Перейти до вмісту

Чому люди вірять в Бога?

Повідомлень в темі: 140

#61 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 02.02.2011 – 21:31

Перегляд дописуSergiy_K (2.02.2011 21:09) писав:

а ти перейшла б за мільйон баксів в іудаїзм? :lol:
риторичне питання? НІ!
  • 0

#62 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6665 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 02.02.2011 – 21:32

Перегляд дописуSergiy_K (2.02.2011 21:09) писав:

а ти перейшла б за мільйон баксів в іудаїзм? :lol:
та нащо тих мільйон баксів. простіше можна пообіцяти більше ніштяків в раю, вміло навішати лапші, і готово.
  • 0

#63 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 02.02.2011 – 21:49

Перегляд дописуЕней (2.02.2011 21:09) писав:

І знову СТРАХ!!!

Страх. А що ж дивного ? Хто вчив байблу чудово знає що найголовнішою заповіддю в ній названо Страх Госодній. Не десятислівя між іншим, а Страх. Причому підкреслено це у різних пророків багато разів. Хто сумнівається - біблія вам в допомогу.

Перегляд дописуЛастiвочка (2.02.2011 21:31) писав:

риторичне питання? НІ!

Яка така риторика? Де її побачила ? Тобі людина лімон баксів пропонує всамдєлє. Ну то да чи ні, Ластівочко ?
  • 0

#64 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 02.02.2011 – 21:55

Перегляд дописуЛастiвочка (2.02.2011 21:31) писав:

риторичне питання? НІ!
а за 10 - в іслам? вони навіть Ісуса визнають
  • 0

#65 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 02.02.2011 – 22:02

Не спорьте пацани і прочая, прочая... себто дєвочки. Усі ви будете в пеклі. Окрім мене і Ластівочки. Її не приймуть бо там своїх господинь біля казанів вистачає, а мене тому, шо там у місцевих чортів безробіття. Нафіг їм остарбайтери ?
  • 0

#66 checker

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 234 повідомлень

Відправлено 03.02.2011 – 00:30

Перегляд дописуБезбожник (2.02.2011 21:49) писав:

Страх. А що ж дивного ? Хто вчив байблу чудово знає що найголовнішою заповіддю в ній названо Страх Госодній. Не десятислівя між іншим, а Страх. Причому підкреслено це у різних пророків багато разів. Хто сумнівається - біблія вам в допомогу.
Страх закладений в інстинкті самозбереження, як важлива складова. Здоровий глузд, значною мірою, теж опирається на страху. Ти ж не кидаєшся на вулиці назустріч проїзджаючій машині, бо в тебе є страх стати, як мінімум, інвалідом. Дитина підкоряється батькам із страху бути покараною. Якщо б у неї не було цього страху, вона б на кожному кроці чинилала речі, які б, у багатьох випадках явно не йшли їй самій на користь, а в деяких - були б фатальними. У багатьох випадках навіть повага має в своїй передумові страх, та ж пресловута європейська повага до закону, є ніщо їнше, як страх бути покараним за його порушення. Сарказм, стосовно страху в даному разі може викликати, хіба що, зустрічний сарказм.
  • 0

#67 lavazza_15

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 99 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 03.02.2011 – 01:49

Перегляд дописуOdonacer (2.02.2011 21:29) писав:

Ви думаєте це випадковість що я Вас дратую?
Ви вважаєте, що Бог допустив би Ваші страждання від цього?
Може до Вас, до Вашого розуму як раз Бог і намагається достукатись через мене?
Замислитесь над цим. :lol:
Ви.. Вас.. Ви захворіли, Odonacer?))
Голосно сказано - страждання! Думаю, ви переоцінюєте свою роль на сему форумі. Я розважаюсь, і аж ніяк не страждаю.
До мене не треба стукати. Я відкрита для Бога. Тож мені посередник знайшовся
  • 0

#68 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 03.02.2011 – 06:35

Перегляд дописуlavazza_15 (3.02.2011 01:49) писав:

Ви.. Вас.. Ви захворіли, Odonacer?))
Голосно сказано - страждання! Думаю, ви переоцінюєте свою роль на сему форумі. Я розважаюсь, і аж ніяк не страждаю.
До мене не треба стукати. Я відкрита для Бога. Тож мені посередник знайшовся

Ви розважаєтесь і відкриті до Бога? Гм, цікаво Ви тільки собі брешете, чи всім?
Взагалі-то по справам можна судити, а Ви по-перше нервуєтесь і вказуєте кому що писати треба і як себе вести, та ще й діагнузи вже почали роздавати. Не по-християнськи це, дамочка, не по християнськи. :lol:
  • 0

#69 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень
  • Місто:місто Київ

Відправлено 03.02.2011 – 08:58

Перегляд дописуlavazza_15 (3.02.2011 01:49) писав:

Я відкрита для Бога. Тож мені посередник знайшовся
А ви думаєте, що бог отак явиться весь у білому і скаже що робити? :lol:
  • 0

#70 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 03.02.2011 – 09:00

Перегляд дописуchecker (3.02.2011 00:30) писав:

Страх закладений в інстинкті самозбереження, як важлива складова. Здоровий глузд, значною мірою, теж опирається на страху. Ти ж не кидаєшся на вулиці назустріч проїзджаючій машині, бо в тебе є страх стати, як мінімум, інвалідом.

Страх не має безпосереднього відношення до інстинкта самозбереження. Інстинкт самозбереження це зараз і негайно зберегти своє житя. І як раз страх може заважати дії цього інстинкту. Ви чули про таке, що страх сковує?

Страх це емоційний стан невпевнености збереження свого стану в майбутньому і тільки. Страх за життя, страх за здоров"я, страх за збереження соціяльного стану, страх залишитись без грошей і багато іншого. Дуже багато. Самий безглуздий страх, це страх религійний, де людина боїться жити з за того, що з нею щось скоїться після смерті.

Перегляд дописуchecker (3.02.2011 00:30) писав:

Дитина підкоряється батькам із страху бути покараною. Якщо б у неї не було цього страху, вона б на кожному кроці чинилала речі, які б, у багатьох випадках явно не йшли їй самій на користь, а в деяких - були б фатальними.

Ви теж боялись своїх батьків, що будете покарані фізично і вважаєте що в вас вмикався інстинкт самозбереження. Взагалі-то це жахливо. Жахливо ще те, що зараз ви напевно не боїтесь своїх батьків тому що ви здоровіші за них, але у вас є Бог і він теж любить вас.... :lol:
  • 0

#71 checker

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 234 повідомлень

Відправлено 03.02.2011 – 10:39

Перегляд дописуOdonacer (3.02.2011 09:00) писав:

Страх не має безпосереднього відношення до інстинкта самозбереження. Інстинкт самозбереження це зараз і негайно зберегти своє житя. І як раз страх може заважати дії цього інстинкту. Ви чули про таке, що страх сковує?
Ти сам згенерував цей набір пустих фраз, чи почерпнув з журналу "Наука для дітей"?
Страх, в даному випадку мається на увазі реальний, є тріггером, що активує інстинкт самозбереження в разі виникнення загрози для подальшого існування людини чи іншої істоти. Це, так званий природній, здоровий страх, без якого інстинкт самозбереження був би неможливий, оскільки він і діє опираючись на нього. Нерозлучна така собі парочка.

Цитата

Страх це емоційний стан невпевнености збереження свого стану в майбутньому і тільки. Страх за життя, страх за здоров"я, страх за збереження соціяльного стану, страх залишитись без грошей і багато іншого. Дуже багато.
Є різні види страху. В основному їх можна розділитти на дві категорії: страх вигаданий, уявний і страх здоровий, обгрунтований, допомагаючий людині, включаючий інстинкт самозбереження. Та це не є темою обговорення.

Цитата

Самий безглуздий страх, це страх религійний, де людина боїться жити з за того, що з нею щось скоїться після смерті.
Страх релігійний, як ти це назвав, в Біблії фігурує, як Страх Господень, і лише недалекі люди поверхового мислення сприймають його в прямому розумінні. Щоб бути лаконічним, скажу лиш, що в даному випадку цей вислів в розумінні іудея відповідає нашому почуттю благоговіння перед Вищою силою. Себто повага, яка вселяє страх до незбагненного людськими мізками. І нічого цей Страх Господень немає спільного з страхом уявним, до якого ти, в парі з безбожником, намагаєшся його втулити.
А страх, що з людиною щось скоється після смерті, - ну це вже взагалі сміхота, це щось на зразок оповідок про Бога з виглядом білобородого дідуся, який сидить на троні. Не смішися. Чергова казочка, яку войовничі атеїсти приписують людям, що вірять в існування Вищої сили.

Цитата

Ви теж боялись своїх батьків, що будете покарані фізично і вважаєте що в вас вмикався інстинкт самозбереження. Взагалі-то це жахливо. Жахливо ще те, що зараз ви напевно не боїтесь своїх батьків тому що ви здоровіші за них, але у вас є Бог і він теж любить вас.... :lol:

Знову все перемнув і притягнув за вуха так, як тобі це вигідно. При чому тут інсинкт самозбереження, - який у малої дитини практично нерозвинутий, - до страху дитини бути відшльопаною по попі за спроби залізти на верхню поличку за цукерками, що грозить падінням і наслідками? Дитина не усвідомлює небезпеку від своїх багатьох гіпотетичних дій, а страх бути покараною служить виключно для блага дитини. З віком, вона усвідомлює можливий наслідок своїх дій, коли пізнає світ і себе у ньому.
  • 0

#72 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 03.02.2011 – 11:02

Перегляд дописуchecker (3.02.2011 10:39) писав:

Знову все перемнув і притягнув за вуха так, як тобі це вигідно. При чому тут інсинкт самозбереження, - який у малої дитини практично нерозвинутий, - до страху дитини бути відшльопаною по попі за спроби залізти на верхню поличку за цукерками, що грозить падінням і наслідками? Дитина не усвідомлює небезпеку від своїх багатьох гіпотетичних дій, а страх бути покараною служить виключно для блага дитини. З віком, вона усвідомлює можливий наслідок своїх дій, коли пізнає світ і себе у ньому.

Я не збираюсь з вами сперечатися, якщо ви не відрізняєте емоцій від інстинктів.

Можете звичайно почитати про страх ТУТ, що це таке, але це ваш вибір, як людини з поведінковою психологією "Тіран-жертва". Не ображайтесь, так живе більшість, інакше не було б цих жахливих релігій взагалі і ваш бог не був би тіраном.

Вас так виховували страхом і для вас це стало благом. Бережить себе і не чипайте чужих цукерок, бо ваш світ дуже небеспечний.
  • 0

#73 lavazza_15

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 99 повідомлень

Відправлено 03.02.2011 – 11:58

Перегляд дописуOdonacer (3.02.2011 06:35) писав:

Ви розважаєтесь і відкриті до Бога? Гм, цікаво Ви тільки собі брешете, чи всім?
Взагалі-то по справам можна судити, а Ви по-перше нервуєтесь і вказуєте кому що писати треба і як себе вести, та ще й діагнузи вже почали роздавати. Не по-християнськи це, дамочка, не по християнськи. :lol:
А чим розваги несумісні з вірою? Для мене якраз навпаки.Я насолоджуюсь тим,що мені Бог дає. Навіть спілкуванням з вами)
Я вам не вказувала що писати, а задала крнкретне питання, на яке ви так і не відповіли.

Перегляд дописуOlexandr (3.02.2011 08:58) писав:

А ви думаєте, що бог отак явиться весь у білому і скаже що робити? :lol:
А ви що може хочете мене просвітити як все буде?
  • 0

#74 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень
  • Місто:місто Київ

Відправлено 03.02.2011 – 12:06

Перегляд дописуlavazza_15 (3.02.2011 11:58) писав:

А ви що може хочете мене просвітити як все буде?
Ми поки бачимо як все відбувається: бог випробовує вашу віру за посередництва дописувачів цього форуму, ггг
  • 0

#75 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 03.02.2011 – 12:18

А чим розваги несумісні з вірою? Для мене якраз навпаки.Я насолоджуюсь тим,що мені Бог дає. Навіть спілкуванням з вами)
Я вам не вказувала що писати, а задала крнкретне питання, на яке ви так і не відповіли.

Оці запитання?

Цитата

Якщо так, то для чого заходите саме в цю гілку, чому не обмежите своє спілкування з цими "неповноцінними"?
Якщо не заважає, то навіщо глумитеся над людьми?

То ви кажете, що насолоджуєтесь спілкуванням з богом?
Судячи з питань ви знову лицемірете і я з цього починаю втрачати до вас інтерес.

Але по питанню..

По першому, ви дійсно вважаєте себе неповноцінною? То спробуйте змінитись, бо у вас дуже низька самооцінка. Я спілкуюсь з людьми щоб пізнавати себе перш за все і людей в другу чергу, тому самооцінка того з ким я спілкуюсь для мене не є критичним фактором. А ви навіщо спілкуєтесь, якщо вам бог так багато дає? Чи може вам він щось недодає?

По другому питанню, вточніть будь ласка, що ви маєте на увазі під глумлінням. Може вам не потрібно читати дописи і вам буде добре? Хто вас примушує робити це? :lol:
  • 0

#76 lavazza_15

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 99 повідомлень

Відправлено 03.02.2011 – 12:32

Перегляд дописуOdonacer (3.02.2011 12:18) писав:

То ви кажете, що насолоджуєтесь спілкуванням з богом?
На жаль, таке мені не дано) Хоча... Бог є в кожному з нас. Тому це досить цікаве питання.

Перегляд дописуOdonacer (3.02.2011 12:18) писав:

По другому питанню, вточніть будь ласка, що ви маєте на увазі під глумлінням. Може вам не потрібно читати дописи і вам буде добре? Хто вас примушує робити це? :lol:
Я помітила, що ви висміюєте будь-який натяк на віру у Бога. І через це, можливо, дехто відмовився дописувати в цю гілку. А мені б хотілось поспілкуватися з людьми більш лояльними до релігії і віри загалом. Це звичайно, ваше право, просто мені стало цікаво яку мету ви переслідуєте. Тому і задала вам ці питання, після яких чомусь почали нервуватись ви.

Повідомлення відредагував lavazza_15: 03.02.2011 – 12:38

• 0

#77 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 03.02.2011 – 12:53

а звідки ти знаєш, що це тобі не сатана підсовує?
  • 0

#78 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 03.02.2011 – 12:56

Перегляд дописуlavazza_15 (3.02.2011 12:32) писав:

На жаль, таке мені не дано) Хоча... Бог є в кожному з нас. Тому це досить цікаве питання.

Ви дійсно так вважаєте?
То навіщо вам в нього вірити, якщо він в вас вже є? Вірити в існування того, що в вас вже існує нонсенс.
Пізнавайте себе через бога в собі, цеж так легко.

Я помітила, що ви висміюєте будь-який натяк на віру у Бога. І через це, можливо, дехто відмовився дописувати в цю гілку.

Взагалі то це не так. Це ваше бачення моїх дописів. Ви вважаєте це висміюванням тому що це не відповідає вашій уяві, чи ви не можете собі дозволити посміхнутися про це і також не можете навести аргументів, що все по-іншому, а не так як я собі уявляю.
Моя уява не може висміювати Бога, бо Бога висміяти неможливо. Замислиться над цим.

А мені б хотілось поспілкуватися з людьми більш лояльними до релігії і віри загалом.

Ви не пробували ходити до церкви, ви ж вважаєте себе християнкой начебто? Чи ви, так, як як кажете, що Бог в вас, а самі його шукаєте, кажете що християнка, а до церкви не ходите.
Можете ще обрати для спілкування спеціялізований релігійний форум, якщо вам так неспокійно на душі і все тут образливо. Цеж так легко.

Повідомлення відредагував Odonacer: 03.02.2011 – 13:14

• 0

#79 lavazza_15

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 99 повідомлень

Відправлено 03.02.2011 – 13:32

Перегляд дописуOdonacer (3.02.2011 12:56) писав:

Взагалі то це не так. Це ваше бачення моїх дописів. Ви вважаєте це висміюванням тому що це не відповідає вашій уяві, чи ви не можете собі дозволити посміхнутися про це і також не можете навести аргументів, що все по-іншому, а не так як я собі уявляю.
Моя уява не може висміювати Бога, бо Бога висміяти неможливо. Замислиться над цим.
Напевно в мене тоді якесь викривлене сприйняття дійсності, якщо це не висміювання. Але дискутувати на цю тему не буду, бо це переливання з пустого в порожнє.

Перегляд дописуOdonacer (3.02.2011 12:56) писав:

Ви не пробували ходити до церкви, ви ж вважаєте себе християнкой начебто?
Чи обрати для спілкування спеціялізований релігійний форум, якщо вам так неспокійно на душі і все образливо.
Я якраз думаю сходити.
А форум я не обирала, випадково натрапила. Маю кілька вихідних, от і коротаю час. І не треба мені тут зараз ваших закидів про те, що має робити праведний християнин у вільний час і т. д. Я вірю в Бога, але не зовсім вірю в те, що "говорять про Бога". І не ображаюсь я аж ніяк. Маю бажання просто поспілкуватися, нікому не нав"язуючи своєї думки. Як не маєте бажання зі мною спілкуватись, то й не провокуйте мене більше.

Перегляд дописуSergiy_K (3.02.2011 12:53) писав:

а звідки ти знаєш, що це тобі не сатана підсовує?
поки що не маю відповіді на це запитання.
  • 0

#80 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 03.02.2011 – 13:53

Перегляд дописуManfred (3.02.2011 13:37) писав:

Їх мета проста: переконати себе, у тому, що Бога не існує ;-)

Як вам не соромно, пане Манфреде.
Я десь казав, що Бога нєт? :lol:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних