Перейти до вмісту

Чому люди вірять в Бога?

Повідомлень в темі: 140

#41 lavazza_15

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 99 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 02.02.2011 – 15:44

Перегляд дописуSergiy_K (2.02.2011 15:28) писав:

думаю, в бога від хорошого життя не вірять, ну точніше, це можливо лише як прищеплена кимось звичка до релігії, церковна притусованість при ослабленому критичному мисленні, але сильно увірувати можна хіба з відчаю, коли вже зовсім нема на що сподіватись, то звертаюцця по допомогу до вигаданої істоти
Але ж звертаючись до "вигаданої істоти", таки отримують те, чого бажають. Вас це не дивує? Віра - страшна сила.
  • 0

#42 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 02.02.2011 – 15:45

Перегляд дописуNeorlandina (2.02.2011 16:34) писав:

це все від самотності. людину все життя переслідує відчуття самотності, вірніше страх залишитися на самоті.
звідси і бажання кучкуватися в різноманітні групи. а зокрема і релігійного спрямування, бо там всі хороші, кожен підтримає, допоможе.
іноді мені здається що більшість сучасних прихожан насправді в бога не сильно й вірять, просто їм хочеться бути частиною чогось більшого, а отже бути в безпеці, мати хоч якусь гарантію світлого майбуття, бодай навіть після смерті.
а моя сусідка так собі чоловіка знайшла. ну здається знайшла. ходила на якісь там зібрання до церкви(хоча ні разу в то всьо не вірить). познайомилася там з якимось хлопцем. вони спочатку спали разом(ну а може були інші причини ходити один до одного у гості о першій ночі), а зараз вона взагалі до нього переїхала. разом зі своєю трирічною донькою. тепер всі троє до церкви ходять.
  • 0

#43 lavazza_15

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 99 повідомлень

Відправлено 02.02.2011 – 15:53

Перегляд дописуNeorlandina (2.02.2011 15:34) писав:

бо там всі хороші, кожен підтримає, допоможе.
то чому б це не "поощряти"
  • 0

#44 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3840 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 02.02.2011 – 16:04

Перегляд дописуlavazza_15 (2.02.2011 15:53) писав:

то чому б це не "поощряти"
українською це буде "заохочувати".

і я вважаю що заохочувати не потрібно. бо релігія то таки "опіум для народу".
а оці слова про "всі добрі та хороші" це не констатування факту, а так би мовити моделювання мотивації людей, що йдуть до церкви. віруючі люди такі самі насправді як і невіруючі, за моральними якостями. а відчуття підтримки та надійності насправді не більше ніж ілюзія. ну хіба що жити в релігійній комуні.

інша історія, якщо як у прикладі Сенсоріки, створюється сім.я. це відносно стійка єдність. але для цього не обов.язково до церкви ходити взагалі-то.

Повідомлення відредагував Neorlandina: 02.02.2011 – 16:05

• 0

#45 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 02.02.2011 – 16:27

Перегляд дописуlavazza_15 (2.02.2011 15:44) писав:

Але ж звертаючись до "вигаданої істоти", таки отримують те, чого бажають. Вас це не дивує? Віра - страшна сила.
боже, дай мені мільярд баксів без жодних умов дрібним шрифтом :lol:
  • 0

#46 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 02.02.2011 – 16:33

Перегляд дописуSergiy_K (2.02.2011 16:27) писав:

Тепер тобі треба повірити, що ти їх отримав. І без жодних нюнь і капризів... :lol:
Бо віра то страшна сила, може і порвати нафік як біблєйна ведмедиця дітей.

Повідомлення відредагував Odonacer: 02.02.2011 – 16:35

• 0

#47 lavazza_15

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 99 повідомлень

Відправлено 02.02.2011 – 16:47

Перегляд дописуSergiy_K (2.02.2011 16:27) писав:

Перегляд дописуOdonacer (2.02.2011 16:33) писав:

Тепер тобі треба повірити, що ти їх отримав. І без жодних нюнь і капризів... :lol:
Бо віра то страшна сила, може і порвати нафік як біблєйна ведмедиця дітей.
кадилом би вам по чайнику, щоб не насміхались з людей. Це моє світобачення. і воно має право на існування.
  • 0

#48 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 02.02.2011 – 17:01

Перегляд дописуlavazza_15 (2.02.2011 16:47) писав:

кадилом би вам по чайнику, щоб не насміхались з людей. Це моє світобачення. і воно має право на існування.

Ти зараз тільки що согрішила. Ти повинна змиритися і возлюбить, бо профукаєш своє царство і будеш горіти в аду. :lol:
  • 0

#49 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 02.02.2011 – 17:04

Перегляд дописуlavazza_15 (2.02.2011 16:47) писав:

Лише Бог визначає що має право на існування! Покайся, ібо ти возгордилась.
  • 0

#50 DartVlad

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 02.02.2011 – 17:43

Перегляд дописуsluva (19.09.2010 14:01) писав:

Я от задумався з точки зору психології людини, з її корисливих і егоїстичних мотивів що вигідніше вірити в Бога чи ні?? Хитрість властива кожній людині, і якшо взяти і на хвилинку задумаись з якою позицію краще помирати, то можна пояснити чому така величезна кількість людей вірить в Бога! Чому в цьому спірному питанні немає поділу думок приблизно 50 на 50??? Чому релігії на чолі з різними богами так охопили людство і підкорили його собі?? От що ж получається?? Пояснення просте... у людини є ДВА варіанти ВІРЮ або НЕ ВІРЮ:
ВАРІАНТ 1. Людина представляє на мить що вона померла, з позицією що Бог існує... виходить що кілька нещасних десятків років віри в Бога(фанатично чи ні?? не будем піднімати це питання) просто не підтвердились... після смерті лишилась повна темрява... і ніякої свідомості... МАКСИМУМ що людина може відчути в цій ситуації це РОЗЧАРУВАННЯ!!!... якщо зможе взагалі в той момент щось ще відчувати...
ВАРІАНТ 2. А от що ми можем відчути якщо глянути на іншу сторону медалі... ми весь свій невеликий вік твердим всім що ми атеїсти... доказуєм що Бога не існує... що весь світ це налагоджений механізм сам собою) і тут бац... ми померли, а перед нами постає БОГ, ми відчуваємо тут же холодний піт по шкірі і розумієм що зараз нам не поздороветься... що вручать нам білет в пекло і будем там страждати всю вічність... тобто получемо заслужене ПОКАРАННЯ!!!
І як ви думає, що людина вибере, щоб перестрахуватися на випадок не правильного рішення по позиції та підтримці ідей в суспільстві?? як зменшити ризики??? де менше відповідальності за свій вибір??? де можна втрати більше??? страх перед чим більший РОЗЧАРУВАННЯМ чи ПОКАРАННЯМ???
З.І. я думаю ви поступили хитро і обмежили свої ризики розчаруванням... вгадав???
ДОБРЕ ДАВАЙ УЯВИМ ЩО ВІРА ДРЕВНІХ ЄГИПТЯН ( ЧИ ЯКАСЬ ІНША МАЛОЧИСЕЛЬНА( ЗАБУТА) НЕ ВАЖЛИВО) ПРАВИЛЬНА, АЛЕ ВОНА ВЖЕ ДАВНО ЗАБУТА ОТОЖ ВСІ МИ ПОПАДЕМ В ПЕКЛО ЧИ ШО ТАМ В ТИХ ЄГИПТЯН БУЛО ... ТОБТО МИ ОТРИМАЄМ І РОЗЧАРУВАННЯ І ПОКАРАННЯ )))))))))
  • 0

#51 lavazza_15

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 99 повідомлень

Відправлено 02.02.2011 – 18:24

Перегляд дописуOdonacer (2.02.2011 17:01) писав:

Ти зараз тільки що согрішила. Ти повинна змиритися і возлюбить, бо профукаєш своє царство і будеш горіти в аду. :lol:
Я зараз тільки що пожартувала. Як профукаю своє царство, то в "аду" і познайомимся. :lol:

Повідомлення відредагував lavazza_15: 02.02.2011 – 18:28

• 0

#52 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 02.02.2011 – 19:13

Перегляд дописуlavazza_15 (2.02.2011 18:24) писав:

Я зараз тільки що пожартувала. Як профукаю своє царство, то в "аду" і познайомимся. :lol:

Пожартувала кажеш?

Цитата

23 И пошел он оттуда в Вефиль. Когда он шел дорогою, малые дети вышли из города и насмехались над ним и говорили ему: "Иди, плешивый! Иди, плешивый!"
24 Он оглянулся и увидел их и проклял их именем Господним. И вышли две медведицы из леса и растерзали из них сорок два ребенка.
(4 книга Царств, 23-24)

Дивись, щоб твій бох тебе не прокляв.

А стосовно ада, то не сподівайся, не побачимось ми там і не мрій . Я в ад не віру, а воно ж все тількі по вірі і дається.
  • 0

#53 lavazza_15

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 99 повідомлень

Відправлено 02.02.2011 – 20:17

Дякую за пораду! Буду пильна.)
Взагалі то я також не дуже вірю в ту інтерпретацію Бога, якої нас вчать. І пекла також. Я розумію, що все Святе Письмо писалося звичайними людьми, які мали свою суб"єктивну думку і звичайно спотворили його як тільки можна.
Але з ваших постів і відповідей я помітила, що вас не дуже цікавить в що людина насправді вірить. Головне, що в щось таки вірить. Тому треба заперечити, засміяти і затоптати в г..ні вибачте на слові. Чим же вам так досадила релігія? Заважає нормально жити?
Якщо так, то для чого заходите саме в цю гілку, чому не обмежите своє спілкування з цими "неповноцінними"?
Якщо не заважає, то навіщо глумитеся над людьми?

Це ж хочу запитатися і в Sergiy_K.

Повідомлення відредагував lavazza_15: 02.02.2011 – 20:46

• 0

#54 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6637 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 02.02.2011 – 20:31

перевіряєму віру на міцність витримаєш - тобі ж краще. а не витримаєш - значить фігня то а не віра, що якийсь там інтернетний троль зламав. а якщо спокушатиме який лукавий покруче інтернетного троля? треба бути підготовленим.

Повідомлення відредагував Хмурий Князь Вітольд: 02.02.2011 – 20:32

• 0

#55 lavazza_15

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 99 повідомлень

Відправлено 02.02.2011 – 20:43

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (2.02.2011 20:31) писав:

перевіряєму віру на міцність витримаєш - тобі ж краще. а не витримаєш - значить фігня то а не віра, що якийсь там інтернетний троль зламав. а якщо спокушатиме який лукавий покруче інтернетного троля? треба бути підготовленим.
)))) то він виявляється займається благородною метою!) робить мою віру міцнішою) а я й не здогадалась...) от молодчинка :lol:
  • 0

#56 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 02.02.2011 – 21:04

Перегляд дописуlavazza_15 (2.02.2011 20:43) писав:

)))) то він виявляється займається благородною метою!) робить мою віру міцнішою) а я й не здогадалась...) от молодчинка :lol:
віруючій людині не потрібна перевірка і доказувати нікому нічого не потрібно :lol: Віра або є, або немає.
пи.си..так...між рядків : віруючі християни в цьому розділі майже не дописують ;)
  • 0

#57 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 02.02.2011 – 21:09

Перегляд дописуЛастiвочка (2.02.2011 21:04) писав:

віруючі християни в цьому розділі майже не дописують :lol:
а ти перейшла б за мільйон баксів в іудаїзм? :lol:
  • 0

#58 Еней

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 366 повідомлень
  • Місто:Рогатин

Відправлено 02.02.2011 – 21:09

Перегляд дописуNeorlandina (2.02.2011 15:34) писав:

це все від самотності. людину все життя переслідує відчуття самотності, вірніше страх залишитися на самоті.
звідси і бажання кучкуватися в різноманітні групи. а зокрема і релігійного спрямування, бо там всі хороші, кожен підтримає, допоможе.
іноді мені здається що більшість сучасних прихожан насправді в бога не сильно й вірять, просто їм хочеться бути частиною чогось більшого, а отже бути в безпеці, мати хоч якусь гарантію світлого майбуття, бодай навіть після смерті.

І знову СТРАХ!!!
  • 0

#59 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень
  • Місто:місто Київ

Відправлено 02.02.2011 – 21:25

Перегляд дописуЛастiвочка (2.02.2011 21:04) писав:

віруючій людині не потрібна перевірка і доказувати нікому нічого не потрібно :lol:
А от собі треба, тому їй вкрай важливі такі перевірки, ггг
  • 0

#60 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 02.02.2011 – 21:29

Перегляд дописуlavazza_15 (2.02.2011 20:17) писав:

Але з ваших постів і відповідей я помітила, що вас не дуже цікавить в що людина насправді вірить. Головне, що в щось таки вірить. Тому треба заперечити, засміяти і затоптати в г..ні вибачте на слові. Чим же вам так досадила релігія? Заважає нормально жити?
Якщо так, то для чого заходите саме в цю гілку, чому не обмежите своє спілкування з цими "неповноцінними"?
Якщо не заважає, то навіщо глумитеся над людьми?

Ви думаєте це випадковість що я Вас дратую?
Ви вважаєте, що Бог допустив би Ваші страждання від цього?
Може до Вас, до Вашого розуму як раз Бог і намагається достукатись через мене?
Замислитесь над цим. :lol:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних