Перейти до вмісту

Розпад України (мирний і не зовсім)

Повідомлень в темі: 372

#181 джо

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень

Відправлено 16.01.2011 – 11:48

Перегляд дописуПластун (16.01.2011 11:37) писав:

Тобто нема. Я так і думав.
Кацапи, взагалі, є напрчуд тупими істотами.
А хто тоді є мешканці цієї країни, які ім поклоняються і у всьому мавпують? :)
  • 0

#182 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 16.01.2011 – 18:04

Перегляд дописуПластун (16.01.2011 00:54) писав:

Радослава, власне, має рацію.
Люмпенізовані, денаціоналізовані постсовкові міста - не той культурний простір до якого варто прагнути.
Всі міста в світі можна назвати люмпенізованими та денаціоналізованими. А можна мультикультурними. Різниця лише в поглядах на факт.

Цитата

Українське село завжди було носієм нашої ідентичності.
Згоден. Повертаєшся в село до ідентичності? Чи спробуєш з міста зробити село?:)

Цитата

По суті згоден.
Є лише застереження що не знаю жодної причини поважати людей просто за те що у них інші погляди.
Поважати людей можна лише за те, що вони теж люди, такі самі, як і ти. Уявляєш?
  • 0

#183 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Волинь

Відправлено 16.01.2011 – 18:41

Перегляд дописуЗварич (16.01.2011 18:04) писав:

Всі міста в світі можна назвати люмпенізованими та денаціоналізованими. А можна мультикультурними. Різниця лише в поглядах на факт.

Нє, ну Львів мультикультурний, а ось Донецьк люмпенізований.
Це як в анекдоті про міністерство флоту Чехії.

Цитата

Згоден. Повертаєшся в село до ідентичності? Чи спробуєш з міста зробити село?:)

Безперечно майбутнє за містами.
Однак певна патріархальність і консервативність села, інтегрована в міску культуру, дасть позитивні результати.

Цитата

Оце вже повна лажа.
Повагу потрібно заслужити.
  • 0

#184 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 16.01.2011 – 20:37

Майже згода. Окрім останньго;)

Перегляд дописуПластун (16.01.2011 18:41) писав:

Цитата

Цитата
Оце вже повна лажа.
Повагу потрібно заслужити.
Он як... Весь світ повинен заслужити твою повагу... Не забагато?
Знову повертаємось до Адлера:

Цитата

Ознаками комплексу меншовартості є прагнення «маленької людини» максимально скористатися владою... і таким чином самоствердитися. Може проявляти себе... у спробах принизити людей...
І взагалі, а як жеж головний уролог країни? "Націоналізм - це любов до своєї нації і повага до інших" :)
  • 0

#185 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень

Відправлено 16.01.2011 – 20:51

Перегляд дописуЗварич (16.01.2011 20:37) писав:

Он як... Весь світ повинен заслужити твою повагу... Не забагато?

Моя повага - це моя особиста справа.
Відповідно лише я вирішую кого мені і за що поважати. Що ж тут такого?
І тому я можу наприклад сусідку тьотю Славу вважати великою людиною, а Сталіна якому 100500 памятників стоїть лайном.
Нічого дивного тут не бачу.

Цитата

І взагалі, а як жеж головний уролог країни? "Націоналізм - це любов до своєї нації і повага до інших" :)

Повага до нації і до людини базуютьна різних принципах.
Ми тут ніби про "особистість" говоримо.

Ну а Тягнибок всього сказати не може.
Часи зараз "політкоректні", треба акуратно висловлюватися.
  • 0

#186 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 16.01.2011 – 23:56

Цитата

Моя повага - це моя особиста справа.
Відповідно лише я вирішую кого мені і за що поважати. Що ж тут такого?
А ти спробуй неповажно звернутися до продавця, сусіда, мента і т. п. Чи ти їх не поважаєш десь дуууже глибоко в душі? А ззовні виявляти неповагу сцикотно? :)
Твоя неповага припиняється там, де починає щемити самоповагу іншої людини. Розумію, нацюкам не подобається, але це і є демократія.

Цитата

Ну а Тягнибок всього сказати не може.
Часи зараз "політкоректні", треба акуратно висловлюватися.
То є так. В еуропі він би вже давно за гратами відпочивав. Та і в Україні теж, якби не був чиїмось вельми потрібним "проектом". Але вже і йому доводиться фільтрувати "базар" і притуляти пельку, ога.
  • 0

#187 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень

Відправлено 17.01.2011 – 00:27

Перегляд дописуЗварич (16.01.2011 23:56) писав:

А ти спробуй неповажно звернутися до продавця, сусіда, мента і т. п. Чи ти їх не поважаєш десь дуууже глибоко в душі? А ззовні виявляти неповагу сцикотно?

Ти якось по-дитячому світ сприймаєш :)
Або цілувати в попу, або чоботом бити під сраку, або чорне, або біле, або боготворити або мішати з гноєм.
Є таке поняття "нейтралітет", на більшість людей мені просто паралельно, бо я в кожної продавщиці чи сусіда в електричці не допитуюся про світоглядну позицію і тд.

Перегляд дописуЗварич (16.01.2011 23:56) писав:

То є так. В еуропі він би вже давно за гратами відпочивав.

Це ж за що?
Свобода слова - вона теж чогось важить.

Бо в нас якщо "толерастією" міцно зайнятися, треба процентів 60 ВР садити і 70% тих хто туди сильно хоче ;)
  • 0

#188 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 17.01.2011 – 11:57

Перегляд дописуджо (15.01.2011 18:56) писав:

це сказали майя?

Перегляд дописуджо (15.01.2011 18:56) писав:

• 0

#189 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 17.01.2011 – 12:28

Н-да...хвороба явно затягнулась і, здається, стала хронічною. Так вже тривожить певну частину людей "розпад" держави на шматочки, що аж спати мабуть не можуть аби не галасувати про це щодня. От мені цікаво:, за винятком тих, хто тут пише досить зважено і тверезо (як то Зварич, наприклад) хто небудь із "переляканих" здатен мені "чьотко", без посилань на дешеві статті, без астрології, без вказівок (цим тут аж тхне) своїх партійних кумирів, а от так, своїми власними словами, виклавши власну думку, підкріпивши її "жєлезобетонними" власними аргументами розказати як, і головне, чОму, він бачить розпад України. Дуже було б бажанно, аби сміливець намалював куди який шматок відійде, кому він дістанеться, нафіга він там треба...ну і ти ди. Є бажаючі ? Ще раз наполегливо прошу : без посилань на "авіторитети" (ги, у нас в державі, по великому рахунку, все керівництво і бувше і нинішнє - авторитети...ну оті сАмі") , без "погрємух" на зразок: "хахол-кацап" (це ж не аргумент), без шняги...себто серйозно і виважено.

Повідомлення відредагував Безбожник: 17.01.2011 – 12:34

• 1

#190 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень

Відправлено 17.01.2011 – 12:52

Перегляд дописуБезбожник (17.01.2011 12:28) писав:

Н-да...хвороба явно затягнулась і, здається, стала хронічною. Так вже тривожить певну частину людей "розпад" держави на шматочки, що аж спати мабуть не можуть аби не галасувати про це щодня. От мені цікаво:, за винятком тих, хто тут пише досить зважено і тверезо (як то Зварич, наприклад) хто небудь із "переляканих" здатен мені "чьотко", без посилань на дешеві статті, без астрології, без вказівок (цим тут аж тхне) своїх партійних кумирів, а от так, своїми власними словами, виклавши власну думку, підкріпивши її "жєлезобетонними" власними аргументами розказати як, і головне, чОму, він бачить розпад України. Дуже було б бажанно, аби сміливець намалював куди який шматок відійде, кому він дістанеться, нафіга він там треба...ну і ти ди. Є бажаючі ? Ще раз наполегливо прошу : без посилань на "авіторитети" (ги, у нас в державі, по великому рахунку, все керівництво і бувше і нинішнє - авторитети...ну оті сАмі") , без "погрємух" на зразок: "хахол-кацап" (це ж не аргумент), без шняги...себто серйозно і виважено.

Ви дайотє нєрєальниє плати! - Ета, как єво, валюнтарізм (с) :rolleyes:
  • 0

#191 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 17.01.2011 – 13:02

Перегляд дописуПластун (17.01.2011 12:52) писав:

Ви дайотє нєрєальниє плати! - Ета, как єво, валюнтарізм (с) :rolleyes:

Ну, слухай, Пластун...я ж просив своє власне виказувати. До чОго тут цитата, перша частина котрої належить "Трусу" а друга "Балбесу" ? Втім, твій варіант відповіді зрозумілий. Якщо коротко : - аби галасу про розпад України наробити. Чи таки, нє ?
  • 1

#192 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень

Відправлено 17.01.2011 – 13:16

Перегляд дописуБезбожник (17.01.2011 13:02) писав:

Ну, слухай, Пластун...я ж просив своє власне виказувати. До чОго тут цитата, перша частина котрої належить "Трусу" а друга "Балбесу" ? Втім, твій варіант відповіді зрозумілий. Якщо коротко : - аби галасу про розпад України наробити. Чи таки, нє ?

Ну моя думка в цій гілці чітко простежується:
Ніякого розпаду не буде.

Можливо, окупація частини території "братами".

Я мав на увазі що в приведених умовах навряд чи хтось зможе толково висловитись - без "авторитетів", з "залізними аргументами", які ж це залізні?
  • 0

#193 джо

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень

Відправлено 17.01.2011 – 13:55

Перегляд дописуБезбожник (17.01.2011 12:28) писав:

Побожний, все просто. Галичину і ще кілька україномовнех областей західної України, відділяємо від України і тим самим відпаде мовне питання, менталітету, ідентичності, вектору рівняння і решти питань. Захід прямує до Європи, а ми - російськомовна Україна - до Росії. Всі щасливі, всі довольні. А хто хоче великої України хай колонізує Марс. :rolleyes:
  • 0

#194 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень

Відправлено 17.01.2011 – 14:04

Перегляд дописуджо (17.01.2011 13:55) писав:

Побожний, все просто. Галичину і ще кілька україномовнех областей західної України, відділяємо від України і тим самим відпаде мовне питання, менталітету, ідентичності, вектору рівняння і решти питань. Захід прямує до Європи, а ми - російськомовна Україна - до Росії. Всі щасливі, всі довольні. А хто хоче великої України хай колонізує Марс. :)

Що мене завжди дивувало в хохлах - мозахізм.
Рашка чи за Грозного чи за Пєтра чи за Сталіна завжди була забитою деспотичною, промислово відсталою окраїною світу, з якої і від якої всі хто має голову на плечах драпали куди подалі. Або йшли навпаки війною на неї щоб додушити цей релікт східної деспотії у 19-20 ст.
І тільки хохли ніяк не "навоз"єднуються".
Я не знаю з якої ти там "російськомовної україни", але коли бомба гахне на сусідній вулиці, бігом згадаєш українську і побіжиш проситися в цивілізацію. Тільки ж можуть і не пустити :rolleyes:

Повідомлення відредагував Пластун: 17.01.2011 – 14:05

• 0

#195 джо

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень

Відправлено 17.01.2011 – 14:10

Перегляд дописуПластун (17.01.2011 14:04) писав:

Що мене завжди дивувало в хохлах - мозахізм.
Рашка чи за Грозного чи за Пєтра чи за Сталіна завжди була забитою деспотичною, промислово відсталою окраїною світу, з якої і від якої всі хто має голову на плечах драпали куди подалі. Або йшли навпаки війною на неї щоб додушити цей релікт східної деспотії у 19-20 ст.
І тільки хохли ніяк не "навоз"єднуються".
Я не знаю з якої ти там "російськомовної україни", але коли бомба гахне на сусідній вулиці, бігом згадаєш українську і побіжиш проситися в цивілізацію. Тільки ж можуть і не пустити :rolleyes:
ну все, тепер тебе ФСБ взяла на замітку ;) якшо раптом з форуму зникне Пластун, прошу нарікати на Побожного, який підбурив мене, а отже і Пластуна на відвертість. :)
  • 0

#196 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень

Відправлено 17.01.2011 – 14:15

Перегляд дописуджо (17.01.2011 14:10) писав:

ну все, тепер тебе ФСБ взяла на замітку

Та вже давно :rolleyes:
  • 0

#197 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 17.01.2011 – 17:05

Перегляд дописуджо (17.01.2011 13:55) писав:

Побожний, все просто. Галичину і ще кілька україномовнех областей західної України, відділяємо від України і тим самим відпаде мовне питання, менталітету, ідентичності, вектору рівняння і решти питань. Захід прямує до Європи, а ми - російськомовна Україна - до Росії. Всі щасливі, всі довольні. А хто хоче великої України хай колонізує Марс. :rolleyes:

Нє, ну...на відміну від Пластун, тут твоєї власної думки не простежується. Подібний сценарій вже давно придуманий і опублікований...до нас з тобою..іншими словами, продовжуючи "традицію" Пластуна щодо трійки кіногероїв : "всьо уже украдено". А от своє щось, з цього приводу...ти здатен зліпити ? Ну, наприклад : "кілька україномовнех областей західної України", це скільки ? Дві ? Десять ? Які ? Чому сАме вони ? Які в тебе аргументи що так як ти, думає абсолютна частина населення цих областей ? Як будемо визначатись ? Референдум ? Чи мо ти там доморощений вождь і нікого питати не будеш ? Себто, взяв батога і чередою, акі корів, погнав на пасовисько...європейське, єсстно. В останньому випадку, (за такими "цінностями") ти у тій Европі і нах...нікому не треба. Ото так. Можеш у Меркель спитати, вона підтвердить. Чи ти до Польщі зібрався ?...а поляки там, у Євросоюзі, хто ? А ніхто, себто, ніфіга не вирішують..тіко "комплімани" нам продають. Воно, звісно, кожен з нас може прямувати куди завгодно, хоч в ср-ку, але ж, в кінцевому рахунку, треба ж і назву "станції" знати. Інакше вийде : "іди туди, незнаю куди...".
Тепер. Щодо влиття в Росію, то цей сценарій взагалі, тіко для придурків. Це дуже просто. Розпальцовка тут така, містер джо: якщо ти мій сусіда, і я хочу тобі гадити щоб отримувати роками і десятиліттями насолоду (шо може бути краще !) то я навчу-нацькую свого "Семена" (це мій псюр у дворі з жидівською погрємухою) гавкати на тебе. І вдень і вночі. Але ні в якому разі, не навчу його щоб він тебе смертельно покусав, бо ти матимеш право його пристрелити...а за гавкіт...який "спрос" ? Ніфіга ніякого, зате ти будеш дьорганий наче на розжарені сковороді живеш. Ото так як ти живеш нині...угу...з подачі російського "Семена". Ні за яких обставин, містере джо, Росія самотужки не може приєднати бодай частину України...кишка в неї тонка. І не тому що вони слабкі, навпаки, проти нас сильніші, але бачиш яка тут штука;, для того щоб зробити "лоховський развод" в Югославії, наприклад, жодна зі сторін конфлікту не вирішувала це питання самотійно. Розумієш ? Я не хочу розвивати цю свою думку, але скажу, що на сьогоднішній день, Росія як держава, наполовину неоЄрусалим, наполовину - один з Штатів США. Незалежно від тОго, як і що там гавкає "Семен", себто Медвєдєв чи Путін. Та він і гавкає якраз сАме по цій причині, бо ніщо іншого не залишається, а рзджегурити тебе, містере джо, їм хочеться. Так от, розпатрошити Україну з повним чи частковим "вливанням" в Росію, на мою думку, можливо тільки при такому собі своєрідному "колегіальному рішенні". Себто, не так давно це називалось - переділ світу. Як в 39-му році, коли "завтрішні" вороги, спочатку поділили те, що можна було поділити без витрат на війну. Іншого варіанту, з Україною, бути не може. Ніяка Росія, самотужки, це питання не здатна вирішити...але тебе, джо, скакати на сковороді...це їй вдається. А якщо наступає "затишшя", то тоді тут, в Україні, знаходяться "семенозамєнітєлі" котрі піднімають гавкіт, що по любому, змушує тебе не спати, не дивлячись на те, що гавкають свої...так так, сАме свої, котрі великою частиною населення сприймаються як патріоти України. Такий парадокс. Ото так воно, містере джо...піди краще в аптеку, купи снодійне і дивись солодкі сни.

Повідомлення відредагував Безбожник: 17.01.2011 – 17:08

• 1

#198 джо

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень

Відправлено 17.01.2011 – 21:09

Перегляд дописуБезбожник (17.01.2011 17:05) писав:

Нє, ну...на відміну від Пластун, тут твоєї власної думки не простежується.

Ну ти вчесав, Побожний. Ти хоч, розумієш, що таке думка? І що всі думки, ще задовго до того, як ти навчився читати і впяв захоплено свій ніс у біблію і в посібник для молодих жовтенят, вже були висловлені? Чи ти може, маєш якісь свої, власні думки, до яких ди допетрав поганяючи Сіру? Так скажи, мо потішемося за славного теревенівця. Творчість має бути признаною, навіть якщо ти і придумав манюсіньку, але свою думку. Та цього не буде, бо всі думки тобі заклала партія кпрс, шльондра-вчителька і сєржант-довбень. Всі слова і всі думки були породжіні задовго до того, як твій тато влив в твою маму пару грам сперми. Так шо не сміши світ фантазією про нові думки.

Цитата

А от своє щось, з цього приводу...ти здатен зліпити ?
а ти щось своє взагалі-то коли-небудь зліпив? не смішися Побожнику, почитай краще ще раз Біблію, чи почеши Сірій хвоста.

Цитата

Ну, наприклад : "кілька україномовнех областей західної України", це скільки ?
Будь-ласка, якщо сам допетрати не можеш. Кожна область сама проводить голосування. Чи вона з люмпенізованою Західною Україною, чи в складі Східної, Південної та Центральної входить в склад Росії. І має можливість з достоїнством нарешті проголосувати за Путіна.

Цитата

Які в тебе аргументи що так як ти, думає абсолютна частина населення цих областей ? Як будемо визначатись ?
А в тебе які аргументи рубати бажання кримчан, луганчан, харківчан та інших бути в одній країні з братами-росіянами? Чи мо, маєш шось проти? Візьмеш сокиру і станеш на заваді?

Цитата

Чи мо ти там доморощений вождь і нікого питати не будеш ?

Та це видно, шо ти шось довго з чередою затримався. Візьми Правду, почитай. населення визначилось давно, це ти лиш на пасовиську затримався хвости коровам крутити. сором, тобі, позорище ти наше.

Цитата

Себто, взяв батога і чередою, акі корів, погнав на пасовисько...європейське, єсстно. В останньому випадку, (за такими "цінностями") ти у тій Европі і нах...нікому не треба.

Побожник, шо ти прям істєріку розводиш? та дадуть тобі європейського батога, не плач. а як будеш вередувати, то дадуть батогом. в опшем в будь-якому випадку твоє майбутнє - на пасовиську. пох, чи українському, російському,європейському. ти ж коровам хвости крутитимеш по-побожному. ояк.

Цитата

Чи ти до Польщі зібрався ?...а поляки там, у Євросоюзі, хто ? А ніхто, себто, ніфіга не вирішують..тіко "комплімани" нам продають. Воно, звісно, кожен з нас може прямувати куди завгодно, хоч в ср-ку, але ж, в кінцевому рахунку, треба ж і назву "станції" знати. Інакше вийде : "іди туди, незнаю куди...".
а то від поляків залежить. можуть хоч і проковтнути Західну Україну, мені пох. я буду в братів-тамбовців в той час смагу попивати.

Цитата

Тепер. Щодо влиття в Росію, то цей сценарій взагалі, тіко для придурків. Це дуже просто. Розпальцовка тут така, містер джо: якщо ти мій сусіда, і я хочу тобі гадити щоб отримувати роками і десятиліттями насолоду (шо може бути краще !) то я навчу-нацькую свого "Семена" (це мій псюр у дворі з жидівською погрємухою) гавкати на тебе. І вдень і вночі. Але ні в якому разі, не навчу його щоб він тебе смертельно покусав, бо ти матимеш право його пристрелити...а за гавкіт...який "спрос" ? Ніфіга ніякого, зате ти будеш дьорганий наче на розжарені сковороді живеш. Ото так як ти живеш нині...угу...з подачі російського "Семена".
мені з Росії відстьогують непогано, не завидуй, а якшо вже так всьо плохо, то я тебе теж корм посаджу. ікру жертимеш щодня. і собацюрі мняса даватимеш, а товін якийсь злий утебе, голодний на українській землі. Не сси, Побожний, потерпи ше трохи і разом зі своєю собакою будеш хавати в обєднаній братській державі жирні харчі.

Цитата

Ні за яких обставин, містере джо, Росія самотужки не може приєднати бодай частину України...кишка в неї тонка. І не тому що вони слабкі, навпаки, проти нас сильніші, але бачиш яка тут штука;, для того щоб зробити "лоховський развод" в Югославії, наприклад, жодна зі сторін конфлікту не вирішувала це питання самотійно. Розумієш ? Я не хочу розвивати цю свою думку, але скажу, що на сьогоднішній день, Росія як держава, наполовину неоЄрусалим, наполовину - один з Штатів США. Незалежно від тОго, як і що там гавкає "Семен", себто Медвєдєв чи Путін. Та він і гавкає якраз сАме по цій причині, бо ніщо іншого не залишається, а рзджегурити тебе, містере джо, їм хочеться. Так от, розпатрошити Україну з повним чи частковим "вливанням" в Росію, на мою думку, можливо тільки при такому собі своєрідному "колегіальному рішенні".

Шо ти гониш Побожний? Нафіга свою імпотенцію перекладаїш на російський стояк? чи тобі завидно з такої ерекції?не завидуй, в твоїй біблії так же сказано. чи ти може хвости замало коровам крутиш? бикам треба крутити, а не коровам. і не хвости, а яйця. час від часу, можеш одне зїсти. і буде в тебе все ок. ога. пойняв?

Цитата

Себто, не так давно це називалось - переділ світу. Як в 39-му році, коли "завтрішні" вороги, спочатку поділили те, що можна було поділити без витрат на війну. Іншого варіанту, з Україною, бути не може. Ніяка Росія, самотужки, це питання не здатна вирішити...але тебе, джо, скакати на сковороді...це їй вдається. А якщо наступає "затишшя", то тоді тут, в Україні, знаходяться "семенозамєнітєлі" котрі піднімають гавкіт, що по любому, змушує тебе не спати, не дивлячись на те, що гавкають свої...так так, сАме свої, котрі великою частиною населення сприймаються як патріоти України. Такий парадокс. Ото так воно, містере джо...піди краще в аптеку, купи снодійне і дивись солодкі сни.
Побожний несси, ніхто твого собаку не ділитиме. і Сіру не заберуть, пасти череду люди потрібні, отож і будеш пасти разом з собакою І Сірій клаві дрочитимеш і все решта. не парся, не переживай побережи ті чотири волоски які ще в тебе залишились, і блін череду хто ж без тебе пастиме. значить срочно, пролікуйся і весною все буде ок. а то з ким я питиму в Тамбові смагу? :rolleyes:

i 

+10 за п.п.2.2

Повідомлення відредагував bamik: 17.01.2011 – 21:33

• 0

#199 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень

Відправлено 17.01.2011 – 21:15

Я всі ті многабукафф не перечитував, але кинулося в очі "люмпенізована Західна Україна".
Авторові терміново брати словник і дивитися значення слова "люмпенізована", може тоді осягне яку дурницю зморозив. :rolleyes:
  • 0

#200 джо

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень

Відправлено 17.01.2011 – 21:21

Перегляд дописуПластун (17.01.2011 21:15) писав:

Я всі ті многабукафф не перечитував, але кинулося в очі "люмпенізована Західна Україна".
Авторові терміново брати словник і дивитися значення слова "люмпенізована", може тоді осягне яку дурницю зморозив. :rolleyes:
да-да, а хто ж на будові в Одесі, Дніпрі, Донецьку, Києві, Варшаві,Москві і тд ішаче? Багаті галичани, ога. люипени працюючі на дядю.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних