Перейти до вмісту

Розпад України (мирний і не зовсім)

Повідомлень в темі: 372

#21 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3760 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 17.09.2010 – 23:39

Перегляд дописуБогуслав (18.09.2010 00:37) писав:

потриндіти ти герой.
А Ви значить реально вже займаєтесь демаркацією кордону. набираєте повідомлення, розложивши ноут на трупі офігівшого міліціонера.
  • 0

#22 Елегантний

Писар

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 402 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 17.09.2010 – 23:53

Перегляд допису---- (18.09.2010 00:39) писав:

А Ви значить реально вже займаєтесь демаркацією кордону. набираєте повідомлення, розложивши ноут на трупі офігівшого міліціонера.
Ти ба!
Вже піддобрюється!
Хоче свою кандидатуру в президенти нової країни висунути :brovy:
  • 0

#23 Natalie)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 352 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 18.09.2010 – 10:56

Цитата

як дві України розвиватимуться окремо?

Західна Україна об"єднається з Польщею, а Східна з Росією.
  • 0

#24 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 18.09.2010 – 11:53

Перегляд допису---- (18.09.2010 00:39) писав:

йди лікуйся

Перегляд дописуNatalie) (18.09.2010 11:56) писав:

Західна Україна об"єднається з Польщею, а Східна з Росією.
думаю ні.
західна Україна не має з Польщею нічого спільного. я думаю навіть поляки не хотіли б такого об’єднання. Польща на сьогодні одна з найбільш моноетнічних держав у Європі і влиття в їх склад представників іншої нації не принесе полякам нічого доброго.

щодо східної України можливо такі пориви виникатимуть, але росія і без об’єднання з Сх. Україною диктуватиме їм свою волю. мабуть створять єдиний енергетичний ринок, єдину валютну зону тощо, але злиття як такого думаю не буде.
  • 0

#25 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 18.09.2010 – 13:05

Перегляд дописуБогуслав (18.09.2010 12:53) писав:

йди лікуйся
Та ні, я вас вперед пропущу. Ось Ви притикаєте, що хтось там герой на словах, в темі про розділ України. Ось і виникає враження, що Ви вже почали демаркацію, бо тіпа не на словах. Тобто в "собственном глазу бревна не видите"

Перегляд дописуJustaman (18.09.2010 13:20) писав:

А то в Києві від галіційських пісюнів проходу нема.
Переключись на негритянські.
  • 0

#26 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 18.09.2010 – 13:30

Перегляд дописуЗлодюжка (18.09.2010 14:24) писав:

Знову палишся. Переводиш тему розмови
Ну, взагалі- то тема така: " розпад України (мирний і не зовсім), а що далі?", а про мою орієнтацію тут. Дєрзай.

Ну шо по темі роподілу України будемо говорити? Чи я вас більше цікавлю?

Значить так, в тему: Пане Богуславе, Ви несете маячню щодо розподілу, ніякий справжній патріот отак просто піддати сумніву територіальну цілісність України не посмів би. Ви здаєтесь при найменших труднощах. Україна наразі неподільна і наша і треба за неї боротись. А Ви тут відстоюєте ідею Москви - розсматувати. Ганьба Вам, як галичанину. Бридко читати.
  • 0

#27 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 18.09.2010 – 15:54

Перегляд дописуБогуслав (18.09.2010 00:37) писав:

за рахунок політичної грамотності і руху в сторону європи, я про це вже писав.

За які кошти? Гроші де брати? Економіка то є механізм виробництва корисних речей. Якщо виробництва нема, а речі є, то їх виробляє хтось інший.
Візьмемо ваше місто. За рахунок чого воно жило раніше? Позитрон, промприлад, радіозавод, арматурний, лрз, кзз, фурнітурний, тоз, швейна фабрика, прикарпатліс і т. п. А зараз? Гастарбайтери, дотації, араби-студенти. Є ще цементно-шиферний, але він працює на кишеню помаранчевого депутата.
Замість "політичної грамотності" буде як у тому анекдоті:
-Що ви зробите, якщо скасують візи?
-Залізу на дерево
-Навіщо?
-А щоб не затоптали

Цитата

ніякої "Української України" не було. була та ж сама експлуатація крани і населення на користь бізнес-кланів. часом робились якісь позитивні рухи, але хаотично не систематично і не професійно.

А професійно, то як? По Фаріон? Чим більше "рухи", тим більше опір.

Цитата

справа в тому що менталітет східного і західного українця сильно різняться

Ога. На Заході без хабарів взагалі нічого не робиться. :brovy:
  • 0

#28 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 18.09.2010 – 16:54

тему почистив.
Justaman, Злодюжка, ---- усне попередження за флуд!

Перегляд допису---- (18.09.2010 14:30) писав:

Значить так, в тему: Пане Богуславе, Ви несете маячню щодо розподілу, ніякий справжній патріот отак просто піддати сумніву територіальну цілісність України не посмів би. Ви здаєтесь при найменших труднощах. Україна наразі неподільна і наша і треба за неї боротись. А Ви тут відстоюєте ідею Москви - розсматувати. Ганьба Вам, як галичанину. Бридко читати.
по-перше у вас хибне розуміння поняття "патріот". патріотизм не проявляється в замовчуванні проблеми, а в її обговоренні і приходу до спільної думки, оце буде прояв патріотизму і єдності. а з нас двох у цій темі мудозвонством займаєтеь саме ви. вважаєте що я не правий, щодо розподілу - доведіть, неподобається тема - допобачення, а корчити з себе захисника Вітчизни тролінгуючи це не патріотизм.
тем про єдність і консолідацію - сотні, тільки єдність і консолідацію чомусь не проявляють навіть автори таких тем. то в чому тут патріотизм? а я вважаю що розподіл, за певних умов був би корисним для України і я патріот.
а шукати в усіх проблемах руку москви чи жидів та кричати ганьба усім кого не здатен зрозуміти це притаманно тим хто нездатен навести лад у своїй голові і своїй державі.
  • 0

#29 Natalie)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 352 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 18.09.2010 – 17:09

Цитата

західна Україна не має з Польщею нічого спільного. я думаю навіть поляки не хотіли б такого об’єднання.

можливо і так, але на Львів поляки давно косяться. Можливо в свій склад і не взяли б, але відкрили кордон, зробили безвізовий в"їзд
  • 0

#30 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 18.09.2010 – 17:22

Перегляд дописуЗварич (18.09.2010 16:54) писав:

За які кошти? Гроші де брати? Економіка то є механізм виробництва корисних речей. Якщо виробництва нема, а речі є, то їх виробляє хтось інший.
Візьмемо ваше місто. За рахунок чого воно жило раніше? Позитрон, промприлад, радіозавод, арматурний, лрз, кзз, фурнітурний, тоз, швейна фабрика, прикарпатліс і т. п. А зараз? Гастарбайтери, дотації, араби-студенти. Є ще цементно-шиферний, але він працює на кишеню помаранчевого депутата.
Замість "політичної грамотності" буде як у тому анекдоті:
-Що ви зробите, якщо скасують візи?
-Залізу на дерево
-Навіщо?
-А щоб не затоптали
усі ці підприємства будувались з розрахунку на потреби СРСР, після розвалу системи логічно що ці заводине востребувані. а конкурувати з західними виробниками невсилі. в україні взагалі не було розвинуто жодної галузі, то в чому ви тут бачите преваги єдиної України?. а перспектива в західному регіоні є, це й туризм і с.г., легка промисловість тощо. проблема не в цьому, а втому, що суспільство нездатне контролювати діяльність влади і не має на неї впливу. ісорично так склалось що західна Україна перебувала у складі європейських держав. мала своїх представників в парламенті Австро-Угорщини, в сеймі Польщі, на її теренах діяли українські політичні партії, організації, просвітницькі заклади тощо.
тоді як на територіях що були у складі російської імперії кріпацтво було скасоване щойно в середині 19 століття.
я вважаю що політична свідомість дозволить західним українцям обрати владу, що зуміє реформувати країну і створити умови для розвитку економіки, адже не влада піднімає економіку, влада лише створює позитивні умови для цього.

Цитата

А професійно, то як? По Фаріон? Чим більше "рухи", тим більше опір.
я не заздрю жодній владі в Україні, бо всії їхні дії приречені на критику і опір однієї з частин України. а при розділі кожен матиме свою владу, яка уже не зможе вести демагогію про мову, НАТО, напрям руху держави тощо, а займатиметься своїми прямими обов’язками.

Цитата

ми всі заручники системи влади. як в усій Україні так і на Заході.

Перегляд дописуNatalie) (18.09.2010 18:09) писав:

можливо і так, але на Львів поляки давно косяться. Можливо в свій склад і не взяли б, але відкрили кордон, зробили безвізовий в"їзд
ну й чудово було б.
з іншого боку Польща це член ЄС і відкрити кордон чи скасувати візи за власним бажанням не можуть. окрім того Львів це вже не Лемберг, де 80% жителів були поляки, зараз Львів - центр українського націоналізму і поляки не захочуть мати з ним проблеми.
  • 0

#31 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 18.09.2010 – 17:49

Перегляд дописуБогуслав (18.09.2010 17:54) писав:

тему почистив.
Justaman, Злодюжка, ---- усне попередження за флуд!

по-перше у вас хибне розуміння поняття "патріот".
Ну-ну. Нехибні патріоти повинні розділяти Україну і віддавати Москві ласий шмат своїх інтересів. Я краще вже побуду хибним патріотом, відстоюючи Україну в її кордонах.

а корчити з себе захисника Вітчизни тролінгуючи це не патріотизм..
Для початку вивчіть значення слова "тролінг". Ви тут так само, як і я просто друкуєте букви, а не йдете захищати Вітчизну фізично. Отож, я Вам це і притикнув.

тем про єдність і консолідацію - сотні, тільки єдність і консолідацію чомусь не проявляють навіть автори таких тем. то в чому тут патріотизм? а я вважаю що розподіл, за певних умов був би корисним для України і я патріот.
Зрозуміло, патріот на чию користь?

а шукати в усіх проблемах руку москви чи жидів та кричати ганьба усім кого не здатен зрозуміти це притаманно тим хто нездатен навести лад у своїй голові і своїй державі.
В усіх проблемах я Вам не казав. Потрібно навести лад в області мозку, що відповідає за зір. Це раз.
Якщо є рука Москви, то вона є. Дивлюсь реально на речі, а не з точки зору істеричного середньотупого нацика. Це два.
Надалі не вважаю патріотами України, які хочуть від неї від'єднатись. Це називається сепаратизм, вчіть хоч елементарне. Це три.
Тема відкрито обговорюється. І це добре. Хоч в чомусь з вами згідний.
  • 0

#32 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 18.09.2010 – 19:51

Цитата

усі ці підприємства будувались з розрахунку на потреби СРСР, після розвалу системи логічно що ці заводине востребувані. а конкурувати з західними виробниками невсилі

Ви погано знаєте своє місто. Підприємства Франківська "гнали" продукцію не лише на совок, а ще й на східну європу і навіть арабам. Ще 10 років тому швейна фабрика робила замовлення на Чехію. Завалили. В кінці 90-х я на власні очі бачив колонки радіозаводу в магазині Лондона...
А металургійна та хімічна промисловість Сходу, яка будувалась "з розрахунку на потреби СРСР" зараз "гонить" продукцію за кордон і отримує валюту.
І взагалі, якщо "не востребувані", то чому не побудували інші?

Цитата

в україні взагалі не було розвинуто жодної галузі,

Це капець. Я навіть не знаю, який смайл ставити.

Цитата

а перспектива в західному регіоні є, це й туризм і с.г., легка промисловість тощо

Є. Дороги будувати треба. І менталітет міняти. бо люди їдуть не в бИковель, а до Словаччини. Дешевше і якісніше.

Цитата

ісорично так склалось що західна Україна перебувала у складі європейських держав. мала своїх представників в парламенті Австро-Угорщини, в сеймі Польщі, на її теренах діяли українські політичні партії, організації, просвітницькі заклади тощо.

А прості люди виглядали ось так, нє?

Зображення

Цитата

я не заздрю жодній владі в Україні, бо всії їхні дії приречені на критику і опір однієї з частин України. а при розділі кожен матиме свою владу, яка уже не зможе вести демагогію про мову, НАТО, напрям руху держави тощо, а займатиметься своїми прямими обов’язками.

Але ж Ви наївний, пане. Нагадую, табачник - львів"янин.

Цитата

в них і так безвізовий в"їзд.
  • 0

#33 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 18.09.2010 – 23:20

Перегляд дописуЗварич (18.09.2010 20:51) писав:

Ви погано знаєте своє місто. Підприємства Франківська "гнали" продукцію не лише на совок, а ще й на східну європу і навіть арабам. Ще 10 років тому швейна фабрика робила замовлення на Чехію. Завалили. В кінці 90-х я на власні очі бачив колонки радіозаводу в магазині Лондона...
А металургійна та хімічна промисловість Сходу, яка будувалась "з розрахунку на потреби СРСР" зараз "гонить" продукцію за кордон і отримує валюту.
І взагалі, якщо "не востребувані", то чому не побудували інші?
по-перше я не житель франківська, але проблеми мого міста тотожні, промисловість частково загнулась, частково розвалили, дещо ще животіє, але надії мало.

Цитата

Є. Дороги будувати треба. І менталітет міняти. бо люди їдуть не в бИковель, а до Словаччини. Дешевше і якісніше.
треба, а хтось це робить?

Цитата

Зображення
ваші сімейні фото тут не доречні )

Цитата

я вам не про винятки, а про тенденцію. таких як Табачник у Галичині до влади не оберуть.
  • 0

#34 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 18.09.2010 – 23:36

Перегляд дописуБогуслав (19.09.2010 00:20) писав:

по-перше я не житель франківська, але проблеми мого міста тотожні, промисловість частково загнулась, частково розвалили, дещо ще животіє, але надії мало.
І головне - корупція, якої в Галичині нітроха не менше, ніж в інших регіонах. Ви занадто ідеалізуєте західноукраїнський менталітет. Отож крики про патріотизм - одне, а реальне життя - інше. Наші хабарі дають, беруть і бандитизмом займаються. Про більшу європеїзованність - казки для східняків. Нічим ми не ліпші.

треба, а хтось це робить?
Менталітет в вас і мені, тільки від людини залежить самовдосконалення. Розділ України людей не змінить, хіба переведе в стан трупу громадянською війною.

я вам не про винятки, а про тенденцію. таких як Табачник у Галичині до влади не оберуть.
Ну, оберуть клоуна Тягнибока та філолога Фаріон. Ги, насмішили, аж коментувати лінь.

ваші сімейні фото тут не доречні )
І хто тут про тролінг заїкався? Теж мені мораліст, на себе подивіться. Хочете говорити по темі - будь ласка.
  • 0

#35 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 19.09.2010 – 08:40

Перегляд допису---- (19.09.2010 00:36) писав:

І головне - корупція, якої в Галичині нітроха не менше, ніж в інших регіонах. Ви занадто ідеалізуєте західноукраїнський менталітет. Отож крики про патріотизм - одне, а реальне життя - інше. Наші хабарі дають, беруть і бандитизмом займаються. Про більшу європеїзованність - казки для східняків. Нічим ми не ліпші.

поясніть тоді з яких причин бельгійці говорять про розподіл свого королівства? чого їм бракує, здавалось би? тої Бельгії як кіт наплакав, крапочка на карті світу, а справа в тому, що менталітет населення різний, не можуть вони далі розвиватися разом. причому франкомовна Валлонія бажає приєднатися до Франції бо вона ближча їй ментально. Західна Україна це тягар на шляху розвитку Східної України і навпаки. при розподілі зніметься багато наріжних питань, через які держава вже 20 років топчеться на місці.

Цитата

Менталітет в вас і мені, тільки від людини залежить самовдосконалення. Розділ України людей не змінить, хіба переведе в стан трупу громадянською війною.
частково не згідний. не тільки від людини. держава також може відіграти значну роль у формуванні менталітету, моральності, культурності. просто в часи незалежності жодна влада цим не займалась, от і скотився наш народ у моральну прірву, погляньте на молодь, школярів. це тому що владі ніколи такими дурницями займатись, вони 20 років перетягують Україну то в НАТО то до Росії а у висновку ми все в тому ж лайні, причому воно нас засмоктує все глибше. якщо держава немає мети і сталого вектору руху, то й людина в ній відчуває себе втягнутою в хаос.

Цитата

Ну, оберуть клоуна Тягнибока та філолога Фаріон. Ги, насмішили, аж коментувати лінь.
не дай бог Україні такої влади, звичайно. Свобода набрала популярності на заході саме в противагу ПР і бездіяльним демократичним силам, тому що альтернативи немає.

Цитата

І хто тут про тролінг заїкався? Теж мені мораліст, на себе подивіться. Хочете говорити по темі - будь ласка.
"какой прівєт, такой атвєт" як кажуть москалики. пан Зварич вирішив піти слідами нашої славної влади і спотворити образ одним, окремо вибраним фото, наче всі поголовно саме такі. всі чомусь люблять ганити владу, але як припече не огидують скористатись її брудними методами.
  • 0

#36 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 19.09.2010 – 10:46

ЗА ВЕЛИКУ СИЛЬНУ, ЄДИНУ, НЕДІЛИМУ УКРАЇНУ!
Краще всіх комуняк, зрадників під ніготь.
  • 0

#37 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 19.09.2010 – 10:54

Перегляд дописуOlex (19.09.2010 11:46) писав:

так тоже можна. тільки ці заклики вже 20 років залишаються лише закликами. скільки ще кричатимемо про сильну і неподільну? ще 20 років, 50, 100?
  • 0

#38 Елегантний

Писар

• Заблоковані
  • 402 повідомлень

Відправлено 19.09.2010 – 12:43

Перегляд допису---- (18.09.2010 14:30) писав:

Ви здаєтесь при найменших труднощах. Україна наразі неподільна і наша і треба за неї боротись.
Та-та, найменші трудноші. Ше трошки, і русіфікація завершиться в центральній і західній Україні. Тоді такі так звані патріоти, як ти, матимуть втілення своєї заповітної мрії- великої держави. Яка називатиметься Росія. Бо тоді зросійщений люд, залюбки приєднається до Росії. Звичайно, я утрирую, але втрата українського ідентитета, що стала фактом на півдні та сході і прогресування великими темпами російського на заході, призведуть до того, шо назва країни може залишиться, але в тій країні українського буде стільки, як білоруського в сучасній Білорусі.

Перегляд дописуЗварич (18.09.2010 16:54) писав:

А це, уважаємий товаріщ Зваріч, результат 70літнього панування на заході шанованих вами кацапів та комуняк.

Перегляд допису---- (18.09.2010 18:49) писав:

віддавати Москві ласий шмат своїх інтересів.

можливо південь та схід ше де-юре не московській, та де-факто він давно вже не український, якшо і взагалі за змістом він коли-небудь ним був.

Цитата

Це називається сепаратизм, вчіть хоч елементарне
Насмішив. Скажи це, жителям Фландрії, у яких забрали їхній Брюссель, який до середини 20 століття був фламандськомовний, але при підтримці великочванливоє Франції в ньго переселилися купа франкмовних валонів, французів, і франкрмовних арабів з Магребу, в результаті Брюссель - французький, неймовірними темпами заселяють франкомовні заселяють фламандські території довкола Брюсселя, і тепер, якшо Фландія не відєднається від валонів, її просто офранцузять і арабізують. Скажи це, ще не іспанозованим баскам, каталонцям. Скажи, чому вони прагнуть відокремитись. Слово сепаратизм дуже часто пускають в оборот великі за територію держави, для того шоб тримати під каблуком менші народи, які живуть на цій території.
В країні де є два подібні ідентитети, дві подібні мови, сильніша обовязково рано чи пізно схаває слабшу. Особливо коли сильніша культура ї продовженням величезного монстра, який розлігся за уявним парканом(кордоном). Хто у нас слабший, хто сильніший думаю говорити не треба.

Перегляд дописуЗварич (18.09.2010 20:51) писав:

Зварич звичайний москаль, тому з ним все зрозуміло. Подивіться адрес сайту, з якого він зсобачив це фото.

Цитата

Ну іщо? У Львові ше таких є купа, як табачник. Але на щастя - меншість.
Чим довше Львів перебуватиме під впливом русифікації, тим більше тішитися матимуть приводи зваричі, оскільки табачнизація Львова тоді стане звичайним явищем.

Перегляд дописуOlex (19.09.2010 11:46) писав:

Виходячи з сьогоднішніх тенденцій, ваші діти чи онуки кричатимуть теж саме. Лиш буде одна відмінність. Ані будут арать па-рускі.

Повідомлення відредагував шпіц: 19.09.2010 – 12:50

• 0

#39 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 19.09.2010 – 13:07

Перегляд дописушпіц (19.09.2010 13:43) писав:

Прирівнювання України до Бельгії наразі некоректне. Там дві державних мови, в нас - одна. І не треба тут кидати тексти про Бельгію, цією темою цікавлюсь давно і все прекрасно знаю.

Насмішив. Скажи це, жителям Фландрії, у яких забрали їхній Брюссель, який до середини 20 століття був фламандськомовний, але при підтримці великочванливоє Франції в ньго переселилися купа франкмовних валонів, французів, і франкрмовних арабів з Магребу, в результаті Брюссель - французький, неймовірними темпами заселяють франкомовні заселяють фламандські території довкола Брюсселя, і тепер, якшо Фландія не відєднається від валонів, її просто офранцузять і арабізують.
Знову ж - некоректне порівняння. З вище згаданих причин. Допоки українська лишатиметься єдиною державною - люди будуть вимушені її знати. Здається за статистикою, навіть в Донецькій області 70% дошкільних закладів україномовні, тобто виховується покоління україномовних громадян, які з дитинства вже. хоч і частково спілкуються між собою українською.

Та-та, найменші трудноші. Ше трошки, і русіфікація завершиться в центральній і західній Україні. Тоді такі так звані патріоти, як ти, матимуть втілення своєї заповітної мрії- великої держави. Яка називатиметься Росія. Бо тоді зросійщений люд, залюбки приєднається до Росії.
Зросійсщений люд, який себе все ж вважає українцями, хоч і російськомовними пристосується під владу, їхні діти йдуть в українські школи, в ВНЗ. Українізація продовжуватиметься...поки державна мова одна. Іншого виходу, ніж вивчити українську в людей нема. Яскраві приклади: Кучма, Янукович, і навіть Азаров, хоч і мукає, але ж треба його помучати.
  • 0

#40 Елегантний

Писар

• Заблоковані
  • 402 повідомлень

Відправлено 19.09.2010 – 13:16

Фламандці мають як мінімум 10 телеканалів суто і виключно фламандською мовою.
Тоді як фламандська одна з двох.
А в нас одна мова, а скільки маємо ми, суто і виключно українською, телеканалів?
На чому будуватимемо свій ідентитет? на лозунгах? :brovy:
Ну щож, прапор вам в руки :brovy:

А щодо мови, то тут дехто видає бажане за дійсне.
Почекайте ще кілька років, і згадайте тоді слово українізація.
На вас дивитимуться так, як ірландці дивляться зараз на того, хто скаже слово ірландизація( в мовному сенсі).

Цитата

в Донецькій області 70%

?????????))))))))))

Повідомлення відредагував шпіц: 19.09.2010 – 13:19

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних