Перейти до вмісту

Віктор Ющенко

Повідомлень в темі: 2641

Опитування: Вибори Президента України у 2015році. (89 користувачів проголосувало)

Чи бажаєте Ви щоб Ющенко В.А. взяв участь у виборах Президента України у 2015 році?

1. За те щоб взяв участь у виборах (31 голосів [34.83%])

Процент голосів: 34.83%

2. Проти його участі у виборах (51 голосів [57.30%])

Процент голосів: 57.30%

3. Я не знаю, не визначився(лась) (7 голосів [7.87%])

Процент голосів: 7.87%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#101 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3581 повідомлень

Відправлено 11.05.2008 – 12:50

Перегляд дописуVepr (11.05.2008 13:43) писав:

а скажи мені будь-ласка, яку ще одекватну відповідь ти очікуєш на оту просто високо-філософського змісту фразу
ну то ж я про кучму нічого й не казав
та й взагалі, К не то шо для себе, а навіть для Україні зробив набагато більше, аніж Ю :happy1:

від тебе адеквату чекати-як з моря погоди.

про Кучму я писав не до твого поста(інколи корисно все-таки концентруватися на темі, а не тільки на срачі, який ти влаштовуєш :ggggg: ). Кучма взагалі кльовий дядько, з нього як з гуся вода(а які лозунги були "бандитам тюрми")-ага, купила його дочка собі камяницю в Лондоні за 70 мільйонів англійських тугриків-чим не тюрма для любого татка? :happy1:
  • 0

#102 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 20.05.2008 – 21:28

Перегляд дописуNomad (11.05.2008 13:50) писав:

від тебе адеквату чекати-як з моря погоди.

про Кучму я писав не до твого поста(інколи корисно все-таки концентруватися на темі, а не тільки на срачі, який ти влаштовуєш :( ). Кучма взагалі кльовий дядько, з нього як з гуся вода(а які лозунги були "бандитам тюрми")-ага, купила його дочка собі камяницю в Лондоні за 70 мільйонів англійських тугриків-чим не тюрма для любого татка? :D
а ти пиши охайніше, одеквату шматок ти наш ходячий, та й не буде ніякої плутанини і срачу, який влаштовується усіма окрім тебе :ggggg:

а щодо “кучма кльовий дядько” – це до чого тут?
  • 0

#103 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 905 повідомлень

Відправлено 20.05.2008 – 21:41

Патріот, ентелигент, красномовна людина. Якби ще йому команду покраще та більше рішучості - то ми б давно вже були б на коні. Свободу він Україні допоміг вибороти, при ньому почали "крутити" у кінотеатрах масово кінострічки українською, почали продавати більше книжок українською(Геродота зроду не міг знайти українською-а місяць тому придбав на рідній мові :ggggg: ). Чув про наміри вийти з СНГ - давно пора, якби це при ньому реалізувалося булоб дуже добре. При Ющенкові Україна почала хоч якось відстоювати свої інтереси у Криму, російські морячки вже не так себе вільно почувають.
До мінусів - нажаль гривня падає...це всі хто купує харчі відчуває, вертикаль влади не вдалося замінити, тому відчувається іноді зараз "бардак" на місцях. Почали піднімати гогови вороги нації та держави - всілякі кремлівські прихвостні, малороси, комуняки, відчули свободу слова-от і користуються цим правом. А при них чи могли хтось сподіватися на це? А вони ще мають нахабство казати-"...вот при нас фсьо било лучше"(текст передавно як звучав).
Тому більше рішучості, сили, витривалості та мудрості, патріотизму українцеві, який займає наувищу державну посаду-пан президент. :( :D
  • 0

#104 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 23.05.2008 – 12:30

Народний депутат України від фракції НУ-НС Давид Жванія повідомив Українську правду, що дружина Президента України Віктора Ющенка, отримавши громадянство України, паралельно зберегла статус американської підданої. "Якщо Юшенко так зацікавило моє громадянство, то хай він розбереться з своєю сім'єю. Я отримав громадянство України, відмовившись від грузинського. А дружина Ющенко, ставши громадянкою України, залишилася в американському громадянстві", - заявив Жванія в інтерв'ю виданню. "Я хочу, щоб мої діти були українцями, а у Ющенка діти - американці, тому що їх мамою була громадянка США. Звернетеся до посольства Америки і запитаєте - вони вам це підтвердять", - заявив Жванія.

Українська правда нагадала, що, згідно офіційним повідомленням, Катерина Ющенко отримала громадянство України в березні 2005, про що заявила тоді журналістам прес-секретар Президента Ірина Геращенко. Вона також додала, що "найближчим часом відповідні державні відомства зроблять публічну заяву із цього приводу". Проте цього не трапилося. Також нічого не повідомлялося і про вихід дружини Ющенка з громадянства США і про приналежність їх дітей. Більш того, Жванія стверджує, що Катерина Ющенко стала громадянкою України порушуючи норму закону про необхідність знаходитися в браку з українцем впродовж двох років. За словами нардепа, офіційно Віктор і Катерина Ющенко розписалися лише в 2004 році, тоді як громадянство їй було надано в 2005. Втім, як відзначає Українська правда, на сайті Президента сказано інше - що "одружилися вони в січні 1998".

У Секретаріаті Президента заяви Жванії назвали "шантажем", на який вони "реагуватимуть після того, як він заявить про це публічно".

В той же час у фонді Катерини Ющенка Українську правду повідомили, що до обіду п'ятниці готові надати повідомлення посольства США, яке підтверджує, що перша леді направила заяву про відмову від американського громадянства. На питання, чи був Катериною Ющенком до кінця завершений процес виходу з громадянства США, співбесідник Української правди сказав: "За нашим законодавством, неможливо отримати українське громадянство, поки не отримаєш підтвердження від посольства про вихід з громадянства іншої країни". Проте, відзначає видання, залишилося загадкою, де і коли Катерина Ющенко пройшла спеціальну процедуру - принесення присяги відмови від громадянства США.

У фонді першої леді також сказали, що недосконалі діти Президента, які поки не мають паспортів, подорожують за виїзними документами України. Проте, по словах Жванії, вони мали і американські аналоги. Чи відмовилися вони від них, виданню пообіцяли повідомити у фонді Катерини Ющенка письмово. "Свого часу ми з Ющенком багато їздили сім'ями на відпочинок - відвідували Домінику, були і в Австрії, і в Швейцарії, і в Італії. Тому я, Давид Жванія, стверджую, що не просто бачив американські документи дітей Ющенка. Я їх особисто тримав в руках", - додав Жванія.

• 0

#105 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 23.05.2008 – 18:13

Перегляд дописуVepr (20.05.2008 22:28) писав:

а ти пиши охайніше, одеквату шматок ти наш ходячий, та й не буде ніякої плутанини і срачу, який влаштовується усіма окрім тебе :lol:

а щодо “кучма кльовий дядько” – це до чого тут?

Ти ще не убився оп стіну? Жаль...

Перегляд дописуOlex (20.05.2008 22:41) писав:

Патріот, ентелигент, красномовна людина. Якби ще йому команду покраще та більше рішучості - то ми б давно вже були б на коні. Свободу він Україні допоміг вибороти, при ньому почали "крутити" у кінотеатрах масово кінострічки українською, почали продавати більше книжок українською(Геродота зроду не міг знайти українською-а місяць тому придбав на рідній мові ;) ). Чув про наміри вийти з СНГ - давно пора, якби це при ньому реалізувалося булоб дуже добре. При Ющенкові Україна почала хоч якось відстоювати свої інтереси у Криму, російські морячки вже не так себе вільно почувають.
До мінусів - нажаль гривня падає...це всі хто купує харчі відчуває, вертикаль влади не вдалося замінити, тому відчувається іноді зараз "бардак" на місцях. Почали піднімати гогови вороги нації та держави - всілякі кремлівські прихвостні, малороси, комуняки, відчули свободу слова-от і користуються цим правом. А при них чи могли хтось сподіватися на це? А вони ще мають нахабство казати-"...вот при нас фсьо било лучше"(текст передавно як звучав).
Тому більше рішучості, сили, витривалості та мудрості, патріотизму українцеві, який займає наувищу державну посаду-пан президент. ;) :)
Читаю ваш пост і думаю собі-а правда шо українцеві крім політичних міфів нічого в голову не приходить?
По ходу капут буде нашому пану президенту, буде пані Юля рулити :ggggg: :)
  • 0

#106 pozitronik

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 79 повідомлень

Відправлено 23.05.2008 – 19:40

Ющенко - президент, якого ми не заслуговуємо, будь це якась інша розвинута країна то його б на руках носили, ми ж не вміємо цінити того що маємо.
  • 0

#107 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 23.05.2008 – 19:46

Перегляд дописуpozitronik (23.05.2008 20:40) писав:

Ющенко - президент, якого ми не заслуговуємо, будь це якась інша розвинута країна то його б на руках носили, ми ж не вміємо цінити того що маємо.

Згідний, такого політика потребує розвита, цивілізована держава, а не таке от посміховисько, яке створили наші політикани.
  • 0

#108 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 24.05.2008 – 08:14

Перегляд дописуpozitronik (23.05.2008 20:40) писав:

Ющенко - президент, якого ми не заслуговуємо, будь це якась інша розвинута країна то його б на руках носили

Смішно читати :cool1:
  • 0

#109 Rush

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 256 повідомлень

Відправлено 24.05.2008 – 20:49

Перегляд допису-=VJ=- (23.05.2008 13:30) писав:

Народний депутат України від фракції НУ-НС Давид Жванія повідомив Українську правду, що дружина Президента України Віктора Ющенка, отримавши громадянство України, паралельно зберегла статус американської підданої. "Якщо Юшенко так зацікавило моє громадянство, то хай він розбереться з своєю сім'єю. Я отримав громадянство України, відмовившись від грузинського. А дружина Ющенко, ставши громадянкою України, залишилася в американському громадянстві", - заявив Жванія в інтерв'ю виданню. "Я хочу, щоб мої діти були українцями, а у Ющенка діти - американці, тому що їх мамою була громадянка США. Звернетеся до посольства Америки і запитаєте - вони вам це підтвердять", - заявив Жванія.

Українська правда нагадала, що, згідно офіційним повідомленням, Катерина Ющенко отримала громадянство України в березні 2005, про що заявила тоді журналістам прес-секретар Президента Ірина Геращенко. Вона також додала, що "найближчим часом відповідні державні відомства зроблять публічну заяву із цього приводу". Проте цього не трапилося. Також нічого не повідомлялося і про вихід дружини Ющенка з громадянства США і про приналежність їх дітей. Більш того, Жванія стверджує, що Катерина Ющенко стала громадянкою України порушуючи норму закону про необхідність знаходитися в браку з українцем впродовж двох років. За словами нардепа, офіційно Віктор і Катерина Ющенко розписалися лише в 2004 році, тоді як громадянство їй було надано в 2005. Втім, як відзначає Українська правда, на сайті Президента сказано інше - що "одружилися вони в січні 1998".

У Секретаріаті Президента заяви Жванії назвали "шантажем", на який вони "реагуватимуть після того, як він заявить про це публічно".

В той же час у фонді Катерини Ющенка Українську правду повідомили, що до обіду п'ятниці готові надати повідомлення посольства США, яке підтверджує, що перша леді направила заяву про відмову від американського громадянства. На питання, чи був Катериною Ющенком до кінця завершений процес виходу з громадянства США, співбесідник Української правди сказав: "За нашим законодавством, неможливо отримати українське громадянство, поки не отримаєш підтвердження від посольства про вихід з громадянства іншої країни". Проте, відзначає видання, залишилося загадкою, де і коли Катерина Ющенко пройшла спеціальну процедуру - принесення присяги відмови від громадянства США.

У фонді першої леді також сказали, що недосконалі діти Президента, які поки не мають паспортів, подорожують за виїзними документами України. Проте, по словах Жванії, вони мали і американські аналоги. Чи відмовилися вони від них, виданню пообіцяли повідомити у фонді Катерини Ющенка письмово. "Свого часу ми з Ющенком багато їздили сім'ями на відпочинок - відвідували Домінику, були і в Австрії, і в Швейцарії, і в Італії. Тому я, Давид Жванія, стверджую, що не просто бачив американські документи дітей Ющенка. Я їх особисто тримав в руках", - додав Жванія.
заява штибу- сам такий ... пана Жванію викрили так він вирішив відвернути увагу згадавши чорний піар хід застосований проти Ющенка в 2004 про жінку американку ... смішно і бридко до чого докотилися друзі по майдану!

Повідомлення відредагував YuraSh: 24.05.2008 – 20:51

• 0

#110 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 28.05.2008 – 08:23

Ющенко підкреслив, що в Україні демократичні цінності існували і існуватимуть, і останні вибори в Києві це засвідчили. Він відзначив, що кияни продемонстрували, що вони хочуть прагматичної роботи, а не популістських гасел.

На цьому тему можна закривати. Це не президент і не лідер - це найбільша ганьба з часів Юрка Хмельницького. Закінчить, мабуть, так само.
  • 0

#111 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 28.05.2008 – 09:48

Перегляд допису-=VJ=- (28.05.2008 09:23) писав:

На цьому тему можна закривати. Це не президент і не лідер - це найбільша ганьба з часів Юрка Хмельницького. Закінчить, мабуть, так само.
А що, вибори пройшли недемократично? Є підстави ставити здобуток виборів під сумнів? Наявні істотні порушення, котрі заважають встановити явне волевиялення народу?

Повідомлення відредагував zav: 28.05.2008 – 09:49

• 0

#112 olmos

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 51 повідомлень
  • Місто:Черкаси

Відправлено 28.05.2008 – 10:23

одна моя колега лаяла ющенка, каже що за нього быльш не голосуватиме, а я запитую:"А якщо знов буде два кандидати-Ющенко та Бандюкович?" , вона зробила здивовані очі на мить замислилась:"Ну тоді за Ющенка звичайно..."
Не буду хвалитись, але я ще у 2004-му був про нього поганої думки, особливо коли він проголосував за медведчуківську політреформу. Але ж і тоді був готовий багато чим особистим пожертвувати щоб він став президентом, і зараз зарікатись не стану....Погоджуюсь що він занадто схожий на типового українця, за це і злий на нього і пробачити ладен.

Повідомлення відредагував olmos: 28.05.2008 – 10:23

• 0

#113 hameleon

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 18 повідомлень
  • Місто:народився у м.Львові.А зараз живу у Києві

Відправлено 28.05.2008 – 11:35

Знаєте у нашій державі зараз президент мало що вирішує, тому тут не варто спорити ганьба чи класно.Краще запитатись чи Уряду ганьба чи ні.Всеж таки премєр зараз більше може вирішити питань чим президент, але нажаль це все призводить до страшенної інфляції, яка зараз у нашій державі.
  • 0

#114 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 28.05.2008 – 13:32

Перегляд дописуhameleon (28.05.2008 12:35) писав:

Знаєте у нашій державі зараз президент мало що вирішує
Всеж таки премєр зараз більше може вирішити питань чим президент

Ви хоч трохи цікавились політструктурою влади в Україні?

Перегляд дописуzav (28.05.2008 10:48) писав:

А що, вибори пройшли недемократично? Є підстави ставити здобуток виборів під сумнів?

Саме так.
  • 0

#115 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 28.05.2008 – 13:37

Перегляд допису-=VJ=- (28.05.2008 14:32) писав:

Саме так.
Ну, так і які ж підстави?
  • 0

#116 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 28.05.2008 – 16:56

Перегляд дописуzav (28.05.2008 14:37) писав:

Ну, так і які ж підстави?

1. Чомусь до виборів було допущено людину, через діяльність якої їх було влаштовано.
2. Було заблоковано законопроект про вибори в два тури.
3. Вибори було призначено на день Києва з усіма наслідками, які це потягло.
4. Прокуратура не зреагувала на жоден з сигналів про підкуп виборців.
Вистачить для початку?
  • 0

#117 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 28.05.2008 – 18:55

Перегляд допису-=VJ=- (28.05.2008 17:56) писав:

1. Чомусь до виборів було допущено людину, через діяльність якої їх було влаштовано.
2. Було заблоковано законопроект про вибори в два тури.
3. Вибори було призначено на день Києва з усіма наслідками, які це потягло.
4. Прокуратура не зреагувала на жоден з сигналів про підкуп виборців.
Вистачить для початку?
1. Ніхто офіційно не висунув обвинувачень цій людини /хіба пан Кличко/, що дивує неабияк на тлі гасел про злочинність цієї людини.
2. Здається, законопроект подали після призначення виборів, а змінювати правила під час гри не є гарно. /І правильно Президент не підтримав це рішення./
3. Посміхнули. Наявне порушення закону?
4. Перелік тих, хто підкупав, і чим саме наведіть, будь ласка.
  • 0

#118 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 28.05.2008 – 20:26

Альо! Про вибори мерів є інша тема!

Цитата

він занадто схожий на типового українця
- ці слова дають привід для роздумів!
  • 0

#119 Красунечка

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 663 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 03.06.2008 – 13:36

схоже що Українці помилилися із вибором президента.... :rolleyes: таке відчуття що Ющенко нічого не робить, а на нього покладали такі надії.... не можна так категорично говорити, що він ганьба, але він і не лідер... Президент за сучасної парламентсько-президентської республіки, лідером аж ніяк не буде!
  • 0

#120 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 05.09.2008 – 14:06

Президент України Віктор Ющенко відзначає, що Блок Юлії Тимошенко повинен виразити свою позицію по Грузії і відмінити антиконституційні закони, якщо хоче відновлення демократичної коаліції.
"якщо дійсно хтось хоче повернутися до того стану, який був до 2 вересня поточного року, на мою думку, необхідно зрозуміти і здійснити ряд абсолютно чітких речей", - сказав Президент.
Перше, за його словами, визначити чітку позицію щодо грузинсько-російського конфлікту, причому вона повинна грунтуватися на територіальній цілісності Грузії, визнанні світового плану врегулювання конфлікту, а також повинна містити стурбованість використанням Чорноморського флоту РФ, який базується на території України, для війни в інших країнах. "Це необхідно для того, щоб фракції повернулися до діалогу", - сказав Президент.

Пан президент дожився, в країні є тільки дві точки зору - його і неправильна, причому його точку зору зобов"язані на все горло кричати усі, хто хоче працювати. Інакше - геть за двері. :happytwo:
Питання, хто розвалив коаліцію, навіть якщо ще для когось і стояло, то тепер вже повністю зняте.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних