Перейти до вмісту

Ліга Чемпіонів

Повідомлень в темі: 1396

#461 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 29.11.2007 – 10:52

Перегляд дописуStuff (29.11.2007 10:26) писав:

а Селтіку програти Мілану - тоді ми надалі в Лізі..
Але скільки вони будуть на ті самі граблі наступати? Знову гол на останніх хвилинах. А з такою грою в обороні не вистрибне Шахта вище рівня середняка хоч мільярд Ахметка би туди вбухав.
  • 0

#462 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 29.11.2007 – 12:54

Перегляд дописуStuff (29.11.2007 11:26) писав:

а Селтіку програти Мілану - тоді ми надалі в Лізі..
ага.....такий варіант є B) Але не дуже вірогідний. як на мене Шахтьору краще в УЄФА, там він далі зможе пройти ніж в лізі. Відверто кажучи для плей-офф ЛЧ Шахтар занадто слабкий.
  • 0

#463 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 29.11.2007 – 14:18

Перегляд дописуMarcos (29.11.2007 12:54) писав:

ага.....такий варіант є B) Але не дуже вірогідний. як на мене Шахтьору краще в УЄФА, там він далі зможе пройти ніж в лізі. Відверто кажучи для плей-офф ЛЧ Шахтар занадто слабкий.
Нє, ну звісно хотілося б щоб одразу по максимуму Шахтар у Лізі відмітився, хоча таки мабуть УЄФА було б для нього менш напряжно..інколи Шахтар буває ну дуже потужним, а інколи робить дитячі помилки(як ото непорозуміння захисту - і пропустили гол)
  • 0

#464 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 538 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 29.11.2007 – 15:44

Ти можеш вкладати 10, 20, 50 мільйонів євро на трансфери одного міжсезоння. Але це ще абсолютно не гарантує, що ти візьмеш бодай очко на "Селтік Парку". Зрештою, команда, в якій Преслі виходить на заміну замість Кеннеді, просто не мала права програвати від "Шахти" - не ті прізвища. А Чигир і Даріо - два клоуни B)

Зелено-білі наші прапори!
Ми непереможні, шаблі догори!
  • 0

#465 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 29.11.2007 – 16:00

Перегляд дописуpinguiarium (29.11.2007 16:44) писав:

Ти можеш вкладати 10, 20, 50 мільйонів євро на трансфери одного міжсезоння. Але це ще абсолютно не гарантує, що ти візьмеш бодай очко на "Селтік Парку". Зрештою, команда, в якій Преслі виходить на заміну замість Кеннеді, просто не мала права програвати від "Шахти" - не ті прізвища. А Чигир і Даріо - два клоуни B)

Ми непереможні, шаблі догори!
Селтік теж команда не з бідних.

правильно буде сказати так....

Ми непереможні, кілти догори!
:D
  • 0

#466 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • 538 повідомлень

Відправлено 29.11.2007 – 16:12

Перегляд дописуMarcos (29.11.2007 16:00) писав:

Селтік теж команда не з бідних.

правильно буде сказати так....

Ми непереможні, кілти догори!
B)

Хехе :D Але сила їхня в "Селтік Парку"...
  • 0

#467 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 05.12.2007 – 11:22

Ну ось і все - пролетів Шахтар і з лігою і з УЄФА..
а так все файно починалось для Шахтаря(з лідерства у групі) а закінчилось великим пшиком(останнім місцем у групі)..
  • 0

#468 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • 538 повідомлень

Відправлено 05.12.2007 – 11:33

Я спокійний, задоволений та усміхнений... нарешті по тєліку показуватимуть гарний футбол у виконанні нормальних команд. І у вівторок, і в середу. З весни...
  • 0

#469 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кременчук

Відправлено 05.12.2007 – 12:06

дурнуваті кроти! щоб їм...
  • 0

#470 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 05.12.2007 – 12:38

Перегляд дописуStuff (5.12.2007 12:22) писав:

Ну ось і все - пролетів Шахтар і з лігою і з УЄФА..
а так все файно починалось для Шахтаря(з лідерства у групі) а закінчилось великим пшиком(останнім місцем у групі)..
знаючи любоф пана Стафа до Шахтаря, може тільки злорадісно посміятися " БУГОАГАГАГ"

Шахтар всрався, як всі чудово співали про ПРОГРЕС команди, про геніальність шапкокидача Луческу ы що тепер ? Де прогрес ? Всрався весь український футбол, всралось Динамо, всрався Дніпро, за те в ЧУ у нас інтрига, супер ! :cool2:

Котрий раз переконуюсь що Шахта просто не вміє витрачати гроші, а якщо в неї це виходить і дійсно купують класних футболістів, то організувати гру футболістів команда не могла і не може.

Лукареллі - ну дійсно,я думав , чувак допоможе , але футболіст віковий і навіщо він був потрібний Шахті ? Я розумію там як другий нападаючий, але де перший ? Брандао не той рівень, з 10 моментів Брандао використовує два -три. Лукареллі повинен стояти в штрафній і чекати щоб йому хтось навісив, або прострелив, а він в свою чергу стукне головою або виставить ногу. Такої гри в Шахти немає, бо Шахта це бразильці, а гра добіг-навісив-прострілив для бразильців не характерна. Лукареллі треба бігати, а він бігати не може. Ось він сказав таке " Я грав у Ливорно, там на мене працювала вся команда". Ну так вибач дорогенький, що ти там в якомусь італійському селі грав, то твої проблеми, в цій команді таких зірок як ти половина команди. Отже гроші на вітер, час теж..треба шукати нового нападаючого.

"Кастільйо" - ну не вже менеджмент клубу не знав про те що Кастільйо особа скандальна і вередлива. Невже не можна було припустити, що чергова звізда в Донецьку може просто не заграти через специфічніть ЧУ і команди в цілому ? За місце треба було боротись, бо таких звоьзд в команді багато + Лукареллі. і шо маємо, 20 млн. баксів сидять в запасі, а якщо і виходять грати, то грає я аби як. Чого лише вартий епізод коли мексиканець просто нахабно забрав у ЛУкареллі право на пробиття пенальті і не забив його. Дуже велика помилка в придбанні!

Бразильці - шо тут можна сказати . Ілсіньйо, Фернадіньйо та Жадсон ( сволота ще та, по ногам з усією дурі дуже любить лупити)дійсно гравці пристойні, але наявність величезних колоній бразильців в команді завжди призводить до нестабільності та всіляких розбірок і демаршів. Це погано, бразильців в Шахті дуже багато.

Українці" - дуже сумно. Майбутнє українського футболу ( Пятов, Чигеринський, Кучер) просто провалили цю осінь .

Циган - Луческу вже давно пора гнати, єдиний його талант це вирази " Суперники повезло" , " Я вважаю що суд"я помилився, пенальті був". Все на інше воно не здатне. Гнати треба!
  • 0

#471 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • 538 повідомлень

Відправлено 05.12.2007 – 12:44

Цитата

Циган - Луческу вже давно пора гнати, єдиний його талант це вирази " Суперники повезло" , " Я вважаю що суд"я помилився, пенальті був". Все на інше воно не здатне. Гнати треба!

Ніні! Не треба гнати в ніякому разі! Хай залишається і тіше моє зелено-біле серце :cool2:
  • 0

#472 дурне дитя з Венери

Т псих 2007 [b][img]star[/img][/b]

• Користувачі
  • 1797 повідомлень
  • Місто:КИЇВ

Відправлено 06.12.2007 – 00:31

ото гон.... шахтар таких шанс продуплив.... всього лиш виграти... і ліга.... ппц....
  • 0

#473 Sebastian

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 06.12.2007 – 01:25

Шахтер чемпион - на последнем месте он :cool2:

+ 10 попередження за порушення пункту правил 4.5.Stuff!
  • 0

#474 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 06.12.2007 – 09:28

Перегляд дописуMarcos (5.12.2007 12:38) писав:

знаючи любоф пана Стафа до Шахтаря, може тільки злорадісно посміятися " БУГОАГАГАГ"

Тю, Маркосе, та я мовчу вже за ваше улюблене Динамо,гг :8: Другий сезон поспіль провалює Лігу - висновків як не зробили так і не роблять..
  • 0

#475 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 06.12.2007 – 09:36

Перегляд дописуStuff (6.12.2007 10:28) писав:

Тю, Маркосе, та я мовчу вже за ваше улюблене Динамо,гг :8: Другий сезон поспіль провалює Лігу - висновків як не зробили так і не роблять..
та з Динамо і так все ясно, але Шахта яка кожен сезон вбухує в команду величезні бабки, а в цьому році знаходилась на 5 місці в Європі по розмірам трансферів футболістів ЗНОВУ ЗГАНЬБИЛАСЬ ! О це дійсно ганьба. Купти граців на 76 млн баксів і зайняти останнє місце :)
  • 0

#476 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 06.12.2007 – 09:54

То проблеми Ахметова, оскільки то його гроші витрачаються :8:
  • 0

#477 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 06.12.2007 – 11:02

Перегляд дописуStuff (6.12.2007 10:54) писав:

То проблеми Ахметова, оскільки то його гроші витрачаються :8:
хай витрачає скільки завгодно, але він якась бізмесмен і ви пане Стафф повинні зрозуміти що ефективності витрат немає. Навіщо витрачувати 80 млн, якщо команда нічого не може ? Саме в цьому полягає " ганьба".
  • 0

#478 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 06.12.2007 – 11:06

Це не я повинен зрозуміти - а сам Ахметов, наступного разу ретельніше підходитиме до питання купівлі якоїсь зірки :8:
  • 0

#479 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 06.12.2007 – 12:15

Ну так ось в чорму провальна помилка клубу, грошей багато а гри немає.
  • 0

#480 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 06.12.2007 – 12:51

В Динамо аналогічна ситуація - теж купа грошей,гравцям платять ніби достатньо - а гри як не було, так і не має..
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних