Перейти до вмісту

На кого краще всього вчитися?

Повідомлень в темі: 213

#201 Nacta

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 99 повідомлень

Відправлено 10.07.2017 – 09:26

робота та хоббі повинні бути єдиними, а все інше не важливо
  • 0

#202 Quicksilver

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 48 повідомлень

Відправлено 10.07.2017 – 13:52

Перегляд дописуNacta (10.07.2017 – 09:26) писав:

робота та хоббі повинні бути єдиними, а все інше не важливо

Особливо гроші.
  • 0

#203 Zoreslava

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 12.07.2017 – 13:00

Будівельники, маляри, сантехніки, толкові монтажники вікон та дверей - завжди треба і завжди заробляють нормальні гроші (інше питання, куди і як вони їх витрачають). Я сантехніка викликала на заміну унітазу, то у нього на 4 дні вперед весь час був запланований викликами. Коли прийшов, вдвох з помічником все зробив десь за годину-півтори (причому, помічник тільки подавав інструменти) - віддала 1300 грн. І пішов далі на виклики. Я розумію, що він не кожного дня унітази міняє, але я щоб заробити ці 1300 грн маю тиждень працювати по 8 годин на день, псуючи зір за монітором. Я не кажу, що у нього робота проста, ні, але принаймні голова у нього чиста і не забита розрахунками чи якимись аналізами.
  • 0

#204 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2191 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 12.07.2017 – 17:25

Перегляд дописуZoreslava (12.07.2017 – 13:00) писав:

Будівельники, маляри, сантехніки, толкові монтажники вікон та дверей - завжди треба і завжди заробляють нормальні гроші (інше питання, куди і як вони їх витрачають). Я сантехніка викликала на заміну унітазу, то у нього на 4 дні вперед весь час був запланований викликами. Коли прийшов, вдвох з помічником все зробив десь за годину-півтори (причому, помічник тільки подавав інструменти) - віддала 1300 грн. І пішов далі на виклики. Я розумію, що він не кожного дня унітази міняє, але я щоб заробити ці 1300 грн маю тиждень працювати по 8 годин на день, псуючи зір за монітором. Я не кажу, що у нього робота проста, ні, але принаймні голова у нього чиста і не забита розрахунками чи якимись аналізами.
По-перше не треба було йти на бухгалтера, бо це найгірша професія в світі. Йдіть краще вже асфальт укладати.
По-друге поміняти унітаз можна самому. Там не треба ні особливих навичок, ні особливого інструменту. Причепити до гофри, загерметизувати силіконом, прикрутити до підлоги - от і вся робота. На ютубі можна подивитись. Зекономила б 1300 грн, і ще всім розповідала який ти крутий сантехнік)
  • 0

#205 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1253 повідомлень

Відправлено 12.07.2017 – 22:06

Перегляд дописуNameless One (12.07.2017 – 17:25) писав:

По-перше не треба було йти на бухгалтера, бо це найгірша професія в світі. Йдіть краще вже асфальт укладати.
Особливо зараз. Із прийняттям міжнародних стандартів. Хтось мені може сказати нащо потрібен отакий як в цьому році вимагають звіт про фінансові результати установам, які нічого не виготовляють?? Те, що зараз перейняли від міжнародних стандартів виглядає геть незрозумілим і геть непотрібним. Може з часом вдасться зрозуміти.

Повідомлення відредагував серпинка: 12.07.2017 – 22:09

• 0

#206 scythian

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 12 повідомлень
  • Місто:Токіо

Відправлено 13.07.2017 – 04:48

Вчитися треба на ту професію, яка більше подобається, а не "більш перспективна і високооплачувана". Бо інакше через кілька років будеш страшенно шкодувати через втрачену можливість реалізувати власні таланти. В світі і так достатньо людей, які ходять на роботу, як на каторгу, не треба поповнювати їхні ряди.
  • 0

#207 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6452 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 13.07.2017 – 07:49

Перегляд дописуscythian (13.07.2017 – 04:48) писав:

Вчитися треба на ту професію, яка більше подобається, а не "більш перспективна і високооплачувана". Бо інакше через кілька років будеш страшенно шкодувати через втрачену можливість реалізувати власні таланти. В світі і так достатньо людей, які ходять на роботу, як на каторгу, не треба поповнювати їхні ряди.
еге ж, треба вчитися на програміста, бо модно, і працювати грузчиком, бо мода з можливостями розуму не співпала
  • 0

#208 Quicksilver

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 48 повідомлень

Відправлено 13.07.2017 – 15:14

Перегляд дописуУповноважений (13.07.2017 – 07:49) писав:

еге ж, треба вчитися на програміста, бо модно, і працювати грузчиком, бо мода з можливостями розуму не співпала

Подобається та "виходить" на підсвідомому рівні є слова синоніми.
  • 0

#209 Nacta

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 99 повідомлень

Відправлено 13.07.2017 – 20:18

Перегляд дописуQuicksilver (10.07.2017 – 13:52) писав:

Особливо гроші.
так і це важливо
Щоб не тільки вистачало на хліб, але й на подорож, на розвиток, на навчання
Та була можливість накопичити, так наприклад як пропонує Уніка
  • 0

#210 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1253 повідомлень

Відправлено 15.07.2017 – 17:11

Перегляд дописуNameless One (12.07.2017 – 17:25) писав:

По-друге поміняти унітаз можна самому. Там не треба ні особливих навичок, ні особливого інструменту. Причепити до гофри, загерметизувати силіконом, прикрутити до підлоги - от і вся робота. На ютубі можна подивитись. Зекономила б 1300 грн, і ще всім розповідала який ти крутий сантехнік)
Такий як ти в хазяйстві б пригодився)
  • 0

#211 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2191 повідомлень

Відправлено 15.07.2017 – 21:30

Перегляд дописусерпинка (15.07.2017 – 17:11) писав:

Такий як ти в хазяйстві б пригодився)
Такий як я не лише в хазяйтві пригодиться)
  • 0

#212 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1253 повідомлень

Відправлено 16.07.2017 – 15:38

Перегляд дописуNameless One (15.07.2017 – 21:30) писав:

Такий як я не лише в хазяйтві пригодиться)
А й зі своїм хазяйством, мабуть хотів сказати) Тобто, з хатою.
  • 0

#213 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6452 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 17.07.2017 – 12:46

і я теж сам собі сантехнік. сантехніка справа куди простіша і безпечніша, ніж газ з тиском 75 атмосфер.

був у мене випадок, як зірвало різьбу і тиском в 5 атмосфер вистрелило штока, і ото шурує газ, а я намагаюся цю дірку чимось заткнути. ой тяжко було подолати цей потік і на нього надіти заглушку, а це всього лише 5 атмосфер, не 75. А на 75 як вирве там копець копець.
  • 0

#214 Quicksilver

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 48 повідомлень

Відправлено 19.07.2017 – 11:18

Перегляд дописуNacta (13.07.2017 – 20:18) писав:

так і це важливо
Щоб не тільки вистачало на хліб, але й на подорож, на розвиток, на навчання
Та була можливість накопичити, так наприклад як пропонує Уніка

В україно-російському суспільстві відсутні соціальні ліфти, діє система працевлаштування через родичів. Не кажучи вже про відсутність будь-яких фахівців, що здатні бодай когось чомусь навчити. У такій системі виживають, а не живуть. Освіта, робота та розвиток можливі лише у вільному, розаинутому суспільстві.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua