Перейти до вмісту

Розпад України (мирний і не зовсім)

Повідомлень в темі: 372

#81 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 20.09.2010 – 22:43

Перегляд дописуБогуслав (20.09.2010 22:31) писав:

я так розумію пан пережив жахливі моменти в своєму житті, співчуваю. безперечно з огляду на ваш неприємний досвідв деяких питаннях ваша думка може бути авторитетною, але не треба рахувати себе авторитетом абсолютно у всьому. ваша думка не може бути кінцево-істинною, ваша точка зору може врахуватись, а може відкинутись. кожен формує свій світогдяд за рахунок життєвого досвіду, відповідно кожен дивиться на світ по-іншому, то чий тоді погляд вважати істинним? нічий.
ніхто не хоче війни і смерті, навпаки всі прагнуть миру і процвітання для своєї землі, дітей, просто кожен по іншому бачить шлях до цього.

Нє, нє, Богуславе, співчуття, це не до мене. Дякую, звичайно ж, але, не до мене. Я до співчуття надто гордий...чи то так видресирували, чи...не важливо. Треба з*їжджати у темі з обговорення моєї скромної персони...скажу тобі тіко, що жаху, як такого, не було, скоріше - шаленієш...знову таки - гордий...весь час всередині думка :а що пацани скажуть?...шось таке, а жах, по справжньому пережив тут, менше місяця назад, коли за пів -року після похорону батька, сидів біля вмираючої матері останні пару годин...дивився на неї...вже нічого не можна було зробить...не плакав, давно розучився, але всередині, то був справжній жах, незнаю звідки..., така вона Україна... і мама...он у неї вся хата у вишиванках, а шпіц, каже дривитня,..от ужеж, дітятко з лозунгами в голові.
  • 1

#82 Елегантний

Писар

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 402 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 20.09.2010 – 23:11

Перегляд дописуБезбожник (20.09.2010 21:44) писав:

І я хочу прожити ті роки для держави, тобто, для дітей, внуків,

Це підтримую.

Цитата

А не валити її.

Що валити? Те, що не збудовано?

Цитата

А ти шо хотів ?, шоб я ще за твою хвору ідею-химеру повоював?

За яку ідею? Я пропонував якусь ідею? Я констатую теперішню тенденцію, при продовженні якої українська мова зовсім скоро успішно приєднається до білоруської, ірландської та інших мов, шо відпочивають на Канарах. Тенденцію, за якої ідентитет жителя Тернополя чи Рівного за 2-3 покоління буде тотожнім жителю Тамбова.
Тенденцію, при продовженні якої, твої правнуки, безбожнику, вже не співатимуть українських пісень, тд.
Стосовно воювати. Наша нація не здатна воювати. Інакше давно б мали свою державу. Як поляки, чехи, угорці тд. Добровільно у нас воювати не будуть. Хіба заставити. Як проти німців, афганців тд. Можливо УПА добровільно, за ідею воювала. Та хто зна. Багато ішло туди не з власної волі. Тебе теж заставили, тобто в тебе вибору не було. Людина зі здоровим глуздом їхати добровільно в Афганістан, шоб воювати невідомо за шо, не буде.

Цитата

то я дивлюся, у Одесі пам*ятник Катрусі поставили, а ти тіко на форумі верещиш втюхані тобі речі, наче отой сєктант...Жиріновський он, тебе перелякав Індійським океаном і кірзовими чоботами,

Памятник приводився у відповідь на твій заклик про двостороннє терпіння, толерування одних іншими. А якшо чесно, мені на памятник та і на Одесу плювати, оскільки вона ніколи небула, не є, і не буде містом, за змістом - українським. Вона мене так само цікавить, як і Тамбов чи якийсь Путінськ в Сибіру.
А тебе я порівняв із Жириновським, який розповідає байки такі ж, як і ти.
  • 0

#83 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 21.09.2010 – 13:22

Перегляд допису---- (20.09.2010 22:36) писав:

Непогано було б обмалювати мирний розпад України, коли Янукович при владі. Фактично йому Західна Україна нічим не заважає, в теперішніх умовах.
ну от і обмалюйте, якщо зможете.
мирне розлучення означає в першу чергу розуміння суспільством проблем сучасної держави і неможоливості їх вирішити в теперішній ситуації. та на жаль суспільство на сьогодні неспроможне зрозуміти навіть значно елементарніших речей, куди вже там до розлучення. я вже писав, що до мирного розлучення ще треба дорости.

Перегляд дописуБезбожник (20.09.2010 23:43) писав:

Нє, нє, Богуславе, співчуття, це не до мене. Дякую, звичайно ж, але, не до мене. Я до співчуття надто гордий...чи то так видресирували, чи...не важливо. Треба з*їжджати у темі з обговорення моєї скромної персони...скажу тобі тіко, що жаху, як такого, не було, скоріше - шаленієш...знову таки - гордий...весь час всередині думка :а що пацани скажуть?...шось таке, а жах, по справжньому пережив тут, менше місяця назад, коли за пів -року після похорону батька, сидів біля вмираючої матері останні пару годин...дивився на неї...вже нічого не можна було зробить...не плакав, давно розучився, але всередині, то був справжній жах, незнаю звідки..., така вона Україна... і мама...он у неї вся хата у вишиванках, а шпіц, каже дривитня,..от ужеж, дітятко з лозунгами в голові.
на рахунок пана шпіца, я вже писав що кожен формує свій світогляд з позиції життєвого досвіду. якщо у п. шпіца недостатньо досвіду це не означає що його думка невірна, просто він отримує цей досвід іншим шляхом і унього ще все попереду. як і у нашої України :happy1:
  • 0

#84 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 21.09.2010 – 16:09

Перегляд дописуБезбожник (20.09.2010 23:43) писав:

Пане Безбржник, от скажіть мені - що я сказав такого, що не є дійсністю?
Якщо Вам цікаво - ні я не воював, хоча чудово знаю армійську кухню. Сподіваюся, що і не буду ніколи воювати.
І надалі...не переходьте на особисте. Давайте не будемо мірятися у кого довша вишиванка.

По темі - поки є люди по обидва боки Дніпра, які говорять на однаковій мові(нехай і по-різному її вимовляють, так у багатьох країнах) та називають себе однаково - українці - то Велика, Єдина Україна жива.

Нам слід почати з: а)можливих причин такого розділу країни; б)хто причетний до цього; в)як цього уникнути; г)можливі наслідки; ґ)нафіґ нам це треба?

І перестаньте вже сваритися, гидко дивитися. Замість того аби згуртуватися ви чубитися. Годі!

Повідомлення відредагував Olex: 21.09.2010 – 16:08

• 0

#85 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 21.09.2010 – 17:50

Перегляд дописуOlex (21.09.2010 17:09) писав:

Пане Безбржник, от скажіть мені - що я сказав такого, що не є дійсністю?

Практично - все. Перечитай ще раз свій коментар.

Цитата

хоча чудово знаю армійську кухню.

Цікаво...як це тобі вдалось вивчити постійно змінну величину ? Та ще й таку строкату. Фантастика !...так кажуть люди, коли подають бажанне, за дійсне. Армійська кухня, шановний, це надто складний і багатогранний організм. І створений він таким чином, що ти можеш знати одне, але не мати поняття про сотню іншого. Наприклад, перебуваючи в сухопутці, ти вивчиш одну кухню, але вона АБСОЛЮТНО відрізняється від ракетно-стратегічних військ, як у питанні дисципліни, ерудованості командного складу, жорсткого виконання положень уставу та введених інструкцій і директив, так і рівня відповідальності на чергуванні, навіть у рядового складу, а вже про доктрину, я промовчу...а якщо ти попав би у підрозділ "Крапових беретів", то зіштовхнувся б зовсім з іншим "світом", зі своєю складною кухнею...та що там казати, якщо навіть перебуваючи в одній частині, скажімо зв*язківців, АБСОЛЮТНА БІЛЬШІСТЬ особового складу поняття не має чим займаються спеціалісти ЗАС з котрими ти спав би у казармі поряд. У них форма допуску була 1 або 2, тобто: допущені до "особливо важливо" і "абсолютно секретно", і навіть офіцери цієї частини, в переважній більшості, не мали допуску в їх апаратні...про шо ти мені, шановний, тут оце розказуєш ? Я тобі навів для прикладів тільки дрібненьку частину "айсберга" армійської кухні, а шо вже там казати про всю ? Чи ти може уявляєш собі армію у вигляді гурту солдат з автоматами в руках, котрими командують вчорашні алкаші, з червоними мордяками і випинаючими пузами, ставши офіцерами і прапорщиками ? Буває і таке, але це не армія, а гурт...тобто, сброд.

Цитата

Сподіваюся, що і не буду ніколи воювати.

Про таке, тебе ніхто питати не буде. Це ж не колгоспні збори. Не віриш мені ? Запитай у вояків США в Іраку та Афганістані.

Цитата

Нам слід почати з: а)можливих причин такого розділу країни; б)хто причетний до цього; в)як цього уникнути; г)можливі наслідки; ґ)нафіґ нам це треба?
Нє. Не так. Починати треба зі свого власного двору чи квартири. Воно буде повчальніше.

Цитата

Замість того аби згуртуватися ви чубитися. Годі!
От і гуртуйтесь, хто ж вам, МОЛОДИМ, не дає...ше нічого не збудували, а вже думаєте : як його розділить ? ШО розділить?...уму нерастяжімо.
Ти там казав, що я лаюсь з усіма у цій темі?...помилочка Олексе, справа в тім, що ви взялись перетирати тему, котра при реальному сценарії, обов*язково призведе до крові. Людської, єсстєстно, а не свинячої. І не калюжа - а ціле море.
Ти в тому морі умієш плавати? тебе підготували?...сумніваюсь... вам тут, в теревенях, в основному, від 16 до 25 років...живіть собі...і я не хочу, щоб ви, коли небудь, почули власними вухами чавкаючий звук...(так "звучить" тіло коли в нього влітає шматок заліза). От і вся істина, про мою наполегливу "лайку", в питанні поділу України.
  • 1

#86 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 21.09.2010 – 18:00

Перегляд дописуБезбожник (21.09.2010 18:50) писав:

Практично - все. Перечитай ще раз свій коментар.

Цікаво...як це тобі вдалось вивчити постійно змінну величину ? Та ще й таку строкату. Фантастика !...так кажуть люди, коли подають бажанне, за дійсне. Армійська кухня, шановний, це надто складний і багатогранний організм. І створений він таким чином, що ти можеш знати одне, але не мати поняття про сотню іншого. Наприклад, перебуваючи в сухопутці, ти вивчиш одну кухню, але вона АБСОЛЮТНО відрізняється від ракетно-стратегічних військ, як у питанні дисципліни, ерудованості командного складу, жорсткого виконання положень уставу та введених інструкцій і директив, так і рівня відповідальності на чергуванні, навіть у рядового складу, а вже про доктрину, я промовчу...а якщо ти попав би у підрозділ "Крапових беретів", то зіштовхнувся б зовсім з іншим "світом", зі своєю складною кухнею...та що там казати, якщо навіть перебуваючи в одній частині, скажімо зв*язківців, АБСОЛЮТНА БІЛЬШІСТЬ особового складу поняття не має чим займаються спеціалісти ЗАС з котрими ти спав би у казармі поряд. У них форма допуску була 1 або 2, тобто: допущені до "особливо важливо" і "абсолютно секретно", і навіть офіцери цієї частини, в переважній більшості, не мали допуску в їх апаратні...про шо ти мені, шановний, тут оце розказуєш ? Я тобі навів для прикладів тільки дрібненьку частину "айсберга" армійської кухні, а шо вже там казати про всю ? Чи ти може уявляєш собі армію у вигляді гурту солдат з автоматами в руках, котрими командують вчорашні алкаші, з червоними мордяками і випинаючими пузами, ставши офіцерами і прапорщиками ? Буває і таке, але це не армія, а гурт...тобто, сброд.

Про таке, тебе ніхто питати не буде. Це ж не колгоспні збори. Не віриш мені ? Запитай у вояків США в Іраку та Афганістані.

Нє. Не так. Починати треба зі свого власного двору чи квартири. Воно буде повчальніше.

От і гуртуйтесь, хто ж вам, МОЛОДИМ, не дає...ше нічого не збудували, а вже думаєте : як його розділить ? ШО розділить?...уму нерастяжімо.
Ти там казав, що я лаюсь з усіма у цій темі?...помилочка Олексе, справа в тім, що ви взялись перетирати тему, котра при реальному сценарії, обов*язково призведе до крові. Людської, єсстєстно, а не свинячої. І не калюжа - а ціле море.
Ти в тому морі умієш плавати? тебе підготували?...сумніваюсь... вам тут, в теревенях, в основному, від 16 до 25 років...живіть собі...і я не хочу, щоб ви, коли небудь, почули власними вухами чавкаючий звук...(так "звучить" тіло коли в нього влітає шматок заліза). От і вся істина, про мою наполегливу "лайку", в питанні поділу України.
Я й не казав про кров нічого. Я не хочу поділу України. Я хочу їздити до своїх друзів до Львову чи Тячева як до своїх співвітчизників. Думаю вони думають так само.
Забагато зайвого тексту, як для старого, мудрого дядька.(без образ)

Повідомлення відредагував Olex: 21.09.2010 – 18:06

• 0

#87 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 21.09.2010 – 18:28

Перегляд дописуOlex (21.09.2010 19:00) писав:

Я й не казав про кров нічого.

По-перше :
"Краще всіх комуняк, зрадників під ніготь."

Цитата

Я не хочу поділу України.

По-друге :
"Divide et impera - Розділяй та володарюй - ці слова йдуть до нас з сотень віків, і нічого не змінилося у боротьбі культур та народів".

І нарешті:

Це слова слабаків! В такому випадку ми, як нація не маємо право на існування.

Олексе, не хоч ср...ть - не муч жопу. І не мороч мені голову.
  • 1

#88 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 21.09.2010 – 18:37

Перегляд дописуБезбожник (21.09.2010 19:28) писав:

По-перше :
"Краще всіх комуняк, зрадників під ніготь."

По-друге :
"Divide et impera - Розділяй та володарюй - ці слова йдуть до нас з сотень віків, і нічого не змінилося у боротьбі культур та народів".

І нарешті:

Це слова слабаків! В такому випадку ми, як нація не маємо право на існування.

Олексе, не хоч ср...ть - не муч жопу. І не мороч мені голову.
Тобто тут без крові ніяк? А депортація? Не забув про таке? Позбавлення громадянства? Заборона діяльності компартії? Заборона комуністичних символів? Чи війна та кров вже інтегрувалася у мозок?
Divide et impera - Розділяй та володарюй - слова Юлія Цезаря, наведено як цитату-те як з нами(з Україною) хочуть розібратися вороги, Росія зокрема(русинський рух на Закарпатті, російсько-малоросійський на сході та півдні). Чи це не так? Тому повторюся - чи щось змінилося у боротьбі культур та народів? Якщо думаєте ні - підручник історї до Ваших послуг.
А хіба то не слова слабаків....? Якщо хтось кине камінь у мій город - я його кину назад. Хтось забере частину - поверну назад. Мені чужого не потрібно. Слабаки тільки посупляться й будуть жити далі.
Тому Безбожнику....не переходьте на особисті образи. Повторюю в останнє. Чи в радянській школі чемності не вчили?

Повідомлення відредагував Olex: 21.09.2010 – 18:39

• 0

#89 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 21.09.2010 – 21:11

Перегляд дописуOlex (21.09.2010 19:37) писав:

Тобто тут без крові ніяк? А депортація? Не забув про таке? Позбавлення громадянства? Заборона діяльності компартії? Заборона комуністичних символів?

А хто тобі втюхав, що я мав на увазі тільки комуністів подаючи твою цитату ? Я говорив про твоє відношення до людей-співвітчизників, на фоні твого ж абсурду : "Я й не казав про кров нічого." Але от, бачиш яка фігня, Олексе, "нічого" воно і є "нічого", а ти тут зразу почав гасати, як сайгак по кукурудзі, вигадуючи в оправдання телепортаці...(тьху ти!)...депортацію, громадянство, і прочую туфту. До цього ж, давно відомо, що коли починаються описані тобою процеси "оздоровлення нації", то з кожною одиницею винною, заодно, страждають десятеро невинних. Тобто, "нєугодних". Це вже було, сталіністе Олексе.

Цитата

Чи війна та кров вже інтегрувалася у мозок?

Відкрию тобі невеличку "таємничку" - поняття "війна", з покон віку, інтегрована у мозок кожного мужчини. І не по його власному бажанню, а природньо. По визначенню.

Цитата

Divide et impera - Розділяй та володарюй - слова Юлія Цезаря, наведено як цитату-те як з нами(з Україною) хочуть розібратися вороги,
А кажеш, що у мене в мозку війна інтегрована...начебто то я написав, що з нами хочуть "розібратися вороги". Ти їх, в разі шухеру, умовляти будеш, Олексе, чи як ?...підкупиш?...а мо налякаєш?...чи сусіду воювати умовиш?...сам то з "неінтегрованими" мізками на що годишся?. Адже вороги - з "інтегрованими" прийдуть...шо робити збираєшся без ПОПЕРЕДНЬОЇ підготовки?...та вони тебе з такими "воєнними" талантами, як казав кіногерой: "на пєрвом же скачкє", члєн відчикають і в горло заткнуть, це ж тобі не проти куропаток з дробовкою воювать...це справа сУрйозна, Олексе, мізки, повинні бути те шо треба.

Цитата

Росія зокрема(русинський рух на Закарпатті, російсько-малоросійський на сході та півдні). Чи це не так? Тому повторюся - чи щось змінилося у боротьбі культур та народів? Якщо думаєте ні

Чого ж "ні" ? Війна, голубе, як вчить історія, а ти як думав ? Бач, Олексе, як ти, ШЕ ТІКО РОЗПОЧАВШИ ЖИТТЯ, уже багато собі ворогів нашукав...від Росії і аж до Закарпаття.

Цитата

- підручник історї до Ваших послуг.

Ото бери його і інтегруй мізки.

Цитата

А хіба то не слова слабаків....?

Поки мізки не інтергруєш - слова слабака.

Цитата

Якщо хтось кине камінь у мій город - я його кину назад.

Да ?... а я б розмазав на межі, а перед тим, камінця, змусив би ковтнуть...і чо то ніхто мені в город камінці не кидає ?

Цитата

Хтось забере частину - поверну назад. Мені чужого не потрібно.

"Да ти что, самозваєц, царская морда ? ти на что намєкаєшь?...так нікакіх волостєй ненапасьошся!".

Цитата

Слабаки тільки посупляться й будуть жити далі.

А ти ?...з неінтегрованими на війну мізками ?

Цитата

Чи в радянській школі чемності не вчили?

Вчили, вчили...логіці, теж.

Повідомлення відредагував Безбожник: 21.09.2010 – 21:19

• 1

#90 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 21.09.2010 – 21:26

Перегляд дописуБезбожник (21.09.2010 22:11) писав:

А хто тобі втюхав, що я мав на увазі тільки комуністів подаючи твою цитату ? Я говорив про твоє відношення до людей-співвітчизників, на фоні твого ж абсурду : "Я й не казав про кров нічого." Але от, бачиш яка фігня, Олексе, "нічого" воно і є "нічого", а ти тут зразу почав гасати, як сайгак по кукурудзі, вигадуючи в оправдання телепортаці...(тьху ти!)...депортацію, громадянство, і прочую туфту. До цього ж, давно відомо, що коли починаються описані тобою процеси "оздоровлення нації", то з кожною одиницею винною, заодно, страждають десятеро невинних. Тобто, "нєугодних". Це вже було, сталіністе Олексе.

Відкрию тобі невеличку "таємничку" - поняття "війна", з покон віку, інтегрована у мозок кожного мужчини. І не по його власному бажанню, а природньо. По визначенню.

А кажеш, що у мене в мозку війна інтегрована...начебто то я написав, що з нами хочуть "розібратися вороги". Ти їх, в разі шухеру, умовляти будеш, Олексе, чи як ?...підкупиш?...а мо налякаєш?...чи сусіду воювати умовиш?...сам то з "неінтегрованими" мізками на що годишся?. Адже вороги - з "інтегрованими" прийдуть...шо робити збираєшся без ПОПЕРЕДНЬОЇ підготовки?...та вони тебе з такими "воєнними" талантами, як казав кіногерой: "на пєрвом же скачкє", члєн відчикають і в горло заткнуть, це ж тобі не проти куропаток з дробовкою воювать...це справа сУрйозна, Олексе, мізки, повинні бути те шо треба.

Чого ж "ні" ? Війна, голубе, як вчить історія, а ти як думав ? Бач, Олексе, як ти, ШЕ ТІКО РОЗПОЧАВШИ ЖИТТЯ, уже багато собі ворогів нашукав...від Росії і аж до Закарпаття.

Ото бери його і інтегруй мізки.

Поки мізки не інтергруєш - слова слабака.

Да ?... а я б розмазав на межі, а перед тим, камінця, змусив би ковтнуть...і чо то ніхто мені в город камінці не кидає ?

"Да ти что, самозваєц, царская морда ? тм на что намєкаєшь?...так нікакіх волостєй ненапасьошся!".

А ти ?...з неінтегрованими на війну мізками ?

Вчили, вчили...логіці, теж.
Якщо ми вже перейшли та ти. Дідусю...здається вам пора перестати жити поняттями XIX ст. Сьогодні XXI ст - вік інформаційної війни та високоточної війни. Можливо у твій вік і бігали із шашками наголо проти танків - сьогодні методи інші. Я краще більш корисні речі інтегрую до мізків, крім війни є багато цікавого та корисного - уявляєш? Я інженер. моє завдання проектувати - що я успішно і роблю. Цим і покращую своє місто та країну як можу, ще й гроші за це отримую.
Заборона символів та політ. партій - це практика Європи, яка себе цілком виправдала(скажімо у Німеччині будь яка тема фашизму - табу накладається штрафом або ув'язненням...чому не зробити так із комунізмом, чи явним сепаратизмом - данєцкая рєспубліка, русскій блок...та інші посіпаки). Позбавлення громадянсьва - теж світова правктика розвинених держав - США, Велика Британія. Сталінські методи - розстріл та табори. Тобі ж, дуду, це більге має бути відомо.
У школі головного тебе не навчили - розмовляти з людьми не навчили.

Надалі - годі вже нести ахінею.

Повідомлення відредагував Olex: 21.09.2010 – 21:35

• 0

#91 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 21.09.2010 – 21:45

Перегляд дописуOlex (21.09.2010 22:26) писав:

Я інженер. моє завдання проектувати - що я успішно і роблю. Цим і покращую своє місто та країну як можу, ще й гроші за це отримую.
Молодець. Прапор Вам в руки :happy1:

.чому не зробити так із комунізмом, чи явним сепаратизмом - данєцкая рєспубліка, русскій блок...та інші посіпаки). .
Янукович вже пише указ і в купі з Симоненком вони затвердять.

Перегляд дописуOlex (21.09.2010 19:37) писав:

Чи в радянській школі чемності не вчили?
А тут Вам шо? Клуб благородних дєвіц? Утю-тю какіє ми нєжниє.
  • 0

#92 змій

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 406 повідомлень
  • Місто:Африка

Відправлено 21.09.2010 – 21:58

5 сторінок про розпад України. 5 сторінок!!! :happy1:
Ви що геть з глузду з'їхали? Вам що ділити більше нема чого?!
  • 0

#93 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 21.09.2010 – 22:01

Сьогодні XXI ст - вік інформаційної війни та високоточної війни
.

І скіко ж в України безпілотників, наприклад ?... ти часом не в Ізраїлі сидиш ?.

Цитата

Можливо у твій вік і бігали із шашками наголо проти танків - сьогодні методи інші
.

Це в твоїй голові методи інші, а в мій час воювали зброєю, деякі види котрої, навіть сьогодні для США "голубая мєчта"...за Українську армію вже промовчу...так шо, Олексе, в разі шухеру, доведеться тобі кочергою гнати супостата, не зважаючи на освіту.

Цитата

Я краще більш корисні речі інтегрую до мізків, крім війни є багато цікавого та корисного - уявляєш?
Та я то уявляю...от нерозумію тіко, навіщо ти собі так багато ворогів знайшов ; "от Москви до самих до окраїн"...це теж твій проект ?

Цитата

Заборона символів та політ. партій - це практика Європи, яка себе цілком виправдала

А шо, Олексе?, посткомуністична Румунія, з повішеним дороги ногами комуністом Чаушеску і великою кількістю вбитих при тих подіях людей, вже не Європі ?...в Азії ?...не знав...прозівав...вибач.

Цитата

(скажімо у Німеччині будь яка тема фашизму - табу накладається штрафом або ув'язненням...чому не зробити так із комунізмом, чи явним сепаратизмом - данєцкая рєспубліка, русскій блок...та інші посіпаки).
Або, скажімо, ось це : "Це слова слабаків! В такому випадку ми, як нація не маємо право на існування." Це фраза одного з форучан під ніком Олекс...читав ?..нє ? А "Майн Кампф" ?...теж ні?...жаль, поштудіруй, ти там знайдеш точно таку цитату від вождя фашистів.

Цитата

Позбавлення громадянсьва - теж світова правктика розвинених держав - США, Велика Британія.

...і комуністичного СРСР. Ги.

Цитата

Сталінські методи - розстріл та табори.

Ога, ога, розкажи цю шнягу про відсутність депортації у Сталіна, татарам або ж західним українцям...вони тобі морду заплюють.

Повідомлення відредагував Безбожник: 21.09.2010 – 22:03

• 1

#94 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 21.09.2010 – 22:01

Перегляд дописузмій (21.09.2010 22:58) писав:

5 сторінок про розпад України. 5 сторінок!!! :happy1:
Ви що геть з глузду з'їхали? Вам що ділити більше нема чого?!
Хмм. Не дають більше нічого ділити, офіційна позиція сайту.

Йду-ка я Норвегію поділю, тьфу блін Швецію. Теж показовий приклад.

Повідомлення відредагував ----: 21.09.2010 – 22:04

• 0

#95 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 21.09.2010 – 22:05

Перегляд допису---- (21.09.2010 23:01) писав:

Йду-ка я Норвегію поділю, тьфу блін Швецію. Теж показовий приклад.

Ей ! А Шрі-Ланка, пане ? На проізвол судьби ? Негааарно.
  • 1

#96 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 22.09.2010 – 05:49

Перегляд дописуБезбожник (21.09.2010 23:05) писав:

Ну звиняй, це тільки у США кожен другий супермен або термінатор. На цьому ці балачки вважаю закінченими, товкти воду в ступі - це не моя задача.
  • 0

#97 Justaman

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 240 повідомлень
  • Місто:Justalittleniceplace

Відправлено 24.09.2010 – 14:58

Італійці говорять про розпад україни

Західні експерти прогнозують розпад України
Італійський журнал про геополітику Limes прогнозує розпад України на три частини. На думку італійських експертів, це може статися в результаті геополітичних змін і наростання світової фінансової кризи. Східна Україна та Крим відійдуть Росії, центральні області - "Російському союзу", а Волинь дістанеться Білорусі, прогнозують вони. Про це інформує ТСН.ua.

В результаті, пише видання, на місці сучасної України виникнуть: Східна Україна і Крим - це Харківська, Луганська, Донецька, Дніпропетровська, Запорізька, Херсонська області, які увійдуть до складу Російської Федерації.

Центральна Україна - це Чернігівська, Сумська, Житомирська, Київська, Полтавська, Вінницька, Черкаська, Кіровоградська, Миколаївська, Одеська, Хмельницька і Чернівецька області, які увійдуть до нового "Російського союзу".

Західна Україна - це Рівненська, Львівська, Тернопільська, Івано-Франківська, Закарпатська області, яка дотримуватиметься нейтрального статусу.

Волинська область, на думку аналітиків, відійде Білорусі.

Limes вважає, що найближчими роками пошириться вплив Росії. Аналітики припускають, що Кремль розробляє план під назвою "Проект Росія". Він передбачає відновлення окремих територій у складі РФ - Придністров'я, Південно-Східної України і Киргизії. А також створення "Російського союзу" - з Білоруссю, Центральною Україною, Вірменією з Нагірним Карабахом, Казахстаном і Таджикистаном. А також укладення договору про військовий союз з Узбекистаном.

"Москва вже повністю контролює свої "військові трофеї" - Південну Осетію і Абхазію, - пише італійський журнал. - Після швидкої перемоги у війні з Грузією Москва ясно дала зрозуміти про свої цілі. Це було зроблено навмисно зарозуміло. Події на Кавказі недвозначно показали і те, що Вашингтон не може підтримувати геостратегічні наслідки розширення НАТО".

У Європі, на думку італійців, Росія може розраховувати на формування "дружнього клубу" на чолі з Німеччиною. До нього також увійдуть: Франція, Італія, Іспанія, Угорщина, Сербія, Болгарія, Греція і Кіпр. Також журнал нагадує про численних партнерів Росії в Європі - Португалію, Норвегію, Фінляндію, Бельгію, Австрію, Словенію, Хорватію, Македонію.

"Для того, щоб протистояти цим погрозам, Сполучені Штати можуть покладатися на підтримку країн, яких умовно можна назвати ворогами Росії. Це - Великобританія, Польща, країни Прибалтики, Румунія, Швеція, Грузія і Косово. Всі вони, окрім Швеції, Грузії і Румунії, сформують в Європі так зване євроамериканське ядро", - прогнозують експерти.

• 0

#98 Justaman

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 240 повідомлень
  • Місто:Justalittleniceplace

Відправлено 24.09.2010 – 16:54

Експерт не бачить альтернативи розпаду України

Олександр Дугін: Розпад України неминучий
Щодо України, я вважаю, що ця країна заходить на свій останній виток, вступає в останній етап своєї незалежної суверенної існування. Справа в тому, що з геополітичної точки зору Українська держава було надзвичайно тендітним утворенням з самого початку. Тому що ті межі, в яких вона утворилася, вона включали в собі два народи з протилежного геополітичною орієнтацією.

Є народи, які більше менш … валонці та фламанци, наприклад, які живуть у Бельгії, вони різні, у них є безліч тертя, але ці два народи, загалом, европейські, вони поділяють один і той самий комплекс цінностей, вони не сильно відрізняються з точки зору реліґійної або культурної. Хоча у них відмінності є і, взагалі, якщо подивитися життя Бельгії, де два народи живе в одній країні, воно кипить. Більшість же европейських країн, переважна більшість европейських та неевропейських країн, є, загалом, один народом. Або один народ з якимись …, з добавками, з меншинами.

А Україна – це два народи, з протилежними ґеополітичними орієнтаціями. Один народ – це східно-Український народ, скажімо, народ який складається, не стільки етнічно, але саме народ, як спільність людей, що об’єднана єдністю долі. Цей народ … по-перше, у ньому велику роль відіграють русскіє, великороси, етнічні великороси, які населяють практично весь Крим та значну частину східних територій України. Плюс за культурним типом до них примикають малороси, чадо Русской православної церкви, орієнтовані, теж саме, на єдність з Росією. І є другий народ, западенський народ, який зовсім іншої культурної орієнтації. Це представники, переважно, західних областей, які в останні століття жили в складі або Австро-Угорщини, або Польщі і, загалом, стали частиною европейського культурного простору. Ну, може, зубожілого, але европейського та культурного. У Европи теж є своя периферія … Це недоевропейці, але саме вони зовсім не русскіє, просто недоевропейці і все. Можуть мити посуд, працювати десь там малярами в Европі і вони будуть почувати себе адекватно. У них є своя етнічна самобутність, як у будь-якого народу, це завжди прекрасно, завжди чудово. Є свій говір специфічний, який не збігається, до речі, з офіційною Українською мовою, яка взагалі є штучним утворенням. Якщо б у цій державі, державі Україна, ці два народи змогли домовитися між собою, встановити який небуть баланс, що ми трошки в Европу, але не відриваємося від Росії, отримуємо російський газ і поважаємо Росію, але тихесенько повземо і туди, гастрабайтерами ближче до Парижа, до Риму, до західних територій або до польських панів традиційно, чий чобіт давно не був …, або до австрійських бюргерів. Давно просто не бачили німецько-польського чобота, мабуть, западенські жителі, заскучили. Тому їм треба це все дати, безумовно. І, загалом, одночасно східно-Українському народу треба було дати наш безкоштовний газ, свободу їздити до родичів, інтеграцію до Росії, велику Росію, чиєю частиною вони є. Інтеграцію яку? Культурну. Якщо б взяти, Українське керівництво взяло курс такий, раціональний, виважений, і вашим, і нашим, багатовекторний він називається, нейтральний, з точки зору … Хай вони не вступають у ВОДКБ, але вони не повинні вступати у НАТО, а хай вони не приймають русскій язик державним, але нехай він зберігає статус другої мови офіційної, не єдиної, а другої. І ось такий баланс – це єдиний спосіб був зберегти Україну як суверенну незалежну державу. Звичайно, вона була б суверенною лише до того ступеня, у якій баланс західних і східних інтересів, тобто вплив Заходу і вплив Росії, якось врівноважується у політичній еліті. Частина б їздила туди, частина б до нас, і десь між собою вони б полемізували. Але курс пішов по-іншому, курс української історії після Помаранчевої революції. До цього за ЯНУКОВИЧА можна було сподіватися, ні не на про русску орієнтацію, ЯНУКОВИЧ не прорусский політик. ЯНУКОВИЧ, він спадкоємець КУЧМИ, тобто багатовекторний політик. Він був штучно зміщений ультразападнікамі у таку, у просхідну орієнтацію. Почувається там зовсім невпевнено, не на своєму місці. І ось в Україні почався розкол, ось тоді ось у Помаранчевій революції. Чому? Тому що владу захопили представники половини народу, які сказали: “Все держава – наша”. Тим самим, друга половина народу виявилася просто відчужена від влади, відчужена від культури, відчула себе забитими, приниженими, ображеними. І незважаючи на те, що це пасивна частина, західняки були активні, а це пасивна частина, вона була тихою, спокійно, думала: “Ну, нічого, все розсмокчеться”. Але діяльність помаранчевих поступово і їх почала мобілізовувати. Зараз ось цей процес розколу України виходить на завершальну пряму.

Я думаю, що ці вибори будуть останніми в єдиній Україні, більше нічого попереду їм не світить. Результатів ці вибори не можуть дати жодних. От розумієте, що як би Українці не вибрали, вони не можуть нічого вибрати. Якщо вони виберуть ТИМОШЕНКО – це Захід, тоді будуть незадоволені східні. Якщо виберуть ЯНУКОВИЧА – Захід не піде під ЯНУКОВИЧА, бо його вже перетворили на такого східняка. Тому Українці зараз займаються вибором, який вони зробити не можуть. Це вибір без вибору. Вони можуть вибрати лише одне: розпастися сьогодні або відкласти цю справу на завтра. Я думаю, що тягнути нема чого, насправді. Россия довгий час намагалася закривати очі на цю ситуацію. То вентиль відкриють, то закриють, то відкриють, то закриють. Але, зрештою, ми ж не можемо вирішувати за ці два народи. А ці два народи, по суті справи, кожен день розходяться. У вибори, на наближенні до виборів, ми побачимо дві України, дві. Одна Україна буде на Україні, інша в Україні. По суті справи, це не означає, що половина піде до Росії. Я думаю, просто мова йде про створення двох форм Української державності: західно-Українська державність і східно-Українська державність. Одна буде орієнтуватися на Росію, але насправді і на Захід теж, і на Европу. Інша буде орієнтуватися проти Росії і на Европу. Звичайно, конфлікт вирішений наперед, тому що він неминучий, конфлікт. Тому що, де проводити кордон? Як формально політично це фіксувати? Кордон піде десь по Києву. Зараз він піде сім’ями, всередині сім’ї, він піде душами людей. І тут дуже складно провести історичні моделі. Тому що зараз баланс, тому що зараз баланс і настрій у соціумі Українському трохи змістилися, змінилися історично. Тобто на словах, звичайно, ми будемо до кінця визнавати суверенність України, але по суті справи, я думаю, що питання про її розділ вирішений наперед. Там немає політиків, немає сил, немає ситуацій, немає політичних партій, немає соціальних настроїв, які б змогли утримати Україну від розпаду. Зараз це не може зробити ніхто.

Йому, до речі, не можуть запобігти й американці, тому що американцям не переварити Крим та Східну Европу. Якщо вони спробують в такому складі нехай Україну в НАТО, включити, або навіть у ПДЧ, то в одній з країн НАТО спалахне громадянська війна. Воно їм треба? Тоді це буде поганий знак для інших країн НАТО, що й там можна переглянути ставлення до НАТО, і НАТО не є ґарантією територіальної цілісности нікого. Ну тоді, Ви знаєте, звідти всій вийдуть і все. Скажуть, якщо ще й цього НАТО не може забезпечити, то навіщо це потрібно. Тому американці не будуть заперечувати проти поділу України і ми теж не будемо заперечувати, тому що ЮЩЕНКО, ТИМОШЕНКО, ось ці дійсно збожеволілі западенські політики, які задають тон у Києві останні роки, вони є недоговороздатними сторонами переговорного процесу, дипломатичного. Тому газу не буде, нічого не буде і буде тільки … Швидше колеги-Українці, друзі і брати, родичі наші визначайтеся, створюйте східно-Українську та західно-Українську держави, визначайтеся з межами, постарайтеся пролити трохи менше крові, а краще взагалі зробити це мирно. А хто виграє? Ніхто. В Україні ніхто не може виграти на цих виборах, ніхто. Там ніхто ні до чого і не бере участі у них. Те, що там відбувається – це безумство, чисте безумство, агонія. Так закінчуються держави. Всі визнають, наприклад, Олександр РАР, відомий німецький ліберальний европейський політолог чітко, однозначно говорить: “Україна – не відбулася як держава, failed state”. Питання у тому, що треба побудувати дві держави які більше б відбулися. Тому я думаю, що стежити за виборами абсолютно байдуже, треба стежити тільки за відповідністю майбутнього кордону між західними і східними Українськими державами цивілізаційним особливостям. Щоб він не надто відрізнявся від тієї межі, яка розділяє ці два народи. При цьому межі цивілізацій проходять не тільки по територіях, але у деяких випадках, якщо вже не змогли ужитися, не змогли збудувати розумну політику, збалансовану, доведеться креслити її по землі, тобто у просторі вже фізичному. Це болюча річ, нам би хотілося, краще б русскім орієнтуватися, як би відсунути її далі на Захід. А, напевно, у Вашингтоні сидять аналогічні ґеополітики, ламають собі голови, як би зсунути цей кордон подалі на Схід. Ось проблематика Українська.

Якщо нам хтось говорить щось інше щодо України, це або дипломатичний жест, або просто люди не чітко усвідомлюють тих ґеополітичних реальних процесів, які розгортаються у братській Україні

• 0

#99 checker

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 234 повідомлень

Відправлено 18.11.2010 – 21:50

Галичину віддати Тягнибоку, і хай собі там царює.
  • 0

#100 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 18.11.2010 – 22:00

Що за маячня!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних