Перейти до вмісту

Віктор Ющенко

Повідомлень в темі: 2641

Опитування: Вибори Президента України у 2015році. (89 користувачів проголосувало)

Чи бажаєте Ви щоб Ющенко В.А. взяв участь у виборах Президента України у 2015 році?

1. За те щоб взяв участь у виборах (31 голосів [34.83%])

Процент голосів: 34.83%

2. Проти його участі у виборах (51 голосів [57.30%])

Процент голосів: 57.30%

3. Я не знаю, не визначився(лась) (7 голосів [7.87%])

Процент голосів: 7.87%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#1621 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1258 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 13.01.2010 – 22:23

Перегляд дописугуцул дмитро (13.01.2010 22:09) писав:

На мою думку вірних патріотів України серед кандидатів в президенти немає. Кожен частково чи повністю дбає про свої інтереси.Але все таки Ющенко немало зробив для України тому на виборах буду підримувати його.
Але все таки - не рахується. Не зробив і крапка.
  • 0

#1622 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 14.01.2010 – 01:14

Перегляд дописуIA32 (13.01.2010 22:23) писав:

Але все таки - не рахується. Не зробив і крапка.
шо саме Ви хотіли того що він не зробив?
  • 0

#1623 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 14.01.2010 – 01:22

Перегляд дописуАвантюрист (14.01.2010 01:14) писав:

шо саме Ви хотіли того що він не зробив?
Та хай би обмежився виконанням хоча б своїх обіцянок.
  • 0

#1624 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 14.01.2010 – 01:32

Перегляд дописуIA32 (14.01.2010 01:22) писав:

Та хай би обмежився виконанням хоча б своїх обіцянок.
Повноваження Президента не дають можливості виконати всі обіцянки (впливає уряд і Прем"єр-міністр).
  • 0

#1625 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 14.01.2010 – 01:46

Перегляд дописуАвантюрист (14.01.2010 01:32) писав:

Повноваження Президента не дають можливості виконати всі обіцянки (впливає уряд і Прем"єр-міністр).
1. Не треба давати обіцянки, яких не можеш виконати.
2. Не треба власними руками обрізати свої повноваження голосуючи за політреформу.
3. Паганому танцюристу завжди "щось" не дає танцювати.
4. Інші варіанти, які саркастично показують сміховинність згаданих виправдань, які я не зміг придумати в силу різних причин.
Як остаточну відповідь можете обрати що подобається більше. :rolleyes:
  • 0

#1626 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 14.01.2010 – 07:59

Перегляд дописуАвантюрист (14.01.2010 01:32) писав:

Ющенко цілий рік був президентом з повноваженнями по кучмівській конституції.
Тому не треба ці гнилі відмазки ліпити.
  • 0

#1627 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 14.01.2010 – 17:46

плакаю)))
увімкнув УТ 1, там Президент виступає, фраза " у нас глибоко криміналізована влада "
я німагу))))
  • 0

#1628 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 14.01.2010 – 21:10

Перегляд допису-=VJ=- (10.01.2010 00:38) писав:

Як говориться - хто до нас з попередженням прийде, той ним і отримає.
"Київський апеляційний адміністративний суд визнав протиправним і скасував рішення Центральної виборчої комісії про те, що Президент Віктор Ющенко неправомірно використовував для передвиборної агітації ефірний час на Першому національному телеканалі, який був наданий для висвітлення його діяльності як Президента. Про це йдеться в повідомленні, розміщеному на особистому сайті Ющенка.
Згідно з повідомленням, таке рішення суд ухвалив у четвер, 14 січня."© http://ua.proua.com/.../14/162758.html
  • 0

#1629 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 14.01.2010 – 22:13

Биття Ющенком себе в груди і клятви знести "монстра на Грушевського до нуля" пам"ятає весь Київ. Виявляється це була не перша цяцянка:

"- Мы лично встречались с Виктором Ющенко, и он обещал нам не только сохранить Сенный рынок, но и сделать на нем такой себе киевский Монмартр, - с горечью говорит Игорь, бывший антиквар с Сенного."(с)ГПК

Впізнаю президента - багато фантазій, безліч обіцянок і нуль діла.
  • 0

#1630 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 15.01.2010 – 17:19

Якщо Янукович стане наступним президентом України, то найбільше має завдячувати своєму колишньому запеклому конкуренту. Якщо п’ять років тому мені хтось би сказав, що Ющенко працюватиме нехай опосередкованим, але очевидним віп-агітатором Януковича, я б вирішила, що ця людина несповна розуму. Але те, що спостерігаємо протягом останніх кількох місяців – це апогей політичного абсурду. По суті, Ющенко забезпечив Януковичу найкомфортнішу виборчу кампанію, про яку той міг би хіба мріяти. Головному “регіоналу” навіть не треба напружуватися і витрачати час та сили на боротьбу зі своїм головним конкурентом - Юлією Тимошенко. За нього все робить Ющенко, усю чорну і невдячну роботу. Януковичу залишається усміхатися з біґбордів та звертатися до електорату з агітаційних відеороликів. Кілька виступів на прямих ефірах закінчились для “проФФесора” трагікомічно. Тому він припинив “віщати наживо” і відмовився вступати у прямі теледебати з Тимошенко. А для чого? Його суперницю натхненно цькує і “мочить” на кожному кроці чинний Президент. А Янукович опинився над бійкою. У вигідному і виграшному становищі. Таке враження, що Ющенко власноруч розчищає йому дорогу до омріяного президентства, яке потрібне Януковичу насамперед для сатисфакції. На останній, так званій підсумковій прес-конференції, Віктор Ющенко не залишив на Юлії Тимошенко, як кажуть, живого місця. Кожен месидж Президента зводився до атаки на колишню соратницю. Януковича не зачепив жодним словом, хоча один із журналістів його запитав, чому, мовляв, він ніяк не протидіє “прихватизації” Януковичем державної резиденції “Межигір’я”. Показово, що після цієї прес-конференції права рука Януковича Ганна Герман наговорила Віктору Ющенкові купу компліментів. Похвалила його за “щирість і переконливість” і припустила, що «Ющенко має шанси стати третім на цих виборах, тому що у нього є ідеологія, і ця ідеологія знаходить відгук у серцях значної частини українців, і у вирішальний момент (можна здогадатися, що мається на увазі другий тур. – Н.Б.) це зіграє і буде мати свої наслідки».(c)
  • 0

#1631 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 15.01.2010 – 18:50

Непогана реклама - антиреклама.)
  • 0

#1632 Противсіх

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень

Відправлено 15.01.2010 – 21:29

Полі́тика -
Цілеспрямована діяльність у галузі взаємовідносин між різними суспільними групами, державами й народами, пов'язана із боротьбою за здобуття або утримання державної влади, як знаряддя регулювання і формування цих стосунків;
визначена частина, програма або напрямок такої діяльності;
Сукупність засобів (інструментів) та методів (технік) для реалізації певних інтересів, тобто, для досягнення визначених (суб'єктом політичного процесу) цілей в певному соціальному середовищі.

Якщо Президент каже, що він не політик, то він украй непрофесійна людина. Він повинен був стати арбітром для злагодженої роботи всіх владних гілок, а не бути каменем спотикання і не вносити роздрай в управління державою. Всі вже побачили, що ющенко - не політик, тому він не може бути Президентом, і тому скажім йому "До побачення"! Ви, пане Ющенку, не спрвилися з посадовими обов'язками.

Повідомлення відредагував Противсіх: 15.01.2010 – 21:30

• 0

#1633 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 15.01.2010 – 21:49

Перегляд допису-=VJ=- (15.01.2010 17:19) писав:

Якщо Янукович стане наступним президентом України, то найбільше має завдячувати своєму колишньому запеклому конкуренту. Якщо п’ять років тому мені хтось би сказав, що Ющенко працюватиме нехай опосередкованим, але очевидним віп-агітатором Януковича, я б вирішила, що ця людина несповна розуму. Але те, що спостерігаємо протягом останніх кількох місяців – це апогей політичного абсурду. По суті, Ющенко забезпечив Януковичу найкомфортнішу виборчу кампанію, про яку той міг би хіба мріяти. Головному “регіоналу” навіть не треба напружуватися і витрачати час та сили на боротьбу зі своїм головним конкурентом - Юлією Тимошенко. За нього все робить Ющенко, усю чорну і невдячну роботу. Януковичу залишається усміхатися з біґбордів та звертатися до електорату з агітаційних відеороликів. Кілька виступів на прямих ефірах закінчились для “проФФесора” трагікомічно. Тому він припинив “віщати наживо” і відмовився вступати у прямі теледебати з Тимошенко. А для чого? Його суперницю натхненно цькує і “мочить” на кожному кроці чинний Президент. А Янукович опинився над бійкою. У вигідному і виграшному становищі. Таке враження, що Ющенко власноруч розчищає йому дорогу до омріяного президентства, яке потрібне Януковичу насамперед для сатисфакції. На останній, так званій підсумковій прес-конференції, Віктор Ющенко не залишив на Юлії Тимошенко, як кажуть, живого місця. Кожен месидж Президента зводився до атаки на колишню соратницю. Януковича не зачепив жодним словом, хоча один із журналістів його запитав, чому, мовляв, він ніяк не протидіє “прихватизації” Януковичем державної резиденції “Межигір’я”. Показово, що після цієї прес-конференції права рука Януковича Ганна Герман наговорила Віктору Ющенкові купу компліментів. Похвалила його за “щирість і переконливість” і припустила, що «Ющенко має шанси стати третім на цих виборах, тому що у нього є ідеологія, і ця ідеологія знаходить відгук у серцях значної частини українців, і у вирішальний момент (можна здогадатися, що мається на увазі другий тур. – Н.Б.) це зіграє і буде мати свої наслідки».(c)

От закінчаться вибори Віджею, і якщо переможе Тимошенко, то найпершим, хто її щиро поздоровить буде Вітько Янукович. І поздоровляючи поцьомає їй ручку привселюдно. А НЕ привселюдно, поцьомає ще шось. Бо йому так треба. Юля його полюбить і то буде така солоденька парочка в керівнитстві державою, шо ти очам своїм не повіриш.
А от якщо переможе Вітько Янукович, то картина буде така ж самісінька тіко вона йому руку не цьоматиме. Що вона йому поцьомає НЕ привселюдно...додумай сам, ти мужик грамотний. Бо їй теж так треба. І буде ця пара ще солодша ніж у першому варіанті.
А от якщо переможе Ющенко...то я йому не заздрю. Вони його, обоє, не те шо не цьоматимуть, вони його повільно, але вперто, висмокчуть.

Повідомлення відредагував Безбожник: 15.01.2010 – 22:01

• 0

#1634 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 15.01.2010 – 21:51

Перегляд допису-=VJ=- (15.01.2010 17:19) писав:

Яке дурне Наталко...
Янукович сам таке чудить, що його навіть критикувати нижче гідності.
А що Тимошенко критикують, так є ж підстави. Що ж її провальну роботу - нахвалювати? Зраду її виправдовувати?
  • 0

#1635 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 15.01.2010 – 22:15

Увага!
Згідно українського законодавства забороняється агітація напередодні дня виборів та в день виборів. прошу форумчан дотримуватись законодавства України, та п. 2.4.1 Правил форуму з 24:00 години 15.01.09 (сьогодні) до 24:00 години 17.01.09. (неділя)

• 0

#1636 Противсіх

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень

Відправлено 15.01.2010 – 22:28

Коли слухаєш зараз Віктора Ющенка, думаєш, правильні речі людина говорить. А потім думаєш, почекай, а хто у нас Президентом був 5 років з неймовірним кредитом довіри? Невже він? Так, він. Хіба народ давав йому доучення відмовлятись від своїх повноважень? І тому, до побачення.
Я вважаю, що люди, у яких був шанс змінити життя в країні і які його бездарно профукали повинні бути покарані виборцями голосуванням проти. Це поки наш головний інструмент впливу на владу. І ми повинні ним користуватися.

Повідомлення відредагував Противсіх: 15.01.2010 – 22:29

• 0

#1637 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 15.01.2010 – 23:35

Перегляд дописуБезбожник (15.01.2010 21:49) писав:

От закінчаться вибори Віджею, і якщо переможе Тимошенко, то найпершим, хто її щиро поздоровить буде Вітько Янукович.

Дивлюся я на вас, і чомусь у мене відверте дежавю.
Вам самому, пане Безбожнику, Ви та інші прихильники чинного президента не нагадують прибічників регіоналів в 2004 році? Бо як на мене - ви просто їхні копії.
  • 0

#1638 Real Deal

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 31 повідомлень

Відправлено 16.01.2010 – 04:18

Ще у 2004 роцi я був здивован тим, що Ющенка проголосили кандидатом у президенти вiд народної опозицiї. Я і тоді його вважав за " тюфяка - мямлю". Але силою переконав себе - що таки треба його підтримати, та ї вибору не було. Після перемоги на виборах я ще мав надію що таки: "Бандіти будуть сидіти у тюрмах, а награбоване повернуть народу"... Але згодом остаточно зрозумів, що тільки сам себе ввів у оману. На превеликий жаль час було втрачено... Я вважаю, що за ці 5 років своєї каденції на посту президента України, едине що доброго зробив Віктор Ющенко, це висвітлив перед світовою спільнотою проблему визнання голодомору 20х-30х років ! Та приділив трохи уваги українським історико-культурним музеям.

• 0

#1639 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 16.01.2010 – 11:13

Ну, ми продовжимо обговорювати не кандидата, а президента. Який вкотре зганьбився.

Президент Украины Виктор Ющенко убежден, что за продажей контрольного пакета акций компании Индустриальный Союз Донбасса стоит политика. Об это он заявил вчера, 15 января, ток-шоу Шустер Live. "То, что произошло с Индустриальным союзом Донбасса, это далеко не экономическое соглашение, это политическое соглашение", - сказал Президент. Ющенко отметил, что данное соглашение прорабатывалась "на самом высоком политическом уровне, как с украинской, так и с российской стороны". При этом он заявил, что продажа контрольного пакета акций ИСД напоминает ему ситуацию с подписанием украинско-российских газовых соглашений в январе прошлого года.

Одна приватна особа продала іншій приватній особі свою компанію.
Та наш президент скоро навіть в плямах на сонці буде бачити провину прем"єра.

Найцікавіше в цьому те, що ІСД було створене завдяки прем"єру Ющенко - саме він в березні 2000 року відмінив пільги для підприємств, зокрема для Алчевського меткомбінату, а потім вивів їх зі списку державної власності, яка не підлягає приватизації - в результаті всього через два місяці вони були скуплені за безцінь.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 16.01.2010 – 11:21

• 0

#1640 SiGrey

Смотрящий модер

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 540 повідомлень
  • Місто:Україна, Київ, UMC

Відправлено 18.01.2010 – 17:55

Нове голосування:

Цитата