Перейти до вмісту

Ну, що за кого голосуємо?

Повідомлень в темі: 182

#41 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5092 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 29.10.2010 – 21:21

не піду голосувати
  • 0

#42 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 29.10.2010 – 21:23

Перегляд дописуФабрегас (29.10.2010 22:21) писав:

не піду голосувати
За анархію, тебе можна грабувати.
  • 0

#43 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 29.10.2010 – 21:55

Перегляд допису---- (29.10.2010 22:19) писав:

Уявіть доходи його майбутнього бізнесу.
Ну так.) Тут взагалі такі плани були грандіозні у кожного багатєнького дяді. Якщо така боротьба, то відать місце таки варте цієї шуміхи.

Перегляд дописуФабрегас (29.10.2010 22:21) писав:

не піду голосувати
У нас пів міста обіцяє, що не піде голосувати, але можу посперечатись, що кожному цікаво, хто врешті купитьь це місце.
  • 0

#44 Schneider

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 208 повідомлень
  • Місто:Київ -> Бар

Відправлено 29.10.2010 – 22:00

Перегляд дописуЛастiвочка (29.10.2010 21:00) писав:

а нафіга ця реклама тут? можна просто написати за кого будете голосувати, за якого партєйца? прізвище місцевого розливу нічого не говорять, а от приналежність до тої чи іншої партії - цікава
причому тут реклама? за партію регіонів не голосую. а от прізвище якби символізує. гг

Перегляд дописуОлеська (29.10.2010 21:55) писав:

У нас пів міста обіцяє, що не піде голосувати, але можу посперечатись, що кожному цікаво, хто врешті купитьь це місце.
голосуй - не голосуй, а місце купить той, у кого більше грошей
  • 0

#45 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 29.10.2010 – 22:02

Перегляд дописуSchneider (29.10.2010 23:00) писав:

блін, ледь не вийшло в риму...))

так от тому і цікаво, що кожен з кандидатів має купу грошей та своїх людей для підтасовки голосів.
  • 0

#46 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 30.10.2010 – 07:30

Перегляд дописуSchneider (29.10.2010 23:00) писав:

причому тут реклама? за партію регіонів не голосую. а от прізвище якби символізує. гг

Бачите, прізвище кандидата на посаду мера в Черкащині мені в Тернополі нічого не говорить, розумієте? а от симпатія тій чи іншій партії - таки наштовхує на роздуми.
Фабрегасе, не йди, бо тебе у парадовому костюмі і на весільній машині не зрозуміли б :gryzin:
  • 0

#47 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 30.10.2010 – 08:09

До речі, у нас наречених, день весілля яких співпав з виборами, обдаровували подарунками, так.)
  • 0

#48 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 30.10.2010 – 08:18

Цитата

У Львові представники одного з кандидатів у депутати Львівської міської ради у гуртожитку Львівського національного університету ім. Івана Франка роздавали агітаційні листівки з інформацією про кандидата і приліпленими до них пачками презервативів.
Ще один кандидат у депутати обіцяє організувати безкоштовну дискотеку для студентів.

Раніше у Львові вже були зафіксовані два випадки підкупу виборців продовольчими товарами. Зокрема в одному з ресторанів жителям навколишніх будинків роздавали продуктові пакети, до складу яких входила гречка, олія, цукор і вафлі, а також агітаційна продукція із символікою партії.

Інша спроба була зафіксована 26 жовтня, і тоді йшлося про роздачу пакетів з посудом.

Нагадаємо, у Рівному представники одного з кандидатів у депутати Рівненської міської ради розносили жителям продуктові пакети, в які входило шампанське і цукерки, а також ручка, блокнот з фото цього кандидата та буклет про нього.
але роздача презервативів як би натякає :gryzin:
  • 0

#49 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 30.10.2010 – 08:29

Перегляд дописуОлеська (29.10.2010 22:55) писав:

банально не встигну
  • 0

#50 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 30.10.2010 – 10:24

Я тільки вчора дізнався про вибори :gryzin:
«В сортах гівна не розбираюсь», тому не голосуватиму.

Повідомлення відредагував Білий Дракон: 30.10.2010 – 10:24

• 0

#51 літо

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 122 повідомлень
  • Місто:рай

Відправлено 30.10.2010 – 12:13

Перегляд дописуArmando (24.10.2010 17:29) писав:

Голосуйте за тих, чиї справи реально побачили. Результат свого 5 річної давнини волевиявлення можете порівняти з фото відповідної давності.
В вашому місті, селі що змінилось за 5 років? Якщо результат на рідній вулиці, районі не сильно вражає - робіть висновки.
Це місцеві вибори. Місцева влада - це ті люди, з ким Ви маєте можливість зустрітись в реальному житті, від кого залежить комфорт проживання на місцях.

не факт. в нас он за лічені дні до виборів почали дороги ремонтувати..хихи.. а в день виборів певне всіх працівників з хат повиганяють імітувати діяльність..

немає гідних. проти всіх.
  • 0

#52 кусти

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 291 повідомлень
  • Місто:Київ - Хмельницький

Відправлено 30.10.2010 – 14:16

Цитата

Ну, що за кого голосуємо?, Вибори до місцевих рад 2010
За ідеологію Великої України. За ВО "Свобода"
  • 0

#53 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 30.10.2010 – 14:18

Перегляд дописукусти (30.10.2010 15:16) писав:

За ідеологію Великої України. За ВО "Свобода"
Тобто за ідеологію побудовану на базі соціалізму та націоналізму, нацизм скорочено.
  • 0

#54 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 30.10.2010 – 14:28

Перегляд допису---- (30.10.2010 15:18) писав:

Тобто за ідеологію побудовану на базі соціалізму та націоналізму, нацизм скорочено.
комсомол ще забули.
в нас все як завжди, очікуємо від чергової партійки манни небесної а потім плачемось чого так щле живемо...ні, за свободу я точно не буду, як і за жодну партію...оце в черговій купі хламу отримала листа, запечатаного. всередині листівка-агітація до міської ради. молода особа, в паралельному класі вчилась, обіцянки на рівні домогосподарки)))ні, за таких не варто)))хоча хтось тут правильно сказав, все вирішено вже за нас і все вирішують гроші
  • 0

#55 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 30.10.2010 – 14:46

Перегляд дописуЛастiвочка (30.10.2010 15:28) писав:

. молода особа, в паралельному класі вчилась, обіцянки на рівні домогосподарки)))ні, за таких не варто)))
Варто вірити кількості гречки чи презервативів якими підкупляють. Все інше - цяцянки.
  • 0

#56 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 30.10.2010 – 14:50

Перегляд допису---- (30.10.2010 15:46) писав:

Варто вірити кількості гречки чи презервативів якими підкупляють. Все інше - цяцянки.
та проблема в тому, що чомусь ні гречки ні презиків не роздавали, або я була не в тому місці. Найбільший пакунок вчепили на ручку дверей - агітаційна макулатура, пакет і календарик на 2011 рік з номерами телефонів таксі. Хоч одне більш-менш корисне принесли
  • 0

#57 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 30.10.2010 – 14:59

Перегляд допису-=VJ=- (24.10.2010 15:07) писав:

А у нас вони хоч і були, але все облаштовано так, що вибори будуть з однієї особи - регіонала Олійника. Про його перемогу, як і про перемогу ПР в цілому, там вже говорять, як про факт.

Гм...був я на тому мітингу в підтримку Олійника біля "Сільмашу". Слухав, слухав і відчуваю шось до болі знайоме. Стиль виступів. Вони тепер і по ТВ такі ж сАмі. І не сьогодні це почалось. Нагадує стиль проповіді у сєктах свідків єгови чи адвентистів. Тютелька в тютельку. І от на цих виборах, "новітній стиль" пре, аж смердить. Це - загальна ознака нинішніх виборів. Догрались. Ну хіба що, на тому мітингу виокремився Гламазда, котрий виступив у стилі Гітлєра, мов я не я, і Рейстаг не підпалювали, себто, РИГИонали відмежувались від РИГИоналів - соратників Савчука. За засранця-соціяліста Пшенніка взагалі мовчу. Йому давно пора пику набить і відвезти в Томилівський ліс "по гриби".
Щодо кандидатів у БЦ, то думаю що Савчук не кращий аніж Олійник. По любому - обдурять. Хоч той, хоч другий. Цікаво, а хто там є достойний ? Часом не Коля Бондаренко ? Я його, губошльопа, до речі, дуже добре знаю. І давно, років 15. Ох і гівно ж слизьке ! Він що? ще керує БЮТом у БЦ, чи вже переметнувся кудись, аби ніфіга не робить ? Це в його стилі.
Загалом же, ніфіга дивного, пацани. Згідно новітніх технологій всі ми в майбутньому маємо стати такою собі сєктою. Релігійно-політичною. Або, по людськи кажучи - телячою. По цеерушнофеесбешному сценарію. З чим усіх і вітаю. А ви тут розкричались про всякі "Свободи" і прочіх маріонєток. Ваша "Свобода", пацани, на мітингу у Білій Церкві, серед білого дня, стояла пліч-о-пліч з комуняками проти загального супротивника - Савчука. Ги ги ги. Спєлісь. Куди дивляЦЦя Петро Миколайович і Карл Маркс ?
  • 0

#58 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 30.10.2010 – 17:40

Перегляд дописуліто (30.10.2010 13:13) писав:

не факт. в нас он за лічені дні до виборів почали дороги ремонтувати..хихи.. а в день виборів певне всіх працівників з хат повиганяють імітувати діяльність..
Пам"ятаю у нас біля ветлікарні завжди була просто неймовірних розмірів яма - на всю дорогу і тротуар разом. Прикол в тому, що тільки починалась виборча кампанія, одразу з"являлась біля тієї ями купа щебеню. Тільки вибори закінчувались - щебінь зникав. Зрештою постелили нормальну більш-менш дорогу. Так є інший участок дороги у кількасот метрів (ну просто американські гірки, а не їзда машиною по цій дорозі), який є обіцянкою усіх кандидатів у мери. І мабуть цей участок дороги таки не відремонтують, - бо що тоді обіцятимуть кандидати в мери наступних виборів?)
  • 0

#59 tarasdzioba

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 234 повідомлень
  • Місто:Вижниця

Відправлено 30.10.2010 – 18:59

Пішов би як би мав право і голосував би просто за Свободу
  • 0

#60 Crazy Bobik

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 639 повідомлень
  • Місто:Львув

Відправлено 30.10.2010 – 19:25

Перегляд дописуЛастiвочка (30.10.2010 15:28) писав:

комсомол ще забули.
в нас все як завжди, очікуємо від чергової партійки манни небесної а потім плачемось чого так щле живемо...ні, за свободу я точно не буду, як і за жодну партію...оце в черговій купі хламу отримала листа, запечатаного. всередині листівка-агітація до міської ради. молода особа, в паралельному класі вчилась, обіцянки на рівні домогосподарки)))ні, за таких не варто)))хоча хтось тут правильно сказав, все вирішено вже за нас і все вирішують гроші

а чому так категорично зі Свободою? чим не подобається їхня робота? що не так там?
як на мене,то ВО ''Свобода'' оптимальний варіант на цих виборах
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних