Перейти до вмісту

Чому люди вірять в Бога?

Повідомлень в темі: 140

#81 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 03.02.2011 – 17:24

Перегляд дописуchecker (3.02.2011 11:39) писав:

Страх релігійний, як ти це назвав, в Біблії фігурує, як Страх Господень, і лише недалекі люди поверхового мислення сприймають його в прямому розумінні. Щоб бути лаконічним, скажу лиш, що в даному випадку цей вислів в розумінні іудея відповідає нашому почуттю благоговіння перед Вищою силою. Себто повага, яка вселяє страх до незбагненного людськими мізками. І нічого цей Страх Господень немає спільного з страхом уявним, до якого ти, в парі з безбожником, намагаєшся його втулити.
А страх, що з людиною щось скоється після смерті, - ну це вже взагалі сміхота, це щось на зразок оповідок про Бога з виглядом білобородого дідуся, який сидить на троні. Не смішися. Чергова казочка, яку войовничі атеїсти приписують людям, що вірять в існування Вищої сили.

Ги ги ги... ну ти нагородив тут про страх з погляду біблії хоч стій хоч падай. Вся ця твоя шняга не має ані найменшого відношення до страху людини як такого з точки зору її інстинктів і таке інше. Я собссна взагалі тускло розумію що ти мав на увазі під страхом релігійним, адже це визначення теж не має до байбли якогось відношення
оскільки в ній навіть сам термін, релігія, відсутній Таким чином релігійний страх є не що інше як страх створений церквою. Щоб ти розумів про що іде мова пояснюю: релігійний страх - це окрема категорія, заснована ідеологією християнської церкви, а біблійний страх - це зовсім окрема категорія. Якби, скажімо, мова йшла про те, що бібліявимагає від людини не займатись гомосексуалізмом, як це було в гОМОРРІ, і при цьому б біблійний бог попереджав, що послідую покарання, то такий страх ще можна зрозуміти. Але от така цікавинка: певний керівник ізраілю, нічого не порушуючи, займається розвитком своєї держави. Але при цьому, він або сповідує інших богів, або робить що-небудь те, що цілком підходить підлеглим, але чомусь не подобається біблійному богу. І тоді він, біблійний бог, робить таку туфту, як наприклад - збурює серце Навуходоносора, котрий до речі не вірить у біблійного бога, змушуючи його напастна на ієрусалим і зруйнувати його. Як сказано в біблії, це зроблено через те, що керівник та народ не ходили шляхами господніми. Нагадаю ще раз, що при цьому люди просто будували державу. Подібні багаточисельні акції від біблійного бога були спрямовані на те, щоб посіяти страх серед населення та керівництва. І яке ж відношення має подібний вид страху до природніх інстинктів людини ? Страх господній, щоб ти знав, це не щось надумане мною чи Odonakerom, а вказані вище речі, про які ти не маєш ані найменшого поняття. Тобто, все виглядає як раз навпаки, якщо питання розглядати через біблію: все, шо ти там ото толкнув, об'єднавши інстинкт самозбереження, релігійний страх та страх господній, як раз і є вигадка.

Перегляд дописуManfred (3.02.2011 14:37) писав:

Та тут повний форум активних читачів цього журналу :lol:

Ги, Манфреде наскільки, я памятаю по результатах тесту, тут у теревенях сплошні сатаністи. Окрім тебе, здається. Найсмішніше, шо сатаністами виявились якраз ті хто вважав себе христянами.

Повідомлення відредагував Безбожник: 03.02.2011 – 17:15

• 0

#82 Еней

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 366 повідомлень
  • Місто:Рогатин

Відправлено 03.02.2011 – 19:36

А що краще: "релігійний страх" чи "страх безвісті після смерті"? От у мене вже відчай від розуміння безнадії отакого існування без сенсу. А був би бог, я вірив би, що він дасть мені "краще життя".
  • 0

#83 checker

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 234 повідомлень

Відправлено 03.02.2011 – 20:12

Перегляд дописуБезбожник (3.02.2011 17:24) писав:

Безбожник. Як завжди все змісив в одну купу і зліпив казна-що прикрасивши кількома вченими словами та хизанувся своїми "мегапізнаннями" з ізраїльського життя.
По-перше. Я чітко відокремив Страх Господній, страх уявний, і страх первісний, себто здоровий, на який опирається інстинкт самозбереження.
По-друге. Не розглагольствуй багато. Біблія дає 10 заповідей, дотримуйся - і буде тобі щастя. Дотримання їх - і є Страхом Господнім.
По-третє. Годувати тебе, своєрідного троля - не збираюся. Чао.
  • 0

#84 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 03.02.2011 – 22:09

Перегляд дописуchecker (3.02.2011 21:12) писав:

Безбожник. Як завжди все змісив в одну купу і зліпив казна-що прикрасивши кількома вченими словами та хизанувся своїми "мегапізнаннями" з ізраїльського життя.
По-перше. Я чітко відокремив Страх Господній, страх уявний, і страх первісний, себто здоровий, на який опирається інстинкт самозбереження.
По-друге. Не розглагольствуй багато. Біблія дає 10 заповідей, дотримуйся - і буде тобі щастя. Дотримання їх - і є Страхом Господнім.
По-третє. Годувати тебе, своєрідного троля - не збираюся. Чао.

Ше смішніше ніж попереднє. Я розумію чому тобі тяжко зрозуміти сказане мною про страх та його відмінність в біблійному ракурсі. Тому ти і толкаєш що в голову збреде. Причина цьому досить проста - біблію ти не знаєш. Це в тебе на лобі написано. А тому почавши розлагольствувать про страх господній по байблі, ти вже в слідуючому пості, перейшов на особистість. Угу. Що стосується пИщі для троля то мені годувальники і даром не треба. Хочеш шось довести про страх господній - спирайся на біблію а не на власні емоції. Що стосується заповідей то їх там не десять.. і не двадцять... і навіть не сто шістьнадцять... і всі вони однаково обовязкові. Порахуй сам. Ога. Ото воно так.....ой !.. чуть не забув: Фізкультпрівєт.

Перегляд дописуЕней (3.02.2011 20:36) писав:

А що краще: "релігійний страх" чи "страх безвісті після смерті"? От у мене вже відчай від розуміння безнадії отакого існування без сенсу. А був би бог, я вірив би, що він дасть мені "краще життя".

Я думаю що краще вже рідне пекло, аніж чужий рай. Для мене, собссна, біблійний рай і є пекло. До того ж - жидоогидне.

Повідомлення відредагував Безбожник: 03.02.2011 – 21:57

• 0

#85 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 03.02.2011 – 22:23

Перегляд дописуБезбожник (3.02.2011 22:09) писав:

ти і толкаєш що в голову збреде.

Перегляд дописуБезбожник (3.02.2011 22:09) писав:

Ше смішніше ніж попереднє. Я розумію чому тобі тяжко зрозуміти сказане мною про страх та його відмінність в біблійному ракурсі.
щось незрозуміло про "відмінність", можна подетальніше?
  • 0

#86 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 03.02.2011 – 22:36

Перегляд дописуlavazza_15 (3.02.2011 12:58) писав:

А чим розваги несумісні з вірою? Для мене якраз навпаки.

Ну хоч би ось цим "Коли треба хвалитись, то неміччю похвалюся." Які нафіг розваги ?

Цитата

Я насолоджуюсь тим,що мені Бог дає Навіть спілкуванням з вами

З яких це пір творіння диявола, ПК, став божим подарунком ? Бач, Odonacere, які кумедні христяни пішли ?

Цитата

А ви що може хочете мене просвітити як все буде?

Тпруууу!!! стоять Сіра !.... так ти ж тіки шо сказала що відкрита для бога і він тобі все дає.
  • 0

#87 lavazza_15

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 99 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 03.02.2011 – 23:05

я знала, що ви і до мене доберетесь)

Перегляд дописуБезбожник (3.02.2011 22:36) писав:

Ну хоч би ось цим "Коли треба хвалитись, то неміччю похвалюся." Які нафіг розваги ?
вибачте,не зрозуміла зв"язку.

З яких це пір творіння диявола, ПК, став божим подарунком ? Бач, Odonacere, які кумедні христяни пішли ?
З тих пір, як я на сему форумі. Дякуйте Богу, що можете через ПК зі мною спілкуватися))))

Тпруууу!!! стоять Сіра !.... так ти ж тіки шо сказала що відкрита для бога і він тобі все дає.
Також не в"їхала.

Повідомлення відредагував lavazza_15: 03.02.2011 – 23:06

• 0

#88 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 03.02.2011 – 23:27

Перегляд дописуSergiy_K (3.02.2011 23:23) писав:

щось незрозуміло про "відмінність", можна подетальніше?

Гм... здивував. Такий розсудливий пан... ну добре. Біблія каже : "Найперша заповідь страх господній". Зверни увагу - найперша. Далі Біблія вказує перелік того, що людина може їсти і чого, ні. Біблія вказує, що повинна робити жінка після менструації. Біблія вказує скільки і які пожертви повинні бути принесені. Біблія вказує з якої родини повинні бути священники. Біблія вказує, коли можна працювати а коли, ні. Біблія вказує, коли можна готувати їжу і коли не можна, коли можна жерти ту їжу і коли, ні, і багато чого в такому сенсі вказує біблія. І все це, заповіді, заключені під покривалом найпершої, у книзі, під назвою - Закон. А тепер питання : яке відношення, оце все, має до природнього інстинкту страху людини ?..... Що тут незрозумілого ? Чи може хтось з біблією в руках доведе що все це відмінено ? Де коли і ким ? Га ? Посилання на байблу обовязкове, єсстно.

Перегляд дописуlavazza_15 (4.02.2011 00:05) писав:

я знала, що ви і до мене доберетесь)

Бог попередив ?

Цитата

вибачте,не зрозуміла зв"язку.

Цапнула євангеліє в руці і все стане зрозумілим

Цитата

Дякуйте Богу, що можете через ПК зі мною спілкуватися))))

Це вже цікавіше. Ти про якого Бога ?

Цитата

Також не в"їхала.

Буває. Я теж колись на вишню, "буба", говорив.
  • 0

#89 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 04.02.2011 – 00:02

Безбожник
Тобто в Біблії це технічний термін, писатиму так: страх

Це до теми ідіотизму навколорелігійних суперечок.
Спочатку один троляка ляпнув "це все страх", потім інший (ти) написав що страх базова в Біблії штука, третій почав описувати корисність емоції страху, одонацер продовжив толкати своє незнання що таке "інстинкт самозбереження", третій йому заперечив і почав окремо втирати про страх, ти почав плести що третій все ніби об'єднав, а насправді страх і страх це різні речі, а потім прийшов кіт подивувася з того як тут чудернацько розважаюцця і йде собі :lol:
  • 0

#90 Еней

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 366 повідомлень
  • Місто:Рогатин

Відправлено 04.02.2011 – 00:12

Перегляд дописуSergiy_K (4.02.2011 00:02) писав:

Безбожник

Тобто обговорювати цю тему немає сенсу, бо всі "не в вашій темі" Sergiy_K. Тему у смітник!!!
  • 0

#91 lavazza_15

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 99 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 04.02.2011 – 00:30

Перегляд дописуБезбожник (3.02.2011 23:27) писав:

Це вже цікавіше. Ти про якого Бога ?
Про того,який достукався до моєї свідомості.
Цікавіше, бо ви зможете ввійти у свою стихію і закидати мене цитатами з Біблії? І довести, що я "безбожниця" горітиму в пеклі?))) Не витрачайте час. Я зрозуміла, що ви вивчили Біблію від і до. Якщо в мене будуть питання, я звернусь. З вашого дозволу)

Бог попередив ?
Та ні. Всього-навсього прочитала ваші пости, і зрозуміла, що ви не пропустите нагоди "блєснути" своїми знаннями перед "Сірою"

Буває. Я теж колись на вишню, "буба", говорив.
Який же ви дотепний. Пєтрасян відпочиває.
  • 0

#92 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 04.02.2011 – 10:10

Перегляд дописуSergiy_K (4.02.2011 01:02) писав:

Безбожник

Та пиши ти як хочеш, але в байблі, страх, найперша заповідь а не термін.

Цитата

Це не новина. Релігійні суперечки завжди призводять до ідіотизму, оскільки в біблії на ідіотизм все і націлено. Здоровий глузд і біблія - речі несумісні.

Цитата

Спочатку один троляка ляпнув "це все страх", потім інший (ти) написав що страх базова в Біблії штука, третій почав описувати корисність емоції страху, одонацер продовжив толкати своє незнання що таке "інстинкт самозбереження", третій йому заперечив і почав окремо втирати про страх, ти почав плести що третій все ніби об'єднав, а насправді страх і страх це різні речі, а потім прийшов кіт подивувася з того як тут чудернацько розважаюцця і йде собі :lol:

Можна подумать що у темі про чоловічі колготи розважаюцця менш чудернацько.

Цитата

ти почав плести що третій все ніби об'єднав, а насправді страх і страх це різні речі, а потім прийшов кіт подивувася з того як тут чудернацько розважаюцця і йде собі :lol:

Ну якщо для тебе як і для checker, страх працювати в суботу чи їсти свинину про що попереджає байбла, з одного боку, та страх коли вночі якийсь кущик сприймається за монстра, з іншого, одне і те ж, то нічим допомогти не можу. Ти мене ще раз здивував... ніколи б не подумав.
  • 0

#93 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 04.02.2011 – 10:31

Перегляд дописуБезбожник (4.02.2011 10:10) писав:

Ну якщо для тебе як і для checker, страх працювати в суботу чи їсти свинину про що попереджає байбла, з одного боку, та страх коли вночі якийсь кущик сприймається за монстра, з іншого, одне і те ж, то нічим допомогти не можу. Ти мене ще раз здивував... ніколи б не подумав.

Нічого тут дивного. Це все у них тільки механізм виправдання власного страху.
Вони бояться всього, але щоб не виглядати сцикунами то для того є великий інстикт самозбереження, байбла та велике благо, ось і все.
Так подивитись, вониж з іншого боку одразу попадають на гріх гордині, тому що своїм страхом не згодні з божим промислом, а ще гірше вони йому в душі не довіряють.
Короч, Ісуса хоч розіп"яли тєлєсно, але душу він свою мабуть всеж спас і тільки свою, а цим горе-послідовникам розіп"яли душу, щоб вони вже нікуди не ділись від свого страху.
  • 0

#94 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 04.02.2011 – 14:01

Перегляд дописуБезбожник (4.02.2011 10:10) писав:

не подумав.
ага

Перегляд дописуЕней (4.02.2011 00:12) писав:

Тобто обговорювати цю тему немає сенсу, бо всі "не в вашій темі" Sergiy_K. Тему у смітник!!!
Це якраз сама цікава тема в розділі, але якщо тут почнецця теологічний диспут, то можна буде перейменовувати "Срач про релігію №____", а краще всі теми об"єднати в одну "Наш любий холівор, яхууу!"
  • 0

#95 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 04.02.2011 – 14:42

Перегляд дописуOdonacer (4.02.2011 11:31) писав:

Нічого тут дивного. Це все у них тільки механізм виправдання власного страху.
Вони бояться всього, але щоб не виглядати сцикунами то для того є великий інстикт самозбереження, байбла та велике благо, ось і все.
Так подивитись, вониж з іншого боку одразу попадають на гріх гордині, тому що своїм страхом не згодні з божим промислом, а ще гірше вони йому в душі не довіряють.
Короч, Ісуса хоч розіп"яли тєлєсно, але душу він свою мабуть всеж спас і тільки свою, а цим горе-послідовникам розіп"яли душу, щоб вони вже нікуди не ділись від свого страху.

Звісно ж що так. Христяни чомусь, тут, говорячи про ті чи інші речі ніяк не можуть второпать просту річ: їх власна думка, власні емоції, симпатії та антипатії, не мають ніякого значення. По біблії, єсстно. Все що може сказати христянин, написано для нього у писанні, а до того "нічого додати і нічого відняти" себто, їхній бог, для них же, все вже вказав. Так ні ж, кожен хоче показать власні більш вагомі аргументи аніж вказані їх богом У байблі. Отака шняга получаєЦЦя : замість божого аргументу переходять на особистість вважаючи це більш гучним, принижуючи цим свого ж бога та демонструючи повну невіру в нього. Тому і плутаються у визначенні понять... про той же страх, наприклад, не відаючи, що згідно з байблою "все земне є ніщо" в тому числі власні терміни та висновки Sergiy_K, про які у байблі ані слова немає. Теревенське христянство, балаканина про нього, засноване на чому завгодно тіко не на біблії, себто, на власному умнічанні котре подається як аргумент. Ну хіба що, Манфред, є виключенням. Можна подумать що, христянство, як представник єдинної у світі біблійної релігії (інших релігій то немає хто б там що не вигадував) взагалі зявилось без біблії.

Повідомлення відредагував Безбожник: 04.02.2011 – 14:45

• 0

#96 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 04.02.2011 – 19:56

Перегляд дописуБезбожник (4.02.2011 14:42) писав:

Теревенське христянство, балаканина про нього, засноване на чому завгодно тіко не на біблії, себто, на власному умнічанні котре подається як аргумент. Ну хіба що, Манфред, є виключенням. Можна подумать що, христянство, як представник єдинної у світі біблійної релігії (інших релігій то немає хто б там що не вигадував) взагалі зявилось без біблії.

Згоден, така поведінка так званих віруючих християн може бути чим завгодно, але ж не християнсьтвом і не вірою взагалі.
Мені на думку спадає, що ці віруючи просто споживачи. Да, звичайнісіньки споживачи та жертви рекламного бізнесу. Вони споживають бренд Христос, хто скільки зможе, смакують його а потім теревенять о споживчих якостях християнсьтва приписуючи йому непритаманні йому властивості. Ну що тут скажеш, діти реклами, спеціяльно для них, якщо потрібно навіть і звірятко буде загортати шоколад у хвольгу.
  • 0

#97 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 04.02.2011 – 21:40

Odonacer
а ви? у що чи в кого вірите ви?
  • 0

#98 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень
  • Місто:місто Київ

Відправлено 04.02.2011 – 21:53

Ластiвочко, краще менше вірити, а більше знати і перевіряти.
  • 0

#99 ЗЮП

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 222 повідомлень

Відправлено 04.02.2011 – 22:02

Цитата

7 Страх перед Иеговой — начало знания. Мудрость и наставление отвергают лишь глупцы.

Цитата

6 Верность в твои времена окажется богатством спасения. Мудрость, знание и страх перед Иеговой — это сокровище для того, кто ими владеет.

Цитата

страх I страху, 1) Стан хвилювання, тривоги, неспокою, викликаний чеканням чого-небудь неприємного, небажаного. || Вираження, прояв тривоги, неспокою тощо (на обличчі, в очах і т. ін.). •• На страх кому ; Для (ради) страху — щоб настрахати, злякати кого-небудь. Під страхом кари (смерті і т. ін.) — під загрозою кари, смерті і т. ін. Взятися страхом — дуже перелякатися. Держати (тримати) в страху кого — змушувати кого-небудь перебувати в покорі. Наганяти страху на кого, кому, на що — викликати або посилювати у кого-небудь почуття остраху, переляку. 2) Фантастична істота незвичайного, страшного вигляду. 3) , Те саме, що страшно . 4) , Виражає захоплення, здивування і т. ін. з приводу великої кількості кого-, чого-небудь або стосовно до когось чи чогось дуже великого, сильного тощо. 5) , Надзвичайно, дуже.
Страх буває: панічним і благоговійним. Так вот -вороги панічно боялися Єгову і це не спонукувало їх ставати його поклониками, а його служитилі зберігали благоговійний страх і це допомагало їм зберігати віданість.

Цитата

благоговійний -а, -е, Сповнений найщирішої поваги, шани; безмежно відданий; побожний.

• 0

#100 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 04.02.2011 – 22:25

Перегляд дописуЛастiвочка (4.02.2011 21:40) писав:

Odonacer
а ви? у що чи в кого вірите ви?