Перейти до вмісту

Розпад України (мирний і не зовсім)

Повідомлень в темі: 372

#241 Мервей

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 83 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 24.07.2012 – 16:06

Як схоче так і проковтне. На то вона і щука.
  • 0

#242 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1505 повідомлень
  • Місто:Софія

Відправлено 24.07.2012 – 16:17

Перегляд дописуМервей (24.07.2012 – 16:06) писав:

Як схоче так і проковтне. На то вона і щука.

Я зрозумів: у Вас аргументів немає, лише догадки...
  • 0

#243 Мервей

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 83 повідомлень

Відправлено 24.07.2012 – 16:38

Той аргумент, що пересічний житель цієї країни живе в інформаційному, культурному та розважальному полі Росії найкрасномовніший аргумент.
  • 0

#244 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 24.07.2012 – 17:08

Перегляд дописуМервей (24.07.2012 – 16:38) писав:

Той аргумент, що пересічний житель цієї країни живе в інформаційному, культурному та розважальному полі Росії найкрасномовніший аргумент.

Дякую! Це суттєво. Коли я був учнем, за радянських часів, в моєму селі українською мовою розмовляли лише на уроках в школі, а в побуті говорили на сільському діалекті. А тепер між собою люди розмовляють українською. Ті ж самі люди. Є зрушення. Українці відчують себе нацією лише тоді, коли буде здійснюватись інтеграція до Європи. Це нелегко зробити, це боротьба й випробування, але це звільнення від ярма. А Росія - це ярмо. Тому я впевнений, що українці будуть в ЄС, а не в Росії.
  • 0

#245 Мервей

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 83 повідомлень

Відправлено 25.07.2012 – 08:54

Перегляд дописуВасиль (24.07.2012 – 17:08) писав:

Дякую! Це суттєво. Коли я був учнем, за радянських часів, в моєму селі українською мовою розмовляли лише на уроках в школі, а в побуті говорили на сільському діалекті. А тепер між собою люди розмовляють українською. Ті ж самі люди. Є зрушення.
Ви маєте зрозуміти, що село є маловизначальним щодо формування, у даному випадку мовних та культурних, тендецій в країні. По великому рахунку напрям руху започатковує місто. А якщо ви будете уважними, то помітите, що діалект та суржик для більшості слугує переходом в більш-менш чисту російську в місті. А на твердження про те, що у вашому селі почали говорити чистою українською, я можу подати своє твердження: сільські водії не знають простих українських слів(внаслідок слабенького україномовного інформаційного поля) і заміняють їх тими, які в них постійно на слуху. В розмовах по мобільному постійно мерехтять слова типу внєшній, внутрінній, маладца... Про молодь взагалі мовчу.

Цитата

Українці відчують себе нацією лише тоді, коли буде здійснюватись інтеграція до Європи. Це нелегко зробити, це боротьба й випробування, але це звільнення від ярма. А Росія - це ярмо. Тому я впевнений, що українці будуть в ЄС, а не в Росії.
Стосовно ЄС і відчуття себе як нації. У вас хибне і поверхове уявлення про ЄС і цілі, які перед ним ставляться тепер. Насправді, на даний момент ціллю є усунення національних країн і створення саме європейця. Суверенітет країн усувається. Що робити країнам, а що не робити вказує Брюссель, як от у теперішньому випадку з Грецією, Італією тп. Навіть найбільш економічна потуга і найбільша за населенням - Німеччина - не в силах тримати свою лінію. Єдина країна, яка ще має вплив в ЄС - Франція, а так там заправляють банкіри, крупні підприємці та інше велике панство, для яких слова країна, нація є виключно перепоною на шляху зростання свого капіталу.
  • 1

#246 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 25.07.2012 – 11:51

Перегляд дописуМервей (25.07.2012 – 08:54) писав:

Ви маєте зрозуміти, що село є маловизначальним щодо формування, у даному випадку мовних та культурних, тендецій в країні. По великому рахунку напрям руху започатковує місто. А якщо ви будете уважними, то помітите, що діалект та суржик для більшості слугує переходом в більш-менш чисту російську в місті. А на твердження про те, що у вашому селі почали говорити чистою українською, я можу подати своє твердження: сільські водії не знають простих українських слів(внаслідок слабенького україномовного інформаційного поля) і заміняють їх тими, які в них постійно на слуху. В розмовах по мобільному постійно мерехтять слова типу внєшній, внутрінній, маладца... Про молодь взагалі мовчу.

Добре! Не буду сперечатись, проблема складна. Час покаже...

Перегляд дописуМервей (25.07.2012 – 08:54) писав:

Стосовно ЄС і відчуття себе як нації. У вас хибне і поверхове уявлення про ЄС і цілі, які перед ним ставляться тепер. Насправді, на даний момент ціллю є усунення національних країн і створення саме європейця. Суверенітет країн усувається. Що робити країнам, а що не робити вказує Брюссель, як от у теперішньому випадку з Грецією, Італією тп. Навіть найбільш економічна потуга і найбільша за населенням - Німеччина - не в силах тримати свою лінію. Єдина країна, яка ще має вплив в ЄС - Франція, а так там заправляють банкіри, крупні підприємці та інше велике панство, для яких слова країна, нація є виключно перепоною на шляху зростання свого капіталу.

Навпаки, я це розумію. Я навіть вважаю, що держави втратять владу в майбутньому, бо держава історично себе віджила. Але це не заперечує того факту, що інтеграція до ЄС буде фактором консолідації української нації. Навпаки, якщо Україна не буде приєднуватись до ЄС, то існує загроза існуванню нації. Держави мені не шкода. Глобалізація вимагає скорочення влади держави до санітарного мінімуму. Але це не стосується нації. Я за глобальну українську націю і за зменшення влади держави.
  • 0

#247 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 25.07.2012 – 15:06

Перегляд дописуshіver2005 (25.07.2012 – 14:37) писав:

Поки що Україну ЄС не перетравить, блюване.

Коли йдеться про інтеграцію до ЄС, очевидно, що не йдеться про Україну, якою вона є тепер. Тепер Україна немає жодних шансів, з нею навіть угоди про асоціацію не бажають підписувати. Йдеться про те, щоб Україна стала європейською правовою державою, з демократичним, а не авторитарним президентом чи урядом, державою, де діє право, а не корупція. Це складне завдання, але це єдиний можливий шлях консолідації української нації.
  • 0

#248 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 25.07.2012 – 15:43

Нехай би Україна стала сама собою, а не думала про якісь інтеграції. Я мрію, про таку Україну, яка би була би на розхват усіма, щоби її усюди запрошували. Але спочатку Україна повинна бути більш самодостатньою. От втупимо до ЄС, чи ЄЕП, приєднаємося до Росії, чи ще когось. Що з того виграємо? У такому стані, в якому зараз є Україна, їй не вартує взагалі нікуди вступати, якщо хочемо ще Україну українською зберегти. Інакше все українське, яке є ще слабким, кволим, просто буде поглинуте.
  • 0

#249 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 25.07.2012 – 15:58

Перегляд дописуДруг Бобер (25.07.2012 – 15:43) писав:

Нехай би Україна стала сама собою, а не думала про якісь інтеграції. Я мрію, про таку Україну, яка би була би на розхват усіма, щоби її усюди запрошували. Але спочатку Україна повинна бути більш самодостатньою. От втупимо до ЄС, чи ЄЕП, приєднаємося до Росії, чи ще когось. Що з того виграємо? У такому стані, в якому зараз є Україна, їй не вартує взагалі нікуди вступати, якщо хочемо ще Україну українською зберегти. Інакше все українське, яке є ще слабким, кволим, просто буде поглинуте.

Самодостатньою не може бути жодна країна, навіть США. Україна може повноцінно розвиватись лише тоді, коли в неї буде доступ до європейського ринку. В Європі ніхто нікого не поглинає. А от з боку Росії реальна загроза поглинання існує, і, якщо Україна не буде інтегруватись до ЄС, Росія її точно поглине. Без ЄС Україна є беззахисною.
  • 0

#250 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 25.07.2012 – 16:08

Перегляд дописуВасиль (25.07.2012 – 15:58) писав:

Самодостатньою не може бути жодна країна, навіть США. Україна може повноцінно розвиватись лише тоді, коли в неї буде доступ до європейського ринку. В Європі ніхто нікого не поглинає. А от з боку Росії реальна загроза поглинання існує, і, якщо Україна не буде інтегруватись до ЄС, Росія її точно поглине. Без ЄС Україна є беззахисною.
Я не кажу про цілковиту самодостатність. Але те, що українці не прагнуть свого, навіть і соромляться бути українцями, переходити на українську мову і розмовляти нею, а просто забивають болт на це питання, це говорить про слабкість держави. ЄС ми такі не потрібні. Не можемо постояти за мову, а нас політики тупо розводять на цьому - осьчим ми зараз займаємося, замість того, щоби усувати корупцію, реорганізовувати і удосконалювати законодавство, розбудовувати економіку. Не потрібні ми ЄС такі.
Певна самодостатність у країни повинна завжди бути, щоби вона нормально існувала.
  • 0

#251 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 25.07.2012 – 16:50

Перегляд дописуДруг Бобер (25.07.2012 – 16:08) писав:

Я не кажу про цілковиту самодостатність. Але те, що українці не прагнуть свого, навіть і соромляться бути українцями, переходити на українську мову і розмовляти нею, а просто забивають болт на це питання, це говорить про слабкість держави. ЄС ми такі не потрібні. Не можемо постояти за мову, а нас політики тупо розводять на цьому - осьчим ми зараз займаємося, замість того, щоби усувати корупцію, реорганізовувати і удосконалювати законодавство, розбудовувати економіку. Не потрібні ми ЄС такі.
Певна самодостатність у країни повинна завжди бути, щоби вона нормально існувала.

Україна повинна бути європейською правовою державою, що і є самодостатністю. Без цього неможливо розвиватись країні.
  • 0

#252 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 25.07.2012 – 16:52

Перегляд дописуВасиль (25.07.2012 – 16:50) писав:

Україна повинна бути європейською правовою державою, що і є самодостатністю. Без цього неможливо розвиватись країні.
Саме такою вона повинна стати. Тільки тоді для неї будуть відкриті двері до ЄС.
  • 0

#253 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 25.07.2012 – 17:13

Перегляд дописуДруг Бобер (25.07.2012 – 16:52) писав:

Саме такою вона повинна стати. Тільки тоді для неї будуть відкриті двері до ЄС.

Я стверджую те ж саме.
  • 0

#254 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 25.07.2012 – 18:07

Перегляд дописуВасиль (25.07.2012 – 17:13) писав:

Я стверджую те ж саме.
Згода - це уже великий плюс. : )))
Але тут починається найцікавіше. Усе буде впиратися у волю народу. От чому Регіонали так багато набрали на виборах? Яка національна ідеологія їм допомогла? Про фальсифікації не говоримо.
Регіони не мають зовсім національної ідеології... Те, що вони сповідують і пропонують не національна ідеологія, язик не повертається так це назвати. Адже це є не що інше, як ідея збереження і приєднання руского міра. Тобто навіть не розбудова чогось українського, не розбудова свого. А хіба Росія - європейська правова держава? Якщо народ голосує за цю силу, значить народу такий ідейний напрям близький.
То, мабуть, треба народ міняти. Може в цьому вся проблема?
  • 1

#255 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 25.07.2012 – 18:28

Перегляд дописуДруг Бобер (25.07.2012 – 18:07) писав:

Згода - це уже великий плюс. : )))
Але тут починається найцікавіше. Усе буде впиратися у волю народу. От чому Регіонали так багато набрали на виборах? Яка національна ідеологія їм допомогла? Про фальсифікації не говоримо.
Регіони не мають зовсім національної ідеології... Те, що вони сповідують і пропонують не національна ідеологія, язик не повертається так це назвати. Адже це є не що інше, як ідея збереження і приєднання руского міра. Тобто навіть не розбудова чогось українського, не розбудова свого. А хіба Росія - європейська правова держава? Якщо народ голосує за цю силу, значить народу такий ідейний напрям близький.
То, мабуть, треба народ міняти. Може в цьому вся проблема?

Регіонали набрали багато голосів тому, що російськомовний електорат вірив, що це змінить їхне життя на краще.
  • 0

#256 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 25.07.2012 – 18:47

Перегляд дописуВасиль (25.07.2012 – 18:28) писав:

Регіонали набрали багато голосів тому, що російськомовний електорат вірив, що це змінить їхне життя на краще.
А ще цей електорат боїться усього, що не російське. Добро бачить тільки в Росії. З такими Україну не побудуєш. Завжди будуть вставляти палки в колеса.
  • 1

#257 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 25.07.2012 – 19:07

Перегляд дописуДруг Бобер (25.07.2012 – 18:47) писав:

А ще цей електорат боїться усього, що не російське. Добро бачить тільки в Росії. З такими Україну не побудуєш. Завжди будуть вставляти палки в колеса.

Цей електорат Януковича вже наполовину зменшився. Проблема вже не в ньому, а в тім, що більшість українців розчаровані в політичних партіях. Довіра до політиків є мінімальною. Тому все залежить від того, чи буде дієздатною нова Верховна Рада. Я надіюсь, що буде...
  • 0

#258 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 25.07.2012 – 19:14

Перегляд дописуВасиль (25.07.2012 – 19:07) писав:

Цей електорат Януковича вже наполовину зменшився. Проблема вже не в ньому, а в тім, що більшість українців розчаровані в політичних партіях. Довіра до політиків є мінімальною. Тому все залежить від того, чи буде дієздатною нова Верховна Рада. Я надіюсь, що буде...
А в мене немає жодної надії, що нова Верховна Рада буде дієздатною. Вибори будуть характеризуватися тим, що буде багато неприйдухів серед прихильників, скажемо так, різних напрямків ідеології. Зрештою, поживемо - побачимо, як воно буде насправді.
У будь-якому разі, нова Верховна Рада буде відображати до якоїсь міри те, що робиться в суспільстві, хоча трішки як у кривому дзеркалі.
  • 1

#259 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 25.07.2012 – 19:24

Перегляд дописуДруг Бобер (25.07.2012 – 19:14) писав:

А в мене немає жодної надії, що нова Верховна Рада буде дієздатною. Вибори будуть характеризуватися тим, що буде багато неприйдухів серед прихильників, скажемо так, різних напрямків ідеології. Зрештою, поживемо - побачимо, як воно буде насправді.
У будь-якому разі, нова Верховна Рада буде відображати до якоїсь міри те, що робиться в суспільстві, хоча трішки як у кривому дзеркалі.

Справа в тім, що Верховна Рада змушена буде зробити вибір між тим, бути європейській Україні чи не бути. Їй цього вибору не уникнути, тиск буде дуже великим.
  • 0

#260 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 25.07.2012 – 19:41

Перегляд дописуВасиль (25.07.2012 – 19:24) писав:

Справа в тім, що Верховна Рада змушена буде зробити вибір між тим, бути європейській Україні чи не бути. Їй цього вибору не уникнути, тиск буде дуже великим.
Важко судити, чи буде зараз тиск. Але за всю свою незалежність Україна завжди не могла визначитися, куди йде і чого хоче. Колись мусить прийти той критичний час, коли ці терези, що зважують куди йти Україні не будуть гойдатися, як маятник, а остаточно зупиняться. Я надіюся, що зупиняться так, що переважить якраз вибір правової демократичної держави європейського типу. А зараз в народі України проходить тиха холодна боротьба.
  • 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних