Перейти до вмісту

Цураємося Батьківщини ?

Повідомлень в темі: 32

#21 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5092 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 14.09.2010 – 12:28

якщо колись доля занесе десь жити не у Львові то ніколи не забуду звідки я , бо Львів - найкраще міста на світі)))
  • 0

#22 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 14.09.2010 – 13:01

отак от, цураємся тобто про себе
чомусь не тягне в рідне місто, це поперше, а подруге, іноді як ідеш вечором по місту додому, і бачиш які батьки і як виховують наступне покоління, то думаєш, що людству залишилось жити пару поколінь, і пора проводити генетичні чистки
взагалі, якщо так подуати про генофонд, то смертна кара це не так вже й негуманно, це очищення генного матеріалу, ато хто його зна, може хтось не вигідний для популяції нації візьме і буде розмножуватись...
це щось відволікся
дивлюсь на метод розподілу ресурсів в нашій державі, і тихенько нелюбиш батьківщину

звичайно скрізь неефективно перерозподіляють ресурси, але не так вже сильно як в нас, в нас ресурси втрачаються на всякі дисипації
ну таке
  • 0

#23 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 14.09.2010 – 13:02

Перегляд дописуСварус (14.09.2010 11:59) писав:

Иги ж, і десь я, здається, на цьому форумі таку ж думку висловлював. Найгірші фіфи - це діви з села, які раптом позбавились батьківсього нагляду і "дорвались до життя у всій його красі" в гуртожитку якогось ПТУ чи ВНЗ.

Якже мені щастить, мені такі не попадалися.

До речі, що таке ПТУ я чув, а що таке ВНЗ? ВеНЗахворювання?
  • 0

#24 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 14.09.2010 – 13:06

Перегляд дописуOdonacer (14.09.2010 14:02) писав:

вищий навчальний заклад
  • 0

#25 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 14.09.2010 – 13:06

Перегляд дописуOdonacer (14.09.2010 14:02) писав:

серйозно до жарту
я вчився в ПТУ, потім поступив на Фізфак КНУ, це до того що нічого не заважає людині якщо цікаво вчитись, якщо подивитись то і в ПТУ є всяке цікаве що буде цікаво людині яка цікавиться
якось так склалось, що алергію до батьківщини дають ще в школах, мені так здалося
  • 0

#26 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 14.09.2010 – 13:36

Перегляд дописуKatod (14.09.2010 14:06) писав:

серйозно до жарту
я вчився в ПТУ, потім поступив на Фізфак КНУ, це до того що нічого не заважає людині якщо цікаво вчитись, якщо подивитись то і в ПТУ є всяке цікаве що буде цікаво людині яка цікавиться
якось так склалось, що алергію до батьківщини дають ще в школах, мені так здалося

А в мене нема алергії до батьківщини, є до бидлоти, яка її засирає. :wacko:
  • 0

#27 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 14.09.2010 – 16:01

Перегляд дописуOdonacer (14.09.2010 14:36) писав:

А в мене нема алергії до батьківщини, є до бидлоти, яка її засирає. :wacko:
я розумію, сказати просто: "я ненавиджу бидло", і ще купу всякого, це просто слова
а що таке батьківщина? це територія? тоді може антарктида Батьківщина наша? чи пінгвінів?
що таке батьківщина ще в кожного поняття є своє, але от уяви, що ті про кого ти думаєш що вони бидло, вони думають за пляшкою пива, що наша збірна гарно зіграла, їй просто неповезло, наші танки класні, просто іноді вони низько літають, а літаки просто швидко іноді втрачають висоту, і вони думають так думають, і гордяться батьківщиною, а ти про них погано думаєш, виходить ти нелюбиш соціум який любить батьківщину;)

якби замість того щоб думати "фразами дня" всі хором почали не робити так щоб було гірше, починаючи з сміття і парковок велосипедів біля магазинів і інших закладів, і закінчуючи власною освідченістю... (тоді можна булоб гордитися батьківщиною а так я горжусь окремими індивідами, які дотримуються власних принципів)
...будинки з вічного пластика, літаючі автомобілі і головне все як працює як швейцарський годинник;)
  • 0

#28 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 14.09.2010 – 17:01

Перегляд дописуKatod (14.09.2010 17:01) писав:

що таке батьківщина ще в кожного поняття є своє, але от уяви, що ті про кого ти думаєш що вони бидло, вони думають за пляшкою пива, що наша збірна гарно зіграла, їй просто неповезло, наші танки класні, просто іноді вони низько літають, а літаки просто швидко іноді втрачають висоту, і вони думають так думають, і гордяться батьківщиною, а ти про них погано думаєш, виходить ти нелюбиш соціум який любить батьківщину;)

Да, різні батьківщини у нас палучаюццо, тож виходить не люблю. :wacko:
Шож робити...
  • 0

#29 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 14.09.2010 – 17:37

Перегляд дописуOdonacer (14.09.2010 18:01) писав:

Да, різні батьківщини у нас палучаюццо, тож виходить не люблю. :wacko:
Шож робити...
може в мене якась болячка, що я хочу на будьяку фразу казати заперечення, нівельовуючи своє попереднє тверження, але так щось хочецця...

та ні, ти напенве що любиш, тобто вона тобі неподобається як є, але ти знаєш що потрібно зробити для того щоб вона тобі подобалась
і взагалі, всі хто тут відписався, я впевнений, хочуть бачити батьківщину кращою, і я надіюсь роблять для того, хочаб, починаючи з себе;)
  • 0

#30 Елегантний

Писар

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 402 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 14.09.2010 – 17:50

Ставлюсь до місця народження спокійно, якихось особливо гострих емоцій не відчуваю.
Вважаю, що пишатися своїм походженням не варто, оскільки не місце народження красить людину. Соромитися - взагалі дурість, це теж саме, що соромитися своєї мови, чи матері, яка дала тобі життя, якою б вона не була.
Цей привілей (цурання), схоже, спостерігається у людей, які надають значення загальним стереотипам. На кшталт, - "а, калхознік". Звичайно ж, негативне забарвлення у цій стереотипній фразі так і пре, а тим більше, коли молода людина( з набором стеретипів) почула цю фразу в телесеріалі з уст улюбленого актора в яскравому зневажливому тоні, - то тоді все, атас. Якшо ця людина народилася в селі, і переїхала в місто, то признатися, шо вона з села - для неї означатиме нагло принизитися; тому й цурається.
  • 0

#31 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 14.09.2010 – 18:04

Перегляд дописушпіц (14.09.2010 17:50) писав:

Цей привілей (цурання), схоже, спостерігається у людей, які надають значення загальним стереотипам ... Якшо ця людина народилася в селі, і переїхала в місто, то признатися, шо вона з села - для неї означатиме нагло принизитися; тому й цурається.
така тенденція загалом у молодих людей. от мої батьки з села, і ніхто цього не цурається, навпаки навіть, серед людей їхнього віку це нормальне явище, мабуть бо більшість таки з сіл, чи малих міст.

Мати народилася у с.Марковці, але в 3 роки переїхала з батьками, моїми дідом та бабою, у с.Козелець.(Чернігівська обл.). Бабця там моя прожила років 30, я малою любила туди їздити на літо. На назву цього села всі чомусь ржуть. отак от.. багато хто соромиться назви свого населеного пункту. нє, ну є правда забавні, можна посміхнутися, але ж без презирства типу : "фу, ти з Вапнярки! шо це за назва така ваще??".
  • 0

#32 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 14.09.2010 – 18:19

Перегляд дописуSensssorika (14.09.2010 19:04) писав:

така тенденція загалом у молодих людей. от мої батьки з села, і ніхто цього не цурається, навпаки навіть, серед людей їхнього віку це нормальне явище, мабуть бо більшість таки з сіл, чи малих міст.

Мати народилася у с.Марковці, але в 3 роки переїхала з батьками, моїми дідом та бабою, у с.Козелець.(Чернігівська обл.). Бабця там моя прожила років 30, я малою любила туди їздити на літо. На назву цього села всі чомусь ржуть. отак от.. багато хто соромиться назви свого населеного пункту. нє, ну є правда забавні, можна посміхнутися, але ж без презирства типу : "фу, ти з Вапнярки! шо це за назва така ваще??".

та Вапнярка, Козелець... шо тут такого?

от Бобрик наприклад, чи Биківня - ще можна подумати соромитися чи ні.
он у мене товариш з села Конскіє Раздори. І нічо, живе і не намагається видавати з себе корінного киянина.

а от щодо дівчат з села, що дорвалися до великого міста - це дійсно страшна штука, повірте, чого я тільки не бачила в кімнатах нашого гуртожитку. скільки негрів, іранців та такого самого бидла тіки тутешнього там побувало, краще вам не знати.
  • 0

#33 Елегантний

Писар

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 402 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 14.09.2010 – 18:35

Перегляд дописуSensssorika (14.09.2010 19:04) писав:

Можливо у старших людей є ностальгія за минулим, молодістю. Молодість ототожнюється з чимось хорошим, приємним, на відміну від слова старість, а скільки молодість у них пройшла у селі чи не великому містечку, то тоді і позитивно асоціюється і саме містечко, де пройшла молодість.
А в більшості молодих людей світогляд формується через інформаційний простір, в якому саме слово - провінція- має негативне, в основному забарвлення, тому молода людина намагається відмежуватися від цього негативу на її думку, гіршості, ніби таким чином уявно залічуючи себе до столічних, областних, місця, де кипить життя, місця, яке є майже пуп землі, на відміну від населеного пункту де нічого не відбувається в якому вона народилася.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних