Перейти до вмісту

Розпад України (мирний і не зовсім)

Повідомлень в темі: 372

#41 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3760 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 19.09.2010 – 13:21

Перегляд дописуБогуслав (19.09.2010 09:40) писав:

поясніть тоді з яких причин бельгійці говорять про розподіл свого королівства?
А то ви не знаєте. З мовних першим ділом. Величезний вплив Франції, а мова, як відомо стала в сучасності чуть не єдиним індетифікатором приналежності до етносу. Там Шпіц зазначив. Фламандці поступово втрачають носіїв мови, люди переходять на французьку. Власне Брюсель - дуже яскравий приклад розширення франкомовного середовища.
А оскільки фламандцям це вся чепуха не подобається, то і повстає таке питання розділення Бельгії.

Перегляд дописушпіц (19.09.2010 14:16) писав:

Фламандці мають як мінімум 10 телеканалів суто і виключно фламандською мовою.
Ну, а тепер наведи процентне відношення фламандських каналів до французьких. Боюсь, це буде незначний відсоток.

Перегляд дописушпіц (19.09.2010 14:16) писав:

?????????))))))))))
А ну марш вчити матчастину!

Повідомлення відредагував ----: 19.09.2010 – 13:24

• 0

#42 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 19.09.2010 – 13:34

Перегляд дописуБогуслав (19.09.2010 09:40) писав:

Західна Україна це тягар на шляху розвитку Східної України і навпаки. при розподілі зніметься багато наріжних питань, через які держава вже 20 років топчеться на місці.
Дурниця. Топтання на місці відбувається зовсім з іншої причини. Однією з них є хворобливе уявлення про розподіл України.

Цитата

не дай бог Україні такої влади, звичайно.

А якої ? От так, без розсусолювання : ЯКОЇ ? Якщо я берусь подавати таку тему на обговорення, то як мінімум, зобов*язаний відповісти на подібні питання конкретно, не патякаючи загальних фраз....завтра розподіляємо Україну...ну дик, хто буде президентом західної ? А східної ? Га? Прем*єр ? Уряд ? Мені цікаво. Конкретно, прізвища "на стіл"...з гарантіями, що це все докорінно змінить в кращий бік набагато швидше, ніж за 20 років. Слабо ? Аби тіко почесать язиком ?

Цитата

Свобода набрала популярності на заході саме в противагу ПР і бездіяльним демократичним силам, тому що альтернативи немає.

Ги ги ги. В противагу ? ПР ? Ну-ну.

Цитата

"какой прівєт, такой атвєт" як кажуть москалики. пан Зварич вирішив піти слідами нашої славної влади і спотворити образ одним, окремо вибраним фото, наче всі поголовно саме такі.

Такі, такі. Як не прикрашай, а Зварич подав тобі те шо треба - факт. І при цьому, цей факт "щасливої" України тягнеться не те щоб від совєтів, а набагаааато давніше. При цьому, такі фотки можна було штампувати сотнями тисяч як у східній, так і в західній Україні, в кожному селі і містечку, незалежно від того, чи були вони об*єднані, чи окремо, чи під московією, чи під кимось іншим. Ніяким надутим романтизмом, основою котрого є власне уявлення, та вигідно вибрані окремі джерела, проти фактів не попреш.

Повідомлення відредагував Безбожник: 19.09.2010 – 13:36

• 1

#43 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 19.09.2010 – 13:59

Перегляд дописуБезбожник (19.09.2010 14:34) писав:

Дурниця. Топтання на місці відбувається зовсім з іншої причини. Однією з них є хворобливе уявлення про розподіл України.
Та зразу розділити й Галичину, ті тернопольські мають дещо специфічне почуття патріотизму.
  • 0

#44 Елегантний

Писар

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 402 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 19.09.2010 – 14:12

Перегляд допису---- (19.09.2010 14:21) писав:

Ну, а тепер наведи процентне відношення фламандських каналів до французьких. Боюсь, це буде незначний відсоток.

А ну марш вчити матчастину!
А це до чого? Мається на увазі, шо у Фландрії є дюжина виключно на фламандській мові каналів, а в Україні нема жодного, який би був виключно українським. Кому не ясно, яке покоління виховується. До речі, нюанс, який є аргументом того, шо ситуація погіршується: якшо 10 років тому, я включав українське тв подивитися футбол, то слухав коментар українською, якшо я включаю тепер(шо я, зрозуміло не роблю, оскільки дивлюсь сателітарне) то чую, двомовний коментар, який настільки ріже вухо, шо 5 хв. такого прослуховування є достатньою причиною місяцями не включати укр.тв. Це так.

А стосовно мат.частини.
Насмішив. Грунтуватися на пустих нічогоневартих заявах донецького політика. Сказаних в далекому минулому. Нова епоха настала. читай свіженьке і скидай рожеві окуляри.

Повідомлення відредагував шпіц: 19.09.2010 – 14:13

• 0

#45 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 19.09.2010 – 14:20

Перегляд допису---- (19.09.2010 14:21) писав:

А то ви не знаєте. З мовних першим ділом. Величезний вплив Франції, а мова, як відомо стала в сучасності чуть не єдиним індетифікатором приналежності до етносу. Там Шпіц зазначив. Фламандці поступово втрачають носіїв мови, люди переходять на французьку. Власне Брюсель - дуже яскравий приклад розширення франкомовного середовища.
А оскільки фламандцям це вся чепуха не подобається, то і повстає таке питання розділення Бельгії.
і що? це вам нічого не нагадує? то може поступити як фламандці заради збереження самоідентифікації?
  • 0

#46 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 19.09.2010 – 14:30

Перегляд дописуБогуслав (19.09.2010 15:20) писав:

і що? це вам нічого не нагадує? то може поступити як фламандці заради збереження самоідентифікації?
А, Бельгія вже розпалась. Вибачаюсь, не знав.

Перегляд дописушпіц (19.09.2010 15:12) писав:

Насмішив. Грунтуватися на пустих нічогоневартих заявах донецького політика. Сказаних в далекому минулому. Нова епоха настала.
Нормально, здійснюється поширення російської - від'єднатись, здійснюється українізація - приєднатись. "Туди-сюди", якийсь геополітичний секс получається.
  • 0

#47 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 19.09.2010 – 14:32

Нам потрібно боротися проти проросійської, зрадницької влади - а не країну кроїти. Коли до вас у хату прийде крадій-ВИ що підете жити на кухню? Чи подаруєте йому спальню? Це земля наших прадідів, я хоч і частково росіянин по-крові-але я знаю хто я. Хочемо зберегти свою ідентичність - давайте її зберігати, нехай на мене тикатимуть пальцем - нацик, русофоб але я й надалі шукатиму україномовні газети у тоннах російськомовних, качатиму україномовні фільми, ставитиму друзям україномовну Windows, не називатиму ніколи гривню рублем. Нам Бог, доля подарувала незалежність, і ми не знаємо, що з нею робити. Ми забули - що таке боротися за своє, захищати та відстоювати своє! А раптом завтра Львів "ісконно руская зємля" чи Ужгород? Що тоді? Нате - жівіте, ми ще й вареників вам напечемо, тримайте. Це слова слабаків! В такому випадку ми, як нація не маємо право на існування. Люди тому й вижили у дикому світі - бо боролися, були щосекундно готові до боротьби та захищати своїх, ставали спина до спини та боролися.

Чи ми знов роз'їдемося по світу та книжки писатимем..."Причини поразки Української революції"....Вам цього хочеться?
Divide et impera - Розділяй та володарюй - ці слова йдуть до нас з сотень віків, і нічого не змінилося у боротьбі культур та народів.

Повідомлення відредагував Olex: 19.09.2010 – 14:42

• 0

#48 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 19.09.2010 – 14:38

Перегляд дописушпіц (19.09.2010 15:12) писав:

До речі, нюанс, який є аргументом того, шо ситуація погіршується: якшо 10 років тому, я включав українське тв подивитися футбол, то слухав коментар українською, якшо я включаю тепер(шо я, зрозуміло не роблю, оскільки дивлюсь сателітарне) то чую, двомовний коментар, який настільки ріже вухо, шо 5 хв. такого прослуховування є достатньою причиною місяцями не включати укр.тв. Це так.
Для мене теж, хоч і рідна російська. Але тут все залежить від політики дежкомітету по телебаченню та радіомовленню. Ось яку владу виберем- таку мову чутимеш.

Перегляд дописуOlex (19.09.2010 15:32) писав:

Чи ми знов роз'їдемося по світу та книжки писатимем..."Причини поразки Української революції"....Вам цього хочеться?
Ні, нам хочеться віддати Росії більшу частину України. А чого? а просто так, в них з територією напряжьонка.
  • 0

#49 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 19.09.2010 – 14:44

Перегляд дописуБезбожник (19.09.2010 14:34) писав:

А якої ? От так, без розсусолювання : ЯКОЇ ? Якщо я берусь подавати таку тему на обговорення, то як мінімум, зобов*язаний відповісти на подібні питання конкретно, не патякаючи загальних фраз....завтра розподіляємо Україну...ну дик, хто буде президентом західної ? А східної ? Га? Прем*єр ? Уряд ? Мені цікаво. Конкретно, прізвища "на стіл"...з гарантіями, що це все докорінно змінить в кращий бік набагато швидше, ніж за 20 років. Слабо ? Аби тіко почесать язиком ?

ну дивний ви дядько. тема якраз і створена для обговорення. якби у мене була конкретна програма поділу з іменами-прізвищами, я б її на Теревенях не викладав.
народ достойну владу обере не за перший раз так з другий. головне щоб влада прогресувала, щоб кожного разу обирались достойніші. а за часи незалежності через постійне протистояння схід-захід до влади приходить всяка наволоч. я не бачу різниці мід Ющенком, Тимошенко і Януковичем в плані реформування держави.

Перегляд допису---- (19.09.2010 15:30) писав:

А, Бельгія вже розпалась. Вибачаюсь, не знав.
дуже сумно шо не знали. ще не розпалась, йде обговорення цього питання на політичному рівні. а ви навіть на інтернет-форумі боїтесь таких тем. я думаю до такого ще треба дорости.
  • 0

#50 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 19.09.2010 – 14:47

Перегляд дописуБогуслав (19.09.2010 15:44) писав:

дуже сумно шо не знали. ще не розпалась, йде обговорення цього питання на політичному рівні. а ви навіть на інтернет-форумі боїтесь таких тем. я думаю до такого ще треба дорости.
Коротше є радикальніше рішення - від'єднати Донецьку область і всі проблеми з проукраїнськістю електорату одразу зникнуть. А Ви так зразу пів-України.
  • 0

#51 Justaman

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 240 повідомлень
  • Місто:Justalittleniceplace

Відправлено 19.09.2010 – 15:02

Перегляд дописуOlex (19.09.2010 15:32) писав:

А раптом завтра Львів "ісконно руская зємля" чи Ужгород? Що тоді? Нате - жівіте, ми ще й вареників вам напечемо, тримайте.
Це не раптом, вже все зрозуміло, це лиш питання часу. Ваша помилка, правих, що ви ше досі спите.

Перегляд допису---- (19.09.2010 15:47) писав:

Коротше є радикальніше рішення - від'єднати Донецьку область і всі проблеми з проукраїнськістю електорату одразу зникнуть. А Ви так зразу пів-України.
А шо робитимите з нами, російськомовними киянами, ми ж не маємо жодного бажання переходити на українську. Не заставите, демократія всьо-такі, в Європі живем.
  • 0

#52 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 19.09.2010 – 15:07

ну дивний ви дядько. тема якраз і створена для обговорення. якби у мене була конкретна програма поділу з іменами-прізвищами, я б її на Теревенях не викладав.
народ достойну владу обере не за перший раз так з другий. головне щоб влада прогресувала, щоб кожного разу обирались достойніші. а за часи незалежності через постійне протистояння схід-захід до влади приходить всяка наволоч. я не бачу різниці мід Ющенком, Тимошенко і Януковичем в плані реформування держави.

Так, стоп. Як тільки з*являється : Ющенко, Тимошенко, Янукович, мене відразу починає нудить, бо з*являється варіант для безкінечної і безглуздої розмови. Ти кажеш :

Цитата

народ достойну владу обере не за перший раз так з другий
А я кажу : народ достойну владу вибере МОЖЛИВО за 122-й раз. Цим це виглядає безпідставнішим твого "за другий раз?". Далі. Наволоч прийде до влади що в східній, що в західній Україні. Причина цьому досить проста : ні на сході, ні на заході, окрім наволочі, ніфіга більше немає. Спробуй спростувати моє ствердження. Ги.
Їдем далі. Ти кажеш, що на територію західної України не будуть посягати. Для прикладу навів Польшу. Я не стану тут умнічать про те, яка це дурниця, скажу тіко одне: навіть якщо територія буде зватись (умовно) "Західна Україна", то це геть не означає, що всі ЗЕМЛІ належатимуть українцям. Але з повною відповідальністю за свої слова, стану стверджувати, що належатимуть і полякам, і іже с німі. Ти ТАКУ "щасливу" західну Україну вирішив будувати ? Ну-ну. Докажи мені, що розподілу землі не буде, тіко не за рахунок власних уявлень, а покажи мені ГАРАНТІЙНІ документи від поляків, наприклад. Ну дик ?

Цитата

А ти шо хотів ? Щоб за тебе це хтось зробив ? Нєт уж...взявся за гуж...далі сам знаєш...тема, Богуславе, до твого відома, аж надто серйозна, шоб подавати її, "аби покалякать". Немаєш аргуметованих пропозицій ?...в такому разі, голубе, це звичайнісінький дешевий сепаратизм. Я не хочу сказати персонально на твою адресу, однак скажу загалом : подібні теми (навіть "аргументовані" зацікавленими силами !!!) є провокаційними, оскільки, зважаючи на тяжкий економічний стан держави та політичну нестабільність, можуть викликати небезпечні явища у суспільстві. І якщо комусь цього вже так хочеться, то нехай з повною відповідальністю називає і президентів, і прем*єрів, і уряди, і решту всього, що потрібно для новоутвореної держави. Повторюсь : з усією персональною відповідальністю за наслідки...а то у нас дуже багато "спеціялістів-пустомель", котрі, в разі шухеру, все по кущах сидять.

Повідомлення відредагував Безбожник: 19.09.2010 – 15:09

• 1

#53 Елегантний

Писар

• Заблоковані
  • 402 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 19.09.2010 – 15:17

Перегляд дописуБезбожник (19.09.2010 16:07) писав:

Я не хочу сказати персонально на твою адресу, однак скажу загалом : подібні теми (навіть "аргументовані" зацікавленими силами !!!) є провокаційними, оскільки, зважаючи на тяжкий економічний стан держави та політичну нестабільність, можуть викликати небезпечні явища у суспільстві. І якщо комусь цього вже так хочеться, то нехай з повною відповідальністю називає і президентів, і прем*єрів, і уряди, і решту всього, що потрібно для новоутвореної держави. Повторюсь : з усією персональною відповідальністю за наслідки...а то у нас дуже багато "спеціялістів-пустомель", котрі, в разі шухеру, все по кущах сидять.
Це називається придушенням свободи слова, і замітанням наболілих проблем під коврик.
  • 0

#54 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 19.09.2010 – 15:42

Перегляд дописушпіц (19.09.2010 16:17) писав:

Це називається придушенням свободи слова, і замітанням наболілих проблем під коврик.

І де ж ото воно болить, ота "наболіла проблема" ? Часом не шило в сраці ? Подумать тіко...у людини болить, бо Україна ше не розвалена...бідолашечка.

Цитата

Це називається придушенням свободи слова

Не тошняч мене. У нас, як тіко заводиш мову про персональну відповідальність за власні СЛОВА та дії, відразу цей лозунг висувають. Чули вже.

Повідомлення відредагував Безбожник: 19.09.2010 – 15:44

• 1

#55 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 19.09.2010 – 19:41

Перегляд дописуБогуслав (19.09.2010 00:20) писав:

ваші сімейні фото тут не доречні )

Можливо і мої. А можливо і ваші, хто зна? Я з цього приводу не комплексую і вам не раджу;)

Цитата

поясніть тоді з яких причин бельгійці говорять про розподіл свого королівства? чого їм бракує, здавалось би?

Тупі вони там у європах. Треба лише ввести єдину державну мову - бельгійську, і все стане ніштяк, нє? :cool2:

Цитата

Ога. На Заході без хабарів взагалі нічого не робиться.

А це, уважаємий товаріщ Зваріч, результат 70літнього панування на заході шанованих вами кацапів та комуняк.

Це результат нашої 20-річної незалежності :happy1:

Цитата

Зварич звичайний москаль, тому з ним все зрозуміло. Подивіться адрес сайту, з якого він зсобачив це фото.

Ну привіт тобі, вуйко з полонини. Бойка? Чи лемка? Добре хоч пишеш нормально, бо іноді на базарі вас слухаю, ніц не розумію, вуха від суржика в"януть. Українці ви наші :8:

Цитата

Такі, такі. Як не прикрашай, а Зварич подав тобі те шо треба - факт. І при цьому, цей факт "щасливої" України тягнеться не те щоб від совєтів, а набагаааато давніше. При цьому, такі фотки можна було штампувати сотнями тисяч як у східній, так і в західній Україні, в кожному селі і містечку, незалежно від того, чи були вони об*єднані, чи окремо, чи під московією, чи під кимось іншим. Ніяким надутим романтизмом, основою котрого є власне уявлення, та вигідно вибрані окремі джерела, проти фактів не попреш.

:ggggg: :beer:

Цитата

А шо робитимите з нами, російськомовними киянами, ми ж не маємо жодного бажання переходити на українську. Не заставите, демократія всьо-такі, в Європі живем.

Фаріон чули? За грати всіх ібо нєфіг!
  • 0

#56 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 19.09.2010 – 21:09

Перегляд дописуJustaman (19.09.2010 16:02) писав:

В тебе получається, розстрілювати не будемо.

Перегляд дописушпіц (19.09.2010 16:17) писав:

Шпіц, ти вже другу скаргу пиши в Раду Європи.
  • 0

#57 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 19.09.2010 – 22:05

дуже сумно шо не знали. ще не розпалась, йде обговорення цього питання на політичному рівні
Ну і шо? Тож був сумновідомий ПІСУАР в Сіверодонецьку. Попашталакали язиками і всьо.
  • 0

#58 a1a1a1a

Частий гість

• Заблоковані
  • PipPipPip
  • 36 повідомлень

Відправлено 19.09.2010 – 22:53

Перегляд допису---- (19.09.2010 14:07) писав:

Знову ж - некоректне порівняння. З вище згаданих причин. Допоки українська лишатиметься єдиною державною - люди будуть вимушені її знати. Здається за статистикою, навіть в Донецькій області 70% дошкільних закладів україномовні, тобто виховується покоління україномовних громадян, які з дитинства вже. хоч і частково спілкуються між собою українською.
Ви галіціянам помагали в поїданні буковинських грибів? Звідки така чудо-статистика, тим паче - такі райдужні висновки? Яке покоління? Реально в Донецькій області не виховується ніяке "покоління україномовних громадян, які з дитинства вже. хоч і частково спілкуються між собою українською." Скільки на папірцях українських шкіл я не знаю. Проте важливою є реальна ситуація. Як вам довести, що вона геть не така, як вам бачиться?

Цитата

Зросійсщений люд, який себе все ж вважає українцями, хоч і російськомовними пристосується під владу, їхні діти йдуть в українські школи, в ВНЗ. Українізація продовжуватиметься...поки державна мова одна. Іншого виходу, ніж вивчити українську в людей нема. Яскраві приклади: Кучма, Янукович, і навіть Азаров, хоч і мукає, але ж треба його помучати.
Українізації навіть не було. А русифікація так, продовжується. Причому по всій Україні. Хоча звісно неоднаково. Східні реґіони стрімко з прискоренням наближаються до цілком здеукроаїнізованих. Нинішні ідеологи вже давно стверджують, що тут і не було українського. Це при тому, що 90% нінішніх кацапів з'явилось в Україні лише за останні 100 років.

Цитата

Яскраві приклади: Кучма, Янукович, і навіть Азаров, хоч і мукає, але ж треба його помучати.
Приклади чого?!!! Два дебіли і парторг на _найвищих посадах_ типу вивчили українську мову (хто як зміг), і це приклади українзації. Омг омг омг, таки гриби!
А взагалі, це сумно. Тут не смішно, адже це ілюстрація цього згубного самозаспокоєння, навіювання, абсолютна байдужість і нездатність оцінювати реальну ситуацію, характерна багатьом. Це мені когось нагадує. Ющенка!

Перегляд дописуJustaman (19.09.2010 16:02) писав:

пріспасаблєнци - це найлегший матеріал в справах асимілятивно-деасимілятивних. :cool2: Ну Льоня вас попросить. :happy1:
  • 0

#59 змій

Писар

• Користувачі
  • 406 повідомлень
  • Місто:Африка

Відправлено 19.09.2010 – 23:12

В Україні більше 80% живе Українців! Це не збір різних націй, як в Росії і ми не федеральна держава як Росія, і не ссср де ще більше різних націй насильно тримали в купі. Ми одна єдина нація! Брехня що схід російськомовний. То лише обласні центри на сході російськомовні такі як Донецьк, Луганськ, Харків тощо, а поїдьте там по селах і побачите, що там люди Українською Мовою розмовляють! Тому я вважаю що Україна ніколи не розпадеться! (ні мирним шляхом, ні не зовсім)

Пропоную всім бажаючим поговорити про розпад Росії в новій окремій темі, яка створена виключно для обговорення питань пов’язаних саме з розпадом Росії. Тема тут.
  • 0

#60 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 19.09.2010 – 23:15

Перегляд дописуa1a1a1a (19.09.2010 23:53) писав:

Ви галіціянам помагали в поїданні буковинських грибів? Звідки така чудо-статистика, тим паче - такі райдужні висновки?
А у Вас тої статистики взагалі нема. Так, лиш би побалакати.

Перегляд дописуa1a1a1a (19.09.2010 23:53) писав:

Приклади чого?!!! Два дебіли і парторг на _найвищих посадах_ типу вивчили українську мову (хто як зміг), і це приклади українзації.
Це загально відомі приклади, я ж не буду наводити тут Ваше ім'я, мусите ще працювати над рейтингом.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних