Перейти до вмісту

Віктор Ющенко

Повідомлень в темі: 2641

Опитування: Вибори Президента України у 2015році. (89 користувачів проголосувало)

Чи бажаєте Ви щоб Ющенко В.А. взяв участь у виборах Президента України у 2015 році?

1. За те щоб взяв участь у виборах (31 голосів [34.83%])

Процент голосів: 34.83%

2. Проти його участі у виборах (51 голосів [57.30%])

Процент голосів: 57.30%

3. Я не знаю, не визначився(лась) (7 голосів [7.87%])

Процент голосів: 7.87%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#1561 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 666 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 05.01.2010 – 21:04

Перегляд допису-=VJ=- (5.01.2010 15:27) писав:

14.15%
Оце і вся підтримка Вашого лідера згідно волевиявлення народу.

а можна посилання на джерело, де я можу побачити КІЛЬКІСТь НАРОДУ який зробив своє волевиявлення???
  • 0

#1562 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 05.01.2010 – 21:32

Перегляд дописуivansstef (5.01.2010 21:04) писав:

а можна посилання на джерело, де я можу побачити КІЛЬКІСТь НАРОДУ який зробив своє волевиявлення???

Та будь ласка
Всього 23 192 267
  • 0

#1563 Завада

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 95 повідомлень

Відправлено 05.01.2010 – 22:44

Перегляд дописуZiC (5.01.2010 16:50) писав:

Довіряти так званим "соц. дослідженням" неблагородна справа ;) А тим пакше оперувати тими даними як фактами теж не зовсім коректно.
Чи не буде ласкавий "один із небегатьох киян котрий розмовляє українською" (самохарактеристика пана ZiC) пояснити, в якій мові є вираз "тим пакше"? ;)
В українській мові такого виразу нема. ;)

bamik: ПОПЕРЕДЖЕННЯ(за пунктом правил 2.5).
  • 0

#1564 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 06.01.2010 – 02:10

Перегляд допису-=VJ=- (5.01.2010 21:32) писав:

Та будь ласка
Всього 23 192 267
тю.. це ж стосується виборів НАШОЇ УКРАЇНИ....
а Ви вказали що це "... Оце і вся підтримка Вашого лідера згідно волевиявлення народу...."

як завжди пан сплутав статевий член з пальцем, і саме так плутає народ...
  • 0

#1565 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 06.01.2010 – 02:51

Перегляд дописуivansstef (6.01.2010 02:10) писав:

тю.. це ж стосується виборів НАШОЇ УКРАЇНИ....
а Ви вказали що це "... Оце і вся підтримка Вашого лідера згідно волевиявлення народу...."

Це аби щось написати?
Вчіться читати, якщо вже в діалоги влазите.
  • 0

#1566 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 06.01.2010 – 03:16

Перегляд дописуkatapulta (24.12.2009 16:12) писав:

Цікаво якими інфоматеріалами пані користується щоб писати таку відверту брехню?!? Це називається: чула дзвін та не знає де він ;)
Ахахах. Це називається: не вмер Данило, так болячка задавлила... Катапульто, ви як завжди смалите! Як і ваш божок. Ви тіке вчитайтеся шо написали? Невже від того що вам в морду плюнуть 5 ml шмарклів замість 15ml, це ерестане бути плювком... Як так, хай би давав гироя, як його фонати люблять з блаженними усмішками стояти обісраними з ніг до голови.
Так, Ющ ще той один. Ушкварив таке (до журналістів): якщо ви підете в штаб якоїсь партії блаблабла, значить ви знімаєте мантію журналіста... ;) Журналюги, ану скидайте мантію хутчіш, подивимся шо ви там є. ;)
  • 0

#1567 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 06.01.2010 – 03:36

Перегляд допису-=VJ=- (6.01.2010 02:51) писав:

Це аби щось написати?
Вчіться читати, якщо вже в діалоги влазите.
Це для того щоб Ви навчились розрізняти рейтинги нашого ЛІДЕРА та рейтинги НАШОЇ УКРАЇНИ.
ще сморозніть що це те саме....
  • 0

#1568 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 06.01.2010 – 08:16

Перегляд дописуivansstef (6.01.2010 03:36) писав:

Це для того щоб Ви навчились розрізняти рейтинги нашого ЛІДЕРА та рейтинги НАШОЇ УКРАЇНИ.

Вкотре посилаю читати початок розмови, в яку Ви нахабно і бездарно влізли.
  • 0

#1569 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень
  • Місто:Золотоноша,Черкаси

Відправлено 06.01.2010 – 13:06

Перегляд дописуZiC (5.01.2010 15:50) писав:

А тим пакше
;) бугога, це щось нове в укр. мові ;)
  • 0

#1570 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 06.01.2010 – 14:12

Перегляд допису-=VJ=- (6.01.2010 08:16) писав:

Вкотре посилаю читати початок розмови, в яку Ви нахабно і бездарно влізли.

а я Вас відсилаю в той момент який яскраво показує яким макаром Ви онанізуєте словами..

а чи бездарно ?? я вважаю ні. а Ваша думка ( в даному питанні,та й на разі в усіх решта) мені якось так...
  • 0

#1571 ZiC

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 45 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 06.01.2010 – 14:26

Перегляд дописуZavada (5.01.2010 22:44) писав:

Чи не буде ласкавий "один із небегатьох киян котрий розмовляє українською" (самохарактеристика пана ZiC) пояснити, в якій мові є вираз "тим пакше"? ;)
В українській мові такого виразу нема. ;)

bamik: ПОПЕРЕДЖЕННЯ(за пунктом правил 2.5).
Є інший вислів, котрий ВАМ пихатому та зверхньому підійде на усі 100% - упередженість! І взагалі тема була те про те. І між іншим, так, я пишаюсь тим що не цураюсь власної мови, на відміну від тих західчан ура-патріотів таких, котрі приїжджають до Києва і не менше аніж 2-3 місяці розмовляють не українською і не російською мовами, такий собі гібрид! "Потому что это модно!" чи "определённая дань крутизны".

До отримання +10% готовий!
  • 0

#1572 Завада

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 95 повідомлень

Відправлено 06.01.2010 – 15:26

Перегляд дописуZiC (6.01.2010 15:26) писав:

Є інший вислів, котрий ВАМ пихатому та зверхньому підійде на усі 100% - упередженість! І взагалі тема була те про те. І між іншим, так, я пишаюсь тим що не цураюсь власної мови
То не спотворюйте нашу мову! А щодо зверхності - згадайте Євангеліє: "Лікарю, вилікуйся сам!"
Ласкаво прошу "знавця" мови до теми Grammar nazi розділу "Українська мова".
  • 0

#1573 ZiC

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 45 повідомлень

Відправлено 06.01.2010 – 15:48

Перегляд дописуZavada (6.01.2010 15:26) писав:

То не спотворюйте нашу мову!
;) Добре. Беручи до уваги що я тут новий, я так розумію ти типу "родзинка" форуму. Щодо про лікаря, раджу тобі ще раз той "твір" перечитати, але в цей раз більш уважніше.
І годі офтопити, я зрозумів що я вам пане припав до душі ;)
В мене прямо якесь "дежа вю" виникло, останнього разу коли мене так нахиляли, та ще вказували якою мовою мені розмовляти, це було на кацапських форумах де я ставав за захист Ющенка(хоча в житті його не підтримував і не буду цього робити. ), Чорновола(батька), Шухевича.
Вдаватись до таких "особистостей" не гоже, і тому переходити на такий примітивний рівень я не буду.
  • 0

#1574 Цнотлива коса

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 24 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:голови Юлічки

Відправлено 06.01.2010 – 15:48

Перегляд дописуIA32 (6.01.2010 03:16) писав:

Ахахах. Це називається: не вмер Данило, так болячка задавлила... Катапульто, ви як завжди смалите! Як і ваш божок. Ви тіке вчитайтеся шо написали? Невже від того що вам в морду плюнуть 5 ml шмарклів замість 15ml, це ерестане бути плювком... Як так, хай би давав гироя, як його фонати люблять з блаженними усмішками стояти обісраними з ніг до голови.
Так, Ющ ще той один. Ушкварив таке (до журналістів): якщо ви підете в штаб якоїсь партії блаблабла, значить ви знімаєте мантію журналіста... ;) Журналюги, ану скидайте мантію хутчіш, подивимся шо ви там є. ;)
З допису бачу шо пан торгує шмарклями(своїми чи чужими неважно). Прошу звертатися до хазяйки, вона іх візьме у вас оптом, а отже у вас відпаде нужда торгувати ними по 5 мл( у вільний час, який у вас після цього появиться -смалитимете гашиш). Звертайтеся не гаючись - шмарклі ій зараз дуже потрібні.
  • 0

#1575 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 06.01.2010 – 15:54

Гарне нагадування.

Фракція БЮТ Івано-Франківської облради критикує Президента за неспроможність присвоїти Степану Бандері звання Герой України (посмертно). Про це повідомив голова фракції БЮТ в Івано-Франківській обласній раді Юрій Романюк, який оприлюднив відповідну заяву. "Святкування 101-ї річниці з дня народження Бандери відбулося без довгоочікуваного указу Президента про нагородження його почесним званням Герой України (посмертно), - йдеться в заяві. - Незважаючи на письмові звернення фракції БЮТ в Івано-Франківській обласній раді до Президента України Віктора Ющенка, до виключної компетенції якого стосуються повноваження нагороджувати вищими державними відзнаками, очікуваного указу ми не дочекалися ".

На думку прикарпатських бютівців, "абсолютно логічними виглядають дії, а точніше красномовна бездіяльність гаранта Конституції щодо ігнорування нагородження Бандери званням Герой України в контексті нещодавно оприлюдненого в ЗМІ повідомлення про підписання між Ющенком і Януковичем Угоди про політичне примирення і розвиток України.

"Адже цією угодою Віктор Ющенко як кандидат у президенти України гарантував іншому кандидату в президенти - Віктору Януковичу - не порушувати під час своєї виборчої кампанії і після неї питання визнання учасниками боротьби за незалежність України членів Української Військової Організації (УВО), Карпатської Січі, Організації Українських Націоналістів (ОУН), Української Повстанської Армії (УПА) та Української Головної Визвольної Ради (УГВР) ", - наголошується в заяві фракції БЮТ.

• 0

#1576 ZiC

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 45 повідомлень

Відправлено 06.01.2010 – 16:20

Все просто, ці нагороди він притримує для ще якогось "колєснікова" чи супер патріота Коновалюка, це як приклад. Він здається приліпив якусь нагороду Олесю Довгому за заслуги перед народом. Красномовним жестом для мене залишається нагорода Ківалова, того взагалі нагороджують то Ющенко то Путін, нещодавно це трапилось

Повідомлення відредагував ZiC: 06.01.2010 – 16:21

• 0

#1577 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 06.01.2010 – 16:41

Перегляд допису-=VJ=- (6.01.2010 15:54) писав:

Гарне нагадування.

Фракція БЮТ Івано-Франківської облради критикує Президента за неспроможність присвоїти Степану Бандері звання Герой України (посмертно). Про це повідомив голова фракції БЮТ в Івано-Франківській обласній раді Юрій Романюк, який оприлюднив відповідну заяву. "Святкування 101-ї річниці з дня народження Бандери відбулося без довгоочікуваного указу Президента про нагородження його почесним званням Герой України (посмертно), - йдеться в заяві. - Незважаючи на письмові звернення фракції БЮТ в Івано-Франківській обласній раді до Президента України Віктора Ющенка, до виключної компетенції якого стосуються повноваження нагороджувати вищими державними відзнаками, очікуваного указу ми не дочекалися ".

На думку прикарпатських бютівців, "абсолютно логічними виглядають дії, а точніше красномовна бездіяльність гаранта Конституції щодо ігнорування нагородження Бандери званням Герой України в контексті нещодавно оприлюдненого в ЗМІ повідомлення про підписання між Ющенком і Януковичем Угоди про політичне примирення і розвиток України.

"Адже цією угодою Віктор Ющенко як кандидат у президенти України гарантував іншому кандидату в президенти - Віктору Януковичу - не порушувати під час своєї виборчої кампанії і після неї питання визнання учасниками боротьби за незалежність України членів Української Військової Організації (УВО), Карпатської Січі, Організації Українських Націоналістів (ОУН), Української Повстанської Армії (УПА) та Української Головної Визвольної Ради (УГВР) ", - наголошується в заяві фракції БЮТ.

значить в Прикарпатті а точніше в Івано-Фракнівську більше не залишилось проблем..
Значить дороги зроблені, газ проведений, села не затоплює, екологія буяє і так далі ??- так ?

Перегляд допису-=VJ=- (6.01.2010 15:54) писав:

Гарне нагадування.

терміново кажіть Вашій принцесі щоб вона це зробила...
буде мати ОГОГО який % підтримки в супер-патріотів на початку правління...
  • 0

#1578 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 06.01.2010 – 17:04

Перший віце-прем'єр-міністр України Олександр Турчинов називає заяви Президента України Віктора Ющенка про те, що Україна втратила 70% своєї газотранспортної системи, "відвертою брехнею". "Зазвичай ми намагаємося не коментувати, але, на жаль, Віктор Ющенко, який поки що працює Президентом країни, просто йде в рознос - щодня він виходить з якоюсь дурницею, яка є банальною, цинічною брехнею", - сказав Турчинов.

Зокрема, перший віце-прем'єр зазначив, що має на увазі заяви Ющенка про офшорні компанії, а також про втрати газотранспортної системи України.
"Будучи Президентом, він жодного позову не подав ні в прокуратуру, ні в Службу безпеки, ні до міліції, ні в податкову. Це стосується і вчорашньої заяви про якісь 70% газотранспортної мережі, які країна втратила. Це не просто нісенітниця, це вже якась хвороба - брехлива хвороба", - додав він.

"Коли така інформація звучить від опозиціонера неосвіченого, а коли таке посадова особа розкидається такою інформацією-треба або робити висновки медичному персоналу, або дійсно відповідати вже в судових органах за свою брехню", - заявив Турчинов.

Не люблю Турчинова (хоч фільм за його книжкою і приніс Україні ще кілька кінонагород), та не погодитись не можу.
  • 0

#1579 ZiC

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 45 повідомлень

Відправлено 06.01.2010 – 17:05

Перегляд дописуivansstef (6.01.2010 16:41) писав:

терміново кажіть Вашій принцесі щоб вона це зробила...
буде мати ОГОГО який % підтримки в супер-патріотів на початку правління...
Просте запитання, яка форма правління в Україні? Наскільки мені відомо поки маємо Президентську. Чи я помиляюсь?

Ну щоб не бути зверхнім чи упередженим то хочу зауважити, хто б не був при владі в Україні Ющенко, чи Тимошенко, чи Янукович в будь-якому разі усіх тих проблем вони не вирішать з одної простої причини що основною дієвою силою при вирішенні проблем є середня ланка влади, тобто посадовці котрих ми не бачимо та не чуємо але вони є ті хто вирішують, чи мають вирішувати існуючі проблеми. Інша справа хто їх туди призначив/залишив і як впливають на них, а як можна на рідню впливати? Чи Ющенко своїх не прилаштовував? Чи може Тимошенко цього не робила? Чи Яник? Усі вони без виключення це "учні" радянської (чи совєцької, який варіант правильний не знаю, але здається правильний скоріше за все перший) школи. І уся ця спадщина ще не скоро зникне, мабуть ми самі цього не хочемо, чи не бажаємо. Отож, хто б не прийшов до влади найближчим часом усі ці проблеми вони не вирішать, а самі проблеми будуть залишатися з нами ще тривалий час.

До чого була форма правління? Мабуть до того що я за сильного президента, а не слинявого котрий за кордоном тицяє на власний уряд, це не робить йому честі! Також я поки що категорично проти парламентської форми правління, не приведи Боже при такій "еліті" це парламентаризм нам. Це буде згодом.

Де мій вчитель? Чекаю на виправлення помилок ;)

Повідомлення відредагував ZiC: 06.01.2010 – 17:06

• 0

#1580 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 06.01.2010 – 17:08

Перегляд дописуZiC (6.01.2010 17:05) писав:

Наскільки мені відомо поки маємо Президентську. Чи я помиляюсь?

Помиляєтесь - змішана парламентсько-президентська республіка
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних