Перейти до вмісту

Якою ви бачите головну мету виховання дитини?

Повідомлень в темі: 127

#41 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 16.09.2010 – 17:27

Перегляд дописуzav (16.09.2010 13:04) писав:

Ваше небажння ніяк не впливає на те, що цілком порядним і моральним є хабарництво, пияцтво, куріння й порушення закону тощо.
а в тюрму саджають за моральні чи аморальні вчинки? чьо Ви причепилися до мене з тієї моральністю, коли я взагалі про порядність казала? відколи це хабарництво є порядним вчинком?
  • 0

#42 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 16.09.2010 – 17:51

ну,я думаю, що порядність якось та й випливає з моральності...

а так в тему: не сильно задумуюся як точно я виховуватиму своїх дітей. Я їх просто направлятиму у позитивний розвиток))) хм, якось по-хіпарськи то я написала
Бо по собі знаю, що виросла такою завдяки мамі і назло татові.
  • 0

#43 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 16.09.2010 – 17:59

Перегляд дописуKassandra (16.09.2010 17:51) писав:

ну,я думаю, що порядність якось та й випливає з моральності...
та вже ж не одне й те саме. світ ізначальна був аморальним,а вже з появою моралі, тобто якихось норм..скажімо так поводження людини, вже стало ясно шо добре,а шо - погано. це і є мораль. але порядність включає лише "добре" і аж ніяк не "погане".
  • 0

#44 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 16.09.2010 – 18:04

Перегляд дописуSensssorika (16.09.2010 18:59) писав:

та вже ж не одне й те саме. світ ізначальна був аморальним,а вже з появою моралі, тобто якихось норм..скажімо так поводження людини, вже стало ясно шо добре,а шо - погано. це і є мораль. але порядність включає лише "добре" і аж ніяк не "погане".
Знайчить так, розберемся спочатку, що малося на увазі під фразою "світ ізначальна". Те як вилізли перші істоти з води, чи вже перші прояви первісно-общинного ладу? І не думаю, що він був аморальним. Скорше мораль як така з"явилася пізніше, внаслідок розвитку того ладу та ієрархії в общині/племені/суспільстві.
  • 0

#45 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 16.09.2010 – 18:17

Перегляд дописуKassandra (16.09.2010 18:04) писав:

Знайчить так, розберемся спочатку, що малося на увазі під фразою "світ ізначальна". Те як вилізли перші істоти з води, чи вже перші прояви первісно-общинного ладу? І не думаю, що він був аморальним. Скорше мораль як така з"явилася пізніше, внаслідок розвитку того ладу та ієрархії в общині/племені/суспільстві.
да по фік. мораль не існувала завжди. якийсь пітекантроп міг зжерти іншого пітекантропа, якби захтів. шо в ну майже наші часи робили на о.Фіджі, поки туди свиней не завезли. а чьо ж зараз людей не їдять? більше того, така думка, про канібалізм, є огидною. а чьо ??

Мораль - сукупність норм поведінки. хороших і поганих. а порядність - це моральна якість людини.

пс. я ж казала :

Перегляд дописуSensssorika (14.09.2010 23:14) писав:

у філософію.

Повідомлення відредагував Sensssorika: 16.09.2010 – 18:18

• 0

#46 красівий українець

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 90 повідомлень

Відправлено 16.09.2010 – 19:11

Назва теми трохи неадекватна.
Виховання дитини це процес, і він має бути збалансований , тобто розвивати потрібно всебічно - розумово, фізично, емоційно, духовно. Коли поставити якусь *головну мету*, як зазначено в темі, то тоді буде перекіс розвитку дитини саме в той бік на який робиться наголос, і страждатиме та сторона розвитку індивідуальності, якою знехтували на догоду *якійсь особливій меті*.
  • 0

#47 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 16.09.2010 – 21:46

Перегляд дописуzav (15.09.2010 00:11) писав:

На що ви, як батьки, спрямуєте або спрямовуєте зусилля щодо виховання цього у власних дітях?

На розум
  • 0

#48 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 16.09.2010 – 22:32

Перегляд дописузмій (16.09.2010 17:36) писав:

Чому?
Бо копіювання зле впливає на творцевість.

Перегляд дописуSensssorika (16.09.2010 18:27) писав:

а в тюрму саджають за моральні чи аморальні вчинки? чьо Ви причепилися до мене з тієї моральністю, коли я взагалі про порядність казала? відколи це хабарництво є порядним вчинком?
Та здавна вже.
http://www.slovnyk.net/index.php?swrd=%EF%...%FF%E4%ED%E8%E9
Як раз геть непорядно поляну не накрити.

Перегляд дописуSensssorika (16.09.2010 19:17) писав:

порядність - це моральна якість людини.
Це ви вже самі придумали.

Перегляд дописуSensssorika (16.09.2010 19:17) писав:

пс. я ж казала :
А це намріяли.

Перегляд дописукрасівий українець (16.09.2010 20:11) писав:

Назва теми трохи неадекватна.
Виховання дитини це процес, і він має бути збалансований , тобто розвивати потрібно всебічно - розумово, фізично, емоційно, духовно. Коли поставити якусь *головну мету*, як зазначено в темі, то тоді буде перекіс розвитку дитини саме в той бік на який робиться наголос, і страждатиме та сторона розвитку індивідуальності, якою знехтували на догоду *якійсь особливій меті*.
Це ви троха неадекватні.
Питання не стояло про засоби досягнення мети, але про саму мету. Заради чого ви розвиватимете вашу дитину всебічно - яку мету переслідуватимете ви як батько?

Перегляд допису-=VJ=- (16.09.2010 22:46) писав:

На розум
IQ шолі?
  • 0

#49 змій

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 406 повідомлень
  • Місто:Африка

Відправлено 16.09.2010 – 22:38

Перегляд дописуzav (16.09.2010 23:20) писав:

Бо копіювання зле впливає на творцевість.
Заве, я думаю інакше. Дитина з народження не вміє ще творити (це в неї з'являється потім) вона вміє лише копіювати бо це закладене генетично. Коли вона Вас скопіює то перейме від вас вміння творити і вміння діяти самостійно і далі почне це робити самостійно. Ваша задача далі буде лише підстраховувати її самостійний творчий політ доки дитина добре не окріпне не подорослішає.
У дитини повинна з'явитися база, основа, фундамент в свідомості і тоді на цьому фундаменті вона зможе ефективно творити. Щоб отримати цей фундамент дитина природно копіює батьків і все фундамент закладено. Просто і надійно. І ніякого злого впливу на творцевість небуде.
  • 0

#50 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 16.09.2010 – 22:43

Перегляд дописуzav (16.09.2010 22:32) писав:

Та здавна вже.
http://www.slovnyk.net/index.php?swrd=%EF%...%FF%E4%ED%E8%E9
Як раз геть непорядно поляну не накрити.
більше посилань,більше! мені одного словник.нет мало. як в інших словниках пишуть? бгг

Цитата

Порядний- Не здатний на погані, нечесні або аморальні вчинки; чесний. 2. розм. Досить добрий; непоганий, неабиякий.
ну і?

Перегляд дописуzav (16.09.2010 12:04) писав:

цілком порядним і моральним є хабарництво, пияцтво, куріння й порушення закону тощо.
якось розбігається з тим, шо Ви у словнику нам тута дали. бгг

Перегляд дописузмій (16.09.2010 22:38) писав:

Заве, я думаю інакше. Дитина з народження не вміє ще творити (це в неї з'являється потім) вона вміє лише копіювати бо це закладене генетично.
табура раса, це звичано, так. але якшо батько був художником, а мама - балероною, не значить , шо в дитини якийсь талант буде. так само і навпаки. часто у батьків просто нічого наслідувати, в той час як у самої дитини є прагнення чогось такого, чого "в сім"ї не було".
  • 0

#51 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 16.09.2010 – 22:50

Перегляд дописуSensssorika (16.09.2010 23:38) писав:

більше посилань,більше! мені одного словник.нет мало. як в інших словниках пишуть? бгг
А в інших пишуть, що порядний походить від ряд, який є "сукупність однорідних предметів або істот, витягнутих в одну лінію"©.
Тобто по-ряд-ний - це складова того ряду, котрим у звичайному значенні є "сіра маса", ги.

Перегляд дописуSensssorika (16.09.2010 23:38) писав:

ну і?

якось розбігається з тим, шо Ви у словнику нам тута дали. бгг

Цитата

Порядний- Не здатний на погані, нечесні або аморальні вчинки; чесний. 2. розм. Досить добрий; непоганий, неабиякий.
Хто визначає поганість, нечесність та аморальність учинків?
Дійшло, га?

Перегляд дописузмій (16.09.2010 23:38) писав:

Заве, я думаю інакше. Дитина з народження не вміє ще творити (це в неї з'являється потім) вона вміє лише копіювати бо це закладене генетично. Коли вона Вас скопіює то перейме від вас вміння творити і вміння діяти самостійно і далі почне це робити самостійно. Ваша задача далі буде лише підстраховувати її самостійний творчий політ доки дитина добре не окріпне не подорослішає.
У дитини повинна з'явитися база, основа, фундамент в свідомості і тоді на цьому фундаменті вона зможе ефективно творити. Щоб отримати цей фундамент дитина природно копіює батьків і все фундамент закладено. Просто і надійно. І ніякого злого впливу на творцевість небуде.
Ви помиляєтеся: дитина з народженні нівроку творець. Навпаки, вона не розуміє нафіґ це все треба? Дик, це й не всі дорослі розуміють, тому невелика хиба.
  • 0

#52 змій

Писар

• Користувачі
  • 406 повідомлень

Відправлено 16.09.2010 – 23:07

.

Повідомлення відредагував змій: 16.09.2010 – 23:08

• 0

#53 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 16.09.2010 – 23:13

Перегляд дописуzav (16.09.2010 22:50) писав:

А в інших пишуть, що порядний походить від ряд, який є "сукупність однорідних предметів або істот, витягнутих в одну лінію"©.
Тобто по-ряд-ний - це складова того ряду, котрим у звичайному значенні є "сіра маса", ги.
та невже?. кстаті, там Ви побачите слово "quality", яке - Ви не повірите!!! - перекладається саме як "якість" бгг
ніяк не второпаю нормальність і порядність вбивства, що пан назвав моральним. вчинок відноситься до моралі(лат.moralis - "касающийся нравов"), але є Аморальним вчинком. найн?

Перегляд дописуzav (16.09.2010 22:50) писав:

Хто визначає поганість, нечесність та аморальність учинків?
Дійшло, га?
я вже казала, не повторюйтесь

і такі да, це вже питання етики і філософії пішли, про дітей і виховання Ви шось мало наразі питаєте в мене.
  • 0

#54 змій

Писар

• Користувачі
  • 406 повідомлень

Відправлено 16.09.2010 – 23:18

Перегляд дописуSensssorika (16.09.2010 23:43) писав:

табура раса, це звичано, так. але якшо батько був художником, а мама - балероною, не значить , шо в дитини якийсь талант буде. так само і навпаки. часто у батьків просто нічого наслідувати, в той час як у самої дитини є прагнення чогось такого, чого "в сім"ї не було".
Може бути і так. Але щоб ефективно реалізувати це дитині потрібні певні фундаментальні основи в свідомості. Звісно їх можна отримати і в інший спосіб але то значно важчий, простим і природним способом є копіювання батьків. Це як ніби Windows в комп'ютері доки його не встановиш комп'ютер зовсім нічого не може. А коли коли встановиш тоді можна рухатися далі.

Перегляд дописуzav (16.09.2010 23:50) писав:

Ви помиляєтеся: дитина з народженні нівроку творець. Навпаки, вона не розуміє нафіґ це все треба? Дик, це й не всі дорослі розуміють, тому невелика хиба.
Дивлячись що розуміти під словом творчість. Хоча як що брати як найширше значення то можна з Вами тоді погодитися. Разом з тим Ви марно хвилюєтесь щодо копіювання батьків ніби це завадить власній творчості, навпаки доповнить і розширить, зробить більш ефективним, більш свідомим, а не навмання. На копіюванні крапка не ставиться це лише фундамент.

Повідомлення відредагував змій: 16.09.2010 – 23:21

• 0

#55 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 17.09.2010 – 11:04

Перегляд дописуSensssorika (17.09.2010 00:13) писав:

та невже?. кстаті, там Ви побачите слово "quality", яке - Ви не повірите!!! - перекладається саме як "якість" бгг
Ви би тоді одразу й писали "decency", а не "порядність", бо вас важко зрозуміти.

ніяк не второпаю нормальність і порядність вбивства, що пан назвав моральним. вчинок відноситься до моралі(лат.moralis - "касающийся нравов"), але є Аморальним вчинком. найн?
Я не зрозумів, ви проти вбивства в цілому? Ви засуджуєте /вважаєте непорядним та аморальним, наприклад/ убивство у випадку замозахисту або захисту родини? Як щодо захисту Батьківщини, наприклад?

Там зрозуміло кому і що ясно, проте незрозуміло, звідки та ясність випливає. Тому прошу вас таки повторитися, бо знову ж таки незрозуміло.

і такі да, це вже питання етики і філософії пішли, про дітей і виховання Ви шось мало наразі питаєте в мене.
Бо одразу було незрозуміло, що ви подаєте під словом "порядність". Наразі видно, що порядність ви маєте на увазі вашого особистого визначеня. Ок.
  • 0

#56 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 17.09.2010 – 12:20

Перегляд дописуNatalie) (15.09.2010 16:02) писав:

Спрямую зусилля на те, щоб дитина займалась танцями чи музикою чи спортом, тим що буде в неї виходити найкраще, і буде їй подобатись

До цього ще дорости дитині потрібно, а найпершим, зусилля мають бути направлені на ГРУ. Так , так, саме на гру, діти найкраще сприймають світ саме через неї. Для гри потрібна атрибутика у вигляді іграшок. У грі ви можете змоделювати будь який процес, котрий виникає в дорослому житті реально. Потрібно втрачати (татові чи мамі) значний час, проводячи його з дитиною у грі. При цьому грати по дитячих правилах, тобто, тимчасово стати "дитиною". Це не так просто, між іншим. Вже не кажу про те, що гра найкраще розвиває розумові здібності у дитини. Тут, Віджей, сказав коротко і зрозуміло : "на розум", цією фразою можна було б і закрити тему, при умові якщо кожен розуміє що стоїть за нею. Ну і, це вже моя власна позиція, потрібно направити зусилля на те, щоб стати для дитини не "контролюючо-вказуючим органом", але другом, по справжньому а не "понарошку", діти дуже швидко відчувають дружбу з ними, і цінять такий крок. Крик, покарання, вказівки, і таке інше - є аргумент власного безсилля.
  • 0

#57 Natalie)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 352 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 17.09.2010 – 16:15

Головне - це відкрити в дитині здібності до чогось і вчасно почати їх розвивати.
Я наприклад дуже злюсь на батьків, що вони не дали мене до музичної школи...
  • 0

#58 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 17.09.2010 – 16:17

Перегляд дописуNatalie) (17.09.2010 17:15) писав:

Головне - це відкрити в дитині здібності до чогось і вчасно почати їх розвивати.
а до придатного часу для віддавання в музичну школу що робитимеш?
  • 0

#59 Монблан

Писар

• Користувачі
  • 442 повідомлень

Відправлено 17.09.2010 – 16:21

Перегляд дописуNatalie) (17.09.2010 17:15) писав:

Мені завжди здавалось,що музичної грамоти можна навчитись у будь-якому віці
  • 0

#60 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень

Відправлено 17.09.2010 – 17:16

Перегляд дописуKassandra (17.09.2010 17:17) писав:

а до придатного часу для віддавання в музичну школу що робитимеш?
"Развівалкі", танці та дитячий садок в допомогу.)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних