Перейти до вмісту

Розпад України (мирний і не зовсім)

Повідомлень в темі: 372

#61 a1a1a1a

Частий гість

• Заблоковані
  • PipPipPip
  • 36 повідомлень

Відправлено 19.09.2010 – 23:31

Перегляд допису---- (20.09.2010 00:15) писав:

А у Вас тої статистики взагалі нема. Так, лиш би побалакати.
Ви читати вмієте, я написав: не знаю статистики. Я тут живу і знаю, як є насправді.

Цитата

Це загально відомі приклади, я ж не буду наводити тут Ваше ім'я, мусите ще працювати над рейтингом.
Ой як все запущено. Я спробую пояснити для нев'їзжєючих: вони були/є президентами/прем'р-мнінстрами. А уже депутати галімі ссуть вам в рот з вашою стаитистикою млять. :happy1: Невже неясно, шо це не приклади? Твердолобість або лукавство. Одне з двух.
А моє ім'я тут нідочго, я не українізовувався ні разу. Скоріше навпаки. Від покоління до покоління в нас селян Донецької обл. мова все засміченіша і засміченіша. Хто ж їде в місто взагалі штокає і ніяк інакше. Ну тіпо українізується.
Ви якщо щось хочете доводити, то робіть це, якщо вмієте, бо я напр. не розумію, з одного боку Ви - активний учасник подібних суперечок, наче щось хочете донести, а з іншого - прсото пишете якийсь тупняк. Ви знаєте про що я. Ну хібащо "користуйся е-варіантами в гуглтранслейті" для вас - адекватна відповідь.
  • 0

#62 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3760 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 19.09.2010 – 23:35

Перегляд дописуa1a1a1a (20.09.2010 00:31) писав:

Ну хібащо "користуйся е-варіантами в гуглтранслейті" для вас - адекватна відповідь.
Ні, більш адекватна "ссуть вам в рот" (це не мої слова) Гиги

Перегляд дописуa1a1a1a (20.09.2010 00:31) писав:

Ви читати вмієте, я написав: не знаю статистики. Я тут живу і знаю, як є насправді.
Ну, тобто Ви заперечуєте існування україномовних садків?
  • 0

#63 a1a1a1a

Частий гість

• Заблоковані
  • PipPipPip
  • 36 повідомлень

Відправлено 19.09.2010 – 23:53

Перегляд допису---- (20.09.2010 00:35) писав:

Ні, більш адекватна "ссуть вам в рот" (це не мої слова) Гиги
Звичайно. Вона цілком передає зміст щоя хотів сказати, і вона правдива. Слід лиш припинити уявляти шо вони вам це роблять насправді (чи шо вас там відволікає від суті), і ви побачите: саме так і є.
Ваші ж "поради" в тому контексті - геть неадекватні.

Цитата

Ну, тобто Ви заперечуєте існування україномовних садків?
Мій племінник був якраз в такому, цього року пішов в школу, український клас. Але розмовляє от він російською. Як і решта дітей. А його батько - суржиком. Все поставлене так, щоб формальна наявність не завадила тому "как удобно". Українізація - це коли поставлене так, коли "удобно" робиться по-українськи. А садки хай хоч всі числяться рускаязичниє. Ну а для вас Азаров - це приклад українізації...
  • 0

#64 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 20.09.2010 – 00:02

Перегляд дописуa1a1a1a (20.09.2010 00:53) писав:

Звичайно. Вона цілком передає зміст щоя хотів сказати, і вона правдива. Слід лиш припинити уявляти шо вони вам це роблять насправді (чи шо вас там відволікає від суті), і ви побачите: саме так і є.
Важливо розшифрувати то Ваше "ссуть в рот", бо варіантів інтерпретацій багато. Ось і маєте найбільш вигідний для мене в дискусії - я тупо з'їзжаю, злив ото ссуть.

. Ну а для вас Азаров - це приклад українізації...
Це загальновідомий приклад, знову ж.

Ваші ж "поради" в тому контексті - геть неадекватні.

Мій племінник був якраз в такому, цього року пішов в школу, український клас.
Ви не бачите далі свого носа. Ото він зараз пішов в україномовний, а говорить російською. Я к думаєте піде він в російськомовну школу? Яка мова навчання йому зручніша? І далі в який ВНЗ поступить? Українізація не справа одного року, років 20 мінімум й то часткова.
  • 0

#65 a1a1a1a

Частий гість

• Заблоковані
  • PipPipPip
  • 36 повідомлень

Відправлено 20.09.2010 – 00:36

Перегляд допису---- (20.09.2010 01:02) писав:

Це загальновідомий приклад, знову ж.
Сферичного коня в вакуумі. :happy1:
Зрозумійте, українізація, це коли українська мова забирає в російської все те, що та зараз має в Україні. Просто і категорично. "Все" - це все. Це не "загальновідомий Азаров".

Цитата

Ви не бачите далі свого носа. Ото він зараз пішов в україномовний, а говорить російською. Я к думаєте піде він в російськомовну школу? Яка мова навчання йому зручніша? І далі в який ВНЗ поступить? Українізація не справа одного року, років 20 мінімум й то часткова.
Що ви хотіли сказати? Я вам кажу: він - дитя суржикомовних батьків, вже російськомовний. При тому що мешкає ну майже в селі. Бо то маленьке містечко. Це свідчення чого? Які ВНЗ колись там? Зараз от прямо зараз знищуються ті мікроскопічні здобутки з українінзації вищої школи. Це реальність. Її навіть не скривають, а прямо озвучують, бо подають як факт відновлення справедливості. Я б міг довго балакати про це, маю власний досвід, так само міг би про "яка йому зручніша" розказати, купа прикладів, але я не хочу. Я бачу продовження русифікації, мені просто вже це все набридло, всі ці суперечки, не слухаю радіо, не дивлюсь зараз нііяких новин, знаю, що ця країна - неспроможна, я посилаюю її мені вже байдуже до цього. Інерція. Просто не зміг стриматися, бчаачи мішанину вашого "ющенкізма" і отого, про гугл-транслейт. Просто дивно, як люди можуть так не орієнтуватися і самообманюватися. Яка б не була тривала українізація, ще спочатку треба, шоб вона була взагалі.
  • 0

#66 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 20.09.2010 – 03:20

Перегляд дописуOlex (19.09.2010 15:32) писав:

Нам потрібно боротися проти проросійської, зрадницької влади - а не країну кроїти.

Сидячи за компом ? Це цікавий вид "боротьби".

Цитата

Це земля наших прадідів, я хоч і частково росіянин по-крові-але я знаю хто я.

Навряд чи, знаєш. Скоріше навпаки. Якщо ти частково росіянин по крові, то як мінімум, один з твоїх прадідів був росіянин, а зважаючи на твій вік, він, той прадід, воював під час другої світової. І якщо навіть він не кричав :"впєрьод! за Сталіна!", (в чому я сумніваюсь), то вже за самостійну Україну з поголовно україномовним населенням, він НЕ воював ТОЧНО. Це, звичайно, зовсім не закреслює його заслуг, навпаки, твій прадід - молодець і справжній мужик. Не те що правнук...патякає тут про землю прадідів, незнаючи істинного положення речей. До того ж, якщо ти напівросіянин і розказуєш тут про гидотність російськомовності, то, по-перше, зневажаєш пам*ять про одного з прадідів, що не робить тобі честі, а по-друге, такий підхід є дешевий пафос вартий зневаги до тебе. Тобто, за такі речі, тебе немає за що поважати ані в Україні, ані в Росії.

Цитата

Хочемо зберегти свою ідентичність - давайте її зберігати,

Навіть якщо ти один-єдиний в Україні, говоритимеш українською, це ще не індефікує тебе як українця. Подумай сам, чому.

Цитата

нехай на мене тикатимуть пальцем - нацик, русофоб але я й надалі шукатиму україномовні газети у тоннах російськомовних, качатиму україномовні фільми, ставитиму друзям україномовну Windows, не називатиму ніколи гривню рублем.

Це цікаво. Досить показові приклади ти наводиш. Гривню ти рублем називати не будеш, а от Windows, називаєш і пишеш не українською мовою. Зате кажеш, що встановлюватимеш друзям ту Windows, україномовну. Ну дик, якщо вже ти такий "рьяний", то сотвори український копм*ютер, сотвори українську операційну систему, назови її, наприклад, "Перепічка" і встановлюй цю "Wind...(тьху ти!), цю "Перепічку" своїм друзям. Це буде зовсім патріотично і...до всього іншого - романтично.

Цитата

Нам Бог, доля подарувала незалежність,

Де ? Коли ? За яких обставин, той бог зробив отакий подарунок ? Я шось прозівав ?

Цитата

і ми не знаємо, що з нею робити.

Тпруууу ! Стоять Сіра !...цікаво у тебе виходить...бог подарував незалежність, а для чого ? забув пояснити ? Шож це за бог-забудько такий ?

Цитата

Ми забули - що таке боротися за своє, захищати та відстоювати своє!

Да ? Невже ? Ох, спасайте ! Де ж це ти встиг повоювати, борючись за державу, захищаючи своє, раз кажеш що ми забули, що воно таке - боротись ? Ну дик...на якому фронті ? Га ? От я, наприклад, повоював у гаряченьких точках, маю важке поранення, ну а ти ? Де ? В інтернеті ? Так що ж ми забули ? Мо ти навчиш ? Ти війну, то хоч зблизька бачив ?...окрім "по телевізору ?".

Цитата

А раптом завтра Львів "ісконно руская зємля" чи Ужгород?

Та це ше фігня. От раптом завтра Москва стане "ісконно українська земля" чи Пітєр ? Ото буде нам біда. Бо шо ми з ними будем робить ?

Цитата

Що тоді? Нате - жівіте, ми ще й вареників вам напечемо, тримайте.

Так, так, дійсно : Що тоді? "нате жівіте, ми ще й щі вам наваримо?...де ж це ми скіко капусти наберем отим вражим мордам ? Та нафіга нам та Москва треба, якщо у нас капусти невистачить ? Га ?

Цитата(Olex
Це слова слабаків! В такому випадку ми, як нація не маємо право на існування.

Правильно. Гітлєр був би в захваті від тебе.

Цитата(Olex
Люди тому й вижили у дикому світі - бо боролися, були щосекундно готові до боротьби та захищати своїх, ставали спина до спини та боролися.

Ну так...в чьом вопрос ? Цапнув меч, щит, кольчугу, скочив на бойового коня, і впєрьод, с пєснєй. Коли вирушаєш ? Я приїду проводжати на "позіції". Сало, на дорогу, гарантую.

Цитата(Olex
Чи ми знов роз'їдемося по світу та книжки писатимем..."Причини поразки Української революції"....Вам цього хочеться?

А вам ? Чого хочеться ?... ти, теє...про яку таку "революцію" тут шнягу гоніш ?

Повідомлення відредагував Безбожник: 20.09.2010 – 03:31

• 1

#67 Елегантний

Писар

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 402 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 20.09.2010 – 10:01

Перегляд дописуБезбожник (19.09.2010 16:42) писав:

І де ж ото воно болить, ота "наболіла проблема" ? Часом не шило в сраці ? Подумать тіко...у людини болить, бо Україна ше не розвалена...бідолашечка.

Якшо би я був такий же, як і ти прихильник малоросійщини і хохольства - я би тоже не бачив проблеми, я би так само як і ти радів і пирдів, і горланив як ти це робиш зі своє фіри на чолі із Сірою, шо в Украйні із українськістю - все путьом.

Перегляд дописуЗварич (19.09.2010 20:41) писав:

Це результат нашої 20-річної незалежності :happy1:

Ці твої слова - найкрасномовніше підтвердження того, шо українська незалежність для тебе - кошмар твого життя.

Цитата

Ну привіт тобі, вуйко з полонини. Бойка? Чи лемка? Добре хоч пишеш нормально, бо іноді на базарі вас слухаю, ніц не розумію, вуха від суржика в"януть. Українці ви наші :cool2:

Звичайна кацапська зверхність.

Перегляд допису---- (19.09.2010 22:09) писав:

Шпіц, ти вже другу скаргу пиши в Раду Європи.

Це тобі треба було написати мені в приват, а не в тему. Але людина, яка носить рожеві окуляри і ставить собі в нік 4 болти, швидке вичерпання своїх худосочних аргументів по темі тут же компенсує нікчемним переходом на особистості.

Перегляд дописуa1a1a1a (20.09.2010 01:36) писав:

Я бачу продовження русифікації

Більшість дописувачів явно не погодиться.
Вони сповідують ідеологію яскраво артикульвану Братами Гадюкіними: " Чуваки, пиво є - є, сало є - є; чуваки - всё чотко"

Повідомлення відредагував шпіц: 20.09.2010 – 10:04

• 0

#68 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 20.09.2010 – 13:16

Цитата

Ці твої слова - найкрасномовніше підтвердження того, шо українська незалежність для тебе - кошмар твого життя

Я собі інакше уявляю незалежність. І хабарі принципово не даю, на відміну від тебе. А ти чкурнеш за кордон як тіко зможеш. Знаю я таких "патріотів".

Цитата

Звичайна кацапська зверхність

На рахунок кацапської, ти помилився. А взагалі, навчися спочатку людей поважати, може тоді і до тебе ставлення зміниться

Цитата

Ой як все запущено. Я спробую пояснити для нев'їзжєючих: вони були/є президентами/прем'р-мнінстрами. А уже депутати галімі ссуть вам в рот з вашою стаитистикою млять

О, канкрєтниє артьомаффскіє пацани підтягнулися :happy1:
  • 0

#69 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 20.09.2010 – 14:10

Перегляд дописушпіц (20.09.2010 11:01) писав:

Якшо би я був такий же, як і ти прихильник малоросійщини і хохольства -
Так, так, шпіце, чіпляти ярлики "зрадників" і "запроданців" це, такі як ти "патріоти" - бааааальшіє мастєра. От тіко одна фіговинка виникає з цього приводу : я живу вже (без одного), 60 років. І точнісінько таку туфту чув від комуністів СРСР, коли чіплялись ярлики зрадників-антісовєтчіков. Тобто, між ними і тобою - ніякої різниці, ні разу. Це. по-перше. А по друге, вони, як і ти, точнісінько так хотіли усіх поставити "під штик", причісуючи під одну гребінку, не розбираючись і не зважаючи ані з минулим конкретної людини, ані з її трудовою діяльністю, точнісінько так, як і ти, незважали на історичні реалії. Наприклад, приєднавши у 39-му Галичину до СРСР, комуністи хотіли, щоб ті нещасні галичани, котрі мали зовсім інше історичне минуле, і свою ментальність, стали "совєтськімі человєками". Ну і, єсстєстно, шоб вони грудью захищали СРСР проти Німеччини. Доходить до тебе, шпіце, про що я ? Нє ? Хрєново. Я кажу про те, що такі як ти "спеціЯлісти" хочуть поставити східних "галичан" під той самісінький штик в питанні патріотизму і єдиної мови, незважаючи на реальні події минулих десятиліть. Отих подій, в яких вина російськомовного населення України, простих людей, дорівнює нулю. Так само як і в галичан 39-го року. Тобто, обидві реалії вимагають часу, дикого терпіння, толерантності і поваги. Адже і ті і другі - рівноправні люди. Ще не дійшло ? двічі хрєново.

Цитата

Ці твої слова - найкрасномовніше підтвердження того, шо українська незалежність для тебе - кошмар твого життя.

А ти, голубе, хоч уявляєш, що таке кошмар ? Га ? Я не питаю чи ти знаєш, і так видно, що ні бум-бум.

Цитата

Звичайна кацапська зверхність.

А кацапи, це ХТО ? Ти хоч поняття маєш, до кого це відноситься ?

Цитата

Це тобі треба було написати мені в приват, а не в тему. Але людина, яка носить рожеві окуляри і ставить собі в нік 4 болти, швидке вичерпання своїх худосочних аргументів по темі тут же компенсує нікчемним переходом на особистості.

Ще один навішений ярлик доморощеного лжепатріотарепетунапустомеліприхованогокомуніста на адресу пана ----.

Цитата

Вони сповідують ідеологію яскраво артикульвану Братами Гадюкіними: " Чуваки, пиво є - є, сало є - є; чуваки - всё чотко"

Нє, мені більше подобається : "В Тернополі торчав, катав ту ширку, демідрол"...а особливо: "Нагнав її із хати, ще й під сраку надавав". Кажу без сарказму, мені дійсно подобається, оскільки почуттям гумору природа не обділила. Але цей відступ я не для тебе пишу, "диктаторе" Сталі...(тьху ти!)... шпіце,

Повідомлення відредагував Безбожник: 20.09.2010 – 14:18

• 1

#70 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 20.09.2010 – 15:08

Що ви хотіли сказати? Я вам кажу: він - дитя суржикомовних батьків, вже російськомовний.
Залежить, як вони себе індентифікують. Несуржикомовними можна хіба назвати коментаторів ТБ, людей що дублюють фільми і навіть Януковича.

Перегляд дописушпіц (20.09.2010 11:01) писав:

Сказав шпіц, перейшовши на особистості.

Я бачу продовження русифікації, мені просто вже це все набридло, всі ці суперечки, не слухаю радіо, не дивлюсь зараз нііяких новин, знаю, що ця країна - неспроможна, я посилаюю її мені вже байдуже до цього. і.
Ось як Ви легко задаєтесь. Мене воно теж спочатку шокувало, але нічо, викарабкаємся. Вище ніс, Бандера не здавався.

Просто не зміг стриматися, бчаачи мішанину вашого "ющенкізма" і отого, про гугл-транслейт.
Ну так запропонували б щось краще. А гугл-транслейт дійсно просто був брєдом, зрештою на цьому форумі це не самий брєдовий брєд.

Перегляд дописуБезбожник (20.09.2010 04:20) писав:

Сидячи за компом ? Це цікавий вид "боротьби".
Здивували. Цьому присвячено купу статей, ні для кого не секрет, що існують проплачені пропагандисти власне в мережі.

Сферичного коня в вакуумі. :happy1:
Зрозумійте, українізація, це коли українська мова забирає в російської все те, що та зараз має в Україні. Просто і категорично. "Все" - це все. Це не "загальновідомий Азаров".
Радикалізм наше все, до кожного підключити диктофони, слідкувати за мовою спілкування.

Повідомлення відредагував ----: 20.09.2010 – 15:07

• 0

#71 Елегантний

Писар

• Заблоковані
  • 402 повідомлень

Відправлено 20.09.2010 – 16:56

Перегляд дописуЗварич (20.09.2010 14:16) писав:

І хабарі принципово не даю, на відміну від тебе.

Ну шо я з собою зроблю? Ти їх від мене постійно вимагаєш :happy1:

Цитата

На рахунок кацапської, ти помилився. А взагалі, навчися спочатку людей поважати, може тоді і до тебе ставлення зміниться

Для мене один хрин, ви всі рускоязичні є кацапи. І через вас, по..уїстів рускоязичних та носітєлєй суржика, шо ніяк не можут оприділитись, чи вони малороси чи українці, ми зараз і зависли в болоті. Тому поважати вас нема защо, ви мені індиферентні.

Перегляд дописуБезбожник (20.09.2010 15:10) писав:

Цитата

зрадників-антісовєтчіков, нещасні галичани, лжепатріотарепетунапустомеліприхованогокомуніста, "диктаторе" Сталі
:cool2: я прям палщьон з епітитів в мою адресу :ggggg:

Цитата

Тобто, обидві реалії вимагають часу, дикого терпіння, толерантності і поваги. Адже і ті і другі - рівноправні люди.
З твої клацанини вартого уваги є хібащо це. Тобто, має якесь відношення до теми.
Обидві реалії. Так, ти сказав красиво. Але красивого тут мало. Йде боротьба двох течій: проукраїнської і проросійської. Третього варіанту не дано апріорі. Як це ви політкоректні ліберали не можете затямити? Або ви підтримуєте перше, або друге.
Але деякі хочуть сподобатися всім і всидіти на двох стільцях Не вийде.
А оскільки проукраїнський шлях розвитку України терпить крах по всіх напрямках, і втой же час купа толерантистів щось шепоче про мирне співіснування російської і української ідентичності, то мені з цих їхніх висловлювань хочеться сміятися, так само як і із висловлювань Жириновського про рускій сапог і Індійський океан.
І взагалі про яку толеранцію ви говорите? Односторонню? Українців до рускоязичних?
А вони? Чому не проявляють її до нас?
Якого дідька в "українському" місті Одесі поставили памятник Катерині, яка наказала знищити те, що для українців славне і дороге - українське козацтво?
Пуста суперечка, космополіти залишаться космополітами.
  • 0

#72 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 20.09.2010 – 17:09

Перегляд допису---- (19.09.2010 15:47) писав:

Коротше є радикальніше рішення - від'єднати Донецьку область і всі проблеми з проукраїнськістю електорату одразу зникнуть. А Ви так зразу пів-України.
а чому ви вирішили що всі проблеми в донецькій області?. а харківська, луганська, одеська, миколаївська, крим і т. д.?
  • 0

#73 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 20.09.2010 – 17:52

Перегляд дописуБезбожник (19.09.2010 16:07) писав:

Так, стоп. Як тільки з*являється : Ющенко, Тимошенко, Янукович, мене відразу починає нудить, бо з*являється варіант для безкінечної і безглуздої розмови. Ти кажеш :
А я кажу : народ достойну владу вибере МОЖЛИВО за 122-й раз. Цим це виглядає безпідставнішим твого "за другий раз?". Далі. Наволоч прийде до влади що в східній, що в західній Україні. Причина цьому досить проста : ні на сході, ні на заході, окрім наволочі, ніфіга більше немає. Спробуй спростувати моє ствердження. Ги.
тобто ви хочте сказати, шо увесь східно- та західно-український народ це наволоч, раз серед них не знайдеться кілька достойних людей? майже з вами згідний, народ у нас дійсно не ідеальний, тому й влада у нас така, самі ж обираємо. я веду до того що з роз’єднанням відпадуть питання, на яких влада грає почуттями людей, не даючи їм мислити раціонально. наприклад, Яник каже: "ми зробимо російську другою державною", "ми недопустимо вступу в НАТО", "ми доб’ємось від Росії зниження ціни на газ" тощо. і народ голосує за нього саме за ці його лозунги, які для держави мають мізерне значення. сказати чому я не голосував за Яника? тому що він не обіцяв зміну системи влади з олігакратії на демократію, тому що не обіцяв перевести промисловість та комунальне господарство на енергозберігаючі технології, не обіцяв збільшити видобуток власних енергоносіїв, реформування суддівської гілки влади, реформування збройних сил тощо. бо я вважаю ці питання пріоритетними для держави. наш народ ще не навчився розставляти пріоритети; влада в державі належить народу, який неуміє нею правити. і я вважаю що з роз’єднанням ці, фактично пусті питання, відпадуть.

Цитата

Їдем далі. Ти кажеш, що на територію західної України не будуть посягати. Для прикладу навів Польшу. Я не стану тут умнічать про те, яка це дурниця, скажу тіко одне: навіть якщо територія буде зватись (умовно) "Західна Україна", то це геть не означає, що всі ЗЕМЛІ належатимуть українцям. Але з повною відповідальністю за свої слова, стану стверджувати, що належатимуть і полякам, і іже с німі. Ти ТАКУ "щасливу" західну Україну вирішив будувати ? Ну-ну. Докажи мені, що розподілу землі не буде, тіко не за рахунок власних уявлень, а покажи мені ГАРАНТІЙНІ документи від поляків, наприклад. Ну дик ?
нічого вам не доказуватиму, бо вважаю такі ваші заявки дурницями. немає ніяких підстав на посягання на територію України, ні Польща, Угорщина, Румунія на Зх. Україну ні Росія на Сх. Україну не посягатимуть, хіба що населення цих територій само вирішить приєднатись чи перейти під протекторат іншої держави, Крим наприклад. західні кордони України демарковані і делімітовані в двосторонньому порядку, ось вам і міжнародна гарантія. кордон з росією демаркований не повністю ось там можуть бути проблеми.

Цитата

А ти шо хотів ? Щоб за тебе це хтось зробив ? Нєт уж...взявся за гуж...далі сам знаєш...тема, Богуславе, до твого відома, аж надто серйозна, шоб подавати її, "аби покалякать". Немаєш аргуметованих пропозицій ?...в такому разі, голубе, це звичайнісінький дешевий сепаратизм. Я не хочу сказати персонально на твою адресу, однак скажу загалом : подібні теми (навіть "аргументовані" зацікавленими силами !!!) є провокаційними, оскільки, зважаючи на тяжкий економічний стан держави та політичну нестабільність, можуть викликати небезпечні явища у суспільстві. І якщо комусь цього вже так хочеться, то нехай з повною відповідальністю називає і президентів, і прем*єрів, і уряди, і решту всього, що потрібно для новоутвореної держави. Повторюсь : з усією персональною відповідальністю за наслідки...а то у нас дуже багато "спеціялістів-пустомель", котрі, в разі шухеру, все по кущах сидять.
якби я, бувши депутатом, виніс це питання на обговорення ВРУ, тоді це було б "аж надто серйозно". ви переоцінюєте інтернет-форум, адже це місце для розваг та дискусій, от і дискутуйте на здоров’я і не робіть з мухи слона. а на рахунок "дешевого сепаратизму" оцінюйте як хочете, мені відверто кажучи чхати. у мене своя точка зору. тому послабте буть-ласка ваш напір та агресію, це всього лиш тема для дискусії. :happy1:

Перегляд дописушпіц (19.09.2010 16:17) писав:

Це називається придушенням свободи слова, і замітанням наболілих проблем під коврик.
нє, придушення свободи слова, це коли пан приходить до мене і умовно кажучи заліплює рота скотчем.
а те що пан робить зараз це просто триндьож :cool2:
  • 0

#74 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 20.09.2010 – 18:01

Перегляд дописушпіц (20.09.2010 17:56) писав:

Для мене один хрин, ви всі рускоязичні є кацапи. І через вас, по..уїстів рускоязичних та носітєлєй суржика,
Ги ги ги. Ну шо тут скажеш з приводжу суржика ? Нехай людина виговориться.

Цитата

шо ніяк не можут оприділитись, чи вони малороси чи українці, ми зараз і зависли в болоті. Тому поважати вас нема защо, ви мені індиферентні.

В пошуках "винних" можна далеко забрести. Ти мені, з таким підходом, нагадуєш жидівського бога єгову, у котрого усі винні, бо грішні.

Цитата

З твої клацанини вартого уваги є хібащо це. Тобто, має якесь відношення до теми.
Обидві реалії. Так, ти сказав красиво. Але красивого тут мало.

До чого тут красиво чи ні ? Я сказав, як є. Оте, "як є" - реальність. І терпіти, доки Україна заговорить і почне писати однією, українською мовою, доведеться чекати десятиліттями, шпіце, подобається це тобі, чи ні. Цього вимагають оті сАмі історичні події минулого, проти яких, твоє дитячо-іграшкове бажання: "ану всім, негайно, говорити і писати українською !", виглядає, як розмазані зелені соплі на власному обличчі. І це теж - реальність, інша справа, що ті соплі ти не помічаєш, зате їх бачуть оточуючі люди, на відстані кілометра. Ти хоч на хвильку задумувався над отаким? : от народжується людина, батьки українці, говорять українською, дитина говорить нею ж, іде до школи, вчиться там правильно говорити і писати рідною мовою ще 10 років, а потім...потім, шпіце, ця дитина вирішує стати вчителем української мови і літератури. І вона чухрає (як мінімум) до педучилища, де її ще 4 роки (!) вчитимуть тій мові і літературі спеціально підготовлені фахівці. Нагадаю тобі, голубе, шо я навів приклад про дитину, котра з самісінького початку говорила виключно українською мовою. Але, виявляється, що для тОго, аби поставити ту мову (і правопис же !) на "правильні" ноги, знадобилось (мінімально!)...14 років навчання. Тобі ще не доходить, шпіце ? Тоді будь яка балачка з тобою, з цього приводу, немає під собою ніякогісінького сенсу. Я тобі раджу взяти під опіку манюню російськомовну дитину, і за пару років навчити її мові, правопису, літературі, ну і, єсстєсно - твоєму юнацьому "патріотизму". Про успішний результат напишеш сюди.

Цитата

Йде боротьба двох течій: проукраїнської і проросійської.

Ото таких сліпих кошенят як ти, на ту "боротьбу" і спонукають. З обох сторін. При цьому, що цікаво, ті, котрі спонукають, поміж собою сміються... попиваючи каву з кон*ячком. Ну і, як каже її величність логіка, вони, між собою, оті попиваючі, при бубновому розкладі завжди домовляться, а борців за ефімерну "ідею"...баби народять. Не цих, так других, яка різниця попиваючим каву з кон*ячком ? Дурнями земля повниться і їм це добре відомо.

Цитата

Третього варіанту не дано апріорі. Як це ви політкоректні ліберали не можете затямити? Або ви підтримуєте перше, або друге.

Це точно. Де ж він той третій варіянт візьметься, якщо попиваючі каву, тебе цьому не навчили...перепрошую, не сказали. А між іншим, шпіце, їхня житуха і є отой третій варіант. Ти не в курсі, да?...таке буває з сліпими кошеня...(тьху ти!) "вояками".

Цитата

Але деякі хочуть сподобатися всім і всидіти на двох стільцях Не вийде.

Чого ж не вийде ? Ще й як виходить, он...у попиваючих...виходить...класно...завдяки "шпіцам"...а ти про кого подумав? про мене?...та мені хоч би на дривитні, у власному дворі всидіти ! А у тих, що "проукраїнських", що "проросійських" цей процес - нє вАпрос. Вони і на п*ятьох кріслах сидять...бабло, знаєтє лі.

Цитата

А оскільки проукраїнський шлях розвитку України терпить крах по всіх напрямках,

Я поЙняв. Це означає, що в тому крахові винен Безбожник...ну а хто ж?..не звинуватить же шпіц ідейних вчителів-отців, сидячих на п*яти кріслах. Страшно.

Цитата

із висловлювань Жириновського про рускій сапог і Індійський океан.

Не тремти, шпіце. То був анекдот "а ля Жирік".

Цитата

Якого дідька в "українському" місті Одесі поставили памятник Катерині,

Тому що ти - хрєновий вояка. Змість того, щоб озброїтись до зубів і захищати українську (чи таки єврейську?) Одесу, ти отут на пенсіонерів накинувся. А воювати за українське місто не пішоооов, шпіце,...шо?...з пісюна закапало?...за компом то, воно тепліше.

Цитата

яка наказала знищити те, що для українців славне і дороге - українське козацтво?

Ну...там ше тре розбиратись...хто козакував, а хто, под єто дєло, просто наших дівок бусурманам до борделів продавав...так само як і сьогодні це роблять українські чоловіки...ментальність, вона і є ментальність...наша, рідненька. Ги.
  • 1

#75 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 20.09.2010 – 18:26

в цій темі не обговорюється українізіція зокрема
  • 0

#76 Елегантний

Писар

• Заблоковані
  • 402 повідомлень

Відправлено 20.09.2010 – 19:17

Перегляд дописуБезбожник (20.09.2010 19:01) писав:

Ги ги ги. Ну шо тут скажеш з приводжу суржика ? Нехай людина виговориться.

А з вами лише так, суржиком лиш до вас доходить до тебе, безбожнику, зокрема. Ви пропитані суржиком наскрізь, і шоб до вас глухих дойшло, треба говорити на вашій мові, так само як і до людей в мові яких кожне друге слово мат, якшо не говоритимеш з ними матом - не зрозуміють, поняв безбожнику?чи тобі рідна мова російська, а не суржик, а чи може пару-трійку матів використати, шоб нарешті дійшло до твого старечого, висохлого, запаленого фантасмагоричними уявленнями мозку, га, безбожнику?

Цитата

В пошуках "винних" можна далеко забрести. Ти мені, з таким підходом, нагадуєш жидівського бога єгову, у котрого усі винні, бо грішні.

Я розумію, шо в тебе впродовж твого життя, накопичилась неймівірно-величезна кількість жовчі до жидів і всього християнства, але тизвернувся не за адресою, тобі дорога,безбожнику, прямо в шпиталь, до хірурга, який зможе випустити назовні ту жовч і врятувати тебе від луснення від люті на жидів та бога єгову :cool2:

Цитата

І терпіти, доки Україна заговорить і почне писати однією, українською мовою, доведеться чекати десятиліттями

На це є чудова українська приказка: поки сонце зійде, роса очі виїсть.
Тобі, безбожнику, звичайно пофіг, українська мова, тому шо твоя рідна - суржик чи російська , якій ніщо не загрожує, і тобі приємно абстрактно розглагольствувати про укр.мову, на яку тобі наплювати, і те що через 20-30 років при існуючій тенденції русифікації не залишиться жодного переважно україномовного обл.центру, тобі плювати, оскільки тобі на твоїй дровітні прекрасно разом з Сірою кобилою.

Цитата

Ото таких сліпих кошенят як ти, на ту "боротьбу" і спонукають.

Звичайна хутірянська позиція: моя хата скраю, лиш свою дровітню знаю.
І таким як ти, звичайно пофіг, чи українська буде Україна, чи хохольська, чи російська, тобі навіть пофіг буде чи китайська. Ти мовчки сидітимеш під своєю дровітнею і боятимешся висунути свого безбожницького носа в будь-якому випадку і в будь-якій ситуації. Це називається хохольське приспособлєнчєство( пишу суржиком шоб дойшло, але схоже не дійде).

Цитата

...та мені хоч би на дривитні, у власному дворі всидіти !

Ото завдяки, таким як ти,"безбожникам", для яких понад усе є своя дровітня і своя власна жирна срака, завдяки твоїй безхребетній позиції - " чєго желаєтє?", і попивають каву ті, яких ти ненавидиш. Але відчуваючи шо твоя позиція гнила і тухла як старі яйця, ти і тримтиш над своєю дровітнею, усвідомлюючи шо в будь-якій момент можеш її втратити так само як і Сіру, від якої тобі залишиться лиш батіг, шоб ним потім лупцювати свою недолугу сраку, шоб легше було вити над втраченою дровітнею.

Цитата

Тому що ти - хрєновий вояка. Змість того, щоб озброїтись до зубів і захищати українську (чи таки єврейську?) Одесу

А, бач як заговорив тепер, а хто постом више розпинався про терпимість? Суперечиш самому собі ))

Цитата

ментальність, вона і є ментальність...наша, рідненька. Ги.

:happy1: та не треба казати, я і так бачу твою ментальність.Ги :ggggg:
  • 0

#77 like.no.other

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 385 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 20.09.2010 – 19:25

Перегляд допису-=VJ=- (15.09.2010 11:02) писав:

Не бачу жодної актуальності.
Повністю згідний! автор вбив собі якусь дурницю вголову і думає що це актуально :happy1:
  • 0

#78 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 20.09.2010 – 20:44

Перегляд дописушпіц (20.09.2010 20:17) писав:

А з вами лише так, суржиком лиш до вас доходить до тебе, безбожнику, зокрема. Ви пропитані суржиком наскрізь, і шоб до вас глухих дойшло, треба говорити на вашій мові, так само як і до людей в мові яких кожне друге слово мат, якшо не говоритимеш з ними матом - не зрозуміють, поняв безбожнику?чи тобі рідна мова російська, а не суржик, а чи може пару-трійку матів використати, шоб нарешті дійшло до твого старечого, висохлого, запаленого фантасмагоричними уявленнями мозку, га, безбожнику?

Я розумію, шо в тебе впродовж твого життя, накопичилась неймівірно-величезна кількість жовчі до жидів і всього християнства, але тизвернувся не за адресою, тобі дорога,безбожнику, прямо в шпиталь, до хірурга, який зможе випустити назовні ту жовч і врятувати тебе від луснення від люті на жидів та бога єгову :cool2:

На це є чудова українська приказка: поки сонце зійде, роса очі виїсть.
Тобі, безбожнику, звичайно пофіг, українська мова, тому шо твоя рідна - суржик чи російська , якій ніщо не загрожує, і тобі приємно абстрактно розглагольствувати про укр.мову, на яку тобі наплювати, і те що через 20-30 років при існуючій тенденції русифікації не залишиться жодного переважно україномовного обл.центру, тобі плювати, оскільки тобі на твоїй дровітні прекрасно разом з Сірою кобилою.

Звичайна хутірянська позиція: моя хата скраю, лиш свою дровітню знаю.
І таким як ти, звичайно пофіг, чи українська буде Україна, чи хохольська, чи російська, тобі навіть пофіг буде чи китайська. Ти мовчки сидітимеш під своєю дровітнею і боятимешся висунути свого безбожницького носа в будь-якому випадку і в будь-якій ситуації. Це називається хохольське приспособлєнчєство( пишу суржиком шоб дойшло, але схоже не дійде).

Ото завдяки, таким як ти,"безбожникам", для яких понад усе є своя дровітня і своя власна жирна срака, завдяки твоїй безхребетній позиції - " чєго желаєтє?", і попивають каву ті, яких ти ненавидиш. Але відчуваючи шо твоя позиція гнила і тухла як старі яйця, ти і тримтиш над своєю дровітнею, усвідомлюючи шо в будь-якій момент можеш її втратити так само як і Сіру, від якої тобі залишиться лиш батіг, шоб ним потім лупцювати свою недолугу сраку, шоб легше було вити над втраченою дровітнею.

А, бач як заговорив тепер, а хто постом више розпинався про терпимість? Суперечиш самому собі ))

:happy1: та не треба казати, я і так бачу твою ментальність.Ги :ggggg:
Ну воно, завжди так, немає що сказать по суті, то відразу починається перехід на особу.
Знаєш, голубе, шо я тобі скажу на оцей твій брєд, мені, незважаючи на ще міцне здоров*я жити залишилось мо років 10, а може і менше. Хто зна. І переводити їх на ідіотизм...я вже всякого попробував, і навіть повоювати реально довелось...довелось убивати двуногих собіподібних...а ні - то вони тебе...це тобі не шнягу про "щасливу" відокремлену частину України гнать, це, шпіце, СПРАВЖНЯ ВІЙНА. З убитими друзями, які понині сняться, відірваними руцями і нозями, щелепами, половинками голови, розбризканими мізками...ти таке бачив, шпіце, НАЯВУ ? Га ? Чи мо то з тебе Костик осколки тягнув ? І я хочу прожити ті роки для держави, тобто, для дітей, внуків, адже це і є осередок держави Україна. А не валити її. А ти шо хотів ?, шоб я ще за твою хвору ідею-химеру повоював?...а ти тут за компом закликати будеш ?...ти скажи мені краще, шпіце, скільки ти разів робиш підйом переворотом на турнику ?, а шістьорочку, з повною амуніцією, на викладку, за скіко біжиш? а як скорпіона приготувати і похавать, в курсі ? а "пятімінутку" ? нє ? не в курсі ?, а якщо на тебе пре унісоб кіл на 50 і ти незнаєш на що він працює, то шо треба робить в першу чергу? а в другу?, а коли ти ніс в ніс опинився перед трьома мусульманами і вони відкинули вогнепалку, взявши штик-ножі, і кожен з них вирішив, що він "Брюс Лі", то котрого треба бити першим? чим? куди? га?, шпіце?, це ж тобі не на рингу, по правилах...то то я дивлюся, у Одесі пам*ятник Катрусі поставили, а ти тіко на форумі верещиш втюхані тобі речі, наче отой сєктант...Жиріновський он, тебе перелякав Індійським океаном і кірзовими чоботами, нічо, шпіце, воно тимчасове...у дітей он навіть вітрянка буває, і проходить...колись подорослішаєш. Якщо клямка на місце стане, звісно ж. Бувай, "вояко" теоретик.
Не цікаво.
  • 0

#79 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 20.09.2010 – 21:31

Перегляд дописуБезбожник (20.09.2010 21:44) писав:

Ну воно, завжди так, немає що сказать по суті, то відразу починається перехід на особу.
Знаєш, голубе, шо я тобі скажу на оцей твій брєд, мені, незважаючи на ще міцне здоров*я жити залишилось мо років 10, а може і менше. Хто зна. І переводити їх на ідіотизм...я вже всякого попробував, і навіть повоювати реально довелось...довелось убивати двуногих собіподібних...а ні - то вони тебе...це тобі не шнягу про "щасливу" відокремлену частину України гнать, це, шпіце, СПРАВЖНЯ ВІЙНА. З убитими друзями, які понині сняться, відірваними руцями і нозями, щелепами, половинками голови, розбризканими мізками...ти таке бачив, шпіце, НАЯВУ ? Га ? Чи мо то з тебе Костик осколки тягнув ? І я хочу прожити ті роки для держави, тобто, для дітей, внуків, адже це і є осередок держави Україна. А не валити її. А ти шо хотів ?, шоб я ще за твою хвору ідею-химеру повоював?...а ти тут за компом закликати будеш ?...ти скажи мені краще, шпіце, скільки ти разів робиш підйом переворотом на турнику ?, а шістьорочку, з повною амуніцією, на викладку, за скіко біжиш? а як скорпіона приготувати і похавать, в курсі ? а "пятімінутку" ? нє ? не в курсі ?, а якщо на тебе пре унісоб кіл на 50 і ти незнаєш на що він працює, то шо треба робить в першу чергу? а в другу?, а коли ти ніс в ніс опинився перед трьома мусульманами і вони відкинули вогнепалку, взявши штик-ножі, і кожен з них вирішив, що він "Брюс Лі", то котрого треба бити першим? чим? куди? га?, шпіце?, це ж тобі не на рингу, по правилах...то то я дивлюся, у Одесі пам*ятник Катрусі поставили, а ти тіко на форумі верещиш втюхані тобі речі, наче отой сєктант...Жиріновський он, тебе перелякав Індійським океаном і кірзовими чоботами, нічо, шпіце, воно тимчасове...у дітей он навіть вітрянка буває, і проходить...колись подорослішаєш. Якщо клямка на місце стане, звісно ж. Бувай, "вояко" теоретик.
Не цікаво.
я так розумію пан пережив жахливі моменти в своєму житті, співчуваю. безперечно з огляду на ваш неприємний досвідв деяких питаннях ваша думка може бути авторитетною, але не треба рахувати себе авторитетом абсолютно у всьому. ваша думка не може бути кінцево-істинною, ваша точка зору може врахуватись, а може відкинутись. кожен формує свій світогдяд за рахунок життєвого досвіду, відповідно кожен дивиться на світ по-іншому, то чий тоді погляд вважати істинним? нічий.
ніхто не хоче війни і смерті, навпаки всі прагнуть миру і процвітання для своєї землі, дітей, просто кожен по іншому бачить шлях до цього.
  • 0

#80 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 20.09.2010 – 21:36

Перегляд дописуБогуслав (20.09.2010 22:31) писав:

ніхто не хоче війни і смерті, навпаки всі прагнуть миру і процвітання для своєї землі, дітей, просто кожен по іншому бачить шлях до цього.
Непогано було б обмалювати мирний розпад України, коли Янукович при владі. Фактично йому Західна Україна нічим не заважає, в теперішніх умовах.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних