Перейти до вмісту

Якою ви бачите головну мету виховання дитини?

Повідомлень в темі: 127

#81 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3760 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 18.09.2010 – 21:19

Перегляд дописуzav (18.09.2010 22:09) писав:

Не про методи мова, затямте.
p.s.

Скільки погоджень - стільки відсотків! Поспішай!
Ви мені 10 втулили, я стільки не погоджувався. Дітей тре вчити математики.
  • 0

#82 Natalie)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 352 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 19.09.2010 – 15:28

А чому саме класику потрібно слухати, може хтось хоче слухати рок?

Повідомлення відредагував Natalie): 19.09.2010 – 15:29

• 0

#83 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень

Відправлено 20.09.2010 – 19:36

До речі, ось "немовля" віком 1 рік і 10 місяців, що вміє читати.

• 0

#84 Монблан

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 442 повідомлень

Відправлено 20.09.2010 – 19:46

Перегляд дописуreyneke (20.09.2010 20:36) писав:

Нє вєрю.
по-моєму,дівчинка просто знала за яким порядком треба брати слова.
  • 0

#85 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 20.09.2010 – 20:17

Перегляд дописуKassandra (17.09.2010 18:34) писав:

кгм. ну то було не запитання. Я то й так знаю.
да лаааадно гг

а то по сучасним батькам бачу, шо вони норовлять дитину аби кудись запихнути, або розвивалочкі якісь дурнуваті дитині підсовують - мол, дитина граєтьс і мене, радітєля, не чіпає, а чого б їй ше такого підсунути, шоб вона до мене менше лізла? -, віддають в садочки чи ше кудись, аля "вчимо англійську з 3 місяців" (нє, ну ета вапсчє брєд, бідні діти) аби тільки не виховувати свою дитину.

аа!!! аа!!!11 то ти одна з тих ацкіх мамаш, що трєтірують дитин змалку! о жахи )))

давайте згадаємо, який словниковий запас має дитина у рік, у два, у три і т.д. і юлі катувати дитину непотрібними їй в малому віці іноземними мовами і читанням гг

Перегляд дописуNatalie) (18.09.2010 12:06) писав:

Деякі діти ще з малечку проявляють здібності до танців малювання чи співу. На такі речі потрібно звертати увагу.
я думаю, перш за все батьки звертають увагу на те, шоб дитині було шо одягти і шо поїсти. а на голодний шлунок талант розвивати.. бгг

Перегляд дописуМонблан (18.09.2010 15:46) писав:

А я от в 7 років вміла собі їсти приготувати,поприбирати і все таке.Завжди вважала це великим плюсом і ніяк не експлуатацією.Батьки ж не тільки повинні виховувати в дітях якісь моральні якості,практичні навички теж потрібні.
:happy1:
роки в чотири приготувала свій перший бутерброд. а це ж треба було хліб тупим ножем(ну який був) порізати. і ше там шось до нього. я таааак собою пишалася! пам"ятаю, шо після того першого бутерброду порізала на бутерброди весь хліб. а так як вдома нікого не було, окрім собаки, то все йому і скормила. разом з ковбасою. ото мама тоді сварилася..ухх. а я все виправдовувалася, шо пес був голодний і я лише покормити його хтіла, бо він помирав (насправді ковбаса тоді була ковбасою і пес- нє дурак, виклянчив в мене бутерброди). мама зрозуміла, шо сваритися на мене не має сенсу, все одну наплету їй з три короби виправдовуючись. то мама знайшла таки чим мене упрєкнуть. сказала, шо я погана хазяїчка, бо в мене посуд немитий. :cool2:
  • 0

#86 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 20.09.2010 – 20:34

основну мету виховання дитини бачилау вихованні і прищеплюванні на перших порах основних азів виживання і поведінки в соціюмі (отак, сину, читстять зуби, так одягають штанці тощо), а потім помітила, що почали виникати творчі варіанти і дитяча ініціатива робити шось по-своєму. Це й є, здається, основною метою виховання - індивідуальність.
  • 0

#87 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 20.09.2010 – 20:49

Перегляд дописуМонблан (20.09.2010 20:46) писав:

Нє вєрю.
по-моєму,дівчинка просто знала за яким порядком треба брати слова.
І букви у слові "сорока" теж у особливому порядку завчила.

Перегляд дописуSensssorika (20.09.2010 21:17) писав:

давайте згадаємо, який словниковий запас має дитина у рік, у два, у три і т.д. і юлі катувати дитину непотрібними їй в малому віці іноземними мовами і читанням гг
Словниковий запас визначається тим, скільки із дитиною розмовляють.
  • 0

#88 WTF?

Генеральний писар

• Користувачі
  • 939 повідомлень

Відправлено 20.09.2010 – 21:09

Гетьман у 1,5 роки вже читав, що ви розумієте.
  • 0

#89 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 20.09.2010 – 21:28

Перегляд дописуWTF? (20.09.2010 22:09) писав:

Гетьман у 1,5 роки вже читав, що ви розумієте.
Що ти його любиш і тому піариш. В принципі це непогано.

Читав з 4.
  • 0

#90 WTF?

Генеральний писар

• Користувачі
  • 939 повідомлень

Відправлено 20.09.2010 – 21:52

Перегляд допису---- (20.09.2010 22:28) писав:

Що ти його любиш і тому піариш. В принципі це непогано.

Читав з 4.
ололо
хотіла написати зовсім інше, але ні, передумала - сперечатися з вами неможливо.
  • 0

#91 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 20.09.2010 – 21:56

Перегляд дописуWTF? (20.09.2010 22:52) писав:

ололо
хотіла написати зовсім інше, але ні, передумала - сперечатися з вами неможливо.
Та пиши, я ж спеціально тебе коментую. Бачу якусь недоказанність.

Фігзна. Головна мета виховання дитини - самостійність, чим скоріше тим доросліша.
  • 0

#92 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 21.09.2010 – 01:02

не сказала би шо те немовля вміє читати.
візуально запам.ятати візерунки з літер на карточках та назви цих візерунків ще не означає навчитися читати.
а кілька нескладних літер вивчити в такому віці - теж цілком нормально. я он в півтора роки теж кілька літер знала.
в чотири роки ходила до дитсадку з книжкою, воспіталки думали видєлуюсь, а я читала. навіть пам.ятаю книжки ("Мураха на ім.я Ферда" (українською), "Чіпполіно" (російською) і якась ще про пташечку (невпевнена, але здається українською, видавництво "Веселка" - це я пам.ятаю)
в мене потім воспіталка забрала ту книгу про пташечку, бо там точно така сама була в групі, вона подумала шо то я її тирю, от коза((( ось і нова дитяча травма наново відкрилася... треба пошукати в неті.

то я ось до чого - все це фігня. так, я раніше навчилася читати, і потім всіх рвала на читанні на швидкість та на уроках з читання.
але шо з того? якогось такого щастя чи гешефту від того ніколи не отримувала.
хоча, можливо якби я й того не вміла, то окрім паскудного характеру була би ще й тупа)))
  • 0

#93 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 21.09.2010 – 10:00

ну а я навчилася читати в 6 років, перед школою. І теж рвала всіх по кількості прочитаного і по швидкості читання...Так що суть не в тому коли дитина то навчилася (ну, значного відриву в розвитку нема), а як (якісно)
  • 0

#94 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 21.09.2010 – 19:06

Перегляд дописуNeorlandina (21.09.2010 02:02) писав:

не сказала би шо те немовля вміє читати.
Маньячка.:happy1: Звісно, в півтора роки вона не буде читати так, як дорослі, але дивлячись на слово, скаже як воно звучить. Головне, вчити потрібним словам. :cool2:
А взагалі, я відповідала на репліку, що з дитиною до 2х років нема сенсу чимось займатися.

Повідомлення відредагував reyneke: 21.09.2010 – 19:07

• 0

#95 Teren

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 430 повідомлень
  • Місто:Берестечко-Львів

Відправлено 08.10.2010 – 20:09

Непросте питання, а ще складніше буде реалізувати відповідь. Дитині ж до лампочки, що їй говорять - вона відтворює те, що бачить у житті, перш за все, своїх батьків. Намагатимусь виховати дитину із рисами переможця, ентузіаста, енергійної і допитливої людини, та водночас і розуміння межі між злом та добром потрібно якось донести. Не знаю, чи вдастся в повному обсязі дотримуватися тих принципів, що собі їх постановив, але спробувати варто.
  • 0

#96 степовик

Профі

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 372 повідомлень
  • Місто:степу

Відправлено 01.11.2010 – 00:55

Які моральні і етичні якості виховувати в дитині це в принципі зрозуміло. А от в якому напрямку розвивати дитину? Маю на увазі її майбутню професію. Чи дати дитині повну свободу вибору і нехай вона вчиться в школі і дивиться сама, що більше її приваблює, яка діяльність. І нехай сама далі вибирає на кого піти вчитися після школи. Дати їй можливість самій вибрати ким бути, яку спеціальність обрати.
Чи можливо краще не давати вибору дитині, а з дитинства намагатися нав'язати, прищепити дитині схильність до певної діяльності, пов'язаної з певною професією в майбутньому. Я маю на увазі не змушувати дитину насильно, а намагатися максимально зацікавити дитину певним напрямком, не питаючи її.
Власне за таким принципом живуть цілі династії лікарів, вчителів, юристів, військових,музиканти, артисти, інженери в певних галузях, науковці тощо. Професія передається ніби спадково. Особливо добре це виходить коли ще є певний талант до цієї професії, бо він передається спадково. Наприклад голос у співаків, чи талант малювання у художників тощо.
Отже як краще, нехай дитина сама вибирає, чи батькам зробити вибір замість дитини?

Повідомлення відредагував Rambo: 01.11.2010 – 00:56

• 0

#97 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 01.11.2010 – 01:07

Якщо не тиснути, старалася б зацікавити свою дитину тим, чим сама захоплювалась, або чимось таким, про що я маю хоч якісь початкові знання, щоб якщо їй це сподобається, змогти допомогти розвиватись.
Хоча якщо моя дитина проявить бажання грати на фортепіано (є і такі, я була такою), нехай грає, ніц не буду мати проти.
  • 0

#98 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 01.11.2010 – 05:31

Дитина все-одно вибере сама, а вам за тиск врешті вломить.

Років за 10.
  • 0

#99 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 01.11.2010 – 08:53

Перегляд дописуRambo (1.11.2010 00:55) писав:

Наприклад голос у співаків, чи талант малювання у художників тощо.
Схиляюся до думки, що і те, і інше можна чудово розвинути в будь-якої людини, за наявності хорошого вчителя.

Хай обирає сама. Доросла людина має займатися цікавою і улюбленою справою, тоді їй не буде здаватися, що вона марнує своє життя.))
  • 0

#100 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 01.11.2010 – 09:26

Звісно насильне схиляння ні до чого не приводить, а от опосередкована нев"язування зіграє свою роль, звичайно можливо на так ефективно як хочеться, але всетаки.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних