Перейти до вмісту

Розпад України (мирний і не зовсім)

Повідомлень в темі: 372

#321 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5092 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 14.04.2014 – 17:24

Перегляд дописуkalamar (14.04.2014 – 17:00) писав:

Дурниці.
Зображення

боюсь показатись необізнаним у географії, але що це?

оо.. ) вже знайшов) Ірландії

Цитата

де-факто тієї країни неіснує, в столиці якої не говорять державною мовою на вулиці більшість.
ну і до чого тут Ірландія?

Ірландська — єдина на сьогодні кельтська мова із державним статусом (разом із англійською вона є державною мовою Ірландії)
  • 0

#322 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4221 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 14.04.2014 – 18:11

Перегляд дописуФабрегас (14.04.2014 – 17:24) писав:

Ірландська — єдина на сьогодні кельтська мова із державним статусом (разом із англійською вона є державною мовою Ірландії)
Англійська мова не є державною мовою в Англії, тож ввесь Лондон користується недержавною мовою.
Ірландська є національна мова ірландців, але її знають лічені відсотки населення країни. Англомовність ніяк не заважала терористам з ІРА в недалекому минулому влаштовувати в Лондоні вибухи.
Мова не є обов’язковою ознакою сучасних національностей.
Шотландія наскрізь занглійщена, але зараз там сильні сепаратистські настрої. Натомість у Вельсі, валійська зберігає сильні позиції, але сепаратизму чомусь нема.
  • 0

#323 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 14.04.2014 – 20:16

Зображення
  • 1

#324 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 620 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 14.04.2014 – 20:18

Перегляд дописуФабрегас (14.04.2014 – 15:08) писав:

Та в євросоюзі всі і так вже асимілювались.
тому купа сеператиських рухів ))) щось не сходиться
  • 0

#325 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 14.04.2014 – 21:17

Зображення
  • 0

#326 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • 620 повідомлень

Відправлено 14.04.2014 – 21:37

Знаєте в мене теж виникали думки про самостійну Галичину, тільки я вам поясню що це довго не протриває. Велика Річ Посполита, теж думала що вона всесильна і нехтувала загрозою. Здавши Україну Росії, проживуть не довго... ми отримаємо плацдарм для наступу на Галичину, після того як пережують Україну, і наші ж будуть проти нас воювати. Галичина Росії не потрібна? так чому ж її відтяпали в 1939?

Повідомлення відредагував MqM: 14.04.2014 – 21:38

• 0

#327 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 14.04.2014 – 22:24

Перегляд дописуkalamar (14.04.2014 – 18:11) писав:

Англійська мова не є державною мовою в Англії, тож ввесь Лондон користується недержавною мовою.
що що ???
  • 0

#328 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4221 повідомлень

Відправлено 15.04.2014 – 00:22

Перегляд дописуМурчик (14.04.2014 – 20:01) писав:

нема бажання розпинатися про Ірландію
скажу таке. я люблю російську мову. знаючи англійську, німецьку, польську. я люблю читати Пушкіна більше ніж Шевченка.
У росіян є непогані поети, але Пушкін, то щось на кшталт Байрона. Бряжчалка. Ніколи не сприймав брязкучих віршів. Власне, тільки росіяни його і здатні сприймати.

Перегляд дописуФабрегас (14.04.2014 – 22:24) писав:

що що ???
Я хіба не зрозуміло висловився? Англійська мова не є державною чи офіційною в Великобританії чи США. Вона офіційна в ряді американських штатів, але не на національному рівні.
Кажуть, що вона там офіційна де факто, але де факто вона також є офіційною скажімо в Ізраелі. Ви просто причепились до формулюванення, до букви, що крім національної ірландської, в Ірландії є офіційною також англійська. Я вам також відповів по букві, що Лондон розмовляє не державною мовою.

Перегляд дописуМурчик (14.04.2014 – 20:01) писав:

Слухати вишукану мову Путіна це насолода.
Оце насолода! :wink2: Він на человеческом язике взагалі розмовляти не може. Може тільки зазубрити і щось вимушено декламувати з кумедним акцентом.
Яценюк молодець. Сподіваюсь, коли він з Обамою розмовляє, він йому не каже I gonna tell you about my dreams... :itshe:
Нвіть Порошенко в лінгвістичному плані легко кладе Путіна на лопатки.
  • 0

#329 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 15.04.2014 – 10:26

Зображення
  • 0

#330 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4221 повідомлень

Відправлено 15.04.2014 – 11:18

Перегляд дописуМурчик (15.04.2014 – 09:00) писав:

не лишень Галичину. В україномовну країну цілком вписується україномовна Волинь, Закарпаття без кількох районів, Поділля.
В обласних центрах Поділля російською багато говорять, за винятком хіба Тернополя. Так що будьте послідовними. Якщо викидаєте Полтавщину, жодного сенсу тримати Хмельниччину чи Вінничину немає. Заодно, і Житомирщину. В Закарпатті мабуть чимало в Угорщину захоче, а на Буковині в Румуню.
Так що лишень Галичина, якщо звичайно вас MqM до Польші не приєднає.
  • 0

#331 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 15.04.2014 – 12:45

Перегляд дописуShіver2005 (15.04.2014 – 12:35) писав:

Під українською мовою у Тернополі, Львові інших українських містах що маєте на увазі? На жаль це суржик.
цим суржиком розмовляють старші люди з сіл, де вони вчились мови, коли села перебували під владою Польщі.
Молоді люди розмовляють розмовною українською мовою, звісно не літературною, бо літературною напевно розмовляють одиниці в Україні. Та і літературною мовою в принципі не розмовляє ніхто в світі.
Чи ти один із тих, хто начитався інтернету і щиро вважає, що у Львові переважна більшість розмовляє так званою Гварою? ) Мушу тебе розчарувати, це далеко не так.
  • 1

#332 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 15.04.2014 – 13:56

Зображення
  • 0

#333 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 15.04.2014 – 14:16

Перегляд дописуShіver2005 (15.04.2014 – 13:55) писав:

Я не маю на увазі село - то пройде. Кажу саме за молодих, про слова з їхнього рота: " канєшна, получиться, да, тоже" і т.п. Я не сліпий і не глухий, щодня спілкуюсь з галичанами. На мої зауваження, які я робив, відповідають: "мені..." Або: що ти до мене....? Отакої. Ніхто не просить літературною: тобто не вимагається побудова речення за певною конструкцією, просто треба розмовляти якщо однією мовою - то однією, іншою - то іншою. Якщо на такі примітивні речі не здатні, то що казати про щось інше?

Ґвара - то туристів порозводити. Можна
ну бачиш... все ти розумієш)
Але якщо вважати що у Галичині не говорять українською, тоді нею не говорять ніде
  • 0

#334 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4221 повідомлень

Відправлено 15.04.2014 – 15:27

Перегляд дописуМурчик (15.04.2014 – 12:53) писав:

якщо в якомусь облцентрі хочеш почути мову найбільше наближену до літ. української - то це Галицькі облцентри. Всі решта обл центрів, що на схід від Хмельницького вважати україномовними не можна, бо вони російськомовні.
Це просто не правда. В Полтаві і навіть Вінниці багато легше почути мову близьку до літературної, ніж у Львові. На сході Вінницької області, практично чиста літературна, чого не скажеш про Львівщину, а про Закарпаття чи Станіславщину і поготів.
Але це позатема.
До речі, якщо ви в Києві не будете розшаркуватись і переходити на російську, в більшості випадків в розмові з вами перейдуть на українську.

Перегляд дописуМурчик (15.04.2014 – 11:26) писав:

Хмельницький в більшості своїй україномовний, тому вписується в ідею україномовної держави. Подільська Вінниця - ні, бо російськомовна переважно. Про зросійщений Житомир і мови нема. Про Волинь і Закарпаття без районів з мадярами та румунами вже сказано.
Я добре знаю Вінницю. Там більшість україномовна. Принаймні вона не менше україномовна, ніж Хмельницький. Який відсоток російськомовного населення для вас прийнятний?

Повідомлення відредагував kalamar: 15.04.2014 – 15:25

• 1

#335 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • 620 повідомлень

Відправлено 15.04.2014 – 17:00

Перегляд дописуkalamar (15.04.2014 – 11:18) писав:

В обласних центрах Поділля російською багато говорять, за винятком хіба Тернополя. Так що будьте послідовними. Якщо викидаєте Полтавщину, жодного сенсу тримати Хмельниччину чи Вінничину немає. Заодно, і Житомирщину. В Закарпатті мабуть чимало в Угорщину захоче, а на Буковині в Румуню.
Так що лишень Галичина, якщо звичайно вас MqM до Польші не приєднає.
Не зрозумів, що за претензії до мене? чому я маю приєднати?

Де я висловлювався за приєднання до Польщі? Я стільки спречався з Безбожником який посилав Зах Україну в Польщу, і ось тобі! мені приписали, що я когось закликаю! Образливо

Я взагалі навпаки хочу вернути етнічні території українців з Польщі

Повідомлення відредагував MqM: 15.04.2014 – 16:59

• 0

#336 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 15.04.2014 – 17:11

Перегляд дописуShіver2005 (15.04.2014 – 16:03) писав:

Я нею говорю) Беріть приклад.
тобто ти хочеш сказати, що в Галичині ні одна людина не говорить української без "карочє" і так далі? )))))

Перегляд дописуMqM (15.04.2014 – 17:00) писав:

після 2000 літньої історії різні держави з'являлись і зникали, різні держави набували могутності, і втрачали все. Тому багато територій колись були то під однією державою, то під іншою. Не варто міняти порядок, який зараз встановився. Навіщо?
Або якщо міняти, то без війни це не відбудеться. Війна зараз потрібна?
  • 0

#337 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4221 повідомлень

Відправлено 15.04.2014 – 17:37

Перегляд дописуMqM (15.04.2014 – 17:00) писав:

Не зрозумів, що за претензії до мене? чому я маю приєднати?

Де я висловлювався за приєднання до Польщі? Я стільки спречався з Безбожником який посилав Зах Україну в Польщу, і ось тобі! мені приписали, що я когось закликаю! Образливо

Ваша цитата?

Цитата

Все таки дивлячись скільки в нас яничар по соцмережах і в реалі, я все таки згадуючи коріння переїду в Польщу, до нормальної нації

• 0

#338 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • 620 повідомлень

Відправлено 15.04.2014 – 18:40

Гарно ви перекрутили на свій лад мою цитату. Те що я можу переїхати жити, ще не означає, що я переїду разом з територією, я такого не заявляв.
І нічого суперечливого я тут не бачу. З з проросійськими яничарами з прізвищами шевченко, бойко я не зможу жити. І якщо фейли будуть продовжуватися, то залишатися в Україні просто небезпечно. Так що не тупимо і перекручуємо.
Чому я як на половину поляк не можу переїхати і чому з цього слідує, що я маю приєднати Галичину до Польщі?

І повернення етнічних українських територій не суперечить. Бо я хочу, щоб все було по справедливості, українцям чужого не треба, як і полякам.

Я був один раз посварився з патріотом, що виправв не логічність в гаслі, щоб краще було. Так мене зробили зрадником. Тут я бачу те саме

Перегляд дописуФабрегас (15.04.2014 – 17:11) писав:

тобто ти хочеш сказати, що в Галичині ні одна людина не говорить української без "карочє" і так далі? )))))

після 2000 літньої історії різні держави з'являлись і зникали, різні держави набували могутності, і втрачали все. Тому багато територій колись були то під однією державою, то під іншою. Не варто міняти порядок, який зараз встановився. Навіщо?
Або якщо міняти, то без війни це не відбудеться. Війна зараз потрібна?
В новітній історії вирішують референдуми (не такі як в Криму)... От Польща повернула колишні західні землі (було давно)

Повідомлення відредагував MqM: 15.04.2014 – 18:45

• 0

#339 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4221 повідомлень

Відправлено 15.04.2014 – 18:51

Перегляд дописуMqM (15.04.2014 – 18:38) писав:

Я був один раз посварився з патріотом, що виправв нелогічність в гаслі, щоб краще було. Так мене зробиди зрадником. Тут я бачу те саме
Ще раз ваша цитата.

Цитата

Все таки дивлячись скільки в нас яничар по соцмережах і в реалі, я все таки згадуючи коріння переїду в Польщу, до нормальної нації
Ви в цитаті послались не на Бойка, а на ненормальність нації. Я ні у чому вас не звинувачував.
Просто, якщо ви скажімо говорите про російськомовних напр. вінничан, то слід мотиви розуміти. Багато із російськомовних вінничан українською розмовляють краще, ніж російською. Адже там етнічних росіян зовсім не багато, то невелике місто, і оточене україномовною областю. По області, україномовні складають цілковиту більшість. Їх мотиви дещо подібні до ваших, вони хочуть розмовляти мовою нормальної нації.

Перегляд дописуМурчик (15.04.2014 – 18:44) писав:

і шо з того, що перейдуть? в Берліні теж перходять на англійську в більшості випадків, коли до них звертаються. провірено особисто.
і попри це Берлін - місто німецьке, а не англійське. а Київ - типове російське місто зі знанням української мови. якщо вони заговорить білоруською - буде містом білоруським. а українським стане тоді, коли заговорить українською. знати мову і повсякденно нею говорити - дві великі різниці.
Ви погпненько знаєте Київ, якщо уявляєте, що в Києві всі, хто на вулиці розповляє російською, в повсякденні не розмовляє українською. Адже в Києві величезна кількість вихідців із сіл.
Російська престижніша, тому на людях людина може розмовляти російською, а вдома, як получиться.
  • 0

#340 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • 620 повідомлень

Відправлено 15.04.2014 – 19:21

Ви не правильно зрозуміли, ви плутаєте проросійських з російськомовними. Чому замість того, щоб розпитати, що я мав наувазі під яничарамми, робите висновки?
Я не говорю про вінничан! Важко назвати нормальною нацією в якої стільки зрадників які готові приєднатися до Росії і вважають себе росіянами. Називаю речі своїми іменами, і варто визнати трагедію.
Не варто мої мотиви з їхніми плутати) я не цураюсь української мови, і не починаю розмовляти польскою на вулиці) Виходить цікаве коло, що вони хочуть розмовляти мовою нації де менше зрадників зраджуючи свою мову?) Ви зараз вплутуєте зовсім інші питання які не зачіпав, я писав що мені буде важко жити зі зрадниками і це правда, і з тими хто нічого не робить щоб поставити зрадників на місце. І якщо навіть притянути надумане до мого мотиву, то я хоча би збираюсь виїджати в Польщу, а не починати розмовляти польською і закликати до приєднання до Польщі

Перегляд дописуMqM (13.04.2014 – 14:13) писав:

Я в цій країні з таким соромом жити не зможу
жалко що перед тією цитатою, ви цієї не замітили. Тоді б ви зрозуміли

Повідомлення відредагував MqM: 15.04.2014 – 19:27

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних