержую лист з Мінюсту, в якому від мене вимагають відновити законність силами міліції. З урахуванням того, що в акцію буде неминуче залучено до п'яти тисяч радикально настроєних і озлоблених громадян. Що я роблю? Пропоную відкласти. Спочатку до закінчення курортного сезону, потім - до завершення процесу політичного врегулювання. Днями з СНБОУ приходить лист, в якому міститься вимога, - виконати відповідне рішення суду негайно. З юридичної точки зору, це необхідно робити, з політичною - це чисте безумство. Кожному очевидно, що за цим почнеться", - ставить риторичне питання міністр. "Пан Балога проводить небезпечну політику заспокоєння сепаратистів, підсовуючи Президентові указ про нагородження спікера кримського парламенту і блокування призначення повноцінного начальника кримської міліції", - додав Луценко. Результати такої політики в наявності: кримський парламент практично визнав незалежність Абхазії і Південної Осетії. Не так давно я на засіданні Ради національної безпеки і оборони ставив питання: що робитиме центральна влада, якщо Верховна Рада АРК (що має, до речі, повноваження в особливих випадках створювати Раду оборони Криму) прийме аналогічну сепаратистську відозву? Що робитимемо? Роздавати чергові ордени? Далі руйнувати вертикаль МВС Криму?

А справді цікаво - що?
Невже не зрозуміло, що татари були повернуті Кравчуком до Криму заради стримування сепаратистських настроїв на півострові ? Зараз це основний електорат Нашої України , звичайно треба їх підтримувати. Це ж зрозуміло ! Реальну опозицію проросійським силам створюють власне татари. Пане Віджей Ви мене починаєте дивувати. :)
  • 0

#188 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 06.10.2008 – 11:36

Літак з королем Швеції покинув майданчик в 8.40. А через двадцять хвилин – в 9.00 – висоту набрав борт номер один. Вже потім оточення Юлії Тимошенко відзначало, що кортеж, що доставив до літака главу держави, по незрозумілих причинах продовжував залишатися на території аеропорту.
– Что–то мені все це не подобається, – бурчав міністр палива і енергетики Юрій Продан. – недобре, коли всі збираються в одному місці.

Отож, мова йде про СПЛАНОВАНУ АКЦІЮ. Самі ганьбимось перед світом.

Повідомлення відредагував Власюк: 06.10.2008 – 11:37

• 0

#189 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 07.10.2008 – 12:43

"Для мене загадка, як може президент-демократ заборонити підняти руку депутатам за відновлення демократичної коаліції. Гірко, але президент змінився, це вже не той Ющенко", - сказав міністр Луценко.
  • 0

#190 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 07.10.2008 – 16:08

Можна подумати, що ота червона морда, яка вже в телевізор не влазить, це все той же безкомпромісний революціонер на асфальті Юрко Луценко... <_<
  • 0

#191 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 07.10.2008 – 16:12

Перегляд дописуB.U.B.L.I.K (4.10.2008 23:21) писав:

Зараз це основний електорат Нашої України , звичайно треба їх підтримувати. Це ж зрозуміло ! Реальну опозицію проросійським силам створюють власне татари. Пане Віджей Ви мене починаєте дивувати. <_<

Їх ніхто не підтримує - вони нидіють в жахливих умовах і займаються самозахопленнями.
Їх мізер порівнянно з населенням Криму.
В органах влади вони не представлені взагалі.
То чим я дивую? Ще раз повторю запитання - що буде робити Київ, якщо комуністично-вітренківська влада Криму прийме такі документи, на що вона має право?

Перегляд дописуВласюк (6.10.2008 12:36) писав:

Отож, мова йде про СПЛАНОВАНУ АКЦІЮ. Самі ганьбимось перед світом.

Звісно. Сьогодні це ще раз підтвердилось - висновки щодо обстеження літака не показали жодних причин для повернення.
  • 0

#192 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 08.10.2008 – 22:23

Мазурик привітав прем"єра Росії

Президент Віктор Ющенко привітав прем'єра Росії Володимира Путіна із днем народження. Відповідне вітання у вівторок наводить прес-служба президента.
"Шановний Володимире Володимировичу! Прийміть мої поздоровлення з нагоди Вашого дня народження", - йдеться в листі. "Сподіваюся, що попри різні підходи до окремих питань міжнародної політики та загальної безпеки, спільними зусиллями нам вдасться забезпечити найповніше використання потенціалу історично дружніх взаємовигідних та рівноправних відносин на благо наших держав та народів".
Ющенко також побажав Путіну "міцного здоров'я та успіхів" у його "відповідальній діяльності".

Пан президент ще й історію України погано вчив.
  • 0

#193 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 09.10.2008 – 08:30

Перегляд допису-=VJ=- (8.10.2008 23:23) писав:

Мазурик привітав прем"єра Росії

Президент Віктор Ющенко привітав прем'єра Росії Володимира Путіна із днем народження. Відповідне вітання у вівторок наводить прес-служба президента.
"Шановний Володимире Володимировичу! Прийміть мої поздоровлення з нагоди Вашого дня народження", - йдеться в листі. "Сподіваюся, що попри різні підходи до окремих питань міжнародної політики та загальної безпеки, спільними зусиллями нам вдасться забезпечити найповніше використання потенціалу історично дружніх взаємовигідних та рівноправних відносин на благо наших держав та народів".
Ющенко також побажав Путіну "міцного здоров'я та успіхів" у його "відповідальній діяльності".

Пан президент ще й історію України погано вчив.
Посміхнули.
Напевно, тільки Тягнибок не привітав би Путіна таким самим текстом.
  • 0

#194 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 09.10.2008 – 08:47

Перегляд дописуzav (9.10.2008 09:30) писав:

Посміхнули.
Напевно, тільки Тягнибок не привітав би Путіна таким самим текстом.

Гм. З побажаннями просто "подальших успіхів у державній діяльності щастя, міцного здоров'я та довголіття" від Тимошенко не пробували порівнювати? :D
  • 0

#195 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 09.10.2008 – 09:37

Перегляд допису-=VJ=- (9.10.2008 09:47) писав:

Гм. З побажаннями просто "подальших успіхів у державній діяльності щастя, міцного здоров'я та довголіття" від Тимошенко не пробували порівнювати? :D
По-перше, теж смішно.
По-друге, тому вона й не Президент. Гиги.
  • 0

#196 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 09.10.2008 – 11:09

Перегляд дописуzav (9.10.2008 10:37) писав:

По-друге, тому вона й не Президент. Гиги.

Можна подумати, що вона хоч раз висувалась. Якби пішла на президента в 2004 році - хто б зараз про того Ющенка пам"ятав.
  • 0

#197 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 09.10.2008 – 11:34

Перегляд допису-=VJ=- (9.10.2008 12:09) писав:

Можна подумати, що вона хоч раз висувалась. Якби пішла на президента в 2004 році - хто б зараз про того Ющенка пам"ятав.
Можна думати чи не думати, але Ющенко - Президент, а Тимошенко - напевно ніколи вже Президентом не буде...
  • 0

#198 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 09.10.2008 – 12:16

Перегляд допису-=VJ=- (9.10.2008 12:09) писав:

Якби Тимошенко пішла на вибори в 2004, то ніхто не пам'ятав би ні за неї, ні за Ющенка, бо вибори виграв би Янукович і про Тимошенко і Ющенка говорили би вже до сьогодні хіба на кухні і при закритих дверях :D В 2004 Тиомшенко була в тіні Ющенка. Ющенко був символом і ніякі вибори вона би не виграла. На той час пересічний виборець пам'ятав здобутки уряду Ющенка, а не Тимошенко, отруєний був Ющенко, а в нас ображених завжди любили, а Тимошенко ще тоді не забули "Ітеру" , її спекуляції з газом і Пашу Лазщаренка. Тоді вона була приречена бути другою, бо тоді ще не мали уявлення про слабохарактерність Ющенка, як для нашої держави. Ющенко був прапором, якщо б його хтось тоді кинув в болото, то йому б цього не пробачили. Тимошенко розумна і прекрасно це розуміла.
  • 0

#199 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6661 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 09.10.2008 – 12:40

Перегляд дописуТемний ангел (9.10.2008 13:16) писав:

тоді ще не мали уявлення про слабохарактерність Ющенка
мали, добре мали уявлення, з того як він танцював під дудку Кучми. І дуже сумнівались, чи може такий здібний виконавець, підлесник начальства, сам стати гарним керівником. Адже ж не він створив свій блок і пішов в опозицію - опозиційні партії схопили його, як рекламний щит, та й обєдналися на тому. Він так ніколи і не проявив себе як лідер.
  • 0

#200 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень
  • Місто:Золотоноша,Черкаси

Відправлено 09.10.2008 – 14:07

Геть свої смердючі руки від Президента! Він як ніхто інший стояв і стоїть на проукраїнських, державницьких позиціях на відміну від демагогів ЮТ і Я.
Навіщо винити його в бідах які створила Тимошенко своєю бездарною, підкилимною діяльністю. Найбільша в Європі інфляція - її заслуга, і при цьому Президент повинен мовчати?
VJ та іже з ним, скільки разів повинна зрадити вас руса-коса щоб ви змінили свої абнормальні переконання?!?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних