Перейти до вмісту

Віктор Ющенко

Повідомлень в темі: 2641

Опитування: Вибори Президента України у 2015році. (89 користувачів проголосувало)

Чи бажаєте Ви щоб Ющенко В.А. взяв участь у виборах Президента України у 2015 році?

1. За те щоб взяв участь у виборах (31 голосів [34.83%])

Процент голосів: 34.83%

2. Проти його участі у виборах (51 голосів [57.30%])

Процент голосів: 57.30%

3. Я не знаю, не визначився(лась) (7 голосів [7.87%])

Процент голосів: 7.87%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#1141 Русский Медведь

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 130 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Киев

Відправлено 12.08.2009 – 13:18

Перегляд дописуAndreo2 (12.08.2009 14:09) писав:

Зображення

До плюсів пану Ющенку як 3-ому президенту я відношу:
1. Європейський вибір України – це вже дуже багато!!!
2. Популяризація української мови, культури… – аплодую!!!

До мінусів пану Ющенку як 3-ому президенту я відношу:
1. Відсутність реформ!!! – і це основне.

Згоден з пунктом 2.Можна було б ще додати незалежність пресс від держави
Згоден з мінусом.Хочу можно було б ще додати:
Непослідовність,невміння відстоювати державні інтереси,невміння домовлятися зі своїми політичними опонентами...
Європейський вибір? Пару місяців тому читав статтю в Главрєді що з точки зору результату Ющенко для цього зробив менше навіть чим Кучма
  • 0

#1142 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 12.08.2009 – 13:20

Зате Ющенко багато працював на зовнішній імідж України, як незалежної держави. Визнання голодомору варте багатьох європейських напряків.
  • 0

#1143 Русский Медведь

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 130 повідомлень

Відправлено 12.08.2009 – 13:21

Перегляд дописуБлискавиця (12.08.2009 14:20) писав:

Зате Ющенко багато працював на зовнішній імідж України, як незалежної держави. Визнання голодомору варте багатьох європейських напряків.
Поки нажаль голодомор мало хто визнав.
  • 0

#1144 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 12.08.2009 – 13:27

геноцидом мало хто визнав, а факт голодомору українського народу визнаний в ООН.
  • 0

#1145 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 12.08.2009 – 13:28

Що це таке, якщо не секрет? Якщо любов Європи до України - то її катма. Якщо бажання України бути в Європі - то воно було задано як основний вектор політики ще задовго до Ющенка, він тут ні до чого, і нічого не зробив, аби ми стали хоч трохи до цього ближче. Правда я не бажаю бачити Україну в ЄС - тому це відношу до плюсів, ага.

2. Популяризація української мови, культури… – аплодую!!!

Пригадую, що українська в моїй школі почала популяризуватись ще Кравчуком. Причому так, що деякі вчителі, котрі ще півроку тому розповідали про страшних бандерівців, натягли жовто-блакитні значки і заговорили українською. Оце була популяризація, оце я розумію. А що у нас там при Ющенкові? Щодня - то один район, то інший визнає російську офіційною, школи перетворюють назад на російськомовні - оце я розумію, популяризація. Є чому поаплодувати.

Перегляд дописуБлискавиця (12.08.2009 14:27) писав:

геноцидом мало хто визнав, а факт голодомору українського народу визнаний в ООН.

Треба ж таке - а мені здалося, що це питання навіть на сесію не винесли. Може нагадаєте, коли це його там визнали?
  • 0

#1146 Русский Медведь

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 130 повідомлень

Відправлено 12.08.2009 – 13:31

Перегляд дописуБлискавиця (12.08.2009 14:27) писав:

То воно так. Але Президент хоче добитися визнная голодомору геноцидом

Ще хочетсься сказати по "європейському вибору" ось що.
В часи Ющенко візовий коридор для українців став набагато узким.
  • 0

#1147 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 12.08.2009 – 13:47

Ось цитати з листа медведя: http://www.proua.com.../11/085040.html
Ось цитати з відповіді Голови Секретаріату Президента України: http://ua.proua.com/.../12/104304.html
А ось виправдовування москалів: http://ua.proua.com/.../12/121712.html
То якого було розводити істерики? Легко піяру декому з форумлян захотілося, чи що? Бґґ.
  • 0

#1148 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 12.08.2009 – 14:03

Перегляд дописуzav (12.08.2009 14:47) писав:

Ось цитати з відповіді: http://ua.proua.com/.../12/104304.html

Сам запісяв відповідати - послав маму Віру? Класично...
  • 0

#1149 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 12.08.2009 – 14:22

Перегляд допису-=VJ=- (12.08.2009 15:03) писав:

Сам запісяв відповідати - послав маму Віру? Класично...
Якщо для вас бльоґ медмедя важливіше за охвіційну пазішн Москалії, то чим же тут Президент завинив? ТЮлька, он взагалі нікого не послала... один БЮТівець, правда, зопалу назвав закиди медведя адекватними, але його швидко припнули.
І правильно, що Ющенко з кожним ідійотом не сперечається, ібо нах? Нє, ну, нах?! Я вас вже втретє, здається, питаю, а ви все ніяк не поясните6 навіщо відповідати на повідомлення класу "жовтопреса"? Ви би ще вимагали відповіді на заяви Жіріка... кумедні. Віра й та відповіла не як Голова Секретаріату, а як Голова політичної сили лише, ібо не неохвіційна відповідідь на неохвіційну заяву.
p.s. А ТЮлька як про Грузію мовчала три тижні, так і зараз мовчатиме, й вами прикриватиметься, що то не її обов'язок, угу. Усі політики зайняли той чи інший бік, лише вона працює, гиги.
  • 0

#1150 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 12.08.2009 – 16:38

Перегляд дописуzav (12.08.2009 15:22) писав:

Якщо для вас бльоґ медмедя важливіше за охвіційну пазішн Москалії

Якщо на офіційному сайті президента країни озвучується не офіційна позиція країни - то що саме тоді, якщо не секрет?

Перегляд дописуzav (12.08.2009 15:22) писав:

Я вас вже втретє, здається, питаю, а ви все ніяк не поясните6 навіщо відповідати на повідомлення класу "жовтопреса"?

А я не збираюся пояснювати. Я вже вам втретє, здається, кажу - якщо людина вважає заяви президента країни жовтопресою, яка не варта уваги - то мені просто тут нема чого казати.
  • 0

#1151 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 12.08.2009 – 16:38

Ратушняк: "А коли Президент веде Фірташа до Кремля і з 50 доларів робить 95 доларів за кубометр газу, і за це його брат отримує на рахунок одразу мільярд доларів – це не наше обличчя? Коли ми могли б до 2010 року платити по 50, а ми платимо 300!
А надрукувати 15 мільярдів гривень, щоб дати на рефінансування і видати на депозити своїм людям, обікрасти мільйони людей і вигнати їх закордон на заробітки - це обличчя якої держави?

А що ж ви мовчите?! Якої, я питаюсь, держави?! Хто власники цих банків? Коли Ющенко каже вам журналістам - закрий морду, коли він принизив всю молдавську націю – чого ви мовчали?

І те, що в нас сім мільйонів роз’їхалось по світу і за сто доларів миють унітази! Це - обличчя якої держави? Це не просто гастарбайтери! Це - сім мільйонів послів моєї держави, яких Кучма і Ющенко вигнали з країни. При живих батьках три чи чотири мільйона сиріт росте!

"
  • 0

#1152 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 12.08.2009 – 18:24

Перегляд допису-=VJ=- (12.08.2009 17:38) писав:

Якщо на офіційному сайті президента країни озвучується не офіційна позиція країни - то що саме тоді, якщо не секрет?
З якої це пори відевобльоґ став офіційним сайтом?
Це все-одно що вважати офіційним сайтом tymoshenko.com.
  • 0

#1153 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 12.08.2009 – 18:30

Спробую і свої п"ять копійок. Хотілось би коротко та не вийде, бо питання про те, хто Ющенко для нації, тягнеться аж з 2004-го. Дивує те, (вже казав на іншому форумі) що найпалкішими критиками Ющенка стали ті, хто його виборов на мадані. Ні, я не є його сторонник. Я ворог його політики оскільки є запеклий комуняка (як ви тепер кажете). Але чомусь сумно від такої повальної зради людьми, котрі на майдані волали ; Ющенко-так ! Хто він є ? Для прибічників національної ідеї, для прибічників УПА,- він стовідсотковий лідер нації. Я хочу запитати у вас, нинішніх критиків і легковірів, щодо гріхів Ющенка, (яких ви начитались у брехливій українській пресі та наслухались на базарах). Що такого Ющенко для вас не виконав ? Хіба не він обіцяв вам на майдані НАТО, Євросоюз, реабілітацію УПА, перегляд історії голодомору ? Він. Хіба він обіцяв дружбу з Росією ? Ні. Про рівноправні, добросусідські відносини говорив. А це, різні речі. І не його вина , що Росії не подобається та послідовність, з якою він (на відміну від інших "героїв сцени" майдану) проводить обіцяну політику. Ворожу, з моєї точки зору, але таки послідовну, не прогинаючись коли це вигідно (як Тимошенко) перед Москвою. То чого ви на людину кинулись ? Що такого він не виконав для вас, його вчорашні сторонники ? Євросоюз ? Так ніхто і не збирався прийняти туди державу, яка при вкладені інвестицій може засипати ту Європу пшеницею і цукром по самі вуха. А що ж тоді робити сільскому господарству Франції, Італії, Іспанії, Португалії та іншим ? Перебудовувати економіку за власні міліарди ради України ? Адже вони УЖЕ члени Євросоюзу. Хто ж це на таке піде ? Це і є головна причина відмови, про яку дипломатично чомусь не кажуть. То що ж міг зробити ваш Ющенко в такій ситуації ? Може до нього хтось більше зробив для УПА в новітній історії України ? Чи винен, що не посадив бандитів ? А як це зробити, коли вони аж кишать у Бюті ? А їх лідер- прем"єр країни і стоїть за них горою. Коли цілий міністр внутрішніх справ веде себе ; "і вашим і нашим ?". Та ким би був той соціаліст Луценко аби не Ющенко ? Вже давно і прізвище те забули б. Зате зарозумілих критиків, хоч греблю гати. Ненадовго одначе, декому, вистачило того "революційного" духу і вірності лідеру нації. А може і не було того духу і вірності ? А так...причепились деякі, мов жуки на возі, та й їхали поки добре було. А як не сподобалось, то розбіглись з Тимошенко та компанією на чолі, як оті апостоли напередодні розп"яття свого ж Учителя. Зрада, ось що це таке. А зрада викликає відразу у будь якої принципової людини, незалежно від політичних уподобань. Складається таке враження, що єдина людина котра не зрадила майдан і є, Ющенко. І він, таки був послідовним. І за це його поважаю. Молодця. Хоч і пройдисвіт. Але краще вже бути таким, ніж зрадником як стали ті, кого він на власному горбу у 2004-му підняв на Олімп української влади. Будьте вірні своєму лідеру до кінця. Не ведіться на дешевеньке. Так переможете. Можливо. Але ми будемо боротись з вами до кінця. Так і народиться ота "Слава Україні !". Або ваша, або наша. В любому випадку -справжня. Виборона не тріпотнею з трибун. Не принесуть же ту славу, кінець- кінцем, жирні патякали на лімузинах.
  • 0

#1154 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 12.08.2009 – 20:01

Перегляд дописуzav (12.08.2009 19:24) писав:

З якої це пори відевобльоґ став офіційним сайтом?
Це все-одно що вважати офіційним сайтом tymoshenko.com.

Бачу, пан не завдавав собі клопоту хоч раз зайти на офіційний сайт президента РФ. Очікувано, нічого не скажеш.

Перегляд дописуБезбожник (12.08.2009 19:30) писав:

єдина людина котра не зрадила майдан і є, Ющенко.

Ох і дурниць же написано - не втямиш, на яку і відповідати.
Скільки пану Безбожнику платять за рекламу президента, якщо не секрет?
  • 0

#1155 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 12.08.2009 – 21:34

Перегляд допису-=VJ=- (12.08.2009 21:01) писав:

Бачу, пан не завдавав собі клопоту хоч раз зайти на офіційний сайт президента РФ. Очікувано, нічого не скажеш.

Ох і дурниць же написано - не втямиш, на яку і відповідати.
Скільки пану Безбожнику платять за рекламу президента, якщо не секрет?
Ні , не секрет. Ніскільки. Безбожник надто гордий, щоб взяти подачку від будь кого, тим більше від такої істоти, як Ющенко. Одначе це не заважає Безбожнику вбачати в ньому достойного ворога, який намагається послідовно проводити обіцяну ним політику. І треба сказати, він не так мало і зробив. Особливо з молоддю. А Ви, шановний, радше хочете мати справу із зрадниками та запроданцями котрі сьогодні "білі" , а завтра "красні" ? Це не до мене. Вибачте , помилились адресою. А на закінчення розкажу Вам таку бувальщину. Мій покійний тесть воював з 39-го (Фінська) і закінчив у 44-му (втратив ногу). Так от, згадуючи інколи про ті події, він говорив ; до есесівця, який СВІДОМО відстоюючи ідею націонал-соціалізму відстрілювався до останньої кулі , а останню- собі в лоб, ми відчували ненависну повагу як до мужчини і воїна. Водночас, яку ж звірячу зневагу і огиду відчували, коли до наших рук попадав поліцай. От і вся логіка мого попереднього коментаря. Мені жаль, гроші так володіють Вами, що Ви навіть не допускаете думки про наявність людей, котрі вільні від такої хвороби. Вибачте ще раз, але закид про оплату - просто смішний.
  • 0

#1156 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 12.08.2009 – 21:43

Пане комуніст, а ви вже виключили Ющенка з лав комуністичної партії?
  • 0

#1157 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 12.08.2009 – 22:27

Перегляд дописуЗварич (12.08.2009 22:43) писав:

Пане комуніст, а ви вже виключили Ющенка з лав комуністичної партії?
Так, шановний. Виключили. Відразу після того як ВИ ОСОБИСТО, в 2004- му, опустили свій бюлетень за нього як за президента. Відразу і виключили. Заднім числом. А що було робити, коли його партійне минуле зовсім не завадило ВАМ ОСОБИСТО репетувати на майдані : Ющенко- так !? Такої лажі ми, як не старались, витримати не могли.
  • 0

#1158 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 12.08.2009 – 23:10

Перегляд дописуБезбожник (12.08.2009 22:34) писав:

Вибачте ще раз, але закид про оплату - просто смішний.

Звикайте - тут його застосовують до всіх. От навіть я починаю вчитися - скільки ж можна його лише вислуховувати, треба і самому користуватись.

Перегляд дописуБезбожник (12.08.2009 22:34) писав:

А Ви, шановний, радше хочете мати справу

Я ні з ким не маю справу. І не хочу мати. Особливо з комуністами.
  • 0

#1159 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 13.08.2009 – 00:42

Перегляд допису-=VJ=- (13.08.2009 00:10) писав:

Звикайте - тут його застосовують до всіх. От навіть я починаю вчитися - скільки ж можна його лише вислуховувати, треба і самому користуватись.

Я ні з ким не маю справу. І не хочу мати. Особливо з комуністами.
Це дещо застаріла фраза. Як підказує мій досвід, нею користуються ті, хто у недавньому минулому все-таки носили партквиток. Саме носили. Тобто були НОСІЯМИ. По ситуації. Як Ющенко. Не вірю я і у Ваше "проти всіх" на виборах 2004. Вибачте, маю право. Хоча не виключаю, що помиляюсь. Але то таке собі. Пусте. Ви кажете, що ні з ким не хочете мати справу , особливо з комуністами. Як правило, так теж говорять БУВШІ. З усіх сил пнуться підкреслити суспільству свою безпартійність, ніби то те суспільство їх про це просить. Але куди ж ви дінетесь, шановний ? Мати справу не те що з комуністами а з цілою комуністичною системою, нам усім написано на лобі. Притому -вічно. Це дуже просто. Прийде час, і всі ми по черзі відійдемо, вірніше нас понесуть (а кого і повезуть) до царства небесного. А там нам що уготовано ? Усі рівні : людина людині друг товариш і брат ,незважаючи на земні чини. Керівник один, та ще й всевидячий. Тобто, ніяких демократичних виборів з цілою торбою кандидатів . Але це Вам не генсек. Дисципліна жорстка по принципу; я начальник - ви раби (тобто дураки), ідеологічна віра в начальство жорстка і не обговорюється (гріх), мітинги відсутні, парламент один і той же пожиттєво (ангели), ніхто з нас не працюватиме, кожному по потребам-жери скільки хочеш, співати марші (псалми) прославляючи начальство є обовязком ЩОДЕННИМ, а не тільки Першого Травня і 7-го листопада, як при земних комуністах. Додайте до цього, що про генсека хоч на кухні можна було анекдот розповісти, а про всевидячого, як ? А хто рискне, тому уготовано пекло. Сибір раєм виглядатиме. А наглядачі які у тому пеклі ? Це вам не калмики з татарами. Я вже мовчу, що по сто грам усім заказано, знову таки , навічно. Самогонку, до речі, теж гнати заборонено. Та і де її там гнати ? Куди тому Лігачову з його заборонами ? Чим не комуністична система ? До скінчення світу. Молитесь у церкві і прохаєте милості у Господа а того і не відаєте, що проситесь до комунізму. А ви кажете не хочу мати справу. Хіба що Ви той самий Дункан Маклауд, котрий бесмертний ?
  • 0

#1160 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 13.08.2009 – 01:07

Перегляд дописуБезбожник (13.08.2009 01:42) писав:

Це дещо застаріла фраза. Як підказує мій досвід, нею користуються ті, хто у недавньому минулому все-таки носили партквиток.

А мій досвід підказує дивитись профілі перед тим, як таке писати.

Перегляд дописуБезбожник (13.08.2009 01:42) писав:

Прийде час, і всі ми по черзі відійдемо, вірніше нас понесуть (а кого і повезуть) до царства небесного. А там нам що уготовано ? Усі рівні : людина людині друг товариш і брат ,незважаючи на земні чини. Керівник один, та ще й всевидячий.

Круто - от і релігія поперла. Цікавий який комуніст - сучасний, завєті Ілліча щодо опіуму для народу викинув на смітник.
Тільки от проблема - як Ваш комунізм. так і Ваше бачення релігії до мене не мають жодного стосунку. Тому не треба їх мені ліпити.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних