Перейти до вмісту

Віктор Ющенко

Повідомлень в темі: 2641

Опитування: Вибори Президента України у 2015році. (89 користувачів проголосувало)

Чи бажаєте Ви щоб Ющенко В.А. взяв участь у виборах Президента України у 2015 році?

1. За те щоб взяв участь у виборах (31 голосів [34.83%])

Процент голосів: 34.83%

2. Проти його участі у виборах (51 голосів [57.30%])

Процент голосів: 57.30%

3. Я не знаю, не визначився(лась) (7 голосів [7.87%])

Процент голосів: 7.87%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#1521 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 03.01.2010 – 22:46

Перегляд допису-=VJ=- (3.01.2010 22:09) писав:

Тобто я правильно зрозумів пана - Ющенко вкотре добровільно вступив в союз з "ворогом"?
Ну і лох же він тоді, їй-бо, виходить за словами пана.
Нікуди Ющенко не вступав - як був самовисуванцем у кандидати у Президенти у 2004 році, так і в 2010 залишається.
Та й яке йому діло до Кабміну? Кабмін справа прем'єра або Ради.
p.s. От хто лох, так це ТЮлька, котрій повсякчас сцена витанцьовувати зважає.
  • 0

#1522 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 03.01.2010 – 22:51

Перегляд дописуzav (3.01.2010 22:46) писав:

Нікуди Ющенко не вступав - як був самовисуванцем у кандидати у Президенти у 2004 році, так і в 2010 залишається.

При чому тут президентські вибори, якщо мова про його партію?
  • 0

#1523 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 03.01.2010 – 23:31

Перегляд допису-=VJ=- (3.01.2010 22:51) писав:

При чому тут президентські вибори, якщо мова про його партію?
При чому тут партія, якщо мова йде про особисто Ющенка й особисто Луценка?
  • 0

#1524 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 04.01.2010 – 00:10

Перегляд допису-=VJ=- (3.01.2010 23:53) писав:

Голосування президентської частини НУНС з ПР теж досить промовисті.
Наприклад?
  • 0

#1525 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 04.01.2010 – 00:36

Перегляд дописуzav (4.01.2010 00:10) писав:

Наприклад?

А хоча б про припинення роботи парламенту в пленарному режимі при неприйнятому бюджеті країни.
  • 0

#1526 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 04.01.2010 – 09:49

Перегляд допису-=VJ=- (30.12.2009 16:26) писав:

Хіба тільки Ківалова. Он Колєсніков за заслуги в Сєвєродонєцьку відхопив ордена.
Ага, Бандері слабо стало Героя дати, зате бандюковичам без проблем..
  • 0

#1527 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 04.01.2010 – 12:39

Перегляд допису-=VJ=- (4.01.2010 00:36) писав:

А хоча б про припинення роботи парламенту в пленарному режимі при неприйнятому бюджеті країни.
А сенсу приймати безглуздий бюджет? І що в тому зкалькованому ще з 2008 року безглузді розглядати?
  • 0

#1528 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 04.01.2010 – 13:11

Перегляд дописуzav (4.01.2010 12:39) писав:

А сенсу приймати безглуздий бюджет? І що в тому зкалькованому ще з 2008 року безглузді розглядати?

Згідно закону бюджет подано. Робота парламентарів - "обтесувати його напилком", а не піаритись на виборах.
Втім, суть не в цьому - я радий, що пан хоч не заперечує очевидне щодо синхронного голосування НУ та ПР.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 04.01.2010 – 13:11

• 0

#1529 Цнотлива коса

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 24 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:голови Юлічки

Відправлено 04.01.2010 – 16:37

Перегляд допису-=VJ=- (3.01.2010 22:09) писав:

Тобто я правильно зрозумів пана - Ющенко вкотре добровільно вступив в союз з "ворогом"?
Ну і лох же він тоді, їй-бо, виходить за словами пана.
Безумовно.І на мене постійно погляда. Собі хоче поцепити, чи що? Але я хазяйку не зраджу.
Вся сила іі то в мені і заключається. Як в Самсона. Плебеї-то і не здогадуються. Інакше давно зірвали б.
  • 0

#1530 ZiC

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 45 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 04.01.2010 – 17:34

Перегляд допису-=VJ=- (4.01.2010 00:36) писав:

Він цими нагородами за так звані "заслуги" гадаю повністю зганьбив усі значні нагороди. Деякі видатні люди навіть відмовлялися від цих нагород. За певний так би мовити "внесок" ці видатні "українці", такі як підрахуй-ківалов, москаль-колєсніков, черновеький та інші отримували ці нагороди.
Прям наш український Брєжнєв, хоча Брєжнєв був також українцем, думаю у Юща в родинному дереві немає і жодного натяку на мазепенське коріння, скоріше брєжнєвське. :angry1:
  • 0

#1531 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 04.01.2010 – 17:46

Так.
З останніх призначень найцікавіше - "Героя України" міністру с-г Мельнику. Я просто прозрів. С-г в такій страшній дупі, що і висловитись інакше важко, а це падло вже отримало такого самого "Героя", як і генерал-хорунжий Шухевич, котрий віддав життя за волю України.

На додачу - такого самого "Героя" нещодавно отримав татусь Порошенка.
  • 0

#1532 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 04.01.2010 – 17:52

Перегляд дописуZiC (4.01.2010 17:34) писав:

Прям наш український Брєжнєв, хоча Брєжнєв був також українцем, думаю у Юща в родинному дереві немає і жодного натяку на мазепенське коріння, скоріше брєжнєвське. :angry1:

Гм... Брєжнєв українець ? Це цікаво. Особливо, якщо зважити не те, що це не так.
Там легше знайти жидівське коріння.
  • 0

#1533 ZiC

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 45 повідомлень

Відправлено 04.01.2010 – 17:57

Перегляд дописуБезбожник (4.01.2010 17:52) писав:

Гм... Брєжнєв українець ? Це цікаво. Особливо, якщо зважити не те, що це не так.
Там легше знайти жидівське коріння.
Представ собі, він народився в Україні, просто тоді то була територія Росії (Каменське), тепер це Дніпродзерджинськ територія України, можна вдатися до глибших історичних аналізів :) Щодо жидівства не знаю, не сильно вдивлявся, адже, наскільки пам"ятаю був вихідцем із простої сім"ї робочих-металургів. Можливо потім жидівство в політиці до нього прилипло :angry1:

Повідомлення відредагував ZiC: 04.01.2010 – 18:00

• 0

#1534 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 04.01.2010 – 18:02

Перегляд допису-=VJ=- (4.01.2010 17:46) писав:

Так.
З останніх призначень найцікавіше - "Героя України" міністру с-г Мельнику. Я просто прозрів. С-г в такій страшній дупі, що і висловитись інакше важко, а це падло вже отримало такого самого "Героя", як і генерал-хорунжий Шухевич, котрий віддав життя за волю України.

На додачу - такого самого "Героя" нещодавно отримав татусь Порошенка.

Питання для загалу.
От мені цікаво : якбИ на сьогодні мали президентом когось іншого, ну скажемо Ю Тимошенко, той же Шухевич отримав би звання Героя ? Я не оправдовую нагороди "татусям порошенкам", але все ж цікаво : був би Шухевич Героєм при президентові Тимошенко ?

Повідомлення відредагував Безбожник: 04.01.2010 – 18:04

• 0

#1535 Цнотлива коса

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 24 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:голови Юлічки

Відправлено 04.01.2010 – 18:07

Перегляд допису-=VJ=- (4.01.2010 17:46) писав:

Так.
Еге ж. За те і отримав, що с-г успішно заганяє ще глибше в дупу.
А Шухевич і Бандера ніколи не стануть героями в країні з російськопреклоняющімся профілем.
Хазяйка за це подбає, як пить дать.
А ви всі, що хочете стати " героями" повинні як мінімум в друзі до Кивалових записатися, почати засуджувати западенців, навчитися подобострастно дивитися на Расєю, і підхихикувати недолугим і
народоображаючим шуточкам Пуціних, як це успішно недавно продемонструвала моя хазяйка.
От хто героя достойний. Беріть приклад. І героя вам не оминути.
  • 0

#1536 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 04.01.2010 – 18:08

Перегляд дописуZiC (4.01.2010 17:57) писав:

Представ собі, він народився в Україні, просто тоді то була територія Росії (Каменське), тепер це Дніпродзерджинськ територія України, можна вдатися до глибших історичних аналізів :) Щодо жидівства не знаю, не сильно вдивлявся, адже, наскільки пам"ятаю був вихідцем із простої сім"ї робочих-металургів. Можливо потім жидівство в політиці до нього прилипло :angry1:

Поради в би пану ще раз, вдумливо, ознайомитись з походженням Брєжнєва.
Мій кум, шановний, свого часу служив на Кубі. От там, в Гавані, народився його син. І чого ото він не кубинець ? Куди вони ті кубинці дивились ?
А на рахунок жидівства...то Ви, шановний, "пощетільнєй" порийтесь.
  • 0

#1537 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 04.01.2010 – 18:36

Перегляд допису-=VJ=- (24.12.2009 09:19) писав:

З 1 числа вступить в силу новий подарунок президента народу - угода з ЄС про реадміссію. Пан Ющенко довго обіцяв нам Європу - ми її отримали, тепер Україна буде європейським відстійником для нелегалів, оскільки з країнами походження нічого ніхто і не думав підписувати. Ура президенту.
Це той, за котрий БЮТ проголосувало у повному складі? Так це до вашої ТЮльки віднесіть, якщо не згодині, а я Президента в цьому питанні підтримую.

Перегляд допису-=VJ=- (4.01.2010 13:11) писав:

Згідно закону бюджет подано. Робота парламентарів - "обтесувати його напилком", а не піаритись на виборах.
Не парлямєнтаріїв у цілому, а комітету лише.

Перегляд допису-=VJ=- (4.01.2010 13:11) писав:

Втім, суть не в цьому - я радий, що пан хоч не заперечує очевидне щодо синхронного голосування НУ та ПР.
Ви маєте щось проти здорового глузду народних обранців у питанні залишення без уваги недоробленого бюджету?
  • 0

#1538 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 04.01.2010 – 18:37

Перегляд дописуzav (4.01.2010 18:36) писав:

Ви маєте щось проти здорового глузду народних обранців у питанні залишення без уваги недоробленого бюджету?

Скільки вже нелегалів вдома пустили пожити?
  • 0

#1539 ZiC

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 45 повідомлень

Відправлено 04.01.2010 – 18:51

Перегляд дописуБезбожник (4.01.2010 18:08) писав:

Поради в би пану ще раз, вдумливо, ознайомитись з походженням Брєжнєва.
Мій кум, шановний, свого часу служив на Кубі. От там, в Гавані, народився його син. І чого ото він не кубинець ? Куди вони ті кубинці дивились ?
А на рахунок жидівства...то Ви, шановний, "пощетільнєй" порийтесь.
Ну, Куба а ні тоді ані зараз не була і не є територією тодішнього СРСР, і республіки України, а наразі України. Тому наврядчи такі приклади доречні. Все ж таки то була служба :angry1:
Вивчати біографію тов. Брежнєва немаю жодного бажання, до речі, йому варто подякувати, розвал "совка" розпочався він саме з його "царювання".
Щодо останнього абзацу, прохання перекласти; "пощетільнєй", не розумію цього сленгу і до чого воно. Сарказм, упередженість чи така собі зневажлива зверхність.
  • 0

#1540 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 04.01.2010 – 19:30

Перегляд дописуZiC (4.01.2010 18:51) писав:

Ну, Куба а ні тоді ані зараз не була і не є територією тодішнього СРСР, і республіки України, а наразі України. Тому наврядчи такі приклади доречні. Все ж таки то була служба :angry1:
Вивчати біографію тов. Брежнєва немаю жодного бажання, до речі, йому варто подякувати, розвал "совка" розпочався він саме з його "царювання".
Щодо останнього абзацу, прохання перекласти; "пощетільнєй", не розумію цього сленгу і до чого воно. Сарказм, упередженість чи така собі зневажлива зверхність.

А не про Кубу мова, шановний. Мова про те, що Брєжнєв - росіянин. Про що, чорним або фіолєтовим по білому, було вказано в його паспорті. І було відомо у всьому світі. Ото і вся "куба".
Щодо "пощєтільнєй", то за перекладом раджу до Жванецького. Він хоч і жид, але по паспорту - українець. На відміну від Брєжнєва.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних