Перейти до вмісту

Розпад України (мирний і не зовсім)

Повідомлень в темі: 372

#201 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1990 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Волинь

Відправлено 17.01.2011 – 21:40

Перегляд дописуджо (17.01.2011 21:21) писав:

да-да, а хто ж на будові в Одесі, Дніпрі, Донецьку, Києві, Варшаві,Москві і тд ішаче? Багаті галичани, ога. люипени працюючі на дядю.

Люмпен - це низ з низів. Це декласовані і найнижчі елементи. Десь такі як заселяють Донецьк з Одесою в основному - люди без роду-племені, традицій, яким би "водку по 3.60 вєрнуть" і все, без моралі.
Навіть сама люмпенізація не є характерною для аграрних регіонів, це урбаністичний процес.

Не кожна бідна людина є люмпеном.
Майновий стан тут є не єдиною ознакою.

Ну а якби ти проїхався по селах Луганщини і Франківщини, то зрозумів би кому до "люмпенів" ближче.
Про омріяну тобою московію я мовчу.
  • 0

#202 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6637 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 17.01.2011 – 22:03

оце хильнув пивка, тай думаю.. а чи не час вкотре нагадати про свою сепаратистську позицію?

регіон таврія - тобто крим з причорноморям - то регіон такий, хто його завоює, той там і буде, територіального етносу там немає. свого часу цей регіон перетворив пастухів на работорговців. в регіоні тип економіки - це послуги. торгівля, туризм.
і хоча в сиву давнину саме в криму вперше одомашнили свиней і вигадали шашлик, але Сталінська ідея зробити в криму землю обітуванну для жидів має сенс. Цей регіон лиш по своїй географічній позиції - завжди гарячий. І так як жиди постійно воюють за Ізраіль в Азії, то і в Криму вони будуть постійно воювати... бо війна то дуже вигідний бізнес. здогадайтесь з ким воювати? З усіма, хто їм не підкориться. тобто вони будуть витягувати всі соки з дружньої України, надзвичайну данину, для війни з кавказом і турцією. війни малої, але прибуткової. не для перемоги, а для бізнесу.
Чи можливо цьому запобігти? хіба що так як зараз це є - регіон завжди буде проблемним.

а от донбас давно треба віддати росії. така моя думка. регіон з ресурснодобувною економікою завжди буде відсталий.
  • 0

#203 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень

Відправлено 17.01.2011 – 22:26

Спеціально для джо
http://www.bagnet.org/news/summaries/ukrai...011-01-17/99245

нема тут смайла рукалице, тож юзаю цей :rolleyes:
  • 0

#204 Меланка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 100 повідомлень
  • Місто:Ген, ген он там

Відправлено 17.01.2011 – 23:14

Оце тако почитав трохи... ніби українці тут на форумі, а ніби й ні.. Це забирайте, то віддамо. Ти його заробляв один з другим що розпоряджаєшся??
Не думаю що ще в якісь державі знайдуться такі патріоти (ви ж себе патріотами рахуєте?) що так вільно допускатимуть думку про шматування земель.
Чорт! Та це ж зрада! Вам в одну камеру з северодонецькими сепаратистами!
  • 0

#205 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6637 повідомлень

Відправлено 17.01.2011 – 23:31

ти не плутай поняття патріота і імперіаліста, це по перше. в патріоти нашої жидівської держави мало хто себе записує, це два. а націоналісту піклуватися про загарбання і володіння територіями не гоже. всеодно ж не наша нація панує над іншими націями на тих територіях. а так як ми в рівних рабських умовах, то радуватись за те що мій пан володіє не тільки мною а ще і іншими народами - дибільний імперіалізм.

Перегляд дописуМеланка (17.01.2011 23:14) писав:

....почитав трохи...
ти Ч чи Ж ?
  • 0

#206 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень

Відправлено 17.01.2011 – 23:51

Я прочитав пости Князя і ніфіга не вкурив :rolleyes:
  • 0

#207 checker

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 234 повідомлень

Відправлено 17.01.2011 – 23:51

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (17.01.2011 23:31) писав:

ти не плутай поняття патріота і імперіаліста, це по перше. в патріоти нашої жидівської держави мало хто себе записує, це два. а націоналісту піклуватися про загарбання і володіння територіями не гоже. всеодно ж не наша нація панує над іншими націями на тих територіях. а так як ми в рівних рабських умовах, то радуватись за те що мій пан володіє не тільки мною а ще і іншими народами - дибільний імперіалізм.
бери ближче. наша нація не панує в Донбасі, Криму, це як мінімум. отож, їх треба відпустити з Богом, і укріплюватися на решті земель. якщо це не зробимо будем і надалі "розбавлені" людьми з тих територій, що не терплять будь-що українське. а розбавлене вино - хринове вино.

Цитата

ти Ч чи Ж ?
та чиж він звичайнісінький. :rolleyes:
  • 0

#208 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 18.01.2011 – 00:03

Перегляд дописуджо (17.01.2011 21:09) писав:

Ну ти вчесав, Побожний. Ти хоч, розумієш, що таке думка?

Так я то знаю...ото думаю, чи знаєш ти ? Здається - ні, оскільки вся твоя "думка", це перехід на особистість. Шось воно знайоме...до болі і нудоти.

Цитата

І що всі думки, ще задовго до того, як ти навчився читати і впяв захоплено свій ніс у біблію і в посібник для молодих жовтенят, вже були висловлені?

Цікаве визначення. Виходить, що якийсь неандерталець висловив думку щодо існування Плутону, про що і зробив запис, нашкрябавши його на каменюці. Угу. Нафіга його було відкривати ще раз ?

Цитата

Чи ти може, маєш якісь свої, власні думки, до яких ди допетрав поганяючи Сіру? Так скажи, мо потішемося за славного теревенівця.

Ну дик...сліпому скільки не кажи : червоне, він скаже : - гаряче.

Цитата

Творчість має бути признаною, навіть якщо ти і придумав манюсіньку, але свою думку.

Ги ги ги...з яких це пір думки, в області політики, стали творчістю ? Навіть непризнаний тобою авторитет, моя кобила Сіра, з цього визначення сміється.

Цитата

Та цього не буде, бо всі думки тобі заклала партія кпрс, шльондра-вчителька і сєржант-довбень.

Незнаю як там щодо кпрс, але так розумію, що свого часу ти трахав мою вчительку, а коли пішов до армії, то сержант довбень, довбав...себто, трахав тебе. Іншого висновку з твоєї великорозумної цитати - не зробиш. Бо якщо воно було б не так, то звідкіля ти знаєш що вчителька була шльондрою, а сержант довбнем ?

Цитата

Всі слова і всі думки були породжіні задовго до того, як твій тато влив в твою маму пару грам сперми.

Шо ти торочиш одне і те ж ? Ти вже це казав...отам вище...де неандертальці відкрили Плутон.

Цитата

чи почеши Сірій хвоста.

Я жалкую, містере джо, але живого коня ти, здається, ніколи не бачив. Справа в тім, що "почесати" ти можеш свою волосатую грудь. Власною п*ятою. А кобилі, хвоста можна тіко РОЗчесати. В слідуючий раз, коли ти подаватимеш мені свої глибокі знання про домашніх тварин, і захочеш замість політичної, власної думки, гнать шнягу, то пиши : почесати ПІД хвостом. Угу. Не забудь.
  • 1

#209 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 18.01.2011 – 01:02

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (17.01.2011 22:03) писав:

оце хильнув пивка, тай думаю.. а чи не час вкотре нагадати про свою сепаратистську позицію?

регіон таврія - тобто крим з причорноморям - то регіон такий, хто його завоює, той там і буде, територіального етносу там немає. свого часу цей регіон перетворив пастухів на работорговців. в регіоні тип економіки - це послуги. торгівля, туризм.
і хоча в сиву давнину саме в криму вперше одомашнили свиней і вигадали шашлик, але Сталінська ідея зробити в криму землю обітуванну для жидів має сенс. Цей регіон лиш по своїй географічній позиції - завжди гарячий. І так як жиди постійно воюють за Ізраіль в Азії, то і в Криму вони будуть постійно воювати... бо війна то дуже вигідний бізнес. здогадайтесь з ким воювати?

Такий сценарій може бути, вірніше міг би. Ну... нехай США, в такому сценарії попадають в пікантну ситуацію (як ніяк - Їзраїль) і щось там будуть "ізображать". Але ж ще є європейські країні Північного Альянсу. Турція - член НАТО. А у них, колективний договір про безпеку. Ну і ?
  • 1

#210 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6637 повідомлень

Відправлено 18.01.2011 – 01:06

Перегляд дописуchecker (17.01.2011 23:51) писав:

бери ближче. наша нація не панує в Донбасі, Криму, це як мінімум. отож, їх треба відпустити з Богом, і укріплюватися на решті земель. якщо це не зробимо будем і надалі "розбавлені" людьми з тих територій, що не терплять будь-що українське. а розбавлене вино - хринове вино.
наша нація також не панує і на заході і в центрі також. А відпустити крим - це продовжити бути колонією тих самих жидів, але доведеться сплачувати ще більшу данину для їхніх воєн. краще звідти вигнати все населення і заселити українцями. але всеодно утримувати регіон дуже складно.

Перегляд дописуБезбожник (18.01.2011 01:02) писав:

Такий сценарій може бути, вірніше міг би. Ну... нехай США, в такому сценарії попадають в пікантну ситуацію (як ніяк - Їзраїль) і щось там будуть "ізображать". Але ж ще є європейські країні Північного Альянсу. Турція - член НАТО. А у них, колективний договір про безпеку. Ну і ?
і пофіг. то ж жиди. їм все можна. тим більше що особливої війни би не було, а так - торги. он турція з грецією ж не миряться, навіть трішки пострілялися були, але всеодно члени нато. а коли піндоси Сербію бомбили, вони цікавилися думкою інших членів НАТО? ні, вони сформували їхню думку. так що ніяких проблем.
  • 0

#211 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 18.01.2011 – 01:13

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (18.01.2011 01:06) писав:

і пофіг. то ж жиди. їм все можна. тим більше що особливої війни би не було, а так - торги. он турція з грецією ж не миряться, навіть трішки пострілялися були, але всеодно члени нато. а коли піндоси Сербію бомбили, вони цікавилися думкою інших членів НАТО? ні, вони сформували їхню думку. так що ніяких проблем.

Можна, то можна. Але ж одне діло коли два члени НАТО щось не поділили, як Турція і Греція за Кіпр, наприклад, а Ізраїль до НАТО яким боком ? Хоч не хоч, а домовленості про колективну безпеку потрібно виконувати. А він же ж передбачає не тільки колективну участь в разі великої війни, а в разі, навіть, потенційної небезпеки для когось з членів альянсу. Сербія, то приклад, на мій погляд не дуже вдалий. Там все було вирішено "колегіально" зарані, і до того ж, Сербія не була членом НАТО також.

ПС. Щодо Сербії, ще. В тому "колегіальному" рішенні, пам*ятається, навіть Росія, здається була замішана. Себто, щось вона там ізображала, "протестуючи", насправді ж....Росія взагалі часто продажно поступає останній час. От нприклад, є серйозні дані що напередодні бомбардування Багдаду, американці запросили повний перелік древніх цінностей Багдадського національного музею...наданих їм директором Ермітажу...запам*ятував його прізвище, корочч - єврей.

Повідомлення відредагував Безбожник: 18.01.2011 – 01:20

• 1

#212 Меланка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 100 повідомлень

Відправлено 18.01.2011 – 19:40

ти не плутай поняття патріота і імперіаліста, це по перше.
Не про імперію мова.

в патріоти нашої жидівської держави мало хто себе записує, це два.
Ми говоримо про Україну чи про Ізраїль?
Так зараз в державі нашій не все гаразд, але це не означає що потрібно на все плювати і обзивати всіх жидами.

а націоналісту піклуватися про загарбання і володіння територіями не гоже. всеодно ж не наша нація панує над іншими націями на тих територіях. а так як ми в рівних рабських умовах, то радуватись за те що мій пан володіє не тільки мною а ще і іншими народами - дибільний імперіалізм.
якими це іншими народами? Я кажу лише про цілісність власних земель, мені чужого не потрібно.

ти Ч чи Ж ?
Це щось змінює в питанні теми?

Повідомлення відредагував Меланка: 18.01.2011 – 19:42

• 0

#213 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6637 повідомлень

Відправлено 18.01.2011 – 20:33

Перегляд дописуМеланка (18.01.2011 19:40) писав:

...
якими це іншими народами? Я кажу лише про цілісність власних земель, мені чужого не потрібно.
...
от якраз коли ти розкатало губу на донбас і обізвало своїми власними землями - то це і є імперіалізм. причому дивовижний рабський імперіалізм - радіти що твій пан не тільки тебе має, а ще й інших.
  • 0

#214 Меланка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 100 повідомлень

Відправлено 18.01.2011 – 23:25

Тих хоч сказати що ці землі зараз не в складі України?
  • 0

#215 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 19.01.2011 – 00:42

Спробую і я відповісти на це питання,можливо це буде і не відповідь,але моя думка. По-перше:всі хто живе на Донбасі лише і говорять про злиття з Росією,але це лише балачки,нічого такого не буде. Тут,у Донбасі,всіх хто живе не признають у Росії,хоч і на російській розмовляєш,хоч і кров з носа,але всерівно ти будеш хохлом. Як ресурс східна Україна не погана,але Росія сама своє не може забезпечити,а лізе до нас. З Кримом те ж саме. За захід мовчу,там два варіанти-або самі по собі,або під Європою. По-друге:Росія повільно скуповує промисловість нашу,хоч частину,але вже значний вплив у нашу економіку. Ми обираємо владу,а влада копає яму для нас. Слава Янику! А чому ж він виграв? А за кого голосували українці? Все розпадеться мирним шляхом,бо вже нічого не вдієш.
  • 0

#216 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 19.01.2011 – 11:02

i 

Флейм видалено. Джо - 10% за порушення правил п.2.2.

• 0

#217 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 22.01.2011 – 21:07

Франківці смалять :D

Цитата

Cьогодні в нашому мікрорайоні відключили опалення.
Це напередодні Дня Злуки. Уявляю де би був мер міста якби він за совітів відключив опалення напередодні дня
Великої Жовтневої Помаранчевої Революції. Сидів би десь в каналізаційній кірниці ремонтував якийсь колектор власноруч
або писав би пояснюючі в КДБ .
Пересічні галичани характеризують своїх побратимів як:
- дикі шахтарі
-бидломаса
-мАскалі (москалі звучить вже не так образливо як раніше)
- януковичі
- окупанти , діти КГБістів
Загальну характеристику дала моя сусідка з якою ми випасали разом корів:
- тоті східніки гірше москалів. Я би їх вішіла, палила і стрілєла.
Тобто львівський однопартієць п.Сича в своєму пассажі про синьожопу банду яку наше бандерівське військо скоро шапками закидає був значно відвертішим... а наша свідомомаса замість того , щоб іти пікетувати мерію з лозунгами:
- чому не вивозиться сміття?
- чому місто стало брудне і неохайне?
- що з нашими дорогами?
-де наші гроші?
піде вимагати знести пам'ятник невідомо кому встановлений невідомо ким і розташований так кілометрів за тисячу. Наша свідомомаса буде вперто шукати винуватьця своїх чисто побутових проблем як мінімум в Києві на в.Банковій і не ближче.
Мене інше хвилює. Якщо в нас люди такі розумні , освідчені , культурні , діти виключно борців за волю України і внуки підписантів історичних актів злук

ШО Ж ТАМ НА СХОДІ РОБИТЬСЯ?!

http://vitaliyke.liv...l.com/7190.html
  • 0

#218 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 23.01.2011 – 01:32

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (17.01.2011 22:03) писав:

оце хильнув пивка, тай думаю.. Сталінська ідея зробити в криму землю обітуванну для жидів має сенс.
просвіти, звідки це ти таке висмоктав (якщо не з пивної пляшки)? бо якщо ти називаєш розвиток туризму "ідеєю зробити землю обітуванну для жидів", то весь світ нині страшенні жидосталіністи :D
  • 0

#219 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 23.01.2011 – 01:36

Перегляд дописуSergiy_K (23.01.2011 01:32) писав:

просвіти, звідки це ти таке висмоктав (якщо не з пивної пляшки)? бо якщо ти називаєш розвиток туризму "ідеєю зробити землю обітуванну для жидів", то весь світ нині страшенні жидосталіністи :D
а пивка не хиляв, та може йдеться шо власники землі будуть тавагіщі.
  • 0

#220 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 23.01.2011 – 02:04

Перегляд дописуЗварич (16.01.2011 18:04) писав:

Всі міста в світі можна назвати люмпенізованими та денаціоналізованими. А можна мультикультурними. Різниця лише в поглядах на факт.
різниця лише с какова ти раєна

Перегляд дописуkavalera (23.01.2011 01:36) писав:

а пивка не хиляв
а не завадить, бо фігпоймеш

Перегляд дописуNatalie) (19.11.2010 11:30) писав:

Просто цьому "експертішке" невідомо що за Австро-Угорщини західнякам жилось набагато краще ніж східнякам за русскої імперії, яка їх голодом морила.
це тому західняки масово емігрували звідти за океани?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних