Перейти до вмісту

На кого краще всього вчитися?

Повідомлень в темі: 217

#21 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3435 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 21.09.2010 – 19:07

На кого вчитись то справа особиста, але ненавиджу всі професії які розвивають потребядство у нашій країні.
Ставай інженєром (ненавиджу слово ІТ, немає такої посади як IT-спеціяліст чи ІТ- менджер, то щоб бидло простолюдинів приманювати)-- дуже творчо, без сарказму.
Сам ДК003-95 (державний класифікатор професій) http://www.dtkt.com....vidnyk/kl-prof/
  • 0

#22 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 21.09.2010 – 19:20

ІТ - скорочення від словосполучення "Інформаційні технології".
Це скоріше узагальнення, назва сфери. Чи наприклад відділу на підприємстві.
Не сперечаюся що "інженером з програмного забезпечення комп'ютерів" називатися крутіше.

Повідомлення відредагував Nameless One: 21.09.2010 – 19:20

• 0

#23 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 21.09.2010 – 20:12

Перегляд дописуЗлодюжка (21.09.2010 17:18) писав:

Пастух - бородатий мужик, - то краще слухай маму.
...Пастух не завжди бородатий...

Прикріплений файл  fotka.JPG   6.29К   6 Кількість завантажень:
  • 0

#24 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 21.09.2010 – 21:36

Перегляд дописуМаняша (21.09.2010 17:58) писав:

Вчуся в 11 класі і до тепер не знаю ким бути((

Інститут інмов...японський...дипломатія (для початку хоч би перекладачем зачепитись), не знайдеш місця в Україні, Росіяни з руками і ногами заберуть. Звісно ж, з умовою високих знань. Сама житимеш пристойно і дітей забезпечиш.
  • 0

#25 a1a1a1a

Частий гість

• Заблоковані
  • PipPipPip
  • 36 повідомлень

Відправлено 21.09.2010 – 23:38

Я увожаю тих, хто обрав природничі науки. Так само як і спеціалізацію в області інформаційних технологій. ІнженєрА всілякі - звичайно теж. Ознайомтесь з гумором від Андрео2, судя по всьому нам не вистачає саме таких спицицалістів. :happy1:
  • 0

#26 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 22.09.2010 – 00:43

В Україні хіба на дипломата. По-іншому фіг виїдеш.
  • 0

#27 comdev

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 119 повідомлень
  • Місто:Kyiv

Відправлено 22.09.2010 – 11:36

З власного досвіду:
Програмістом, вчи активно англійську і сам займайся програмуванням (вуз дає теорію)
З 3-4 курсу шукай роботу.
З іншої сторони,робота може не сподобатися,тому що вчити доведеться постійно щось нове
  • 0

#28 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 22.09.2010 – 13:34

Перегляд дописуБезбожник (21.09.2010 22:36) писав:

Інститут інмов...японський...дипломатія (для початку хоч би перекладачем зачепитись), не знайдеш місця в Україні, Росіяни з руками і ногами заберуть. Звісно ж, з умовою високих знань. Сама житимеш пристойно і дітей забезпечиш.
ви такий кумедний)))

без зв.язків ні в яку дипломатію ніхто не візьме.
а зі зв.язками і знань не потрібно.
  • 0

#29 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 22.09.2010 – 17:32

вчитись краще на того, ким хочеться бути. аби принайні тій справі, якою цікаво займатись і вона може бути корисною ще комусуь у вашому виконанні.
п.с. здивувала активна порада щодо програмування))) як на мене що економістів, що програмістів в Україні завались.
ще потішила кумедна порада про Росію)) звичайно звідки там фахівці з іноземних мов, вони ж усі лише в Україні робляться))
  • 0

#30 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 23.09.2010 – 06:32

Перегляд дописуNeorlandina (22.09.2010 14:34) писав:

ви такий кумедний)))

Тю, млін ! Ти взагалі в своєму житті хоч в одному посольстві, торгпредстві і т.п. хоч би пару днів, вже не говорю два три роки, працювала ? Влаштовувалась ? Ну...хоч би спеціалістом по ремонту кондеціонерів, в посольстві, де небудь в арабів ? Нє? Ти в теревенях працюєш ? Воно і видно... через те і кумедним виглядає...отой твій висновок.

Цитата

без зв.язків ні в яку дипломатію ніхто не візьме.

Без зв*язків і до нормального колгоспу не візьмуть. Спєцом класним тре буть, шоб взяли.

Цитата

ще потішила кумедна порада про Росію)) звичайно звідки там фахівці з іноземних мов, вони ж усі лише в Україні робляться))

Ги ги ги. Ще одна "спеціялістка-всезнайка". Звісно ж, що в Росії, як і кругом, фахівців дофіга...але класних спеців, як це і було завжди - раз, два...і от яка штука, шановна, я порадив людині не те, що я собі уявляю просиджуючи роками в теревенях, а те що знаю насправді. І не в єдиничних випадках, оскільки не таку вже і малу частину молодого життя провів "вдалєкє"...це тепер, будучи пенсіонером, плюнувши на галасливе місто, живу в селі і оооочєнь задоволений...ну то воно зрозуміло, пенсіонер...а от шо ви тут робите роками?...молоді, зате критикуєте про шо поняття не маєте. Класні спєци завжди і всюди цінувались високо - це факт, проти якого немає аргументів, інша справа, що при наймі людина попадає не туди і не до того, куди слід іти. От і вся істина про "неможливість" працювати у посольстві чи то в торгпредствах. Найсмішніше у ваших висновках те, що і сьогодні, в Росію, з задоволенням беруть висококласних українських фахівців різного профілю. І я таких людей знаю особисто, а не тра ля ля в теревенях.
  • 0

#31 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 23.09.2010 – 13:32

Перегляд дописуБезбожник (23.09.2010 07:32) писав:

Без зв*язків і до нормального колгоспу не візьмуть. Спєцом класним тре буть, шоб взяли.

Ги ги ги. Ще одна "спеціялістка-всезнайка". Звісно ж, що в Росії, як і кругом, фахівців дофіга...але класних спеців, як це і було завжди - раз, два...і от яка штука, шановна, я порадив людині не те, що я собі уявляю просиджуючи роками в теревенях, а те що знаю насправді. І не в єдиничних випадках, оскільки не таку вже і малу частину молодого життя провів "вдалєкє"...це тепер, будучи пенсіонером, плюнувши на галасливе місто, живу в селі і оооочєнь задоволений...ну то воно зрозуміло, пенсіонер...а от шо ви тут робите роками?...молоді, зате критикуєте про шо поняття не маєте. Класні спєци завжди і всюди цінувались високо - це факт, проти якого немає аргументів, інша справа, що при наймі людина попадає не туди і не до того, куди слід іти. От і вся істина про "неможливість" працювати у посольстві чи то в торгпредствах. Найсмішніше у ваших висновках те, що і сьогодні, в Росію, з задоволенням беруть висококласних українських фахівців різного профілю. І я таких людей знаю особисто, а не тра ля ля в теревенях.

шо ви молодість згадуєте? не ті часи нині.
я теж знаю кілька таких само випадків. але то було років 15-20 тому.
нині випускників із знанням японської хоч греблю гати (це тільки в Києві, а там у Росії ще більше). половина без роботи сидить, а половина тих, хто працює - ніколи в Японії не була і з японською мовою не працює.
перенасиченість ринку праці.

а от з перспективних і можливих напрямків нині - В.єтнам. поїхати на навчання - не проблема, вчать непогано, стипендію платять, житло дають. Роботу знайти навіть тільки зі знанням англійської - не проблема. вивчивши місцеву - можна жити чудово і непогані гроші заробляти.

і доречі так - і працювала і влаштовувалась)))
і знаю хто там чия донечка, племінниця, синочок, тощо у посольствах)))
і знаю хто у торгпредставництвах нині сидить - всі свої люди, і пофіг шо ані в мові, ані в торгівлі не шарить. зато доця куми.

Повідомлення відредагував Neorlandina: 23.09.2010 – 13:36

• 0

#32 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень

Відправлено 23.09.2010 – 13:37

Перегляд дописуNeorlandina (23.09.2010 14:32) писав:

шо ви молодість згадуєте? не ті часи нині.
я теж знаю кілька таких само випадків. але то було років 15-20 тому.
нині випускників із знанням японської хоч греблю гати (це тільки в Києві, а там у Росії ще більше). половина без роботи сидить, а половина тих, хто працює - ніколи в Японії не була і з японською мовою не працює.
перенасиченість ринку праці.

а от з перспективних і можливих напрямків нині - В.єтнам. поїхати на навчання - не проблема, вчать непогано, стипендію платять, житло дають. Роботу знайти навіть тільки зі знанням англійської - не проблема. вивчивши місцеву - можна жити чудово і непогані гроші заробляти.

Так, це все можливо тільки за умови, якщо ви зможете їсти риб"ячі голови та очі, а також кілограми рису на сніданок, обід та вечерю. Не кожен може пристосуватись до їхніх специфічних умов харчування.
  • 0

#33 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 23.09.2010 – 13:39

Перегляд дописуОнук Велеса (23.09.2010 14:37) писав:

Так, це все можливо тільки за умови, якщо ви зможете їсти риб"ячі голови та очі, а також кілограми рису на сніданок, обід та вечерю. Не кожен може пристосуватись до їхніх специфічних умов харчування.

давайте ще смажену сєльодку згадайте)))
  • 0

#34 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень

Відправлено 23.09.2010 – 13:49

Перегляд дописуNeorlandina (23.09.2010 14:39) писав:

давайте ще смажену сєльодку згадайте)))

Ні, я цілком серйозно. Я особисто знаю знаю дівчину, яка працювала у В"єтнамі рік, то вона розповідала особливості національного в"єтнамського меню. А про філіпінців та іже з ними я взагалі мовчу: для них риб"ячі голови - найсмачніша річ. Я це сам на власні очі бачив, коли працював з ними.
  • 0

#35 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 23.09.2010 – 14:59

Перегляд дописуМаняша (21.09.2010 17:58) писав:

Вчуся в 11 класі і до тепер не знаю ким бути((

Чим ото треба було займатись 11 років?
Я знав, ким хочу бути, ще в восьмому класі.
  • 0

#36 Маняша

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 55 повідомлень
  • Місто:Одеса

Відправлено 23.09.2010 – 15:46

Перегляд допису-=VJ=- (23.09.2010 14:59) писав:

Чим ото треба було займатись 11 років?
Я знав, ким хочу бути, ще в восьмому класі.

не всі такі розумні, як ти.
у восьмому класі я хотіла бути юристом, але скоро передумала. і що?
  • 0

#37 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 23.09.2010 – 15:53

Перегляд дописуЗимова Дівчина (22.09.2010 18:32) писав:

п.с. здивувала активна порада щодо програмування))) як на мене що економістів, що програмістів в Україні завались.

Ну не скажи. Зараз досить великий попит на програмістів. І дуже хороші можливості для роботи за кордоном, якщо достатньо володієш іноземною мовою. В мене багато одногрупників влаштувалися у всякі софтсерви і т.д. Хоч і закінчували "комп'ютерні системи та мережі".
  • 0

#38 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 23.09.2010 – 17:00

Перегляд дописуNameless One (23.09.2010 16:53) писав:

Ну не скажи. Зараз досить великий попит на програмістів. І дуже хороші можливості для роботи за кордоном, якщо достатньо володієш іноземною мовою. В мене багато одногрупників влаштувалися у всякі софтсерви і т.д. Хоч і закінчували "комп'ютерні системи та мережі".
Часто працюють на замовлення інших країн (можна і вдома)
В Україні дійсно попиту мало, але ж можна знайти клієнтів дистанційно.
  • 0

#39 Маняша

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 55 повідомлень
  • Місто:Одеса

Відправлено 23.09.2010 – 20:36

програміст - це не моє)))
  • 0

#40 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 23.09.2010 – 21:14

Перегляд дописуБезбожник (23.09.2010 07:32) писав:

фі як грубо.
соціальний статус в суспільстві та вікова перевага в даному випадку якось слабо мене переконує. а хамити негарно. і якби пан був уважнішим, то помітив би, що я тут не такий частий гість тому цей випад в мій бік теж є помилковим.

про все що стосується спеціалістів мовників я маю дуже широке поняття, бо це моя галузь.

Перегляд дописуОнук Велеса (23.09.2010 14:37) писав:

а самим готувати там заборонено чи що?

Перегляд дописуNameless One (23.09.2010 16:53) писав:

ким влаштувались?)))
зараз спецалістів у цій галузі з кожним роком все більше. так попит є, але пропозиція надто велика.
робота за кордоном. ви перебільшуєте повірте. все не так просто як здається.
софтварних компаній, які займаються аутсорсингом в Україні повно. і звичайно там можна знайти місце якогось рядового співробітника. та і сисадміни зараз сркрізь потрібні в зв’язку з масовою комп’ютеризацією всіх і всього))
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 3

0 користувачів, 3 гостей, 0 анонімних