Перейти до вмісту

Віктор Ющенко

Повідомлень в темі: 2641

Опитування: Вибори Президента України у 2015році. (89 користувачів проголосувало)

Чи бажаєте Ви щоб Ющенко В.А. взяв участь у виборах Президента України у 2015 році?

1. За те щоб взяв участь у виборах (31 голосів [34.83%])

Процент голосів: 34.83%

2. Проти його участі у виборах (51 голосів [57.30%])

Процент голосів: 57.30%

3. Я не знаю, не визначився(лась) (7 голосів [7.87%])

Процент голосів: 7.87%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#1161 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 13.08.2009 – 16:12

Перегляд допису-=VJ=- (13.08.2009 02:07) писав:

А мій досвід підказує дивитись профілі перед тим, як таке писати.

Круто - от і релігія поперла. Цікавий який комуніст - сучасний, завєті Ілліча щодо опіуму для народу викинув на смітник.
Тільки от проблема - як Ваш комунізм. так і Ваше бачення релігії до мене не мають жодного стосунку. Тому не треба їх мені ліпити.
Я не працював в НКВД, тому зазирати в чужі бумаги, так само як і в карман не маю звички. З іншого боку , з яких це пір профіль користувача став документом ? Один мій знайомий попав до міліції. Коли йому одну штуку защемили дверима, він розповів таке, чого сам про себе не знав. Так що Ваш профіль читайте самі для себе. Щодо Ілліча, то фраза "релігія- опіум для народу", належить не йому. Це по- перше. По- друге, де це Ви бачили на Землі політику, без застосування релігійних способів одурювання людей ? Комуністична ідеологія-не виняток. Її , шановний, написали не марсіани, а такі ж самісінькі жиди, які написали і Біблію і політичні напрямки розвитку суспільства. Вигідні догми Писання, експлуатуються усіма політико-ідеологічними напрямками. Це вигідно, поскільки Писання є книга тупо-наркотична не підлягаюча критиці. Другими словами- казочка для дорослих. Одначе при певній переробці тексту на мирську мову, її можна застосувати аж бігом. Інша срава, що для деяких ідеологій казка-оригінал стає конкурентом по впливу на суспільство. В цьому випадку оригінал забороняється і називається "опіумом для народу", як Ви справедливо написали. Ну справді, раз ми монотеісти, то не може бути двох богів. Або Христос, або Маркс-Ленін, якщо казати про комуністичну ідеологію. Тобто, ідеологічні конкуренти прибираються будь-якими способами. Це, до речі, нормально і правильно при умові, що ви затіяли будувати якесь суспільство по новому і маєте що йому запропонувати. Найбільш "ревнивою" системою щодо Писання є комуністична ідеологія. Причина цьому проста-ця ідеологія стоїть НАЙБЛИЖЧЕ до заповітів Писання. На відміну від інших, ця ідеологія сприймає БІЛЬШІСТЬ тих заповітів БУКВАЛЬНО. Але і вигідно для себе. Наприклад, об"єднуючи навколо перш за все бідні верстви населення ("прийдіть до мене працею зморені") ідеологія повертає деякі догми Писання проти нього самого ж , а НАЙГОЛОВНІШЕ, проти конкурентів які використовують інші варіанти суспільного ладу. Наприклад, розвернувши на 180 "а ви, раби, будьте покірні панам вашим" і перетворивши на "ми- не раби, раби- не ми" ідеологія наносить подвійний удар. І по Писанню і по конкурентам іншого суспільного ладу. Як і Писання, ідеологія широко використовує негативне ставлення до ДЕКАДЕНТІВ. "немає Бога, окрім Бога", "немає іншої ідеології окрім комуністичної". Сприйняття іншого бога Писання розцінює як злочин, за який обов"язково має бути покарання у вигляді фізичного знищення як мінімум (хананеяни, наприклад) або ж покаяння (прозеліт) як Савл-Павло. Відповідно- це антикомунізм або "антисовеччина", розстріл чи Сибір в конкретному випадку. Згадайте Сахарова, його так і називали-декадент. Ви скажете, чому нині Писання не забороняють ? Зовсім не тому, що "демократія" так полюбляє істину. Її ніхто не любить. Просто вигода від "раби будьте покірні панам вашим" наскільки значна, що переважить будь що у суспільстві, де одна людина експлуатує іншу. Між іншим, це ще один зразок , коли комуністична ідеологія повертає догму як проти Писання, так і проти експлуататора. До того ж, під неї легко заборонити приватний бізнес... А Ви кажете "Круто-от і релігія поперла". Нічого дивного. Дивно інше ; як це Вам, перебуваючи у суспільстві, вдається жити "поза суспільством" Без сприйняття і політики і релігії ? Адже так було ще до первісно-общинного. Чи не здається Вам помилкою те , ніби Ви дійсно ані гвинтик , ані гаєчка? Чи не здається Вам, що шукаючи роботу, отримуючи за неї платню, пенсію, лікуючись у лікарні і таке інше, людина вже ЗАЛЕЖИТЬ від політичного устрою суспільства, а значить і від його релігії також ?
  • 0

#1162 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 13.08.2009 – 16:29

Бачте, Безбожнику, з християнами та комуністами справа така, як із кіклопами (циклопами) Гомера - про них всі читали, але ніхто в реалі не бачив. Т.зв лицарі комунізму (справжнього, не з книжок про "павок корчагіних") - це напівжид Лєнін, жиди Троцький (Бронштейн), Камєнєв, Каганович, тиран Сталін, ну і напр. Мічурін в галузі "комуністичної" корупції Брежнєв, Горбачов - так бездарно розвалити Велику Державу! - так само - Кучма, Ющенко і т.д. Всі вони старались зневажити права особи. Від жидів (напр. Маркса) цей комунізм і пішов, аби нам, руським, життя каламутити. Тому Ющенко - це Ваш комуняцький виплодок, і від того, що він каже "рахую" замість "счітаю" в ситуації, коли справжній українець говорить "вважаю" - від того він великим патрійотом в очах істинних руських не стає.

10% за порушення правил п. 2.4. - ластівочка
  • 0

#1163 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 13.08.2009 – 19:27

Перегляд дописуВласюк (13.08.2009 17:29) писав:

Бачте, Безбожнику, з християнами та комуністами справа така, як із кіклопами (циклопами) Гомера - про них всі читали, але ніхто в реалі не бачив. Т.зв лицарі комунізму (справжнього, не з книжок про "павок корчагіних") - це напівжид Лєнін, жиди Троцький (Бронштейн), Камєнєв, Каганович, тиран Сталін, ну і напр. Мічурін в галузі "комуністичної" корупції Брежнєв, Горбачов - так бездарно розвалити Велику Державу! - так само - Кучма, Ющенко і т.д. Всі вони старались зневажити права особи. Від жидів (напр. Маркса) цей комунізм і пішов, аби нам, руським, життя каламутити. Тому Ющенко - це Ваш комуняцький виплодок, і від того, що він каже "рахую" замість "счітаю" в ситуації, коли справжній українець говорить "вважаю" - від того він великим патрійотом в очах істинних руських не стає.
Дякую, що Ви мене "просвітили" про національну належність названих Вами осіб. Цей список можна було б продовжити. Але немає сенсу. Це схоже на те, якби певна особа намагалась довести, що коли піп п"яниця і блудник, то значить і християнсво таке ж. Але це не значить, що християни з Вами погодяться. Отак і з перечисленими Вами особами. Ви плутаєте ідеологію з прізвищами. Але ідеології немає ніякого діла до прізвищ. Вона нікого не плодить, в тому числі і названого Вами Ющенка. Вона (будь-яка ідеологія) експлуатує(!) людей в своїх цілях, використовуючи їх основний природній інстинкт (як і всього живого) ВИЖИТИ. До того ж, завжди смішно коли хто сьогодні намагається критикувати те, ЩО ДОЗВОЛЕНО. Поваги заслуговують ті, хто критикував ВІДКРИТО коли це було НЕБЕЗПЕЧНО. А нині, будь хто стає "героєм". Одначе в реальності, претендентів на героїзм має бути дуже мало. На те вони і герої. Намагання СЬОГОДНІ, коли це БЕЗПЕЧНО стати поряд з Чорноволом чи Лук"яненком (в антикомуністичних поглядах, наприклад) виглядає цинічним і смішним. Приклад-згаданий Вами Ющенко. Та і Ви , в певній мірі теж, адже берете на себе ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ доводити, що хтось чогось ніколи не бачив, водночас, не пропонуючи речі які ми усі могли б побачити. Це означає- Вам немає що запропонувати суспільству. Виглядає так, якби я намагався довести, що пітекантроп ніколи не бачив трактора. І не побачив, як відомо, однак це НЕ ДОВОДИТЬ, що трактора не існує. Для чого ж тоді критикувати, немаючи пропозицій ? Стосовно "рахую" і "вважаю", то я використовую ці слова як слід. Принаймі так мене вчили в сільській школі. Як і Ющенка. А те що він, як канал СТБ, перейшов на "рахую, летовище , міліціянти" то це і є прилад невдалої і фальшивої спроби приліпитись до героїзму вищеназваних антикомуністів з одного боку, і незрозуміло до чого (під виглядом української національної ідеї), з іншого. Однак сторонники цієї ідеї не мають кращого і більш розкрученого лідера і тому він для них таким є. Незалежно від того подобається це Вам і мені, чи ні. Зважайте ще на той факт, що вони ж його і розкрутили. Навіть якщо це їх помилка і лідер виявився нікчемою, хто ж із них скаже ; "ми дурні" ? Адже суспільство, в цьому випадку, перестає таким силам вірити. Що ж стосується корупції Брежнєва, то йому такі власні валютні запаси, які нині має голова адміністрації задрипаного районного містечка і не снились. Було б не так, то в такий повально ненависний до комуністів час, Вам про це обов"язково написали б. З конкретними цифрами. І зробили б це серйозні люди, а не доморощені "знавці" всього і про все, яким "відомо" що раз хтось чогось не бачив , то цього не існує.
  • 0

#1164 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 13.08.2009 – 19:42

Перегляд дописуБезбожник (13.08.2009 17:12) писав:

Я не працював в НКВД, тому зазирати в чужі бумаги, так само як і в карман не маю звички.

Ваші проблеми - меліть дурниці і далі.

З іншого боку , з яких це пір профіль користувача став документом ?

Не документом, а джерелом відомостей про користувача. Але - див. вище

Щодо Ілліча, то фраза "релігія- опіум для народу", належить не йому. Це по- перше.

Знайдете у мене приписування йому цієї фрази - покажете.

Дивно інше ; як це Вам, перебуваючи у суспільстві, вдається жити "поза суспільством" Без сприйняття і політики і релігії ?

Дуже просто. Вчіться, може і у Вас вийде.

людина вже ЗАЛЕЖИТЬ від політичного устрою суспільства, а значить і від його релігії також ?

Залежить - в деякій мірі, бо вони домінують. Але це не значить ані того, що вона від них залежить стовідсотково, ані те, що вона при цьому має їх сприймати за свої. Вчіться логіці.
  • 0

#1165 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 13.08.2009 – 20:39

Перегляд допису-=VJ=- (13.08.2009 20:42) писав:

Ваші проблеми - меліть дурниці і далі.

Не документом, а джерелом відомостей про користувача. Але - див. вище

Знайдете у мене приписування йому цієї фрази - покажете.

Дуже просто. Вчіться, може і у Вас вийде.

Залежить - в деякій мірі, бо вони домінують. Але це не значить ані того, що вона від них залежить стовідсотково, ані те, що вона при цьому має їх сприймати за свої. Вчіться логіці.
Як Ви маєте логіку, то мали б зрозуміти що мова про документи це загальне. Нижче мною сказано ; з яких це пір...і далі по тексту. Слово документ тут ні при чому. Як Вас влаштує, нехай буде данні про користувача. Далі. Вчитись немає чому. Важати себе залежним від суспільства, але не 100-відсотково і є відсутність логіки. "Відсоток" нашої "незалежності" в суспільстві прямо пропорційний ДОЗВОЛУ системи, і не є власною заслугою. В будь який момент цей відсоток система може змінити незалежно від індивиду. Таким чином, вважати себе вільним від суспільства на якийсь там відсоток і є відсутність логіки підміненою поняттям-гординя. Щодо приписування : "завєти Ілліча щодо опіуму для народу..." Це написали Ви, а не я. Чи може Ви здатні привести приклад іншої відомої фрази Ілліча щодо опіуму і народу ? Зробіть це і я вибачусь за приписування. Якщо ж іншої фрази не існує, то яку ж мали на увазі Ви, говорячи про Ілліча і опіум для народу? Де логіка, яку Ви радите вчити іншим?
  • 0

#1166 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 13.08.2009 – 21:41

Перегляд дописуБезбожник (13.08.2009 21:39) писав:

Важати себе залежним від суспільства, але не 100-відсотково і є відсутність логіки.

Cтовідсотково залежать від суспільства виключно ті, хто не можуть без його допомоги існувати - наприклад немовлята в дитбудинках. Усі інші мають відсоткову залежність - від 99 до нуля.
Якщо Вам це не зрозуміло - нічого не можу вдіяти.

"Відсоток" нашої "незалежності" в суспільстві прямо пропорційний ДОЗВОЛУ системи

Розкажіть про це хоча б і Шухевичу. Він би добре посміявся, дізнавшись, що його дії були дозволені системою СРСР.

"завєти Ілліча щодо опіуму для народу..." Це написали Ви, а не я.Де логіка, яку Ви радите вчити іншим?

Я Вам на це відповім простішою логічною задачкою: в розділі "Кохання" є купа тем щодо ребра Адамового - жінок.
Скажіть, що я приписую авторство вислову "ребро Адамове" розділу "Кохання" на Теревенях - і у мене зникнуть усі питання щодо Ваших логічних здібностей.
  • 0

#1167 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 13.08.2009 – 22:08

офтоп припиняйте
  • 0

#1168 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 13.08.2009 – 22:58

Перегляд допису-=VJ=- (13.08.2009 22:41) писав:

Cтовідсотково залежать від суспільства виключно ті, хто не можуть без його допомоги існувати - наприклад немовлята в дитбудинках. Усі інші мають відсоткову залежність - від 99 до нуля.
Якщо Вам це не зрозуміло - нічого не можу вдіяти.

Розкажіть про це хоча б і Шухевичу. Він би добре посміявся, дізнавшись, що його дії були дозволені системою СРСР.

Я Вам на це відповім простішою логічною задачкою: в розділі "Кохання" є купа тем щодо ребра Адамового - жінок.
Скажіть, що я приписую авторство вислову "ребро Адамове" розділу "Кохання" на Теревенях - і у мене зникнуть усі питання щодо Ваших логічних здібностей.
Ви мало обізнані з діяльністю Шухевича та його співробітнитства з системою того часу. Але нижче є цілком слушне зауваження щодо офтоп. Мені 60 років і для мене це слово як мова марсіан- не знаю що то воно значить ? Приношу свої вибачення модератору якщо щось порушив. Хоча що тут думати, тема форуму зовсім інша. Ще раз вибачаюсь. До речі, ось Вам і зразок залежності від системи, яка в будь який момент має право щось вимагати чи змінити у Вашій ефімерній "незалежності" від неї.
  • 0

#1169 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 14.08.2009 – 00:15

Зваричу +10 % за розміщення зображення із нецензурним текстом.
  • 0

#1170 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 14.08.2009 – 04:10

Шановний VJ, я спробував розв"язати задану вами задачу, але нічого не виходить. Справа в тому, що умова задачі не предбачає її розв"зання відомими для логіки способами. Для того щоб я зміг довести Вам, що вираз "ребро Адамове" належить якомусь там РОЗДІЛУ, він (розділ) повинен бути як мінімум живою істотою з інтелектом, при цому уміти говорити зрозумілою мені мовою як мінімум, і писати зрозумілим текстом як максимум. Тобто, бути людиною.
  • 0

#1171 Вісник

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень
  • Місто:Донбас

Відправлено 17.08.2009 – 02:41

Він був символом свободи та самовизначення українців, проте зрадливі брехуни, що стояли поряд з ним пліч о пліч на Святому Українському Майдані, зрадили ідею того Майдану. Для них основної метою стала влада, беззаперечна влада. Ганьба! А тисячі українців повелися на заклики екс-помаранчевих, зрадили свого лідера і ризикують втратити нашу молоду демократичну державу.
  • 0

#1172 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 17.08.2009 – 19:29

"«Діючий закон робить вибори проблемними, а новий - може просто зірвати проведення виборів Президента», - сказав Попов.
Він вважає, що нова редакція цього закону містить настільки багато недоліків, що легітимність переможця виборів буде поставлена під великий сумнів, а сама виборча кампанія проходитиме жорстко, із застосуванням адміністративного ресурсу і захопленням влади у виборчих комісіях.
Нагадаємо, Комітет виборців допускає, що Конституційний Суд визнає невідповідними Конституції частину положень нової редакції закону про вибори Президента.
Народний депутат від БЮТ Валерій Писаренко допускає, що чергові вибори Президента можуть бути зірвані у зв’язку з можливим поданням в КС щодо конституційності цього закону.
24 липня Рада прийняла 316 голосами відповідний проект закону №4741."© http://ua.proua.com/.../17/152621.html
  • 0

#1173 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 18.08.2009 – 14:56

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 161/2009-рп
  • 0

#1174 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 18.08.2009 – 16:29

Перегляд дописуБілий Дракон (18.08.2009 15:56) писав:

Я думав, що це жарт.
Реальність вкотре довела, що вона крутіша за будь-який анекдот.
  • 0

#1175 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 18.08.2009 – 18:28

Перегляд допису-=VJ=- (18.08.2009 17:29) писав:

Я думав, що це жарт.
Реальність вкотре довела, що вона крутіша за будь-який анекдот.
Не розумію ваше нерозуміння.
  • 0

#1176 Вісник

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 18.08.2009 – 18:30

Перегляд дописуБілий Дракон (18.08.2009 15:56) писав:

І що тут "прикольного" звичайний юридичний процес. Спочатку довелося підписати указ. Потім відпала у ньому потреб. Указ скасували. А потім знову з'явилася потреба у ньому: скасували скасування. Це звичайна юридична практика. Чи ви пропонуєте створювати ідентичний скасований (!!!) нормативний акт?
  • 0

#1177 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 18.08.2009 – 19:31

Перегляд дописуКобзар112 (18.08.2009 19:30) писав:

І що тут "прикольного" звичайний юридичний процес.

Можете навести закордонні прецеденти такого "багаторівневого" скасування?
  • 0

#1178 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 19.08.2009 – 11:05

Сьогодні почув по ТБ, що Ющенко наказав Стельмаху тримати на контролі спекуляції і стабільний курс гривні, бо то не функція НБУ лізти в економічні процеси, на що натякав нам недавно тут пан zav, мовляв благородний НБУ рятує Україну, зважаючи на емісії чи зовнішньоторговельний баланс. Президент говорить мудро, але коли? Та й чи виконає Стельмах таке доручення, правильніше, чи Ющенко нарешті рішуче цього домагатиметься, а чи тихцем і далі ділитимуть "навар"? Розпорядження про скасування скасованого розпорядження - це те саме, що "тримати на контролі спекуляції і стабільний курс гривні. Чомусь не віриться мені, що воно так буде. А вам?
  • 0

#1179 Вісник

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 19.08.2009 – 11:09

Перегляд допису-=VJ=- (18.08.2009 20:31) писав:

Можете навести закордонні прецеденти такого "багаторівневого" скасування?

Пошукайте на сайті Європарламенту, у мну бажання немає.
  • 0

#1180 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 19.08.2009 – 11:17

Перегляд дописуКобзар112 (19.08.2009 12:09) писав:

Пошукайте на сайті Європарламенту, у мну бажання немає.

А лізти з коментарями про звичний юридичний процес було?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних