Перейти до вмісту

Український ПАНК !

Повідомлень в темі: 66

#21 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 08.10.2006 – 12:03

Перегляд дописуjakobz (8.10.2006 12:59) писав:

так то панк.loveпанк,якшо точніше....до речі мої знайомі! :angry:

Хто? Аккад? чи Серцевий напад?
  • 0

#22 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 08.10.2006 – 12:22

Перегляд дописуKassandra (8.10.2006 13:03) писав:

Хто? Аккад? чи Серцевий напад?
серцевий напад
  • 0

#23 Серцевий_Напад

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 37 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 21.10.2006 – 19:25

О привіт) Ось ми і самі сюди добралися. Хочу одразу уточнити, що наш стиль не є "лав-панк", ми граємо нео-панк. :angry1:
  • 0

#24 iskra

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень

Відправлено 22.10.2006 – 13:54

Перепрошую, що втручаюся. Якщо потрібен український панк, то можна послухати "Шмелів" (мається на увазі не лише україномовний панк, а музика від вітчизняного виробника). Панкові альбоми у Шмелів - перші, особливо - "Принцеса без трусов". Зараз вони вже до індастріал-готіки схиляються, якщо взагалі може існувати такий музичний стиль.
І ще дещо про Пістолзів - оскільки саме вони вважаються батьками панку, не варто намагатися слухати панк - не слухаючи Пістолзів. І розмови про гидотні голоси - на мою особисту думку - недоречні. Оскільки приємні голоси шукають в опері або попсі, чи, прикладом, в Пауер Металі (сорі, не хотіла на англійську перемикатися). У панків не може бути приємних голосів, і, взагалі, вони мають бути гидотними повністю і всюди - оскільки вони панки.
Пістолзи легендарні не лише тим, що вони народили на світ Божий панк. Але й тим, що: вони першими допустили нецензурні вислови на консервативному англійському телебачення (Матінка-Королева була в шоці), приїхавши на концерт в Канаду - не змогли виступити, бо були занадто п"яні - відповідно, Сід просто вийшов на сцену і всіх послав на три букви (подейкують, що після цього в Канаді взагалі немає команд, які б грали в стилі Пістолз), до того ж, дядька Сіда (вже після того, як його кремували - помер від передозування героїном, якщо ще хтось не в курсі, після того, як вбив свою коханку Ненсі) мамуня розсипала в аеропорту (потім фани групи роздирали тамтешнє ганчір"я на шмаття - частинка Сіду, як-не-як). Це не все, але так - деякі цікавинки з життя-буття праотців панку. Дякую за увагу.
  • 0

#25 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень

Відправлено 23.10.2006 – 00:53

Перегляд дописуiskra (22.10.2006 14:54) писав:

Перепрошую, що втручаюся. Якщо потрібен український панк, то можна послухати "Шмелів" (мається на увазі не лише україномовний панк, а музика від вітчизняного виробника). Панкові альбоми у Шмелів - перші, особливо - "Принцеса без трусов". Зараз вони вже до індастріал-готіки схиляються, якщо взагалі може існувати такий музичний стиль.
І ще дещо про Пістолзів - оскільки саме вони вважаються батьками панку, не варто намагатися слухати панк - не слухаючи Пістолзів. І розмови про гидотні голоси - на мою особисту думку - недоречні. Оскільки приємні голоси шукають в опері або попсі, чи, прикладом, в Пауер Металі (сорі, не хотіла на англійську перемикатися). У панків не може бути приємних голосів, і, взагалі, вони мають бути гидотними повністю і всюди - оскільки вони панки.
Пістолзи легендарні не лише тим, що вони народили на світ Божий панк. Але й тим, що: вони першими допустили нецензурні вислови на консервативному англійському телебачення (Матінка-Королева була в шоці), приїхавши на концерт в Канаду - не змогли виступити, бо були занадто п"яні - відповідно, Сід просто вийшов на сцену і всіх послав на три букви (подейкують, що після цього в Канаді взагалі немає команд, які б грали в стилі Пістолз), до того ж, дядька Сіда (вже після того, як його кремували - помер від передозування героїном, якщо ще хтось не в курсі, після того, як вбив свою коханку Ненсі) мамуня розсипала в аеропорту (потім фани групи роздирали тамтешнє ганчір"я на шмаття - частинка Сіду, як-не-як). Це не все, але так - деякі цікавинки з життя-буття праотців панку. Дякую за увагу.
дуже дякуємо за "свіжу" інформацію!пістолзи ,на мою думку,пробилися не за рахунок музики.а за рахунок Так би мовити.інновації.шо музика в них гімно,шо вокал(а він взагалі був?)і якшо думаєш,шо панки гидотні.то це далеко не так!(пора втікати від стереотипів і мати свою думку!)
  • 0

#26 iskra

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень

Відправлено 24.10.2006 – 15:11

Перегляд дописуjakobz (23.10.2006 01:53) писав:

дуже дякуємо за "свіжу" інформацію!пістолзи ,на мою думку,пробилися не за рахунок музики.а за рахунок Так би мовити.інновації.шо музика в них гімно,шо вокал(а він взагалі був?)і якшо думаєш,шо панки гидотні.то це далеко не так!(пора втікати від стереотипів і мати свою думку!)

О, та тут всі знають все. А то я така дурненька думаю, що якщо пишуть, що Пістолз з Америки і родина панку - саме вона, то - не знають.
Значить, Пістолз пробилися не за рахунок музики? Цікава сентенція. Взагалі-то будь-який напрямок в музиці - щойно винайдений - є інновацію і про будь-яку команду можна таке говорити. Але ж, бач, яка цікава штука виходить - "Ґрейт рок-н-рол свіндл" і досі чи не найкращий примірник закордонного панку, а Сід - кумир мільйонів. І не лише тому, що не зміг різанути собі по руцях ножичком, а, швидше, тому, що зневажливо ставився до системи і всіх її проявів і, більше того, намагався їй протидіяти. Хоча б і у такий своєрідний спосіб. До речі, його наслідують і досі в усьому світі. Це стосується і музики - Пістолз, так вже вийшло, винайшли особливе звучання музичних інструментів і особливі вокали, для того, щоб уникнути стереотипу. Все, що не належить стереотипові - геніальне.
Те що панки гидотні - то в них стиль життя такий, люблять шокувати всіляку "золотеньку молодь". Напевне, ти ніколи не був на "МеталХедзМішен"? Бо ж знаєш, туди інколи заносить панків. Може б побачив якого, то б зрозумів - чи тобі не здається гаяння часу у сміттєвому баку гидотним? Тут, бач, справа в реакції публіки. Є й анекдоти про панків, й улюблена гра, називається "канапушки" (сорі, що російською, бо російські панки розповідали), чув? То не гидотні? (До речі, це слово саме в цьому контексті не має жодного негативного підтексту, це, радше, милування, бо ж насправді стереотипність - то і є найгірша гидотність в світі).
  • 0

#27 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень

Відправлено 24.10.2006 – 23:03

Перегляд дописуiskra (24.10.2006 16:11) писав:

О, та тут всі знають все. А то я така дурненька думаю, що якщо пишуть, що Пістолз з Америки і родина панку - саме вона, то - не знають.
Значить, Пістолз пробилися не за рахунок музики? Цікава сентенція. Взагалі-то будь-який напрямок в музиці - щойно винайдений - є інновацію і про будь-яку команду можна таке говорити. Але ж, бач, яка цікава штука виходить - "Ґрейт рок-н-рол свіндл" і досі чи не найкращий примірник закордонного панку, а Сід - кумир мільйонів. І не лише тому, що не зміг різанути собі по руцях ножичком, а, швидше, тому, що зневажливо ставився до системи і всіх її проявів і, більше того, намагався їй протидіяти. Хоча б і у такий своєрідний спосіб. До речі, його наслідують і досі в усьому світі. Це стосується і музики - Пістолз, так вже вийшло, винайшли особливе звучання музичних інструментів і особливі вокали, для того, щоб уникнути стереотипу. Все, що не належить стереотипові - геніальне.
Те що панки гидотні - то в них стиль життя такий, люблять шокувати всіляку "золотеньку молодь". Напевне, ти ніколи не був на "МеталХедзМішен"? Бо ж знаєш, туди інколи заносить панків. Може б побачив якого, то б зрозумів - чи тобі не здається гаяння часу у сміттєвому баку гидотним? Тут, бач, справа в реакції публіки. Є й анекдоти про панків, й улюблена гра, називається "канапушки" (сорі, що російською, бо російські панки розповідали), чув? То не гидотні? (До речі, це слово саме в цьому контексті не має жодного негативного підтексту, це, радше, милування, бо ж насправді стереотипність - то і є найгірша гидотність в світі).
та не сварися!я мирний хлопець!помилку допустив,визнаю.
а про панків скажу одне-вони давно вмерли.а то шо в нас на Україні ходить,панками не назвеш!якшо вже Є якийсь ірокез на голові,тай драні штани то вже панк?а ше,як чув, Короля тай блазня москальського,то взагалі!...
пеес.а ти чула ту музику?(пістолзів) їхню історію знаєш?Таж сід скорше кумир "мільйонів" через своє божевілля,ніж через музику!і взагалі,якшо на то пішло,то кумиром має бути не якась одна особа з гурту!

Повідомлення відредагував jakobz: 24.10.2006 – 23:04

• 0

#28 Серцевий_Напад

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 37 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 25.10.2006 – 19:21

Для мене пістолзи, і рамонес, і ренсід, і нофекс, і клеш, і інші панк бенди завжди були на вершині, і мене завжди впирала їхня муза. Але я так само вважаю панком і музу блінків, самів, грін деїв та інших представників нової хвилі. Так само, як і деякі явища нашого життя змінюються новішими екземплярами, але все одно називаються так, як і називались, так і панк -- змінюється новими гуртами, можливо, не такими остросоціальними, але все одно панковими. І мені до дупи коли кажуть, що пістолзи, наприклад, це тру панк, а блінк 182 -- то попса. Просто такі люди показують свою несучасні сть і консервативність. Прогрес та іновації ніколи не були зайвими та непотрібними явищами. :angry1:
  • 0

#29 iskra

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень

Відправлено 27.10.2006 – 16:14

Перегляд дописуjakobz (24.10.2006 23:03) писав:

та не сварися!я мирний хлопець!помилку допустив,визнаю.
а про панків скажу одне-вони давно вмерли.а то шо в нас на Україні ходить,панками не назвеш!якшо вже Є якийсь ірокез на голові,тай драні штани то вже панк?

Насправді, я навіть кількох панків і у мому манюнькому містечку знаю. Щоправда, вони не вистригають собі величезних гребенів, не витирають руки волоссям і не п"ють спиртяку. Ні, брешу, спиртяку інколи п"ють. Справа не лише у вигляді, а у внутрішньому світі. Тож - є у нас в Україні панки, хай їм грець, є і ніколи не переведуться. Їх мало, але вони гидотні і це радує око.

а ше,як чув, Короля тай блазня москальського,то взагалі!...

Щодо "Короля й Блазня" (до речі, одразу перепрошу на майбутнє - я їх тут називатиму КіШем, бо вже так звикла, якось "блазень" мені в контексті КіШа дратує) - не правда. По-перше, вони з Пітеру. Москалі - то в Москві, чи не так? :angry12: Щодо альбомів - точно, не всі пісні назвеш панком на 100%, в Тараканів чи Наїва панку в музиці - більше. ПРОТЕ: останні альбоми команди стають панковішими, друге - тексти в КіШа завжди були панковими (так, на пам"ять - "Інструмент", "Мотоцикл" і т.п.), третє - російський рок, так само як і панк дуже відрізняється від західного. Це норма, бо на заході приділяють більше уваги музиці, на теренах колишнього СРСР - текстам. І ще - альбом Горшка "Я алкоголік, я анархіст!" - панкота в повному розумінні цього слова.

пеес.а ти чула ту музику?(пістолзів) їхню історію знаєш?Таж сід скорше кумир "мільйонів" через своє божевілля,ніж через музику!і взагалі,якшо на то пішло,то кумиром має бути не якась одна особа з гурту!

Музику чула (якщо бути вже зовсім точною - то вчора о 19-00 вкотре переслуховувала "Грейт рок-н-ролл свіндл"), більше того, мені вони дуже подобаються, тому й зреагувала. Сід - як би це пояснити - надзвичайно талановита людина, і не лише тому, що він епатажний. Ні - він прикольно виконує пісні, особливо мені подобається його переробка пісні Сінатри, в стилі Рамонесів - суперська штука.
Історію їх знаю, непоганенько, скажімо так. І з панком знайома, хоча мені особисто більше подобається більш важка музика.

І ще дещо - може й консервативна, але Блік 182 в одному контексті з Пістолзами - не ставлю. в них інший - так званий - шкільний панк, так само як і у ГрінДей. Рамонес - то інша справа, вони класні.
О, і ще є такий дядечко - Ігі Поп - він просто шарман. Приблизно так, дякую за увагу.
  • 0

#30 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень

Відправлено 29.10.2006 – 11:32

до речі,Сід хоче знов зібрати гурт.правда поки не дуже виходить...
  • 0

#31 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 29.10.2006 – 20:53

Птаха Проджект, Сімпл-Пімпл, Трутні, Кома, АНДЕРСОН, Кирзовий Черевик, Beetlejuice, King Size, LooZer, Онлайн, Split Tail, Андерсон....а особливо зараз мені кермує Брем-Стокер :angry12:
  • 0

#32 iskra

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень

Відправлено 31.10.2006 – 22:20

Перегляд дописуjakobz (29.10.2006 11:32) писав:

до речі,Сід хоче знов зібрати гурт.правда поки не дуже виходить...

Якщо йдеться про Сіда Вішеса - то він ще наприкінці 70-х помер. Від передозування наркоти. Отакої... Зараз існує лише проект Джоні Ротана, а в гітариста та барабанщика Пістолзів - свої команди "Профешионалз" та "Невротик Аутсайдерс".
Хоча, якби зараз вугілля Сіда збирало групу - було б прикольно, хотіла б на це подивитися.
  • 0

#33 дурне дитя з Венери

Т псих 2007 [b][img]star[/img][/b]

• Користувачі
  • 1797 повідомлень
  • Місто:КИЇВ

Відправлено 31.10.2006 – 23:43

Щось ви флудите ....Але классну інформацію ввалюєте... :8:
  • 0

#34 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень

Відправлено 01.11.2006 – 11:17

Перегляд дописуiskra (31.10.2006 22:20) писав:

Якщо йдеться про Сіда Вішеса - то він ще наприкінці 70-х помер. Від передозування наркоти. Отакої... Зараз існує лише проект Джоні Ротана, а в гітариста та барабанщика Пістолзів - свої команди "Профешионалз" та "Невротик Аутсайдерс".
Хоча, якби зараз вугілля Сіда збирало групу - було б прикольно, хотіла б на це подивитися.
слухай,я не такий вже і дурний.трохи є але не на стільки! :D спостерігаю за новинами у музиці.не памятаю в якому журналі це читав.там писали,шо з Джонні іноді розмовляє Сід і вимагає шоб той відновив гурт.от так! :8:
  • 0

#35 iskra

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень

Відправлено 01.11.2006 – 17:29

Перегляд дописуjakobz (1.11.2006 11:17) писав:

слухай,я не такий вже і дурний.трохи є але не на стільки! :D спостерігаю за новинами у музиці.не памятаю в якому журналі це читав.там писали,шо з Джонні іноді розмовляє Сід і вимагає шоб той відновив гурт.от так! :8:

ось тобі й цитатка з офіційного сайту Пістолзів - "Sid Vicious recorded a version of "My Way" and performed his farewell UK gig at Camden's Electric Ballroom under the guise of The Vicious White Kids, with
ex-Pistol Glen Matlock on bass. In October 1978 Sid's girlfriend Nancy Spungen was found dead in the couple's New York hotel room, and Sid was jailed for the murder. He was released on bail but died from a heroin overdose on February 2nd 1979 whilst awaiting the murder trial. The Sex Pistols were over."

Жирним виділила місце, де зазначається, що він помер. Я не стверджую, що ти дурний. Може він щось і вимагає, проте вже з того світу. Напевно, чорти все ж таки нуднувата компанія для Сіда...

Вирішила додати ще й ссилку на офіційний сайт - може хтось сумнівається, чи ще щось, от щоб не "казилися" - тримайте - http://www.sex-pistols.net/main.html

Повідомлення відредагував iskra: 01.11.2006 – 17:34

• 0

#36 Гість_ефі_*

• Гості

Відправлено 01.11.2006 – 23:20

[Який ти тоді панк,якщо не знаєш панк гурту?! :8: Фліт-панк гурт

Прикріплені файли

• 0

#37 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень

Відправлено 02.11.2006 – 10:45

Перегляд дописуiskra (1.11.2006 17:29) писав:

ось тобі й цитатка з офіційного сайту Пістолзів - "Sid Vicious recorded a version of "My Way" and performed his farewell UK gig at Camden's Electric Ballroom under the guise of The Vicious White Kids, with
ex-Pistol Glen Matlock on bass. In October 1978 Sid's girlfriend Nancy Spungen was found dead in the couple's New York hotel room, and Sid was jailed for the murder. He was released on bail but died from a heroin overdose on February 2nd 1979 whilst awaiting the murder trial. The Sex Pistols were over."

Жирним виділила місце, де зазначається, що він помер. Я не стверджую, що ти дурний. Може він щось і вимагає, проте вже з того світу. Напевно, чорти все ж таки нуднувата компанія для Сіда...

Вирішила додати ще й ссилку на офіційний сайт - може хтось сумнівається, чи ще щось, от щоб не "казилися" - тримайте - http://www.sex-pistols.net/main.html
так,я знаю шо він помер!думав ти зрозумієш шо він розмовляє саме з того світу!вибач,моя вина,шо не написав точніше...
  • 0

#38 дурне дитя з Венери

• Користувачі
  • 1797 повідомлень

Відправлено 02.11.2006 – 22:53

ефі ,просто я просив укр.панк гурт ,розумієш ???Я укр. панку в житті не чув ,поки не створив цю тему...
  • 0

#39 дурне дитя з Венери

• Користувачі
  • 1797 повідомлень

Відправлено 03.11.2006 – 23:55

Ой дякую ,дякую ,скачав собі альбомчик Фліту - Заникай !!!Це найкращий панк ,який я чув у своєму житті!!! :8:
  • 0

#40 РОЗОРВА

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 21 повідомлень
  • Місто:Киев (Троещина)

Відправлено 19.02.2007 – 01:38

Перегляд дописуSPOt (7.10.2006 18:16) писав:

Мене ФЛІТ приколює.
Мене теж, файна група!!! :(