Перейти до вмісту

Ну, що за кого голосуємо?

Повідомлень в темі: 182

#121 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 01.11.2010 – 21:35

Та ну, в Україні взагалі не варто звертати увагу на освіту, - якщо розумне грошей, буває, не має, а дурне, зате багате навчається чи не в найкрутішому вузі.
  • 0

#122 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 01.11.2010 – 21:48

Перегляд дописуОлеська (1.11.2010 21:35) писав:

Та ну, в Україні взагалі не варто звертати увагу на освіту, - якщо розумне грошей, буває, не має, а дурне, зате багате навчається чи не в найкрутішому вузі.
Не знаю, але мені якось цікавіше спілкуватись з освіченими людьми, з людьми, з якими можна поговорити про все!
А щодо виборів то неправда, що рядові виборці, не можуть вплинути на результати виборів: якби це було так, то не витрачались би мільйони на підкуп і обман виборців, не було б такої лютої гризні між претендентами за вплив на електорат. Так само неправда, що колись нам вдасться обрати до влади святих, які самі, без нашого впливу і тиску, ощасливлять нас. Такий підхід веде до того, що обираємо не найбільш святого, а найбільш шахраюватого, який найкраще зумів прикинутися безгрішним.
  • 0

#123 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 01.11.2010 – 21:51

Перегляд дописуЛастiвочка (1.11.2010 21:48) писав:

Не знаю, але мені якось цікавіше спілкуватись з освіченими людьми, з людьми, з якими можна поговорити про все!
А мені з інтелігентною людиною. А от інтелігенції все менше і менше. При владі - тим більше.
  • 0

#124 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 01.11.2010 – 21:53

А щодо виборів то неправда, що рядові виборці, не можуть вплинути на результати виборів: якби це було так, то не витрачались би мільйони на підкуп і обман виборців, не було б такої лютої гризні між претендентами за вплив на електорат. Так само неправда, що колись нам вдасться обрати до влади святих, які самі, без нашого впливу і тиску, ощасливлять нас. Такий підхід веде до того, що обираємо не найбільш святого, а найбільш шахраюватого, який найкраще зумів прикинутися безгрішним.
Судячи з того з якими "людьми" ти спілкуєшся(не сперечаєшся) всьо з тобою ясно.
  • 0

#125 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 01.11.2010 – 21:56

Чиновники повинні тебе, інших ощасливлювати?
  • 0

#126 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 01.11.2010 – 21:58

Перегляд дописуОлеська (1.11.2010 21:51) писав:

А мені з інтелігентною людиною. А от інтелігенції все менше і менше. При владі - тим більше.
а інтелігенція що не освічена? зовсім? але це вже офтоп. по темі: мене засмутили результати цих виборів, але зрештою і не чекала чогось ...в нас взагалі багато сусідів взагалі не ходили на вибори. розчарувались люди
  • 0

#127 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 01.11.2010 – 22:59

У нас мер - від ПР.
Тягнули з результатами майже добу - явно підтасовували так як не один знайомий за цього кандидата не голосував))
Відпадає бажання взагалі ходити на такі вибори(((
У нас по місту всього 40% прийшло.
Скоро взагалі ніхто не прийде...

Перегляд дописуЛастiвочка (1.11.2010 20:51) писав:

у нас прикольно те. що свободівець по мажоритарці пройшов, у якого "незакінчена середня освіта".
Багато з тих, хто голосує, наврядчи читають біографії кожного.
Подивились від Свободи - значить вибрали.
У нас взагалі видавали по 7 бюлетенів - якшо про всіх читати то можна було до ранку голосувати)))
На мера я приблизно хоча б знав за кого голосую.
А все інше - проти всіх - так як нікого там не знаю!!(і байдуже, які партії вони представляють - треба за конкретних людей голосувати)

А ше головний прикол такого голосування - в кого цікавіше прізвище звучить :rolleyes: Багато по такому принципу голосують :8: - наприклад 4 кандидати, і їх взагалі ніхто не знає ;)
  • 0

#128 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 02.11.2010 – 08:14

А у нас мера обрали сина колишнього мера - того, якого гучно засадили в тюрягу. Справедливість таки існує.)
  • 0

#129 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 02.11.2010 – 10:04

Перегляд дописуОлеська (31.10.2010 19:58) писав:

Ага, коли всі голосували "проти всіх", то Ви журили за таку байдужість. А що тепер змінилось?

Тоді ситуація балансувала на рівновазі, кожен голос міг зарадити приходу цієї банди до влади.
Тепер же в цьому сенсу нема - вони вже в ній, і скільки вони її матимуть залежить виключно від них самих.

А щодо виборів то неправда, що рядові виборці, не можуть вплинути на результати виборів: якби це було так, то не витрачались би мільйони на підкуп і обман виборців

А хто Вам сказав, що витрачаються?
Я Вас прошу - це минуле десятиліття.
Зараз найкраща технологія - підкуп та обман ТВК.

Перегляд дописуЛастiвочка (1.11.2010 21:58) писав:

в нас взагалі багато сусідів взагалі не ходили на вибори. розчарувались люди

Я теж не ходив. Не бачу сенсу викидати 200 грн ні за що.

Перегляд дописуОлеська (1.11.2010 21:51) писав:

У нас всі плачуться, що влада не така і кандидати не такі.
Та коли я пропонував обговорити варіанти приходу до влади - не відгукнувся ніхто.
Це чудовий показник того, що суспільство має владу, на яку заслуговує і яку бажає.
  • 0

#130 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 02.11.2010 – 10:07

Перегляд допису-=VJ=- (2.11.2010 10:03) писав:

Тоді ситуація балансувала на рівновазі, кожен голос міг зарадити приходу цієї банди до влади.
Тепер же в цьому сенсу нема - вони вже в ній, і скільки вони її матимуть залежить виключно від них самих.
Іноді, щоби злетіти, треба відштовхнутись від землі - ну, це для тих, хто або літати не вміє, або має слабкі крила. Україна поки що і занадто юна, і занадто слабка.

Перегляд допису-=VJ=- (2.11.2010 10:04) писав:

У нас всі плачуться, що влада не така і кандидати не такі.
Та коли я пропонував обговорити варіанти приходу до влади - не відгукнувся ніхто.
Це чудовий показник того, що суспільство має владу, на яку заслуговує і яку бажає.
Так.)
А Ви пропонували обговорити приходу до влади кого? (нагадайте) Бо я пам"ятаю хіба розмову про створення партійної сили. Ви не про це?
  • 0

#131 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 02.11.2010 – 11:39

Перегляд дописуОлеська (2.11.2010 10:07) писав:

Бо я пам"ятаю хіба розмову про створення партійної сили. Ви не про це?

Про це - тут.
В інших місцях теж.
Результат однаковий.
  • 0

#132 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 02.11.2010 – 13:29

А у нас мер іншопланетянин.
  • 0

#133 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 02.11.2010 – 18:56

А у нас мер набрав 91.5% голосів. Що дивно, адже виходить що доволі багато людей голосувало проти всіх, або навіть за ту тупорилу Сікору - єдиного кандидата проти діючого мера.
Загалом шо тут скажеш.. Насалика в президенти!))
  • 0

#134 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 03.11.2010 – 17:09

ще в тему місцевих виборів: Мером Немирова став син екс-голови, який вкрав майже 2 мільйони.

Цитата

Мером міста Немирів у Вінницькій області став син колишнього міського голови, який зараз перебуває у СІЗО за звинуваченням в отриманні хабара, Віктора Качура 24-річний Олександр Качур.

Як повідомляє місцеве видання «20 хвилин», на виборах мера за Олександра Качура, який висунутий від "Нашої України", проголосували 52% виборців.

"Не знаю, чи скоро пустять мене в кабінет батька. Він ще опечатаний слідчими. Можливо, опечатали саме для того, щоб я туди зайшов, а не хтось інший", - заявив новообраний мер.

За його словами, балотуватися на пост мера було його власним рішенням, щоб "продовжити хороші справи батька".

дурдом якийсь...що може знати 24 хлопець? як його на таку посаду обрати? чи то люди геть подуріли? або я взагалі вже нічого не розумію....
  • 0

#135 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 03.11.2010 – 17:18

Перегляд дописуЛастiвочка (3.11.2010 17:09) писав:

ще в тему місцевих виборів: Мером Немирова став син екс-голови, який вкрав майже 2 мільйони.

дурдом якийсь...що може знати 24 хлопець? як його на таку посаду обрати? чи то люди геть подуріли? або я взагалі вже нічого не розумію....
Ага, вкрав, як і кілька інших мерів міст, дуже приглядних для багатєньких дядечок.) Така наївність, така наївність...)))
  • 0

#136 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 03.11.2010 – 17:24

ще в тему місцевих виборів: Мером Немирова став син екс-
а краще обрати старого пердуна, який вже добряче як масло в сирі маститься в політиці і грошах?
це я загалом говорю, а не конкретно за немирівського мера

Повідомлення відредагував Kassandra: 03.11.2010 – 17:30

• 0

#137 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 03.11.2010 – 17:24

Ви взагалі вже нічого не розумієте.

Повідомлення відредагував zav: 03.11.2010 – 17:25

• 0

#138 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 03.11.2010 – 17:27

Перегляд дописуKassandra (3.11.2010 17:24) писав:

а краще обрати старого пердуна, який вже добряче як масло в сирі маститься в політиці і грошах?
До речі, у нас тут були ще в претендентах троє колишніх насяльніка різних установ, які ще відать не встигли загребти всього. Добре, що жоден з них не пройшов.
  • 0

#139 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 03.11.2010 – 18:41

Перегляд дописуKassandra (3.11.2010 17:24) писав:

це я загалом говорю, а не конкретно за немирівського мера
ну так, краще взагалі обрати хлопчину зі школи, класу так з восьмого, він ще не розбещений і чистий

Цитата

Ви взагалі вже нічого не розумієте
. так ви і не розуміли цього ніколи окрім трольства

Перегляд дописуОлеська (3.11.2010 17:27) писав:

До речі, у нас тут були ще в претендентах троє колишніх насяльніка різних установ, які ще відать не встигли загребти всього. Добре, що жоден з них не пройшов.
але як би там не було, але в 24 роки ні знань, ні життєвого досвіду політика, господарника і так далі..Лесь, цікаво що пересічні люди говорили між собою за таку кандидатуру
  • 0

#140 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 03.11.2010 – 18:51

Перегляд дописуЛастiвочка (3.11.2010 18:41) писав:

ну так, краще взагалі обрати хлопчину зі школи, класу так з восьмого, він ще не розбещений і чистий
Не впадай у крайнощі. ;)
Маю на власному досвіді конкретний випадок: хлопчині зараз на 2 роки більше ніж мені. Він працює у відділі молоді. Він стільки витягував проектів для молодіжних організацій за останні 3 роки, скільки його попередники мабуть і за 10 не витягнули. Можна сказати що один відділ - не ціле місто, але як є клепка в голові і чесне бажання працювати - то діло буде.
Другий приклад - мер Вінниці. Він мером став у 27. Цього року за нього проголосувало 75%. Думаю це про щось та й каже...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних