Перейти до вмісту

Віктор Ющенко

Повідомлень в темі: 2641

Опитування: Вибори Президента України у 2015році. (89 користувачів проголосувало)

Чи бажаєте Ви щоб Ющенко В.А. взяв участь у виборах Президента України у 2015 році?

1. За те щоб взяв участь у виборах (31 голосів [34.83%])

Процент голосів: 34.83%

2. Проти його участі у виборах (51 голосів [57.30%])

Процент голосів: 57.30%

3. Я не знаю, не визначився(лась) (7 голосів [7.87%])

Процент голосів: 7.87%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#161 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 27.09.2008 – 20:22

Перегляд дописуРена (27.09.2008 21:20) писав:

Ющенко...ганьба...а останнім часом майже кара якась. Мені тепер навіть Янукович не таким дурнем здається(( А Ющенко- то людина без характеру.... Нам ЄС збиралося спростити візовий режим,а через Ющенка передумали...що тут скажеш...я б того Ющенка власними руками задушила б(((

В ПДЧ нам теж відмовлять в разі розпуску ВР - нас про це вже попередили.
  • 0

#162 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 27.09.2008 – 20:29

Перегляд допису-=VJ=- (27.09.2008 21:22) писав:

В ПДЧ нам теж відмовлять в разі розпуску ВР - нас про це вже попередили.
...!!!!!!! Був би він молодший,я б йому побажала стати імпотентом....але видно він й так..ні на що не здатен...І ВР у нас нікудишня..слів нема..одні емоції...і ті- нецензурні....((((
  • 0

#163 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 597 повідомлень

Відправлено 27.09.2008 – 22:58

Перегляд дописуFT232BM (27.09.2008 20:02) писав:

Подобаєтся, що Ющенко патріот та не подобаєтся, що він ЛОХ
Дуже прошу аргументувати свою позицію шановний пан , бо інакше Ваш лозунг виглядає пустослів*ям та дешевим виявленням стадного почуття. Чому він лох ?

Перегляд дописуРена (27.09.2008 20:20) писав:

Ющенко...ганьба...а останнім часом майже кара якась. Мені тепер навіть Янукович не таким дурнем здається(( А Ющенко- то людина без характеру.... Нам ЄС збиралося спростити візовий режим,а через Ющенка передумали...що тут скажеш...я б того Ющенка власними руками задушила б(((
Ги , людина без характеру, цікаво . Як безхарактерна людина змогла б в пік свого смертельного отруєння очолити помаранчеву революцію , бути на мітингах при шаленому моральному тиску? Перший президент ,який ставить національну ідею понад усе, даючи нам надію, що не перетворимся в малоросів. Будемо та будем гордитись , що ми українці . Через світ він перший проносить правду про голодомор, яка не вигідна Росії , яка всіляко блокує винесення цієї правди на розсуд громади. Йому ганьба ??? Люди схаменіться ! Президент , що відкриває архіви КГБ , які засвідчують героїчність УПА. Йому ганьба??? Йому ганьба за те , що він любить Україну??? Ви думаєте Янукович буде любити Україну, чи Юлька. Та чхати їм на нас , як на націю, вони бажають нашого повного розчинення в російській маячні. Хто ми після цього українці чи малороси ?
Прошу мене закидати камінням та наставити мінусів , за Україну не шкода!
  • 0

#164 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 27.09.2008 – 23:23

Перегляд дописуbublik (27.09.2008 23:58) писав:

Чому він лох ?

Ну, я не знаю, що таке "лох", тому я б висловився інакше - він безхарактерна та залежна від обставин і оточення людина. І це не лише моя особиста думка, а й психологів:

Загалом, визначальний стиль президента, за твердженням психолога, це уникання ситуацій, в яких потрібно ухвалювати рішення. Подібного типу люди, будучи нерішучими, весь час відчувають на собі тягар відповідальності. Через те вони бояться їх ухвалювати. Іншою базовою характеристикою керівника з таким психологічним типом є прагнення перекласти відповідальність на заступників, які починають виконувати його обов'язки.(с)Особливості психологічного портрета чинного Президента

в пік свого смертельного отруєння

Ви ще досі в цю казку вірите?

очолити помаранчеву революцію

Не смішіть мене. "Очолити". Я всю революцію був на Майдані, і я чудово пам"ятаю, хто її очолював і був там з народом частіше за всіх. І хто був з нами, коли ми захоплювали самоскиди з піском біля Адміністрації, аби поставити там прапори, і зупиняв своєю присутністю "космонавтів". І запевняю - то був далеко не Ющенко. Його я бачив лише рази три чи чотири - два рази на мітингах на підтримку ще під час виборчої кампанії, і кілька раз під час виступів на майдані - не координації дій і поясненні ситуації, а саме виборчих виступів з обіцянками "любим друзям".

який ставить національну ідею понад усе

А в чому для Вас полягає національна ідея, якщо не секрет? В іконах, трипільських глечиках, та Голодоморі, який ми досі не можемо до пуття вивчити, але тицяємо йому пам"ятники де можна і де не можна?

Через світ він перший проносить правду про голодомор, яка не вигідна Росії , яка всіляко блокує

Сміховинно. Ми самі сіли в калюжу перед ООН зі своєю наспіх підготовленою "постановою" - краще Росії ще ніхто не допомагав в цьому питанні, і при цьому наше хвалене МЗС навіть не знайшло слів для коментування, поки в Росії всі ледь не святкували цю подію - оце його правда?

Люди схаменіться ! Президент , що відкриває архіви КГБ , які засвідчують героїчність УПА.

Хе... Архіви КДБ знаходяться в Москві і їх ніхто не може відкрити. Те, що у нас залишилось - це крихти, але й ті ми не можемо нормально опрацювати та підготувати, що дає можливість зловтішно це все розбивати аргументами усіляким представникам п"ятої колони на зразок novoros в ЖЖ. Оце так зване "відкриття архівів"? Де списки агентів НКВС, які працювали в структурах УПА? Де списки сексотів та агентурної мережі? Чому це все не опубліковане в першу чергу, га? Може скажете, що при розвалі СРСР першим ділом палили не справи членів УПА, а розписки на виплату їм грошей і нічого не вціліло?

Йому ганьба за те , що він любить Україну???

Бандитам - тюрми. Бандитів на нари, тоді підем на пари. Ю-щен-ко, Ю-щен-ко
  • 0

#165 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 597 повідомлень

Відправлено 28.09.2008 – 00:13

Перегляд допису-=VJ=- (27.09.2008 23:23) писав:

Ну, я не знаю, що таке "лох", тому я б висловився інакше - він безхарактерна та залежна від обставин і оточення людина. І це не лише моя особиста думка, а й психологів:
Тобто Вам не подобається його залежність від обставин та оточення ? Та чи не означає це просто , що людина схильна до компромісів й домовленностей, яскраво показуючи приклад толерантності до всіх, яка є основою демократії. Чи ви за диктатуру ? За безкомпромісність, за пробивання чолом обставин й людей, яке в кінцевому результаті приведе до громадянської війни.....

Перегляд допису-=VJ=- (27.09.2008 23:23) писав:

Загалом, визначальний стиль президента, за твердженням психолога, це уникання ситуацій, в яких потрібно ухвалювати рішення. Подібного типу люди, будучи нерішучими, весь час відчувають на собі тягар відповідальності. Через те вони бояться їх ухвалювати. Іншою базовою характеристикою керівника з таким психологічним типом є прагнення перекласти відповідальність на заступників, які починають виконувати його обов'язки.(с)Особливості психологічного портрета чинного Президента
Прошу посилань не давати , бо зараз тут буде купа посилань на ресурси з зовсім проти лежним змістом. Якщо вже дискутуємо , то в цьому теревенському середовищі , знайдем якусь логіку в наших твердженнях. А що? Може Ви й праві. Завжди готовий сприйняти думку опонента, що не суперечить здоровому глузду.

Цитата

Ви ще досі в цю казку вірите?
А Ви вірите в протилежну ? :8: Вірю в найбільш ймовірну.

Цитата

Не смішіть мене. "Очолити". Я всю революцію був на Майдані, і я чудово пам"ятаю, хто її очолював і був там з народом частіше за всіх. І хто був з нами, коли ми захоплювали самоскиди з піском біля Адміністрації, аби поставити там прапори, і зупиняв своєю присутністю "космонавтів". І запевняю - то був далеко не Ющенко. Його я бачив лише рази три чи чотири - два рази на мітингах на підтримку ще під час виборчої кампанії, і кілька раз під час виступів на - не координації дій і поясненні ситуації, а саме виборчих виступів з обіцянками "любим друзям".
За це Вам велика повага. Не все міняється за день чи за тиждень.

Повідомлення відредагував bublik: 28.09.2008 – 00:42

• 0

#166 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 28.09.2008 – 08:38

Перегляд дописуbublik (28.09.2008 01:13) писав:

Тобто Вам не подобається його залежність від обставин та оточення ?

Абсолютно точно.

Та чи не означає це просто , що людина схильна до компромісів й домовленностей, яскраво показуючи приклад толерантності до всіх, яка є основою демократії.

Основою демократії є чесність. Я не обирав президента, який буде толерантним до бандитів. Я обирав президента, який у бандитів відбере покрадені заводи і продасть їх за чесну ціну, а самих бандитів посадить. Тому, як бачите

Не все міняється за день чи за тиждень.

Все міняється дуже швидко. Всього тиждень пройшов поміж "Бандитам - тюрми" та Меморандумом.

Прошу посилань не давати , бо зараз тут буде купа посилань на ресурси з зовсім проти лежним змістом.

Давайте - залюбки почитаю.

А Ви вірите в протилежну ? :8: Вірю в найбільш ймовірну.

Найбільш ймовірна чому? Тому, що справа тягнеться три роки і активізується тільки коли треба опустити в багно когось з колишніх соратників є лише одне пояснення - все було сплановано.
Інакше принаймні виконавці сиділи б тюрмі вже в 2005 році. Або це не президент, а ганчірка драна, яку треба гнати віником з посади, бо коли він не може захистити себе, то як можна очікувати, що він захистить країну? От і маємо зараз президента, який втікає від внутрішніх проблем за кордон з голодоморами, залишаючи розбиратись тут свого русинського любого друзя, який тим часом руйнує країну.
  • 0

#167 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 28.09.2008 – 14:01

Йому ганьба за те , що він любить Україну???

Забув минулого разу запитати.
От уявімо гіпотетичну ситуацію, спробуйте відсторонитись від будь-яких аналогій в реальному світі.

Є велика і сильна зброєю та експортом країна.
Є дві маленькі країни, які більшою своєю територією перебували під владою більшої ледь не тисячу років.
Так сталося, що ці країни від"єдналися від більшої, скориставшись тим, що їй було не до цілісності їх союзу.
При цьому у них залишились надзвичайно сильні культурні, політичні та економічні зв"язки - населення перемішане, близькі мови, а зовнішньоторгівельні операції здебільшого ведуться між собою в "трикутнику".
І от велика країна вирішує, що час би й повернути втрачене.
Маленькі це розуміють і починають щось чухатися, аби не втратити набуте.
При цьому президент однієї країни розуміє, що його країна занадто слабка, аби змагатись з таким монстром, а іншим країнам до дупи те, що з буде з його країною, тому тихенько, мовчки, без якоїсь ворожої риторики піднімає економіку, користуючись поки ще не розірваними економічними зв"язками, нарощує армію, покращує життя та побут населення, а сам тим часом робить вигляд, що не помічає старань більшої країни, який через свою агресивну владу вочевидь не протягне ще століття і має усі шанси зруйнуватись остаточно протягом наступних десяти років і таким чином не дає жодних підстав більшій країні до якихось відкрито ворожих дій протягом цього терміну. Вона зрештою дочікується змін в більшій країні і залишається незалежною.
А в іншій країні прийшов до влади інший президент. Він відверто критикує більшого сусіда з націоналістичних засад, він невміло працює з тим "чужим" населенням, яке залишилось в його країні, а на економіку він взагалі забив, і там панують олігархи, які роблять що хочуть, в тому числі потихеньку створюють собі цілі області, де державна влада практично не діє. При цьому своїми гострими випадами він провокує поки що сильного та великого сусіда на агресивну відповідь, і зрештою його країна втрачає незалежність ще на кілька десятків років, відновлюючись потихеньку в складі свого більшого сусіда від руйнації та занепаду.

Скажіть мені - хто з цих двох президентів був справжнім патріотом своєї країни?
  • 0

#168 Егор.економист

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 102 повідомлень
  • Місто:Черкаська область м.Умань

Відправлено 28.09.2008 – 16:41

Перегляд дописуShakalhomesixVSseven (20.04.2008 15:05) писав:

номаний він чувак...
то в нас народ бидло, воно саме не розуміє чого воно хоче.
він президент, він робить шось для кращого, дайте йому змогу реалізуватись.

Ти народ бидлом необзивай, якщо сам такий то це твої проблеми. : :angry2 А презедент у нас сам незнає чого хоче. Він відірвався від дійсності. Коли рейтенг довіри народу впав до 5 відсотків він розвалює свою політичну силу НУНС і займається непонятно чим ,а його соратники утворюють нову партію ''європейський вибір'' для чого , а для виборів, та й займається тільки майбутніми виборами презедента!
  • 0

#169 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 28.09.2008 – 16:50

Перегляд дописуЕгор.економист (28.09.2008 16:41) писав:

Ти народ бидлом необзивай, якщо сам такий то це твої проблеми. : :angry2 А презедент у нас сам незнає чого хоче. Він відірвався від дійсності. Коли рейтенг довіри народу впав до 5 відсотків він розвалює свою політичну силу НУНС і займається непонятно чим ,а його соратники утворюють нову партію ''європейський вибір'' для чого , а для виборів, та й займається тільки майбутніми виборами презедента!
Може тому, що він Вітя.бухгалтер. Ото вже ті економісти та бухгалтери!!!
ПЕС. Європейський вибір, до речі, то геть не Юща партія, а швидше відомої воровки...
  • 0

#170 Егор.економист

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 102 повідомлень

Відправлено 28.09.2008 – 16:56

Перегляд допису-=VJ=- (28.09.2008 15:01) писав:

Забув минулого разу запитати.
От уявімо гіпотетичну ситуацію, спробуйте відсторонитись від будь-яких аналогій в реальному світі.

Є велика і сильна зброєю та експортом країна.
Є дві маленькі країни, які більшою своєю територією перебували під владою більшої ледь не тисячу років.
Так сталося, що ці країни від"єдналися від більшої, скориставшись тим, що їй було не до цілісності їх союзу.
При цьому у них залишились надзвичайно сильні культурні, політичні та економічні зв"язки - населення перемішане, близькі мови, а зовнішньоторгівельні операції здебільшого ведуться між собою в "трикутнику".
І от велика країна вирішує, що час би й повернути втрачене.
Маленькі це розуміють і починають щось чухатися, аби не втратити набуте.
При цьому президент однієї країни розуміє, що його країна занадто слабка, аби змагатись з таким монстром, а іншим країнам до дупи те, що з буде з його країною, тому тихенько, мовчки, без якоїсь ворожої риторики піднімає економіку, користуючись поки ще не розірваними економічними зв"язками, нарощує армію, покращує життя та побут населення, а сам тим часом робить вигляд, що не помічає старань більшої країни, який через свою агресивну владу вочевидь не протягне ще століття і має усі шанси зруйнуватись остаточно протягом наступних десяти років і таким чином не дає жодних підстав більшій країні до якихось відкрито ворожих дій протягом цього терміну. Вона зрештою дочікується змін в більшій країні і залишається незалежною.
А в іншій країні прийшов до влади інший президент. Він відверто критикує більшого сусіда з націоналістичних засад, він невміло працює з тим "чужим" населенням, яке залишилось в його країні, а на економіку він взагалі забив, і там панують олігархи, які роблять що хочуть, в тому числі потихеньку створюють собі цілі області, де державна влада практично не діє. При цьому своїми гострими випадами він провокує поки що сильного та великого сусіда на агресивну відповідь, і зрештою його країна втрачає незалежність ще на кілька десятків років, відновлюючись потихеньку в складі свого більшого сусіда від руйнації та занепаду.

Скажіть мені - хто з цих двох президентів був справжнім патріотом своєї країни?
Що тут сказати перший без питань!!!!!!
  • 0

#171 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 28.09.2008 – 17:00

Перегляд дописуWeber (28.09.2008 17:50) писав:

Європейський вибір, до речі, то геть не Юща партія, а швидше відомої воровки...

О, вже й Стецьківа туди записали? Швидко, швидко...
  • 0

#172 Егор.економист

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 102 повідомлень

Відправлено 28.09.2008 – 17:00

Перегляд дописуWeber (28.09.2008 17:50) писав:

Може тому, що він Вітя.бухгалтер. Ото вже ті економісти та бухгалтери!!!
ПЕС. Європейський вибір, до речі, то геть не Юща партія, а швидше відомої воровки...
Бесмертний і Балога не відносяться до друзів "воровки" , а партію доречі створили вони
  • 0

#173 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 28.09.2008 – 17:02

Перегляд дописуЕгор.економист (28.09.2008 17:41) писав:

...а його соратники утворюють нову партію ''європейський вибір'' для чого , а для виборів, та й займається тільки майбутніми виборами презедента!
Партія "Європейський вибір" існує вже доволі давно і зараз входить в блок НУНС. Очолює цю партію Катеринчук.
Може Ви мали на увазі ЄЦ?
Так це зовсім різні речі.
  • 0

#174 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 28.09.2008 – 17:04

Ги , людина без характеру, цікаво . Як безхарактерна людина змогла б в пік свого смертельного отруєння очолити помаранчеву революцію , бути на мітингах при шаленому моральному тиску? Перший президент ,який ставить національну ідею понад усе, даючи нам надію, що не перетворимся в малоросів. Будемо та будем гордитись , що ми українці . Через світ він перший проносить правду про голодомор, яка не вигідна Росії , яка всіляко блокує винесення цієї правди на розсуд громади. Йому ганьба ??? Люди схаменіться ! Президент , що відкриває архіви КГБ , які засвідчують героїчність УПА. Йому ганьба??? Йому ганьба за те , що він любить Україну??? Ви думаєте Янукович буде любити Україну, чи Юлька. Та чхати їм на нас , як на націю, вони бажають нашого повного розчинення в російській маячні. Хто ми після цього українці чи малороси ?
Прошу мене закидати камінням та наставити мінусів , за Україну не шкода!
ві-джей тобі відповів на це- я з ним згодна. смертельне отруєння- та мені по фіг. Хай хоч снідом хворіє. не треба з цього робити сенсацію. А то ц СМІ тільки й мові що про його отруєння. Я якось яду наковталася. Але ніхто про це не свистів...Безхарактерний він. Хто такий Балога? Я ,наприклад не знаю хто це. І знати не хочу. Якийсь чиновник з канцелярії...Та ви тільки вдумайтеся: КАНЦЕЛЯРІЇ!!!! Якого чорта він у політику лізе? Коментраі свої роздає на політ.ситуацію країни? Хто він такий? Чого в мене думки не питають,а у якогось канцеляра- так? а Ющенко до нього прислухається. Та післяцього в мене президент тільки зневагу викликає. Що він там очолив? нічого. Не він так інший стояв би на майдані. Люди стояли НЕ ЗА Ющенка. А ПРОТИ режиму. Ющенко..це вже матюком скоро стане. А як він всякі тм ордени роздає? на фіга? От зняли поляки фільм "Катинь". А наш президент одразу режисеру якусь подяку-медальку-орден подарував-присвоїв. Не бачу логіки. Бо її й немає. Голодомор? краще б з економікою розібралися. Жодної обіцянки не виконав,займається абсолютно неважливими для сьогоднішньої ситуації в країні речами. Любить країну? ну знаєш..."мати" її з усіх боків та всіма можливими способами не озачає "любити" її.
Я не кажу що Янукович чи Юлька люблять Україну. Янукович просто донецький,а Юблька якщо і бреше,то хоч більш-менш старається гарно це робити.... ;)
  • 0

#175 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 28.09.2008 – 17:09

Перегляд допису-=VJ=- (28.09.2008 17:00) писав:

О, вже й Стецьківа туди записали? Швидко, швидко...
Ви малисьте на увазі Катеринчука? Так той там де більше платять.
  • 0

#176 Егор.економист

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 102 повідомлень

Відправлено 28.09.2008 – 17:12

Признаю эвропейський вибір перепутав з європейським центром!!!!!!!!
  • 0

#177 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 28.09.2008 – 17:16

Перегляд дописуЕгор.економист (28.09.2008 17:12) писав:

Признаю эвропейський вибір перепутав з європейським центром!!!!!!!!
Та переплутав все що міг. Центр то не європейський, Єгоре, а Єдиний!!! Де тобі встрявати з такими знаннями у серйозні суперечки. З Віджеєм у ПП переписуватися потрібно.
  • 0

#178 Егор.економист

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 102 повідомлень

Відправлено 28.09.2008 – 17:18

ну я ж чайник мені пока думаю можна.
  • 0

#179 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 28.09.2008 – 17:24

Перегляд дописуЕгор.економист (28.09.2008 17:18) писав:

ну я ж чайник мені пока думаю можна.
Звання чайникак від відповідальності не звільняє. Варто спочатку уважно тему почитати... Про Президента ж говоримо. В СБУ пізніше не скажеш "Я чайник"...

Повідомлення відредагував Weber: 28.09.2008 – 17:31

• 0

#180 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 28.09.2008 – 17:34

Перегляд дописуWeber (28.09.2008 18:24) писав:

В СБУ пізніше не скажеш "Я чайник"...
;) Та у нас же, слава Богу, СБУ, а не КДБ. От якби б було КДБ, то ми б вже всім форумом сніг в Сибіру прибирали...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних