Перейти до вмісту

Куди прямує пані Європа?


Повідомлень в темі: 53

#1 Елегантний

  Писар

 • Заблоковані
 • PipPipPipPipPipPipPipPip
 • 402 повідомлень
 • Стать:Не скажу

Відправлено 14.09.2010 – 22:33

 • 53
Більшість українців бажає приєднатися до ЄС. Шенгенська зона, вільне персування, можливість пошуку кращої праці. Кожний знайде певну перевагу для себе. Я теж за. Особливо був за, коли мало цікавився подіями у Європі.
Мої аргументи на користь вступу країни до ЄС були банально прості і заїжджені. Мовляв, демократія, цивілізація, свобода слова і тд. і тп. Ну прямо весь набір політика, підтримуючого входження країни до ЄС.

Але, після того, як зацікавленість в українській політиці в мене впала майже до нуля, щоб заповнити утворену пустоту, я переключився на те, чим живе Європа. А Європа, як виявляється, живе досить активним політичним життям, а в деяких країнах це життя навіть вирує. Пам*ятаю, нещодавно деякі укр. масмедіа давали статті, в яких повідомляли, шо в Європі життя нудне і нічого не відбувається, і начебто європейці приїзджають до України зробити ковток свіжого політичного життя. Ото сміхота. Що найсмішніше, дехто цим статтям вірить.

Отож, куди вона прямує. Те, що вона кудись цілеспрямовано і згуртовано прямує - я б не наважився.
Хтось справді, прямує, когось несе течією, а хтось просто сидить на місці і кайфує. Як от, скажімо, Греція. Тут, щоправда, доречніше буде слово - кайфувала. Необгрунтовано, в декілька раз підняли зарплати, пенсії, набрали кредитів, не вистачило - надрукували бабла не забезпечивши нову грошову масу продуктом ВВП. Платити податки вважали за приниження своєї гідності, а ті податки що платили, зразу ж розкрадалися чиновниками. Ну прямо, як у нас.Правильно дехто каже, що ми вже у Європі. В цьому сенсі греки порівняно з нами - безгрішні малюки. Так от, покайфували греки, борги зросли, Брюссель придивився до Греції і вжахнувся. Але, що поробиш - треба допомагати, в єдиному ж човні пливемо. І тепер законослухняний німецький чи голландський бюргер платить податки, частина яких йде на те ,щоб врятувати Грецію від банкрутства. Точніше кажучи, платить за попереднє кайфування греків. В той час, як сама Німеччина урізає допомогу для своїх малозабезпечених громадян.

Тепер про так звану свободу слова по-європейськи. В даний час в Німеччині найбільшою проблемою є так зване паралельне суспільство. Це політкоректна назва іммігрантів і вже народжених в самій країні мусульман, переважно турків, які не хочуть інтегруватися в німецьке суспільство. Вони живуть в крупних містах згуртовано, у своїх районах і в багато з таких районів поліція не сміє ступити. Уявляєте? Це у Німеччині. І таких районів стає чимраз більше. А у Франції такі райони в деяких містах вже превалюють над рештою міста. Тому і в Німеччині і в Франції, спостерігається швидкий відтік корінного білого населення у передмістя. Зважаючи на співвідношення народжуваності у мусульман і корінних мешканців, трансформація Європи - неминуча. В який вигляд - поки шо невідомо. Повернемося щодо Німеччини. Так от, це паралельне суспільство зростає, як кажуть, нє по днях, а по часах.Працювати більшість з них не хоче. Живе на пособіях. Якшо 20 років тому іммігрантів з Туреччини і мус. країн було 3 міл., а працювало з них 1міл., то тепер мусульманів 7міл., і працює з них 1міл. 70% відбуваючих покарання у тюрмі - турки і араби. Якшо ти скажімо дівчина з німецької родини, живеш у великому місці, але в силу бідності батьків не ходиш до дорогої гімназії ,а до загальної школи то ти змушена миритися з тим, шо хлопці турки з твого класу називатимуть тебе повією, за те шо ти не носиш платка. Як вам таке? У Франції є випадки ше похлєщє. Виявляється, арабські хлопці часто навіть гвалтують дівчат добровільно, тобто не отримують спротив. Через ту саму причину. Але що взагалі не піддається здоровому глузду, так це те, що так звана політкоректність дійшла вищого абсурду і так вкорінилася в голови дівчат, що на запитання чому ви не чинили опір чи не зверталися у поліцію - вони відповідали, що боялися відмовити арабським хлопцям аби іх не визнали расистками. Уявляєте?
Ось цю проблему старанно замовчують німецькі ліберальні політики. В масмедіа ця тема - табу. Принаймі донедавна. Нещодавно один політик і член Бундесбанку написав книгу. Від себе. Висказав свій погляд на цю ситуацію, не погляд партії, чи Бундесбанку. Його зацькували. Масмедіа. Всі політичні сили представлені в парламенті. Змусили добровільно залишити посаду в правлінні банку. За що? За те, що в своїй книзі *Німеччина самоліквідовується* оприлюднив свою точку зору і за виключенням деяких моментів написав всю правду, в цифрах. Так от, 100% політичних сил представлених у бундестагу його клюють, 100% масмедіа його клюють, а 90% простих німців в інтернеті його підтримують. Ну, як вам таке? Зараз, у Німеччині, висказувати свої погляди, які суперечать поглядам партій що представлені у бундестагу, можна хіба що в інеті, майже як у нас.
Отака в Німеччині свобода слова. Сміття, що є в хаті ретельно замітають під коврик. Спробуєш винести - заклюють. В кращому разі проігнорують.

А у Франції взагалі сміхота. Президент вирішив підняти падаючий рейтинг і у всіх проблемах Франції звинуватив кілька тисяч циган, які перебралися туди з Румунії і Болгарії, після приєднання до Шенгену. Виявляється вони крадуть, жебрають і займаються проституцією. Тому влаштував показову примусову депортацію.
Кілька тисяч циган! Винуваті в усіх бідах Франції! В той час, як реальна проблема Франції - неінтегровані араби, число яких сягає міліони, які заправляють у своїх кварталах, панують в нічному Парижу, президент уникає називати справжню причину багатьох проблем Франції, оскільки боїться протидії арабів, а знаходить цапа-відбувайла у циганах. Забороняє кільком тисячам мусульманок носити бурку. Тоді як міліони мусульманок носять свої платки, і саме ці платки дратують світських французів. Але ж платки не заборониш. Міліони мусульман - це не кілька тисяч циган, яких легко можна відправити нафіг у Румунію, створюючи фальшивий вигляд вирішування проблеми.

Європа на роздоріжжі. Якшо і далі пропагуватимуть політкоректність і толерантність, і затикатимуть рота всім хто відсуває ширму з реальних проблем, накладатимуть косметичний грим, замість того, щоб брати ножа і випускати назовні загноєні європейські проблеми, відкладатимуть вирішення економічних, соціальних, інтеграційних питань, тобто те, що спостерігається зараз, то скоро нам не треба буде йти до Європи - вона сама наблизиться до нас. За всіма параметрами.

#2 красівий українець

  Абориген

 • Користувачі
 • PipPipPipPip
 • 90 повідомлень

Відправлено 14.09.2010 – 23:29

Є такий французький проект - Єврабія. Оскільки Франція активно поповнюється арабами (приїзжими і своїми), то вони вирішили в майбутньому включити держави Магребу у склад Євросоюзу. Повний брєд.
В обшем, араби і турки швидко наведуть лад у Європі. Європа завойована з середини. Ха-ха.
Фрунцузам лишається лиш виїхати у свій франкомовний Квебек. Іспанці виїдуть Латинську Америку.
А німці вже виїзджають. По всьому світу. 300 000 приблизно, щорічно емігрують. Німців корінних.
До речі, у футбольній збірній Франції - негри або араби. 2 кращих тенісиста - негри, і так далі.
Це говорить про те, що корінна французька нація вироджується, хиріє одним словом.
 • 0

#3 Blackvistaspam

  Постійний житель

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPip
 • 125 повідомлень
 • Стать:Чоловік

Відправлено 15.09.2010 – 00:02

Про французьки гетто ще забув доповнити .Нація страіюча культури ніякої. А не атк давно за культуру і релігію проливалося немало крові,поки люди атомну бомбу непридумали(от біда ;) ). Потім вже пришлось якось миритися.В Європі рабський труд великий державній збір податків.Ми українцьки і працьовита і лінива нація. У країні все є, тільки погані москалі поспішно газ викачали(а тепер нам продають) ,але то тимчасова проблема модернізації.
Правда коли їси германську ковбасу та польске сало ненароком думаеш що країна яких недовилупків :wacko: ,але така вже країна. Німці завжди нація вандалів та інженерів,французи - а шо взять з французів - жабоїди.Українці - хохли усе віддадуть, щоб хата сусіда(сусід у широкому смислі) згоріла - навіть свою спалять.Кацапи - нація гребунів,гребуть і гребуть тільки Китай знизу він теж любить гребти.і рано чи пізно хтось когось загребе.
Також деякі дивні речі бачиш коли негроїдна раса собі висвітлює шкіру ,а у європеоїдна- навпаки намагается якомога найбільший загар мати.
Чекаєм на бум розвитку такої науки як генетика...
 • 0

#4 Елегантний

  Писар

 • Заблоковані
 • PipPipPipPipPipPipPipPip
 • 402 повідомлень
 • Стать:Не скажу

Відправлено 15.09.2010 – 00:27

 Blackvistaspam (15.09.2010 01:02) писав:

Про французьки гетто ще забув доповнити .Нація страіюча культури ніякої.
Найбільше дивує те, як французи вдало підтримують міф про перевагу французької культури серед решти європейських культур. І європейці на це ведуться. З подачі Франції столицею ЄС обрали Брюссель, бо там, бачте, домінуюча мова - французька, а без французької Європа - ну "пропаде". Хоча на німецькій спілкується в Європі на 30 міл. більше, ніж на французькій. Але другою офіційною стала чомусь французька.
А як вони дістали із своєю Ейфеловою баштою, на кожній рекламній відкритці для туристів - ця башта.
Ну ніяк без неї. Оскільки придумати шось нове вже немаї мозгів у нації. Експлуатує старе. Але що дивно, туристи ведуться - Париж є найвідвідуванішим містом Європи. Щоправда, на околиці Парижа і по ночах, окрім центру не ступають - кому охота бути пограбованим арабами?
 • -1

#5 Natalie)

  Профі

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPip
 • 352 повідомлень
 • Стать:Жінка
 • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 15.09.2010 – 15:22

Цитата

Найбільше дивує те, як французи вдало підтримують міф про перевагу французької культури серед решти європейських культур. І європейці на це ведуться. З подачі Франції столицею ЄС обрали Брюссель, бо там, бачте, домінуюча мова - французька, а без французької Європа - ну "пропаде". Хоча на німецькій спілкується в Європі на 30 міл. більше, ніж на французькій. Але другою офіційною стала чомусь французька.

Вчитись в них треба, а не обсирати! Французи молодці, я ними захоплююсь. Вони завжди добивались свого (тільки не згадуємо Бородінську битву, невідомо кому ще пощастило)
А добиваються вони свого бо справжні патріоти. А хто таке пише той просто заздрить, ви жалюгідні люди...
 • 0

#6 Kassandra

  Т-Сонятко

 • СуперМодератори
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 5187 повідомлень
 • Стать:Жінка
 • Місто:сплячих левів

Відправлено 15.09.2010 – 15:24

Скільки тих справжніх французів лишилося у Франції...
 • 0

#7 Natalie)

  Профі

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPip
 • 352 повідомлень
 • Стать:Жінка
 • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 15.09.2010 – 15:28

Народ, ви краще подумайте скільки справжніх українців залишилось в Україні, про відношення влади до української мови, про те що президент колишній зек, про те що прем"єр міністр України не знає державної мови. Ну, одним словом, вам є над чим задуматись...
 • 0

#8 Kassandra

  Т-Сонятко

 • СуперМодератори
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 5187 повідомлень
 • Стать:Жінка
 • Місто:сплячих левів

Відправлено 15.09.2010 – 15:38

Ну так, правильно..треба думати про власну країну, а не про якусь Францію...
 • 1

#9 Елегантний

  Писар

 • Заблоковані
 • PipPipPipPipPipPipPipPip
 • 402 повідомлень
 • Стать:Не скажу

Відправлено 15.09.2010 – 15:43

 Natalie) (15.09.2010 16:22) писав:

Вчитись в них треба, а не обсирати! Французи молодці, я ними захоплююсь. Вони завжди добивались свого (тільки не згадуємо Бородінську битву, невідомо кому ще пощастило)
А добиваються вони свого бо справжні патріоти. А хто таке пише той просто заздрить, ви жалюгідні люди...
Чим захоплюватися? Тим що колонізувала пів Африки вогнем і мечем?
Чи за те, що ще з колоніальних часів дере носа вважаючи себе супердержавою,
і ніяк не може простити США, що вони їх обставили?
І тепер відкрито зловтішається з промахів Америки?
І чого вони, власне, добились? Свого виродження?
Тут не заздрість, сміх і нєдоумєніє пустою гординею, манією билого і прошедшого вєлічія.
 • 0

#10 Kassandra

  Т-Сонятко

 • СуперМодератори
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 5187 повідомлень
 • Стать:Жінка
 • Місто:сплячих левів

Відправлено 15.09.2010 – 15:48

Ги, на що натрапила:
http://tsn.ua/svit/u-franciyi-vstanovlyat-...nik-leninu.html
 • 0

#11 змій

  Писар

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPip
 • 406 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Африка

Відправлено 15.09.2010 – 21:05

Європа і США – це приклади країн в яких високий рівень демократії і саме тому нам на них потрібно рівнятися, і прагнути вступити до ЄС і НАТО.
Демократія це не рай і не ідеальний світ. Демократія теж не досконала. Демократичне суспільство – це суспільство яке не стоїть на місті як тоталітарне, а постійно динамічно розвивається, удосконалюється, виправляє помилки, стає ще кращім ніж було тобто. Справжня демократія це значно краще ніж те що зараз є в Росії, Китаї чи в інших азіатських державах.
А що до проблем які існують в Європейських країнах так проблеми є у кожній країні свої і вони будуть завжди. Одні проблеми розв’язуєш, тим часом з’являються інші, нічого в цьому дивного немає бо це життя. Але в демократичному суспільстві ці проблеми вирішуються значно ефективніше ніж у тоталітарному. Саме тому я думаю не варто нікого лякати цими проблемами.
 • 0

#12 Елегантний

  Писар

 • Заблоковані
 • PipPipPipPipPipPipPipPip
 • 402 повідомлень
 • Стать:Не скажу

Відправлено 17.09.2010 – 21:28

Німецький канцлер Меркель, сьогодні в інтерв"ю (стаття)
відкрито заявила, що Німеччина стає все більше мусульманською, що мечетей на німецьких вулицях ставатиме все більше, і шо не тільки мусульмани мають інтегруватися, але й самі німці також мають інтегруватися.

Отож питаємо: куди німці мають в Німеччині інтегруватися?
Як куди? В мусульманське суспільство.
Цікаво, куди запропонують інтегруватися українцям років так за 30-50?
 • 0

#13 yushchenko

  yushchenko

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 3760 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 17.09.2010 – 21:32

 шпіц (17.09.2010 22:28) писав:

Отож питаємо: куди німці мають в Німеччині інтегруватися?
Як куди? В мусульманське суспільство.
Цікаво, куди запропонують інтегруватися українцям років так за 30-50?
тихо сам з собою веду бесіду
 • 0

#14 Елегантний

  Писар

 • Заблоковані
 • PipPipPipPipPipPipPipPip
 • 402 повідомлень
 • Стать:Не скажу

Відправлено 17.09.2010 – 21:55

 ---- (17.09.2010 22:32) писав:

тихо сам з собою веду бесіду
А шо тут флуд робить?
Модератори сплять, чи перед ющом благоговіють?
 • 0

#15 yushchenko

  yushchenko

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 3760 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 17.09.2010 – 22:03

 шпіц (17.09.2010 22:55) писав:

А шо тут флуд робить?
Модератори сплять, чи перед ющом благоговіють?
Ати скаргу напиши, в Раду Європи.

П.С.: До речі, модератори, це було в тему :brovy:
 • 0

#16 Елегантний

  Писар

 • Заблоковані
 • PipPipPipPipPipPipPipPip
 • 402 повідомлень
 • Стать:Не скажу

Відправлено 17.09.2010 – 22:09

 ---- (17.09.2010 23:03) писав:

Ати скаргу напиши, в Раду Європи.

П.С.: До речі, модератори, це було в тему :brovy:
Так вони перед ющом теж благоговіють. га-га
ти серйозно думаєш шо ти такий остроумний?
чи ти обкурився і так думаєш?
 • 0

#17 Natalie)

  Профі

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPip
 • 352 повідомлень
 • Стать:Жінка
 • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 18.09.2010 – 10:53

Цитата

Чим захоплюватися?

Тим як ці люди вміють просувати свою культуру, пишаються тим, що вони французи.

Цитата

і ніяк не може простити США, що вони їх обставили?
А як обставили нас турки, поляки.... І не обставляли США Францію :"В щорічному рейтингу країн з найвищою якістю життя - 2010 Quality of Life Index - вже п’ятий рік підряд лідером було визнано Францію.
Висока якість життя, смачна кухня, розвинена інфраструктура та сервіси як в столиці, так і в регіонах, а також найкраща сфера охорони здоров’я – все це зберегло за лідерство Францією."
Штати, дорогенький, на 7 місці. Так що "скудною" інформацією володієш ти.
Це обсирання розвинутіших країн не що інше як комплекс меншовартості і банальна заздрість. Якби тобі зараз запропонували громадянство французьке чи американське то тільки пилюка б за тобою знялась, і сліду твого на Україні не залишилось би.
 • 0

#18 Елегантний

  Писар

 • Заблоковані
 • PipPipPipPipPipPipPipPip
 • 402 повідомлень
 • Стать:Не скажу

Відправлено 18.09.2010 – 11:56

 Natalie) (18.09.2010 11:53) писав:

І не обставляли США Францію :"В щорічному рейтингу країн з найвищою якістю життя - 2010 Quality of Life Index - вже п’ятий рік підряд лідером було визнано Францію.
Висока якість життя, смачна кухня, розвинена інфраструктура та сервіси як в столиці, так і в регіонах, а також найкраща сфера охорони здоров’я – все це зберегло за лідерство Францією."
Штати, дорогенький, на 7 місці. Так що "скудною" інформацією володієш ти.
Сміявсі... Яка ти ше наївна...Організація, шо публікує так званий рейтинг, який ти згадала, фінасується французами. Це так само, як би ти мені сказала, шо,ось ти знаєш, у нас скоро місцеві вибори і по рейтингу на першому місці - комуністи :brovy: А проте, хто фінансував організацію, шо видала такий рейтинг - не сказала ні слова, чи через наївність свою не поцікавилася.

Дивись обєктивний рейтинг

Стосовно того, хто кого обставив, малося на увазі світове панування.
100 назад було дві впливові імперії - англійська і французька,
зараз лишилася одна - США.

Цитата

Якби тобі зараз запропонували громадянство французьке чи американське то тільки пилюка б за тобою знялась, і сліду твого на Україні не залишилось би.

на 50% права. Мати громадянство США я б не відказався. А хто б відказався? Пишатися тим, шо ти патрійот в гопстопівській системі? І кому від цього добре, а кому зле? Це не для мене.У Францію - боже борони. Від їхньої мови хочеться блювати.
Ти б теж, якшо чесно, туди махнула, чи ти :brovy:
тобто - а на лєвой груді у нєйо портрет Янека, а на правой Юля в анфас ;)
 • 0

#19 yushchenko

  yushchenko

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 3760 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 18.09.2010 – 13:52

 шпіц (18.09.2010 12:56) писав:

на 50% права. Мати громадянство США я б не відказався. А хто б відказався? Пишатися тим, шо ти патрійот в гопстопівській системі? І кому від цього добре, а кому зле? Це не для мене.У Францію - боже борони. Від їхньої мови хочеться блювати.
Ти б теж, якшо чесно, туди махнула, чи ти :brovy:
тобто - а на лєвой груді у нєйо портрет Янека, а на правой Юля в анфас :brovy:
Щозабрєд несеш? Блювати від французької? Це просто алергія на знання, мозок не сприймає, не поміщається чи що.
 • 0

#20 Natalie)

  Профі

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPip
 • 352 повідомлень
 • Стать:Жінка
 • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 18.09.2010 – 17:04

Цитата

Newsweek is an American weekly news magazine published in New York City.
:brovy:

Цитата

Організація, шо публікує так званий рейтинг, який ти згадала, фінасується французами.

Вона ООН фінансується
http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%98%D0%BD%...%B0%D0%BB%D0%B0
 • 0Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних