Перейти до вмісту

Віктор Ющенко

Повідомлень в темі: 2641

Опитування: Вибори Президента України у 2015році. (89 користувачів проголосувало)

Чи бажаєте Ви щоб Ющенко В.А. взяв участь у виборах Президента України у 2015 році?

1. За те щоб взяв участь у виборах (31 голосів [34.83%])

Процент голосів: 34.83%

2. Проти його участі у виборах (51 голосів [57.30%])

Процент голосів: 57.30%

3. Я не знаю, не визначився(лась) (7 голосів [7.87%])

Процент голосів: 7.87%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#1061 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3760 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 12.07.2009 – 20:24

Перегляд допису-=VJ=- (12.07.2009 19:59) писав:

Януковичу все його політичне життя було начхати на мови - це лише декларація для "натовпу прихильників".
Тому нічого б не змінилось.
Якби не Батрух - не було б української мови в кінотеатрах і зараз, був би там хоч Ющенко, хоч Янукович.
Чомусь мені подобаються деякі закони, що підписує Ющенко щодо відродження української мови, і навряд чи Батрух зміг би здійснити свої ідеї без належної законодавчої підтримки:

Витяг з закону про телерадіомовлення.

".......Стаття 9. Захист інтересів держави та національного
телерадіовиробництва

1. У загальному обсязі мовлення кожної телерадіоорганізації
не менше 50 відсотків має становити національний аудіовізуальний
продукт або музичні твори українських авторів чи виконавців.

2. При проведенні конкурсів на видачу ліцензії на мовлення
Національна рада керується необхідністю забезпечення інформаційних
потреб громадян, захисту інтересів держави, національних мовників,
розвитку національної бази телебачення і радіомовлення. Виходячи з
цих пріоритетів Національна рада визначає на конкурсних умовах
відповідні вимоги до програмної концепції мовлення.

Стаття 10. Вживання мов в інформаційній діяльності
телерадіоорганізацій

1. Телерадіоорганізації ведуть мовлення державною мовою.

2. Мовлення на певні регіони може здійснюватися також мовою
національних меншин, що компактно проживають на даній території.

3. Якщо мова оригіналу (або дублювання) фільму та/чи іншої
програми (передачі) не є українською, такі фільми та/чи програми
(передачі) транслюються за умови звукового дублювання їх державною
мовою.

4. Для загальнонаціонального мовлення частка ефірного часу,
коли мовлення ведеться українською мовою, має становити не менше
75 відсотків загального обсягу добового мовлення.

5. Мовлення на зарубіжну аудиторію ведеться українською і
відповідною іноземною мовами.

6. Мова (мови) програм та передач телерадіоорганізації
визначається (визначаються) умовами ліцензії на мовлення. "......

Президент України В.ЮЩЕНКО

м. Київ, 12 січня 2006 року
N 3317-IV

• 0

#1062 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 12.07.2009 – 20:26

Перегляд допису-=VJ=- (12.07.2009 20:25) писав:

Голова Секретаріату змінився однозначно - всього півтора місяця тому ;)
Як зміни?
Ну, що раз на два роки змінили главу секретаріату з командою у кілька десятків людей, то на тлі пвоного сладу працюючих це вигляда дріб'язково. Уряд в нас частіше оновлюється, ніж секретаріат. Тобто уряд просто втрачаєнах міністрів - це, напевно, набагато краще, ги.

Гарний жарт ;)
Ніякий не жарт - дивіться здобутки голосування.

Це жодним боком не його заслуга.
Зате заслуга ТЮльки, що вона заборонила гральну справу, як вона про це триндить на кожному каналі по кілька разів за вечір! БУГОГА!
  • 0

#1063 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 12.07.2009 – 20:49

Перегляд дописуyushchenko (12.07.2009 21:24) писав:

Чомусь мені подобаються деякі закони, що підписує Ющенко щодо відродження української мови, і навряд чи Батрух зміг би здійснити свої ідеї без належної законодавчої підтримки

Гиги :)
Закон створило чотири БЮТівці, пролобіював Батрух, проголосувала коаліція, а президент лише підписав - і все, це вже його заслуга :) Як це знайомо ;)

Перегляд дописуzav (12.07.2009 21:26) писав:

Ніякий не жарт - дивіться здобутки голосування.

На один голос більше за ганьбу? :) І це на, фактично, проющенківському форумі? :) Ви мене дивуєте, пане ;)

Перегляд дописуzav (12.07.2009 21:26) писав:

Зате заслуга ТЮльки, що вона заборонила гральну справу, як вона про це триндить на кожному каналі по кілька разів за вечір!

Вам видніше, Ви зомбоящик дивитеся - я не в курсі.
Але закриттю я справді радий :) І те, що пан Ющенко намагався з усіх сил ставити палки в колеса, балів в моїх очах анітрохи не додало :)
  • 0

#1064 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 12.07.2009 – 21:09

Перегляд допису-=VJ=- (12.07.2009 21:49) писав:

На один голос більше за ганьбу? ;) І це на, фактично, проющенківському форумі? :) Ви мене дивуєте, пане ;)
Але ж більше.
Бажаєте заперечити закони арихметики?

Перегляд допису-=VJ=- (12.07.2009 21:49) писав:

Вам видніше, Ви зомбоящик дивитеся - я не в курсі.
Але закриттю я справді радий :) І те, що пан Ющенко намагався з усіх сил ставити палки в колеса, балів в моїх очах анітрохи не додало :)
Якби з усіх сил, то закон пішов би до КС, тож не мрійте зайве.
Крім того, ви би спершу почитали зауваження по ветуванню, аніж ото тріпатися.
А що ви не в курсі, то видно неозброєною думою, нажаль.
  • 0

#1065 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 12.07.2009 – 21:23

Перегляд дописуzav (12.07.2009 22:09) писав:

Але ж більше.
Бажаєте заперечити закони арихметики?

Я? З якого доброго дива? Я ніколи не заперечував, що Ющенко - лідер Теревенів.
Але ж пан намагається пропихнути його в лідери нації ;) А для цього треба опитувати націю. Чи пан бажає заперечити закони логіки?
  • 0

#1066 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 12.07.2009 – 22:50

Перегляд допису-=VJ=- (12.07.2009 22:23) писав:

Я? З якого доброго дива? Я ніколи не заперечував, що Ющенко - лідер Теревенів.
Але ж пан намагається пропихнути його в лідери нації ;) А для цього треба опитувати націю. Чи пан бажає заперечити закони логіки?
Хіба Ющенко незаконий Президент? Чи здобутки виборів скосавано?..
  • 0

#1067 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 12.07.2009 – 22:54

Перегляд дописуzav (12.07.2009 23:50) писав:

Хіба Ющенко незаконий Президент? Чи здобутки виборів скосавано?..

Вибори були п"ять років ;) Так, п"ять років тому він був лідером нації. Але цього звання він, м"яко кажучи, не виправдав, що доводять нинішні рейтинги. Чи пан бажає скасувати закони математики? :)
От якщо він і ці вибори виграє - то я погоджусь з "лідерством" ;)

Перегляд дописуzav (12.07.2009 23:50) писав:

Хіба Ющенко незаконий Президент?

До речі - таки незаконний :) Приніс присягу двічі, обраний в третьому турі. Та тут стільки порушень, що можна спокійно знімати :)
  • 0

#1068 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 12.07.2009 – 23:02

Перегляд допису-=VJ=- (12.07.2009 23:54) писав:

Вибори були п"ять років ;) Так, п"ять років тому він був лідером нації. Але цього звання він, м"яко кажучи, не виправдав, що доводять нинішні рейтинги. Чи пан бажає скасувати закони математики? :)
От якщо він і ці вибори виграє - то я погоджусь з "лідерством" ;)
Рейтинги нічого не доводять, адже ніхто не опитував всю націю, завашими ж свідченнями, ги. Тож чекате чергових виборів Президента терпляче, як я чекаю виборів до ВРади.

Перегляд допису-=VJ=- (12.07.2009 23:54) писав:

До речі - таки незаконний :) Приніс присягу двічі, обраний в третьому турі. Та тут стільки порушень, що можна спокійно знімати :)
Які-які порушення були під час третього туру?.. Ви щось маєте проти волі народу?
  • 0

#1069 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 13.07.2009 – 09:14

"1. У загальному обсязі мовлення кожної телерадіоорганізації
не менше 50 відсотків має становити національний аудіовізуальний
продукт або музичні твори українських авторів чи виконавців. "

А чи пильнує Ющенко, його Секретаріат та відповідна Нацрада, яка мова звучить на загальнонаціональних каналах у прайм-тайм, а також як звучать передачі для дітей, мультики і т.д.?.. Бо цим уже Радбез мав би займатись!

Ющенко млявий у справах, зате багатослівний. І непослідовний. У Франківську Бойчуку він присвоює засл. журналіста, а той своє "бойчук-радіо" змінює на "Русское радио". Та це знущання з національної ідеї!

Голова райдержадміністрації Голованівського району попереджає Президента про мафію Лозінського, а той відсторонює його від влади, даючи мафії козирі в руки! То як же він у такому разі гарантує наші права - на життя, роботу, зарплату??? ...
  • 0

#1070 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 13.07.2009 – 15:49

Перегляд дописуВласюк (13.07.2009 10:14) писав:

А чи пильнує Ющенко, його Секретаріат та відповідна Нацрада, яка мова звучить на загальнонаціональних каналах у прайм-тайм, а також як звучать передачі для дітей, мультики і т.д.?.. Бо цим уже Радбез мав би займатись!

Йому не до того - у нього передвиборча лихоманка і "затемнення" останніх крихт мозку та логіки :)

Президент Віктор Ющенко вважає, що Блок Юлії Тимошенко несе відповідальність за те, що колишній депутат Верховної Ради Віктор Лозинський ховається від правоохоронних органів. Про це на брифінгу повідомила прес-секретар Президента. "Політична сила, яка делегувала Лозинського в парламент - Блок Юлії Тимошенко - зробила все, щоб йому вдалося, на сегодняшний день тікати від правосуддя", - сказала вона.

За словами Ванникова, підтвердженням того, що БЮТ відповідальний за те, що Лозинський ховається від правоохоронних органів, є також небажання Кабінету Міністрів подати подання на звільнення Василя Моцного з посади голови Кіровоградської обласної державної адміністрації.

Ржу-неможу ;)
Мало того, що президентські "сильні руки" - ГПУ, СБУ та МВС - обісралися по саме не можу, так тепер провину за це намагаються перекласти на політиків, та ще й за таким, підкреслено, "логічним" зв'язком, що видно одразу - "псевдодіоксин" викликає ще й запалення хитрості ;)
  • 0

#1071 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 14.07.2009 – 08:54

Поведінка президента Віктора Ющенка, який відмовився йти на спеціальне засідання Верховної Ради, яке ініціює спікер Володимир Литвин, є "красномовним проявом бездіяльності та безпорадності", вважає його прес-секретар Ольга Чорна.

Ну от - і Литвин погоджується зі мною в оцінці Президента. ;)
  • 0

#1072 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 14.07.2009 – 09:54

Перегляд дописуВласюк (14.07.2009 09:54) писав:

Поведінка президента Віктора Ющенка, який відмовився йти на спеціальне засідання Верховної Ради, яке ініціює спікер Володимир Литвин, є "красномовним проявом бездіяльності та безпорадності", вважає його прес-секретар Ольга Чорна.

Ну от - і Литвин погоджується зі мною в оцінці Президента. ;)
Я теж погоджують із Литвином, що це є "красномовним проявом бездіяльності та безпорадності" Верховної Ради.
  • 0

#1073 Sun City

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 45 повідомлень

Відправлено 20.07.2009 – 18:18

„Ющенко лідер чи ганьба України?”

Ані лідер, ані ганьба. Він просто не впорався.
  • 0

#1074 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 20.07.2009 – 20:59

Перегляд дописуSun City (20.07.2009 19:18) писав:

Ані лідер, ані ганьба. Він просто не впорався.

Саме тому і ганьба. Мати такий потенціал - і так ганебно його просрати, вибачайте на слові, це і є справжнісінька ганьба.
А можна було б ну принаймні до рівня Грузії розвинутись, чи й далі...

Не інакше, як любов народу в голову вдарила. Як там дядько Сталін вибачався - "Головокруженіє от успєхов".
  • 0

#1075 Sun City

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 45 повідомлень

Відправлено 20.07.2009 – 23:53

Перегляд допису-=VJ=- (20.07.2009 21:59) писав:

Саме тому і ганьба. Мати такий потенціал - і так ганебно його просрати, вибачайте на слові, це і є справжнісінька ганьба.

Якщо ганьба, то постає питання – для кого саме :happy1: Бо хто його обирав? Хто не побачив, що він не той, за кого себе видає? Може не варто судити ані його, ані себе? Може ми просто виявилися нацією мрійників? ;)
  • 0

#1076 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 400 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 21.07.2009 – 08:31

я не розумію однієї речі: що поганого зробив Ющенко? Він робить усе що в його силах та повноваженнях згідно Конституції, все для України. Я нарешті мала можливість його побачити, почути, навіть поспілкуватися. Я була поруч із ним під час сходження на Говерлу. Він справжній патріот, який любить свою державу. І як людина він дуже гарний. А ще він сильний. Там усілякі змі намагаються виставити його слабким але він не слабкий зовсім, він впевнена в собі людина! Це Я вам кажу, повірте! І він не боїться труднощів :happy1: А іще він високодуховна людина. В нього енергетика чиста - я це вмію відчувати. У нас будь-кому у вічі подивишся - одразу таке враження немов в горшик з лайном пірнув, а тут ...простіше кажучи, я вражена до глибини душі. І щаслива, що не помилилася, коли обирала його, не знаючи який він в реалі.
А фізично він просто звір...я молода здорова - я за ним ледь встигала із язиком на плечі.
Народ, почитайте Конституцію. Президент робить усе що в його повноваженнях, чому ви на нього визвіряєтесь? А іще - він наша єдина надія. Чи у вас є інші кандидати, які не нароблять лиха? Юля відпадає. Сучко продалася кацапам. Янукович - ну який з нього президент? Яценюк - темне лоша, я б не обирала.... Тягнибок - громадянська війна. Литвин - флюгер. Хто з них взагалі патріот України окрім Ющенка, який справді її дуже сильно любить і справді хоче, щоб ми були єдиними і сильними?
Хто на моєму боці - стучіться в асю - збираю бійців до виборів. Це буде важка передвиборча в нашому житті. Але я вірю, що ми переможемо, бо я цього хочу. Всім серцем. ;)
  • 0

#1077 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 21.07.2009 – 09:19

Поміж Ющенком та Юлею є деяка різниця. У Ющенка був такий шанс вивести Україну на цивілізований рівень, про який Юлі тільки мріється. А те, що він кулуарно вступив у змову з Кучмою і просрав свої повноваження, не пішов до народу з обговоренням ЗМІН ДО КОНСТИТУЦІЇ 2004-2005 р.р., а підкилимно робив усе, лиш би дорватися до поста Президента, характеризує його як цинічного кар'єриста, котрий наплював на народ. І чим тоді він різниться від Юлі? Чому він не уклав кращий договір з Москвою по газу? Чому ми, українці, досі не маємо безвізового в'їзду в Європу? Коли ми будемо в НАТО? Ось вам реальні досягнення Ющенка.
Стосовно патріотизму, мови і т.д. Якою мовою розмовляє охорона Ющенка, не зауважили? Ви ж, Пантерко, кажете, що там близько були. Ось Вам, так би мовити, побутові реалії! :happy1:
Що твориться на загальнонаціональних каналах, у ЗМІ з українською мовою - і повірте, у Ющенка є всі повноваження привести цю ситуацію до вимог закону, але він тут просто виявився слабаком.
Потрібна люстрація...
  • 0

#1078 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 21.07.2009 – 10:17

Перегляд дописуSun City (21.07.2009 00:53) писав:

Може ми просто виявилися нацією мрійників? ;)

Мрія - це не злочин.

Перегляд дописуВласюк (21.07.2009 10:19) писав:

Потрібна люстрація...

Та потрібна. Але хто її проводити буде? В інших країнах цим займалась опозиція, рухи за незалежність, дисиденти. У нас вже усі вони якщо не при владі, то вбиті.

Перегляд дописуПантерка Патріотка (21.07.2009 09:31) писав:

Він робить усе що в його силах та повноваженнях згідно Конституції, все для України.

Брехня

Я була поруч із ним під час сходження на Говерлу. Він справжній патріот, який любить свою державу.

А Вам, двом патріотам, не прийшло в голову, що ви своїми політичними масовими прогулянками вбиваєте цю гору?
Оце на цьому ваша любов і закінчується.

Хто з них взагалі патріот України окрім Ющенка, який справді її дуже сильно любить і справді хоче, щоб ми були єдиними і сильними?

Плакав. ;) Пафос, як завжди, перехлюпується через край :happy1:
  • 0

#1079 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 21.07.2009 – 10:19

Перегляд дописуВласюк (21.07.2009 10:19) писав:

Поміж Ющенком та Юлею є деяка різниця. У Ющенка був такий шанс вивести Україну на цивілізований рівень, про який Юлі тільки мріється. А те, що він кулуарно вступив у змову з Кучмою і просрав свої повноваження, не пішов до народу з обговоренням ЗМІН ДО КОНСТИТУЦІЇ 2004-2005 р.р., а підкилимно робив усе, лиш би дорватися до поста Президента, характеризує його як цинічного кар'єриста, котрий наплював на народ. І чим тоді він різниться від Юлі? Чому він не уклав кращий договір з Москвою по газу? Чому ми, українці, досі не маємо безвізового в'їзду в Європу? Коли ми будемо в НАТО? Ось вам реальні досягнення Ющенка.
Стосовно патріотизму, мови і т.д. Якою мовою розмовляє охорона Ющенка, не зауважили? Ви ж, Пантерко, кажете, що там близько були. Ось Вам, так би мовити, побутові реалії! :happy1:
Що твориться на загальнонаціональних каналах, у ЗМІ з українською мовою - і повірте, у Ющенка є всі повноваження привести цю ситуацію до вимог закону, але він тут просто виявився слабаком.
Потрібна люстрація...
У Ющенка цей шанс був дууууже мізерним. І якби він ще з самого початку реально оцінив власні сили, то не сідав би в президентське крісло. Але що би тоді мали би ми натомість? Президента-прохвессора?
  • 0

#1080 Sun City

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 45 повідомлень

Відправлено 21.07.2009 – 10:28

Перегляд дописуОлеська (21.07.2009 11:19) писав:

У Ющенка цей шанс був дууууже мізерним. І якби він ще з самого початку реально оцінив власні сили, то не сідав би в президентське крісло. Але що би тоді мали би ми натомість? Президента-прохвессора?

Шанс, як на мене, був реальний. Але людина потрібна була інша. Проблема у тому, що тієї іншої людини справді ніде поблизу не було.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних