Перейти до вмісту

Віктор Ющенко

Повідомлень в темі: 2641

Опитування: Вибори Президента України у 2015році. (89 користувачів проголосувало)

Чи бажаєте Ви щоб Ющенко В.А. взяв участь у виборах Президента України у 2015 році?

1. За те щоб взяв участь у виборах (31 голосів [34.83%])

Процент голосів: 34.83%

2. Проти його участі у виборах (51 голосів [57.30%])

Процент голосів: 57.30%

3. Я не знаю, не визначився(лась) (7 голосів [7.87%])

Процент голосів: 7.87%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#1021 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2386 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:з Небес

Відправлено 29.05.2009 – 14:03

Перегляд дописуОлеська (29.05.2009 14:28) писав:

Та ну, що Ви.))) Якщо я перестаю сперечатись, то це не означає, що я повірила тим аргументам, які пред"явив мені опонент, - просто не знайшла (або не мала бажання шукати) контраргументів. :happytwo:
Мені здається, що обманули тебе не в тому скільки віруючих.
А в иншому, що наче існує статистика, яка говорить протилежне, що віручих - меншість.
Але ж і статистика говорить, що віруючих - більшість і більшість православних. От в чому була брехня в яку як мені здаллося ти повірила, можу помилятися, але мені так здалося.

Ющенко звільнив Біла Ґейтса з посади члена Консультативної ради з питань іноземних інвестицій в Україні.

http://www.president...ments/9329.html

;)
  • 0

#1022 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 01.06.2009 – 10:47

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 374/2009

За значні особисті заслуги у соціально-економічному та культурному розвитку столиці України, вагомі досягнення у професійній діяльності, багаторічну сумлінну працю та з нагоди Дня Києва постановляю:

Нагородити орденом «За заслуги» III ступеня

ДОВГОГО Олеся Станіславовича - заступника Київського міського голови - секретаря Київської міської ради

Президент України Віктор ЮЩЕНКО

28 травня 2009 року

Пухнаста лисичка. Повна...
  • 0

#1023 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 11.06.2009 – 17:06

Привіт від пана президента народу, що його обрав

Сегодня, 11 июня, Президент Украины Виктор Ющенко на совещании по вопросам финансовой ситуации в НАК Нафтогаз Украины подчеркнул необходимость повышения тарифов на газ.

Відразу видно, чий ставленик керує Києвом - видно тут відточуються "інструменти викачування грошей", а потім поширюються вже на всю країну.
  • 0

#1024 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 667 повідомлень
  • Місто:Золотоноша,Черкаси

Відправлено 11.06.2009 – 20:59

От уже компроматник недолугий :happytwo: заради об'єктивності слід було навести причини які покликали його підкреслити необхідність підвищення тарифів на газ але тобі взападло читати бодай основні цитати президента наради з питань фінансового стану НАК "Нафтогаз України". Щоб підкреслити твою ослячу впертість і заангажованість, наведу деякі його цитати з наради:
"Виникає ключове питання: чому у нас така дисципліна розрахунків? Глобальна причина – це проігноровані міжбюджетні відносини. Тут я повинен говорити про ціну і тарифи. Тарифи на відповідні послуги, принаймні, повинні відповідати рівню собівартості. У тому числі й газова послуга повинна оплачуватись бодай на рівні собівартості. На жаль, той тариф, який сьогодні є, не покриває собівартості більш ніж на 60%"

«Я хотів би, щоб прем`єр-міністр, міністр фінансів, економіки зрозуміли, що якщо вони хочуть бути такими солодкими, то вони повинні щедро фінансувати свої солодощі. Хочте мати адміністративну ціну - будь ласка, національній компанії компенсуйте цей розрив (ціни на газ – ред.). Не можна декларувати ціни, які призводять до банкрутства компанії», - сказав Президент.

В двох словах ситуція така: Тимошенко понапідписувала кабальні для України газові контракти і хоче продавати дешево дорогий рос. газ "Нафтогазом України", свідомо штовхаючи цю дійну корову у фінансову прірву. Цілком очевидно що Тимошенко хоче виграти час до виборів а потім... "після мене хоч потоп"

Повідомлення відредагував katapulta: 11.06.2009 – 21:03

• 0

#1025 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 11.06.2009 – 21:33

Перегляд дописуkatapulta (11.06.2009 21:59) писав:

В двох словах ситуція така: Тимошенко понапідписувала кабальні для України газові контракти і хоче продавати дешево дорогий рос. газ "Нафтогазом України"

Хоч би головою інколи думали, незаангажований Ви наш - російський газ не продається населенню.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 11.06.2009 – 21:33

• 0

#1026 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 11.06.2009 – 22:44

Причому тут населення? Все добре розумієш а опонувати нічим. Нехай упаде не тебе зневага українського народу! Скільки можна відбілювати чорне?
  • 0

#1027 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 11.06.2009 – 23:16

Перегляд дописуkatapulta (11.06.2009 23:44) писав:

Причому тут населення?

Я теж не розумію - усі знають, що населенню продають газ українського видобування. Мабуть лише президент цього не знає

ціна газу для комунальних потреб в 4,5 разу менша за вартість газу, що купується в Росії.

Або ж просто хоче продавати населенню газ за цінами газу, який купується у Росії для підприємства - теж непоганий навар.

необхідно підвищити тариф на використання газу для людей

Перегляд дописуkatapulta (11.06.2009 23:44) писав:

Нехай упаде не тебе зневага українського народу!

Ви не в собі, щоб не сказати неввічливіше. Я з такими не спілкуюся. Всьго найкращого.
  • 0

#1028 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 11.06.2009 – 23:41

Не варто так серйозно сприймати :happytwo: Хіба не видно явного сарказму в побажанні? :) Бгг
  • 0

#1029 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 12.06.2009 – 17:28

Президент України Віктор Ющенко доручив Кабміну затвердити план заходів щодо вшанування пам'яті жертв Голодомору 1932-33 на 2009-2010 роки.
Про це йдеться в указі №432/2009 від 12 червня, текст якого розміщено на сайті Президента. Зокрема, у цьому контексті уряд повинен передбачити додаткові заходи щодо поліпшення медичного та соціально-побутового обслуговування, надання матеріальної допомоги людям, які пережили Голодомор

Хтось там кричав про популізм і заробляння "електоральних балів" роздачею грошей - але сам при цьому залюбки таким користується. Причому покладає обов"язок виконувати на Кабмін, який потім же звинуватить в популізмі і роздаванні грошей. Куди не кинь - всюду клин.
  • 0

#1030 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 15.06.2009 – 13:53

Мова нашого Президента з його "посилами" та "акцептами" здаватиметься "заумною" тільки хоружівським дояркам. А нормальному українцю видно, що в людини з мозком щось не тойво.

Я навмисно якось зауважив його фразу: "Я рахую, що на протязі...", переклав із "президенської" мови на російську - і вийшло: "я считаю, что на сквозняке..." Це ж на яких сільських протягах бухгалтер наш так рахувати вчився? Пальці не мерзли?

Повідомлення відредагував Власюк: 15.06.2009 – 13:54

• 0

#1031 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 15.06.2009 – 14:01

Перегляд дописуВласюк (15.06.2009 14:53) писав:

переклав із "президенської" мови на російську - і вийшло: "я считаю, что на сквозняке..." Це ж на яких сільських протягах бухгалтер наш так рахувати вчився? Пальці не мерзли?

Мабуть чи не найпоширеніша помилка людей, які думають суржиком, а намагаються говорити українською.
  • 0

#1032 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 15.06.2009 – 20:02

Перегляд дописуВласюк (15.06.2009 14:53) писав:

Я навмисно якось зауважив його фразу: "Я рахую, що на протязі...", переклав із "президенської" мови на російську - і вийшло: "я считаю, что на сквозняке..." Це ж на яких сільських протягах бухгалтер наш так рахувати вчився? Пальці не мерзли?
Якщо неписемність - єдиний недолік Ющенка, то я спокійний за країна, адже неписемність решти політикуму не краще, бґґ.
  • 0

#1033 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 18.06.2009 – 13:35

Перегляд дописуzav (15.06.2009 21:02) писав:

Якщо неписемність - єдиний недолік Ющенка

Далеко не єдиний :)

Президент Украины Виктор Ющенко наградил Виктора Черномырдина, освобожденного от должности посла России в Украине, орденом За заслуги ІІІ степени. Как сообщили в пресс-службе Президента, этой наградой Ющенко отметил личный вклад Черномырдина в развитие украинско-российских отношений

Cподіваюсь, що навіть з найпалкішими прихильниками розмови про "україноцентричність" Ющенка після цього припиняться.
  • 0

#1034 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 19.06.2009 – 12:34

Ющенко пояснил, что, согласно его инициативе, верхняя палата парламента является представительской. По словам Президента, за 17-летнюю историю независимой Украины людьми, получившими от народа наивысший представительский мандат, являются президенты. “Игнорировать это, по моему мнению, не стоит”, - сказал Ющенко.

Е... Кучму - геть?
;)
  • 0

#1035 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 19.06.2009 – 13:33

Перед початком нової виборчої кампанії Президент в інтерв’ю «Україні молодій» прозвітував про зроблене на посаді та роз’яснив свої підходи до подальшої розбудови держави.
  • 0

#1036 Любимка

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 30 повідомлень

Відправлено 29.06.2009 – 10:48

однозначно-ганьба. як може Президент так себе поводити? наскільки в України зіпсувався міжнародний імідж, погіршилися відносини з іншими країнами.. а що він зробив у Чорнобилі-варто обговорювати і ганьбити його дуже дуже довго. я ж думаю тут всі в курсі, що до Чорнобиля вже звозять радіактивні відходи, які розкладаються протягом 200 років з інших країн?... я обурена... ми не смітник...
  • 0

#1037 Saske

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 25 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 29.06.2009 – 11:01

Перегляд дописуЛюбимка (29.06.2009 11:48) писав:

ми не смітник...
А хто ми тоді такі? :itshe:
  • 0

#1038 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 29.06.2009 – 12:02

я ж думаю тут всі в курсі, що до Чорнобиля вже звозять радіактивні відходи, які розкладаються протягом 200 років з інших країн?...
Рокажіть-но докладніше, будь ласка.
І про зіпсутий імідж теж. Бажано по кожній країні окремо.
Наперед дякую.
  • 0

#1039 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 29.06.2009 – 15:44

як може Президент так себе поводити?
А як він себе поводить може напишеш? Бо щось я не бачу ніяких ознак неадекватної поведінки...
  • 0

#1040 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 29.06.2009 – 23:24

Перегляд дописуzav (29.06.2009 13:02) писав:

Рокажіть-но докладніше, будь ласка.
І про зіпсутий імідж теж. Бажано по кожній країні окремо.
Наперед дякую.

Думаю, що мали на увазі оце

Перегляд дописуzav (29.06.2009 13:02) писав:

І про зіпсутий імідж теж. Бажано по кожній країні окремо

Точно, це дещо невірне формулювання. У України і не було ніякого іміджу донедавна.
Він почав формуватися завдяки діям народу наприкінці 2004-го року і дуже швидко був нівельований діями влади в наступні п"ять років. Тепер, по факту, про імідж говорити просто недоцільно.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних