Перейти до вмісту

Віктор Ющенко

Повідомлень в темі: 2641

Опитування: Вибори Президента України у 2015році. (89 користувачів проголосувало)

Чи бажаєте Ви щоб Ющенко В.А. взяв участь у виборах Президента України у 2015 році?

1. За те щоб взяв участь у виборах (31 голосів [34.83%])

Процент голосів: 34.83%

2. Проти його участі у виборах (51 голосів [57.30%])

Процент голосів: 57.30%

3. Я не знаю, не визначився(лась) (7 голосів [7.87%])

Процент голосів: 7.87%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#1301 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 05.11.2009 – 12:35

Перегляд допису-=VJ=- (5.11.2009 11:03) писав:

Правильно президент написав. Шкода лише, що він при цьому не згадав про одну дрібничку - аферу з "какою" провернув пан Поляченко, тодішній міністр охорони здоров"я, нашоукраїнець і син нашоукраїнця, чисто президентська креатура. От після цього уточнення - можна далі говорити про компрометацію президентськими людьми вакцинації. Тільки от вибачення від нього ми навряд чи дочекаємось.
За діяльність міністра, кім би він не був, відповідає прем'єр-міністр, так шо "нє нада ляля"©.

І в першу чергу - сам президент, гиги...
Більше того - збирався сам зігнати народу побільше - он пантерка навіть запрошувала на зустріч. Та туди не вийшло - обмежився лише кількома десятками тисяч, зігнаних на надважливу подію - подання ним документів до ЦВК, як кандидата. І совість, бідного, тоді так мучила, так мучила....
Збирався, та не зібрався. І кілька десятків все ж не кілька сотень...

Бідненький, нічого ж йому не підпорядковується. :rolleyes:
Нічьо, скоро така бідна буде Тимошенко, ґґґ. Чекаю не дочекаюся.
  • 0

#1302 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 05.11.2009 – 12:48

Перегляд дописуzav (5.11.2009 12:35) писав:

За діяльність міністра, кім би він не був, відповідає прем'єр-міністр, так шо "нє нада ляля"©.

Цікаво, а за що у нас відповідає президент?

Перегляд дописуzav (5.11.2009 12:35) писав:

Збирався, та не зібрався. І кілька десятків все ж не кілька сотень...

Подвійні стандарти пана мені давно відомі.
  • 0

#1303 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 05.11.2009 – 13:22

Перегляд допису-=VJ=- (5.11.2009 12:48) писав:

Цікаво, а за що у нас відповідає президент?
За дотримання норм Конституції.

Перегляд допису-=VJ=- (5.11.2009 12:48) писав:

Подвійні стандарти пана мені давно відомі.
Чому ж подвійні? Хіба Ющенка під ЦВК зустрічали привезені з Тернополя люди?
  • 0

#1304 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 05.11.2009 – 14:24

Перегляд дописуzav (5.11.2009 13:22) писав:

Чому ж подвійні? Хіба Ющенка під ЦВК зустрічали привезені з Тернополя люди?

Саме так

Перегляд дописуzav (5.11.2009 13:22) писав:

За дотримання норм Конституції.

Нахабна брехня.

Конституція України, стаття 106. Президент України:

Зовнішня політика
3) представляє державу в міжнародних відносинах, здійснює керівництво зовнішньополітичною діяльністю держави, веде
переговори та укладає міжнародні договори України;
4) приймає рішення про визнання іноземних держав;
5) призначає та звільняє глав дипломатичних представництв України в інших державах і при міжнародних організаціях; приймає вірчі і відкличні грамоти дипломатичних представників іноземних держав;

Безпека держави:
10) вносить до Верховної Ради України подання про призначення Міністра оборони України, Міністра закордонних справ України;
14) вносить до Верховної Ради України подання про призначення на посаду та звільнення з посади Голови Служби безпеки України;
17) є Верховним Головнокомандувачем Збройних Сил України; призначає на посади та звільняє з посад вище командування Збройних Сил України, інших військових формувань; здійснює керівництво у сферах національної безпеки та оборони держави;
18) очолює Раду національної безпеки і оборони України;
21) приймає у разі необхідності рішення про введення в Україні або в окремих її місцевостях надзвичайного стану

Правосуддя
11) призначає на посаду та звільняє з посади за згодою Верховної Ради України Генерального прокурора України;
22) призначає на посади та звільняє з посад третину складу Конституційного Суду України;
23) утворює суди у визначеному законом порядку;

Фінансова система
12) призначає на посади та звільняє з посад половину складу Ради Національного банку України;

ЗМІ
13) призначає на посади та звільняє з посад половину складу Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення;

Що було зроблено? Дідька лисого і дулю усій державі.
  • 0

#1305 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 05.11.2009 – 16:49

"Я звернувся до Генеральної прокуратури України з вимогою порушити кримінальні справи за фактом злочинної недбалості, яку виявили передусім Головний державний санітарний лікар України, санітарний лікар міста Києва, урядовці, що мали щоденну інформацію про епідемічну ситуацію в країні, але заради політичних дивідендів і амбіцій не зупинилися ні перед чим."©
Виходячи з вище сказаного - гнати треба цього міністра, котрий отримав посаду з подачі партії Ющенка. нє?

Повідомлення відредагував Власюк: 05.11.2009 – 16:53

• 0

#1306 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 05.11.2009 – 16:55

Перегляд дописуВласюк (5.11.2009 16:49) писав:

Виходячи з вище сказаного - гнати треба цього міністра, котрий отримав посаду з подачі партії Ющенка. нє?

Якби ж то партії

Формально портфель міністра В. Князевич отримав за квотою НУНС. Хоча, як повідомила "Українська правда", його кандидатура на пост глави МОЗ була запропонована особисто Президентом Віктором Ющенком. Офіційно він був заступником голови "ДУСі" Ігоря Тарасюка з питань роботи медичних установ, які обслуговують вищих чиновників країни. Однак, можливо, основним його завданням було керівництво групою лікарів, що стежать за станом здоров`я В. Ющенка після отруєння під час президентської виборчої кампанії 2004 року. Вже після призначення на посаду глави Міністерства охорони здоров'я В. Князевич повідомив, що він досі курує групу медиків, які піклуються про здоров'я Президента

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 05.11.2009 – 16:55

• 0

#1307 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 05.11.2009 – 17:07

Дозвольте ще питання - а де ж ті МАСОВІ ФАЛЬСИФІКАЦІЇ, через які відмінили другий тур виборів? Хіба в Президента Ющенка було замало для того повноважень, аби виявити саме МАСОВІСТЬ фальсифікацій??? Бо тоді виходить, що діючий Президент не зовсім тойво... легітимний... Совість його не мучить???
Якщо не карати фальсифікаторів, то хто тоді його буде поважати? Про який рейтинг ідеться? Він своїх колишніх соратників ганить, використовуючи останні слова, а тим, хто зображав його в фашистській формі в Донецьку, роздає ордени... нема самоповаги в чоловіка... це біда...

Перегляд допису-=VJ=- (5.11.2009 16:55) писав:

Якби ж то партії

Формально портфель міністра В. Князевич отримав за квотою НУНС. Хоча, як повідомила "Українська правда", його кандидатура на пост глави МОЗ була запропонована особисто Президентом Віктором Ющенком. Офіційно він був заступником голови "ДУСі" Ігоря Тарасюка з питань роботи медичних установ, які обслуговують вищих чиновників країни. Однак, можливо, основним його завданням було керівництво групою лікарів, що стежать за станом здоров`я В. Ющенка після отруєння під час президентської виборчої кампанії 2004 року. Вже після призначення на посаду глави Міністерства охорони здоров'я В. Князевич повідомив, що він досі курує групу медиків, які піклуються про здоров'я Президента
Президент сам собі суперечить на кожному кроці. Жах. Він вибрав явно програшну тактику. От сказати б чесно: помилився я з Князевичем, запустив він ситуацію - і закликати Князевича до відставки. Так ні ж.

Повідомлення відредагував Власюк: 05.11.2009 – 17:11

• 0

#1308 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 05.11.2009 – 20:12

Перегляд допису-=VJ=- (5.11.2009 14:24) писав:

Нахабна брехня.
Я не дивуюся необізнаності пана.

Конституція України сказав:

Стаття 102. Президент України є главою держави і виступає від
її імені.
Президент України є гарантом державного суверенітету, територіальної цілісності України, додержання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина.

Перегляд допису-=VJ=- (5.11.2009 14:24) писав:

Що було зроблено? Дідька лисого і дулю усій державі.
"Нахабна брехня!"©
Ющенко, як Президент, виконав усі зазначені вами положення Конституції України.

Перегляд допису-=VJ=- (5.11.2009 16:55) писав:

Якби ж то партії

Чергова казка.
Міністра подає прем'єр-міністр і затверджує Верховна Рада України, то ж не треба шукати сторонніх стрілочників. В Ющенка нема важелів упливу на Тимошенко, щоби він їй міністрів підсовував /ну, крім визначених Конституцією, ги/.
  • 0

#1309 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 06.11.2009 – 10:57

Ага, Заве. Ющенко Князевича й знати не знає. :rolleyes:

Чому ж тоді Ющенко їздить лікуватися за кордон? Також - і Янукович. Що, нашій медицині не довіряють?

Ющенко був при владі останнє десятиліття, голова НБУ - це Вам не пастух. Віктор Андрійович був навіть прем'єр-міністром, Кучму батьком називав. То чому лікувався і лікується в Австрії, в Рудольф-Іннерхаус? Сам розвалював медицину з батьком, а тепер стрілочників шукає?

Повідомлення відредагував Власюк: 06.11.2009 – 10:59

• 0

#1310 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 06.11.2009 – 17:27

Перегляд дописуВласюк (6.11.2009 10:57) писав:

Ага, Заве. Ющенко Князевича й знати не знає. :rolleyes:

не витрачайте даремно час - отримаєте лиш чергову порцію пропрезидентської софістики і викручувань.
  • 0

#1311 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 06.11.2009 – 17:49

Чому ж тоді Ющенко їздить лікуватися за кордон? Також - і Янукович. Що, нашій медицині не довіряють?
А від чого Ющенко лікувався?
  • 0

#1312 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 06.11.2009 – 18:27

Перегляд дописуzav (6.11.2009 17:49) писав:

А від чого Ющенко лікувався?

А хтозна. Він казав, що його отруїли. Мало що з похмілля приверзеться. ;)

Пити треба з головою, а не з СБУ. :rolleyes:
  • 0

#1313 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 08.11.2009 – 21:26

Нарешті з"явилася реклама президента, він же кандидат в президенти. А то вже навіть в газеті журналісти почали гадати, на що ж зробить ставку пан Ющенко в своїй рекламі - бо вже є всякі варіанти, може щось нове буде? Ги-ги, вони не знали з ким мають справу.
Він в своїй рекламі виявився абсолютно чесним, як і завжди.
Бігборди розповідають, що за нього треба голосувати
1. Бо при ньому з"явилася гривня
2. Бо він патріот
3. Бо він підтримує українську культуру
Це те, що я сьогодні, виходячи за хлібом, побачив на одному лише перехресті біля свого дому. Може ще є варіанти, але поки що сам собою констатується факт - президенту похвалитися нема чим, окрім досягнень п"ятнадцятирічної давнини (уведення гривні - 1995 рік) та аморфних особистих якостей, підтвердження яких я за ці п"ять років так і не побачив.
Ну-ну, що ж буде далі...

ПС Цікаво, а за які "шиши" цей бенкет? Три бігборда на далекому перехресті в кінці Троєщини - це ж скільки їх по всьому Києву? З горем навпіл ясно, звідки гроші на рекламу у Тимошенко і Януковича (вони - кандидати потужних блоків, в яких є і олігархи), у Тігіпка (він сам олігарх), у Литвина (теж, яка не яка, а партія є і давно), навіть у Яценюка (себто зрозуміло, що його хтось потужний фінансує, просто незрозуміло ще - хто конкретно).
Питання - а за які гроші балотується пан президент, який самовисунувся на цю посаду? Партії - нема, доходів - кіт наплакав, навіть на задаток не вистачить, бо півтора мільйона всього, а задаток один лише два з половиною, про бігборди вже й не кажу.
Ох ці мені руки, які нічого не крали.
  • 0

#1314 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 08.11.2009 – 22:11

ППС Про указ "про відміну указу про відміну указу про відміну указу" вже всі бачили

Тепер новинка

Зображення

;)
  • 0

#1315 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 09.11.2009 – 07:55

Мнда. Всякої підлості я чекав від пана президента - бо за ним таке помічалось. Але такого відвертого нахабства навіть не очікував.

Президент України Віктор Ющенко заявив, що Україна не отримає наступного траншу кредиту МВФ, тому що більшість зобов'язань, які Україна взяла на себе перед Фондом, не виконано.

"Я переконаний, що МВФ не дасть Україні ... транш, оскільки це повне ігнорування Меморандуму (підписаного з МВФ)", - зазначив Ющенко, нагадавши, що уряд не виконав п'ять із шести пунктів своїх зобов'язань, закріплених у цьому документі.

При цьому Ющенко зазначив, що для України "дуже важливо продовжити програму з МВФ".

У неділю, 8 листопада, директор-розпорядник МВФ Домінінк Стросс-Кан заявив, що фонд згортає співпрацю з Україною до обрання нового президента країни. Він нагадав, що Віктор Ющенко наприкінці жовтня підписав закон про підвищення мінімальних зарплат всупереч запереченням уряду і МВФ, на думку якого, для реалізації цього рішення у країни немає фінансових ресурсів.

В кращому стилі кримінальної молодості пана Януковича - зірвати при всіх шапку, а потім доводити, що вона взагалі його особиста.
  • 0

#1316 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 09.11.2009 – 20:48

Перегляд допису-=VJ=- (9.11.2009 07:55) писав:

Мнда. Всякої підлості я чекав від пана президента - бо за ним таке помічалось. Але такого відвертого нахабства навіть не очікував.

Президент України Віктор Ющенко заявив, що Україна не отримає наступного траншу кредиту МВФ, тому що більшість зобов'язань, які Україна взяла на себе перед Фондом, не виконано.

"Я переконаний, що МВФ не дасть Україні ... транш, оскільки це повне ігнорування Меморандуму (підписаного з МВФ)", - зазначив Ющенко, нагадавши, що уряд не виконав п'ять із шести пунктів своїх зобов'язань, закріплених у цьому документі.

При цьому Ющенко зазначив, що для України "дуже важливо продовжити програму з МВФ".

У неділю, 8 листопада, директор-розпорядник МВФ Домінінк Стросс-Кан заявив, що фонд згортає співпрацю з Україною до обрання нового президента країни. Він нагадав, що Віктор Ющенко наприкінці жовтня підписав закон про підвищення мінімальних зарплат всупереч запереченням уряду і МВФ, на думку якого, для реалізації цього рішення у країни немає фінансових ресурсів.

В кращому стилі кримінальної молодості пана Януковича - зірвати при всіх шапку, а потім доводити, що вона взагалі його особиста.
Ну, так, краще діяти обмежено, як прем'єр:
"Ющенко нагадав, що прем’єр-міністр також підвищувала зарплати певним категоріям, які зазвичай беруть участь у виборах - листоношам, медикам, і тому подібне. «Це не справедлива соціальна політика», - відзначив Глава держави. В той же час, як акцентував Ющенко, його рішення стосувалося всіх людей України."© http://ua.proua.com/.../09/084120.html
  • 0

#1317 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 09.11.2009 – 21:08

Ага, Заве. Ющенко Князевича й знати не знає. :)

Ющенко був при владі останнє десятиліття, голова НБУ - це Вам не пастух. Віктор Андрійович був навіть прем'єр-міністром, Кучму батьком називав. То чому лікувався і лікується в Австрії, в Рудольф-Іннерхаус? Сам розвалював медицину з батьком, а тепер стрілочників шукає?
Логіка - абзац. Чому ж ти купляєш китайський телевізор? Розвалюєш українську промисловість, айайай. Який непатріот, і гониш тут на Президента.

Перегляд допису-=VJ=- (8.11.2009 21:26) писав:

Ох ці мені руки, які нічого не крали.
Правильно, створимо небесний виборчий округ, і ангела якогось виберемо в Президенти.
  • 0

#1318 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень

Відправлено 09.11.2009 – 21:34

Перегляд дописуyushchenko (9.11.2009 21:08) писав:

Правильно, створимо небесний виборчий округ, і ангела якогось виберемо в Президенти.

А от цікаво - де оприлюднено якісь документи про масові фальсифікації, завдяки яким було проведено повторний другий тур виборів Президента у 2004 році?
Скільки осіб покарано, за що? Щось я не бачила, аби преса висвітлювала, що такі фальсифікації виявлено в масовому вигляді і фальсифікаторів покарано.

І Ющенко ще має лице на вибори йти?

Повідомлення відредагував Родослава09: 09.11.2009 – 21:35

• 0

#1319 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 09.11.2009 – 21:37

Перегляд дописуРодослава09 (9.11.2009 21:34) писав:

А от цікаво - де оприлюднено якісь документи про масові фальсифікації, завдяки яким було проведено повторний другий тур виборів Президента у 2004 році?
Скільки осіб покарано, за що? Щось я не бачила, аби преса висвітлювала, що такі фальсифікації виявлено в масовому вигляді і фальсифікаторів покарано.

І Ющенко ще має лице на вибори йти?
А по Вашому мали б покарати і таким чином розділити країну навпіл? Мені імпонує Ваш патріотизм. Браво.

Повідомлення відредагував yushchenko: 09.11.2009 – 22:03

• 0

#1320 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень

Відправлено 09.11.2009 – 22:08

Перегляд дописуyushchenko (9.11.2009 21:37) писав:

А по Вашому мали б покарати і таким чином розділити країну навпіл? Мені імпонує Ваш патріотизм. Браво.
Та ні, боронь боже через суд назвати фальсифікаторів злочинцями - а раптом Ахметову це не сподобається, а раптом рейтинг підніметься, що тоді з ним робити?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних