Перейти до вмісту

Віктор Ющенко

Повідомлень в темі: 2641

Опитування: Вибори Президента України у 2015році. (89 користувачів проголосувало)

Чи бажаєте Ви щоб Ющенко В.А. взяв участь у виборах Президента України у 2015 році?

1. За те щоб взяв участь у виборах (31 голосів [34.83%])

Процент голосів: 34.83%

2. Проти його участі у виборах (51 голосів [57.30%])

Процент голосів: 57.30%

3. Я не знаю, не визначився(лась) (7 голосів [7.87%])

Процент голосів: 7.87%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#1261 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1258 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 25.09.2009 – 02:41

Він ганьболідер. <_<
  • 0

#1262 Шмарко

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 83 повідомлень
  • Місто:Делятин гуцульська хата.

Відправлено 26.09.2009 – 13:07

Ющенко - це мій Президент. Кажуть, шо він ордени роздає, але то аби приспати пильність, а потім - хоп - і всіх полапає.
Його гасло "Бандитам тюрми" мусить бути виконане, бо Ющенко вам не якесь брехло послідуще.
Вклади, як пообіцяв повернути, то поверне, хоч би їго шляк трафлєв, бо він фест дуже пречесна побожна людина і його руки ніколи не крали. А як хтось буде рипатися раніше строку за тими вкладами, то йому хвіст добре намнуть, аби не перешкоджав планам гаранта. Він як пообіцяв вивчити англійську мову за 2005 рік, то мабуть вивчив, бо тілько він чесна людина в Україні. І я сам чув же він тепер говорит троха по-англійськи: "я дав людям акцепт, і вони повинні його акцептувати". о як круто завернув! Хто ще так з московських урядників може так утнути, га, москалики?

Я вже не кажу, що він у владі - єдиний самуський щирий українець. Всі норовлять лиш зрадити України, а він її захища до останнього цента.

Ющенко - так! Ющенко - так! Це наш Президент - ТАК! ТАК! ТАК!

Повідомлення відредагував Шмарко: 26.09.2009 – 13:12

• 0

#1263 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 29.09.2009 – 14:54

Перегляд дописуРусский Медведь (12.08.2009 14:31) писав:

Але Президент хоче добитися визнная голодомору геноцидом

Після того, як пан президент "занявся" питанням Голодомору - воно перетворилось на насмішку, і скоро над ним, як над звичайною фальсифікацією, буде сміятися весь світ - хоча він від цього не перестане бути трагедією нашого народу. І вже хай би все закінчилось 300-тамільйонним пам"ятником, заради якого знищили парк Слави, і який почав розсипатися через місяць після відкриття.

Хоч хтось з прихильників президента, які прославляли те, як він піднімає питання голодомору, завдавав собі клопоту зазирнути в розрекламовану ним книгу пам"яті, на які було викинуто мільйони гривень наших податків? Про фальсифікацію сумського варіанту вже чув багато хто - історія набула розголосу, однак зараз русофіли помалу добираються і до основного тексту, а там - 90% отакої фігні, вибачайте на слові.

Зображення

Виділення - моє. Як бачте - практично вся вона складена з померлих без жодного розбору, записано всі до купи. І якщо "невідому" причину смерті ще можна списати на смерть від голоду - то "мертвонароджені", "померлі від старості" і просто алкоголіки, які втопилися сп"яну чи звернули собі в"язи - це абсолютна нісенітниця, причому це ще й очевидне блюзнірство над пам"яттю тих померлих людей.

Вже зараз починають з"являтися статті про те, що Україна не спромоглася знайти у себе навіть півсотні тисяч тих, хто помер від голоду. І це лише початок - скоро російська пропаганда розвернеться на повну так, що це питання поховають від ганьби на довгі роки. І все - виключно завдячуючи нашому любому президентові, який до чого не візьметься - все перепаскудить. Ось, панове, що нам замість чесно і об"єктивно розглянутого питання Голодомору підсунули стосовно наших предків за наші ж гроші президент з командою своїх чиновників.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 29.09.2009 – 15:00

• 0

#1264 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 29.09.2009 – 17:42

Десь там у Штатах ВАЮ сказав, що і за пів року буде Президентом. Впевнений, що знову виберуть. Я також впевнений, бо В.А. ніколи не помилявся, а його теперішній спокій можна пояснити лише 100% впевненістю. Так!
  • 0

#1265 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 29.09.2009 – 21:19

Перегляд допису-=VJ=- (29.09.2009 15:54) писав:

Про фальсифікацію сумського варіанту вже чув багато хто - історія набула розголосу, однак зараз русофіли помалу добираються і до основного тексту, а там - 90% отакої фігні, вибачайте на слові.
Якої фіґні? Ви там що очікували побачити? Оіфіційний запис радянських підлеглих "від голоду" чи може "внаслідок геноциду"?

Перегляд допису-=VJ=- (29.09.2009 15:54) писав:

Вже зараз починають з"являтися статті про те, що Україна не спромоглася знайти у себе навіть півсотні тисяч тих, хто помер від голоду. І це лише початок - скоро російська пропаганда розвернеться на повну так, що це питання поховають від ганьби на довгі роки. І все - виключно завдячуючи нашому любому президентові, який до чого не візьметься - все перепаскудить. Ось, панове, що нам замість чесно і об"єктивно розглянутого питання Голодомору підсунули стосовно наших предків за наші ж гроші президент з командою своїх чиновників.
Як полюбляє казати ТЮлька: "замість мварити цей різновид, зробить свій - кращий!"©.
А то ви лише верещите, як Президент усе зіпсував, проте самі книгу не написали, до справи не долучилися... чи як?
  • 0

#1266 Take-Mau

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 129 повідомлень

Відправлено 30.09.2009 – 01:02

Перегляд допису-=VJ=- (29.09.2009 14:54) писав:

і який почав розсипатися через місяць після відкриття.
Нещодавно був там, нічого не розсипається.

Виділення - моє. Як бачте - практично вся вона складена з померлих без жодного розбору, записано всі до купи. І якщо "невідому" причину смерті ще можна списати на смерть від голоду - то "мертвонароджені", "померлі від старості" і просто алкоголіки, які втопилися сп"яну чи звернули собі в"язи - це абсолютна нісенітниця, причому це ще й очевидне блюзнірство над пам"яттю тих померлих людей.
Блюзнірство - це дивуватися, що москалики самі не написали в звіті "заморили голодом".

Вже зараз починають з"являтися статті про те, що Україна не спромоглася знайти у себе навіть півсотні тисяч тих, хто помер від голоду. І це лише початок - скоро російська пропаганда розвернеться на повну так, що це питання поховають від ганьби на довгі роки. І все - виключно завдячуючи нашому любому президентові,
Так одразу треба було сказати, що для вас основний критерій нашого президента, це те, що про нього скаже москальська пропаганда.
В українців з вами різні цінності.
  • 0

#1267 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 08.10.2009 – 11:41

Как сообщалось, сегодня, 8 октября в парламенте ожидался ряд кадровых назначений в Кабинете министров. В частности, должно состояться голосование по назначению Петра Порошенко министром иностранных дел Украины.

Що то значить бути кумом президента. Одразу стаєш універсальним і незамінним.
Хочеш - займається національною безпекою та обороною, хочеш - очолюєш банківську систему країни, а потім захотів - і ось ти вже головний по зовнішній політиці. І швець, і жнець, і це ще якщо про "Рошен" не згадувати - цікаво, а на чому він грає?

Перегляд дописуzav (29.09.2009 22:19) писав:

Якої фіґні? Ви там що очікували побачити? Оіфіційний запис радянських підлеглих "від голоду" чи може "внаслідок геноциду"?

О, нове відкриття - виявляється "Книгу пам"яті" писали радянські підлеглі. Гиги...
  • 0

#1268 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 08.10.2009 – 20:49

Перегляд допису-=VJ=- (8.10.2009 12:41) писав:

Как сообщалось, сегодня, 8 октября в парламенте ожидался ряд кадровых назначений в Кабинете министров. В частности, должно состояться голосование по назначению Петра Порошенко министром иностранных дел Украины.

Хочеш - займається національною безпекою та обороною, хочеш - очолюєш банківську систему країни, а потім захотів - і ось ти вже головний по зовнішній політиці. І швець, і жнець, і це ще якщо про "Рошен" не згадувати - цікаво, а на чому він грає?
Ви наче заздрите.
Принаймні, на посаді члена наглядової ради НБУ, він об'єктивно висловився щодо дій Уряду й самого НБУ. Дякували би краще, ґґґ.

О, нове відкриття - виявляється "Книгу пам"яті" писали радянські підлеглі. Гиги...
А ви бажали, щоби її писали такі хвантасти, як ви? ЩОби потім будь-який зайда сміявсі з необґрунтованих вигадок про смерть від голоду та геноцид.
  • 0

#1269 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 08.10.2009 – 21:54

Перегляд дописуzav (8.10.2009 21:49) писав:

Ви наче заздрите

Ще чого.
Просто прикольно виглядає, коли людина когось звинувачує в "сільських методах роботи" через хвилину після того, як подав на призначення на високу посаду свого кума. В будь-якій цивілізований країні світу такий "кумізм" був би останнім, що зробив політик - а цей своїми родичами всю владну вертикаль нафаршував.

Принаймні, на посаді члена наглядової ради НБУ, він об'єктивно висловився щодо дій Уряду й самого НБУ. Дякували би краще, ґґґ.

Об"єктивно? Я щось пропустив і Порошенко покритикував НБУ за непрозоре накачування обраних банків мільярдами рефінансування? Де?

А ви бажали, щоби її писали такі хвантасти, як ви? ЩОби потім будь-який зайда сміявсі з необґрунтованих вигадок про смерть від голоду та геноцид.

Ні, я бажав би правильного створення, як це робилося в багатьох країнах. А не

Історія з «жертвами голодомору» в селі Андріяшівка Сумської області вже стала класикою. Про факт «рознарядок» і «планів за жертвами голодомору» чутки ходили з самого старту проекту «Книги пам'яті». Приміром, у лютому минулого року на одному з інтернет-форумів з'явився цікавий розповідь про те, як в архів обласного центру прийшла команда з Києва увігнати в єдиний електронний реєстр людей, які померли з середини 1932-го до середини 1933 р. від голоду і виснаження. Оскільки таких людей виявилося на кілька порядків менше, ніж хотіли в Києві, розпорядилися вносити до архіву всіх, хто помер з початку 1932-го до кінця 1933 (тобто і в ті періоди, коли голоду ще або вже не було), причому незалежно від причин смерті.

«Порахували записи, - написав анонімний автор блогу, - всього померло за 1932-33 роках рік близько 35 тисяч чоловік (з природних причин, від старості, від поножовщини, від нещасних випадків на будівництвах заводів - взагалі) ... Заб"ють в базу всіх, хоча реально виходить померлих від голоду не більше 15 тисяч». При цьому, за словами автора даного повідомлення, загальної кількості жертв замовникам з Києва було мало, а директора архіву погрожували звільнити за «невиконання плану».

Порівняно недавно ще на одному форумі з'явилося визнання блоггера з іншого регіону України: «В принципі у нас в області було те ж саме - кожен тиждень облархів звітував до Інституту національної пам'яті, і ті давали все нові і нові вказівки: спочатку враховувати період з жовтня 1932 по вересень 1933, потім - 32 і 33 роки цілком ... Все як при Союзі - виходили на потрібну цифру будь-якими методами »

В рідному селі мого діда могила загиблих від голодомору - одна велика площа двадцять на п"ятдесят метрів. Це була велика яма, куди просто звалювали трупи, бо не було сил та часу їх закопувати. Всього - близько шестисот осіб. І зараз є люди, які могли б розповісти - хто там лежить. Але владі реальна робота не потрібна - зверху головне побільше цифру зібрати, знизу - відмити бабло нічого не роблячи.
  • 0

#1270 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 08.10.2009 – 22:22

Перегляд допису-=VJ=- (8.10.2009 22:54) писав:

Просто прикольно виглядає, коли людина когось звинувачує в "сільських методах роботи" через хвилину після того, як подав на призначення на високу посаду свого кума.
Ви наче маєте якісь хвакти некомпетентності Порошенка в галузі дипломатії або невідповідності його посаді міністра зовнішніх справ? Ви б оприлюднили.

В будь-якій цивілізований країні світу такий "кумізм" був би останнім, що зробив політик - а цей своїми родичами всю владну вертикаль нафаршував.
Всю? "Ґдє?!"©

Об"єктивно? Я щось пропустив і Порошенко покритикував НБУ за непрозоре накачування обраних банків мільярдами рефінансування? Де?
А чому ви вирішили, що наведене вами про "накачування" - правда?
А те, що ви багато пропускаєте через відсутність телевізора, так я вам неодноразово зауважував.

Ні, я бажав би правильного створення, як це робилося в багатьох країнах. А
А туберкульоз, між іншим, свідчить про голод.
  • 0

#1271 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 08.10.2009 – 22:34

Перегляд дописуzav (8.10.2009 23:20) писав:

Ви наче маєте якісь хвакти некомпетентності Порошенка в галузі дипломатії або невідповідності його посаді міністра зовнішніх справ? Ви б оприлюднили.

Це не кримінальна справа. Тому це Ваша проблема - оприлюднити причини, з яких він відповідає цій посаді. Окрім, звісно, того, що він кум президенту.

Всю? "Ґдє?!"©

http://www.pravda.co.../1/30/38185.htm

А чому ви вирішили, що наведене вами про "накачування" - правда?

Тобто Ви стверджуєте, що рефінансування не було? Скажіть це, потіште мою душу.

А те, що ви багато пропускаєте через відсутність телевізора, так я вам неодноразово зауважував.

Краще я пропущу якісь корисні крихти, аніж буду видивлятися потоки лайна.
  • 0

#1272 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 08.10.2009 – 22:59

Перегляд допису-=VJ=- (8.10.2009 23:34) писав:

Сміявсі неодноразово.
І з Луценка, і з Гриценка, і з Тарасюка, і з Яценюка, і з Кінаха, і з Балоги...
Ще щось таке маєте? "Нравіца!"©

Тобто Ви стверджуєте, що рефінансування не було? Скажіть це, потіште мою душу.
Тобто я стверджую, що не було мрячного "накачування". А те, що було невимовне рефінансування Ощадбанку урядом Тимошенко для форумвання кредитів на адресу Нафтогазу - це так, було діло: http://palm.newsru.u...n2009/bank.html

Краще я пропущу якісь корисні крихти, аніж буду видивлятися потоки лайна.
Ну, так вам уже довно й натхненно радять чути й бачити не лише те, що вам подобається, а все, ібо об'єктивність.

Це не кримінальна справа. Тому це Ваша проблема - оприлюднити причини, з яких він відповідає цій посаді. Окрім, звісно, того, що він кум президенту.
"Льогко!"©
"В 1989 году окончил факультет международных отношений и международного права Киевского университета им. Т.Шевченко по специальности "экономист-международник"."© http://file.liga.net/person/37.html
  • 0

#1273 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 09.10.2009 – 11:25

А ось оцінка Ющенку перед виборами:

Головний економіст Європейського банку реконструкції та розвитку Ерік Берґлеф назвав роботу Національного банку України неефективною.

"Справедливо сказати, що в Україні багато політичних суперечок, але мало ухвалених рішень. Деякі ключові інституції, зокрема, Національний банк, діють не дуже ефективно. У цій країні дуже складно виконати умови Міжнародного валютного фонду", - каже один з головних діячів ЄБРР.
  • 0

#1274 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 12.10.2009 – 14:24

Андрей Кислинский - заместитель руководителя Службы безопасности Украины, отвечающий за "раскрытие исторической правды" о Голодоморе, - не имеет высшего образования. Как сообщает ИА "Украинские новости", об этом 12 октября официально заявили в министерстве образования Украины. Ранее замглавы СБУ заявлял, что является выпускником Киевского университета по специальности "историк" и даже демонстрировал копии соответствующего диплома.

Із зацікавленням буду спостерігати за подальшою долею пана Кислинського. В будь-якій іншій країні він би за фальсифікацію документів негайно потрапив би під слідство, а зі свого органу був би вигнаний з ганьбою. Не кажучи вже про ганьбу, яка вкриває всю службу безпеки, котра навіть не може розкопати, чи є ВО у другої людини в своєму керівництві.
Ну а про питання Голодомору і говорити не варто - воно вже так сплюндроване, що чогось нового цей факт не додасть.

Цікаво, а у самого президента вища освіта хоч є? Чи теж диплом намальований?
  • 0

#1275 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 12.10.2009 – 14:30

в нього є. :rolleyes:
а за Кислинським стежити - тратити життя на дурниці. Так, часом спитати "він ще є?". Хоча буде.
  • 0

#1276 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 12.10.2009 – 15:03

Перегляд дописуZuzik (12.10.2009 15:30) писав:

а за Кислинським стежити - тратити життя на дурниці. Так, часом спитати "він ще є?". Хоча буде.

Та я ж не збираюся у нього під вікнами сидіти.
Мені цікава його подальша доля, а також чи буде якесь пояснення від такого говіркого в потрібні моменти того, хто цього заступника призначав на посаду.
  • 0

#1277 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 12.10.2009 – 15:06

Перегляд допису-=VJ=- (12.10.2009 16:03) писав:

Та я ж не збираюся у нього під вікнами сидіти.
Мені цікава його подальша доля, а також чи буде якесь пояснення від такого говіркого в потрібні моменти того, хто цього заступника призначав на посаду.
Думаю не буде ніякої реакції взагалі. Це і просто і найкращий варіант дій в цій ситуації.
  • 0

#1278 Ганна панна

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 104 повідомлень

Відправлено 12.10.2009 – 16:54

Якщо противники прагнуть облити Президента лайном, але знаходять тільки це, то складаєтсья враження, що він просто святий.
  • 0

#1279 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 400 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 13.10.2009 – 13:51

Перегляд дописуГанна панна (12.10.2009 17:54) писав:

Якщо противники прагнуть облити Президента лайном, але знаходять тільки це, то складаєтсья враження, що він просто святий.
Святих не буває, але ж треба перед виборами на когось усе лайно скинути, от вони дружно це й роблять. Самі повсиралися, а винен Ющенко. Ні, пані та панове, не треба нас дурити. У прем"єра головні важелі керування державою - от нехай наші прем"єри й відповідають за своє керування!
  • 0

#1280 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 13.10.2009 – 13:57

Перегляд дописуПантерка Патріотка (13.10.2009 14:51) писав:

У прем"єра головні важелі керування державою

Пані, Ви ще досі не відповіли на вже три запитання, чи читали Ви самі конституцію хоч раз.
Тому докидую ще кілька запитань - хто призначає генпрокурора, хто призначає суддів, хто призначає голів силових відомств.
Знаєте? Чи як завжди "ОБС"?
Наостанок запитання на логіку - до якої гілки влади відноситься Ваш улюблений президент?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних