Перейти до вмісту

На кого краще всього вчитися?

Повідомлень в темі: 217

#141 Impossible

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 9 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Запоріжжя

Відправлено 09.10.2011 – 10:11

Краще за все вчитися на журналіста :D
  • 0

#142 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3435 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 09.10.2011 – 17:10

Перегляд дописуImpossible (9.10.2011 11:11) писав:

Краще за все вчитися на журналіста :D

Заздрю такій впевненості :gryzin:
  • 0

#143 Impossible

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 9 повідомлень

Відправлено 09.10.2011 – 18:36

Перегляд дописуFT232BM (9.10.2011 18:10) писав:

Заздрю такій впевненості :D
Просто це загальна гуманітарна освіта, після якої, в принципі, можна переорієнтуватися на щось інше при бажанні. Хоча насправді вчитися, звичайно, краще там, до чого лежить душа, йти за покликом серця.
  • 0

#144 Electra

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 226 повідомлень
  • Місто:Володимир

Відправлено 09.10.2011 – 21:53

якраз ні:D бо журналістика - то така штука, в якій головне не 5 чи 6 років протирати штани на лекціях, а практика, досвід, вміння, бажання тощо. і, судячи з моїх спостережень, більшість журналістів мають першу (чи й єдину) не-журналістську освіту. натомість багато з тих, хто вчиться журналістиці у вишах, працювати у цю сферу не йдуть
  • 0

#145 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 10.10.2011 – 09:50

Перегляд дописуImpossible (9.10.2011 19:36) писав:

Просто це загальна гуманітарна освіта, після якої, в принципі, можна переорієнтуватися на щось інше при бажанні. Хоча насправді вчитися, звичайно, краще там, до чого лежить душа, йти за покликом серця.
я б сказав так про освіту Фізика, це універсальна освіта, з вмінням адекватно адаптовуватись до будьякої галузі, ця освіта не просто пригодиться, вона постійно використовується і побутовому домашньому житті
  • 0

#146 Impossible

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 9 повідомлень

Відправлено 10.10.2011 – 21:29

Перегляд дописуElectra (9.10.2011 22:53) писав:

якраз ні:D бо журналістика - то така штука, в якій головне не 5 чи 6 років протирати штани на лекціях, а практика, досвід, вміння, бажання тощо. і, судячи з моїх спостережень, більшість журналістів мають першу (чи й єдину) не-журналістську освіту. натомість багато з тих, хто вчиться журналістиці у вишах, працювати у цю сферу не йдуть
Повністю погоджуюсь. Та я і мала на увазі практику. Протирати штани - це взагалі не освіта. Коли побігаєш по журналістських завданнях - починаєш краще розуміти життя, людей, стаєш психологом, розкомплексовуєшся в багатьох відношеннях. Коли студенти в процесі практики усвідомлюють, що професія, в принципі, нелегка, багато хто потім не йде в ЗМІ, а подаються в прес-служби, малий бізнес. А люди, які свідомо бажають працювати в журналістиці, дійсно часто приходять з інших сфер. Їм журналістика не набридла, в новинку, з іншого боку - є що сказати суспільству.

Повідомлення відредагував Impossible: 10.10.2011 – 21:31

• 0

#147 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 27.10.2011 – 22:09

Зображення
  • 0

#148 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 27.10.2011 – 22:12

на президента.))

А якщо серйозно, то в житті, в професії і навіть у творчості допомагають точні науки.
  • 0

#149 Маричка

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 7 повідомлень

Відправлено 31.10.2011 – 21:36

Думаю, майбутнє за компїютерними технологіями, тож і освіту краще здобувати в цьюму напрямку.
  • 0

#150 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 31.10.2011 – 21:52

Перегляд дописуМаричка (31.10.2011 21:36) писав:

Думаю, майбутнє за компїютерними технологіями, тож і освіту краще здобувати в цьюму напрямку.
Майбутнє доволі непевна річ щоб робити такі висновки. У випадку глобальних катастроф, воєн чи голоду, який підходить все ближче(вважається що сьогодні населення Землі перейшло межу у 7 мільярдів) - ці всі комп'ютерщики і програмісти принесуть мало користі, і будуть з'їдені одними з перших. Десь після філологів і бухгалтерів.
  • 0

#151 Сонцеслав

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 249 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 01.11.2011 – 14:20

Перегляд дописуМаняша (21.09.2010 16:58) писав:

Вчуся в 11 класі і до тепер не знаю ким бути((
Ну і куди поступила?
  • 0

#152 Маняша

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 55 повідомлень
  • Місто:Одеса

Відправлено 04.11.2011 – 18:38

Перегляд дописуСонцеслав (1.11.2011 14:20) писав:

Ну і куди поступила?

Я ж писала вже) КНЛУ, германська філологія
Як же там важко вчитись(((
  • 0

#153 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень

Відправлено 04.11.2011 – 19:05

Перегляд дописуМаняша (4.11.2011 18:38) писав:

Я ж писала вже) КНЛУ, германська філологія
Як же там важко вчитись(((

Не таке воно й важке. Звичайно крім германських мов там викладають, мабуть, багато інших філологічний предметів, але всеодно то легше ніж, скажімо, китайська.

Десь знайшов смішні запозичення з німецької:))

Цитата

Почка — «нирка» от немецкого die Niere

Расходы – «кошти» от немецкого die Kosten

Крюк – «гак» от немецкого der Haken

Закалять – «гартувати» от немецкого hдrten

Остаться должным – «заборгувати» от немецкого Der Borg (заем), borgen — брать взаймы.

Лук — «цибуля» от немецкого Die Zwiebel

Крыша – «дах» от немецкого Das Dach

Специальность – «фах» от немецкого Das Fach

Погреб – «льох» от немецкого Das Loch

Насилие – «гвалт» от немецкого Die Gewalt

Быть должным – «мусити» от немецкого mьssen

Ветчина – «шинка» от немецкого Der Schinken

Повідомлення відредагував FT232BM: 04.11.2011 – 19:05

• 0

#154 Маняша

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 55 повідомлень

Відправлено 04.11.2011 – 19:22

Та що ти кажеш) Не таке й важке? Ми вивчаємо мову дуже поглиблено. Це лише здається, що немає нічого легшого за англійську чи німецьку. А вивчити за місяць тисячу слів, яких в школі і далеко не було? А навчитися британській вимові? Я б не сказала, що "не таке воно й важке"

Ну наче виговорилася, аж легше) Розумію, що всюди важко. Але КНЛУ...

Повідомлення відредагував Маняша: 04.11.2011 – 19:23

• 0

#155 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень

Відправлено 04.11.2011 – 19:53

Перегляд дописуМаняша (4.11.2011 19:22) писав:

Та що ти кажеш) Не таке й важке? Ми вивчаємо мову дуже поглиблено. Це лише здається, що немає нічого легшого за англійську чи німецьку. А вивчити за місяць тисячу слів, яких в школі і далеко не було? А навчитися британській вимові? Я б не сказала, що "не таке воно й важке"

Ну наче виговорилася, аж легше) Розумію, що всюди важко. Але КНЛУ...
Ну так, поглиблено, вам же нічого не залишається. А знаєш як воно вчити ні на що не схожу мову півтора року, за цей час освоїти всього лиш ~1000 лексем і не могти більшість з них просто правильно записати?(звісно я не філолог ^_^ і, навіть, не претендую).
Власне, а ким хочеш працювати? Тільки не кажи, що перекладачем чи викладачем :)
А англійську, в тому числі так звану "британську" на рівні знання лексики та граматики можна освоїти просто читаючи. Звісно не повністю, звісно без розуміння глибинних етимологій, але на достатньому рівні для професійної діяльності, для повсякденного життя, для розваг(хіба що не можна буде викладати та красиво художню літературу писати).
  • 0

#156 Simpson

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 245 повідомлень

Відправлено 04.11.2011 – 19:57

Перегляд дописуМаняша (4.11.2011 19:22) писав:

А вивчити за місяць тисячу слів, яких в школі і далеко не було?
Це ж скільки за рік виходить? Афігеть...
  • 0

#157 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень

Відправлено 04.11.2011 – 20:06

Перегляд дописуПацюк (4.11.2011 19:57) писав:

Це ж скільки за рік виходить? Афігеть...

Отож бо, це при тому, що активний словниковий запас середньостатистичного освідченого європейця 10000-20000 слів. :)
  • 0

#158 Маняша

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 55 повідомлень

Відправлено 04.11.2011 – 20:18

Перегляд дописуFT232BM (4.11.2011 19:53) писав:

http://www.tereveni.org.ua/forum/index.php...amp;qpid=729479
Ну так, поглиблено, вам же нічого не залишається. А знаєш як воно вчити ні на що не схожу мову півтора року, за цей час освоїти всього лиш ~1000 лексем і не могти більшість з них просто правильно записати?(звісно я не філолог ^_^ і, навіть, не претендую).
Власне, а ким хочеш працювати? Тільки не кажи, що перекладачем чи викладачем :wacko:
А англійську, в тому числі так звану "британську" на рівні знання лексики та граматики можна освоїти просто читаючи. Звісно не повністю, звісно без розуміння глибинних етимологій, але на достатньому рівні для професійної діяльності, для повсякденного життя, для розваг(хіба що не можна буде викладати та красиво художню літературу писати).

Яка в тебе спеціальність? Розмірковувати про важкість мови ні разу з нею не зіткнувшись, як на мене, трохи дивно (це я про китайську). Будь-яка іноземна мова є важкою для вивчення. Познайомилася з дівчиною, яка вивчає у моєму ж таки університеті китайську; не сказала б, що їм набагато важче.

Навіть уявлення не маю, ким потім працювати. Думаю про другу освіту заочно, але пізніше. Зараз і так важко.

Перегляд дописуFT232BM (4.11.2011 20:06) писав:

Отож бо, це при тому, що активний словниковий запас середньостатистичного освідченого європейця 10000-20000 слів. :)

Ти думаєш я брешу??? Ми спеціально з дівчатими підрахували! На одне слово, наприклад, розумний, є декілька англійських. А поцікався скільки в них визначень для перук і зачісок. Ми вивчили слова тільки про зовнішність та риси характеру. Я не кажу, що знаю всю 1000, я не робот. Кажуть, ніби далі буде менше.
  • 0

#159 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 04.11.2011 – 20:36

Перегляд дописуFT232BM (4.11.2011 20:06) писав:

от мені цікаво, де ви таких європейців знаходите. познайомте!
бо,наприклад. більшість українців(нехай слов.ян) активно використовує від тисячі до..ну максимум 8ми тис. слів. професорів в розрахунок не беру.
я розумію, просто знати якесь слово. але шоб постійно оперувати аж тааааким запасом слів.. невже ті європейці всі до одного такі літературно обізнані? бо використання 20 тисяч слів вимагає розмови ..мм.. у найвишуканішому стилі.
мені буквально тиждень тому доводилося спілкуватися з німцями, вони нафігась купляють в Росії надувні човни. Розмова була суто ділова. Так от, ніяких особливих мовних здібностей я не помітила, навіть навпаки, була розчарована. Наче такі серйозні люди, а говорять як наші гопнікі О_О

Маняші. таку чухню несеш,чесслово. Як саме вам задають вивчити тисячу слів на місяць? Якшо вони приходять в ході опрацювання місячного матеріалу, то на першому курсі, поки вивчаються ази фонетики, там геть не обов.язково всі ті слова ну прям напам.ять завчити. (за умови, шо основна англійська, німецька тоді починається як для дебілів вивчатися).
Ну а навіть якшо справді так, то нічо гарного з вивчення мови "нахрапом" не буде. В нас на першому курсі теж німецьку така драконша вела, ми не рахували скільки там на місяць слів було, але за два триместри все одно дофіга вийшло. Всі вони вивчалися надалі(вже більш детально, виходячи з теми уроку і тд). Активний словниковий запас має сформуватися до кінця другого курсу. Вас там за триместр готують шо лі? О_О

а взагалі. ниття не зрозуміла.
  • 0

#160 Simpson

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 245 повідомлень

Відправлено 04.11.2011 – 20:41

Перегляд дописуМаняша (4.11.2011 20:18) писав:

Ти думаєш я брешу??? Ми спеціально з дівчатими підрахували! На одне слово, наприклад, розумний, є декілька англійських. А поцікався скільки в них визначень для перук і зачісок. Ми вивчили слова тільки про зовнішність та риси характеру. Я не кажу, що знаю всю 1000, я не робот. Кажуть, ніби далі буде менше.
Ти вивчаєш англійську, заучуєш 1000 слів щомісяця але всієї 1000 ще не знаєш. Ну-ну.)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних