Перейти до вмісту

Віктор Ющенко

Повідомлень в темі: 2641

Опитування: Вибори Президента України у 2015році. (89 користувачів проголосувало)

Чи бажаєте Ви щоб Ющенко В.А. взяв участь у виборах Президента України у 2015 році?

1. За те щоб взяв участь у виборах (31 голосів [34.83%])

Процент голосів: 34.83%

2. Проти його участі у виборах (51 голосів [57.30%])

Процент голосів: 57.30%

3. Я не знаю, не визначився(лась) (7 голосів [7.87%])

Процент голосів: 7.87%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#1181 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 19.08.2009 – 11:29

Перегляд дописуВласюк (19.08.2009 12:05) писав:

Сьогодні почув по ТБ, що Ющенко наказав Стельмаху тримати на контролі спекуляції і стабільний курс гривні, бо то не функція НБУ лізти в економічні процеси, на що натякав нам недавно тут пан zav, мовляв благородний НБУ рятує Україну, зважаючи на емісії чи зовнішньоторговельний баланс.
Президент, як я розумію, каже саме про дрібні спекуляції - про ці пів гривні, що коливаються протягом уже майже року /зростаючі перед траншем МФВ та спадаючі після нього/, але я не бачу сенсу НБУ розплачуватися золотовалютними резервами за падіння гривні майже вдвічі відносно доляра, спричинене діяльністю уряду, що відповідає за економіку країни.
  • 0

#1182 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 19.08.2009 – 11:31

Перегляд дописуzav (19.08.2009 12:29) писав:

Президент, як я розумію, каже саме про дрібні спекуляції - про ці пів гривні, що коливаються протягом уже майже року /зростаючі перед траншем МФВ та спадаючі після нього

Транш уже надано. Чи то мені повилазило, чи то до траншу було 7.5, а зараз - 8.5
  • 0

#1183 Вісник

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень
  • Місто:Донбас

Відправлено 19.08.2009 – 11:52

Перегляд допису-=VJ=- (19.08.2009 12:17) писав:

А лізти з коментарями про звичний юридичний процес було?

Я коментую те, з чим особисто знайомий. Доводилося ознайомлюватися з правовими питаннями. А Вам раджу збавити оберти з непривітним тоном. Якщо вам не симпатизує якийсь політик, не треба переносити його образ на мене.
  • 0

#1184 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 19.08.2009 – 12:16

Перегляд допису-=VJ=- (19.08.2009 12:31) писав:

Транш уже надано. Чи то мені повилазило, чи то до траншу було 7.5, а зараз - 8.5
Вам таки повилазило: до траншу було 7.8, а зараз 8.3. Принаймні в останні дні курс стабілізувався: http://charts.financ...u/currency/cash
Крім того, на осінь завжди доляр піднімався в усі роки, і до нового року, і напередодні виборів. А з кволою економікою та бездіяльним урядом - то тільки гукни. Ось минулорічне літнє падіння: http://charts.financ...cash/~/1/usd/36
  • 0

#1185 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 22.08.2009 – 21:05

Перегляд дописуzav (19.08.2009 13:16) писав:

Принаймні в останні дні курс стабілізувався:

Ага, ну просто повний стабілізєц.

Кравчук гарно сказав

"Кожна людина у цьому коливанні курсу втрачає тисячі, сотні тисяч суспільство, мільйони і мільярди - вся Україна. Ми втрачаємо, а куди воно йде? Кому-то в кишені - воно ж нікуди не діваються. Що Президент країни не знає, хто спекулює на валютному курсі? Я ж був Президентом - я знаю, що кожен день доповідають, хто це робить" - сказав він.
  • 0

#1186 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 22.08.2009 – 21:09

Перегляд допису-=VJ=- (22.08.2009 22:05) писав:

Кравчук гарно сказав

"Кожна людина у цьому коливанні курсу втрачає тисячі, сотні тисяч суспільство, мільйони і мільярди - вся Україна. Ми втрачаємо, а куди воно йде? Кому-то в кишені - воно ж нікуди не діваються. Що Президент країни не знає, хто спекулює на валютному курсі? Я ж був Президентом - я знаю, що кожен день доповідають, хто це робить" - сказав він.
Оце так, видно мучають гріхи, вирішив зізнатися. При Кравчуку які падіння купонів були? Страшно згадувати. І що ж він зробив? А нічогісінько, а тепер ще інших повчає.
  • 0

#1187 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 22.08.2009 – 22:13

Перегляд дописуphobos (22.08.2009 22:09) писав:

При Кравчуку які падіння купонів були? І що ж він зробив?

Як правило, коли на якісь слова йде відповідь в стилі "а сам - дурень ще більший", то це значить не лише визнання правоти слів сказаного, а й зізнання в тому, що протиставити нема чого.

Стосовно купонів - Кравчук хоча б їх увів, взявши за приклад досвід США. Інакше б наша гривня так би падала щомісяця.
І інфляційний удар виходу з СРСР ми винесли з меншими втратами - могли б вийти, як Зімбабве, що і папір би вже для друкування грошей закінчився.
  • 0

#1188 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 22.08.2009 – 23:34

Перегляд допису-=VJ=- (22.08.2009 23:13) писав:

Як правило, коли на якісь слова йде відповідь в стилі "а сам - дурень ще більший", то це значить не лише визнання правоти слів сказаного, а й зізнання в тому, що протиставити нема чого.
Ну, особисто я споіваюсь, що Ющенку доповідають багато чого цікавого, і ще сподіваюся дізнатися частину того на передвиборчій, ги.

Стосовно купонів - Кравчук хоча б їх увів, взявши за приклад досвід США. Інакше б наша гривня так би падала щомісяця.
Яка різниця: називати нацвалюту купонами чи девальвувати? Суть-то одна: статистичні записи інфляційних процесів у державі.

І інфляційний удар виходу з СРСР ми винесли з меншими втратами - могли б вийти, як Зімбабве, що і папір би вже для друкування грошей закінчився.
Інфляція - брак товарів /ну, крім спекуляцій Кравчукового періоду/ при надмірі грошей. Тому Зімбабве з відсутньою промисловість й експортом буде важко, напевно /це крім того, що влада допоможе розікрасти рештки/. У нас принаймні була промисловість успадкована, хоча ми нею скористалися добре, якщо на 10%.
  • 0

#1189 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 23.08.2009 – 00:05

Перегляд дописуzav (23.08.2009 00:34) писав:

Зімбабве з відсутньою промисловість й експортом

Економіка Зімбабве
Сільське господарство

У сільському господарстві зайнято 66% працездатного населення, воно дає 16,7% ВВП. Обробляється 8,3% території, зрошується 174 тис га землі. Головними експортними культурами є тютюн (3 місце у світі), бавовна, чай (22 тис т) і цукровий очерет (3,3 млн т). Для внутрішнього споживання вирощуються пшениця (140 тис т), кукурудза (900 тис т), овочі (135 тис т).

Промисловість

У промисловості зайнято 10% працездатного населення, воно дає 21,6% ВВП. Працюють підприємства текстильної та тютюнової промисловості, з виробництва автомобільних акумуляторів і переробки сільськогосподарської сировини. Ведеться промислова видобуток заліза, золота, азбесту, кам'яного вугілля, срібла, нікелю, при цьому найбільш важливу роль грає видобуток золота. В 1996 році почалася видобуток алмазів.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 23.08.2009 – 00:05

• 0

#1190 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 23.08.2009 – 10:58

Перегляд допису-=VJ=- (23.08.2009 01:05) писав:

У сільському господарстві зайнято 66% працездатного населення, воно дає 16,7% ВВП.
Промисловість
У промисловості зайнято 10% працездатного населення, воно дає 21,6% ВВП.
Про що й мова: більшість населення працює неефективно.
  • 0

#1191 Шмарко

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 83 повідомлень
  • Місто:Делятин гуцульська хата.

Відправлено 23.08.2009 – 16:47

На якому місці Україна зараз в Европі? На такому місці має бути Ющенко в наших рейтингах. З помаранчевою командою Україну довели до ручки. В Росії долар виріс з 29 до 31 рубля, а в нас? Навіщо він зголошувався на Президента без належних повноважень? От лиш би до корита дорватися.
  • 0

#1192 Шмарко

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 83 повідомлень
  • Місто:Делятин гуцульська хата.

Відправлено 23.08.2009 – 17:23

Суддя колядник меле такої:

Цитата

"Так, я відмовився виконувати вказівки представників очолюваної вами політичної сили "Наша Україна" і повертати бізнесменам-спонсорам борги "Нашої України" за вкладені ними кошти в партію на виборах у Верховну Раду восени 2007 року", - зазначив Зварич.

"Борги повинні були повертатися у вигляді рішень суду про закріплення землі біля великих міст та в курортній місцевості 8 областей України", - сказано в зверненні.

Екс-суддя стверджує, що Ющенко багато разів називав його злочинцем, тим самим порушуючи презумпцію невинності.

"Після таких незаконних дій ви, пане президенте, як політик повинні були подати у відставку", - сказано в зверненні.

Він також вирішив відмовитися від звання заслуженого юриста України, яким Ющенко нагородив Зварича у жовтні 2007 року.

• 0

#1193 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 23.08.2009 – 20:38

Так, називав. Ганьба!!! :ggggg:
  • 0

#1194 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 23.08.2009 – 21:07

Перегляд дописуzav (23.08.2009 11:58) писав:

Про що й мова: більшість населення працює неефективно.

Ну звісно, 3%, задіяні у видобутку алмазів, які дають набагато більше співвідношення "маса-ВВП" працюють набагато ефективніше. Тому - вперед, усім в алмазні шахти.
  • 0

#1195 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 23.08.2009 – 22:25

Перегляд допису-=VJ=- (23.08.2009 22:07) писав:

Ну звісно, 3%, задіяні у видобутку алмазів, які дають набагато більше співвідношення "маса-ВВП" працюють набагато ефективніше. Тому - вперед, усім в алмазні шахти.
Уперед у шахти чи назад у ВИШі - вирішувати має уряд чи президент. От у нас уряд тупить.
  • 0

#1196 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 24.08.2009 – 09:37

Господи, от же ж людина.
На дворі свято, народ гуляє. А презік "пхає" народу замість привітання свою передвиборчу программу.
  • 0

#1197 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 667 повідомлень
  • Місто:Золотоноша,Черкаси

Відправлено 24.08.2009 – 12:58

Не передвиборчу програму а прагне просвітить ваші темні і заблудлі душі :ggggg: Виступ Ющенка цікавий і нестандартний, спрямований у саму глибинну точку національної гідності і політичної свідомості кожного українця! :) А безнадійних горбатих тільки могила виправить :8:
  • 0

#1198 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 24.08.2009 – 13:20

Перегляд дописуkatapulta (24.08.2009 13:58) писав:

Не передвиборчу програму а прагне просвітить ваші темні і заблудлі душі :ggggg: Виступ Ющенка цікавий і нестандартний, спрямований у саму глибинну точку національної гідності і політичної свідомості кожного українця! :8:

Вам самому свій допис не бридко читати? Все ж наче вільна людина, хоч якась самоповага має бути, а не таке холопство...
  • 0

#1199 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 667 повідомлень
  • Місто:Золотоноша,Черкаси

Відправлено 24.08.2009 – 13:47

Найбридкіше - твою письмову гидоту читати! :ggggg: Холоп власної убогості млє :8:
  • 0

#1200 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 24.08.2009 – 13:48

Перегляд допису-=VJ=- (24.08.2009 14:20) писав:

Вам самому свій допис не бридко читати? Все ж наче вільна людина, хоч якась самоповага має бути, а не таке холопство...
Ну, вам-то точно не гидко.
Я ось читав сьогоднішню промову Президента й теж так лютував, так лютував! А вас що саме найбільше розлютило у промові? Ги.
p.s.
"Президент Віктор Ющенко вирішив підписати указ про винесення на загальнонаціональне обговорення свого проекту Конституції.
Про це він сказав, виступаючи на військовому параді з нагоди Дня незалежності, передають «Українські новини».
«Хочу оголосити, що підписую указ про проведення загальнонаціонального обговорення проекту Конституції, внесеного (до Верховної Ради) Президентом України», - сказав він.
Ющенко відзначив, що готовий вислухати думку про цей законопроект кожного українця.
Він виразив упевненість в тому, що загальнонаціональне обговорення проекту Конституції викличе великий суспільний резонанс і примусить депутатів Ради розглянути даний законопроект."© http://ua.proua.com/.../24/143302.html
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних